Обговорення користувача:Kvandr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Вічна пам'ять...

Андрій Квятковський (Kvandr), український журналіст, краєзнавець і громадський діяч.

Зробив значний внесок до української Вікіпедії — починаючи з 2004 року вніс понад 25 тис. редагувань, відредагував понад 15 тис. сторінок, започаткував 250 статей.[1]

Завдяки його дописам українська Вікіпедія за квітень 2018 року отримала +153 044 переглядів. Це 0.3295% від загальної кількості переглядів. Його позиція в рейтингу - 60 місце.[2]

Помер 2 травня 2018 року.

Ця сторінка створена на згадку про нього.

  • Шкода, коли лише після смерті людини дізнаєшся про те, якою вона була, чим жила, чим займалася, яких здобутків досягла. Сьогодні я несподівано дізнався, що ми втратили колегу, непересічну особистість, цікаву постать. Пан Андрій присвятив чимало часу та власних зусиль для розвитку Вікіпедії українською мовою. Він безперечно робив наш проект кращим, щоразу ділячись своїми знаннями з нами та усім світом. За коротеньким ніком з шести літер вмістився цілий життєвий шлях, який, на жаль, обірвався. Ваш внесок до проекту залишиться пам'ятником для спраглих до знань. Щирі співчуття рідним пана Андрія. --Lystopad (обговорення) 14:02, 4 травня 2018 (UTC)
  • Kvandr, мабуть, є ідеальним прикладом екзопедиста. Він зробив дуже великий, якісний і корисний внесок до Вікіпедії, який еволюціонував разом з Вікіпедією: він розпочав зі статей на всесвітньо відомі теми, бо приєднався до Вікіпедії в перший рік її існування, коли тут ще майже нічого не було, і поступово перейшов до тем, у яких був справді фахівцем, зокрема, краєзнавства, бо з розвитком Вікіпедії такі статті ставали все ціннішими. При цьому він зовсім не був на видноті — не був багатослівним в обговореннях, не брав участі в якихось гучних конфліктах, не хизувався своїми регаліями, а спокійно робив внесок до проекту. Такі люди дуже цінні для проекту, і шкода, що ми дізнаємося про них лише коли вони вже не з нами. Єдиною вибраною статтею з доробку пана Андрія була стаття Іван Павло II, яку він додав до Вікіпедії одразу після смерті Папи — і така вже й доля, що й стаття про самого пана Андрія з'явилася у Вікіпедії лише після його смерті. Вічна пам'ять! — NickK (обг.) 22:40, 5 травня 2018 (UTC)
  • Той випадок, коли Людина залишила вагомий слід і в житті і у Вікіпедії. Уклінно дякую за це. --Friend (обг.) 07:41, 8 травня 2018 (UTC)
  • Особисто не знав, та з внеском періодично стикався. Бажаю спокою та гарних відчуттів в іншому світі... З вдячністю за внесок.--Yasnodark (обговорення) 12:55, 21 липня 2018 (UTC)

Примітки

Дякую всім за пам'ять про Тата! 94.153.18.81 19:16, 16 серпня 2021 (UTC)