Обговорення користувача:Kirotsi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Зміст

Щодо статей про сільради та списку депутатів в них[ред. код]

Як на мене, у статтях про сільради не потрібно наводити сучасний склад депутатів сільради. Порівнююючи статті в інших Вікіпедіях (англійській, німецькій, французькій, італійській), ніде не бачив, аби там у статтях наводили цей список. там наводили лише кількість депутатів від різних політичних партій. Тому звертаюсь до Вас з проханням переробити статті, де Ви вже додали подібну інформацію (список депутатів сільради), залишивши лише кількість депутатів від різних політсил з посиланням на сайт ЦВК про результати місцевих виборів. З повагою, --Kharkivian (обг.) 10:52, 7 вересня 2012 (UTC)

Пане, Kharkivian, даний варіант оформлення статей про сільради я зустрів у деяких статтях, написаних користувачем Kholodovsky. Цей шаблон взяв за основу. Тому мені здається, що, перш ніж переробляти написане, доцільніше узгодити єдину схему опису сільських рад України. Інша річ - створення нових статей. Згоден під час написання нових статей взяти до уваги Ваші міркування, адже структурно зміни полягають лише у відсутності таблиці: цілісність подачі матеріалу зберігається + додавання даних про "кількість депутатів від різних політичних партій". З повагою, Kirotsi (обговорення) 19:54, 7 вересня 2012 (UTC)

Місяць українського села[ред. код]

Місяць українського села продовжено до 20 вересня. Поспішайте долучитися до учасників! Якісних редагувань. --Pavlo1 (обговорення) 09:57, 10 вересня 2012 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Iryska.png
Іриска
За вагомий внесок у Місяць українського села Pavlo1 (обговорення) 09:38, 21 вересня 2012 (UTC)

Щодо селищних рад[ред. код]

Вітаю, бачив ви почали редагувати статті про селищні ради, створені новачком. Пропоную вам врятувати також статті Новочернещинська сільська рада та Сахновщинська селищна рада‎, якщо вам це цікаво:) З повагою --ВікіPEDист (обговорення) 11:13, 31 жовтня 2012 (UTC)

Добридень! Так, вирішив дещо впорядкувати статті. Візьмуся й за вказану Вами сільраду, а також спробую справитися із селищною радою. Але не гарантую швидкість) --Kirotsi (обговорення) 11:18, 31 жовтня 2012 (UTC)
Дякую! Бо мені трохи жаль роботи новачка, бо за критеріями, всі його статті про сільради потрібно ставити на ШВ! --ВікіPEDист (обговорення) 12:14, 31 жовтня 2012 (UTC)

По можливості буду редагувати як слід. Я створюю контури сільських та селищьних рад у Вікімапії пропоную співробітництво, зсилатись на мої контури а в контурах на сторінки у вікіпедії. --Neo3703 (обговорення) 15:54, 31 жовтня 2012 (UTC)

Тиждень розпочався[ред. код]

Тиждень статей, яких не вистачає УкрВікі з великою кількістю ітервікі розпочався. Долучайтесь. --KuRaG (обговорення) 08:18, 8 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 08:42, 9 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні нових фільмів[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 11:49, 10 січня 2013 (UTC)

Епоха свободи[ред. код]

Kirotsi, дякую за конструктивну критику. Допоможіть будь ласка з цим ошуканцем і провокатором Невмійко Я.К. бо воно було створено користувачем Teodret - доказ з його "перегляду історії" (12:19, 15 лютого 2012‎ Teodret (7672 байти) (+7672). Він створив дві сторінки, підло займаєтеся "війною правок" проти моєї статті. Вимагає певно селюківську конструкцію речення. Повісив на статтю шаблон буцімто автоперекладу "редагування № 11497931"‎. Хай би воно посиділо та послухало академічну мову з будь-якої лекції вишів...щоби мізки працювали і не виписував мені тут про його відсутність інтелектуальної зрілості, бо воно бачте занадто емоціональне таке, що (його цитата) "текст залишає неприємний присмак". З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 19:04, 23 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії[ред. код]

--SteveR (обговорення) 10:57, 10 березня 2013 (UTC)

Дякую за запрошення. Будуть у мене міркування з даної тематики та час - долучусь до місячника --Kirotsi (обговорення) 06:05, 11 березня 2013 (UTC)

щодо конкурсу[ред. код]

привіт! будь ласка, не правте у статтях інших користувачів, які беруть участь у конкурсі: «Учасники не мають права редагувати конкурсні статті інших учасників протягом конкурсного періоду; за порушення цього правила учасники можуть бути дискваліфікованими». навіть якщо це технічні дрібні правки ред.№ 12049403, ред.№ 12050681. краще написать самому користувачеві на сторінку обговорення, наприклад. буду дуже вдячна за розуміння --アンタナナ 12:55, 28 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Історія Снігурівки[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Історія Снігурівки був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:17, 31 березня 2013 (UTC)

Каботаж[ред. код]

