Обговорення користувача:Kirotsi

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Зміст

Щодо статей про сільради та списку депутатів в них

Як на мене, у статтях про сільради не потрібно наводити сучасний склад депутатів сільради. Порівнююючи статті в інших Вікіпедіях (англійській, німецькій, французькій, італійській), ніде не бачив, аби там у статтях наводили цей список. там наводили лише кількість депутатів від різних політичних партій. Тому звертаюсь до Вас з проханням переробити статті, де Ви вже додали подібну інформацію (список депутатів сільради), залишивши лише кількість депутатів від різних політсил з посиланням на сайт ЦВК про результати місцевих виборів. З повагою, --Kharkivian (обг.) 10:52, 7 вересня 2012 (UTC)

Пане, Kharkivian, даний варіант оформлення статей про сільради я зустрів у деяких статтях, написаних користувачем Kholodovsky. Цей шаблон взяв за основу. Тому мені здається, що, перш ніж переробляти написане, доцільніше узгодити єдину схему опису сільських рад України. Інша річ - створення нових статей. Згоден під час написання нових статей взяти до уваги Ваші міркування, адже структурно зміни полягають лише у відсутності таблиці: цілісність подачі матеріалу зберігається + додавання даних про "кількість депутатів від різних політичних партій". З повагою, Kirotsi (обговорення) 19:54, 7 вересня 2012 (UTC)

Місяць українського села

Місяць українського села продовжено до 20 вересня. Поспішайте долучитися до учасників! Якісних редагувань. --Pavlo1 (обговорення) 09:57, 10 вересня 2012 (UTC)

Нагорода

Iryska.png
Іриска
За вагомий внесок у Місяць українського села Pavlo1 (обговорення) 09:38, 21 вересня 2012 (UTC)

Щодо селищних рад

Вітаю, бачив ви почали редагувати статті про селищні ради, створені новачком. Пропоную вам врятувати також статті Новочернещинська сільська рада та Сахновщинська селищна рада‎, якщо вам це цікаво:) З повагою --ВікіPEDист (обговорення) 11:13, 31 жовтня 2012 (UTC)

Добридень! Так, вирішив дещо впорядкувати статті. Візьмуся й за вказану Вами сільраду, а також спробую справитися із селищною радою. Але не гарантую швидкість) --Kirotsi (обговорення) 11:18, 31 жовтня 2012 (UTC)
Дякую! Бо мені трохи жаль роботи новачка, бо за критеріями, всі його статті про сільради потрібно ставити на ШВ! --ВікіPEDист (обговорення) 12:14, 31 жовтня 2012 (UTC)

По можливості буду редагувати як слід. Я створюю контури сільських та селищьних рад у Вікімапії пропоную співробітництво, зсилатись на мої контури а в контурах на сторінки у вікіпедії. --Neo3703 (обговорення) 15:54, 31 жовтня 2012 (UTC)

Тиждень розпочався

Тиждень статей, яких не вистачає УкрВікі з великою кількістю ітервікі розпочався. Долучайтесь. --KuRaG (обговорення) 08:18, 8 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції

--Glorin (обговорення) 08:42, 9 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у тижні нових фільмів

--KuRaG (обговорення) 11:49, 10 січня 2013 (UTC)

Епоха свободи

Kirotsi, дякую за конструктивну критику. Допоможіть будь ласка з цим ошуканцем і провокатором Невмійко Я.К. бо воно було створено користувачем Teodret - доказ з його "перегляду історії" (12:19, 15 лютого 2012‎ Teodret (7672 байти) (+7672). Він створив дві сторінки, підло займаєтеся "війною правок" проти моєї статті. Вимагає певно селюківську конструкцію речення. Повісив на статтю шаблон буцімто автоперекладу "редагування № 11497931"‎. Хай би воно посиділо та послухало академічну мову з будь-якої лекції вишів...щоби мізки працювали і не виписував мені тут про його відсутність інтелектуальної зрілості, бо воно бачте занадто емоціональне таке, що (його цитата) "текст залишає неприємний присмак". З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 19:04, 23 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії

--SteveR (обговорення) 10:57, 10 березня 2013 (UTC)

Дякую за запрошення. Будуть у мене міркування з даної тематики та час - долучусь до місячника --Kirotsi (обговорення) 06:05, 11 березня 2013 (UTC)

