Обговорення користувача:Krutyvuss

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
ru Этот участник знает русский язык, но разговаривает на нём неохотно
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Шаблон[ред. код]


Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

Тиждень Сіверщинии продовжено[ред. код]

Подовжив тривалість вікі-заходу до 24 червня. Щиро сподіваюсь, побачити Ваші нові і/або поліпшені статті в рамках Тижня. --Sagg 11:05, 15 червян 2011 (UTC)

Зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії файли.
Якщо ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне користування!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у сховище Commons. Так не буде потреби перезавантажувати картинки з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої, бо Commons спільна для всіх мов. Крім того, інші користувачі з проектів на інших мовах зможуть використовувати наші зображення. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

Герб Броварського району[ред. код]

Підкажіть, будь ласка, якого біса "герб має назву «Золотий вершник»"? Вершника як такого на гербі немає, звідки це взято, не знаю. Цікаво --Ата (обговорення) 17:09, 29 березня 2012 (UTC)

Вибачте, вперше чую. З повагою, --Zheliba (обговорення) 14:16, 30 березня 2012 (UTC)

Контакт[ред. код]

Пане Желіба, доброго дня. Мені дуже потрібно поконтактувати з Вами у позавікіпедійному просторі. Це з приводу статті в «Українському тижні». Я Вас дуже прошу. Дайте мені будь ласка відповідь там, де я до Вас написав уперше. --ДмитрОст 12:48, 15 квітня 2012 (UTC)

Добридень. Я відповідав. Якщо не отримали - продублюйте, будь ласка, я повторю. З повагою, --Zheliba (обговорення) 15:14, 15 квітня 2012 (UTC)

Шаблон:картка герба[ред. код]

Запрошую до Обговорення шаблону:Картка герба. -- Ата (обг.) 18:12, 12 травня 2012 (UTC)

Статтю Шаблон:Земля УНР номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Земля УНР, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 травня 2012. Monolit (обговорення) 15:39, 29 травня 2012 (UTC)

Тува у Другій світовій війні[ред. код]

Доброго дня. Стаття була скоригована і виправлена за Вашим запитом. Чи не змінилась Ваша думка щодо неї. Дякую. --Sergiowiki (обговорення) 07:38, 21 червня 2012 (UTC)

Статус зображення Зображення:IMG 4908.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії зображення Зображення:IMG 4908.JPG. Однак на сторінці опису зображення немає супровідної інформації відносно джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного зображення, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело зображення, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли дане зображення, а також умови використання зображень із даного сайту.

На сторінці опису зображення завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою випущене дане зображення. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати зображення під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші зображення, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами картинок не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажене вами зображення із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 22:26, 11 серпня 2012 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю. Чи не бажаєте приєднатись до нової системи Патрулювання? Якщо так, будь ласка, ознайомтесь із правилами і подайте запит на сторінці Вікіпедія:Заявки на статус патрульного. Також прошу переглянути створені вами раніше статті на відповідність їх мінімальним вимогам до статей (наявність джерел, категорій, відсутність помилок тощо). При обговоренні можуть виникнути питання й щодо цих статей.--yakudza 19:08, 23 серпня 2012 (UTC)

Дякую за довіру. Подумаю. З повагою, --Zheliba (обговорення) 06:08, 24 серпня 2012 (UTC)
Насправді статус патрульного це лише вияв довіри до редагувань користувача і що їх непотрібно повторно перевіряти іншим патрульним. Все таки прохав би вас подати цю заявку, це б значно зекономило час інших патрульних на перевірку ваших редагувань. --yakudza 13:30, 10 жовтня 2012 (UTC)

Файл:0 ап.jpg[ред. код]

Доброго дня. Ви упевнені, що цей плакат стосується Другої світової війни? Мені здається, що він, скоріше всього, пов'язаний із Першою світовою. --Acedtalk 08:27, 30 серпня 2012 (UTC)

Він стосується поняття «Вітчизняна війна». З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:28, 30 серпня 2012 (UTC)
Так, я вже зрозумів. Дякую. --Acedtalk 08:30, 30 серпня 2012 (UTC)

Добра стаття[ред. код]

Як Ви ставитеся до номінування на добру статті Полеміка щодо аборту? --Perohanych (обговорення) 11:36, 3 вересня 2012 (UTC)

Cпробуйте. З повагою,--Zheliba (обговорення) 14:14, 3 вересня 2012 (UTC)

Номінував. --Perohanych (обговорення) 15:30, 3 вересня 2012 (UTC)

Тиждень країн та столиць[ред. код]

--Lystopad (обговорення) 20:45, 21 жовтня 2012 (UTC)

Питання до геральдиста[ред. код]

Прохання висловитись тут: який прапор правильний.--Анатолій (обг.) 13:00, 25 жовтня 2012 (UTC)

патрулювання[ред. код]

привіт! скажіть, будь ласка, чи врахуєте Ви зауваження до шаблонів (вони всі мають мати категорії), до невільних файлів (мають мати {{обґрунтування добропорядного використання}}), до вільних файлів (мають одразу вантажитися на коммонз)? хотілося б закрити Вашу заявку, це — основні зауваження. але у мене зараз трохи напружно із вільним часом, щоб виправити усе самій, і з чистою совістю видати Вам прапорець %-[ --antanana 22:02, 27 жовтня 2012 (UTC)

Добридень! Наразі не маю достатньо часу щоб виправити. Дещо пізніше перероблю. З повагою, --Zheliba (обговорення) 16:34, 29 жовтня 2012 (UTC)

добрий! у мене нема підстав сумніватися у Вашій сумлінності. я просто хотіла від Вас отримати чітку обіцянку ;) за результатами обговорення Вам видано прапорці редактора та відкочувача ред.№ 10783138. бажаю успіхів у роботі над покращенням Проекту. будьте уважні, пам'ятаючи, що Вашим правкам спільнота довіряє. щасти! --antanana 17:27, 29 жовтня 2012 (UTC)

Дякую. --Zheliba (обговорення) 14:43, 30 жовтня 2012 (UTC)

перейменування[ред. код]

привіт! даруйте, якщо якось не так витлумачила. Ви постійно підписуєтеся як Zheliba ред.№ 10820199. може Вам варто подумати чи не перейменуватися? Вікіпедія:Перейменування користувачів. ще раз перепрошую, якщо що --アンタナナ 05:46, 5 листопада 2012 (UTC)

Польсько-литовська унія[ред. код]

Вітаю! Скажіть, будь ласка, як так сталося, що стаття без категорій виявилася перевіреною вами? --DixonD (обговорення) 09:45, 30 листопада 2012 (UTC)

Очевидно була неуважність при відкиданні вандалізму [1], було додано лише інтервікі. Це доволі типова помилка, щоб її уникнути варто звертати увагу на історію статті та на непатрульовані зміни. --yakudza 09:58, 30 листопада 2012 (UTC)

Перепрошую. Помилився. Звернув увагу лише на історію. З повагою, --Zheliba (обговорення) 17:18, 30 листопада 2012 (UTC)

Загальні збори ВМУА 15 грудня 2012 11:00[ред. код]

Доброго дня,

Інформую про рішення правління Громадської організації «Вікімедіа Україна» про проведення Загальних зборів Організації 15 грудня 2012 в Києві з початком об 11:00. Місце проведення поки остаточно не визначене. Якщо Ви можете запропонувати місце проведення зборів, зробіть це тут .

Прошу, при наявності, вносити пропозиції до проекту порядку денного, а також реєструватися для участі в зборах.

Пропозиції щодо організації роботи зборів можна внести і обговорити тут.

Ознайомтеся, та при можливості доповніть чи відкорегуйте Звіт про роботу в 2012.

Також прошу прийняти до відома, що у зв'язку зі змінами правил домену org.ua робота пошти в домені At sign.svgwikimediaukraine.org.ua буде відновлена в понеділок, 3 грудня 2012.

З повагою, --Perohanych (обговорення) 21:43, 1 грудня 2012 (UTC)

Дякую. Буду. --Zheliba (обговорення) 17:30, 3 грудня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків «Лелека»
 2. Духов Микола Леонідович

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:09, 15 грудня 2012 (UTC)

Також, зверніть увагу, будь ласка, на Герб Новгород-Сіверського району, першим автором якої ви фактично є. --DixonD (обговорення) 12:57, 21 грудня 2012 (UTC)

Пропозиції щодо зміни процедури номінації добрих статей[ред. код]

Доброго дня! Можливо, вас зацікавить пропозиція--Kusluj (обговорення) 11:18, 2 січня 2013 (UTC)

Місяці статей, яких не вистачає УкрВікі[ред. код]

--Kibeee (обговорення) 10:36, 7 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 13:47, 8 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 11:50, 10 січня 2013 (UTC)

Запрошення до тижня українсько-македонської співпраці[ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо до участі у тижні українсько-македонської співпраці. Прохання реєструватися в таблиці учасників і формувати списки статей. З повагою, --Jbuket (обговорення) 14:54, 14 січня 2013 (UTC)

Щира подяка[ред. код]

від мене та українського шкільництва, що долучилися до відзначення статті Черкасенко Спиридон Феодосійович - і, як наслідок, за листопад і грудень, минулого року, її перечитали-переглянули більше 10 тисяч читачів (в кілька раз більше аніж російський коцюрблик). Дядьку Krutyvuss, вибачте, що так пізно вас пошанувала (різні справи відволікали й тому давно не відвідувала укр-вікі) але я рада, що з Вами попрацювала... може ще якось знайдемо спільні вікі-теми. Щасти Вам...--Даринка Когутяк (обговорення) 11:53, 19 січня 2013 (UTC)

 1. Будь ласка. З повагою, --Zheliba (обговорення) 15:39, 19 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:30, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Кубані[ред. код]

--TheLotCarmen (обговорення) 23:44, 7 лютого 2013 (UTC)

Вікіпроекту «Швеція»[ред. код]

Прошу Вас поставити підпис в розділі "Перелік учасників проекту (дописувачі)" для офіційної реєстрації Вікіпедії Вашої особи в Вікіпроекті «Швеція». З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 11:48, 16 лютого 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Dmytro Lomonosov (обговорення) 21:14, 9 березня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Великої Британії[ред. код]

