Обговорення користувача:Liubomir G

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Liubomir G!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 08:47, 10 травня 2019 (UTC)

Сторінку Східний офіс Держаудитслужби номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Східний офіс Держаудитслужби, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 травня 2019. Що ще можна зробити? --Helixitta (t.) 09:11, 14 травня 2019 (UTC)

Сторінку Північний офіс Держаудитслужби номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Північний офіс Держаудитслужби, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 травня 2019. Що ще можна зробити? --Helixitta (t.) 09:14, 14 травня 2019 (UTC)

Про блокування[ред. код]

Привіт! Ви у Кнайпі пишете, що Вас було забанено за якесь редагування. Але я не бачу за Вашим акаунтом колишніх блокувань. Тим більше про блокування адмін зобов'язаний повідомити Вас на Вашій сторінці обговорення. Також не бачу спроб створення юзербоксу. Можливо, це було з іншого акаунту або коли Ви ще були незареєстровані?. Щодо шаблонів, то Ви не можете видаляти шаблони про вилучення, швидке вилучення та перейменування. Інші шаблони, після покращення, можете вилучати. Також, щодо Ваших статтей: у Вікіпедії є критерії значимості статей. Якщо визначено, що Ваша стаття не відповідає цим критеріям, її буде видалено. Але Ви не розчаровуйтеся, продовжуйте писати. Успіхів Вам!--Стефанко1982 (обговорення) 07:19, 23 травня 2019 (UTC)

Доброго дня! Стефанко1982 (обговорення) Дякую ! Прийшло повідомлення, що користувач Користувач:Goo3 заблокував. Написано було, що це можливо через ійпішнік, а не особисто мене як користувача. Оскільки я тоді мучив шаблон
М'яч футбол.png Користувач грає у футбол

зробив висновок, що через мої криві руки).


Щодо видалення моїх статей, які номіновані на вилучення чи об'єднання, то статтю Східний офіс Держаудитслужби я доробив спробувавши врахувати критерії значимості статей. Чекаю підсумку обговорення по цій статті. Якщо її не вилучать доопрацюю інші статті про офіси Держаудитслужби. Якщо ж ні то подумаю чи потрібно і як її всунути в статтю Державна аудиторська служба України.
Можливо, було заблоковано діапазон ІР-адрес, під який Ви попали, а не через те, що Ви створили шаблон. З шаблоном немає проблем. Якщо у майбутньому, Ви потрапите під подібне блокування ІР-адрес, зверніться до адмінів, щоб Вам зробили виключення з блокування.--Стефанко1982 (обговорення) 08:26, 23 травня 2019 (UTC)
Якщо вилучать Ваші статті, то можете створити відповідні розділи в материнській статті.--Стефанко1982 (обговорення) 08:28, 23 травня 2019 (UTC)
Дякую. --Liubomir G (обговорення) 06:28, 24 травня 2019 (UTC)

Сторінку Південний офіс Держаудитслужби номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Південний офіс Держаудитслужби, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 червня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 20:40, 10 червня 2019 (UTC)

Приєднання[ред. код]

Вітаю! Дайте знати, якщо збираєтесь приєднувати інформацію зі статей про регіональні офіси Держаудитслужби до основної статті, бо вже давно пора підбивати підсумки в номінаціях. Дякую. --Mcoffsky (обговорення) 08:51, 7 липня 2019 (UTC)

