Обговорення користувача:Krystofer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення

Будь ласка, додавайте нові теми зверху. Додати…

Сторінку Загадки Сфінкса номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Загадки Сфінкса, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 травня 2021. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 23:55, 23 травня 2021 (UTC)

Сторінку Джек і бобове зерно номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Джек і бобове зерно, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 травня 2021. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 23:51, 23 травня 2021 (UTC)

Статтю Кривавий місяць висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кривавий місяць, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Gouseru Обг. 02:20, 9 квітня 2021 (UTC)

Сторінку Веселі дзвони номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Веселі дзвони, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 лютого 2021. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 01:43, 11 лютого 2021 (UTC)

Статтю Грицеві писанки необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Грицеві писанки, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 6 лютого 2021. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

Олексій Мажуга (обговорення) 00:38, 6 лютого 2021 (UTC)

Статтю Джек і бобове зерно необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Джек і бобове зерно, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 4 лютого 2021. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

Олексій Мажуга (обговорення) 01:38, 4 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Чорне серце номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чорне серце, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 лютого 2021. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:09, 2 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Інший світ: Трилогія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інший світ: Трилогія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 січня 2021. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 01:24, 6 січня 2021 (UTC)

Фільм «Новий Нострадамус»[ред. код]

Вітаю. Натрапив тут на статтю про фільм Новий Нострадамус створену вашим ботом. Знов виникла проблема з інтервікі та джерелами.

 • 1. Всі статті в інших мовних розділах про біографічний фільм 1994 року.
 • 2. Посилання на IMDB також про той фільм.
 • 3. Постер доданий іншим користувачем також з того фільму.

Тож прошу звернути увагу та виправити. Також ви обіцяли Тут виправити Цю статтю, але так нічого і не зробили. Сподіваюсь на розуміння. Давайте не вводити читачив в оману. --Олексій Мажуга (обговорення) 23:18, 22 грудня 2020 (UTC)

Статтю У топці необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю У топці, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 5 грудня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Mcoffsky (обговорення) 11:59, 5 грудня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено користувачем @Kozubenko: дякую!--Krystofer (обговорення) 20:27, 5 грудня 2020 (UTC)

Поліпшення статей та попередження про ВП:ЗППА[ред. код]

Вітаю. Номінував купу ваших статей на поліпшення, всі вони не відповідають вимогам ВП:ПАТ (є навіть помилки в назвах). Пів року більше ніж достатньо для того щоб їх виправити. Якщо Ви їх найближчим часом не покращите, я номіную Вас на позбавлення прав адміністратора. Вважайте це офіційним попередженням.--Олексій Мажуга (обговорення) 18:03, 5 вересня 2020 (UTC)

Який стосунок мають статті, створені ботом до адміністрування? Але нехай, за вашою логікою пропоную вам номінувати вже. Не розумію чого ви чекаєте? )--Krystofer (обговорення) 20:14, 5 вересня 2020 (UTC)
Докладніше напишу свою думку. Звісно я не вимагаю щоб статті створені адмінами були бездоганними, але хіба адміни не повинні давати приклад та суворо дотримуватись правил? Більше половини створених Вами (саме, Вами, бо створені з вашого акаунта) у березні статей досі в жахливому стані. Працюючи над зв'язністю я постійно стикаюсь з вашими статтями. Вперше коли я побачив подібну статтю я подумав що це якийсь тест новачка, випадково перевірений несумлінним патрульним. Але моєму здивуванню не було меж коли я дізнався що Ви адмін. В ваших діях я вбачаю зловживання правами адміна, ви ведете себе як цар для якого закон не писаний. Якщо ви дійсно були б зацікавлені в конструктиві ви б не залишали їх в такому стані такий тривалий час. На кожну вашу статтю варто проставити купу шаблонів повідомлень як то: «без джерел», «неавторитетні джерела», «коротко», «об'єднати», «значимість» та безліч інших. Але ходити за адміном та перевіряти його статті це нонсенс. Вам видно начхати на тих людей що відкривши поважну енциклопедію по півроку бачать такий жах (1, 2) ВП:НЕСЛОВНИК Вас також не стосується. Ви ж «бота тестуєте», «у вас часу немає».
По друге ви пишете «Я вважаю кожен український мультфільм значимим», але у нас є затверджене правило ВП:КЗФ. Хіба адмін не повинен чітко дотримуватись правил? Якщо вони Вам не подобаються, започатковуйте обговорення змін, пояснюйте свою позицію. А не пишіть «Я вважаю». Далі, саме адмініструванням ви фактично не займаєтесь. Участь в обговоренні ви майже не берете, на сторінці ВП:ЗА також вас не видно. У Вас останніми роками два десятка адміндій на рік. Це не участь, навіщо вам взагалі права? Ви навіть полінувалися вилучити перенаправлення між сторінками обговорення при перейменуванні статті Екс-коханець, які підлягають швидкому вилученню. Наостанок, ніякого тролінгу я зі свого боку не бачу. У мене за 2,5 роки в Вікі немає жодного попередження та не було жодного конфлікту хоча я редагую щодня. Такий адмін як Ви у мене довіри не викликає. Чекаю як написано в правилах ВП:ЗППА три дні, подивимось що буде.--Олексій Мажуга (обговорення) 23:17, 5 вересня 2020 (UTC)
Давайте я докладніше теж напишу свою думку. Це вільна енциклопедія. Так сталося що в мене був якийсь час працювати над ботом, потім його тестувати і виправляти статті. Я переоцінив якість бота і він створив забагато статей а) з вадами б) статей, які варто було б одразу видалити. Я по них проходився і поправляв. Але потім так сталося, що в мене не стало на це часу. Адекватна людина, яка б це побачила, звернула б мою увагу на це і запитала б про причини. Що ви і зробили. Причини ви дізналися. Наступним адекватним кроком було б домовитися як це виправити. Скажімо, запитати в мене коли я можу закінчити виправлення і видалення статей, створених ботом. Чи запропонувати свою допомогу. Натомість ви робите купу зайвих рухів, проявляєте абсолютно зайву агресію (за що й отримали попередження про ВП:НО), влаштовуєте істерики, висуваєте ультиматуми. Такі дії отруюють атмосферу у Вікіпедії і відлякують від неї людей. Подумайте над цим. Щодо вашого ультиматуму, то повторюся, якщо бачите необхідність позбавлення мене адмінправ, то виставляйте вже. Навіщо ці ігри?--Krystofer (обговорення) 11:06, 6 вересня 2020 (UTC)
Так дійсно, жахливі статті ваші а винен я. Ви лукавите коли кажете що Вас про вади заливки ботом не повідомляли, щоб переконатись в цьому достатньо поглянути на вашу сторінку обговорення, там купа шаблонів повідомлень і не лише від мене. Ще минулого року я номінував вашу статтю на вилучення як таку що не відповідає правилам. В обговоренні номінації Ви пишете «Зараз тестую бота» «Статті буду сам далі або покращувати або підчищати». В тому ж обговоренні Вам один з адмінів висловив здивування що до посилання на торент. Минає декілька місяців ще один адмін номінує вашу статтю, знов ті самі звинувачення. Що робите Ви, минає ще час, ваш бот заливає ще декілька сотен жахливих статей. І виникає питання і скільки Ви його будете тестувати? Рік, два, три? Ще питання, у ВП:БОТ прямо сказано «Бот Вікіпедії — це програма, яка з-під свого облікового запису виконує редагування». Далі Довідка:Роботи написано «В українському розділі дозволена робота ботів, проте власники ботів повинні відповідально підходити до своїх можливостей. Кожен бот повинен мати окремий обліковий запис і посилання на сторінку свого власника». Де Ваша заявка на бота? Яку зобов'язані подавати всі користувачі, з описанням яку роботу буде виконувати бот. Далі що до посилання на торенти багато в яких користувачів виникають питання, щось там Ваші доводи підтримки не знаходять. Останне, ніяких ігор я не веду. Ви перший автор з яким у мене виник конфлікт. Так, можливо у мене завищені вимоги до статей досвідчених користувачів, але роками дивитись на це неподобство я не збираюсь. Статті навіть річної давнини не відповідають ВП:ПАТ: 1, 2, 3 — жодних джерел. Ви серйозно вважаєте що стаття з 6 слів є корисною і прикрашає Вікіпедію?--Олексій Мажуга (обговорення) 00:28, 7 вересня 2020 (UTC)
Щодо тестування бота, мені потрібно було набрати статистику помилок щоб потім розбиратися. Вкотре повторюю, я переоцінив свої можливості виправити статті за короткий час. Реєструвати бота збирався після виправлення вад, щоб він не заливав таких статей, які ви наводите. Дуже дивно, що у вас раніше не виникало конфліктів. Бо ви поводитеся дуже агресивно. Конфлікту можна було б цілком уникнути якщо б Ви ввічливо зверталися, без агресії і порушення ВП:НО. Тим паче, що я не заперечую, що є чимало статей жахливої якості і їх треба або видаляти або суттєво покращувати. А так, такі люди як ви, відбивають будь-яке бажання займатися Вікіпедією. Вікіпедія - це про співпрацю, спільне творення, а не про напади. Якщо ви не збираєтеся дивитися на ці статті, то або покращуйте їх або номінуйте на вилучення. Для цього і є ці механізми у Вікіпедії. В мене буде час покращити або повилучати статті, які неможливо покращити, хіба в кінці місяця. --Krystofer (обговорення) 08:44, 7 вересня 2020 (UTC)
Забув відповісти про КЗФ для українських мультфільмів. Я трохи неточно висловився, я мав на увазі старі українські мультфільми. У КЗФ є історичні критерії, там є пункт «Фільм був збережений у національному кіноархіві.» Практично всі старі українські мультфільми значимі, бо збережені у фільмофонді Центру Довженка.--Krystofer (обговорення) 09:33, 7 вересня 2020 (UTC)
Добре, у Вас своє бачення ситуації у мене своє. Ви кажете що мої дії відбивають бажання працювати, а у мене навпаки Ваші дії відбивають охоту до написання статей. Навіщо шукати джерела, займатись оформленням, додавати фото, якщо можна зробити як Ви. Так, дійсно, останнім часом, я менше пишу статей але більше займаюсь покращенням а саме зв'язністю. Цим я займаюсь близько року щодня. Вважаєте не прикро коли працюєш, працюєш, а тут хоп ще тобі купа статей у жахливому стані. В своїй роботі я в першу чергу орієнтуюсь на якість, моє бажання щоб мої статті були достовірними та цікавими читачу. Краще 1 гарна ніж 10 стабів. Ладно, досить, а то вже це починає виглядати як флуд. Якщо ви публічно (тобто тут) пообіцяєте більше не заливати ботом жахливих статей, додаючі роботи іншим. В мене питань небуде. Зі свого боку в якості примирення я покращу до прийнятного вигляду декілька Ваших статей. Давайте поважати читача, який повинен отримати якісну перевірену інформацію. На все добре.--Олексій Мажуга (обговорення) 22:56, 7 вересня 2020 (UTC)
Так я і не виправдовую наведені вами статті. Вони дійсно погані. І я як автор маю їх покращити до прийнятного вигляду щойно буде нагода (сподіваюся в кінці вересня). Бота я вже давно вимкнув і не буду запускати поки не повиправляю всі помилки.--Krystofer (обговорення) 16:43, 8 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Ворон 3: Спасіння номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ворон 3: Спасіння, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 вересня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:37, 4 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Дивне Китеня номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дивне Китеня, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 вересня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:17, 4 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Кохання неможливе! номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кохання неможливе!, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 вересня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:12, 4 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Екс - коханець номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Екс - коханець, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 вересня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 23:46, 3 вересня 2020 (UTC)

Статтю Інший світ: Трилогія необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Інший світ: Трилогія, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 13 серпня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Олексій Мажуга (обговорення) 00:00, 14 серпня 2020 (UTC)

Сторінку У ліжку з убивцею номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття У ліжку з убивцею, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 серпня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 00:50, 7 серпня 2020 (UTC)

Статтю Френкі та Джоні необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Френкі та Джоні, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 5 серпня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Олексій Мажуга (обговорення) 09:49, 5 серпня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено--Krystofer (обговорення) 19:05, 12 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Чарований запорожець номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чарований запорожець, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 12:04, 13 липня 2020 (UTC)

Сторінку Чарівний горох номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чарівний горох, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 липня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 11:53, 13 липня 2020 (UTC)

Статтю Опівночі у саду добра і зла необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Опівночі у саду добра і зла, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 5 липня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Олексій Мажуга (обговорення) 07:37, 5 липня 2020 (UTC)

YesТак Зроблено--Krystofer (обговорення) 16:32, 10 липня 2020 (UTC)

Сторінку Джекіл і Хайд номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Джекіл і Хайд, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 травня 2020. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 22:49, 24 травня 2020 (UTC)

Сторінку Збірка українських казок 2 номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Збірка українських казок 2, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 квітня 2020. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 22:13, 3 квітня 2020 (UTC)

Вади заливки фільмів[ред. код]

Помітив проблему зв'язності. Наприклад, Водне життя зі Стівом Зіссу посилається на червону Білл Мюррей (Bill Murray), хоча можна було б посилатись на синю Білл Мюррей.

