Обговорення користувача:Learned cat

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Learned cat!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 06:30, 20 березня 2019 (UTC)

Статті[ред. код]

Вітаю. Вибачте, що одразу так бурхливо, але ви правила хоч відкривали? Якщо до вечора статті не будуть їм відповідати, їх вилучать. З повагою, DiMon2711 13:45, 1 квітня 2019 (UTC)

Ну, я хотів для початку хоча б асоціювати відповідні міста та села з реальними містами та селами. До вечора може й не встигну допрацювати, то же видаляйте.Learned cat (обговорення) 19:40, 1 квітня 2019 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Шаблони це дуже важка річ. Тому не створюйте їх, доки не відкриєте правила.--DiMon2711 13:57, 1 квітня 2019 (UTC)

А чого не вистачає? Я їх здається роблю так, як це зроблено для інших округів Словаччини.Learned cat (обговорення) 19:40, 1 квітня 2019 (UTC)

зайдіть у налаштування та увімкніть додаток для виділення сторінок-неоднозначностей та перенаправлень. Першого у статтях взагалі бути не повинно, а другого не може бути у навігаційних шаблонах--DiMon2711 14:03, 1 квітня 2019 (UTC)

Оооо, дякую, я навіть не знав про додатки. Тобто я вже бачив те що є у "Бета", а про ці не знав. Тепер зручніше все. Я дороблю шаблони для усіх округів Словаччини, а потім передивлюсь усі на помилки.Learned cat (обговорення) 19:40, 1 квітня 2019 (UTC)

Словацькі топоніми[ред. код]

Вітаю! Дякую за виправлення назв у шаблонах, але повідомляю, що географічні назви слов'янських країн повинні передаватися згідно з правилами § 109 чинного правопису. Якщо Ви помітили невідповідність, Ви можете просто перейменувати статтю. Ми обговорювали це з Kamenarius (він проживає в Словаччині), він у цілому погодився. З повагою --В.Галушко (обговорення) 18:01, 1 квітня 2019 (UTC)

Насправді, там вже плутанина... Подекуди "і", подекуди "и", подекуди є "ь", подекуди немає, редіректи і т.п. Насправді, я виправляю не імена, а перенаправлення. Мені Dimon2711 сказав, що у навігаційних шаблонах їх не має бути. Тому, я намагаюсь зробити так: якщо є назва АБС яка перенаправляє на АБС2, тоді я добавляю у шаблон АБС2|АБС, щоб усі були задоволені, хоча може десь промахнувся.Learned cat (обговорення) 19:41, 1 квітня 2019 (UTC)

О. Галушко знайшов "кота для повпушінга словацьких топонімів", який "слухає команди", але не розуміє речей очевидних — якщо там нема навшаблону — то інші його туди невтулили бо він там зайвий.--Avatar6 (обговорення) 17:55, 2 квітня 2019 (UTC)

Щось я не розумію цей комент. Ви взагалі дивились які навшблони я зробив? У кожного округу (района) Словаччини воні мають бути з усіма містами та селами. Їх не було просто тому, що це не доробили, а не тому, що воні непотрібні. Наприклад, не було шаблону для округа Свидник: Шаблон:Округ_Свидник. При тому, що усі села вже мають вікі сторінки. На іншому боці, округ Шаля: Шаблон:Округ_Шаля, який, до речі, ви й зробили. Але у цьому випадку, навіть центр округу не має вікі сторінки. Я розумію цю сітуацію так, що питання не про "зайвість", а просто про брак часу. Ну, а я просто захотів добавити шаблони для усіх округів та привести їх у схожий вигляд. Здається на таких поривах Вікіпедія й тримається... Learned cat (обговорення) 19:07, 2 квітня 2019 (UTC)

Міста Словаччини[ред. код]

Можливо тепер тут можна прибрати повідомлення, що це службова сторінка та прибрати розділ "Список міст Словаччини в алфавітному порядку", який виглядає як чернетка. Learned cat (обговорення) 10:40, 3 квітня 2019 (UTC)