--SteveR (обговорення) 10:58, 10 березня 2013 (UTC)

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:.0.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:.0.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:.0.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:000.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:000.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:000.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1-mali.gif[ред. код]

Статус файлу Файл:1-mali.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1-mali.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:1-mali2.gif[ред. код]

Статус файлу Файл:1-mali2.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:1-mali2.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Автоматичне сповіщення про невідповідність ВП:КДВ Файл:24469.gif.jpg[ред. код]

Статус файлу Файл:24469.gif.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:24469.gif.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 21:43, 13 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:9 1 2.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:9 1 2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:11, 14 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Arh mihail-3.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Arh mihail-3.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:CPC-grb.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:CPC-grb.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:16, 25 березня 2013 (UTC)

Патрулювання-2.[ред. код]

То як щодо патрулювання? Наче вже рік пройшов! ;-0 Може таки почнете підготовку? Прочитаєте Патрулювання? Переглянете на відповідність свої статті, шаблони, зображення, особливо, останні? Ну і нумо подавати заявку! :-) --Nickispeaki (обговорення) 20:48, 29 червня 2013 (UTC)

Ніжин[ред. код]

Сьогодні буду у Ніжині. Могли б зустрітися сьгодні, 18 липня, або завтра, 19 липня. На всяк випадок, мої телефони 093 1156295 098 890 1467. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 22:38, 17 липня 2013 (UTC)

Перепрошую. Був відсутній. З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:51, 22 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 18:16, 24 липня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Місяць Полтавщини[ред. код]

6 вересня розпочинається Місяць Полтавщини. Запрошую до участі. З повагою, --KuRaG (обговорення) 06:52, 4 вересня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:24, 23 жовтня 2013 (UTC)

Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:25, 1 грудня 2013 (UTC)

Срібне[ред. код]

Доброго вечора! ;-) Я бачив, що Ви із Срібного. І статтю теж писали. А от із фотками про Срібне майже ніяк. Чи є у Вас можливість зробити фото рідного селища? Може, навіть, посприяєте у проведенні вікіекспедиції? Ми нещодавно провели першу вікіекспедицію Чернігівщиною. --Nickispeaki (обговорення) 18:53, 11 грудня 2013 (UTC)

Добрий ранок! Щодо фоток. Не маю доброї техніки для фотографування. Якщо потрібна допомога у Вікіекспедиції - допоможу. Місцеві памятки візьму на облік. Батько багато знає і про сусідні населені пункти. З повагою, --Zheliba (обговорення) 07:00, 12 грудня 2013 (UTC)

Всеукраїнські учнівські олімпіади[ред. код]

Вніс корективи відповідно до Ваших побажань. Думаю номінація на добру виправдана.--Greg-95 (обговорення) 16:18, 6 січня 2014 (UTC) Виправив--Greg-95 (обговорення) 12:35, 7 січня 2014 (UTC)

Конкурс «Пишемо про НАТО» — обговорення[ред. код]

15 січня Правління Вікімедіа Україна прийняло рішення «сприяти нейтральності, неупередженості та якості конкурсних статей конкурсу Пишемо про НАТО». Наразі підготував конкурсні сторінки. Як члена правління запрошую до обговорення. Це дієвий спосіб виконати прийняте вами рішення. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 13:27, 18 січня 2014 (UTC)

Я не член правління, проте долучаюся. З повагою, --Zheliba (обговорення) 16:17, 18 січня 2014 (UTC)

Мо' й помилився Face-blush.svg Дякую за підтримку. --Pavlo1 (обговорення) 18:58, 18 січня 2014 (UTC)

Втілення рішення спільноти[ред. код]

Добридень, прошу підтримати позбавлення прав адміністратора НікК, за намагання саботувати рішення спільноти. Його дії дуже перекликаються з діями нашого диктатора, якому байдуже думка народу України. Дякую. --Igor Yalovecky (обговорення) 08:35, 20 січня 2014 (UTC)

Прапор України[ред. код]

Доброго дня! Останнім часом отримую часто повідомлення по пошті, що треба наший прапор замінити. Тобто, щоб зверху була жовта полоса, а знизу - блакитна. Хотілося б почути Вашу думку. Дякую! З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 10:11, 10 березня 2014 (UTC)

Геть перевертнів! Ось дискусія: http://uht.org.ua/forum/viewtopic.php?f=8&t=1061 З повагою, --Zheliba (обговорення) 18:44, 10 березня 2014 (UTC)

Позбавлення статусу Aced (третя номінація)[ред. код]

Прошу долучитися до голосування Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Aced (третя номінація). Цей користувач вводить практику путінських ЗМІ в УкрВікі, ми маємо разом зупинити окупацію Української Вікіпедії. З повагою, MelVic (обговорення) 07:25, 21 березня 2014 (UTC)MelVic

Тиждень Чернігівщини №2[ред. код]

Вітаю! Запрошую Вас долучитися до проведення другого за ліком тематичного Тижня Чернігівщини, що проходитиме у період з 7 по 27 квітня цього року. Сподіваюсь на Вашу допомогу у написанні/покращенні статей! З повагою, — Шиманський હાય! 00:54, 30 березня 2014 (UTC)

Дякую. При нагоді :) --Zheliba (обговорення) 12:59, 30 березня 2014 (UTC)

Щодо Файл:Herb-slov'jan.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Herb-slov'jan.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. SteveR (обговорення) 09:07, 5 квітня 2014 (UTC)

В розвиток теми Медаль «За повернення Криму»[ред. код]

Є ще така фіговина «За звільнення Севастополя і Криму» Дуже прикольна (напр. [2] [3] та ін.). Мо' візьметесь? З повагою, -- Pavlo1 109.110.67.141 09:22, 9 травня 2014 (UTC)

Як буде час і натхнення :(--Zheliba (обговорення) 09:37, 9 травня 2014 (UTC)

КУБГ[ред. код]

Вітаю, Ви зголосилися до освітнього комітету ВМУА.

Запрошую до Обговорення Вікіпедії:Освітня програма Вікіпедії#КУБГ.

--Perohanych (обговорення) 08:43, 19 травня 2014 (UTC)

Шаблон: Козацькі повстання[ред. код]

Хотів би почути вашу думку щодо критеріїв додавання статей у шаблон Козацькі повстання: Обговорення шаблону:Козацькі повстання. --Arlot (обговорення) 13:30, 23 травня 2014 (UTC)

Анна Білінська-Богданович[ред. код]

привіт. вибачте, що змушена Вас потурбувать. стаття потребує вичитки. чи могли б Ви допомогти? не тільки голосом на підтримку, маю на увазі. певна, що авторові то була б найліпше визнання цінності його роботи --アンタナナ 18:02, 5 червня 2014 (UTC)

Добре. --Zheliba (обговорення) 16:52, 7 червня 2014 (UTC)

Герб Першої французької республіки[ред. код]

З чистої поваги до Вас, пропоную компроміс! Я ставлю замість герба кокарду, а Ви виправдаєте мене перед іншими. Тому що, складається враження ніби я недолугий неук у цій справі. Дякую Вам за допомогу! Але я, справді не хочу з Вами війни правок! З повагою --Pan_Karlovsky (обговорення) 17:00, 11 червня 2014 (UTC)

Прошу допоможіть невігласу![ред. код]

Прошу допоможіть мені, будь ласка! Я не можу навчитись керуватись шаблоном:sfn. Ось я тут вправлявся, але мої спроби марні — Користувач:Denis Karlowski/пісочниця. Вибачте за зухвалість, але якщо знайдете час, то допоможіть! Завчасно дякую!

'З повагою, Pan Karlowski (обговорення) 17:13, 19 червня 2014 (UTC)!'

Щиро дякую за допомогу! Я вже усе зрозумів! --Pan Karlowski (обговорення) 08:05, 20 червня 2014 (UTC)

ред.№ 14468209[ред. код]

привіт. перепрошую, що турбую. чи дійсно є дозвіл на публікацію цього фото під вільною ліцензією? оформила його як невільний поки (якщо буде дозвіл, можна буде відкотити мої правки) --アンタナナ 09:28, 24 червня 2014 (UTC)

Таки Ви праві. --Zheliba (обговорення) 16:50, 24 червня 2014 (UTC)З повагою.

Прохання[ред. код]

Прошу вас розробити логотип "Wikiconference Kyiv 2014 Logo.png" для Шаблон:Учасник 4 Вікіконференції. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 07:25, 1 липня 2014 (UTC)

Створив: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Wikiconference_Kyiv_2014_Logo.png Зповагою, --Zheliba (обговорення) 13:26, 1 липня 2014 (UTC)

--FileReviewerBot (обговорення) 13:50, 1 липня 2014 (UTC)

Дякую. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 15:38, 1 липня 2014 (UTC)

Портал:Гаррі Поттер[ред. код]

Чи можливо вам зробити для «Портал:Гаррі Поттер» в фото "Файл:Portaal harry potter.jpg" (або "Файл:BannièreHP.jpg") запис замість англомовного тексту україномовний? Якщо зробите, то прошу вставити туди. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 16:05, 10 липня 2014 (UTC)

Перепрошую. Не зможу. З повагою, --Zheliba (обговорення) 06:16, 11 липня 2014 (UTC)

Оформлення картки-шаблона "Пікінерні полки"[ред. код]

Щодо оформлення картки-шаблона статті "Пікінерні полки" з рядком «полковий колір» (обговорювали нині), то пропоную вам подивитися зразок в статті «Беркут (спецпідрозділ)» з рядком в шаблоні «Відзнаки малиновий берет, а також краповый берет». З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:54, 26 липня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:57, 26 липня 2014 (UTC)

Статтю Прапор Донецько-Криворізької республіки номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прапор Донецько-Криворізької республіки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 серпня 2014. --Pohorynsky (обговорення) 19:25, 9 серпня 2014 (UTC)

Дуже трохи про прапор є ще тут. --Volodymyr D-k (обговорення) 16:37, 31 серпня 2014 (UTC).

