Обговорення користувача:Kwasura

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Ваш грамайданчик[ред. код]

Доброго вечора. Ваш грамайданчик я перейменував на Користувач:Kwasura/Грамайданчик: оскільки ви переплутали розділові знаки, це була підтсторінка «Kwasura:Грамайданчик» статті Користувач, а не ваша підсторінка. Будь ласка, продовжуйте роботу на Користувач:Kwasura/Грамайданчик. Дякую — NickK (обг.) 21:16, 10 грудня 2012 (UTC)

Щиро дякую, я i не знав. --Kwasura (обговорення) 17:19, 11 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:27, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 14:00, 16 березня 2013 (UTC)

Сучасні українські погони[ред. код]

Дуже сподобались ваші малюнки знаків розрізнення, особливо цей з тризубом і всього 6кб, хотів би вас попросити намалювати в svg сучасні погони c:Category:Military_rank_insignia_of_Ukrainian_Army та c:Category:Police_ranks_of_Ukraine, потрібно по 2 варіанти: вертикально та горизонтально як у c:Category:Russian_Navy_military_rank_insignia_(1955-1994)_and_since_2010, щоб була можливість використати їх для шаблону {{Ранг}}. Дякую.Олюсь (обговорення) 20:50, 1 серпня 2014 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення вам надано статус патрульного та відкочувача. Плідної праці! З усіма запитаннями ви можете звернутись до досвідчених користувачів або в кнайпу патрульних. --Максим Підліснюк (обговорення) 08:43, 9 березня 2015 (UTC)

Дякую за довіру! З повагою, --Kwasura (обговорення) 13:30, 9 березня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Нагороди Чеченської Республіки Ічкерія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Нагороди Чеченської Республіки Ічкерія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:48, 16 березня 2015 (UTC)

Шаблон:Військовий підрозділ + інше[ред. код]

Доброго дня!
Із задоволенням попрацюю над цією темою! Бо шаблон дійсно трохи недосконалий і перекручений, авжеж потребує доробки.

Мої пропозиції: по-перше, повністю «українізувати» цей шаблон разом з усією документацією. Наприклад, як Шаблон:Військовий план або Шаблон:Військовик, хоча обидва потребують певного доопрацювання.

Складність цього шаблону ще в тому, що він багатофункційний, його застосовуємо для легіонів Риму, полків Британії 17-18 століть, формувань Першої, Другої світової й частин сучасності.

По-друге: стосовно термінології, або їх перекладу, потрібно бути обережним. У принципі шаблон працює, є лише задумка трохи обговорити розділи.

Як варіанти: на мій погляд На службі краще відображає суть ніж Існує. Якщо розмова про римський легіон…) Можливо Термін, хоча не звучить...

Відзнаки у битвах не повністю роз'яснюють суть. А якщо нагородження сталося за мирних часів, яка ж тут битва? Тому просто Нагороди.

Вид ЗС (прямий переклад англійської branch) не може бути Входить до (вид — це повітря, суходіл, море). Рід військ (в англійській версії шаблону type) звісно трохи складніше, через те, що в британській чи то американській системах немає такого чіткого поділу. Я вже мовчу про en:Green-water navy, en:Blue-water navy, en:Brown-water navy, в нас такої термінології не існує взагалі.

З іншого боку, я робив спроби змінити та модифікувати цей шаблон. На жаль не вдалося. З шаблонами, я щось не дуже…

Тому, якщо Ви не проти, давайте зробимо спільну правку та доведемо його до ладу?! З великою повагою,--OlegVDV68 04:09, 24 березня 2015 (UTC)

P.S.: Стосовно Повітряно-десантні війська Великої Британії. Я знаю, що це дууууже повільний переклад або інтерпретація такого розділу в історії Британії. Замисел мій був створити узагальнювальну статтю, яка б оповідала про цей рід військ. Дуже небайдужий до цій теми.