Дякую. Декiлька разiв був у на кабатажному суднi, тому знаю. Якщо знайду пiдручники з морського права, то вкажу бiльш джерел. Грищук ЮН (обговорення) 08:52, 3 липня 2013 (UTC)

Це буде чудово. Однією з унікальною можливістю Вікіпедії є можливість редагування статті по мірі появи інформації в руках користувача. Головне, щоб створювана стаття відповідала критеріям значимості, а далі - доповнювати при нагоді: "з миру по нитці - голому сорочка" --Kirotsi (обговорення) 09:01, 3 липня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Шаблон Edited в статті Академія російська[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Академія російська був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:07, 3 вересня 2013 (UTC)

Місяць українського села № 2[ред. код]

Минулого року Ви брали активну участь у Місяць українського села. Запрошую до Другого місячника українського села. Він розпочинається 1 жовтня. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 17:59, 25 вересня 2013 (UTC)

Дякую за запрошення. На жаль не маю стільки часу, як минулого разу.....

КАБОТАЖ[ред. код]

Дякую Вам, що надали мені ліста. Я перекладаю за допомогою компєютерного перекладача, якщо маю труднощі. Але буває, що нема довіри перекладачу, бо не всі терміни він має.

Я українець, але мій mother language - руський, тому, що я живу в Одесі. Але я вчив український і ще в школьні роки бівав в українськім селі часто, протягом літа. Ось чому я не маю великих труднощів, але на Віннитчинні воворили не так, як на Західній Україні. Також, дуже тяжко переводити морські статті, бо українська термінологія не є гарною для морськіх термінів і не йде на уступки.

Так, буває я пишу парохід замість пароплав, бо пароплав викликає посмішки у всіх моряків. Може бути лісосплав. А пароход йде, а не пливе. Це міжнародні норми мабудь всіх мов і також англійської. Пароплав може виникнути труднощі у морській юридичній мові. Слово пароплав залишилось у нашій мові с часів вітрильно-грібних човнів, але з ерою парохідів поняття змінилось і паплав ходить, якщо двигун має ход і дає пар - ось чому парохід на мою думку це правільно. Чомусь ми приймаємо Запідно Український варіант і чураємося Узбережної морської мови і ломаємо процес навчання моряків. Є морське прислів'я ще выд Царя Гороха - "Пароход не плавает, а ходит! Плавает го**но!" Це прислів'я допомогає правильно вивчати англійську мову і морську справу. Якщо хтось говорить у морському колі "пароплав" - це викликає посмішки. І це не сприяє навчанню українською мовою морським справам у морських навчальних закладах. Тільки тормоз для преходу на морську українську мову завдяки деяким термінам.

Ще раз дякую. Мабудь багато написав. Грищук ЮН (обговорення) 06:38, 15 жовтня 2013 (UTC)

Семирічна війна[ред. код]

Доброго вечора! Хотів би дізнатися причину, з якої було видалено мої зміни на сторінці

--Shmyg (обговорення) 19:20, 21 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю! По-перше, не хвилюйтеся, Ваші зміни, пов'язані з лінком на Франко-індіанську війну збережені. По-друге, під час свого редагування Ви припустилися неточності з приводу англо-французького протистояння за межами Європи, згадавши лише про боротьбу в північноамериканських колоніях Англії та Франції ("Фактично була розширенням конфлікту в північноамериканських колоніях Великої Британії та Франції"). У той же час фраза "Англія та Франція вели боротьбу на морях і колоніях" має більш широке значення, що в данному випадку стосується й Індії. Зваживши на Ваші правки, я зазначив: "Англія та Франція вели боротьбу на морях і колоніях (насамперед у Північній Америці та Індії)". --Kirotsi (обговорення) 19:41, 21 жовтня 2013 (UTC)
Не бачу приводів для хвилювання :). Але, як на мене, моя фраза якраз була більш точною, оскільки, якщо я нічого не плутаю, все почалося з конфліктів в Північній Америці на два роки раніше від офіційного проголошення війни і які, фактично, і стали приводом для розгортання масштабної війни в Європі. В будь-якому разі, я підніму літературу і постараюся додати трошки до статті.--Shmyg (обговорення) 06:10, 22 жовтня 2013 (UTC)
Дійсно, 1755 року розгорівся конфлікт у Пн.Америці. Але це стало підставою до розгоряння нового етапу війни між Британією та Францією. До передумов протистояння між ними також відносяться конфлікти й у Вест-Індії (до речі, до війни французька торгівля у Вест-Індії давала дві третини доходу Франції [Созаев Э.Б. Флот Людовика XV / Эдуард Созаев, Сергей Махов. – М.: Вече, 2011. – C.7]) та й Індії, звідки британці дуже намагалися потіснити французів. Оскільки центральним театром бойових дій Семилітньої війни була Європа, то безпосередній початок війни ведеться з початком ІІІ Сілезької війни, розпочатої Фрідріхом ІІ 1756 року.
Непогано було б у статті згадати про "дипломатичну революцію". Вона ясно показує, що намагання англійців створити велику коаліцію проти французів (насамперед у складі Англії, Австрії, Пруссії, Россії та Нідерландів) викликало зворотну реакцію. Виник непередбачуваний альянс Австрії та Франції проти Британії та Пруссії, який додатково переріс у антипрусську європейську коаліцію проти Пруссії (Австрія, Росія, Франція). Нідерланди заявили про нейтралітет. При цьому росіяни не виступили проти британців, зберегли торгові відносини. Сподіваюся, Вас не заплутав?) --Kirotsi (обговорення) 13:01, 22 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Kirotsi!