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Якщо ви підтримуєте ідею воз'єднання Східної Слобожанщини з Україною, розмістить у себе цей юзербокс - {{Користувачі - прихильники возз'єднання Східної Слобожанщини з Україною}} --Hmarskiy II (обговорення) 23:53, 11 серпня 2014 (UTC)

З повагою!

Запрошення до участі у тижні Образотворчого мистецтва[ред. код]

--AnatolyPm (обговорення) 16:00, 19 вересня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Конкурс[ред. код]

Доброго дня, пане Krutyvuss . У мене до вас питання про уточнення щодо оцінювання статей конкурсу. Скажіть, чи грає роль розмір статті на її оцінку, бо буде, на мою думку, дещо образливо, якщо статті з великою кількістю байтів будуть по балам прирівняні до відносно малих за розміром статей. Дайте відповідь, будь-ласка.--Миша историк (обговорення) 19:09, 13 листопада 2014 (UTC)

Критерії прописані. Головне - глибина відповіді на питання. З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:51, 16 листопада 2014 (UTC)

Монархи Франції[ред. код]

Вітаю! Я реанімую цей список. Буду радий будь-яким зауваженням, але найбільше маю одну просьбу: які герби використовувати для різних королів. Мені здається, що і у французькій, і у англійській Вікіпедіях з гербами наплутано, хоча я можу помилятися. Подивіться і допоможіть, будь ласка. --TnoXX (обговорення) 20:38, 13 листопада 2014 (UTC)

Буде час - перегляну. З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:45, 16 листопада 2014 (UTC)

Військова справа[ред. код]

Таблиця першого тижня вже готова. Можна приступать до перевірки. НА кожного члена журі десь 70 статей. Тому відкладати в довгий ящик не можливо.... Вікіпедія:Проект:Військова справа у Вікіпедії/Тиждень 1--Учитель Обг 20:07, 17 листопада 2014 (UTC)

Добрий день!

У підказці до системи оцінювання статей сказано, що за «єдине основне джерело» знімається бал. Стаття Збройні сили Казахстану це повністю переклад з російської Вікіпедії. Отже в україномовної статті — одне єдине джерело, і за це слід поставити -1 бал аби не прирівнювати такі статті зі статтями «зібраними» з різних джерел.

Загалом, для перекладних статей максимальний бал — 4 (адже не можна отримати +1 за оригінальність і -1 бал за використання єдиного джерела), і це прописано в умовах конкурсу.

P.S. До слова, ви були раніше в журі конкурсів статей?

Дякую ) --Amakuha 00:41, 20 листопада 2014 (UTC)

Дякую. Так. --Zheliba (обговорення) 11:17, 20 листопада 2014 (UTC)

Другий тиждень конкурсу[ред. код]

Вітаю! "Добиваю" статті першого тижня, раджу зробити те ж саме, якщо ще не перевірили. Також уже готова таблиця другого тижня. Там десь по 25 статей на кожного члена журі.--Учитель Обг 17:59, 25 листопада 2014 (UTC)

1-й тиждень[ред. код]

Ну у Вас, колего, й запроси text :-D WikiLeaks? --Pavlo1 (обговорення) 15:33, 28 листопада 2014 (UTC)

Третій тиждень конкурсу[ред. код]

Вітаю! Уже готова таблиця третього тижня. Там десь по 21 статті на кожного члена журі, якщо будуть перевіряти всі.--Учитель Обг 21:32, 4 грудня 2014 (UTC)

Доброго дня. Прийшло до мене прохання від одного з учасників конкурсу. Він хоче порушити умови конкурсу, щоб його статтю внесли до третього тижня, а не четвертого. Я йому сказав, що рішення має прийматись колегіально більшістю членів журі. Тому вважаю за необхідне вам написати це повідомлення і сподіваюсь отримати відповідь з Вашою думкою по цій проблемі. --YarikUkraine (обговорення) 21:27, 6 грудня 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

Krutyvuss-Zheliba, прошу вас прийняти участь у створенні логотипу «CEEM-2014» (Вікіпедія:Вікізустрічі, Шаблон:User CEEM-2014) до 18 грудня 2014 року. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 09:36, 5 грудня 2014 (UTC)

Дякую. Наразі не маю часу. Думаю, варто використати традиційний зразок логотипу у поєднанні з українськими написами. З повагою, --Zheliba (обговорення) 04:31, 7 грудня 2014 (UTC)

Щодо Файл:04-017.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:04-017.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Максим Підліснюк (обговорення) 22:18, 8 грудня 2014 (UTC)

Статті 4 тижня конкурсу "Військова справа"[ред. код]

Колего, повідомляю Вам приємну новину: сформована таблиця 4 тижня. Кожному члену журі припадає по 19 статей. Прохання розпочати роботу над перевіркою статей!--Учитель Обг 18:35, 15 грудня 2014 (UTC)

І ви туди ж[ред. код]

 • Що до RIM-66 /67 Standard. Я вже втомився воювати з цим автором. То ви як судді хоч беріть до уваги за що ви такі оцінки ставите.

вказано джерела після всіх суттєвих тверджень та даних (+1), вичерпна (+1), оригінальність інформації та/чи теми (+1) (Krutyvuss)

 • Те що тема не вичерпна бог з ним, це тільки фахівець розбере. А от як "вказано джерела після всіх суттєвих тверджень та даних" якщо:
  • 1) Як раз звідки взята більшість даних невідомо, бо нема посилань. Навіть невідомо чому стаття називається саме так, а не так як в інших розділах
  • 2) Усі посилання крім одного - посилання на статтю в іншомовному розділі вікіпедії. Вікіпедія вже стала джерелом? А єдине посилання цілком на книгу о 800 сторінках. Дуже гарна верифікація.
  • 3) Посилання досить хитрі. Не на твердження, а на термін в твердженні. "Земля пласка та стоїть на трьох слонах[1]"
Отакої --Sas1975kr (обговорення) 21:26, 18 грудня 2014 (UTC)

Дякую за зауваги. Дійсно, а примітки я й проґавив. З повагою, --Zheliba (обговорення) 06:42, 19 грудня 2014 (UTC)

Дякую і вам. Звиняйте якщо десь перегнув палку. Наболіло... --Sas1975kr (обговорення) 07:46, 19 грудня 2014 (UTC)

Примітки[ред. код]

Видалення статті Єськов Сергій Володимирович[ред. код]

У мене є невеличке прохання: зверніть увагу на статтю про сучасного Героя й коментарі на сторінці обговорення видалення статті. При бажанні, можна проголосувати. --Учитель Обг 14:31, 19 грудня 2014 (UTC)

Корективи до перевірки статей 4 тижня[ред. код]

Вітаю! Колего, прохання переглянути таблицю 4 тижня. У зв"язку з тим, що статті створені 10 грудня було зараховано до конкурсних, Вам необхідно переглянути 3-4 статті. Зі святами!!!!--Учитель Обг 16:56, 3 січня 2015 (UTC)

Дякую. Вас теж зі святами! Коли переглядать доповнені статті. І де ставити оцінки? З повагою, --Zheliba (обговорення) 07:49, 5 січня 2015 (UTC)
Уже є нова таблиця зі статтями 1 тижня Вікіпедія:Проект:Військова справа у Вікіпедії/Тиждень 1 (фінал), деякі з них доповнені, тому потребують додаткового перегляду, а деякі - незмінні, тому вони залишаються з попередньою оцінкою. При редагуванні таблиці, виставляйте оцінки у рядок Krutyvuss_нова. Автоматично зміниться стара оцінка на нову й підіб"ються результати. Дякую за оперативність! Але не всі журі, переглянули статті 4 тижня, якщо буде час, треба потроху розібрати статті та перевірити. Адже учасники не винні, що є безвідповідальні члени журі. До речі, готовий уже й новий 2 тиждень....З повагою, --Учитель Обг 18:22, 5 січня 2015 (UTC)

Триває обговорення критеріїв значимості шкіл.[ред. код]

Доброго дня! Оскільки Ви створювали статті про школи, прошу долучитися до обговорення. Якщо маєте певні ідеї щодо правила/критерію, запропонуйте свій варіант.--Сергій Липко (обговорення) 17:24, 20 січня 2015 (UTC)

Герб Австралії[ред. код]

WTF? I regard your deletion of my edits as deliberate and arrogant vandalism, and I ask you to reinstate them. If you don't understand English, then you should not be rolling back edits by someone who has supplied a proper authoritative (Australian Government) and verifiable reference (Commonwealth Coat of Arms information and Guidelines]) which corrects your "wishy-washy" statement and provides the correct official name for the Coat of Arms. The fact is that, the Coat of Arms of Australia is the official emblem of the Australian Government - and your ill-informed edits cannot change this fact. The text I inserted is fully supported by the official document on the proper use of the Coat of Arms. You evidenlty have not bothered to check this, and your aggressive rollback belies your ignorance in this matter. Please either revert your rollback, or supply an extraordinarily good argument for rolling back the edit which I made to clarify and improve the article. --Very trivial (обговорення) 02:43, 28 січня 2015 (UTC)

Кілька питань[ред. код]

Добрий вечір!