Подібно і в іншу сторону, Білл Мюррей посилається на Водне життя зі Стівом Зіссу (фільм, 2004), яка червона, може варто ще й перенаправлення такого типу додавати. --Буник (обговорення) 16:19, 23 березня 2020 (UTC)

Дякую, буду виправляти.--Krystofer (обговорення) 17:05, 23 березня 2020 (UTC)

Відновлення сторінок[ред. код]

Вітаю. Ви створили сторінку 9 1/2 хвилин, яка була вилучена за результатами обговорення. Це заборонено правилами, тим більше, що вона фактично є копією вилученої. Я переніс її у Ваш особистий прості, якщо доопрацюєте, то відновити її можете на ВП:ВВС через обговорення. Подібних статей про мультфільми Ви створили чимало, якщо вони не будуть поліпшені, то буду ставити на вилучення. --Submajstro (обговорення) 07:56, 20 листопада 2019 (UTC)

Вітаю! Обговорення там як такого не було. Одна людина поставила на вилучення, інша вилучила. Хоч стаття не словникова. Я трохи поліпшив статтю і навів посилання на сам мультфільм. Статті про мультфільми створювалися ботом, якого я зараз відлагоджую. Моя вам порада, займіться краще продуктивною працею у Вікіпедії, а не непродуктивним вилученням статей.--Krystofer (обговорення) 22:26, 24 листопада 2019 (UTC)
Обговорення не було, бо не можна надати аргументів для її залишення. Мені дивно від Вас чути що додання посилання на сам фільм поліпшує статтю. Незалежні авторитетні джерела відсутні, як і оцінка фільму. В принципі стаття можна було вилучати через швидке, але я дав можливість поліпшити статтю, але Ви цього не зробили. Таке ж залишається з іншими подібними статтями. --Submajstro (обговорення) 07:09, 25 листопада 2019 (UTC)
В нас тисячі статей взагалі без джерел. Так що, всі вилучати? Є сенс вилучати такі статті якщо наведена інформація в них без АД дуже сумнівна. У випадку цього мультфільма всю інформацію наведену у статті дуже легко перевірити, бо мультфільм є у публічному доступі. Стаття не є словниковою, в ній достатньо інформації щоб вона існувала як окрема стаття. Тому навіть формально ні про яке швидке мова взагалі йти не може. Я на жаль, не заходив до Вікіпедії і пропустив «обговорення» на вилучення. Формально вилучення було з дотриманням правил. Але щоб не було ні вашим, ні нашим, я таки знайшов АД про цей мультфільм - IMDB і, більше того, він отримав відзнаку на міжнародному конкурсі. Тому значимість і АД є для того щоб формальні вимоги були дотримані і стаття могла існувати. Тому я її відновлю. Загалом, я прихильник покращувати поганенькі статті замість того щоб бездумно зносити. Щодо інших статей про фільми, створених ботом, я планую пройтися і або доопрацювати або самостійно повилучати, бо там справді є такі, що не є значими самі по собі.--Krystofer (обговорення) 15:37, 25 листопада 2019 (UTC)
Стаття є у Вашому особистому просторі, доробляйте її і подавайте на ВВС. Є відзнака з незалежного джерела, добре, але вона не конкретизована, важко визначити її значимість. Мультфільм знятий до епохи Інтернету, важко знайти джерела. Це може свідчити, що значимість могла бути тимчасовою, про що сказано в КЗ. --Submajstro (обговорення) 15:48, 25 листопада 2019 (UTC)
Раджу Вам перечитати критерії значимості фільмів: статті в IMBD досить для значимості.--Krystofer (обговорення) 18:17, 26 листопада 2019 (UTC)
Я не зрозумів до чого це. Цього мультфільму там немає. --Submajstro (обговорення) 18:47, 26 листопада 2019 (UTC)
Є, я наводив посилання вище.--Krystofer (обговорення) 19:27, 26 листопада 2019 (UTC)

Прошу долучитися до обговорення статті-кандидата на вилучення і розгляду конфліктної ситуації[ред. код]

Доброго дня! Прошу долучитися до розгляду конфліктної ситуації довкола статті Мальцев Дмитро Валерійович. Це перша стаття з планованого мною циклу матеріалів про науковців наших сучасників, щоб показати, що Україна мала і має потужні наукові школи. Вважаю це важливим. Не згідна, що кіт Наталки Діденко має право на свою сторінку у Вікіпедії, а багато хто з науковців ні. Однак зустріла шалений опір, з ознаками порушення етики спілкування (подала запит до адміністраторів на відповідну сторінку із проханням про розгляд конфлікту). Опонент спілкується у зневажливій і агресивній формі, повністю знецінюючи внесок і ігноруючи логічні аргументи. Прошу про допомогу. Заздалегідь вдячна----Knignik 2 (обговорення) 19:05, 16 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Дев'ять з половиною хвилин номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дев'ять з половиною хвилин, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 жовтня 2019. Що ще можна зробити? --Submajstro (обговорення) 17:56, 29 жовтня 2019 (UTC)

Cyber Light Game Studio[ред. код]

Вітаю! Хочу запитати, які саме джерела є незалежними у цій статті, та які джерела показують відповідність об'єкту статті до ВП:КЗО? Дякую. --Mitte27 (обговорення) 19:26, 3 вересня 2019 (UTC)

Запрошення до участі у тематичному Тижні гуманності[ред. код]

--Glorin (обговорення) 00:16, 26 серпня 2019 (UTC)

Сторінку Автомобіль утікач номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Автомобіль утікач, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 серпня 2019. Що ще можна зробити? Олексій Мажуга (обговорення) 21:41, 13 серпня 2019 (UTC)

зеленський[ред. код]

Вітаю. Не можу редагувати статтю про президента. Бачу таке: Увага: ця дія була автоматично визначена як шкідлива. Неконструктивні дії будуть швидко скасовані, грубі або неодноразові неконструктивні редагування призведуть до блокування вашого облікового запису або IP-адреси. Якщо Ви вважаєте, що це редагування конструктивне, то Ви можете ще раз натиснути «Зберегти сторінку», щоб підтвердити редагування. Короткий опис зловживання, на яке схожа Ваша дія: Дозвіл редагування сторінки Зеленський Володимир Олександрович лише користувачів з правами патрульного і вище

--Goo3 (обговорення) 13:34, 4 червня 2019 (UTC)

Вітаю! Я зняв захист, але увімкнув фільтр редагувань. Поки можуть редагувати лише патрульні та адміністратори. Якщо не буде війн редагувань - знімемо обмеження і відкриємо редагування для всіх автопідтверджених користувачів.--Krystofer (обговорення) 14:31, 4 червня 2019 (UTC)

Журавський Віталій Станіславович"[ред. код]

https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/41167812/ добавити створив громад об єднання Дістало https://www.vgolos.zt.ua/tag/go-distalo/ http://newsvideo.su/video/4687472 http://radomyshl.info/novyny-mista/625-v-radomishl-mscev-meshkanc-razom-z-aktivstami-go-ldstalor-posered-msta-zypinili-l https://www.youtube.com/channel/UCqbayF_ymmXwGQ3RYiyCkvg https://malininform.com/article/v-malyni-go-distalo-vzhe-realno-distalo https://akcentu.info/content/v-malyni-akciya-go-distalo-proty-vyrubky-lisu2 http://sk1.tv/news/74324.html --Bohdan Bondar (обговорення) 17:57, 16 травня 2019 (UTC)

Уважніше[ред. код]

Доброго дня! VCard на момент патрулювання був без батьківських категорій, що не відповідає обов'язковій вимозі ВП:ПАТ п.9. Дякую за увагу! --『 』 Обг. 20:22, 20 квітня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Вікімарафоні. На жаль, ми не знайшли у Вашому внеску створеної нової статті впродовж Вікімарафону, тому ми не можемо надіслати Вам сувенір згідно з правилами на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2019/Сувеніри. Запрошуємо Вас брати участь в наступному Вікімарафоні. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 23:04, 20 лютого 2019 (UTC)

Вітаю! Це стаття Прагерія--Krystofer (обговорення) 16:52, 5 березня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо[ред. код]

Krystofer вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Якщо знайдеться час на створення якоїсь з цих статей Сол 3, Едді Бертен[nl], Метт Мелдон (цикл)[nl] чи наприклад поліпшити статтю цієї статті за рахунок нідерладського розділу nl:Voorland (Brunner).----Yasnodark (обговорення) 13:26, 31 серпня 2018 (UTC)

@Krystofer: вітаю, нагадую, що сьогодні, 20 вересня, стартує офіційна частина фантастичного тематичника, сподіваюсь на вашу реєстрацію та внесок.--Yasnodark (обговорення) 13:01, 20 вересня 2018 (UTC)

Права адміністратора інтерфейсу[ред. код]

Вітаю! Згідно з недавнім глобальним оновленням, адміністратори втратили можливість редагувати CSS- і JavaScript-сторінки у просторі MediaWiki та у підсторінках інших користувачів. Для цих цілей було створено окремий прапорець адміністратора інтерфейсу. Ця зміна викликана в першу чергу міркуваннями безпеки; більше про неї можна дізнатися на Меті (англійською або російською).

За результатами обговорення у Кнайпі вирішено, що чинні адміністратори Української Вікіпедії можуть за потреби отримати прапорець адміністратора інтерфейсу без обговорення. Для цього потрібно коротко обґрунтувати, чому вам потрібні ці права, та вжити необхідних заходів із захисту свого облікового запису (встановити сильний і унікальний пароль та/або підключити двофакторну авторизацію). Якщо ви бажаєте отримати права адміністратора інтерфейсу, ознайомтеся зі сторінкою Вікіпедія:Адміністратори інтерфейсу/Згода адміністраторів і підпишіться там. Дедлайн для подачі заявки на автоматичне отримання прапорця адміністратора інтерфейсу — 1 листопада; після цієї дати ви зможете податися на отримання цих прав на загальних підставах.