Доброго дня! Mcoffsky Об'єднувати наразі не планую. Я доопрацював статтю Східний офіс Держаудитслужби, і планував доопрацювати статті про інші підрозділи Держаудитслужби у разі, якщо за цією статтєю буде позитивне голосування, що сумнівно. Окрім того наразі багато моїх змін до статті Державна аудиторська служба України не пройшли патрулювання тому в статті не відображаються, тому доповнення зараз материнської статті 5-ма розділами призведе лише до нагромадження тексту. --Liubomir G (обговорення) 10:58, 8 липня 2019 (UTC)
Справа в тому, що в усіх номінаціях користувачі висловились щодо вилучення статей, тож якщо щось і приєднувати, то зараз, бо ті статті будуть вилучені, відповідно, інформацію доведесться додавати до основної статті в ручному режимі. Також щодо нагромадження: якщо додавати інформацію до материнської статті, то не слід її переносити в тому вигляді, що в статтях про регіональні офіси, це має бути стислий виклад, вказати лише на особливості, якщо такі є. --Mcoffsky (обговорення) 11:06, 8 липня 2019 (UTC)
Інформацію я собі скопіював. Тому доповнити потім не проблема в обрізаному чи іншому варіанті. Якщо є рішення видаляти - видаляйте, я вважаю що такі статті доцільні як окремі і аналогічних прикладів досить багато (щодо тер. органів ЦОВВ), приклади я навів в обговореннях. Поки стаття Державна аудиторська служба України не буде перевірена до стабільної версії зміни я в неї вносити не буду. --Liubomir G (обговорення) 11:24, 8 липня 2019 (UTC)
Статтю відпатрулював. Успіхів! --Mcoffsky (обговорення) 11:39, 8 липня 2019 (UTC)
Створив статтю Міжрегіональні територіальні органи Держаудитслужби. Щоб не нагромаджувати основну статтю Державна аудиторська служба України і як компромісний варіант. Прошу не ставити її на вилучення, планую ще доповнювати інформацією можливо з доданням . Приклади сторінок майже без особливостей діяльності чи історії - теж територіальні органи ЦООВ Головне управління Національної поліції в Харківській області, Управління НБУ в Чернігівській області, Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України , Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства. Дякую, що відпатрулювали статтю. --Liubomir G (обговорення) 07:46, 9 липня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:47, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:13, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:51, 3 жовтня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Острів Відо[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Острів Відо, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://phototours.com.ua/ostriv-korfu/ostriv-vidos-vidos-island-opis-foto-greciya-ostriv-korfu.htm. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Острів Відо.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Острів Відо, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --NV (обговорення) 22:43, 31 жовтня 2019 (UTC)
Виправив недоліки статті відповідно до рекомендацій. Докладніше на сторінці обговорення статтіОстрів Відо --Liubomir G (обговорення) 14:58, 4 листопада 2019 (UTC)

Статті проміфи[ред. код]

Доброго дня! Замість шаблону "Особа" доречніше ставити "Міфічний персонаж", який ви можете знайти тут. Або вже ставте шаблон з заповненими вручну полями, бо коли їх нема, з Вікіданих автоматично підтягуються відомості англійською, до того ж часом хибні.--Віщун (обговорення) 07:16, 26 листопада 2019 (UTC)

Доброго дня @Віщун:! Дякую за зауваження. Я просто знайшов в якійсь карточці саме шаблон "особа" і за аналогією поширив, адже справді підтягує окремі дані з Вікіданих. У Вікіданих є можливість українською мовою вносити відомості і підправляти, якщо я з комп'ютера редагую то інколи правлю у вікіданих. Але зазвичай цей шаблон я ставлю з телефону як незначне редагування. Надалі буду використовувати "Міфічний персонаж". Щодо неточностей то у статтях часто є посилання на міста чи річки, які утотожнюються з такими міфічними персонажами, може і через це неточності, буду правити за нагоди.--Liubomir G (обговорення) 08:24, 26 листопада 2019 (UTC)

Патрулювання статей[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш цікавий внесок до Вікіпедії! Ваші статті мають непогану якість, тому пропонував би Вам подати заявку на статус патрульного. Це дозволить як мінімум аби Ваші статті були автоматично відпатрульовані та заощадить час іншим патрульним. До речі, окрема подяка за статтю про Спартакіаду, мабуть там ми з Вами й бачились ). З повагою, --visem (обговорення) 21:51, 1 грудня 2019 (UTC)

Добридень @Visem:! Дякую за позитивну характеристику! Якщо зберуся з думками то на цьому тижні подамся на права автопатрульного, ще потрібно пару нюансів вивчити для себе. Щодо спартакіади, то радий, що Ви оцінили, планую створити відповідну категорію на сховищі фотографій та об�єкт Вікіданих, тому якщо маєте фото зі змагань доповнюйте, а то в мене фото в основному щодо одного державного органу, а інші обділені увагою ). З повагою, Liubomir G (обговорення) 08:18, 2 грудня 2019 (UTC)
Та у мене теж десь якісь фото були, але я не знаю чи збереглися, а сайт оновили, то не знаю чи перенесли їх на новий, бо новий сайт вже під вільним ліцензуванням, то можна було би звідти завантажити. --visem (обговорення) 08:24, 2 грудня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Піраміда (більярд)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Піраміда (більярд), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://billiardcenter.kiev.ua/billiard-article.php?id=1&lang=2 https://proficamp.blogspot.com/2019/01/blog-post_90.html http://billiard.net.ua/rules/пирамида/общие-правила.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Піраміда (більярд).