Ми плануємо в середу в Чернігівському педуніверситеті відкривати ВікіСтудію. І я от почав переглядати, як в інших вузах це робилося. Глянув сюди, щоб подивитися меморандув про співпрацю (ну як оцей). Чи є у вас такий? Бо на сторінці Вікіпедія:Освітня програма Вікіпедії написано, що наче має бути. Ну якщо є, то може дасте лінк? Ще таке - чи можете в середу під’їхати до Чернігова? На відкриття? Плануємо орієнтовно в 15-00 розпочати. Історичний факультет на Валу - проспект Миру 13. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 22:45, 13 лютого 2015 (UTC)

Дякую! Ідея шикарна. На жаль, приїхати не зможу. Запросіть Олександра Мокрогуза з ІППО, той і дисертацію захищав по КІТ на уроках історії. Угоду переслав на електронку! З повагою, --Zheliba (обговорення) 12:37, 15 лютого 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Герб Кубанської народної республіки.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Герб Кубанської народної республіки.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 08:03, 23 березня 2015 (UTC)

Проблеми категоризації письменників та персоналій взагалі[ред. код]

Вітаю!Запрошую вас прийняти участь в обговоренні з питання недосконалості системи категоризації письменників на сторінці Вікіпедія:Обговорення категорій. Стоcовно державної,мовної та національної їх приналежністі, а також за жанром. --Yasnodark (обговорення).16:10, 4 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:59, 27 травня 2015 (UTC)

Перепрошую. Не маю там акаунта. З повагою, --Zheliba (обговорення) 18:54, 28 травня 2015 (UTC)

Для цього не потрібно мати там акаунт, акаунту в українській Вікіпедії достатньо. Якщо ви отримуєте помилку, що ви не зареєстровані, спробуйте скористатися цим посиланням або перейти на сторінку m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk та перейти за посиланням поряд з урною для голосування — NickK (обг.) 21:33, 29 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Дякую, що долучилися! Якщо в Вас буде натхнення - можете зробити прапор незалежного Алтаю, створений у 1917 чи 1918 році: "На Миссионерскую площадь вынесли и освятили национальное знамя Алтая — изображенный на красном фоне с левой стороны треугольник, символизирующий собой горы величественного Алтая, под треугольником — извивающиеся полоски волн молочно-зеленого цвета — это Катунь, над треугольником — восходящее солнце. Все фигуры символизируют землю, солнце и воду, которые являются основными элементами религиозного мировоззрения алтайцев. По знамени надпись «Jep-Cyy-Хан-Алтай»." --Тутовий (обговорення) 15:14, 25 червня 2015 (UTC)
А посилання на джерело є? З повагою, --Zheliba (обговорення) 16:01, 25 червня 2015 (UTC)
Так.

1) В.В. РУСАНОВ НАЦИОНАЛЬНЫЙ СУВЕРЕНИТЕТ И ПРОЦЕССЫ СУВЕРЕНИЗАЦИИ ГОРНОГО АЛТАЯ (в первой четверти ХХ века) Барнаул 2010 [4] "В Сибири, в частности в Томске, лидерами движения стали сторонники образования федерации на основе национально-территориального деления. В Томске с 20 апреля по 18 мая 1917 года проходила 1-я сессия Томского губернского народного собрания. Среди участников были делегаты от алтайской народности, шорцев, телеутов, хакасов и других коренных народов Сибири. Именно на этом собрании делегаты – алтайцы впервые потребовали рассмотреть вопрос о самоуправлении алтайского народа. Г.И.Чорос-Гуркин выступил с докладом «Об Алтае и его нуждах». Тогда же алтайцы утвердили свое национальное знамя «… алтайцы водружают на эстраде свое национальное революционное знамя. По красному фону его с левой стороны – треугольник, символизирующий собой голубой, солнечный Алтай, под треугольником извивающаяся полоска молочно-зеленого цвета – это река Катунь, над треугольником – восходящее Солнце. Все три фигуры символизируют собой землю, Солнце, воду, которые являлись основой религиозного верования алтайцев».[119] [119] Пахаев С. Национальное движение алтайцев. // Звезда Алтая. 7 апреля 1990 г." "Открытие съезда представителей инородческих волостей Алтая освещалось в периодической печати. Так, газета «Сибирская жизнь» сообщала, что в зале было установлено знамя с надписью «Jep-Су Хан Алтай».[133] На знамени был изображен треугольник, символизирующий собой Алтай. Под треугольником была изображена извивающаяся полоса светло-зеленого цвета – символ реки Катунь. А над треугольником располагалось восходящее Солнце. Надпись на знамени означала: «земля и вода – царственный величественный Алтай. [133] Сибирская жизнь. 1917. 11 июля."

2) Флаг и герб Республики Алтай. Автор: В.Сапрыков // 1994 г. [5] "В двух проектах флага использовались идеи, предложенные после победы Февральской революции 1917 года талантливым художником-пейзажистом алтайцем Г.И.Гуркиным, учеником И.И.Шишкина. Его флаг представлял собой полотнище красного цвета, с левой стороны которого размещался треугольник, символизирующий солнечный Алтай. Под треугольником проходила извивающаяся полоска молочно-зеленого цвета, означавшая реку Катунь. Над треугольником - восходящее солнце (все вместе они обозначали землю, солнце, воду). На красном фоне флага шла надпись: "Дерсу Хан-Алтай", что в переводе означает земля и вода царственного Алтая."

3) Горный Алтай в канун революций 1917 года [6] "На Миссионерскую площадь вынесли и освятили национальное знамя Алтая — изображенный на красном фоне с левой стороны треугольник, символизирующий собой горы величественного Алтая, под треугольником — извивающиеся полоски волн молочно-зеленого цвета — это Катунь, над треугольником — восходящее солнце. Все фигуры символизируют землю, солнце и воду, которые являются основными элементами религиозного мировоззрения алтайцев. По знамени надпись «Jep-Cyy-Хан-Алтай»."

Це все, що є в інтернеті. Здається, джерелом усіх описів є та стаття у "Сибірському житті" від 11 липня 1917. Найбільша загадка - колір трикутника. За першою з цих цитат можна припустити, що він був блакитним.

А я от взявся за карту громадянської війни / визвольних змагань у Росії станом десь на серпень-вересень 1918 р. Не як росіяни малюють ("білі проти червоних"), а з усіма державними утвореннями, які існували на той момент.

Зробив: Jep-Cyy-Хан-Алтай.jpg

Неймовірно :) Правда, підозрюю, шрифт там був інший. Додав до статті Каракорум-Алтайський округ. --Тутовий (обговорення) 17:37, 10 липня 2015 (UTC)

Так. Із шрифтом питання. Міг бути різний. Може ще якусь реконструкцію зробити? З повагою, --Zheliba (обговорення) 18:40, 10 липня 2015 (UTC)

З того, що ще не було зроблене, - я бачив опис тогочасного чуваського прапору (Чуваська центральна рада), але за цим описом його важко реконструювати. Можна взятися, якщо долучити фантазію. Ще цікаво, що "Георгієвський прапор" (той самий, що колорадський) використовувала Народна армія Комітету членів Установчих зборів. Не бачив, щоби це було у вікі. Ще за бажання можете взятися за щось із статей тижня. --Тутовий (обговорення) 04:56, 11 липня 2015 (UTC)
Реконструкція прапору Чувашії 1918 року

Узори взяв з типових тубільних вишиванок. З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:17, 11 липня 2015 (UTC)

Flag of Chuvashia.svg
Знову ж таки вражений. Та мені тут сяйнула думка. "Сонце" - це скоріш за все той же символ, що в Удмуртії на прапорі, тільки перевернутий набік. Подивіться сучасний прапор Чувашії. Ось ці три зірочки над деревом називаються "три сонця". Мабуть, таку саму зірку потрібно скопіювати на чуваський прапор 1918 року замість сонячного кола. --Тутовий (обговорення) 10:30, 11 липня 2015 (UTC)

Той знак вже є в узорі на нижній смузі. Думаю, що сонце у вигляді зірки було б протрактовано хоча б в одному джерелі як нестандартний знак. Проте, цього нема. Очевидно, було таки коло. З повагою, --Zheliba (обговорення) 10:50, 11 липня 2015 (UTC)

Я бачив тільки одне джерело, по якому і написав опис в статті. Воно, ймовірно, базувалося на одному першоджерелі (цікаво було б подивитися, що там у тому першоджерелі було). Скоріш за все, там побіжно було згадано сонце, зображення сонця або символ сонця. Але у чуваській культурі саме так і прийнято зображати сонце - скоріше дивно було би, якби вони намалювали сонце як коло, а не як восьмикутну зірку. Та й чого б їм захотілося б зобразити на прапорі саме сонячне коло, а не найпоширеніший у їхній культурі знак - традиційне зображення сонця? Щодо поширеності цього знаку можна поглянути на [7] та [8]. --Тутовий (обговорення) 11:35, 11 липня 2015 (UTC)

Так? З повагою, --Zheliba (обговорення) 11:49, 11 липня 2015 (UTC)

Це прекрасно! :) Більше нереконструйованих прапорів я не знаю. У вікі ще немає декількох етнічних прапорів народів, зокрема кавказьких (список - у статті Прапори народів). Їхні зображення легко гугляться за запитами на кшталт "флаг карачаевцев". Якщо раптом захочете - можете їх пододавати або створити власні зображення цих прапорів для вікі. --Тутовий (обговорення) 12:25, 11 липня 2015 (UTC)

Дякую. Подумаю над цим. З повагою, --Zheliba (обговорення) 13:14, 11 липня 2015 (UTC)

Я пододавав джерела на сторінки Ваших реконструкцій у комонз. Коли чуваші та алтайці зацікавляться власним націоналізмом - хай їм буде легше знаходити джерела. Поки шукав джерела - знайшов ще пару цікавих речей. Ось тут knu.znate.ru/docs/index-593319.html є карта Ідель-Уралу (автор - його ідеолог Ісхакі Гаяз) та прапор Національно-культурної автономії мусульман тюрко-татар Внутрішньої Росії та Сибіру (1917-1918). --Тутовий (обговорення) 05:06, 12 липня 2015 (UTC)

Доброго дня! http://s017.radikal.ru/i402/1207/2a/5876b127a36b.jpg Якщо це Ваше, то може ліцензуєте під вільною ліцензією для статті Південно-Східний Союз? --Тутовий (обговорення) 23:20, 7 вересня 2015 (UTC)

Dono-Kavkaz'kyj sojuz.jpg

Тиждень народів Росії[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до Тижня! Сьогодні Тиждень стартував, тож запрошую до активнішої участі! З повагою, --Тутовий (обговорення) 02:23, 1 липня 2015 (UTC)

Учаснику Тижня народів Росії[ред. код]

Jan Cossiers - Prometeo trayendo el fuego, 1637.jpg Вогонь з небес
За вашої участі ми усі збагатилися 115 новими статтями в рамках Тижня народів Росії. Як учасник тижня Ви нагороджуєтеся вогнем з небес. Несіть його гідно, запалюйте інших :) Тутовий (обговорення) 18:16, 22 липня 2015 (UTC)

Дякую. Жаль, мало зробив. З повагою, --Zheliba (обговорення) 19:12, 22 липня 2015 (UTC)

Гадаю, років за 5 чуваші та алтайці Вам подякують :) --Тутовий (обговорення) 10:31, 24 липня 2015 (UTC)

Дай, Боже, їм свідомості! З повагою, --Zheliba (обговорення) 11:45, 24 липня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/Кандидати[ред. код]

доброго дня! висунула Вашу кандидатуру до ВП:АК. буду вдячна, якщо Ви підтвердите там свою згоду --アンタナナ 20:58, 23 серпня 2015 (UTC)

Нові юзербекси[ред. код]

Існує необхідність у створенні нових юзербоксів: 1)

Герб Конотопу
Цей користувач із Конотопу
(можна використати зображення пам'ятника коню при оформленні);

2)

Герб Німеччини Цей користувач цікавиться Історією Німеччини

або Шаблон:Інтерес: Німецька історія (при оформленні юзербокса можна використати портрет Отто фон Бісмарка, Фрідріха ІІ або щось аналогічно тематичне з німецької історії).

