Обговорення користувача:Korturinfo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Korturinfo!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:40, 18 січня 2017 (UTC)

Пам'ятник княгині Ольги в Коростені[ред. код]

  Після прийняття хрещення в 957 році в Царьграді княгиня Ольга оселилася в Іскоростені. На руїнах одного з городищ за її наказом був побудований високий терем, у якому вона жила самітницею, шукала порятунку в молитві та праці. Неподалік від терема Ольга звела церкву. Це була перша християнська церква, побудована задовго до хрещення Київської Русі. Місцевість, де стояла церква, і сьогодні в народі називається «святьєм». Внизу, під кручею недоступних скель, Ольга облюбувала місце для купання. Це було кам'яне русло, в якому під струменями чистої кришталевої води омивала княгиня своє тіло. За переказами, цю «ванну» нібито влаштувала сама Ольга. Сьогодні на одному з каменів встановлена табЕлемент маркованого спискуличка з написом, що свідчить, що саме тут була купальня княгині.   
  Щорічно 24 липня в Коростені проходить Міжнародний фестиваль авторської православної пісні "Утренняя заря". Вперше фестиваль було проведено 24 липня 2009 року. Фестиваль проводиться щорічно і збирає відомих авторів та виконавців авторської пісні з різних міст України, Росії,  та Білорусі.  Неповторність  фестивалю полягає в тому, що він відбувається на скелястому березі річки Уж, в місці,  відомому як «Купальня княгині Ольги».   
  Пам'ятник-скульптуру Рівноапостольної Київської княгині Ольги було відкрито 24 липня 2008 року. Автором скульптури являється І. С. Зарічний.

Попередження![ред. код]

Вітання! Раджу перечитати правила найменування статей, стилю, правопису та іншого (див. вище розділ «Привітання»), бо створені наразі статті настільки низькопробні, що межують з вандалізмом. --Микола Василечко (обговорення) 09:14, 23 січня 2017 (UTC)

@Korturinfo: Тут прочитайте, як писати статті. --Микола Василечко (обговорення) 15:52, 23 січня 2017 (UTC)

@Korturinfo: Ще одне зауваження: де на тому сайті є інформація? Треба вказувати посилання на конкретну сторінку. На головній сторінці нема інформації про пам’ятники. --Микола Василечко (обговорення) 16:39, 24 січня 2017 (UTC)

Стаття Пам'ятник Тарасові Шевченку (Коростень)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Пам'ятник Тарасові Шевченку (Коростень). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 16:29, 18 лютого 2017 (UTC)