щодо конкурсу

привіт! будь ласка, не правте у статтях інших користувачів, які беруть участь у конкурсі: «Учасники не мають права редагувати конкурсні статті інших учасників протягом конкурсного періоду; за порушення цього правила учасники можуть бути дискваліфікованими». навіть якщо це технічні дрібні правки ред.№ 12049403, ред.№ 12050681. краще написать самому користувачеві на сторінку обговорення, наприклад. буду дуже вдячна за розуміння --アンタナナ 12:55, 28 березня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Історія Снігурівки

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Історія Снігурівки був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:17, 31 березня 2013 (UTC)

Каботаж

Дякую. Декiлька разiв був у на кабатажному суднi, тому знаю. Якщо знайду пiдручники з морського права, то вкажу бiльш джерел. Грищук ЮН (обговорення) 08:52, 3 липня 2013 (UTC)

Це буде чудово. Однією з унікальною можливістю Вікіпедії є можливість редагування статті по мірі появи інформації в руках користувача. Головне, щоб створювана стаття відповідала критеріям значимості, а далі - доповнювати при нагоді: "з миру по нитці - голому сорочка" --Kirotsi (обговорення) 09:01, 3 липня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря

Шаблон Edited в статті Академія російська

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Академія російська був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:07, 3 вересня 2013 (UTC)

Місяць українського села № 2

Минулого року Ви брали активну участь у Місяць українського села. Запрошую до Другого місячника українського села. Він розпочинається 1 жовтня. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 17:59, 25 вересня 2013 (UTC)

Дякую за запрошення. На жаль не маю стільки часу, як минулого разу.....

КАБОТАЖ

Дякую Вам, що надали мені ліста. Я перекладаю за допомогою компєютерного перекладача, якщо маю труднощі. Але буває, що нема довіри перекладачу, бо не всі терміни він має.

Я українець, але мій mother language - руський, тому, що я живу в Одесі. Але я вчив український і ще в школьні роки бівав в українськім селі часто, протягом літа. Ось чому я не маю великих труднощів, але на Віннитчинні воворили не так, як на Західній Україні. Також, дуже тяжко переводити морські статті, бо українська термінологія не є гарною для морськіх термінів і не йде на уступки.

Так, буває я пишу парохід замість пароплав, бо пароплав викликає посмішки у всіх моряків. Може бути лісосплав. А пароход йде, а не пливе. Це міжнародні норми мабудь всіх мов і також англійської. Пароплав може виникнути труднощі у морській юридичній мові. Слово пароплав залишилось у нашій мові с часів вітрильно-грібних човнів, але з ерою парохідів поняття змінилось і паплав ходить, якщо двигун має ход і дає пар - ось чому парохід на мою думку це правільно. Чомусь ми приймаємо Запідно Український варіант і чураємося Узбережної морської мови і ломаємо процес навчання моряків. Є морське прислів'я ще выд Царя Гороха - "Пароход не плавает, а ходит! Плавает го**но!" Це прислів'я допомогає правильно вивчати англійську мову і морську справу. Якщо хтось говорить у морському колі "пароплав" - це викликає посмішки. І це не сприяє навчанню українською мовою морським справам у морських навчальних закладах. Тільки тормоз для преходу на морську українську мову завдяки деяким термінам.

Ще раз дякую. Мабудь багато написав. Грищук ЮН (обговорення) 06:38, 15 жовтня 2013 (UTC)

Семирічна війна

Доброго вечора! Хотів би дізнатися причину, з якої було видалено мої зміни на сторінці