Сили спеціальних операцій країн світу[ред. код]

Вітаю!
В мене є пропозиція. А ні краще буде зробити це у вигляді таблиці. Я давно про такий варіант думав. По типу: назва+оригінальна назва мовою країни+склад+місце дислокації+… Є де розгорнутися! З повагою, --OlegVDV68 04:17, 29 березня 2015 (UTC)

Боюся, для цього у нас недостатньо інформації. Тут підрозділи вписати б, посилання дати, що такі насправді існують, а місце їх дислокації взагалі може бути державною таємницею. Зазвичай так і є. З повагою, --Kwasura (обговорення) 18:32, 29 березня 2015 (UTC)

Тихоокеанський флот[ред. код]

Привіт! Ви поставили на два перенаправлення шаблон на швидке вилучення для перейменування статті. Назву статті не вказали, але судячи з історії Ваших дій над цими сторінками, я підозрюю, що Ви просто хочете вилучити ці перенаправлення, правильно? Якщо так — то треба використовувати або просто шаблон {{db}}, або {{db-wrr}}, або ще щось таке, але ніяк не {{db-move}}, оскільки останній використовується для перейменування сторінок. Дайте відповідь, що Ви мали на увазі, щоб я знав, що робити з тими перенаправленнями.--Piramidion 18:38, 8 квітня 2015 (UTC)

Також під питанням лишаються два інші перенаправлення, і перейменування, пов'язані з ними. Чим Ви пояснюєте перейменування Балтійський флот ВМФ Росії на Балтійський флот (СРСР)? Те, що стаття в поточному вигляді розповідає в першу чергу про флот часів СРСР — це не підстава для перейменування, оскільки стаття повинна розповідати про сучасний флот (Балтійський флот ВМФ Росії), а флот часів СРСР — це лише історія сучасного флоту. Це як про компанії — якщо компанія раніше називалася Minolta Co., Ltd, а потім її перейменували на Minolta, то основна стаття має називатися Minolta.--Piramidion 19:27, 8 квітня 2015 (UTC)

Вітаю! Я трохи заплутався. У мої плани входить створення статей типу «Такий-то флот ВМФ Росії» і «Такий-то флот ВМФ СРСР». І красиво і правильно. Вибачте за хаос з перейменуванням. З повагою, --Kwasura (обговорення) 23:19, 8 квітня 2015 (UTC)
Зрозуміло. Балтійський флот ВМФ Росії — я це перенаправлення не вилучаю, бо там на нього кілька статей посилаються. Крім того, Ви там зазначені як автор перенаправлення, відповідно — якщо захочете написати статтю, авторство збережеться за Вами в статистиці. Не знаю, що робити з Чорноморський флот ВМФ Росії. Може, треба перейменувати статтю Чорноморський флот Російської Федерації на оту назву? Чи що тут треба зробити?--Piramidion 00:15, 9 квітня 2015 (UTC)
Два інші перенаправлення — теж не бачу можливості вилучити, оскільки на них теж посилаються статті. Якщо Ви хочете на їх місці створити статті — тоді їх можна вилучити (заради збереження авторства в статистиці), але краще безпосередньо перед створенням. Зараз же — краще залишити перенаправлення. Хіба що я щось не так зрозумів. Загалом хибні перенаправлення можна вилучати, якщо на них немає посилань (такі посилання також можна прибрати ботом).--Piramidion 00:19, 9 квітня 2015 (UTC)

З Вашою допомогою ми можемо все впорядкувати.

Північний флот (СРСР) потрібно перейменувати в Північний флот ВМФ СРСР;
Балтійський флот (СРСР) — в Балтійський флот ВМФ СРСР;
Чорноморський флот (СРСР) — в Чорноморський флот ВМФ СРСР;
Статті про Тихоокеанський флот ВМФ СРСР в Укрвікі поки що немає, тож сторінку для цього можна зарезервувати;
Стаття Тихоокеанський флот ВМФ Росії поки не ясно про що, але я допрацюю її до сучасності, тому назву слід залишити;
Чорноморський флот Російської Федерації слід перейменувати в Чорноморський флот ВМФ Росії;
Балтійський флот Російської Федерації — в Балтійський флот ВМФ Росії;
… а Північний флот ВМФ Росії вже існує як чернетка. Ну і видалити непотрібні перенаправлення. Десь так … З повагою, --Kwasura (обговорення) 01:18, 9 квітня 2015 (UTC)
Дякую за конкретику) Статті поперейменовував, але перенаправлення не вилучаю, оскільки на них посилається багато статей. Сподіваюся, все правильно зробив. --Piramidion 02:10, 9 квітня 2015 (UTC)
Величезне Вам спасибі! І успіхів. З повагою, --Kwasura (обговорення) 02:32, 9 квітня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сили спеціальних операцій країн світу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сили спеціальних операцій країн світу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:15, 14 квітня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 22:59, 27 травня 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Емблема Руанди[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Емблема Руанди був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:00, 29 липня 2015 (UTC)

