Обговорення користувача:Koshakov

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Koshakov!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--ASƨɐ 09:18, 23 червня 2012 (UTC)

Подяка[ред. код]

Можливо з запізненням та все ж хочу подякувати Вам за список Дискографія Arctic Monkeys та сподіваюсь на те, що Ви продовжите роботу в нашій вікі. --Єнотенко (обговорення) 12:39, 8 вересня 2013 (UTC)

Дякую :3 Взагалі, моє постійне місце у руВікі, тому я тут рідко з’являюся. Але іноді, як трапилося із дискографією АМ, хочеться й збагатити вікіпедію рідної держави. Ще раз спасибі! --Morganvolter (обговорення) 13:40, 8 вересня 2013 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Morganvolter. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на статус патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --SteveR (обг.) 16:10, 24 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:AM (Arctic Monkeys).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:AM (Arctic Monkeys).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує), але поки нема вільного її фото. SteveR (обг.) 16:12, 24 жовтня 2013 (UTC)
Буду вдячний, якщо додасте ОДВ до інших завантажених Вами файлів. --SteveR (обг.) 16:13, 24 жовтня 2013 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015[ред. код]

WLM-logo-uk.svg

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:26, 10 березня 2015 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:09, 6 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Туреччини - 2020[ред. код]

Дякуємо за Ваш внесок у розвиток української вікіпедії у рамках Тижня Туреччини. Дуже просимо вносити Ваші статті до списку "Створені статті" на сторінці Тижня. Kedata kobita (обговорення) 19:14, 17 травня 2020 (UTC)

Queen[ред. код]

Вітаю Вас! Бачу, Ви редагуєте статті, пов'язані з Queen. Статті про цей гурт є сирим перекладом з англійської, який нікому виправити. Якщо бачите в них помилки, або неточності перекладу — сміливо виправляйте. Буду вдячним, якщо Вас заінтересує така робота.--Mykola (обговорення) 09:06, 18 травня 2020 (UTC)

  • Добрий день, гуртом особливо не цікавлюсь, додавав гіперпосилання на статтю «Бридж (музика)», яку недавно створив. Але як буде натхнення, займусь. Дякую :) --Koshakov (обговорення) 09:23, 18 травня 2020 (UTC)

Конкурс «Європейська весна»: Корисна інформація[ред. код]

Доброго дня!

Дякую за вашу участь у конкурсі статей «Європейська весна». Нагадую, що до кінця конкурсу залишилося ще майже два тижні. До кінця травня ви можете покращувати свої статті, аби згодом отримати вищі оцінки за якість та підвищити свої шанси на призові місця )

Також хочу звернути увагу, що організатори створили списки популярних статей в інших мовних розділах, які відсутні або надто короткі у нас. Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2020/Список статей до створення. Списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни.

Це статті, яких давно бракує в УкрВікі, тож було б добре, якби вони з'явилися в рамках нашого конкурсу. Також нагадую, що робота над статтями із цих списків приносить вам додаткові бали при оцінюванні.

Якщо будуть запитання, пишіть мені на сторінку обговорення або на електронну адресу ceespringAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:08, 18 травня 2020 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо взяли участь у конкурсі статей «Європейська весна 2020»

Права патрульного і відкочувача[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення Вам надані права патрульного і відкочувача. --Submajstro (обговорення) 09:32, 18 травня 2020 (UTC)

  • Дякую! --11:03, 18 травня 2020 (UTC)

Додавання слова рік, року, році...[ред. код]

Не бачу в цьому сенсу. Коли пише, що закінчив виш у 2012, це зрозуміло, що у році, а не дні чи кілометрі. Тобто слово року не додає нового сенсу. Британці ж обходяться і пишуть лише число. --Perohanych (обговорення) 12:29, 30 травня 2020 (UTC)

Цікаве зауваження, теж про це думав. Але гуглив і не знайшов того, що за правописом так теж буде правильно. Якщо помиляюся і такий варіант допустимий, киньте лінк, будь ласка, дійсно цікаво.
Імхо, наскільки я розумію мову, то в нашій українській ми вживаємо роки із порядковими числівниками: «закінчив виш дві тисячі дванадцятого». Не з кількісними: «закінчив виш дві тисячі дванадцять». Тому, коли ми передаємо це число як рік, то треба або із літерним нарощенням «закінчив 2012-го», або зі словом «рік»: «закінчив 2012 року». У британців трохи граматика інша: вони коли рік вказують, то вживають кількісний числівник, тому в них так само читається і без слова «року». --Koshakov (обговорення) 12:38, 30 травня 2020 (UTC)
Коли написано "народився у 2001", то зрозуміло що читати треба "народився у дві тисячі першому", а не "народився у дві тисячі один". --Perohanych (обговорення) 20:29, 30 травня 2020 (UTC)
Це може бути і зрозуміло, але хіба це за правописом? --Koshakov (обговорення) 21:03, 30 травня 2020 (UTC)
Прихильно ставлюся до застосування правопису, але хоча в школі завжди писав диктанти на найвищу оцінку, не знав жодного правила. Мабуть тому що багато читав. Хоча ВП не паперова енциклопедія, все ж варто застосовувати деякі прийоми для стислості викладу, як це роблять у паперових енциклопедіях. В тих випадках, де додаткові слова не додають додаткового сенсу і, як на мене, лише захаращують текст. Крім того, слід мати на увазі, що мови при розвитку спрощуються. --Perohanych (обговорення) 01:44, 31 травня 2020 (UTC)