В минулому ви створили 59 статей Вікіпедії та додали 604 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:13, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Коли кажуть не писати - не пиши[ред. код]

Тепер почув? Це [1] - моя територія, тебе тут бачити не хочу. --Бучач-Львів (обговорення) 13:27, 18 серпня 2015 (UTC) З «товаришами» із СССР мені не по дорозі. Я народився в окупованій московитами УКРАЇНІ. Чуєш, сурми заграли?

Краща оборона - це напад? По-іншому неможливо оцінити Вашу поведінку. Ви не здатні вести нормальний діалог, а іншим користувачам очевидно створюєте мороку в спілкуванні. Замість того, щоб одразу виправити Ваші помилки в статті про Браницього, я волів спочатку вияснити, чим Ви керувалися під час написання. У відповідь побачив невихованість і диктат Вашої особистої думки. Ваш закид до мене щодо ВП:НО та перехід на особисте некоректний хоча б тому, що я свої висновки вивів з Вашого "мистецтва" спілкування та відсутності логіки тверджень. --Kirotsi (обговорення) 19:29, 18 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Казка старого мельника[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Казка старого мельника був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:57, 25 лютого 2016 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Населені пункти, що перейменовуються ВР, у Вікіпедії перейменовуються після публікації у «Голосі Україні» постанови про це і без обговорення. Якщо не Ви не будете заперечувати, то я пропозицію стосовно Котовська вилучу, тим більше вона до кінця не оформлена. --Basio (обговорення) 09:46, 12 травня 2016 (UTC)

Дякую за пояснення. Не заперечую. --Kirotsi (обговорення) 09:49, 12 травня 2016 (UTC)

Статтю Снігурівське заріччя номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Снігурівське заріччя, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2016. Що ще можна зробити? --DegoleX (обговорення) 14:56, 15 липня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Kirotsi!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Kirotsi!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сайти[ред. код]

Форум не вважається авторитетним джерелом інформації, але вельми цікавий. --Roman333 (обговорення) 06:09, 14 лютого 2018 (UTC)

Дякую! --Kirotsi (обговорення) 06:31, 14 лютого 2018 (UTC)

Конкурс статей «Скандинавська весна», 1 – 31 березня 2018[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

До 31 березня 2018 року в україномовному розділі Вікіпедії триватиме конкурс статей «Скандинавська весна». Мета — написання нових та покращення вже наявних статей про країни Скандинавії, про географію, культуру, науку, історію, суспільне життя тощо. Ознайомтесь з запропонованим списком статей до створення та покращення і, якщо знайдете щось для себе, — долучайтесь! Більше інформації про конкурс читати тут--Anntinomyобг 10:53, 8 березня 2018 (UTC)

Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2018 (дивізіон I)[ред. код]

Вітаю. Якщо вже створили статтю, то велике прохання дати їй лад. Гравців з англійської транслітерувати на українську (ми ж наче УкрВікі, а не Енвікі). --Jphwra (обговорення) 20:05, 20 квітня 2018 (UTC)

@Jphwra: вітаю! Дякую за допомогу в редагуванні. Власне стаття ще в роботі. Її започаткував за добу до чемпіонату, щоб уникнути нонсесу: відсутня стаття мовою однієї з країн-господарів. Шаблон про редагування зняв у день старту ігор (14 квітня), щоб він не відлякував бажаючих оперативно вносити дані. Через день-два поверну шаблон і дороблюватиму. А поки є привід святкувати :) З побажаннями гарних вихідних, Kirotsi (обговорення) 20:18, 20 квітня 2018 (UTC)
Тільки в мене ще прохання. Гравців в більшості розвікіфікувати, навіть наших. Бо невідомо коли будуть ті статті, а тим більше про якихось угорців, румун чи японців. Це перша причина, а друга вони можуть такі виникати в інших статтях і в іншій транскрипції. Тож, щоб цього уникнути як найкращий спосіб прошу розвікіфікувати. --Jphwra (обговорення) 06:01, 21 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: була така думка. Так і зроблю, коли до сторінки дійду. -- Kirotsi (обговорення) 07:39, 21 квітня 2018 (UTC)
То яка там стадія готовності статті? --Jphwra (обговорення) 13:01, 17 травня 2018 (UTC)
@Jphwra: лишилося упорядкувати цитування, доперекласти спеціалізовані терміни та оформити примітки для позначок типу (pp), (eng). Після цього - фінальна вичитка та патрулювання (якщо все сподобається, якщо щось не влаштує мене - доробка). Дякую, що підштовхуєте до роботи:) --Kirotsi (обговорення) 16:26, 17 травня 2018 (UTC)

@Jphwra: вітаю! Стаття готова, майже. Утім, ідеал не має меж :)

Є два моменти, які не зміг утілити як задумав.