Якщо прапорець адміністратора інтерфейсу вам не потрібен, можете просто проігнорувати це повідомлення. Якщо у вас є додаткові запитання чи коментарі, пишіть мені (на мою СО або електронну пошту) або у відповідну секцію обговорення у Кнайпі. Дякую. --Acedtalk 12:28, 30 серпня 2018 (UTC)

Вітаю! Дякую за повідомлення. Поки не потрібен.--Krystofer (обговорення) 22:09, 2 вересня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Krystofer прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо зміни змісту фотоколлажу задля урівноваження представленості різних сфер діяльності та статей і зменшення надто явного перекосу у бік політиків та чоловіків, тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти. Бо в попередніх розділах все туманно, захаращено та завершується порожніми балачками.--Yasnodark (обговорення) 14:02, 18 червня 2018 (UTC)

Рашизм у Шаблон:Coord[ред. код]

Вітаю. При додаванні рядка {{Coord|44|36|10.44|N|33|36|32.76|E|scale:10000|display=inline,title}} до статті Каламіта з’являється карта росії. Прошу Вас, як адміністратора, розібратись у цьому. --31.148.135.34 19:50, 10 січня 2018 (UTC)

Вітаю! Я так розумію це проблема не Української Вікіпедії, а OpenStreetMap. Але я не знаю як змінити карту світу у цьому проекті.--Krystofer (обговорення) 13:18, 23 січня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Krystofer Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Якщо у вас з'явиться час, попрошу вас перекласти, як буде бажання, вже за межами місячника, статті про помітні твори Резерват (роман), Сол 3, та видатних авторів Едді Бертен[nl], Флемінґ Вард Райслінк фламандської та нідерладської фантастики чи створити будь-які інші статті про фантастичні твори чи причетних до їх створення осіб. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:51, 11 вересня 2017 (UTC)

Вітаю! Дякую за Вашу ініціативу. Спробую долучитися.--Krystofer (обговорення) 15:36, 19 вересня 2017 (UTC)
Krystofer Доброго дня! Сподіваюся, що реєстрацією ви не обмежитися, тож все ще сподіваюся на ваш фантастичний внесок.--Yasnodark (обговорення) 15:48, 7 жовтня 2017 (UTC)

Неактивність[ред. код]

Протягом минулого року ви зробили лише дві адміндії. Тож маю намір вас номінувати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. Повідомлення надіслано задля дотримання вимог сторінки ВП:ЗППА щодо повідомлення за три дні до номінації.--Анатолій (обг.) 12:54, 31 липня 2016 (UTC) - з попередньої номінації.

Добрий день!

Після останнього повідомлення Вас про неактивність пройшло більше, ніж пів-року, але ВСЯ Ваша активність за останній ріки вміщується на одній сторінці! Це ніяк не в'яжеться із активним адмінством! Остання Ваша правка була ще 20:43, 20 грудня 2016, що свідчить, що Ви вже кілька місяців не цікавитеся Вікіпедією. Тому змушений буду подавати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 04:00, 15 березня 2017 (UTC)


ПС. Буду ДУЖЕ вдячний, коли Ви знайдете у собі мужність і САМІ складете повноваження. Дякую Вам за клопітку роботу в Українській Вікіпедії! --Nickispeaki (обговорення) 04:00, 15 березня 2017 (UTC)

Вітаю! Просто цікава ваша мотивація, яку перевагу отримає спільнота від складання всіма малоактивними адмінами прав? Зміна кількості прапорців адмінів?--Krystofer (обговорення) 14:00, 20 березня 2017 (UTC)

Невільний файл, який не використовується Image:FourPastMidnight.jpg[ред. код]

Дякуємо, що Ви завантажили Image:FourPastMidnight.jpg. Сторінка опису файлу визначає його як невільний і такий, що може бути використаний у Вікіпедії лише за умови fair use (добропорядного користування). Проте файл на даний момент не використовується у жодній статті Вікіпедії. Якщо файл раніше був у статті, будь ласка, перевірте цю статтю і з'ясуйте, чому його було вилучене. Ви можете повернути його, якщо вважаєте, що це буде корисно.

Якщо Ви завантажили інші медіа-файли, будь ласка, перевірте факт їх використання у статтях Вікіпедії. Ви можете переглянути список сторінок 'зображень', які Ви редагували, на службовій сторінці «мій внесок» (посилання на неї розташовується у верхній частині будь-якої сторінки Вікіпедії, за умови Вашого входу до системи), де «Зображення» вибираються зі спадаючого меню. Майте на увазі, що будь-які невільні файли, які не використовуються у статтях будуть видалені через сім днів, згідно з крітеріями швидкого вилучення. Дякуємо. Andrei Kurbiko (обговорення) 20:19, 28 листопада 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Рецесивність[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Рецесивність, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і є дослівним перекладом таких джерел: http://bse.sci-lib.com/article096774.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Рецесивність.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви — автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «This article is licensed under the Creative Commons Attribution/Share-Alike license» (чи варіацію на відповідній мові сайту), після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Рецесивність, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете перекласти зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.

Якщо ви робили переклад зі статті з іншого мовного розділу Вікіпедії, будь ласка, додайте на сторінку обговорення статті шаблон:перекладена стаття. --Helixitta (ut) 18:37, 9 червня 2016 (UTC).

імейл[ред. код]

привіт. надіслала листа. чи є можливість перевірити його наявність? дякую! --アンタナナ 21:02, 11 травня 2016 (UTC)

Надішліть будь ласка ще раз, чомусь не отримав. --Krystofer (обговорення) 10:48, 18 травня 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:21, 7 березня 2016 (UTC)

Участь у ГО «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Доброго вечора!

Перепрошую, що турбую. Ви є членом громадської організації «Вікімедіа Україна», але не берете участі у проєктах Організації. Чи можна дізнатися чи Вам це ще цікаво?

Сподіваюся, що у Вас усе гаразд у реальному житті.

З повагою, Юрій Булка (обговорення) 21:53, 22 грудня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень культурної спадщини[ред. код]

привіт. як небайдужого до культурної спадщини запрошую до участі у відповідному тематичному тижні. він триватиме до 20 грудня 2015 року --アンタナナ 08:22, 1 грудня 2015 (UTC)

Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років[ред. код]

привіт. статті, які не були створені під час місяця пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років, винесені в окремий список Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років. якщо буде час/бажання/натхнення, то прошу запалити цю символічну свічку знань та пам'яті --アンタナナ 09:57, 28 листопада 2015 (UTC)

привіт. запрошую долучитися Вікіпедія:Проект:Свічка пам'яті жертв Голодомору 1932—1933 років --アンタナナ 02:27, 25 листопада 2016 (UTC)

привіт. якщо знайдеться час та бажання --アンタナナ 22:52, 24 листопада 2017 (UTC)

Статтю Шаблон:Прапор Броварів номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор Броварів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 23:01, 12 липня 2015 (UTC)

Список найстарших романістів фантастики тощо[ред. код]

Якщо вам цікава фантастика чи важлива кількість цікавих статей у вікіпедії, прошу вас допомогти (проголосувавши ПРОТИ видалення) з рятуванням 5 статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015.Присвячені темам з розряду "Цікавої статистики" - довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастичних романів. До речі, кудись випарувався зміст шаблону "тих хто цікавиться фантастикою", було здається декілька десятків прихильників.Yasnodark (обговорення) 13:50, 12 липня 2015 (UTC)

Бук (репер)[ред. код]

Вітаю. Я мав цю статтю вилучити. Не розумію, я забув це зробити, чи Ви її відновили? --Олег (обговорення) 22:38, 26 квітня 2015 (UTC)

Олеже, а ви не знаєте, де журнал вилучень подивись? [2].--Анатолій (обг.) 22:52, 26 квітня 2015 (UTC)
Дякую, уже допетрав. Як раз зайшов сюди, щоб це питання зняти і поставити інше — може варто було відновити в особистий простір користувача? Я чогось думав, щоб відновити в основний простір, потрібно пройти процедуру ВП:ВВС. --Олег (обговорення) 23:44, 26 квітня 2015 (UTC)
Вітаю! Ви справді вилучили. Але до мене звернувся у ФБ автор сторінки із запитанням чому вилучили сторінку. Я йому пояснив, показав правила, ну і сам трохи почитав про нього. На значимість думаю у нього набереться. Тому я відновив сторінку, порадив йому поставити шаблон «В роботі» і показати в статті значимість. Процедура ВП:ВВС не працює, туди просто ніхто не заглядає, вже мав сумний досвід з цим. Тому я просто вирішив наглянути сам за цією статею, якщо Ви не проти.--Krystofer (обговорення) 12:03, 27 квітня 2015 (UTC)
Я чомусь вважав, що відновлення в основний простір статей, вилучених за результатами обговорення, має відбуватися не просто так («я вирішив»), а лише шляхом обговорення на ВП:ВВС або ж після їх докорінної переробки (в неіндексованому особистому просторі дописувача). --Olvin (обговорення) 12:25, 27 квітня 2015 (UTC)
До Olvin. Так, але ВП:ВВС в нас - це фактично мертва сторінка. Користувач - новачок, тому я вирішив дати йому шанс доробити. Статтю завжди можна вилучити. --Krystofer (обговорення) 14:27, 27 квітня 2015 (UTC)
По-перше, сторінка ВП:ВВС геть на мертва (там лише за квітень там кількадесят редагувань). По-друге (навіть якщо б сторінка була мертва) Ви не маєте права одноосібно скасовувати рішення про вилучення. Таким чином Ви не лише скасовуєте дії іншого адміністратора (про що вже зауважили), а й взагалі нехтуєте рішенням спільноти (яке попередній адміністратор, по суті, лише виконує). Тут мало спитати лише його дозволу, щонайменше, потрібно було повідомити спільноту в цілому (скажімо, на тій же сторінці, де було підведено підсумок про вилучення). Ну і доопрацювання статті слід робити в особистому просторі, а не в основному. --Olvin (обговорення) 14:46, 27 квітня 2015 (UTC)
Узагалі по-нормальному, якщо один адміністратор скасовує дію іншого, то має перед тим принаймні спитати в того, чи він не проти.--Анатолій (обг.) 12:33, 27 квітня 2015 (UTC)
До Ahonc, визнаю, мав би це зробити. Перепрошую в Олега. Олеже, на ваш розсуд що робити далі зі статтею. --Krystofer (обговорення) 14:27, 27 квітня 2015 (UTC)
Я зовсім не проти, щоб Ви тримали статтю під особистим контролем. Якщо не буде АД, які доводять значимість — напевно, доведеться швидко вилучати. --Олег (обговорення) 15:06, 27 квітня 2015 (UTC)
Так.--Krystofer (обговорення) 11:31, 28 квітня 2015 (UTC)

Прохання[ред. код]

прошу пояснити. Якщо - не дай Боже - я обматюкаю когось у вікіпедії - чи зобов'язаний я потім перепросити? Чи мене просто блокануть на день-десятий, а перепросити за матюки - то не треба? І ще. Совість Krystoferа не мучить за моє безпідставне блокування?--Бучач-Львів (обговорення) 14:12, 2 березня 2015 (UTC)

Перепрошувати чи ні - це на вашій совісті. Совість не мучить, бо ваше блокування було цілком заслуженим за переслідування користувачів.--Krystofer (обговорення) 10:09, 4 березня 2015 (UTC)

Global account[ред. код]

Hi Krystofer! As a Steward I'm involved in the upcoming unification of all accounts organized by the Wikimedia Foundation (see m:Single User Login finalisation announcement). By looking at your account, I realized that you don't have a global account yet. In order to secure your name, I recommend you to create such account on your own by submitting your password on Special:MergeAccount and unifying your local accounts. If you have any problems with doing that or further questions, please don't hesitate to contact me on my talk page. Cheers, DerHexer (обговорення) 11:56, 17 січня 2015 (UTC)

Філон Кміта[ред. код]

Привіт! Ви запропонували об'єднати сторінки. Ще раз передивився викладену інформацію, і ще раз переконався в її неправдивості. Так що вилучайте і не сумнівайтесь! Якщо треба докази неправдивості, то вони були доведені польськими істориками. Можу дати посилання. З повагою, --Aljeannoir (обговорення) 09:53, 23 грудня 2014 (UTC) P.S. Зробив перенаправлення, але ще питання: у Вікіпедії є «* воєводи» та «Воєводи *»… Що скажете? Як правильно? З повагою, --Aljeannoir (обговорення) 11:29, 23 грудня 2014 (UTC)