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Піраміда (більярд), і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (t.) 19:00, 17 грудня 2019 (UTC)
Вітаю @Helixitta:! Статтю поправив. Чи не могли б Ви перевірити Піраміда (більярд)/Temp. Liubomir G (обговорення) 07:37, 22 грудня 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Пул (більярд)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Пул (більярд), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://billiard-partner.com/ua/pul-bilyard-pravila-igry-v-amerikanskiy-bilyard.html http://www.cosmos-bowling.com/category/95/pravila-amerikanki/ http://billiardcenter.com.ua/terminu.php?lang=1 тощо. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Пул (більярд).

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Пул (більярд), і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Helixitta (t.) 19:07, 17 грудня 2019 (UTC)
@Helixitta:. Статтю поправив. Чи не могли б Ви перевірити Пул_(більярд)/Temp.Liubomir G (обговорення) 08:16, 21 грудня 2019 (UTC)
Вітаю. Перемістила всі три сторінки в основну назву. Дякую що зробили це на підсторінках, як запропоновано в шаблоні. --Helixitta (t.) 21:44, 23 грудня 2019 (UTC)
Дякую @Helixitta:! Постараюсь більше не грішити :)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю Liubomir G! Я не є організатором, проте додав своїх пропозиції до цього кінотематичника. Можливо вас зацікавить.--Yasnodark (обговорення) 15:20, 9 лютого 2020 (UTC)

Ці категорії захоплень вас раптом не зацікавлять?--Yasnodark (обговорення) 15:41, 9 лютого 2020 (UTC)
Вітаю @Yasnodark:! Дякую. Щодо тижня кіно скоріш ні ніж так. Хочу пару статей про книжки дописати. А за категорії дякую, тре добавити пару.Liubomir G (обговорення) 16:08, 9 лютого 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:20, 22 червня 2020 (UTC)

Форт Лувуа[ред. код]

Вітаю, дякую за статтю Форт Лувуа, там одне місце я не зрозумів, виправив, але, здається, Ви щось інше мали на увазі (було: "клюваоподібна з боку моря, тобто всередині підкови;)". Подивіться, будь ласка, ще раз.--Romanbibwiss (обговорення) 14:39, 22 червня 2020 (UTC)

Вітаю. Мабуть мій варіант таки правильніший, але ввечері предметно гляну як його краще поправити. Там на фото гарно видно, що башта з внутрішньої сторони форту напівкругла, а з протилежної, яка виходить до переходу на сушу, затопленого морем гостра як клюв. А сам форт-батарейна частина іде як підкова, між кінцями якої ця башта і розташована. Liubomir G (обговорення) 14:56, 22 червня 2020 (UTC)

А, тепер зрозумів, ну тоді "дзобоподібна".--Romanbibwiss (обговорення) 16:46, 22 червня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:- Академік Черський.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:- Академік Черський.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 08:23, 12 липня 2020 (UTC)
Вітаю @Piramidion: Я не знайшов вільної версії тому і ліцензував як добропорядне використання.Liubomir G (обговорення) 17:06, 12 липня 2020 (UTC)
До вікіпедії не можна вантажити невільні фото, які хоча б теоретично можливо замінити вільними. Якщо не можете отримати вільне фото, а використання невільних не відповідає ВП:КДВ#Умови — не вантажте. Краще хай стаття буде без фото, аніж із фото, використання якого порушує авторські права та правила Фонду Вікімедіа. Я написав про це на вашій заявці на ВП:ЗПП, і мені важливо почути, чи зрозуміли та врахували ви все це, чи ні. Прохання дати відповідь там, дякую.--Piramidion 17:24, 12 липня 2020 (UTC)

Статус файлу Файл:Олівє гурт.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Олівє гурт.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи Piramidion 08:28, 12 липня 2020 (UTC)