1. Не зумів перекласти термінологію до "Налаштування та правила таблиці" (вони закоментовані в розділі "Турнірна таблиця"):

2) head-to-head points;
3) head-to-head goal difference;
4) head-to-head number of goals scored;
5) result against closest best-ranked team outside tied teams;
6) result against second-best ranked team outside tied teams;

Jphwra, порадите/напишите?

2. Не знайшов посилань для відповідного розділу щодо юніорських збірних Австрії та Японії. Якщо сайт Японської хокейної федерації треба читати знавцям японської, то на порталі Федерації хокею Австрії я банально заплутався й не знайшов новин про склад австрійської команди юніорів і результату їхньої гри.

Але то не страшно, як на мене. --Kirotsi (обговорення) 09:12, 27 травня 2018 (UTC)

Мої вітання. По першому моменту, я загалом ці речі пропускаю повз таблиці бо за звичай дуже рідко коли очки в команд співпадають, але тут бачу є над чим попрацювати. Зроблю. По другому це точно не суттєво і лишаю так як є. --Jphwra (обговорення) 09:17, 27 травня 2018 (UTC)
@Jphwra: дякую! І ще, будь ласка, порівняйте свіжим поглядом турнірну статистику в українському й англійському розділах. Ось зараз побачив, що не вніс оновлені "англійські" дані. Гарного вихідного! --Kirotsi (обговорення) 09:26, 27 травня 2018 (UTC)
Зробив за зразком провідних чемпіонатів, наче все. --Jphwra (обговорення) 09:36, 27 травня 2018 (UTC)

Щодо російського шаблону в статті про Київську Русь (Данська Вікі)[ред. код]

https://da.wikipedia.org/wiki/Kijevriget Як у статті досягти рівноправ'я з категорією знизу Російська Історія По датськи буде Ukraines histories Українці повинні звернути особливу увагу на цю вікіпедію і виділити десаньт В одному з обговорень нас обізвали російськими рабами. В статтях про елементи Київська Русь стоїть тілько категорія російська історія. --Bohdan Bondar (обговорення) 07:45, 15 травня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: вітаю! Напевно, Ви маєте на увазі шаблон {{Skabelon:Navboks Ruslands historie}}, а не якусь категорію з цих Kategori:Kievriget, Kategori:Etableret i 880, Kategori:Ophørt i 1349? Поряд із цим російським шаблоном необхідно додати український "Navboks kraines histories", але такого ще немає. Його треба написати...
На жаль, тут я не великий помічник. Не вивчав данську. Спробуйте звернутися до користувачів, що знають мову. Пошукайте активних вікіпедистів у цих списках: [2], [3], [4], [5]. [6]. Можливо там знайдуться охочі приєднатися до десанту.
Якщо можете, покажіть диф, де "нас обізвали російськими рабами". Спробую оцінити ситуацію (наскільки допоможе гугл). --Kirotsi (обговорення) 17:48, 15 травня 2018 (UTC)
https://da.wikipedia.org/w/index.php?title=Diskussion:Den_russisk-ortodokse_kirke&action=edit&section=1 користуйтесь аналогами google з країн СНД через прогу tor broser Робить зроззумілий переклад бо з будовою речень менше проблем.

--Bohdan Bondar (обговорення) 19:17, 15 травня 2018 (UTC)--Bohdan Bondar (обговорення) 19:17, 15 травня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: машинний переклад помиляється щодо рабів. Загальним контекством він перекладає слова slaverne та slaver як раби. Якщо кожне з цих слів окремо пропустити через гугл, то буде і слов'яни, і раби. Залежно від настрою гугла. Насправді в низці германських мов етимологія раб неоднозначна. Найвідоміший випадок - в ангійській мові, де одна з версій доводить, що раб (slave) походить від слов'янин (slav) (тут сучасний запис слів) Див.: slave#Etymology. Чому так сталося? Давні германці регулярно воювали зі слов'янами. Військополонені потрапляли в рабство. Звідси пішла назва. --Kirotsi (обговорення) 20:09, 15 травня 2018 (UTC)
Отже, там, де машина перекладає: "раби Балкан", "російські раби"..., замість рабів варто читати "слов'яни". Показове слово "østslavere", тобто "східні слов'яни". --Kirotsi (обговорення) 20:09, 15 травня 2018 (UTC)

Вікіпедія Крим[ред. код]

https://www.wikidata.org/wiki/User:Liridon у вікідата зробив кримське село російським албанською як вибрати усі правки його у вікідаті--Bohdan Bondar (обговорення) 13:51, 7 липня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: вітаю! Треба поглянути. Але не бачу те село в останньому внеску Liridon. Чи можете дати лінк на саму статтю (підійде з Української Вікі)? --Kirotsi (обговорення) 16:43, 7 липня 2018 (UTC)
@Kirotsi:https://www.wikidata.org/wiki/Q2237983 албанська виправив

https://www.wikidata.org/w/index.php?title=Q4427802&action=history 13 липня 2017 року Liridon Тепер прийдеться усі населені пункти адмін одиниці виправляти арабську албанську французьку.--Bohdan Bondar (обговорення) 18:49, 7 липня 2018 (UTC)