Привіт! Вам видніше. Гадаю, перенаправлення це був найкращий варіант. Щодо * воєвод *, то треба зробити одну схему, бо так як зараз не годиться. А потім інший випадок зробити перенаправленням по категоріях. Зможете за це взятися?--Krystofer (обговорення) 14:51, 23 грудня 2014 (UTC)
Змогти, то зможу, тільки має бути однозначне рішення.--Aljeannoir (обговорення) 14:55, 23 грудня 2014 (UTC)
На мою думку це не має особливого значення як саме, головне щоб була одна схема. Можливо історики зі мною не погодяться. Винесіть на обговорення в Кнайпу. --Krystofer (обговорення) 14:58, 23 грудня 2014 (UTC)

Шлакоблок (Київ)[ред. код]

Вітаю. Хотів перепитати, чому ви зняли шаблон швидкого видалення ред.№ 15322554? Щось змінилося? ВП:АД скасували? Може я щось пропустив? Стаття як була без будь яких джерел, так і залишилася. Єдине посилання — на аноніма з вікімапії. --AMY (обговорення) 16:36, 22 грудня 2014 (UTC)

Вітаю! Перед тим як ставити статтю на швидке вилучення варто гуглити: 1, 2.--Krystofer (обговорення) 19:00, 22 грудня 2014 (UTC)

ВП:НПК[ред. код]

І як же ось цей не буде згадувати ось цього, якщо активність останнього полягає у наполегливому відстежуванні правок, що вносяться до статей тим або іншим користувачем, і їхньому редагуванні, коментування або скасуванні? Прикольні чуваки. Чи ви раз на рік у вікі заходите «відмітитися»? --Pavlo1 (обговорення) 15:47, 21 грудня 2014 (UTC)

Дії користувача Бучач-Львів є саме переслідуванням не через редагування статей Aeou, а через зумисне постійне згадування і доскіпування до користувача. Розведення цих користувачів у Вікіпедії допоможе обом користувач не псувати один одному нерви. Однак, схоже, моє рішення Вам не подобається, що видно з цього доволі агресивного повідомлення. Ви можете оскаржити моє рішення на ВП:ЗА. Щодо воєн редагувань чи у випадку якщо якийсь користувач вважає певні статті своєю власністю ви також можете завжди звернутися на ВП:ЗА. Також попереджую Вас про порушення ВП:НО щодо мене.--Krystofer (обговорення) 01:21, 22 грудня 2014 (UTC)
Тиц тирдиц. Чим же я вас образив? --Pavlo1 (обговорення) 07:17, 22 грудня 2014 (UTC)
Ну а навіщо оці закиди? - Чи ви раз на рік у вікі заходите «відмітитися»? І взагалі навіщо було вам влазити в цю колотнечу і займати двох інших користувачів? Ви ж бачите, що це тільки породжує нові суперечки?--Krystofer (обговорення) 12:40, 22 грудня 2014 (UTC)
Ой лі... Я спостерігаю за цим цирком вже рік. І за «реакцією» адміністраторів. А ви вирішили що ось цим блокуванням ситуацію розрулили? І розповідаєте що заходите у вікі не просто «відмітитися»... Вибачте, якщо зачепив тонкі струни вашої душі. --Pavlo1 (обговорення) 12:48, 22 грудня 2014 (UTC)
Я не розумію що конкретно Вам не подобається? Не подобається моє рішення, ще раз повторюю, можете оскаржити його на ВП:ЗА, не подобається мій підхід - запронуйте сторонам конфлікту краще рішення чи адміністратором на ВП:ЗА. Вдруге попереджую про тролінг і порушення ВП:НО.--Krystofer (обговорення) 15:01, 22 грудня 2014 (UTC)
До Pavlo1. Павле, скажіть, чого Ви зараз добились? Потішили своє самолюбство, глузуючи, мовляв знаєте цей «цирк» краще за когось? Не правильно розрулюють? Я пам'ятаю як розрулювали Ви. Кілька разів (три здається) встрягали у найгарячішій фазі, щоб потролити. Ваша роль у цьому «цирку» не тещо сумнівна, вона «від'ємна». Я Вас потішу — Ви теж не дуже його знаєте. Не всі обставини. Та ще й, я бачу, раді прибрехати. Твердження, що, цитую: «активність останнього полягає у наполегливому відстежуванні… [і далі по тексту]» ну це просто брехня. Активність моя полягає у написанні статей на на відносно вузьку тему. Не складно прикинути реальну пропорцію між моєю роботою у профільних статтях і вичищанням дрібного вандалізму опонента (зі своїх статей, і з чужих). А найголовніше — може скажете хто це робитиме за мене? Якщо всі на це «забили», то людина, яка не забила — порушник і переслідувач? Хтось замінить? Ви особисто коли останній раз це відкочували? Диф можете дати? А те, що я частину цих відкотів «коментую», то кажу — Ви просто не знаєте що це і чому. Не знаєте всіх обставин. Знавець цирковий блін.--Aeou 16:10, 22 грудня 2014 (UTC)
До Krystofer В усій цій історії практично немає проблеми «прав власності» на статті. Ні Бучач-Львів, ні я цим ніби не страждаємо. Ліній розмежувань на внесках ми ще не ставили слава Богу. Проблема в іншому — у масових спотвореннях правопису у статтях. Це тисячі змін. Напевно із тисячу я відкотив. Але ще більше — залишається у статтях. Майже ніхто цим більше не займається. Я би був дуже радий, щоб це робив хтось інший. Але всі бояться. Бояться відкочувати, взгалі втручатись. Бояться поставити фільтр, бояться блокувати (хоч це різновид вандалізму). Бояться опинитись на моєму місці:))) Боїться навіть переважна більшість адмінів. Вони вже надивлись на цей конфлікт і знають, що це перекинеться на них. Не боявся лише Якудза. Він банив неодноразово і дійшов аж до 10 днів бану (все є на СО користувача, просто він стер). Я пропонував фільтр, він вже готовий - усі мовчать. Це точно краще ніж бан. А Якудзі не до того зараз.--Aeou 16:10, 22 грудня 2014 (UTC)
Я вже помітив трохи суть змін, адже так і втрапив у цей конфлікт через правопис Гривні(и). Поясніть будь ласка про які масові зміни йде мова на кількох прикладах. Попереджую, що я не дуже тямлю у правильності правописів, тому мені буде важко дати оцінку. Щодо цього та фільтру ви пробували обговорити це у Кнайпі? Знову мушу Вас попередити щодо порушення ВП:НО щодо Pavlo1. Ваша агресія і близько не допоможе вирішити цю ситуацію, як і тролінг користувача Pavlo1. Тому давайте мирно вирішимо цей конфлікт, а також ситуацію із правописом раз і назавжди. Хотілося б аби Бучач-Львів також висловився щодо правопису та по суті питання загалом. Але наголошую, всі мають писати спокійно і без порушення ВП:НО. Я розумію, що всі встигли «залити один одному сала за шкіру», але продовження цього лише ускладнює конструктивне вирішення ситуації. Одразу питання до всіх: чи не буде зручніше перенести це обговорення до Кнайпи, бо відчуваю, що воно буде довгим? :) --Krystofer (обговорення) 01:17, 23 грудня 2014 (UTC)
Вибачте за нападки до Павло1. Я просто не розумію доцільності подібних його втручань (волів би якісь конкретні дії скоріше, тим більше робити є що). Щодо правопису. Тема обговорювалась неодноразово і всі бажаючі впринципі відреагували, окреслили свою позицію. Включно із користувачем Бучач-Львів. Я напишу ще раз, але це вийде трохи "трактат". Мені потрібно на це трохи часу. Можливо зберу дифи і посилання на те що вже було + опишу сучасний стан. Ці речі елементарні. Там не треба бути професійним знавцем мови, щоб побачити систематичне недотримання всього кількох конкретних пунктів чинного правопису. Чи потрібно до Кнайпи. Ну, спочатку глянете і вирішите. Можна буде і перенести. П. С. На написане нижче [3] я маю що сказати і чим проілюструвати (дифи). Ох маю... Але так розумію, ось це[4] мало бути певною "публічною угодою" і стосується насправді нас обидвох. Тому якийсь час я ще потерплю.--Aeou 05:48, 23 грудня 2014 (UTC)
Започатковуйте обговорення в Кнайпі - треба розібратися з тими правилами раз і назавжди до наступної офіційної зміни мовних правил :). «Але так розумію, ось це[5] мало бути певною "публічною угодою" і стосується насправді нас обидвох» - саме так, бо отимаємо новий виток сварок без жодної користі.--Krystofer (обговорення) 15:03, 23 грудня 2014 (UTC)

Проходив мимо, побачив дискусію, не зрозумів… Ви пропонуєте через забаганки одного користувача міняти правопис?--Анатолій (обг.) 15:07, 23 грудня 2014 (UTC)

Не правопис міняти. Я хочу аби двоє користувачів, які давно ведуть війну редагувань і загалом тотальну ворожнечу виклали суть їхнього конфлікту (схоже він замішаний на правописі) і щоб спільнота та самі користувачі розібралися як має бути для запобігання подальших конфліктів. Бо наразі ситуація дійшла до абсурду.--Krystofer (обговорення) 15:19, 23 грудня 2014 (UTC)
Доброго всім здоров'я! Звичайно було б корисно встановити інші правила, які покращать правопис. Але я неодноразово натрапляю на статті, в які доклало свої внески це панство, і прийшов до висновку, що ці внески відзначаються не тільки нововведеннями як-то: транслітерація, відверті полонізми, але й часто-густо простою безграмотністю, в тому числі й наявними росіянізмами. Отож думаю, що навіть ретельне обговорення ні до чого не призведе: як-то кажуть «охоронник не професія, а стан душі…» Отож я, не маючи часу виправляти ці помилки (а це чималенький доробок), відправляю ці статті на мовне редагування… Безперечно не має рації пригнічувати їхню заповзятливість, але адміністраторам дійсно треба вживати заходів, щоб примусити їх дотримуватись певних мовних правил, аби не додавати роботи іншим. З повагою до всіх учасників обговорення, --Aljeannoir (обговорення) 14:57, 25 грудня 2014 (UTC)

Бучач-Львів[ред. код]

Щось не видно справедливості ще одного адміна - на цей раз Krystoferа. Де ви дивитесь, якщо не бачите такого? [6]. Ситуація для мене непотрібна, але мовчати на обзивання не хочу. Перепросити аеоу теж «нє желают». Вже заговорив про моральність… Знайшов «потвору» з брудними лапами… І сміх, і гріх… А ви мені попередження робите… --Бучач-Львів (обговорення) 11:24, 21 грудня 2014 (UTC)

