Обговорення користувача:Lystopad

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви

Користувачі з ПО[ред. код]

Я лишив свій допис в адмінкнайпі. Але висловлю і тут свою точку зору на допуск до голосування користувачів з ПО. Я категорично проти. Чому? Моє перше адмінство завершилось переслідуванням з боку Бучач-Львів, після чого я особисто подав стюардам заявку на складання прапорцю адміна. Друге адмінство завершилось майже так само тільки тут вже на боці користувачів з ПО виступили двоє адміністраторів. Так от таке підігрівання цим особам ні до чого доброго не приведе. Вони не змінили ані свою лінію поведінки по відношенню до Вікіпедії ані до користувачів. Тож який сенс в такому поблажливому ставленні до них? До того ж, що один, що інший вже заробили на тривалі блокування через свої дописи на тих сторінках де вони мають право редагувати. Їх діяльність взагалі треба звести до напису статей, а не коментарів, які призводять до поглиблення конфліктів та чвар у Вікіпедії. --Jphwra (обговорення) 14:54, 22 вересня 2018 (UTC)

Наразі діє ВП:ПО. Це правило було змінено відповідно до обговорення спільнотою. Наразі жодних змін до нього не запропоновано жодним з користувачів. --Lystopad (обговорення) 15:01, 22 вересня 2018 (UTC)
Я б якщо мав доступ до комп'ютера ініціював зміни з тим щоб такі обмежити права таких користувачів на участь у голосуванні. Бо вони мають обмеження через неконструктивну поведінку. Достатньо глянути зараз на їх сторінки обговорення, що Івкі, Бучач-Львів. І все стає зрозуміло. --Jphwra (обговорення) 15:14, 22 вересня 2018 (UTC)
У будь-якому разі такі гіпотетичні зміни не стосувалися б поточного голосування. Тож маємо слідувати тому, що є. --Lystopad (обговорення) 15:17, 22 вересня 2018 (UTC)
Jphwra, таке обговорення вже було. Я давав посилання в темі вище.--Aeou 15:32, 22 вересня 2018 (UTC)
Мова не йде про поточні голосування, мова йде про майбутні голосування. І треба передбачити зменшення кількості конфліктів та флуду шляхом виключення з числа тих користувачів хто має право голосу тих користувачів хто має ПО. На СО Алекса Хімича я ініціював можливість внесення змін з поверненням старої правки та її уточненням. Я готовий буду викласти нову редакцію. Тож чекаю реакції. --Jphwra (обговорення) 18:21, 22 вересня 2018 (UTC)
Jphwra, мені йдеться не про поточні чи майбутні. Просто голосування вже було не так давно і більшість виступила ЗА надання прав голосувати ([[Обговорення Вікіпедії:Адміністратори#Голосування з персональним обмеженням]]). Нове можете навіть не починати — наголосують те саме.--Aeou 18:46, 22 вересня 2018 (UTC)
Та бачу, що вже є частина з тих хто віддав голос ЗА виступають категорично вже ПРОТИ. Бо після моєї деномінації багато чого змінилося. Група я б навіть назвав їх агресивна організована меншість вже трохи переграла навіть себе. Ці всі переслідування за межами Вікіпедії цього літа та осені, ці безкінечні образи на які вже понад 40 адміністраторів не звертають увагу це все є не добре. І це треба припиняти. Навіть переглянути питання блокування Когутяка, бо ж його заява про судове переслідування було далеко не таке гіпотитичне як моє (з-за кордону) дати по морді Дзядику. Він є в Україні і цілком може подати позов до суду. І блокування на три місяці це смішно. І до слова мова йде про користувача з ПО. Бучач-Львів і Івкі на власних СО, а перший і не на власній продовжують гнути свою політику... Це схоже стає нормою і це насправг дуже і дуже погано. А між іншим попереджав під час деномінації, що граєтесь з вогнем бо власне не мене позбавляєте права, а в подальшому показуєте що можна організованій групі злити кого завгодно і зробити що завгодно, що власне вже маємо. Коли група мала але достатньо організована аби вичавити з проекту того хто виступає відкрито проти них, не дати змінити правила на більш вагомі, де чітко прописувати блокування за флуд, тролінг аж безстроково. Цього може вже і не бути. Бо існує чітка агітація яка насправді заборонена та інше. --Jphwra (обговорення) 19:08, 22 вересня 2018 (UTC)
Jphwra,ти ніби-то юрист. Позбавлeння права балотуватися на якісь посади нe позбпвляє права голосу. — Це написав, але не підписав користувач 46.211.38.236 (обговореннявнесок).
Я так розумію це якраз той випадок, коли користувач з ПО починаєте тролити. --Jphwra (обговорення) 18:21, 22 вересня 2018 (UTC)