Заздалегідь дякую!

Barow (обговорення) 19:31, 26 жовтня 2015 (UTC)

Зробив! --Zheliba (обговорення) 16:16, 28 жовтня 2015 (UTC)

Святкування[ред. код]

Добрий вечір!

Ми збираємося святувати ювілеї Вікіпедій - 15 років англійської та 12 років української. Приєднуйтеся! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 16:29, 8 січня 2016 (UTC)

Плян генерала Чупринки[ред. код]

Chuprynka plan.png

Погляньте, ось план розділу СРСР, приписуваний Роману Шухевичу. Джерело знайшлося в паперах британського МЗС (на сторінці файлу - цитата та посилання). Якщо раптом маєте бажання - можете прикрасити заголовок зображення (бачив, Ви так робили). Наприклад, можна додати "свободу народам" у виконанні Хасевича або якихось прапороносців, ну і шрифт гарненький зробити. Пишу оце і боюся, чи не надто нахабне таке прохання. Так що якщо не зацікавить - не турбуйтеся, прошу сміливо ігнорувати! --Тутовий (обговорення) 20:13, 21 січня 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:53, 7 березня 2016 (UTC)

Щодо Файл:Khmel'.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Khmel'.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Максим Підліснюк (обговорення) 16:20, 10 квітня 2016 (UTC)

Це мій авторський твір! Де підписати угоду? Я в авторський правах не дуже тямлю! --Zheliba (обговорення) 13:27, 11 квітня 2016 (UTC)

Якщо це ваш авторський твір, питання знято --Максим Підліснюк (обговорення) 13:50, 11 квітня 2016 (UTC)

Дякую. --Zheliba (обговорення) 14:37, 11 квітня 2016 (UTC)

Населення Росії[ред. код]

Вітаю! Пунктами:

 • 1: та ця стаття ще не завершена, там половина розділу «Природний рух 2015» — не перекладена.
 • 2: коли клацав у вікіперекладач — дійсно, визнаю, не подивився що країна — росія, а з ними завжди не все так легко, як здається. взагалі, про неї лише кілька загальних статей створив, а про сербію жодної. там стоїть шаблон: "Ця стаття містить текст, перекладений зі статті «Demographics of Russia» англійської Вікіпедії.", котрий показує, що я нічого жахливого не писав, а просто натиснув кнопку "перекласти".
 • 3: є ще стаття Свята Росії. Там є трохи про «Свята Севастополя» і три посилання де користувачу показують, що воно окуповане — багато, багато тексту. Те теж видалити?
 • 4: розумієте, я дійсно не знаю, писати його туди — не писати. я просто переклав теє з англійської. в мене улюблена тема — географія краін співдружності, або тулити гарні фото у статті про міста. а про росію я писав рівно тричі, і вже жалкую. якщо ви кажете видалити — окей, дякую, зрозумів.
 • 5: Автор за визнання анексії Криму? — а оце було боляче, та дуже персонально образливо. а тим паче коли ви там про колаборацію кричите. перш ніж звинувачувати, можна ж було хоч на СО написати? не треба так, будь ласочка. я це побачив лише сьогодні, ще й випадково (самі знаєте як важко дивитися за купою статей одночасно). дякую. --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 22:41, 25 квітня 2016 (UTC)

Дякую за відгук.

 1. Бачу.
 2. З цим потрібно бути обережним.
 3. Я б у статті виділив підрозділ Свята окупованих територій - чітко і зрозуміло. Посилання не всі дивляться.
 4. Розділ демографія окупованих територіїй наразі вирішив би проблему - вказав би реальний стан речей.
 5. Перепрошую за емоції, але боляче дивитися, коли українські громадяни працюють на ідею супротивника. Сподіваюсь, будемо обидва уважнішими і коректнішими.
З повагою, --Zheliba (обговорення) 04:01, 26 квітня 2016 (UTC)
Домовилися :) --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 11:44, 26 квітня 2016 (UTC)

Результати конкурсу й церемонія нагородження[ред. код]

CEE Spring Logo original-t.svg

Шановний члене журі конкурсу CEE Spring 2016!

Дякуємо Вам за Вашу допомогу конкурсу! CEE Spring залишається найбільшим конкурсом у Вікіпедії за кількістю статей, і ми вдячні за перевірку тисяч кілобайтів різноманітного внеску учасників. Ми Вами пишаємося!

За результатами конкурсу переможці отримають призи. Ми вручатимемо їх під час всеукраїнської Вікіконференції, що відбудеться у Києві 3—4 вересня. Не обділимо увагою й вас, тож приєдуйтеся! Поєднаймо приємне з корисним Face-smile.svg
Будь ласка, зареєструйтеся на конференцію за цим посиланням.

Ще раз дуже дякуємо і з нетерпінням чекаємо на Вас на конференції!

З повагою, Ата (обг.) від оргкомітету конкурсу 13:53, 12 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Krutyvuss:, запрошую вас до участі у вересні (за 3 тижні) у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 11:49, 14 серпня 2016 (UTC)

Музеї НДУ[ред. код]

Вітаю, здивований відсутністю у Вікіпедії інформації про музеї НДУ. Написав трохи про картинну галерею, але цього явно мало. --Perohanych (обговорення) 07:38, 26 вересня 2016 (UTC)

Наразі намагаюся залучити керівника до співпраці через Ніжинський краєзнавчий музей. З повагою, --Zheliba (обговорення) 08:56, 26 вересня 2016 (UTC)

Ґ-диверсія[ред. код]

Cyrillic letter Ghe with upturn.png

Доброго дня, вікікориснику Krutyvuss!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2003.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 17:07, 6 січня 2017 (UTC)

Дякую! Славімо Христа!

--Zheliba (обговорення) 18:09, 6 січня 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:48, 2 лютого 2017 (UTC+2)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Ви брали участь в роботі торішнього конкурсу, тож може цього року теж матимете бажання — бути оргом чи в журі )

Від організаторів очікуватиметься:

 • сформувати список статей про Україну, які створюватимуть учасники в інших Вікіпедіях
 • сформувати правила конкурсу
 • затвердити журі
 • працювати над поширенням інформації і
 • слідкувати, щоб усе працювало.

Від журі:

 • перевіряти написані статті,
 • виставляти їм бали за якість,
 • за можливості — писати зауваження і поради авторам

Дописуйтеся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й одразу ж коментуйте основні питання. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі ), але оргомітет матиме приймати рішення.

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів за написання статей, тому вибір суто за вашим бажанням. -- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 19:21, 27 лютого 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Конкурс логотипів Вікіконференції 2017[ред. код]

Вітання! Запрошую взяти участь у конкурсі логотипів Вікіконференції 2017. Перейти на сторінку>>>. Будемо вдячні за Ваші пропозиції логотипу. З повагою, --Нестеренко Оля (обговорення) 11:27, 10 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 09:54, 30 липня 2017 (UTC) Дякую. Не можу. З повагою, --Zheliba (обговорення) 19:03, 31 липня 2017 (UTC)

Оцінювання[ред. код]

Добрий день! Оцініть, будь ласка, статті! Там вже трошки лишилося. Також, будь ласка, гляньте інші тижні. Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 07:27, 1 вересня 2017 (UTC)

Ваші оцінки - єдині, що не були зроблені! Поспішіть! Гляньте також на інші тижні. Див - Категорія:Вікіпроект:CEE Spring 2017 З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 07:28, 1 вересня 2017 (UTC)

ДОБРИДЕНЬ! Побачив завтра візьмусь. З ПОВАГОЮ, --Zheliba (обговорення) 14:06, 1 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:CEE Spring 2017: підсумки та церемонія нагородження[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Доброго дня! Дякуємо за роботу над конкурсом CEE Spring 2017! Ви можете переглянути результати тут. Дуже перепрошуємо за затримку із публікацією результатів — і запрошуємо на церемонію нагородження, що відбудеться у суботу, 16 грудня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. Будь ласка, заповніть форму, яку ми Вам надіслали електронною поштою.

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу та アンタナナ 00:18, 24 листопада 2017 (UTC)

Статус файлу Файл:Mpc-korica-1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Mpc-korica-1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 01:42, 20 березня 2018 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[ред. код]

WMF Surveys, 18:20, 29 березня 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 01:18, 13 квітня 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

WMF Surveys, 00:28, 20 квітня 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Krutyvuss! Запрошую Вас, за старою-доброю традицією, долучатися до проведення тижня!) З повагою, — Шиманський હાય! 23:47, 24 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Жінки в Ізраїлі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Жінки в Ізраїлі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:51, 21 травня 2018 (UTC)

Конкурс логотипів Вікіконференції 2018[ред. код]

Розпочалась підготовка до Вікіконференції 2018, а разом з нею розпочався конкурс логотипів. Як автора логотипа однієї з попередніх Вікіконференцій, запрошуємо вас взяти участь в цьогорічному конкурсі. Будь ласка, пропонуйте свої варіанти на сторінці wmua:Вікіконференція 2018/Логотип. --Tohaomg (обговорення) 15:00, 30 червня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Цитата Муссоліні[ред. код]

Ця правка покликається до дуже непевного джерела. Чи маєте оригінал, може там буде вказано конкретний номер газети. Бо я не зміг знайти цю цитату в інтернеті. --195.238.92.246 15:45, 7 листопада 2018 (UTC)

Цитата гуляє інтернетом, взаємопосилаючиь. Паперового носія не маю. З повагою, --Zheliba (обговорення) 01:29, 9 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:41, 15 листопада 2018 (UTC)

Герб Шрі-Ланки[ред. код]

Добрий день! Можливо, Вам було б цікаво доповнити статтю герб Шрі-Ланки? І статтю прапор Шрі-Ланки? Якщо так, то запрошую Вас взяти участь у тижні Шрі-Ланки. Там знайдуться статті, які необхідно поліпшити або створити на всі теми абсолютно. Дана тематика в укрвікі дуже слабко розкрита. Буду вдячний за підтримку.--Вітаю з наступаючими святами! DiMon2711 23:05, 29 грудня 2018 (UTC)

Статус Файл:Bojko Oleksandr.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Bojko Oleksandr.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 21:20, 1 січня 2019 (UTC)

З НДУ підписана угода, за якою всі зображення із сайту університету можна використовувати у Вікіпедії. Яку ліцензію потрібно вставити?

