Обговорення користувача:Krassotkin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:

Per firmare.PNG

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами, підпис ніколи не ставиться.

При сумнівах щодо того, що краще зробити, радимо звертатися до Довідки або по пораду до інших дописувачів. Перед створенням нової статті радимо спочатку ґрунтовно ознайомитись з Довідкою та роздивитись, що і як роблять інші дописувачі, можливо, розпитати когось з них.

Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете додати їх до стрічки новин спільноти.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the help desk of the community portal (feel free to use English there if your level of Ukrainian is not sufficient for communication) --Turzh 10:04, 4 вересня 2009 (UTC)

Юницький ботанічний заказник[ред. код]

Вітаю! Дякую за завантажену і вставлену до статті світлину Костянтина Івановича Юницького. На знак подяки трохи підправив помилки, які помітив у Вашій статті в російському розділі :). Хотів би лише зазначити, що Талієв, слова якого Ви поставили у розділ «Советские годы», писав їх у 1915 році, ще до смерті Юницького. Я пов'язую це з тим, що, можливо, Костянтин Іванович доглядав лише за частиною колишньої докучаєвської експериментальної ділянки.Олег (обговорення) 09:00, 16 вересня 2013 (UTC)

 • Дякую! На такі статті потрібно багато часу, але з цим конкурсом влаштувалась гонка і не з усім вдається досконало розібратись. З одного боку конкурс підштовхнув до створення таких важливих і дійсно цікавих статей, особливо у російскій Вікіпедії, де за ці теми ще б не скоро хтось взявся, але з другого боку ось такі суттєві недоліки і відсутність вичитки. Стосовно Юницького і слів Талієва. Про їх датування взнав блище до закінчення статті, але якраз із-за того, що незрозуміло що там творилось вирішив залишити як є, поки хтось не розбиреться до кінця. Я більш-менш зібрав доступню інформацію про нього ru:Юницкий, Константин Иванович, а коли почав розбиратись з його жінкою наштовхнувся на відомості, що вона в цей час виїхала до Криму, де розбила сад (по посиланням там можна подивитись, до статті не включав, бо багато чого не сходиться). Тобто таке враження, що в цей час роботи в заказнику не фінансувалась і Констянтин Іванович працював наїздами, чи може навіть зовсім нічого не робив, просто інколи наглядав. З іншого боку, його вбили саме там. Ось би на це знайти більш джерел. Можна було б туди з'їздити, може в музеї більше знают, та й сфотографувати б це все, бо вільних зображень немає. Але мені далеко, та й з часом зовсім мало, так що може хтось, хто ближче візьметься:-). --cаша (krassotkin) 10:11, 16 вересня 2013 (UTC)
  Якраз щойно відповів нашому колезі на своїй сторінці обговорення стосовно природоохоронних територій. Зі світлинами природоохоронних територій глобальна проблема і не тільки в українському розділі. Нещодавно написав статтю Цимлянський заказник федерального значення з Ростовської області — де тільки не шукав вільних зображень — нічого не знайшов. Добре було б, якщо хтось влаштує спеціальний конкурс для світлин природоохоронних територій. Весною проводився конкурс Вікіпедія:Проект:Миколаївська весна, так люди, які до того навіть не були вікіпедистами завантажили купу досить якісних світлин. Навіть спеціально не фотографували — просто дістали із загашників і завантажили. Єдина проблема — багато не коректно підписаних і не категоризованих, то ж не завжди зрозуміло, що там. Потрібно звертатись до авторів, але краще відпочатку було поставити конкретні і докладні умови про опис. --Олег (обговорення) 15:41, 16 вересня 2013 (UTC)

Перевірка дозволу[ред. код]

Вітання! Прошу якнайшвидше перевірити дозвіл на використання зображень творів Романа Вільгушинського. Дозвіл надіслав на відповідну електронну пошту. --Микола Василечко (обговорення) 15:06, 7 вересня 2016 (UTC)