В ситуації з аеоу я не маю мети його блокування чи інших дисциплінарних стягнень. Єдине, чого б хотілось, щоб він усвідомив, що навіть його пристойний внесок у вікі не дає права обзиватись, перекручувати факти. Ви хіба не відчуваєте, що його поведінка - це значною мірою проста зверхність до якогось там «чайника» (це моє трактування - так він мене не називав) Бучач-Львів, припускаю, від впевненості в безкарності. Я йому, як і нікому в світі - не суддя - а він чомусь вчергове якось назвав мене — на цей раз таким, що певне, «мнить себе служителем якогось культу…» Відповідно до ВП:НО — зажадав перепрошення. Що дуже неприємно здивувало - людина «отримує задоволення від обзивання…» Якщо б адміни АS (блокував зразу на 1 добу, бо сприйняв за неадеквата, потім зменшив до 5 годин), Рлуц та інші, які мене блокували, звернули на це увагу - я б давно вважав ситуацію бодай законсервованою. Ваші закиди щодо переслідування, самі розумієте, через бездіяльність адмінів не мають підґрунтя - відповідно до ВП:НО. Стосовно аеоу - продивіться його коментарі, репліки після редагувань - без деяких з них що, не можна обійтись? А репліки аеоу про переслідування ще тому безпідставні, що, говорячи про ситуацію в укрвікі, я ж маю повне право згадати користувачів, які вміють обізвати - та не бажають перепросити, і просто доводжу до інших - себто спільноти, яку через часткове змосковщення яку називаю «саобщєствам» - цю ситуацію. От ніби коротко все про «компот». Колись я написав, що готовий перепросити кожного, хто наведе конкретні докази моєї провини. Для прикладу - ситуація з НікК, якого я сприйняв через інформацію про те, що він - студент - молодшим від себе, говорив йому ти. Нічого, перепросив як старшого віком. Корона з голови не впала - бо нема.--Бучач-Львів (обговорення) 07:36, 22 грудня 2014 (UTC) За конфлікт справді прикро - але ж не можна досвідченому аеоу от-так. Звісно, якщо тут не заангажовані інші люди…

Вже ситуація ж вирішена. Aeou отримав блокування за порушення ВП:НО, окрім того бачу він і раніше отримав блокування. А вам все мало і далі продовжуєте «виливати душу». Не займайте його і тоді він вас не буде займати, бо те, що ви зараз робите називається саме переслідуванням. Тому востаннє попереджую, забудьте про існування цього користувача.--Krystofer (обговорення) 12:36, 22 грудня 2014 (UTC)
Наразі «опонент» вважають себе «скривдженим». І це після нахабних обзивань… З мого боку це було? Оскільки з «опонентом» багато чого стало зрозуміло — більше не буду, так би мовити, його згадувати. Навіщо, якщо совість «опонента» спить. Надіюсь…--Бучач-Львів (обговорення) 07:38, 23 грудня 2014 (UTC)
Тон, із яким Ви тепер брешете, говорить про сатисфакцію:) Звичайно ж з Вашого боку «було». Просто я ніколи не надавав цьому сакрального значення, всюди і завжди цитучи, як Ви. Режим тиші з таким маньяком, як Ви — неможливий. Я на 100% знав, що дотримуватись не будете [7] [8] [9]. Ще рік тому просив адміна у першому тому нашому інциденті — заблокувати мене «для симетрії». Потім нас банили часом навіть «симетричино». Але Вам не допомагало. Нарешті забанили виключно мене і це раптом стало сатисфакцією — Ви розтеклись високопарним слизом на тему «я ж цього ніколи не вимагав». Людина, яка аж землю їла, вимагаючи мого блокування:) Яка навіть листа настрочила таємно Пероганичу з проханням про це.
Ви дарма вчепились у Павла. Із «дружбою» він має рацію принаймні на 50% — серед двадцяти останніх тем на моїй СО — 2 запрошення, 1 блокування і 10 тем Ваших. Це при тому, що я вже давно звертав Вашу увагу — я не такий.
Ну і ще одне. Ось це [10] той же самий «тролінг», тільки спрямований щодо Ніка (теж давня невзаємна любов). Періодично такі завуальовні «торпеди» запускаються ще в кількох користувачів.
В успіх «режиму» тиші не вірю, але хотілось. До блокування готовий. Якраз підготую повідомлення щодо правопису. Може хоч там буде зрушення.--Aeou 12:14, 23 грудня 2014 (UTC)
Як малі діти.--Krystofer (обговорення) 15:05, 23 грудня 2014 (UTC)

Ви так і не зрозуміли нічого по-суті, Krystofer. аоеу збрехав про НікКа - Бучач-Львів не має до нього жодних емоцій, його позицію в багатьох питаннях не поділяє. Чому Бучач-Львів отримав 3 доби - не він же ж говорив слова «моральна потвора», «високопарний слиз», «аж землю їла»… - ви НЕПРАВІ. І душу я не виливаю - то комусь так здалось. Блокований «справедливим» адміном Бучач-Львів.

Спам від імени сторінки Вікіпедії вконтакте[ред. код]

Привіт! Будь ласка, відреагуй: Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Спам в офіційній спільноті. --Юрій Булка (обговорення) 09:56, 17 липня 2014 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць «Вікі любить Землю»[ред. код]

привіт. сподіваюся, що все гаразд у Вас. і з Вами. хочу запросити Вас до участі у місячнику. під час проведення фотоконкурсу «Вікі любить Землю», вирішили провести і місячник написання статей про пам'ятки природи та заповідні території. звісно, що можна (і треба) дописувати і про дотичні теми до самого конкурсу — поняття, терміни, види --アンタナナ 10:07, 21 квітня 2014 (UTC)

p.s. також, оскільки там багато статей до створення, легко буде вибрати для флешмобу 27 квітня, якщо надумаєте брати участь у ньому --アンタナナ 10:07, 21 квітня 2014 (UTC)

ВП:ЗА[ред. код]

Прохання відреагувати на цей запит.--Анатолій (обг.) 11:51, 21 березня 2014 (UTC)

Пропозиція щодо власного вікі-проекту[ред. код]

Вітаю. Хотів би запропонувати Вам створення власного вікі-проекту на українській хостинговій платформі zewiki.com/. Звісно, безкоштовно --Usik64 обг 11:55, 10 січня 2014 (UTC)


Загальні збори[ред. код]

Загальні збори ГО «Вікімедіа Україна» згідно з Рішенням Правління №41/2013 відбудуться 15 грудня 2013 року. Початок реєстрації о 10:00, початок зборів о 10:30.

Місце проведення зборів - м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, Національний авіаційний університет. Про номер корпусу та аудиторію буде повідомлено ближче до зборів на сторінці wmua:Загальні збори №5/Місце проведення

Проект порядку денного опублікований на сторінці wmua:Загальні збори_№5/Проект Порядку денного.

Запрошую також ознайомитися з іншими матеріалами, що готуються до зборів, та надавати до них пропозиції і зауваження на відповідних сторінках обговорення.

Прошу зареєструватися на сторінці wmua:Загальні збори №5/Список учасників або завчасно надати довіреність. Витяг зі wmua:Статуту:

5.11. У разі неможливості особистої присутності члена Організації на Загальних зборах, він може бути представлений уповноваженим представником, який також є членом Організації та діє на підставі довіреності. Оригінал довіреності пред'являється перед початком Загальних зборів, а копія надається виконавчому директору Організації щонайменше за 7 днів до Загальних зборів. Кожен член Організації має право бути представником не більше двох інших членів. Форма довіреності визначається Правлінням.

Публікація щонайменше як за п'ять днів до Загальних зборів інформації про отримані/надані довіреності на офіційному сайті Організації на сторінці, що містить попередній список учасників, прирівнюється до пред'явлення Оригіналу довіреності перед початком Загальних зборів.

Адреса для надання довіреності: boardAt sign.svgwikimediaukraine.org.ua

Форма довіреності: wmua:Форма довіреності на Загальні збори ГО «Вікімедіа_Україна» --Perohanych (обговорення) 23:28, 1 грудня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:10, 23 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Можете перевірити статтю[ред. код]

В україномовному трейлері фільм називається Пустка Смоґа. Я перейменував статтю Гобіт: Пустир Смога на Гобіт: Пустка Смоґа. Перевірте будь-ласка статтю. --Jim777 (обговорення) 16:51, 26 серпня 2013 (UTC)

Вітаю! Затвердив.--Krystofer (обговорення) 18:00, 26 серпня 2013 (UTC)

Щодо статті Хата на Пріорці[ред. код]

Стаття є майже копівіо з Вебсайту «Кобзар». перепишіть будь-ласка статтю. З повагою --Basio (обговорення) 13:27, 25 серпня 2013 (UTC)

Вітаю! Дякую за зауваження. Перепишу.--Krystofer (обговорення) 13:37, 25 серпня 2013 (UTC)

Резонанс вікіпедійних подій за вашою участю у медіа[ред. код]

У Кнайпі запропоновано обговорити проект коментаря спільноти Вікіпедії на публікацію Радіо Свобода, у якій згадують, зокрема, і вас. Ваша думка буде дуже корисною в цій справі. З повагою, Юрій Булка (обговорення) 14:38, 31 липня 2013 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Завдяки Вашому внескові українська Вікіпедія у червні 2013 отримала +229 232 переглядів!

Це 26 місце серед усіх вікіпедистів!

Вітаю і бажаю сил, часу і натхнення! --Perohanych (обговорення) 16:22, 16 липня 2013 (UTC)

Gràcies/Thank you[ред. код]

Viquimarató 35 hores a la Fundació Miró (abril 2013) / 35-hour edit-a-thon at Miró Foundation (April 2013)
Viquimarató 35 hores a la Fundació Miró (abril 2013)
35-hour edit-a-thon at Miró Foundation (April 2013)

Hola, gràcies a la teva firma donant suport a la nostra associació. El passat dia 5 de juny Amical Wikimedia (Associació Amical Viquipèdia) va ser reconeguda pel Consell d'Administració de la Fundació Wikimedia com a Organització Temàtica. Pots veure el comunicat de l'associació en català aquí o el comunicat de la WMF en anglès aquí. Per a la nostra associació és una fita molt important, portàvem 5 anys demanant ésser un organisme oficial. Nosaltres continuarem la nostra tasca de promoció al carrer i a les institucions de la Viquipèdia i els seus projectes germans arreu dels territoris de parla catalana.

Hello, thanks for your signature giving support to our association. Last 5th of June Amical Wikimedia (Associació Amical Viquipèdia) was recognised by the meta:Wikimedia Foundation Board of Trustees as a Thematic Organization. You can read the news bulletin of our association in Catalan here or the WMF's bulletin in English here. For our association, this is a very important achievement: we have been pursuing the official recognition for the last 5 years. We are going to continue the task of promoting Wikipedia and its sister projects all around the Catalan-speaking regions.

Moltes gràcies, Thank you --Davidpar (обговорення) 15:43, 14 липня 2013 (UTC)

Адміністративне втручання[ред. код]

Радий вас бачити! Чи вам не буде важко глянути та відреагувати на останній запит щодо однієї людини, яка перегрілась на сонечку? ;) --Fsc27org (обговорення) 13:18, 18 червня 2013 (UTC)

Вітаю! Відповів на сторінці обговорення Ігора.--Krystofer (обговорення) 16:31, 18 червня 2013 (UTC)

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред. код]

Доброго вечора! Розробники прийняли рішення, що з 27 травня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

 • якщо всі облікові записи з ім'ям Krystofer в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
 • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до 27 травня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Krystofer~enwiki
 • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до 27 травня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Krystofer~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 20:24, 11 травня 2013 (UTC)

Герб Російської імперії[ред. код]

Я ще не встиг переробити автопереклад. Дякую за пильність) Misha motsniy (обговорення) 12:58, 3 травня 2013 (UTC)

Тоді вибачте, що втрутився. На майбутнє можете ставити шаблон у тіло статті {{В роботі}}.--Krystofer (обговорення) 13:00, 3 травня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Darkhalf.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Darkhalf.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:18, 25 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Congnitron ukr.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Congnitron ukr.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:15, 25 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Cortical column.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Cortical column.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 20:15, 25 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Bernard-katz.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Bernard-katz.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:59, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:BBP Logo1.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:BBP Logo1.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:53, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Batig shema butvu.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Batig shema butvu.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 19:52, 24 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Attenboro TribalEye.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Attenboro TribalEye.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:06, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Aral Sea 2006-2009 L.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Aral Sea 2006-2009 L.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:04, 23 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Ant.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ant.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:03, 23 березня 2013 (UTC)

Запрошення до Тижня "Життя в воді"[ред. код]

Статус файлу Файл:300px-P11 kasparov breakout.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:300px-P11 kasparov breakout.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 14:09, 14 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:2011 Abdul Fatah Younis.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:2011 Abdul Fatah Younis.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Порушення авторських прав у статті Державний політехнічний музей при НТУУ КПІ[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Державний політехнічний музей при НТУУ КПІ, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із сайту http://kievtown.net/ukr/kiev_museums/polytechnical_museum.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Державний політехнічний музей при НТУУ КПІ. Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал статті на умовах ліцензії GFDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор даної статті, але розмістили її на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки зі статтею повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті, і вона буде відновлена.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Ілля (обговорення) 22:22, 8 січня 2013 (UTC).