--Shmyg (обговорення) 19:20, 21 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю! По-перше, не хвилюйтеся, Ваші зміни, пов'язані з лінком на Франко-індіанську війну збережені. По-друге, під час свого редагування Ви припустилися неточності з приводу англо-французького протистояння за межами Європи, згадавши лише про боротьбу в північноамериканських колоніях Англії та Франції ("Фактично була розширенням конфлікту в північноамериканських колоніях Великої Британії та Франції"). У той же час фраза "Англія та Франція вели боротьбу на морях і колоніях" має більш широке значення, що в данному випадку стосується й Індії. Зваживши на Ваші правки, я зазначив: "Англія та Франція вели боротьбу на морях і колоніях (насамперед у Північній Америці та Індії)". --Kirotsi (обговорення) 19:41, 21 жовтня 2013 (UTC)
Не бачу приводів для хвилювання :). Але, як на мене, моя фраза якраз була більш точною, оскільки, якщо я нічого не плутаю, все почалося з конфліктів в Північній Америці на два роки раніше від офіційного проголошення війни і які, фактично, і стали приводом для розгортання масштабної війни в Європі. В будь-якому разі, я підніму літературу і постараюся додати трошки до статті.--Shmyg (обговорення) 06:10, 22 жовтня 2013 (UTC)
Дійсно, 1755 року розгорівся конфлікт у Пн.Америці. Але це стало підставою до розгоряння нового етапу війни між Британією та Францією. До передумов протистояння між ними також відносяться конфлікти й у Вест-Індії (до речі, до війни французька торгівля у Вест-Індії давала дві третини доходу Франції [Созаев Э.Б. Флот Людовика XV / Эдуард Созаев, Сергей Махов. – М.: Вече, 2011. – C.7]) та й Індії, звідки британці дуже намагалися потіснити французів. Оскільки центральним театром бойових дій Семилітньої війни була Європа, то безпосередній початок війни ведеться з початком ІІІ Сілезької війни, розпочатої Фрідріхом ІІ 1756 року.
Непогано було б у статті згадати про "дипломатичну революцію". Вона ясно показує, що намагання англійців створити велику коаліцію проти французів (насамперед у складі Англії, Австрії, Пруссії, Россії та Нідерландів) викликало зворотну реакцію. Виник непередбачуваний альянс Австрії та Франції проти Британії та Пруссії, який додатково переріс у антипрусську європейську коаліцію проти Пруссії (Австрія, Росія, Франція). Нідерланди заявили про нейтралітет. При цьому росіяни не виступили проти британців, зберегли торгові відносини. Сподіваюся, Вас не заплутав?) --Kirotsi (обговорення) 13:01, 22 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Kirotsi!

В минулому ви створили 59 статей Вікіпедії та додали 604 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:13, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Коли кажуть не писати - не пиши

Тепер почув? Це [1] - моя територія, тебе тут бачити не хочу. --Бучач-Львів (обговорення) 13:27, 18 серпня 2015 (UTC) З «товаришами» із СССР мені не по дорозі. Я народився в окупованій московитами УКРАЇНІ. Чуєш, сурми заграли?

Краща оборона - це напад? По-іншому неможливо оцінити Вашу поведінку. Ви не здатні вести нормальний діалог, а іншим користувачам очевидно створюєте мороку в спілкуванні. Замість того, щоб одразу виправити Ваші помилки в статті про Браницього, я волів спочатку вияснити, чим Ви керувалися під час написання. У відповідь побачив невихованість і диктат Вашої особистої думки. Ваш закид до мене щодо ВП:НО та перехід на особисте некоректний хоча б тому, що я свої висновки вивів з Вашого "мистецтва" спілкування та відсутності логіки тверджень. --Kirotsi (обговорення) 19:29, 18 серпня 2015 (UTC)

Шаблон Edited у статті Казка старого мельника

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Казка старого мельника був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:57, 25 лютого 2016 (UTC)

Перейменування

Населені пункти, що перейменовуються ВР, у Вікіпедії перейменовуються після публікації у «Голосі Україні» постанови про це і без обговорення. Якщо не Ви не будете заперечувати, то я пропозицію стосовно Котовська вилучу, тим більше вона до кінця не оформлена. --Basio (обговорення) 09:46, 12 травня 2016 (UTC)

Дякую за пояснення. Не заперечую. --Kirotsi (обговорення) 09:49, 12 травня 2016 (UTC)

Статтю Снігурівське заріччя номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Снігурівське заріччя, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 липня 2016. Що ще можна зробити? --DegoleX (обговорення) 14:56, 15 липня 2016 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017!

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Kirotsi!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії!

Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Kirotsi!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Сайти

Форум не вважається авторитетним джерелом інформації, але вельми цікавий. --Roman333 (обговорення) 06:09, 14 лютого 2018 (UTC)

Дякую! --Kirotsi (обговорення) 06:31, 14 лютого 2018 (UTC)

Конкурс статей «Скандинавська весна», 1 – 31 березня 2018

ScandinavianSpringMain.png

До 31 березня 2018 року в україномовному розділі Вікіпедії триватиме конкурс статей «Скандинавська весна». Мета — написання нових та покращення вже наявних статей про країни Скандинавії, про географію, культуру, науку, історію, суспільне життя тощо. Ознайомтесь з запропонованим списком статей до створення та покращення і, якщо знайдете щось для себе, — долучайтесь! Більше інформації про конкурс читати тут--Anntinomyобг 10:53, 8 березня 2018 (UTC)

Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2018 (дивізіон I)

Вітаю. Якщо вже створили статтю, то велике прохання дати їй лад. Гравців з англійської транслітерувати на українську (ми ж наче УкрВікі, а не Енвікі). --Jphwra (обговорення) 20:05, 20 квітня 2018 (UTC)

@Jphwra: вітаю! Дякую за допомогу в редагуванні. Власне стаття ще в роботі. Її започаткував за добу до чемпіонату, щоб уникнути нонсесу: відсутня стаття мовою однієї з країн-господарів. Шаблон про редагування зняв у день старту ігор (14 квітня), щоб він не відлякував бажаючих оперативно вносити дані. Через день-два поверну шаблон і дороблюватиму. А поки є привід святкувати :) З побажаннями гарних вихідних, Kirotsi (обговорення) 20:18, 20 квітня 2018 (UTC)
Тільки в мене ще прохання. Гравців в більшості розвікіфікувати, навіть наших. Бо невідомо коли будуть ті статті, а тим більше про якихось угорців, румун чи японців. Це перша причина, а друга вони можуть такі виникати в інших статтях і в іншій транскрипції. Тож, щоб цього уникнути як найкращий спосіб прошу розвікіфікувати. --Jphwra (обговорення) 06:01, 21 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: була така думка. Так і зроблю, коли до сторінки дійду. -- Kirotsi (обговорення) 07:39, 21 квітня 2018 (UTC)
То яка там стадія готовності статті? --Jphwra (обговорення) 13:01, 17 травня 2018 (UTC)
@Jphwra: лишилося упорядкувати цитування, доперекласти спеціалізовані терміни та оформити примітки для позначок типу (pp), (eng). Після цього - фінальна вичитка та патрулювання (якщо все сподобається, якщо щось не влаштує мене - доробка). Дякую, що підштовхуєте до роботи:) --Kirotsi (обговорення) 16:26, 17 травня 2018 (UTC)

@Jphwra: вітаю! Стаття готова, майже. Утім, ідеал не має меж :)

Є два моменти, які не зміг утілити як задумав.

1. Не зумів перекласти термінологію до "Налаштування та правила таблиці" (вони закоментовані в розділі "Турнірна таблиця"):

2) head-to-head points;
3) head-to-head goal difference;
4) head-to-head number of goals scored;
5) result against closest best-ranked team outside tied teams;
6) result against second-best ranked team outside tied teams;

Jphwra, порадите/напишите?

2. Не знайшов посилань для відповідного розділу щодо юніорських збірних Австрії та Японії. Якщо сайт Японської хокейної федерації треба читати знавцям японської, то на порталі Федерації хокею Австрії я банально заплутався й не знайшов новин про склад австрійської команди юніорів і результату їхньої гри.

Але то не страшно, як на мене. --Kirotsi (обговорення) 09:12, 27 травня 2018 (UTC)

Мої вітання. По першому моменту, я загалом ці речі пропускаю повз таблиці бо за звичай дуже рідко коли очки в команд співпадають, але тут бачу є над чим попрацювати. Зроблю. По другому це точно не суттєво і лишаю так як є. --Jphwra (обговорення) 09:17, 27 травня 2018 (UTC)
@Jphwra: дякую! І ще, будь ласка, порівняйте свіжим поглядом турнірну статистику в українському й англійському розділах. Ось зараз побачив, що не вніс оновлені "англійські" дані. Гарного вихідного! --Kirotsi (обговорення) 09:26, 27 травня 2018 (UTC)
Зробив за зразком провідних чемпіонатів, наче все. --Jphwra (обговорення) 09:36, 27 травня 2018 (UTC)