конкурсні шаблони[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. зверніть увагу, будь ласка, що конкурсні шаблони ({{Європейська весна 2019}}, {{Перекладена стаття}}) потрібно ставити на сторінках обговорень статей, а у не у тілі статей: шаблони мають бути не тут: Автомобільні шляхи Словаччини, а тут: Обговорення:Автомобільні шляхи Словаччини --アンタナナ 19:50, 7 квітня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Ingret.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ingret.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. 『  』 Обг. 13:57, 11 квітня 2019 (UTC)

Для живих людей потрібно: 1) або власноруч сфотографувати та вперше опублікувати в Вікі; 2) або знайти опубліковану під вільною ліцензією фотографію; 3) або фотограф надішле дозвіл (дет. ВП:Дозволи) --『  』 Обг. 06:56, 13 квітня 2019 (UTC)

Ойканье vs Ойканьє[ред. код]

У Вас дуже цікавий і потрібний внесок, дякую! У даному конкретному випадку ойканье звучить дуже не по-українськи. В принципі, чи воно ойканьє, а не ойкання - це ще питання, але точно не ойканье... --IgorTurzh (обговорення) 15:08, 11 квітня 2019 (UTC) Я теж сумнівався, як назвати, бо в одному місці було Ойкання, в іншому Ойканье Список_шедеврів_усної_та_нематеріальної_культурної_спадщини_людства#Хорватія, то я подумав, що може автор щось знав й узяв таке написання. Але про Ойканьє я думав теж. Гаразд, я перероблю, дякую.

Переклад[ред. код]

Вітаю, колего. Так сталося, на жаль, що велика частина Вашого внеску, об'єктивно корисного, дуже погано перекладений текст. Сирий машинний переклад може бути вилучений. Будь ласка, займіться своїм внеском і його поліпшенням. З повагою, GC 007 (обговорення) 06:02, 18 квітня 2019 (UTC)

Трохи підправив, інші проблеми я або не бачу, або не настільки гарно розумію стиль або граматику. Learned cat (обговорення) 06:25, 18 квітня 2019 (UTC)
Ще побачив на інших сторінках зауваження, буду дивитись. Learned cat (обговорення) 06:33, 18 квітня 2019 (UTC)
Почитайте ВП:СТИЛЬ. Бажано перечитувати до моменту розуміння основ правила. Помилки перекладу або сирий/машинний переклад, в основному це текст, який порушує норми української мови: граматичні, лексичні, стилістичні та правописні. На жаль, Ваші переклади сповнені цих помилок. Можливо, як порада, на одну статтю варто витрачати кілька днів, а не 12 статей на добу (як 17 квітня). Женіться за якістю, а не за кількістю. Я не хочу вішати шаблони на 70% статей, які Ви створили. Правда. Будь ласка, перегляньте всі без винятку свої статті на предмет того чи іншого порушення. Успіхів! --GC 007 (обговорення) 06:42, 18 квітня 2019 (UTC)

Джерела[ред. код]

Вітаю. Прошу Вас ознайомитися із ВП:АД та підправити статті відповідно. Дякую!--DiMon2711 18:43, 19 квітня 2019 (UTC)

Які саме? Learned cat (обговорення) 18:51, 19 квітня 2019 (UTC)
Вже кілька разів перечитав правила щодо джерел. Були сумніви щодо іноземних джерел - але це можливо, хоча краще україномовні. Були сумніви щодо вторинних джерел, але, знову ж, це можливо. То що не так? І де саме? Learned cat (обговорення) 03:22, 20 квітня 2019 (UTC)
Може мається на увазі вчорашній улов боту: б Луцавсала‎; 19:24 +146‎ ‎InternetArchiveBot обговорення внесок‎ Виправлено джерел: 1; позначено як недійсні: 0. #IABot (v2.0beta14) ? По-перше, боти на те і існують, щоб перевіряти наявність джерел. Інтернет - це таке діло, що щось може зникати час від часу. По-друге, там така спеціфична посилка: cite web |url=http://www.videsvestis.lv/content.asp?ID=80&what=34 |title=Zaļā dzīvesstila žurnāls "Vides Vēstis" |publisher=Videsvestis.lv |date= |accessdate=2013-12-04 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20131203002322/http://www.videsvestis.lv/content.asp?ID=80&what=34 |archivedate=2013-12-03 |deadurl=yes. Тобто оригінал вже недоступний, але веб архів усе пам'ятає. І я бачив дуже багато такого використання, не тільки на українській вікі.