BBLD[ред. код]

Can you delete Шаблон:BBLd? It is now BBLD (https://bbld.de)85.180.248.184 15:05, 6 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Почесні громадяни Парижа[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Почесні громадяни Парижа був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:09, 8 жовтня 2018 (UTC)

Цікаве про Азію[ред. код]

Tydzień Azji Południowo-Wschodniej.GIF
Подяка за участь у Тижні Південно-Східної Азії
Вітаю, Lystopad!
Ви, напевне, вже й забули, а я хочу подякувати Вам за участь у літньому Тижні Південно-Східної Азії. Ми тоді створили спільними зусиллями 72 нові статті, поліпшили 36 наявних статей, а також зробили кращими категоризацію, зв'язність та багато інших дрібниць. Дуже дякую за допомогу!
До речі, ще 7 днів триває дотичний до тематики Тиждень азійської кухні (раптом Ви не знали) й повним ходом насувається Місяць Азії 2018, де буде створено ще більше статей. Щоб і надалі підтримувати куточок Вікіпедії про Південно-Східну Азію в порядку, запрошую долучитися до нового вікіпроекту «Південно-Східна Азія» Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:19, 21 жовтня 2018 (UTC)
Дякую! Проте я мало зробив тоді, залишивши "висяки";) --Lystopad (обговорення) 12:27, 24 жовтня 2018 (UTC)
Так там окрім вдячності ще є пропозиція долучитися до проекту з поліпшення висяків, косяків та інших хлопаків. ;-)--Brunei (обговорення) 12:38, 24 жовтня 2018 (UTC)
Та я пам'ятаю. Зробив собі маленький to do list. Та й джерела для цих тем підбираю:) --Lystopad (обговорення) 20:00, 24 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Деніс Муквеге[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Деніс Муквеге був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:11, 22 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пол Пот[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пол Пот був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:23, 24 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую! --Lystopad (обговорення) 12:06, 1 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Парламентські вибори у Вірменії 2018[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Парламентські вибори у Вірменії 2018 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:19, 20 грудня 2018 (UTC)

Різдвяне перемир'я[ред. код]

Доброго дня! Будь ласка допрацюйте створену вами статтю Різдвяне перемир'я. Стаття цікава і необхідна але виглядає дуже куцо. --Олександр Гаврик (обговорення) 21:09, 24 грудня 2018 (UTC)

Вітаю! Спробую. Однак зараз не дуже маю багато часу. --Lystopad (обговорення) 09:51, 25 грудня 2018 (UTC)

Повідомляю про нову номінацію для подачі загального оголошення[ред. код]

Доброго здоров'я! Виконую третій пункт) 3. Повідомте адміністраторів про нову номінацію для подачі загального оголошення.--UkrainianCossack (обговорення) 20:22, 5 січня 2019 (UTC)

@UkrainianCossack: Вітаю! Це ви писали щодо вашої заявки на ВП:ЗПА? --Lystopad (обговорення) 10:26, 8 січня 2019 (UTC)
Вітаю! Так=) --UkrainianCossack (обговорення) 11:17, 8 січня 2019 (UTC)
ОК ;) --Lystopad (обговорення) 12:26, 8 січня 2019 (UTC)
Нуууу ок ;););)--UkrainianCossack (обговорення) 14:20, 8 січня 2019 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 1-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2018 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 19:29, 7 січня 2019 (UTC)

Дякую! --Lystopad (обговорення) 10:22, 8 січня 2019 (UTC)