Шаблон:Європа за темами[ред. код]

Список держав та залежних територій Європи - раджу ознайомитися та перестати вперто різати шаблон.--PsichoPuzo (обговорення) 00:00, 26 листопада 2015 (UTC)

Кордон між Європою та Азією Подивиться. --Kwasura (обговорення) 04:59, 6 грудня 2015 (UTC)

15-річчя Вікипедії в Харкові[ред. код]

Якщо є бажання відмітити 15-річчя проекту та познайомитись з іншими користувачами з Харкова - пишіть сюди. Oleksiy Golubov (обговорення) 09:37, 10 січня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/13 січня 2016[ред. код]

Проголосуйте будь ласка у номінації шаблону {{Infobox military unit}}, якщо не важко. Чомусь ціла війна розгорілась із заміною цього непорозуміння, криво портованого, на шаблон {{Картка військового підрозділу}}. --PsichoPuzo (обговорення) 21:54, 13 січня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/29 січня 2016[ред. код]

Гляньте номінації, якщо цікаво.--PsichoPuzo (обговорення) 14:56, 30 січня 2016 (UTC)

Кольори емблем ЗСУ[ред. код]

@Kwasura: вітаю! Чи можете ви дізнатися у пана Олексія Руденко про значення справжніх кольорів, що використовуються у емблемах ЗСУ? Цікавлять значення жовтого, синього та малинового. Ну й значення блакитного кольору прапору Повітряних сил ЗСУ також можна. Думаю, що треба привести до затвердженого вигляду, щоб самим нічого не вигадувати... --Inkscape'r (обговорення) 12:36, 11 січня 2017 (UTC)

@Inkscape'r: вітаю! Вибачте, був далеко. Чи є це питання все ще актуальним? З повагою, --Kwasura (обговорення) 23:12, 27 жовтня 2018 (UTC)

Медаль «Золота Зірка»[ред. код]

Потрібно створити Медаль «Золота Зірка» (значення) і повернути Медаль «Золота Зірка» як було.--Kamelot (обговорення) 12:48, 22 квітня 2020 (UTC)

  • Вітаю! Чому? Медаль «Золота Зірка» є нагородою багатьох країн, не тільки СРСР. З повагою, --Kwasura (обговорення) 12:53, 22 квітня 2020 (UTC)
    те саме Медаль «За бойові заслуги». Ви ламаєте десятки посилань. Шевченко Тарас Григорович теж не один, але є значення до якого чаще посилаються. Так в укрвікі частіше мається на увазі радянська Золота Зірка--Kamelot (обговорення) 12:56, 22 квітня 2020 (UTC)

Вашою милістю у сотнях статтях ці терміни світяться червоним кольором. Будете змінювати вручну?--Kamelot (обговорення) 13:00, 22 квітня 2020 (UTC)

Так міняти треба. Багато краї, багато нагород, але у нас ще все замикається на СРСР? --Kwasura (обговорення) 13:04, 22 квітня 2020 (UTC)
Навіть якщо ви все змінете, то всеодно переважна більшість посилань буде на радянські нагороди. Навіщо робити дурну роботу із заміною, коли є прекрасний вихід, добавити слово значення і не морочитись.--Kamelot (обговорення) 13:10, 22 квітня 2020 (UTC)
Правільна робота не є дурною. --Kwasura (обговорення) 13:12, 22 квітня 2020 (UTC)
І скільки часу будуть висіть не коректні посилання у статтях? Рік, два, вічно?--Kamelot (обговорення) 13:17, 22 квітня 2020 (UTC)
Будь ласка не драматизуйте, а допоможіть. З повагою, --Kwasura (обговорення) 13:22, 22 квітня 2020 (UTC)

Жыве Беларусь![ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:25, 15 серпня 2020 (UTC)