@Kirotsi: 19 серпня 2017 https://www.wikidata.org/w/index.php?title=Q4427802&action=history арабською що в Росії користувач Muhammad Abul-Futooh--Bohdan Bondar (обговорення) 19:25, 7 липня 2018 (UTC)
@Bohdan Bondar: трохи пройшовся по внеску Liridon. Виправив та додав опис до поля з описом українською.
З того, що бачив, поля для УкрВікі були пустими! Це означає, що албанський, арабський, французький редактори могли ставити про "російський" Крим, просто орієнтуючись на російський опис.
Але можливий і спеціальний саботаж. Адже поряд часто стоять німецький, нідерландський і вірменський записи, де написано як треба!
Bohdan Bondar, не знаю як вибрати правки про "російськість", ніколи не працював з ботами. Та й ситуація з русифікаторством у Вікіданих - це давня проблема. Роблю запит у кайпі. --Kirotsi (обговорення) 18:52, 8 липня 2018 (UTC)
@Kirotsi: Було б добре попереджувальний блок - здійснення спірних правок масовано . У араба на сторінці дискусій вже є згадка про декілька по вікідаті--Bohdan Bondar (обговорення) 20:07, 8 липня 2018 (UTC)

Нідерландська вікіпедія[ред. код]

https://nl.wikipedia.org/wiki/Categorie:Geschiedenis_van_Rusland в російській історії Київ Львів надніпрянщина. Також https://nl.wikipedia.org/w/index.php?title=Sloboda&oldid=prev&diff=52117026 . Дивно все це .--Bohdan Bondar (обговорення) 05:43, 20 серпня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: не маю натхнення бодатися з голландцями. Це біда не лише НідерВікі. Он в АнглВікі досі "Kiev" (хоча в преамбулі оговорюється український варіант). Якщо бажаєте підняти це питання та підняти у голландців рівень історичних знань про Східну Європу, пишіть на СО статті тему щодо їхнього скасування Ваших правок і пінгуйте учасників (наприклад, на СО про Слодобу @Wikiwerner та Bdijkstra:). Якщо то раціональні люди, сподіватимемося на адекватний консенсус. Але не забуваймо, що для голландців українська історія далека. Вони довго тягаються з сучасністю (МН17), а ми хочемо, щоб вони в історичному розрізі відділяли мух від котлет. --Kirotsi (обговорення) 07:47, 20 серпня 2018 (UTC)
Щодо російського Львова. Пригадався історичний анекдот: "На переговорах про польсько-український кордон місля 2 св. війни. Черчиль заявив: що не може погодитися про передачу Галичини СРСР, оскільки Львів ніколи не був у складі Російської імперії. На це Сталін відповів: А от Варшава - була." BohdBondar, ті самі складнощі з мухами та котлетами. Поглянув Ваш внесок в НідерВікі, бачу пробували налагодити діалог, але тягнуть резину. Як там: "не диктуйте нам наші пріоритети"?) По своєму вони праві. Загалом, мають право бути в полоні ілюзій) --Kirotsi (обговорення) 07:59, 20 серпня 2018 (UTC)

@Kirotsi: На Kiev я не звертаю увагу. Я як почав відвойовування то помітив - що ті країни де гомоксексуалізм є поголовним і народ не вніс вклад в розвиток технологій то там спрацьовує принцип пихатості як у східних сусідів. Такими країнами-вікіпедіями є Нідерланди і Іспанія.

Помилка[ред. код]

Аккулинський район Доброго дня. Або не бачу помилки або якийсь збій. три версії з сторінки казахською. Арабська застосовується у казахів що живуть в Китаї на кордоні з Казахстаном. За латиницю: то про перехід на неї писали писали ЗМІ. Очільника та адресу писав по казахськи, стару традицію записуватми через російське спотворення ігнорив.--Bohdan Bondar (обговорення) 13:59, 30 серпня 2018 (UTC)--Bohdan Bondar (обговорення) 13:59, 30 серпня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: вітаю! Ви про зайві абзаци, які я ненароком поставив в описі джерела? Дякую, що помітили та виправили. Не бачу технічного збою. Лінк веде на російську версію, там можна перейти на казахську. Щодо графічної передачі "казахської" інформації (латинкою, кирилицею чи арабською), я не знаюся на цих тонкощах. Робіть як вважаєте за доцільно, в межах правил. --Kirotsi (обговорення) 08:34, 31 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дніпро (хокейний клуб, Херсон)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дніпро (хокейний клуб, Херсон) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:31, 1 жовтня 2018 (UTC)

павелко[ред. код]

ТСН — АД, а ви видаляєте їхні згадки разом з фейсбуком (павелко). Так не варто робити. --Goo3 (обговорення) 19:30, 9 жовтня 2018 (UTC)