З повагою, --Zheliba (обговорення) 14:53, 2 січня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Bojko Oleksandr.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Bojko Oleksandr.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Piramidion 14:08, 6 лютого 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Жінки у STEM[ред. код]

Привіт! Будь ласка, перевірте електронну пошту. Ми відправили листа вікіпоштою --Нестеренко Оля (обговорення) 19:17, 22 серпня 2019 (UTC)

Тафья[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення сторінки Тафья, але є деякі зауваження. Стаття містить багато помилок перекладу з російської, помилку в передачі назви та неадаптований для українського читача текст. Просьба поправити статтю і бажано не використовувати автопереклад. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:56, 31 серпня 2019 (UTC)

Добрий день! Дякую за зауваження. намагався. вичитати якісно. перепрошую за переклад - очевидно, не завжди виходить. Спробую повторити. Буду вдячний за допомогу. З повагою, --Zheliba (обговорення) 05:15, 1 вересня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Я пройшов опитування кілька тижнів тому. З повагою, --Zheliba (обговорення) 15:53, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Стаття Кримськотатарський національний рух[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Кримськотатарський національний рух. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене.

 • Тут або треба додавати джерела та дописувати, бо повернути перенаправлення. — Brunei (обговорення) 23:19, 19 грудня 2019 (UTC)
Перенаправити куди? На який рух? Проблема була в тому, що посилання ішло на вузьку тему. З повагою, --Zheliba (обговорення) 15:46, 20 грудня 2019 (UTC)
Згоден, але треба тоді хоч трохи дописати статтю до стабу: визначення, вступ, джерела тощо.--Brunei (обговорення) 11:14, 21 грудня 2019 (UTC)
Зредагував. З повагою, --Zheliba (обговорення) 13:39, 21 грудня 2019 (UTC)

Кишенько Марія Герасимівна[ред. код]

Вітаю! Є така книга Пінчук, Тамара Дмитрівна. Зірки залишають слід... / Т. Д. Пінчук. - Ніжин : НДУ ім. М. Гоголя, 2005. - 115 с. : фотоіл., портр. - (До 200-ліття Ніжинської вищої школи). - 4.20 грн.

Прохання скопіювати звідти (можна просто сфотографувати все, що стосується такої людини: http://wikinosivka.info/index.php/Кишенько_Марія_Герасимівна

Пришліть, будь ласка, на perohanychAt sign.svggmail.com --Perohanych (обговорення) 18:33, 27 грудня 2019 (UTC)

Добрий день. Потраплю до бібліотеки - зроблю. Поставлю нагадування на 2-ге січня. З повагою, --Zheliba (обговорення) 19:39, 27 грудня 2019 (UTC)
Дякую, чекатиму. Може де в архіві збереглася її особова справа з точною датою народження. --Perohanych (обговорення) 12:31, 29 грудня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2020: Сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за те, що зробили подарунок українській Вікіпедії і взяли участь у Вікімарафоні 2020!

Будемо раді надіслати обіцяні сувеніри від організаторів. Я надіслав вам деталі вікіпоштою; перевірте листа, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:19, 16 лютого 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень/червень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Вибрані новини «Вікімедіа Україна» за травень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Анонси на червень і поточні події
 • Ми проведемо серію вебінарів про авторське право та персональні дані. Реєстрація на перший, який пройде 13 червня, уже відкрита. Детальний анонс тут.
 • 5 червня у Вікіпедії розпочався Тиждень птахів. Він приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і триватиме до 25 червня. Долучайтеся!
 • Триває зголошення до журі конкурсу статей «Європейська весна». Шукаємо досвідчених редакторів і редакторок, які перевірятимуть якість статей конкурсу. Зголошуйтеся тут.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:56, 6 червня 2020 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Наполеонівська геральдика[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Наполеонівська геральдика був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:26, 3 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за липень
Вибрані анонси на серпень і поточні події
 • До 22 серпня в українській Вікіпедії триває Тиждень ентомології. Долучайтеся!
 • Ми анонсували конкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні, який традиційно пройде протягом вересня. До початку конкурсу ще майже місяць, але готувати світлини можна уже зараз. Детальніше читайте тут.
 • 2—4 жовтня пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2020 — онлайн-конференція, яка замінить собою щорічний захід Wikimedia CEE Meeting для вікімедійної спільноти із Центрально-Східної Європи. Протягом серпня триває подання заявок на виступи; читайте детальніше тут.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:25, 5 серпня 2020 (UTC)

Тиждень Чернігівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Krutyvuss! З 10 по 23 серпня плануємо писати про Чернігівщину, був би радий, якби Ви знайшли цікаві для себе теми і долучилися до тижня. З повагою, — Шиманський હાય! 14:54, 7 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за серпень—вересень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за серпень
Вибрані анонси на вересень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:10, 1 вересня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 13:07, 19 вересня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, Krutyvuss: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào Krutyvuss: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за вересень
 • У вересні відбулися дві знакові події для української спільноти вікіпедистів:
  • Українська Вікіпедія вийшла на 17 місце за кількістю статей серед 303 мовних розділів. Про подробиці події читайте у нашому блозі.
  • Стаття про столицю України в англомовному розділі Вікіпедії була перейменована із «Kiev» на «Kyiv». Пригадали історію питання разом з вікіпедистами.
 • 30 вересня завершився фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні. 550 учасників та учасниць завантажили рекордну кількість файлів за 9-річну історію конкурсу — понад 47 000 фото. Дякуємо усім, хто долучилися! Стежте за новинами та результатами у соцмережах проєкту: Facebook logo.png Instagram icon.png AIMMP@Twitter.png
Вибрані анонси на жовтень
 • Триває голосування щодо дат Вікіконференції 2020, а також збір пропозицій тем та спікерів на сайті «Вікімедіа Україна».
 • Подовжено обговорення планів діяльності «Вікімедіа Україна» на 2021 рік. Запрошуємо пропонувати ініціативи, які ви хотіли б втілити наступного року і які потребують підтримки, або просто висловити свої думки та побажання на сайті «Вікімедіа Україна» або у Кнайпі.
 • У жовтні стартує другий конкурс статей «Вікіпедія для школи». Конкурс триватиме із 20 жовтня до 20 грудня, але реєструватися запрошуємо уже зараз. Запрошуємо освітян долучатися та позмагатися за цінні призи. Анонс та реєстраційна анкета.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:09, 2 жовтня 2020 (UTC)

Яворницький[ред. код]

Доброго дня! Запрошую покращити статтю Яворницький Дмитро Іванович або написати зауваження на СО. Дякую! --Anntinomyобг 20:30, 28 жовтня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини за жовтень
 • Протягом жовтня у межах конкурсу «Вікіпедія для школи» було створено близько ста статей на теми шкільної програми. Запрошуємо освітян долучатися далі та позмагатися за цінні призи, адже конкурс триває до 20 грудня. Анонс та реєстраційна анкета
 • Оголошено результати більшості номінацій фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Дізнавайтесь, які фото пам’яток природи стали найкращими в областях, у номінаціях «Найкраща аерофотографія» та «Найкраще відео» на сайті конкурсу та у соцмережах: Facebook logo.png Instagram icon.png
 • З 12 жовтня у Вікіпедії триває Місяць котових. Наразі створено та покращено 40 статей, стаття «Оцелот» вже отримала статус доброї.
З початком листопада стартували

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:08, 9 листопада 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень[ред. код]

Visual for WMUA monthly digest November December 2020.jpg

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Новини за листопад
 • В результаті марафону «Це зробила вона» було покращено 120 статей Вікіпедії та Вікіцитатах, майже 20 користувачів долучилися до проєкту.
 • Оголошено переможців номінації «Найкращі фото» у конкурсі «Вікі любить Землю». Переглянути топ-10 якісних фото конкурсу за оцінками журі можна сайті конкурсу. 14 листопада відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу, що проходила онлайн. Трансляція.
 • Оголошено переможців спецномінації «Via Regia Ukraine» у конкурсі «Вікі любить пам'ятки». Детальніше.
У грудні можна приєднатись до

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:10, 9 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:42, 18 грудня 2020 (UTC)

Герб принца Вельзького[ред. код]

Маленьке зауваження до перекладу назви держави. Українською — Велика Британія (або Сполучене Королівство, якщо мова про державу після 1801 року), Великобританія — це калька з російської. Врахуйте будь ласка при створенні статей. --Artem Lashmanov (обговорення) 18:34, 19 грудня 2020 (UTC)

Дякую. буду уважнішим :) З повагою, --Zheliba (обговорення) 19:00, 19 грудня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за грудень 2020—січень 2021[ред. код]

Кіт Профітроль з сувенірами від Вікімедіа Україна за участь у Вікіконференції

З Новим роком! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію на його сторінці або скорочену нижче.