Словнафт Арена[ред. код]

можете і її створити вжезаодно як працюєте з словаками зараз. Дякую. --Jphwra (обговорення) 11:23, 7 травня 2019 (UTC)

А от створю Learned cat (обговорення) 12:12, 7 травня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Загальні вибори в Іспанії 2019[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Загальні вибори в Іспанії 2019 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:14, 8 травня 2019 (UTC)

Хронологія впровадження телебачення в країнах[ред. код]

Інтервікі до статті є? Додайте їх будь ласка. --Jphwra (обговорення) 07:43, 11 травня 2019 (UTC)

Молодіжний чемпіонат світу з футболу 2019[ред. код]

доформіть і порожні розділи будь ласка. --Jphwra (обговорення) 15:28, 21 травня 2019 (UTC)
тільки пару уточнень. При оформленні перевіряйте іноземні прізвища та імена через пошук, заганяючи туди саме іноземний варіант і він вам буде видавати наше написання, як це, наприклад було з Есекьель Барко, насправді треба було → Есек'єль Барко. Також була помилка з португальцем (там суто технічна помилка) Франсішку Трінкан|Франсішку, а треба було → Франсішку Трінкан|Трінкан, завжди вносимо прізвище, а не ім'я. І третє це дефіс, зверніть увагу на це також і просто копіюйте з попередніх результатів, у вас було коротке, а треба довше. А так гуд. --Jphwra (обговорення) 05:55, 26 травня 2019 (UTC)

Стосовно назв болгарських заповідників[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили низку статей про болгарські заповідники (напр., Заповідник Бистришко бранище, Заповідник Торфено бранище і т.д,). Але болгарська буква «Щ» і звучить, і українською передається як «шт». Тобто слово «бранище» мало би передаватись як «браниште».

У статтях немає посилань на українські джерела, але можна поглянути на інтервікі, де видно, як передається ця назва. Тому варто виправити. Для порівняння, село «Бранище» українською передане як Браниште.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 20:33, 25 травня 2019 (UTC)

Добре, виправлю. Але ж, я створював сторінки з Вікіпедія:Європейська весна 2019/Болгарія, там було "щ", тому що як раз в інтервікі воно теж є. Виправлю всюди. Learned cat (обговорення) 03:56, 26 травня 2019 (UTC)
Ну, в шаблонах теж можуть бути помилки. Тому варто знайти україномовні АД. З повагою, --V Ryabish (обговорення) 09:43, 26 травня 2019 (UTC)

Германія, Лук[ред. код]

Звертаю вашу увагу, що саме стосовно першого, то це Німеччина, друге якщо це мова про їжу, то Цибуля, а лук, то знаряддя війни, а в наш час спорту. Сподіваюсь більше суржика в ваших статтях не зустріну. --Jphwra (обговорення) 18:44, 30 травня 2019 (UTC)

Чемпіонат Англії з футболу 2018—2019: Футбольна ліга[ред. код]

Не забудьте додати шаблон--Meteor06 13:42, 1 червня 2019 (UTC)

Усе, я зробів все, що міг. Далі - редагуйте, що знайдете потрібним. Але мені не подобається, по-перше, назва "Чемпіонат Футбольної Ліги" та "Категорія:Футбольна Ліга", хоча я бачив, що на українських сторінках вже подекуди написано "Чемпіоншип", та часто так й кажуть. Здається, що так й назва ліги більш унікальна. По-друге, навіщо така довга, двоскладна назва "Чемпіонат Англії з футболу 2018—2019: Футбольна ліга"? Хоча в деяких місця написано "Футбольна ліга 2018-2019". Непогано було б визначитись таки... Learned cat (обговорення) 19:35, 1 червня 2019 (UTC)
Треба зробити обговорення в Кнайпі на цю тему--Meteor06 08:06, 2 червня 2019 (UTC)