@Goo3: поясніть Ваш закид! ТСН я не вилучав, а залишив як АД! Мої редагування у Павелка ред.№ 23455141, ось у НАЗК ред.№ 23454991. На сторінці АПУ все було побудованов на фейсбуці та передруківках з фейсбуку. Будь-ласка, надайте додаткові аргументи, або поверніть правки. --Kirotsi (обговорення) 20:06, 9 жовтня 2018 (UTC)
ось тут ред.№ 23455141 ви знесли як цензор, так і ukranews (тсн на місці, вибачаюсь). Але там багато важливих даних, не варто їх зносити --Goo3 (обговорення) 21:03, 9 жовтня 2018 (UTC)

@Goo3: я не згоден з тим, що конкретний лінк ukranews.com підходить як АД, оскільки:

  1. матеріал лінка посилається на пост у Фейсбуці ("Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.").
  2. у статті про НАЗК (там уперше я розгрібав інформаційний вкид) лінк має підтвердити факт про: "привласненні понад 26 млн доларів коштів державного банку «Родовід Банк»". На ukranews.com жодного слова про американську валюту та цифру "26" (дивився фейсбучний пост - теж немає). З таким успіхом, можна і про 40 мільйонів писати (узяти курс по 5 - за Ющенка такий же був).

Тобто сама по собі новина на ukranews.com порушує ВП:АД (бо повне посилання на фейсбук), а з використанням у Вікістатті ще й ВП:Перевірність.

Щодо Цензору.

Згоден, там багато цікавих даних. І можна було б цитувати пару лінків для конкретних фактів чи озвучення чиєїсь позиції (автора блога). Але ці лінки не можуть становити 50%, при тому, що ще 20% - чистий фейсбук (підрахунок за НАЗК, у Павелка +/- така ж арифметика)!

При цьому до 2 із 3 новинних лінків є питання. Окрім ukranews.com там є bagnet.org, за ним цитується фрагмент: "приховування готових ще в травні 2018 року до передачі до суду протоколів".

Але на bagnet.org немає жодних вказівко про "май" (стаття російською) чи п’ятий місяць року (ВП:П), та про саму передачу до суду.

Отже, "з 10 лінків маємо: 2 - фейсбук, 5 - блоги, 3 - новинні. При цьому цитуванням 2 новинних лінків читачі вводяться в оману. А) ukranews.com: жодного слова про НАЗК чи Мангула, також немає цифри "26" і слова "долар", ба більше, ресурс посилається на фейсбук!; Б) bagnet.org: нічого про "готових ще в травні 2018 року". В Відсіявши по ВП:АД з ВП:В, лишається лінк на ТСН" (з опису редагування сторінки НАЗК)

Даруйте, що почав з розбору правки на НАЗК. По Павелко Андрій Васильович легше пробігтися за відмінностями: …

Goo3, щойно побачив, що ви лишили мої зміни. Тож детально зупинятися не буду. Скажу, що різниця в пару-трійці лінках. Зокрема є лінк на ua-football.com (його залишено), звісно залишено ТСН. А лінк на Гугл драйв то зовсім було не серйозно.

Щодо Адміністрація Президента України, як я говорив - повний фейсбук:

"Об этом сообщает ОО «Инициативы будущего»," - новина посилається на Фейсбук

"Про це заявила громадська організація (ГО) "Ініціативи майбутнього"" - посилається на Фейсбук, більше того, на лінк, що у Вікістатті йде під №11

Тобто, масив лінків на АПУ не може існувати в ніякому вигляді! Натомість, для Павелка та НАЗК з поданого масиву посилань можна написати адекватний текст, що я й намагався зробити.

Goo3, я вже писав, що Павелко може бути корупціонером, але для згадки про це у Вікі потрібно нормальні АД. Додам, що проблема не тільки в АД (теоретично їх має бути вдосталь, якщо є резонанс), а й тому, що виконавці інформаційного вкиду вдалися до ОД, щоб зв’язати лінкову кашу в один зв’язний матеріал. І їм це вдалося, зокрема дискредитувати Вікі як якісний ресурс. Я робив запит щодо авторів вкиду. Повний збіг технічних даних Vidvazhniy zaychik = Smachna svynka = Tovstuy kotyk.

Тепер нам розгрібати та сперечатися на рівному місці. --Kirotsi (обговорення) 04:03, 10 жовтня 2018 (UTC)