Новини за грудень та анонси січня

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:48, 5 січня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за січень—лютий 2021[ред. код]

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за січень
 • «Вікі любить пам'ятки» оголосили найкращі фотографії пам’яток культури України у конкурсі 2020 року. Також оргкомітет представив топ-121 світлин змагання. Переглянути фото можна у блозі конкурсу.
 • 15 січня вікімедійці відзначали 20-річчя заснування Вікіпедії. Детальніше про святкування.
 • 28-31 січня тривав Вікімарафон 2021 — уже традиційна акція з написання статей до дня народження українськомовної Вікіпедії. Учасники та учасниці долучалися здебільшого онлайн, але пройшло також 15 подій в 11 областях України. Сам день народження українського розділу Вікіпедії ми відсвяткували 30 січня.
Анонси

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:33, 5 лютого 2021 (UTC)

Затаєний Місяць[ред. код]

Доброго вечора! Бачу, ви перекладали цю статтю. Поредагуйте, будь ласка, текст, бо в такому вигляді читати геть недобре. Дякую! -- Ата (обг.) 18:21, 15 лютого 2021 (UTC)

Вітаю! Дякую за створення статті "Жінки в Ізраїлі".[ред. код]

Cute grey kitten.jpg

Я намагалася трошки виправити в ній помилки і зрозуміла, що без джерела перекладу це не зробити. Прошу, поділіться зі мною джерелом.

Олена Лісовська (обговорення) 19:29, 20 лютого 2021 (UTC)

Перепрошую, перекладав статтю з англійської Вікіпедії. https://en.wikipedia.org/w/index.php?oldid=825484308

З повагою --Zheliba (обговорення) 05:20, 21 лютого 2021 (UTC)

@Krutyvuss, у вас на сторінці користувача пише, що ви володієте мовою на рівні en-1. Мені видається, що з таким рівнем не варто перекладати гуглом — ви ж не бачите, де там помилки є. А вони там є. Як бачите, деколи текст нереально нечитабельний. Те саме стосується македонської й інших мов у списку. Можливо, вас зацікавлять інші способи створювати статті у Вікіпедії, окрім перекладу? --Ата (обг.) 18:28, 21 лютого 2021 (UTC)
Можливо. З повагою --Zheliba (обговорення) 04:47, 22 лютого 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за лютий—березень 2021[ред. код]

Дайджест Вікімедіа Україна (лютий—березень 2021).jpg

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за лютий
Анонси
 • До 10 березня триває Місяць культурної дипломатії України. Створюйте і покращуйте статті про Україну та українську культуру. Сторінка проєкту для статей українською мовоюдля статей іншими мовами
 • До 21 березня в українській Вікіпедії проходить марафон WikiGap 2021 — масштабна акція написання статей про жінок. Це міжнародна кампанія, яку організовують четвертий рік поспіль, щоб зменшити гендерний дисбаланс у Вікіпедії.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:00, 8 березня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:49, 12 березня 2021 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Герби жінок[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Герби жінок був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:24, 24 березня 2021 (UTC)

Шаблони WikiGap[ред. код]

Вітаю! українська частина WikiGap завершилась 21 березня, то нащо Ви додаєте шаблони після завершення флешмобу? Приберіть їх будь-ласка із СО сторінок, а самі СО номінуйте на швидке вилучення як пусті СО. Дякую. --Kharkivian (обг.) 15:08, 24 березня 2021 (UTC)

ОК --Zheliba (обговорення) 15:13, 24 березня 2021 (UTC)

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
 • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
 • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
 • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
 • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)

Сторінку Альтернативна історія (наука) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Альтернативна історія (наука), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 березня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 13:05, 28 березня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Полеміка щодо аборту[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Полеміка щодо аборту, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://web.archive.org/web/20130215092724/http://www.traducionalist.info/blog/pravda_pro_medichnij_abort/2010-06-20-1225
https://web.archive.org/web/20110926204938/http://old.ugcc.org.ua/ukr/library/moral/12/15/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Полеміка щодо аборту.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Полеміка щодо аборту, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --36.72.218.76 10:58, 4 квітня 2021 (UTC)

Євровесна: фіналізація списку на експорт[ред. код]

Krutyvuss вітаю! Звертаюся до вас як до колеги, дотичного до конкурсу, є спірні питання по певних позиціях: допоможіть визначитись та оберіть двох з сучасних політиків, яких би хотіли бачити в остаточному варіанті української пропозиції та ще двох яких точно не бажали б: Сергеєв Юрій Анатолійович, Данілов Олексій Мячеславович, Кравчук Леонід Макарович , Арестович Олексій Миколайович , Ткаченко Олександр Владиславович , Кулеба Дмитро Іванович , Щербак Юрій Миколайович , Білецький Андрій Євгенійович, Кошулинський Руслан Володимирович, Притула Сергій Дмитрович, Рахманін Сергій Іванович, Забродський Михайло Віталійович, Стерненко Сергій В'ячеславович, Зінкевич Яна Вадимівна, Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна.--Yasnodark (обговорення) 13:05, 5 квітня 2021 (UTC)

Путні: Забродський Михайло Віталійович, Зінкевич Яна Вадимівна, Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна. Точно не бажав би: Арестович Олексій Миколайович , Ткаченко Олександр Владиславович. --Zheliba (обговорення) 13:23, 5 квітня 2021 (UTC)
Дякую за відповідь, спробую донести до інших членів оргкому.--Yasnodark (обговорення) 14:42, 5 квітня 2021 (UTC)
Zheliba Якщо для вас нескладно: оберіть з більш вузького кола: Медведчук (двоє з оргкому за нього), чи один з двох Забродський чи Данілов (двоє з оргкому за них).--Yasnodark (обговорення) 13:30, 7 квітня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2021[ред. код]

Digest-Wikimedia-Ukraine-2021-04-03.jpg

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за березень
 • 10 березня завершився «Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії, який «Вікімедіа Україна» організовувала вперше, разом із Українським інститутом та Міністерством закордонних справ. Про Україну написали десятками мов від англійської до асамської, а українська Вікіпедія поповнилася понад 200 статтями. Детальні результати.
 • Із 5 до 21 березня тривала українська частина WikiGap — міжнародної кампанії з написання статей про жінок. Акція проходила четвертий рік поспіль, цього разу до неї вперше долучилися українські Вікіцитати. Цьогоріч до проєкту долучилося понад 100 людей, створено й поліпшено біля 900 статей у Вікіпедії і Вікіцитатах. Детальні результати.
 • На початку березня відбулися перші засідання нових каденцій Правління і Ревізійної комісії Вікімедіа Україна. Про те, як члени Правління розподілили обов’язки, читайте тут.
Анонси
 • З 1 до 30 квітня триває «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring, що має на меті створення й покращення статей про Центральну і Східну Європу. Конкурс проходить сьомий рік поспіль, взяти участь і позмагатися за цінні призи можуть усі охочі.
 • Також до конкурсу «Європейська весна» пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії. Приєднатися до тренінгів можуть усі охочі, попередньо зареєструвавшись.
  • 13 квітня о 18:00 відбудеться вебінар у партнерстві з Польським Інститутом у Києві. Форма реєстрації.
  • 20 квітня о 18:00 запланований вебінар у партнерстві з Чеським центром у Києві. Форма реєстрації.
 • До 10 квітня триває обговорення щодо зміни/покращення формату проведення конкурсів у Вікіпедії та для Вікіпедії.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:09, 6 квітня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2021[ред. код]

Digest-Wikimedia-Ukraine-2021-04-03.jpg

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за березень
 • 10 березня завершився «Місяць культурної дипломатії України» у Вікіпедії, який «Вікімедіа Україна» організовувала вперше, разом із Українським інститутом та Міністерством закордонних справ. Про Україну написали десятками мов від англійської до асамської, а українська Вікіпедія поповнилася понад 200 статтями. Детальні результати.
 • Із 5 до 21 березня тривала українська частина WikiGap — міжнародної кампанії з написання статей про жінок. Акція проходила четвертий рік поспіль, цього разу до неї вперше долучилися українські Вікіцитати. Цьогоріч до проєкту долучилося понад 100 людей, створено й поліпшено біля 900 статей у Вікіпедії і Вікіцитатах. Детальні результати.
 • На початку березня відбулися перші засідання нових каденцій Правління і Ревізійної комісії Вікімедіа Україна. Про те, як члени Правління розподілили обов’язки, читайте тут.
Анонси
 • З 1 до 30 квітня триває «Європейська весна» — українська частина міжнародного конкурсу CEE Spring, що має на меті створення й покращення статей про Центральну і Східну Європу. Конкурс проходить сьомий рік поспіль, взяти участь і позмагатися за цінні призи можуть усі охочі.
 • Також до конкурсу «Європейська весна» пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії. Приєднатися до тренінгів можуть усі охочі, попередньо зареєструвавшись.
  • 13 квітня о 18:00 відбудеться вебінар у партнерстві з Польським Інститутом у Києві. Форма реєстрації.
  • 20 квітня о 18:00 запланований вебінар у партнерстві з Чеським центром у Києві. Форма реєстрації.
 • До 10 квітня триває обговорення щодо зміни/покращення формату проведення конкурсів у Вікіпедії та для Вікіпедії.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:48, 6 квітня 2021 (UTC)

Користувач Krutywus[ред. код]

Вітаю, випадково потрапив на користувача Krutywus, нік якого дуже схожий на Ваш. Це Ваш другий акаунт, чи це хтось хто прикидається Вами? --Venzz (обговорення) 14:09, 10 квітня 2021 (UTC)

Се не я. --Zheliba (обговорення) 14:56, 10 квітня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за квітень—травень 2021[ред. код]

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію або скорочену — нижче.