Заливка нп смоленської області[ред. код]

Хочу запросити вас до заливки НП Смоленської області . Відкрито мануфактуру де потрібні лише елементарні знання з російської мови. Дивіться Користувач:TeoBot/Заливка НП Смоленської області --«Teo» обг 12:04, 17 листопада 2012 (UTC)


Заміна ВВВ на НРВ/ДСВ[ред. код]

Доброго дня! Якщо у вас є бажання можете висловити свою думку з приводу ухвалення пунткта 3) правил ВВВ→НРВ. Голосування триває тут. Велике прохання думку виловлювати якумога аргументованіше, інакше ваш голос можуть не врахувати. З повагою--Антон патріот (обговорення) 09:59, 12 листопада 2012 (UTC)

Категорія:Сторінки до швидкого вилучення[ред. код]

привіт! а можна Вас попросити видалити із цієї категорії хоча б порожні категорії з астрономічними об'єктами та екзопланетами? якщо у Вас буде час, звісно. буду дуже вдячна! --antanana 23:27, 5 вересня 2012 (UTC)

Привіт! YesТак Зроблено--Krystofer (обговорення) 23:38, 5 вересня 2012 (UTC)
дуже дуже Вам дякую! --antanana 23:41, 5 вересня 2012 (UTC)

Габріель Обертан[ред. код]

Доброго дня. Пишу до Вас як до адміністратора та автора Габріель Обертан. Через мій недогляд до інкубатора було залито заготовку про гравця, стаття про якого вже існує під назвою Ґабріель Обертан. Якщо не помиляюся, існує певна процедура об'єднання статтей, включно з історіями їх редагування. Будь ласка, об'єднайте ці статті під назвою на Ваш розсуд. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 07:38, 3 вересня 2012 (UTC)

Вітаю! Дякую за зауваження. Історії об'єднав.--Krystofer (обговорення) 13:00, 3 вересня 2012 (UTC)

Запрошення до участі в місячнику авіації та космонавтики[ред. код]

--Stanislavovich (обговорення) 14:39, 2 вересня 2012 (UTC)

Дайте, будь ласка, відповідь, на декілька простих запитань[ред. код]

Шановний пан адмін, шановний колего. До Вас звертається самоправно, самочинно заблокований у просторі вікіпедії користувачем Якудзою терміном на 1 рік [11] користувач: Serg7255. Якщо в Вас є трохи часу, дозвольте відволікти Вас від Ваших буденних справ та поставити Вам декілька, на мій погляд, дуже нескладних запитань.

 • Як Ви вважаєте - чи не перевищив свої повноваження адмін Якудза, коли самочинно заблокував мене у просторі вікіпедія на один рік?... Якщо навіть відкинути усі "воплі-соплі" (це тема окремої розмови, що б могла потягнути на декілька сторінок), а залишити тільки суто формальний бік справи, то із цього боку чи все тут "юридично" вірно "оформлено"?...
 • По-перше, я хочу Вас, пан адмін, запитати - чи передбачає правило Вікіпедія:Правила блокування такі тривалі терміни блокування?... Усе, що я знайшов там щодо таких тривалих термінів блокування, це - «блокування нормального зареєстрованого користувача за систематичні образи інших користувачів на строк від 1 тижня й вище можуть накладатися лише за рішенням АК на підставі пропозиції одного з адміністраторів, що зобов'язаний представити обґрунтування для такого рішення.» Отже, питання - чи не є ця дія цього адміна порушенням відповідного правила вікіпедії?...
 • І по друге - як Ви вважаєте, чи можна класифікувати як "самовільну зміну правил" таке уточнення (а саме ПІСЛЯ ЦЬОГО я був трохи раніше за блокування Дейнекою, 22 червня 2012, заблокований Якудзою на 3 дні «за порушення ВП:НО», а ось через якихось там 12 днів користувач Deineka побачив там ще й "самовільну зміну правил")?... Невже це уточнення не є самоочевидним? Невже його треба, абсолютно серйозно, трактувати як "самовільну зміну правил" (тобто, ПО СУТІ, підрив нормального функціонування проекту - так як якщо б там дійсно була саме самовільна зміна правил, справжня самовільна зміна правил, то це б було, дійсно, ні що інше, як підрив нормального функціонування проекту, чи не так?)?...
 • Як Ви вважаєте, хто або що може заважати користувачам української вікіпедії змінити преамбулу-шапку правила ВП:ПС, яка твердить, що «Регламент перейменування: якщо перейменування не є технічним (наприклад, «згідно з правилами» або «допоможіть перейменувати») і вимагає обговорення — протягом тижня відбувається голосування і після його закінчення ініціатор або інший користувач-учасник проекту підводить підсумок.», хоча всім відомо, що процедура на ВП:ПС є саме ОБГОВОРЕННЯМ, а аж ніяк не голосуванням. З цією елементарною пропозицією - замінити там ОДНЕ СЛОВО - "голосування" на "обговорення" - я вже звертався і на сторінці Вікіпедії, і навіть у листі до одного з адмінів (Олоддіна), але отримав «глуху стіну» - як видається, така сама елементарна дія - приведення діючого правила до існуючих реалій шляхом зміни всього одного слова виявляється в українській вікіпедії абсолютно нереальною (то що вже тоді казати про якісь більш суттєві зміни?)
 • І останнє моє до Вас питання (воно серед усіх трьох суто ДРУГОРЯДНЕ, але все ж) — як Ви ставитеся до сьогоднішнього вчинку Вашого колеги по адмінському цеху - пана Ніка? У двох словах опишу ситуацію. Користувач Харків`ян влаштував на власній СО фарс та «цирк» щодо "голосування про його довічне блокування". Я на цей фарс та «цирк» зреагував наступним чином, так як вважав свої пропозиції набагато більш реальними, аніж «КОКЕТСТВО» Харків`яна із довічним блокуванням, хоча, звісно, за великим рахунком, і те і інше (і голосування Харків`яна і два мої голосування) є виходячим за рамки правил. Але ж після цього мого редагування у двох моїх голосуваннях залишили відгуки декілька користувачів. Звісно, і я, і вони, розуміли усю "штучність" як голосування, що іниціював Харків`ян, так і двох моїх, але справа тут була зовсім не у "офіціозі", а просто у суті, у принципі - звісно, ніхто б не брав НІ ОДНЕ з трьох цих голосувань всерйоз - це була виключно своєрідна гра (яку розпочав саме Харків`ян, а не я!). Але самою цікавою була реакція на це користувача Ніка, який ВІДКОТИВ ДРУГИЙ ТА ТРЕТІЙ "цирк", але при цьому, не моргнувши оком, ЗАЛИШИВ ПЕРШИЙ, віддав, таким чином, одну із сторінок вікіпедії (СО користувача Харків`ян) під арену "циркового мистецтва" цього самого Харків`яна. (Після цього на СО Ніка відбулася така розмова, де йому, до речі, не було чого відповісти на моє запитання, і він його просто відкотив. Чесно кажучі, такої ЖАЛЮГІДНОСТІ я від нього при цьому не очікував - я думав, що він все ж СПОЧАТКУ напише відповідь на мою репліку, а вже потім мене заблокує за обхід блокування.) Отже, як Ви ставитеся до дій у цій ситуації адміна Ніка?...

Прохання до Вас відповісти на ці запитання навіть якщо адмін Нік у черговий раз відкотить моє редагування, АБСОЛЮТНО БЕЗКОРИСЛИВО (можете навіть і не сумніватися — просто в нього «робота така» )) охороняючі Ваш дорогоцінний спокій від мене, «вандала» та «підривника». Звісно, не обов`язково відповідати якось там терміново, а навпаки — якщо Ви бажаєте дотриматися усієї "юридичної чистоти" справи, то просто хоча б через два тижні, коли "юридично" закінчиться термін мого блокування. Челябинск52 (обговорення) 20:31, 5 серпня 2012 (UTC)

Вітаю! Не знаю чи це ще актуально, але у випадку таких конфліктів у Вікіпедії діє Арбітражний комітет. Зверніться будь ласка туди.--Krystofer (обговорення) 12:47, 1 вересня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні зв'язності[ред. код]

Перша тисяча[ред. код]

Шановний Krystofer, з нагоди заливки ювілейної 1000-ї статті за допомогою футбольного інкубатора та святкування першого півроку роботи проекту, будь ласка, приміть звання почесного члена FIFA (Football Incubator Friends’ Association), а також найвищу (і допоки єдину )) нагороду цієї поважної Асоціації – ювілейний юзербокс ФІ1000:


Footballincubator1000.png Цей користувач долучився до заливки першої 1000 статей з футбольного інкубатора (перші півроку роботи проєкту)

Якщо ж відкинути зайвий офіціоз – дякую за Ваш внесок до роботи інкубатора. Футбальорів, навіть достойних Вікіпедії, – далеко не одна тисяча, тож роботи у цій царині – непахане поле. Сподіваюся, Ви ще матимете час та натхнення посприяти наповненню основного простору укрвікі статтями про цих хлопаків/дядьок/дідусів. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 12:44, 26 липня 2012 (UTC)

Дякую! Дуже приємно, будемо співпрацювати далі :)--Krystofer (обговорення) 12:35, 1 вересня 2012 (UTC)

Видалення статті[ред. код]

Привіт. Хіба можна виключити статтю Софі Монк? --- Hypuxylun 20:23, 23 червня 2012 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Попередження[ред. код]

Я тебе «відволікав»? Де? Не відволікай мене своїми дурницями, хлопче, не сміти на моїй сторінці обговорення, я тебе туди не запрошував. Пашол вон. Без сподівання на розуміння. - Тьотямотя.

Дякую[ред. код]

Я просто, ще не ас, тому тріхи важкувато починати...

Копирайт в статье "Римская республика"[ред. код]

Здравствуйте. Хочу донести до вашего сведения, что авторские права на электронное издание Большой Советской Энциклопедии действуют до сих пор. Исключительные права на интернет-издание принадлежит компании «Russ Portal», а вариант на CD-ROM — компании «Новый Диск». Подробнее можете узнать в соответствующей статье ([12]) и на сайте [13].