Щодо російського шаблону в статті про Київську Русь (Данська Вікі)

https://da.wikipedia.org/wiki/Kijevriget Як у статті досягти рівноправ'я з категорією знизу Російська Історія По датськи буде Ukraines histories Українці повинні звернути особливу увагу на цю вікіпедію і виділити десаньт В одному з обговорень нас обізвали російськими рабами. В статтях про елементи Київська Русь стоїть тілько категорія російська історія. --Bohdan Bondar (обговорення) 07:45, 15 травня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: вітаю! Напевно, Ви маєте на увазі шаблон {{Skabelon:Navboks Ruslands historie}}, а не якусь категорію з цих Kategori:Kievriget, Kategori:Etableret i 880, Kategori:Ophørt i 1349? Поряд із цим російським шаблоном необхідно додати український "Navboks kraines histories", але такого ще немає. Його треба написати...
На жаль, тут я не великий помічник. Не вивчав данську. Спробуйте звернутися до користувачів, що знають мову. Пошукайте активних вікіпедистів у цих списках: [2], [3], [4], [5]. [6]. Можливо там знайдуться охочі приєднатися до десанту.
Якщо можете, покажіть диф, де "нас обізвали російськими рабами". Спробую оцінити ситуацію (наскільки допоможе гугл). --Kirotsi (обговорення) 17:48, 15 травня 2018 (UTC)
https://da.wikipedia.org/w/index.php?title=Diskussion:Den_russisk-ortodokse_kirke&action=edit&section=1 користуйтесь аналогами google з країн СНД через прогу tor broser Робить зроззумілий переклад бо з будовою речень менше проблем.

--Bohdan Bondar (обговорення) 19:17, 15 травня 2018 (UTC)--Bohdan Bondar (обговорення) 19:17, 15 травня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: машинний переклад помиляється щодо рабів. Загальним контекством він перекладає слова slaverne та slaver як раби. Якщо кожне з цих слів окремо пропустити через гугл, то буде і слов'яни, і раби. Залежно від настрою гугла. Насправді в низці германських мов етимологія раб неоднозначна. Найвідоміший випадок - в ангійській мові, де одна з версій доводить, що раб (slave) походить від слов'янин (slav) (тут сучасний запис слів) Див.: slave#Etymology. Чому так сталося? Давні германці регулярно воювали зі слов'янами. Військополонені потрапляли в рабство. Звідси пішла назва. --Kirotsi (обговорення) 20:09, 15 травня 2018 (UTC)
Отже, там, де машина перекладає: "раби Балкан", "російські раби"..., замість рабів варто читати "слов'яни". Показове слово "østslavere", тобто "східні слов'яни". --Kirotsi (обговорення) 20:09, 15 травня 2018 (UTC)

Вікіпедія Крим

https://www.wikidata.org/wiki/User:Liridon у вікідата зробив кримське село російським албанською як вибрати усі правки його у вікідаті--Bohdan Bondar (обговорення) 13:51, 7 липня 2018 (UTC)

@Bohdan Bondar: вітаю! Треба поглянути. Але не бачу те село в останньому внеску Liridon. Чи можете дати лінк на саму статтю (підійде з Української Вікі)? --Kirotsi (обговорення) 16:43, 7 липня 2018 (UTC)
@Kirotsi:https://www.wikidata.org/wiki/Q2237983 албанська виправив

https://www.wikidata.org/w/index.php?title=Q4427802&action=history 13 липня 2017 року Liridon Тепер прийдеться усі населені пункти адмін одиниці виправляти арабську албанську французьку.--Bohdan Bondar (обговорення) 18:49, 7 липня 2018 (UTC)

@Kirotsi: 19 серпня 2017 https://www.wikidata.org/w/index.php?title=Q4427802&action=history арабською що в Росії користувач Muhammad Abul-Futooh--Bohdan Bondar (обговорення) 19:25, 7 липня 2018 (UTC)
@Bohdan Bondar: трохи пройшовся по внеску Liridon. Виправив та додав опис до поля з описом українською.
З того, що бачив, поля для УкрВікі були пустими! Це означає, що албанський, арабський, французький редактори могли ставити про "російський" Крим, просто орієнтуючись на російський опис.
Але можливий і спеціальний саботаж. Адже поряд часто стоять німецький, нідерландський і вірменський записи, де написано як треба!
Bohdan Bondar, не знаю як вибрати правки про "російськість", ніколи не працював з ботами. Та й ситуація з русифікаторством у Вікіданих - це давня проблема. Роблю запит у кайпі. --Kirotsi (обговорення) 18:52, 8 липня 2018 (UTC)
@Kirotsi: Було б добре попереджувальний блок - здійснення спірних правок масовано . У араба на сторінці дискусій вже є згадка про декілька по вікідаті--Bohdan Bondar (обговорення) 20:07, 8 липня 2018 (UTC)