 • Перевірив. При публікації використовуйте будь ласка {{PermissionOTRS|2016090710013187}}, а для посилань, наприклад, в обговореннях: ticket:2016090710013187. Але будте уважні. На Вікісховищі шаблон дозволу повинен поставити агент OTRS (інакше буде спрацьовувати фільтр). Можете написати мені, але якщо творів багато, то краще один раз зробити спеціфічний шаблон в якому агент один раз помістить тікет, надалі ж ним зможе користуватись хто завгодно. --cаша (krassotkin) 19:40, 7 вересня 2016 (UTC)
  Дякую. Все гаразд. Я вже не вперше ставлю цей шаблон і мені система (за другий раз, після попередження) ставить його нормально. --Микола Василечко (обговорення) 20:57, 7 вересня 2016 (UTC)
  • Всі такі попередження збираються роботом на спеціальній сторінці і нам кожен раз приходиться це все перевіряти повторно і потім видаляти повідомлення. Так що краще самим зразу зробити. --cаша (krassotkin) 21:01, 7 вересня 2016 (UTC)
  Тільки, якщо можете, напишіть ось у цьому запиті на відновлення файлів, бо ще не відновлюють. --Микола Василечко (обговорення) 20:59, 7 вересня 2016 (UTC)
  • Написав. Тільки НевеКрай вже певно спати пішов. Він цілий день працює як електровіник. --cаша (krassotkin) 21:10, 7 вересня 2016 (UTC)
  Отакої, поки я Красоткіна ловив у скайпі, щоб поговорити про цей дозвіл, Микола його вже тут знайшов…--Анатолій (обг.) 21:01, 7 вересня 2016 (UTC)
  Ну мене нетерплячка бере чимскоріше відновити всі раніше вилучені файли з Вікісховища ))). До речі, @Ahonc:що там з нашим законопроектом про Свободу панорами? Щось я давно ніц не чую щодо цього. --Микола Василечко (обговорення) 21:09, 7 вересня 2016 (UTC)
  •  :). Я вже скайпом декілька років не користуюсь, краще на пошту писати. --cаша (krassotkin) 21:10, 7 вересня 2016 (UTC)

Перевірка дозволу - 2[ред. код]

Вітання! Прошу перевірити дозвіл на використання світлини Петра Олійника. Він мене зазнимкував на мій фотоапарат, але я все-таки взяв у нього дозвіл на світлини. Дозвіл надіслав на відповідну електронну пошту. --Микола Василечко (обговорення) 18:33, 4 листопада 2016 (UTC)

Потрібна ваша допомога[ред. код]

Шановний Krassotkin, Протягом вже 1 року в мене ведеться велика суперечка разом з адміністратором російської Вікіпедії Sealle, який також є й редактором нашої, української Вікіпедії. Все почалося з того, коли я додав статтю про український фільм Конкурсант. Смертоносне шоу. Дозволення на використання матеріалів про фільм мені надав головний продюсер (дозвіл OTRS: 2016062010008342). Sealle не тільки видалив створену статтю, але й заблокував мене без повідомлення строком на 1, а пізніше ще на 3 дні. Усі мої спроби вийти на зв'язок разом із ним були безглузді. Ні на повідомлення на електронній пошті, ні на повідомлення у Вікіпедії він не відзивався. Пізніше мою статтю взагалі видалили. Перейшовши до української Вікіпедії, все було гаразд. Але 3 грудня постер фільму було видалено та я був безстроково заблокований. Дозвіл на використання постеру було отримано та зберігається у вас. Дуже прошу вас, допомогти мені все повернути на свої місця та якось подіяти на Sealle. Заздалегідь дякую, Ilay007 (обговорення) 21:03, 4 січня 2017 (UTC)

Перевірка дозволу - 3[ред. код]

Вітання! Прошу перевірити дозвіл на використання цих світлин Тараса Іванківа. Він мав надіслати дозвіл на відповідну електронну пошту. --Микола Василечко (обговорення) 15:50, 14 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Krassotkin вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.--Yasnodark (обговорення) 12:10, 24 липня 2017 (UTC)