Іноземна вікіпедія[ред. код]

https://it.wikipedia.org/wiki/Categoria:Rus%27_di_Kiev Як тут додати портал Україна Макарони засунули в категоріях в Росію нашу історію Стандартне через палку додати Україна англійсбкою чи італійською правіше Росії не працює Скопіювати низе н епрацює Писав їм на форум за історію все ігнорять --Bohdan Bondar (обговорення) 19:59, 18 жовтня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: вітаю! Я відредагував (постійний лінк). Ви робили майже правильно: припустилися помилок: "Ucrania", "Ukraine". Україна італійською - "Ucraina". Сподіваюся, італійці сприймуть цю зміну. --Kirotsi (обговорення) 03:15, 19 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Oleksandr Tahayev, дякую за запрошення! На жаль не знаю як буде з часом. А якщо знайдеться, то моніторитиму список спостереження або писатиму нові заплановані статті, до яких ніяк не дійдуть руки... --Kirotsi (обговорення) 09:33, 4 листопада 2018 (UTC)
Я там бачив, що Ви призначили Вікічетвер, але ніхто не відгукнувся. Я зараз не в Києві, а колись у майбутньому якщо буде бажання, то можна буде зустрітися.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:48, 4 листопада 2018 (UTC)
Oleksandr Tahayev Так, було діло ). Походив-посидів хвилин 40 і пішов додому. За нагоди зустрінемося. --Kirotsi (обговорення) 10:41, 4 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:40, 15 листопада 2018 (UTC)

Шаблон редагую у статті РБМК[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті РБМК був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:57, 6 червня 2019 (UTC)

Підтримайте Європейську весну, будь ласка[ред. код]

Logo Logo CEE Spring uk small.png

Привіт! Цьогорічний конкурс Європейська весна, як і минулі випуски CEE Spring, приніс Вікіпедії чимало нових сторінок, і ми зараз займаємося оцінкою створених конкурсантами статей. І нам знову бракує рук! Тож я хочу поцікавитися, чи ви могли/хотіли б допомогти нам з оцінюванням? Якщо так, дайте мені знати, і я розкажу детальніше. --ViraMotorko (WMUA) (обг.) 13:09, 24 червня 2019 (UTC)

Західні рецензії на Спадщина холодної крові (фільм)[ред. код]

Вітаю, бачив ви додали декілька рецензій на Спадщина холодної крові (фільм). Ось знайшов ще одну - можливо вам й вона стане в нагоді http://web.archive.org/web/20190702051858/https://www.theepochtimes.com/cold-blood-jean-reno-reprises-role-of-assassin-with-heart-of-gold_2973206.html --piznajko (обговорення) 05:22, 2 липня 2019 (UTC)

Piznajko, дякую за лінк! Додав до розділу частину зауважень Марка Джексона ред.№ 25589437. На більше рука не піднімається. Але я не буду проти сильнішої критики ). Схоже, Жан Рено таки пройшов свій зоряний час, а в Петіжана ще все попереду. --Kirotsi (обговорення) 03:43, 3 липня 2019 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Вітаю Kirotsi! Зі здивуванням натрапив на вашу розмову з My Very Best Wishes - зі здивуванням, бо здається My Very Best Wishes з вами не сперечався на СО англійської сторінки Зеленського, а навпаки вів конструктивний діалог. Я просто хотів би вас все таки попередити про My Very Best Wishes - у минулому у мене були дуже серйозні конфлікти з ним в англвікі і в принципі саме через нього я перестав активно редагувати англовікі. Просто дружня порада - будьте пильні у спілкуванні з ним!--piznajko (обговорення) 06:22, 7 липня 2019 (UTC)

Piznajko, дякую за застереження. Я теж був приємно здивований, як користувач, очевидно російський ліберал, говорив слушні речі. Можливо, на це вплинула Yulia Romero, яка є відвертим українофілом. Обидва користувачі до моєї появи добряче суперечки перетерли між собою. Тому My Very Best Wishes вів себе коректно. Та й я не йшов до чужого монастиря зі своїм уставом. --Kirotsi (обговорення) 06:49, 12 липня 2019 (UTC)
Як казав Володимир Винниченко російський демократ закінчується там, де починається українське питання --piznajko (обговорення) 17:40, 13 липня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:47, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:13, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:51, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:57, 11 жовтня 2019 (UTC)

Ата, вітаю! Дякую за запрошення. Вписав себе до списку. Бігло ознайомився зі службовим сторінками цієї теми. Маю питання:
  • Чи отримуватимуть помічники сповіщення, що вони стали наставниками, автоматично? --Kirotsi (обговорення) 06:01, 12 жовтня 2019 (UTC)
Правду кажучи, не знаю. Це може бути сповіщенням. Я перепитаю у розробників. --Ата (обг.) 09:36, 12 жовтня 2019 (UTC)
Перепитала. Ні, сповіщення немає. Можливо в майбутньому з'явиться щось на зразок «домашньої сторінки наставника», де можна буде глянути на прогрес підопічних, але це ще не реалізовано. --Ата (обг.) 10:25, 12 жовтня 2019 (UTC)
Ата, дякую за інформацію! Будемо тестити ). --Kirotsi (обговорення) 18:18, 12 жовтня 2019 (UTC)

Юрій Кудрявець[ред. код]

Салют! Анонім не тільки тулить до статті ОД, там ще нісенітниці типу «Крім Сімпсонів де Фрая дублював Юрій Коваленко». Який Фрай у Сімпсонах?.. І джерел нема взагалі. Простіше вилучити (все одно історія збережеться), аніж перевіряти цей жах. --Fessor (обговорення) 12:30, 12 жовтня 2019 (UTC)

Fessor, дякую! Зважаючи на масштаби внеску за обсягом і часом, вважаю, необхідно обговорити зі спільнотою, що робити. Чи чистити, чи ставити шаблони, чи ще щось інше. Мабуть, спершу варто подивитися, як анонім діятиме після розблокування. Якось так. --Kirotsi (обговорення) 18:26, 12 жовтня 2019 (UTC)
> Який Фрай у Сімпсонах?..