1000 необхідних[ред. код]

Добрий день! Запрошую вас долучитися до покращення 1000 необхідних статтей . Хоч уже і був проведений тематичний тиждень та росіяни не хочуть здаватися (деталі). Виберіть тематику що вам сподобається і приступайте до роботи . Дякую за співпрацю --«(…°°…)» обг 12:02, 7 березня 2012 (UTC)

Підтримайте проект створення Скрипниківської Вікіпедії (як Білоруська Тарашкевиця)[ред. код]

http://meta.wikimedia.org/wiki/Requests_for_new_languages/Wikiversity_Ukrainian-old --Ffederal (обговорення) 04:19, 11 березня 2012 (UTC)

Тиждень Австрії[ред. код]

--Шиманський Василь (обговорення) 14:13, 15 березня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Террі Купер[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Террі Купер був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 20:57, 27 квітня 2012 (UTC)

То нефайно...[ред. код]

Пане Krystofer! То нефайно ховатися! У вас Шаблон:Вікі-відпустка стоїть з 23.04, а ви тишком-нишком редагуєте-таки статті! AtUkr (обговорення) 14:38, 17 травня 2012 (UTC)

Щур[ред. код]

Прошу долучитись до Вікіпедія:Перейменування статей/Пацюк → Щур. --Sergiowiki (обговорення) 07:29, 19 липня 2012 (UTC)

Курінь Пласту "Рутенії"[ред. код]

Доброго дня! Ви працювали над висвітленням теми "Пласт" (організація). Ряд куренів вже описано. Але по ряду бракує інформації. Прошу, при можливості, долучитися до статті Рутенії. Можливо у вас є більше інформації про цей Курінь Пласту. Наявної інформації за оцінками Харків"янина, Якудзи та ін. замало для того, щоб статтю залишити. Як на мене, то тематику пласту треба усіляко розширяти, підтримувати інформаційно. Долучайтеся до "Рутенії". З повагою --Білецький В.С. (обговорення) 12:26, 1 вересня 2012 (UTC)

Вітаю! Питання складне, історичні курені пласту точно значимі, а нові курені під питанням. Якби було б висвітлення у незалежних джерелах - питань би не було. А так, маю сумніви щодо значимості. Ще подумаю. --Krystofer (обговорення) 12:44, 1 вересня 2012 (UTC)

Хав'єр Агірре, Хоакін дель Ольмо[ред. код]

Доброго дня!. Ви напевно не читали вимог та можливостей футбольного інкубатора? Їх потрібно допрацювувати (не менше 10-15 хвилин на кожну). Я пишу Вам, тому що подавав запит на створення цих сторінок. Де тренерська кар'єра? Ви ж адміністратор, соромно після Вас допрацювувати. Ці футболісти більш відомі за свою тренерську діяльність. Футбольний інкубатор пише не українською мовою (особливо в розділі («Виступи за збірну»), а ще потрібно порівнювати з іншими вікі: англійською, російською чи іспанською. Якщо бажаєте, я дам приблизний шаблон заливки. Я подаю багато запитів до інкубатора, всі заливити інколи не маю можливостей, і радий допомозі, але не такій. З повагою --Roman333 (обговорення) 18:18, 8 вересня 2012 (UTC)

Вітаю! Інкубатор на те щоб робот створював статті, а людина лише дивилася чи він не наробив помилок. Дописувати статті - за бажання.--Krystofer (обговорення) 15:25, 8 вересня 2012 (UTC)
В 2009 Хав'єр Агірре був гравцем збірної чи тренером? В 51 рік! Перегляньте категорії. Roman333 (обговорення)
З категоріями не додивився, дякую. Не бачу де в розділі «Виступи за збірну» інкубатор пише не українською.--Krystofer (обговорення) 23:52, 8 вересня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Генофонд
 2. Гутаперча (хімія)
 3. Дупло
 4. Музей космонавтики (Київ)
 5. Машинне вишивання
 6. Геометричне місце точок
 7. Водолій (знак зодіаку)
 8. Обруч
 9. Довга арифметика
 10. Машинне слово
 11. П'єр Франсуа Ферхюльст
 12. Мірмекофагія
 13. Тимолова проба
 14. Морилка (ентомологія)
 15. Аху
 16. Дуальний базис
 17. Проективні координати
 18. Теорія кодування
 19. Мітлицевидні
 20. 130 (число)
 21. 140 (число)
 22. 147 (число)
 23. 148 (число)
 24. 150 (число)
 25. 153 (число)
 26. 157 (число)
 27. 158 (число)
 28. 163 (число)
 29. 166 (число)
 30. 167 (число)
 31. 168 (число)
 32. 169 (число)
 33. 170 (число)
 34. 171 (число)
 35. 174 (число)
 36. 180 (число)
 37. 181 (число)
 38. 182 (число)
 39. 183 (число)
 40. 184 (число)
 41. Рецидив (медицина)
 42. Модальність (психологія)
 43. Теорема Пойнтінга
 44. Райнер Гаслер

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 15:28, 15 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Державний політехнічний музей при НТУУ КПІ[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Державний політехнічний музей при НТУУ КПІ був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:32, 16 січня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Хотинський національний природний парк.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Хотинський національний природний парк.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. アンタナナ 06:40, 1 березня 2013 (UTC)

привіт. мова не йде про те, скільки вільних фото у нас є — а про те, чи вони МОЖЛИВІ взагалі. буде конкурс ВЛЗ — будуть фото. наявність такого фото у статті зменшує навіть бажання шукати інше, вільне. а ніхто не заважає — ні закон (бо це не нофоп, ні доступність місця). фото цього парку не захищаються АП --アンタナナ 11:16, 2 березня 2013 (UTC)
Вітаю! Ця світлина відповідає усім критеріям добропорядного користування, тому я вважаю, що її не потрібно видаляти. Як тільки з"явиться вільна заміна - я сам одразу ж видалю цю світлину.--Krystofer (обговорення) 16:07, 2 березня 2013 (UTC)
зовсім не відповідає. див. Рішення Фонду «Вікімедіа» від 23 березня 2007 (англ.):
Such EDPs must be minimal. Their use, with limited exception, should be to illustrate historically significant events, to include identifying protected works such as logos, or to complement (within narrow limits) articles about copyrighted contemporary works. An EDP may not allow material where we can reasonably expect someone to upload a freely licensed file for the same purpose, such as is the case for almost all portraits of living notable individuals. Any content used under an EDP must be replaced with a freely licensed work whenever one is available which will serve the same educational purpose
не йде мова про «зараз нема, але як тільки з'явиться — замінимо». мова йде про пряме зловживання дозволеного обґрунтованого добропорядного використання невільних файлів (загалом в уквікі). якщо для логотипів вільної заміни не з'явиться, то для парку — з'явиться. і ми можемо очікувать, що «someone to upload a freely licensed file for the same purpose». розмістила запит Вікіпедія:Запити на зображення --アンタナナ 19:09, 2 березня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 13:59, 16 березня 2013 (UTC)

Необхідні статті[ред. код]

Вітаю! Запрошую Вас приєднатися до нового місячника покращення необхідних статей.--Romanbibwiss (обговорення) 12:07, 24 березня 2013 (UTC)


Неправомірні скасування правок[ред. код]

Прошу розібратися:

З повагою. --Mr. Sрock (обговорення) 19:38, 27 квітня 2013 (UTC)--Mr. Sрock (обговорення) 20:39, 28 квітня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Тридіагональна матриця[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Тридіагональна матриця був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:12, 4 червня 2013 (UTC)

... а ось і друга тисяча[ред. код]

2000 статей футбольного інкубатора.png Цей користувач долучився до заливки другої тисячі статей з футбольного інкубатора

Шановний Krystofer, ось і двохтисячна заготовка з футбольного інкубатора перебралася до основного простору укрвікі. Будь ласка, приміть цей юзербоксик як символічну відзнаку Вашого вагомого внеску до роботи з наповнення україномовного розділу статтями про футболістів. Зі щирою надією на подальшу співпрацю, Thevolodymyr (обговорення) 07:21, 23 липня 2013 (UTC)

Запрошую до участі в обговоренні[ред. код]

Запрошую вас до участі в обговорення моєї пропозиції щодо розширення критеріїв швидкого вилучення сторінок користувача. з повагою, --Максим Підліснюк (обговорення) 19:11, 5 вересня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Відсіч.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Відсіч.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує), але поки нема вільного її фото. Ваѕеобг.вн. 18:49, 26 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Горинь Богдан Михайлович.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Горинь Богдан Михайлович.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 20:54, 30 жовтня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Андрій Миколайчук.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Андрій Миколайчук.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Ваѕеобг.вн. 17:37, 31 жовтня 2013 (UTC)

Вікімайдан[ред. код]

Вітаю, шановний колего! Прошу висловити власну позицію з приводу даної пропозиції.--Dim Grits 10:24, 12 грудня 2013 (UTC)

Активність[ред. код]

Доброго дня! Помітив, що у цьому році Ви не так активно приймали участь, як би мені того хотілося, у редагуванні Вікіпедії. ;-0 ;-) Оскільки у нас зараз купа роботи і купа неактивних адмінів, то буду подавати на відкликання адмінства неактивних адмінів і висування нових. Дуже цікава Ваша думка. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 12:49, 12 грудня 2013 (UTC)

Крім того, може хочете допомогти із підбиванням підсумків видалення статтей? А також допоможете із редагуванням новачків? Остання питання досить гостре - статті просто витираються. В кращому випадку блокують вандала. ;-0 Тобто рук не вистача, то дуже мяко сказано. Тому Ваша допомога дуже потрібна! --Nickispeaki (обговорення) 12:52, 12 грудня 2013 (UTC)

Хакерський злам УкрВікі[ред. код]

Сьогодні при відкритті особистої сторінки замість звичного зображення тексту й виду "Шаблон:User uk" з'явилося фото (в 4-5 рази більше ніж "Шаблон:User uk"), де було зображення фекалій в унітазі. Аналізуючи останні політичні події в Україні, і те що це саме україномовна Вікіпедія, і те що це було здійснено через шаблон тих то "вважає українську для себе рідною" (Українська мова для цього користувача є рідною), вважаю це агресивним політиканством підлого норову з бульварними манерами від якогось користувача ПК (вам має бути відома його IP-адреса), що не припустиме для етики Вікіпедії. Вікіпедія була використана кимось для особистого інтересу виразити бидлувате моральне уродство. Я оглянув "перегляд історії" власної особистої сторінки - не було сторонніх втручань. Як через вказаний шаблон могло потрапити таке конкретне фото??? З повагою до Вас --Krupski Oleg (обговорення) 15:40, 12 грудня 2013 (UTC)

Шаблон:cite web у Вікісловнику[ред. код]

Прошу вас зробити необхідне для роботи Шаблон:cite web у Вікісловнику (Шаблон:cite web) для відображення електронних джерел. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:11, 2 січня 2014 (UTC)

Позбавлення статусу Aced (третя номінація)[ред. код]

Прошу долучитися до голосування Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Aced (третя номінація). Цей користувач вводить практику путінських ЗМІ в УкрВікі, ми маємо разом зупинити окупацію Української Вікіпедії. З повагою, MelVic (обговорення) 07:25, 21 березня 2014 (UTC)MelVic

Статтю Зчеплене успадкування необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Зчеплене успадкування, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Helixitta (обговорення) 18:08, 5 вересня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Статус файлу Файл:Пам'ять про Георгія Гонгадзе.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Пам'ять про Георгія Гонгадзе.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Максим Підліснюк (обговорення) 16:16, 3 грудня 2014 (UTC)

10 секунд[ред. код]

Привіт. Можете відповісти на 2 питання: з якої області Ви родом і в якій області Ви постійно проживаєте останнім часом (якщо Київ чи Севастополь, то зазначте окремо)? Це потрібно для статистики. Відповісти краще тут - Вікіпедія:Кнайпа_(різне)#Для вікіісторії. Дякую. — Green Zero обг 16:56, 11 грудня 2014 (UTC)

Привіт! Я зараз живу в Нідерландах (місто Гронінген), а родом з Рівненської області. За рік планую переїжджати до Києва.--Krystofer (обговорення) 19:38, 11 грудня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 23:51, 16 січня 2015 (UTC)

Invitation to Medical Translation[ред. код]

Medical Translation Project

Globe-Star of life.svg
Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

Google Translation of this message

Обговорення об'єднання проекту Біологія і порталу Біологія[ред. код]

Доброго дня. Оскільки Ви є (чи колись були) учасником проекту Біологія, інформую Вас що розпочалося обговорення пропозиції об'єднати проект:Біологія і портал:Біологія (оскільки портал:Біологія зовсім втратив свою активність). Будь ласка, візьміть участь в обговоренні цього питання тут. Дякую. --Helixitta (обг.)

Шаблон Edited в статті Бук (репер)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Бук (репер) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:08, 5 травня 2015 (UTC)

Обговорення шаблону:Росія ‎[ред. код]

Доброго часу доби, хтів би Вашої думки з цього приводу--Zvr (обговорення) 08:11, 12 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:59, 27 травня 2015 (UTC)

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Тиждень екології[ред. код]

--アンタナナ через MediaWiki message delivery

Запрошення взяти участь у другому тижні біології[ред. код]

--Helixitta (обг.) 17:45, 10 липня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Krystofer!