Основне за квітень
 • Команда Вікімедіа Україна запустила телеграм-канал. Наразі ми публікуємо тут переважно анонси поточних подій і можливостей вікімедійного руху, але також плануємо частіше розповідати про історію, принципи руху, ділитися цікавою інформацією з минулих років. Підписатися на канал можна за цим посиланням.
 • З 1 до 30 квітня тривала Європейська весна — українська частина конкурсу статей Wikimedia CEE Spring, присвяченого країнам Центральної і Східної Європи. За попередніми результатами, за місяць змагання понад 70 учасників і учасниць створили й поліпшили понад 1600 статей. Найбільше опрацьованих статей про Польщу, Росію, Чехію, Білорусь і Туреччину. До 31 травня конкурсанти можуть доопрацьовувати нові статті, створені під час Європейської весни 2021. Ці статті оцінюватимуться станом на кінець травня.
Анонси
 • Оргкоманда української частини «Вікі любить Землю» оголосила дати конкурсу у 2021 році. Подання робіт триватиме з 1 до 30 червня. Як і в попередні роки, взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і любителі. Подавати можна фото, зроблені будь-коли; головне, щоб вони були вашими власними та зображали пам’ятки природи України. Деталі щодо змін у регламенті конкурсу 2021 року організатори опублікують уже незабаром. Стежити за новинами можна у блозі й Фейсбук-сторінці «Вікі любить Землю» в Україні.
 • До 31 травня запрошуємо писати про Україну в межах Wikimedia CEE Spring. Учасники конкурсу у Вікіпедіях німецькою, словацькою, польською, турецькою та ще майже 30 іншими мовами Центральної та Східної Європи можуть протягом цього часу створювати й поліпшувати статті про Україну. Теми статей можна обрати з переліку пропонованих. Авторам і авторкам найбільшого внеску про Україну ми готуємо пам’ятні сувеніри. Анонс із детальнішими умовами участі українською і англійською.
 • У травні триває обговорення стратегії розвитку програми «БоГеМА» — співпраці ГО «Вікімедіа Україна» з культурними установами. Запрошуємо усіх зацікавлених долучатися на сторінці.

Цього місяця маємо також багато цікавих анонсів, які не увійшли у цю скорочену версію — шукайте їх у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:24, 13 травня 2021 (UTC)

Сторінку Доктрина деюдизації караїмів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Доктрина деюдизації караїмів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 травня 2021. Що ще можна зробити? --Devlet Geray (обговорення) 14:55, 29 травня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:Chern.jpg
 2. File:Kharkivs.jpg
 3. File:Khmel'.jpg
 4. File:Kuban'.jpg
 5. File:Perejasl.jpg
 6. File:Poltt.jpg
 7. File:Posulla.jpg
 8. File:Samars'ka.jpg
 9. File:Slobid.jpg
 10. File:Za_vyzvolenn'a_Ukrajiny2.jpg
 11. File:Самойленко.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 23:03, 30 травня 2021 (UTC)

Що за нахабство?[ред. код]

Шановний не лізьте в статті, які я розпочинаю. --Дми88 (обговорення) 17:29, 2 червня 2021 (UTC)

Переглянув. Щодо сторіки Караїмського тижня? Вибачте, більше не буду. Хотів як краще. --Zheliba (обговорення) 17:47, 2 червня 2021 (UTC)
Вибачення приймається. Дивіться якщо стоїть відповідний шаблон, то краще не чіпайте. Якщо ж бажаєте зробити як краще — дочекайтеся коли будь-який користувач зніме відповідний шаблон. З повагою, --Дми88 (обговорення) 19:26, 2 червня 2021 (UTC)
Перепрошую ще раз. Інструмент "Переклад" не «просигналив», що стаття створена. Прична могля бути в тому, що коли я створив статтю у перекладі, то її ще не існувало. А поки його «вилизував», Ви її започаткували. Так і відбулася накладка. --Zheliba (обговорення) 18:32, 2 червня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень—червень 2021[ред. код]

Привіт! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію за посиланням або скорочену — нижче.

Основне за травень
Happy-birthday-wmua-2021-second-version.jpg
 • Громадська організація «Вікімедіа Україна» відсвяткувала 12-річчя. З моменту заснування у 2009 році організація виросла до 69 членів і членкинь та сотень інших волонтерів, які долучаються до багатьох наших проєктів. Читайте про здобутки «Вікімедіа Україна» у 2020 році.
 • Організатори міжнародної акції WikiGap Challenge оголосили результати. Серед десяти переможців — чотири редактори української Вікіпедії. Детальніше про результати акції, що тривала із 8 березня по 8 квітня в усіх мовних розділах Вікіпедії, читайте за посиланням.
 • 29—30 травня «Вікімедіа Україна» провела форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Подія проходила вперше і була відкритою для участі всім охочим волонтерам. Загалом до презентацій, обговорень та інших сесій форуму долучилися близько 20 учасників та учасниць. Детальніший блогдопис про те, як проходила подія.
 • Із 15 травня до 5 червня в українському розділі Вікіпедії тривала акція #1Lib1Ref. Це регулярна міжнародна акція, покликана покращити перевірність фактів у Вікіпедії та допомогти наповнити онлайн-енциклопедію посиланнями на авторитетні джерела. Проєкт розрахований передовсім на бібліотекарів, але долучатися могли усі охочі. За попередніми даними, в українській Вікіпедії до акції долучилося близько 40 учасників і учасниць, які зробили майже 900 покращень; детальніші результати опублікуємо згодом.
Анонси
Ecoaction-wetlands.png
 • 1—30 червня триває українська частина міжнародного фотоконкурсу пам’яток природи «Вікі любить Землю». Правила участі та номінації конкурсу у 2021 році можна знайти на сайті wle.org.ua.
 • Глобальна конференція міжнародного вікіруху Вікіманія вперше пройде онлайн. Недавно організатори конференції оголосили дати проведення — із 13 до 17 серпня — і фокусну тему: 20-річчя Вікіпедії. Уже почалося подання пропозицій до програми, воно триватиме до 18 червня. Більше про Вікіманію 2021 та потенційні можливості підтримки від «Вікімедіа Україна» для участі у ній дізнавайтеся із блогдопису.
 • У Вікіджерелах, сестринському проєкті Вікіпедії, триває конкурс «Книжкова Шафа». До 31 серпня всі охочі можуть долучитися до вичитування двадцятитомного зібрання творів Івана Франка. Призи і пам’ятні сувеніри отримають усі активні учасники й учасниці, які дотримаються правил конкурсу та Вікіджерел.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:31, 8 червня 2021 (UTC)

Місяць історії української незалежності[ред. код]

Привіт! Цього літа ми святкуємо 30-річчя проголошення незалежності України, тож у червні—липні «Вікімедіа Україна» та Український інститут національної пам'яті проведуть Місяць історії української незалежності; початок у четвер 24 червня. Можливо, вам як історику було б цікаво допомогти у наповненні списків статей на тему історії української незалежності, які варто створити чи поліпшити? Якщо так, запрошую до їхнього наповнення. Також, звісно, запрошую долучатися до лав учасників. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:52, 22 червня 2021 (UTC)

Долучайтеся до Місяця історії української незалежності[ред. код]

Вітаю! Цього літа ми святкуємо 30-річчя проголошення незалежності України. З цієї нагоди «Вікімедіа Україна» та Український інститут національної пам'яті проводять Місяць історії української незалежності у Вікіпедії. Він почався сьогодні і триватиме до 24 липня.

Ви вказали на своїй сторінці користувача, що є істориком — тож, можливо, вас зацікавить цей проєкт. Запрошуємо вас долучатися і створювати та поліпшувати статті про історію України впродовж останніх 30 років. Усі активні учасники й учасниці отримають подарунки від організаторів, а найактивніші — особливі призи. Усі деталі — на сторінці проєкту.

Сподіваємося на вашу участь! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:38, 24 червня 2021 (UTC)

Вітаю[ред. код]

проглянув щойно ваші статті це просто ЖАХ. Повичитуйте їх негайно, такі переклади нікуди не годяться абсолютно --Jphwra (обговорення) 16:16, 30 червня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень 2021[ред. код]

Visual for Wikimedia Ukraine Digest June-July.png

Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна».

Найцікавіше за червень та поточні події

1. У червні пройшов фотоконкурс «Вікі любить Землю» 2021 в Україні, метою якого є побудувати якомога ширшу базу вільних фотографій пам’яток природи України.

Загалом на конкурс цього року подано понад 11 тисяч фотографій від 330 учасників та учасниць. Із цим результатом Україна є другою країною серед 35 країн, які задекларували свою участь у конкурсі.

2. За червень «Вікімедіа Україна» надала два гранти на відвідування подій для фотографування для Вікіпедії — форум інтернет-діячів iForum та Книжковий Арсенал. У результаті Вікісховище поповнилося понад 200 фотографіями, і серію статей Вікіпедії проілюстровано вперше.

Про те, яку підтримку «Вікімедіа Україна» надає спільноті вікіпроєктів, читайте за посиланням.

3. Зараз триває кілька тематичних марафонів у Вікіпедії за підтримки ГО «Вікімедіа Україна». Обирайте цікаву вам тему, долучайтеся і отримуйте сувеніри за активну участь:

4. У першій половині вересня «Вікімедіа Україна» планує провести щорічну Вікіконференцію — конференцію, присвячену Вікіпедії, вікіпроєктам та вільним знанням. Цього року вона пройде у гібридному форматі: поєднання онлайн-зустрічі та живих локальних зустрічей у кількох містах.

Зараз ми відкриваємо зголошення до організаційної команди конференції — як загальноукраїнської оргкоманди, так і організаторів місцевих зустрічей.

Дізнавайтеся більше та зголошуйтеся до 15 липня включно за посиланням.

Міжнародні новини
Wikimania-invintation-2021.png

Розповімо також про кілька важливих новин міжнародного вікіруху:

1. Цього літа проходять вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа — глобальної некомерційної організації, яка підтримує Вікіпедію та інші вікіпроєкти. Це найвищий керівний орган Фонду Вікімедіа; частина його складу обирається спільнотою редакторів вікіпроєктів.

Зголошення кандидатів завершилося у червні, а зараз починаються їхні кампанії. Проголосувати можна буде у серпні. Усі деталі — за посиланням.

2. 13-17 серпня пройде щорічна глобальна конференція Вікіманія. Цьогоріч вона вперше пройде в онлайн-форматі, а темою буде 20-річчя Вікіпедії.

Також постійно триває прийом заявок на мікрогранти та стипендії на тренінги. Вікімедіа Україна може оплатити покупку книжок чи покрити вартість участі в онлайн вебінарі, якщо це допоможе вам збагатити вікімедійні проєкти.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:47, 12 липня 2021 (UTC)

Герб Серединної Литви[ред. код]

Колега, наскільки я зрозумів, геральдика Вам не байдужа. Прошу висловити думку на Обговорення:Герб Серединної Литви. --Лобачев Владимир (обговорення) 15:59, 18 липня 2021 (UTC)