@Piramidion: Група мені подобається, але офіційна переписка щодо отримання дозволу це не моє, хоч неофіційний дозвіл в мене є. Впевнений якщо хтось, хто має відповідний досвід їм напише, вони підтвердять можливість використання файлу. А нє, то можливо колись попаду на їх концерт, якщо він буде, та і фото зроблю.Liubomir G (обговорення) 17:06, 12 липня 2020 (UTC)
@Liubomir G: привіт. перепрошую, що турбую. якщо Ви мені змогли б написати вікіпоштою мейл чи контактні дані гурту (чи, точніше, того чи тієї, хто Вам неофіційний дозвіл давав, то можу зайнятися цим --アンタナナ 14:14, 25 серпня 2020 (UTC)
Вітаю@Antanana:. Я списувався через фейсбук з ними. Зара далеко до компа

Статус файлу Файл:Державний випробувальний полігон «Алібей».png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Державний випробувальний полігон «Алібей».png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Piramidion 08:29, 12 липня 2020 (UTC)
@Piramidion: Тут мені здається трошки зауваження "оціночні", але тут найпростіше, заміню вже наявним у Вікіпедії файлом пуску "Нептуна" на цьому полігоні.Liubomir G (обговорення) 17:06, 12 липня 2020 (UTC)

Помилки.[ред. код]

Добрий день, колего! Вітаю із патрульним і закликаю уважніше дописувати! Я от про такі помилки. Прохання також останні статті перечитати. Дякую!--Nickispeaki (обговорення) 13:45, 23 липня 2020 (UTC)

@Nickispeaki: Дякую. Героїчно борюся з своїми помилками.Liubomir G (обговорення) 06:21, 24 липня 2020 (UTC)
Добре! А оці - Касарма і Укріплення Ханьї - чи перечитували Ви їх? Це так, спочатку видається нудним, марудним, а потім входить у звичку. Всі користувачі, які НЕ перечитують свої статті, страждають на помилки! Я он, вчора створив статтю, а сьогодні перечитую і бачу помилку! ;-0 Так що так от.... --Nickispeaki (обговорення) 06:52, 24 липня 2020 (UTC)
@Nickispeaki: Перечитую час від часу. Якщо ви дивились то бачили, що багато є дрібних правок саме помилок. Якісь бачу коли переношу з чернетки, якість, після першого прочитання, а якісь і не побачу нажаль. Як закінчу цикл статтей про замки я їх всі перечитаю ще раз так як буду добавляти текст у статті про міста чи острова, де вони розташовані (зазвичай дуже куці і перепосилання типу "Докладніше: стаття така-то" замало) і шаблон ще потрібно доробити за географічним принципом. За Касарму я подякував користувачу, що її вікіфікував і трохи поправив, але там було ще пару правок стилістичних, тож уточняю, що там не так. В статті Укріплення Ханьї пару помилок поправив. Пізніше ще перечитаю. Liubomir G (обговорення) 07:05, 24 липня 2020 (UTC)
Супер! А я і тут підправив! :-) ;-Р --Nickispeaki (обговорення) 07:12, 24 липня 2020 (UTC)

Ліззі Брошер[ред. код]

Добавьте текста, пожалуйста с интервиков (Дополните, пожалуйста)--Станислав Савченко (обговорення) 01:55, 8 вересня 2020 (UTC)

@Станислав Савченко: Доброго дня. Нажаль не моя тема. У Вікіданих заповнено по максимуму, а перекладати з інших мовних сторінок цю статтю мені не цікаво. Якщо перекладете через перекладач можу подивитись щоб був адекватний переклад українською мовою. Як варіант пропоную доопрацювати статтю на ру-Вікі - там вона також куценька, а потім доопрацьований шматок інтегрувати в укр-Вікі через перекладач, а я потім перегляну.Liubomir G (обговорення) 07:00, 8 вересня 2020 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Вітаю Liubomir G ! Запрошую вас до нижнього обговорення фантастичного питання тут, бо схоже пінги не спрацювали.--Yasnodark (обговорення) 16:08, 19 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 17:21, 12 березня 2021 (UTC)

Вікіпроєкт Транспорт[ред. код]

The How and Why Library 019.jpg
Шановний Liubomir G, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:50, 13 березня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Термальні купальні Косино[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Термальні купальні Косино, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://kosino.ua/pools/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Термальні купальні Косино.

Надалі пропонується:

 • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
 • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Термальні купальні Косино, і її буде відновлено.
 • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Gouseru Обг. 00:52, 17 квітня 2021 (UTC).