Мається на увазі головний персонаж мультсеріалу Футурама Філіп Джей Фрай, і 6 епізод 26-го сезону Сімпсонів, у якому персонажі Футурами з'явилися у мультсеріалі "Сімпсони", і деяких персонажів Футурами у українсьому дубляжі дублювали інші актори, як Фрая чи Бендера яких дублював Юрій Коваленко... І це я додав, а не 93.72.151.52 https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Юрій_Кудрявець&diff=prev&oldid=24189177 і підтвердження є історії редагувань статті. Уточнення "у дубляжі" було для того що у закадровому озвученні, Юрій Кудрявець цих персонажів не озвучував, інформація достовірна, Юрій Кудрявець розповідав це розмові. > І джерел нема взагалі. В данному випадку вважаю що посилання на джерела не є обов'язковими. У деяких фільмах/серіалах/мультфільмах/мультсеріалах, в титрах є інформація про озвучення (наприклад ранніх закадрових озвученнях студій 1+1 чи ICTV, як зразок https://www.youtube.com/watch?v=gJrtHRuEq0A), або у офіційних титрах, але що робити якщо у титрах не читають імена акторів що озвучували/дублювали, або просто відсутні титри? Запам'ятати унікальний голос і манеру начитки тексту актора! Так власне і робив 93.72.151.52(можна також зрівнювати з фільмами/мультфыльмами де відомо що актор озвучив/дублював там). Метод перевірений і точний як швейцарський годинник, фільмографія більшості акторів була складена і доповнювалася 93.72.151.52 таким чином буквально кожного дня. Згідно журналу блокувань Fessor блокував безосібного ще у 2016 році, 93.72.15.52 редагує Вікіпедію вже давно, користувач додавав лише правдиву інформацію щодо озвучення, дубляжу, можете наести приклади додавання "нісенітниць"? Я навів твердження яке дозволяє не надавати "джерела" через їхню не зафіксованість (це повністю допустимо в питанні озвучування і дублювання), чи до кожної ролі треба наводити семл голосу? чи аудіофайл де читають хто озвучував? (якщощо я проти цього бо створення "джерел" ускладнить все у 100 разів, і відпаде будь-який ентузіазм доповнювати "Дублювання та озвучення українською", "Дублювання та озвучення російською", "Озвучення реклами".) --Kee Nash W (обговорення) 00:40, 12 жовтня 2019 (UTC)

Вітаю, Kee Nash W, для таких випадків із Фраєм у Сімпсонах якраз і потрібно джерела на 100%. А якщо джерела немає, що робити? Ще раз пошукати та знайти або створити (згідно з вимогами ВП:АД), щоб послатися на них. Так, можна робити винятки: ставити для цього шаблон {{fact}}. Якби сторінка про Юрія Кудрявцева базувалася на достовірних джерелах, то можна зробити подібний виняток один-два рази. Але сторінка зовсім без джерел.
Я навів твердження яке дозволяє не надавати "джерела" через їхню не зафіксованість (це повністю допустимо в питанні озвучування і дублювання), чи до кожної ролі треба наводити семл голосу? чи аудіофайл де читають хто озвучував? (якщощо я проти цього бо створення "джерел" ускладнить все у 100 разів, і відпаде будь-який ентузіазм. Є безліч сайт, де можна працювати з такою філософією, завести блог, зрештою. Але ми знаходимося у Вікі, де існують засадничі правила про використання джерел.
користувач додавав лише правдиву інформацію щодо озвучення, дубляжу. Ви ще написали б "зуб даю" або "руку на відсікання" ). Утім так не можна стверджувати. Є правило ВП:В, де в першому реченні сказано: Однією із головних вимог до матеріалів, що розміщуються у Вікіпедії, є можливість перевірки (верифікації) та відсутність оригінальних досліджень.. Не гіпотетичне "правда", а можливість перевірити.
До вчорашнього випадку згідно журналу блокувань користувач Fessor один раз блокував аноніма. Нащо Ви згадали про цей факт? - незрозуміло. Зважаючи на масштаби діяльності аноніма + те, що друге блокування сталося після мого запиту на ВП:ЗА, проблема якогось конфлікту між редакторами відсутня. --Kirotsi (обговорення) 13:13, 13 жовтня 2019 (UTC)
Пінг не спрацював. Напевно, шаблон {{u}} більше не сповіщає адресатів.
Kee Nash W, вочевидь, або не знайомий із правилом «Вікіпедія — не каталог», або навмисно ігнорує його. У будь-якому разі, правил треба дотримуватися і не перетворювати статті про персоналії на кілометрові списки. Це, до речі, стосується усіх користувачів. --Fessor (обговорення) 15:24, 13 жовтня 2019 (UTC)