В минулому ви створили 1363 (!!!) статті Вікіпедії та додали понад 11,1 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 20:57, 28 січня 2016 (UTC)

У Вікіпедії пройде конкурс статей з фізики та астрономії[ред. код]

З повагою, член оргкомітету Звірі (обговорення) 21:07, 15 березня 2016 (UTC)

Проведення тижня України у нідерландській вікіпедії[ред. код]

Вітаю @Krystofer:! Вважаю, що зараз найнагальнішим питанням є проведення тижня України у нідерландській вікіпедії напередодні референдуму, бо Україна у цьому великому розділі представлена гірше, ніж у малагасійській вікі. У нідерладській вікі з українськими постатями просто - швах. З сотень тисяч осіб - лише 200 з лишком українців, і ті часо записані як росіяни. На їх думку Україна існує лише 25 років.І це напередодні знакового референдуму. Адже менше ніж за тиждень у Нідерландах відбудеться референдум, що можливо на роки вирішить долю України та ЄС, я гадаю мешканцям Нідерландів варто бодай щось знати про Україну та українців. Мені здається кожному, треба приєднатися до братів Кличків у боротьбі за розуми і серця жителів Нідерландів.--Yasnodark (обговорення) 12:32, 31 березня 2016 (UTC)

Важливий переклад на нідерл. статей:

Список українських політв'язнів у Російській Федерації та в Криму, Втрати силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну (до серпня 2014) та щодо українських персоналій. (детальніше - Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції)#Референдум у Нідерландах).--Yasnodark (обговорення) 13:42, 2 квітня 2016

Всесвітній день охорони навколишнього середовища 2016[ред. код]

Привіт! У неділю, 5 червня 2016 року, з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища Вікімедіа Україна запрошує створювати статті про дику природу, види на межі зникнення, природно-заповідний фонд України та світу. Зробіть свій внесок у збільшення поінформованості користувачів Вікіпедії про природне надбання людства — приходьте на вікізустріч у Києві або беріть участь онлайн!

Читати більше тут: Всесвітній день охорони навколишнього середовища 2016 --アンタナナ 15:30, 3 червня 2016 (UTC)

Неактивність[ред. код]

Протягом минулого року ви зробили лише дві адміндії. Тож маю намір вас номінувати на позбавлення прав адміністратора через неактивність. Повідомлення надіслано задля дотримання вимог сторінки ВП:ЗППА щодо повідомлення за три дні до номінації.--Анатолій (обг.) 12:54, 31 липня 2016 (UTC)

Статтю Велосипедні доріжки у Вінниці номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Велосипедні доріжки у Вінниці, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 жовтня 2016. Що ще можна зробити? Divega (обговорення) 09:56, 6 жовтня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 1999.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 16:30, 6 січня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:31, 10 січня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Krystofer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Тиждень покращення статей з біології розвитку[ред. код]

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:30, 10 серпня 2017 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру було висунуто на виборах Арбітражного комітету наступного скликання. Вашу кандидатуру автоматично буде відхилено, якщо до опівночі 15 серпня ви не підтвердите згоду на участь у виборах у якості кандидата. Прошу висловитися тут. Дякую! --Lystopad (обговорення) 09:51, 15 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пастух Віталій Володимирович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пастух Віталій Володимирович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:05, 22 серпня 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Euromaidan Kiev firework.JPG
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 19:09, 31 грудня 2017 (UTC)

Щодо Файл:Заповідник Горгани.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Заповідник Горгани.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 21:33, 12 травня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:41, 15 листопада 2018 (UTC)

Щодо Файл:Співачка Riya.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Співачка Riya.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:16, 1 січня 2019 (UTC)

Щодо Файл:Юрій Отмарштейн.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Юрій Отмарштейн.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:18, 1 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Опитування щодо адміністрування[ред. код]

Добрий день. Якщо Вам не важко, то дайте відповіді на питання щодо адміністрування тут. Зробіть це до 14 жовтня. --Submajstro (обговорення) 13:25, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! На сторінці користувача у вас є шаблон {{Помічник новачкам}}, тож я подумала, що вам буде цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вас і далі цікавить допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 18:22, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, який проходитиме від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 19:52, 2 листопада 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Krystofer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:03, 27 січня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 07:46, 25 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 07:46, 25 березня 2020 (UTC)
Дякую! Підняли мені настрій ). Гарного дня і Вам!--Krystofer (обговорення) 14:17, 25 березня 2020 (UTC)

Стаття Бабусині казки №3[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Бабусині казки №3. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Mitte27 (обговорення) 10:25, 25 квітня 2020 (UTC)

Вітаю! Дякую за повідомлення. Швидко вилучив. Стаття була згенерована ботом.--Krystofer (обговорення) 11:50, 26 квітня 2020 (UTC)

Підтримайте, будь ласка![ред. код]

Добрий день, шановний Krystofer! Звертаюсь до Вас з проханням: підтримайте, будь ласка, збереження моєї статті "Авраменко Світлана Миколаївна" - подана до видалення 14 травня (у відповідь на прохання допомогти з редагуванням --Kharkivian поставив номінацію, що мені видається, НУ, зовсім не етичним). Я спростовую багато його тверджень: то не побачив у титрах відео прізвища Авраменко (що згодом він визнав), то джерела не побачив вторинні. Щось незрозуміле, як мені здається, коїться навколо цієї статті. Є думка --Anntinomy що треба доопрацювати стиль, але загалом вона дала багато корисних порад, за якими я вже покращив статтю. Питання в тому, що це вчений, який виїхав з Криму 2016 року після відомих подій і розпочав усе заново в Києві. Таких не так багато - більше тих, хто залишився в Криму і віддав своє надбання в руки іншого господаря. Я упевнений, що значущість перших полягає і в цьому ментальному сенсі теж. Формальний критерій і кілька змістових я виписав. Знаходжу в інтернеті ще джерела з теми - словом, працюю. І хочу далі розробляти цю категорію - умовно кажучи: наука Криму в Україні. Створювати статті й про інших науковців. Але в такому оточенні "друзів", які у відповідь на прохання допомогти ставлять "Видалити" запитую себе: може, Вікіпедія не варта цього і треба шукати ресурс, який керується і здоровим глуздом теж?.. Хотів би почути Вашу думку і відповідь на моє прохання у підтримці.

Наперед дякую за увагу! --Роберт Аріас (обговорення) 10:51, 28 травня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Співачка Riya.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Співачка Riya.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 07:48, 29 жовтня 2020 (UTC)

Щодо Файл:Юрій Отмарштейн.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Юрій Отмарштейн.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 07:55, 29 жовтня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місяці популярних статей[ред. код]

Вітаю! Колись ви записувалися до проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у Місяці популярних статей — його метою також є покращення найбільш відвідуваних статей задля підняття конкурентоспроможності та відвідуваності нашого мовного розділу.

У межах місячника поліпшуємо статті на популярні теми, а також створюємо українською статті, які є найрейтинговішими в інших Вікіпедіях. Він уже почався і триватиме до 4 грудня. Найактивніші учасники та учасниці отримують сувеніри з логотипом Вікіпедії та призи від «Вікімедіа Україна».

Долучайтеся! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 19:29, 9 листопада 2020 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний дописувачу української Вікіпедії Krystofer!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Черемоський НПП.JPG[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Черемоський НПП.JPG. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 18:31, 21 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

 1. File:Національний_природний_парк_Північне_Поділля.jpg
 2. File:Черемоський_НПП.JPG
 3. File:StephenKing-Christine.jpg

--Andriy.vBot (обговорення) 02:09, 26 лютого 2021 (UTC)

Долучайтеся до «Європейської весни»: створюйте і поліпшуйте популярні статті про Центральну і Східну Європу[ред. код]

Вітаю! Ви є серед учасників проєкту «Популярність». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у конкурсі статей «Європейська весна», що присвячений Центральній та Східній Європі? Серед іншого, у межах конкурсу ми запрошуємо створювати і поліпшувати статті, які є популярними в інших мовних розділах, але які відсутні або надто короткі у нас.

Традиційно за активну участь у конкурсі можна отримати призи і сувеніри (номінації та правила визначення переможців). Цьогоріч конкурс триватиме до 30 квітня.

Обирайте цікаві вам країни на сторінці Вікіпедія:Європейська весна 2021/Список статей до створення; списки популярних статей — на початку сторінки кожної країни).

Дякую! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:21, 14 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення[ред. код]

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)

Резерв арбітрів[ред. код]

Вітаю, Шановний Krystofer! Це напівавтоматичне повідомлення відправлено вам з двох причин: ви були членом Арбітражного комітету Української Вікіпедії, а також здійснили хоча б дві правки у 2021 році. 27 квітня завершилося обговорення щодо утворення Арбітражного резерву і ми перейшли до голосування, яке має на меті визначити деякі додаткові аспекти його функціонування. Запрошую вас також долучитися до цього голосування. З повагою, --Kisnaak Обг.Внесок 17:05, 30 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів 29—30 травня: запрошуємо до участі[ред. код]

Привіт! 29—30 травня 2021 року пройде перший форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Запрошуємо вас долучатися.

Захід складатиметься із практичних тренінгів та обговорень, корисних для адміністраторів Вікіпедії та інших вікіпроєктів. Хоча цільовою аудиторією події є адміністратори, вона відкрита для участі усім охочим активним користувач(к)ам вікіпроєктів за попередньою реєстрацією.

Захід пройде онлайн у формі дводенної події, по кілька годин на день. Час — попередньо із 11:00 до 16:00 кожного дня (точний час може незначно змінитися залежно від програми).

Для участі запрошуємо зареєструватися за цим посиланням. Також будемо раді вашим пропозиціям власних виступів або ідеям тем, які варто підняти на форумі. Навіть якщо ви не зможете долучитися до події вживу, можете усе одно зареєструватися; після події організатори надішлють вам записи сесій, які будуть записуватися. Деталі — на сторінці події.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 07:58, 14 травня 2021 (UTC)

Привіт! Пишу, щоб нагадати про цю подію; вона пройде уже в цю суботу—неділю. Плануємо багато цікавого для адміністраторів вікіпроєктів — як практичні тренінги (на кшталт технічних порад чи вирішення конфліктів), так і обговорення. Якщо не вийде долучитися, але подія зацікавила, можете все одно заповнити реєстраційну форму; потім ми надішлемо записи усіх або більшості сесій. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 22:23, 26 травня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні популярних в Україні статей[ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо вас до участі у тематичному Тижні популярних в Україні статей. Його метою є створити та покращити статті української Вікіпедії, російські аналоги яких найбільш читані в Україні — задля розвитку української Вікіпедії та української мови. Це стане потужним кроком в бік становлення української Вікіпедії дійсно найпопулярнішим енциклопедичним інтернет-ресурсом в Україні.

Тиждень триватиме із 29 травня до 12 червня. Для активних учасників та учасниць плануються сувеніри. Підписуйтеся на цій сторінці та долучайтеся до проєкту!

Ви отримали це повідомлення, бо є серед учасників проєкту «Популярність» або іншим чином долучалися до проєктів, спрямованих на поліпшення популярних статей. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:25, 25 травня 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:HyperbolicCylinder.png
 2. File:Isurus_oxyrinchus_distmap2.png
 3. File:Solovki_monastur.JPG
 4. File:Відсіч_зупини_податковий_терор.jpg
 5. File:Соловки_02.JPG
 6. File:Соловки_03.JPG
 7. File:Соловки_04.JPG
 8. File:Соловки_05.JPG
 9. File:Соловки01.JPG

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 23:03, 30 травня 2021 (UTC)