Обговорення користувача:Konstantin-Ross

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Konstantin-Ross!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 13:44, 3 лютого 2017 (UTC)

Новозибківська під'їзна колія[ред. код]

прошу надати джерела на Ваші зміни. З повагою --Jphwra (обговорення) 18:18, 26 травня 2017 (UTC)

джерела всім відомі, згадується багаторазово, ось приклад, і тут теж. А Ви, чи хтось інший, може надати джерела щоб "Новозибківський", у час його відкриття чи експлуатації (до одержавлення), називали як "Н. КОЛІЯ"? --Konstantin-Ross 18:27, 26 травня 2017 (UTC)

Стародубський під'їзний шлях[ред. код]

Будь-ласка, перестаньте вносити зміни всупереч підсумку Вікіпедія:Перейменування статей/Стародубський під'їзний шлях → Стародубська під'їзна колія. Це стосується статей Стародубська під'їзна колія і Новозибківська під'їзна колія, а також їхніх сторінок обговорення. --ReAlв.о. 19:37, 16 червня 2017 (UTC)

саме Статей я особисто не перейменовую, як ви можете бачити. --Konstantin-Ross 15:53, 22 червня 2017 (UTC)
А я не лише про статті і писав, прочитайте уважно: «а також їхніх сторінок обговорення». Не створюйте безлад. --ReAlв.о. 16:52, 22 червня 2017 (UTC)
p.s. Так, про всяк випадок, щоб і це двічі було: просив я не робити не лише перейменування. --ReAlв.о. 16:54, 22 червня 2017 (UTC)
Хм,.. «не лише перейменування», тобто додавання чого-небудь Ви мене теж просите НЕ робити?? — А чи НЕ забагато «НЕ» Ви просите не робити?? --Konstantin-Ross 17:48, 22 червня 2017 (UTC)
перестаньте вносити зміни всупереч підсумку Вікіпедія:Перейменування статей/Стародубський під'їзний шлях → Стародубська під'їзна колія.зміни тут включають не лише перейменування, а й те, що я вже сьогодні поприбирав. Але я не знаю, як Вам пояснити, якщо вище було написано «а також їхніх сторінок обговорення», Ви зробили переймнування та/або дивні перенаправлення сторінкок обговорення всупереч підсумку, а на зауваження сказали «Статей я особисто не перейменовую». --ReAlв.о. 18:36, 22 червня 2017 (UTC)
ReAl заблокуй за деструктив та й годі. Вже понад місяць займається казна чим. --Jphwra (обговорення) 18:41, 22 червня 2017 (UTC)
Підриває залізниці не сходячи з дивана. :-) Mykola Swarnyk (обговорення) 18:57, 22 червня 2017 (UTC)
Га,.. понаїхало «знатоків» =)) --Konstantin-Ross
Костянтине, а навіщо Ви цим займаєтесь? Невже не можна просто покращувати статті? --Jphwra (обговорення) 19:12, 22 червня 2017 (UTC)
Не тікі покращуємо, а й пишемо, замість ламати чиєсь вже писпне,.. придивіться до себе краще, наприклад.. ;-) -Konstantin-Ross