Увага[ред. код]

звертаю вашу увагу на написання статей на спортивну тематику. Я відкинув вашу правку натомість прописав як правильно повинен називатись той турнір. Зверніть на це увагу в подальшому. --Jphwra (обговорення) 17:49, 2 червня 2019 (UTC)

Дякую, я щойно почав дивитись на це теж, бо мав сумніви щодо "2018-19", або "2018-2019"... Learned cat (обговорення) 17:52, 2 червня 2019 (UTC)

Сегунда Дивізіон 2018—2019[ред. код]

саме така назва за основною статею. --Jphwra (обговорення) 10:03, 3 червня 2019 (UTC)
доробіть вже статтю. --Jphwra (обговорення) 14:45, 27 червня 2019 (UTC)

Оновив таблицю результатів, плей-оф, та бомбардирів. 15:23, 27 червня 2019 (UTC)

Перекладені статті[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, ставте на сторінки обговорень шаблон {{перекладена стаття}}. Приклад використання: {{перекладена стаття|ru|Украина}}. Інакше це буде вважатися порушенням авторських прав. Дякую--DiMon2711 05:56, 13 червня 2019 (UTC)

Dimon2711, вітаю. Перш, ніж надавати поради в ултимативному тоні ознайомитесь, будь ласка, з Вікіпедія:Переклад. Допускається згадка лише в описі редагування, не тільки шаблон, що виступає лише варіантом. Також варто вернути увагу на історію редагувань автора, він в курсі про шаблон, можливо просто забув. --95.91.26.149 08:40, 13 червня 2019 (UTC)

Сторінку Петровська Ірина Євгенівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Петровська Ірина Євгенівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 липня 2019. Що ще можна зробити? --Goo3 (обговорення) 07:17, 19 липня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Місяці розслідувальної журналістики[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Місяці розслідувальної журналістики. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 19:19, 6 серпня 2019 (UTC)

Переклади[ред. код]

Вітаю! У мене до Вас є прохання: вичитайте, будь ласка, створені Вами статті на предмет помилок, що залишились у результаті перекладу (неправильні закінчення, звороти й конструкції, непритаманні українській мові тощо). Зокрема мова йде про статті створені Вами під час конкурсу Європейська весна 2019. Сподіваюсь на плідну співпрацю з поліпшення якості Вікіпедії. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 13:36, 26 вересня 2019 (UTC)

Європейська весна: Запрошення на церемонію нагородження[ред. код]

Вітаю!

Радий повідомити, що ви перемогли в одній чи кількох номінаціях конкурсу «Європейська весна». Від імені організаційного комітету перепрошую за затримку із публікацією підсумків.

Запрошуємо вас на церемонію нагородження, де ми оголосимо детальні результати конкурсу та вручимо призи переможцям. Я надіслав вам листа вікіпоштою з деталями про церемонію; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 18:29, 27 листопада 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Learned cat!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Акція «Культурна спадщина України»[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. і сподіваюся, що у Вас усе гаразд. якщо є час та бажання, то запрошую з 18 по 25 квітня, з нагоди Міжнародного дня пам'яток і визначних місць, доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати --アンタナナ 14:21, 18 квітня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику журналістики[ред. код]

Вітаю! В УкрВікі почався Місячник журналістики, який триватиме до 15 липня. Ви активно редагували або редагуєте статті на тему журналістики — можливо, вам було б цікаво долучитися до цього місячника.

Окрім написання і поліпшення статей, у рамках Місячника планується серія вебінарів та онлайн-обговорень від «Детектора медіа» та «Вікімедіа Україна».

Перший вебінар — «Як читати новини критично» — пройде уже завтра о 19:00. Журналіст «Детектора медіа» Ярослав Зубченко розповість про ознаки потенційно фейкової інформації; яким ЗМІ можна довіряти, а яким — ні; що таке «зливні бачки» і як вони працюють; що таке джинса і нативна реклама; де шукати перевірену інформацію. Реєструйтеся на захід тут. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:49, 22 червня 2020 (UTC)