Обговорення користувача:Konstantin UA

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --Tomahiv 18:42, 30 березня 2010 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Шановний Konstantin UA! Запрошуємо Вас до участі у роботі над статтями з болгарської тематики в межах проведення Болгарського тижня:) Будемо щиро вдячні за будь-яку допомогу. Творчої Вам наснаги у всіх починаннях! З повагою. --Htvfhr 21:03, 11 травня 2010 (UTC)

Цікавий внесок[ред. код]

Дякую за внесок про Березанський краєзнавчий музей. Якщо будуть доповнення до статті, щиро запрошую їх зробити. З повагою, --IgorT 18:18, 22 травня 2010 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 13:54, 16 березня 2013 (UTC)