Обговорення користувача:MW-UA

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem)

--Turzh 19:38, 18 липня 2008 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 15:03, 29 серпня 2011 (UTC)

Список депутатів від українських губерній та міст І-ІV Державних дум Російської імперії[ред. код]

1. Чому ви обрали саме таку назву для списку? 2. Чому до списку включені не всі депутати від "українських губерній"? --Bulka UA 09:28, 5 листопада 2011 (UTC)

На жаль, я ще досить досвідчений користувач, тому не знаю, чи у правильному місці та форматі пишу відповідь на запитання. 1.Назва списку відповідає "Положенню про вибори до Державної думи", де було чітко виділено губернії, області, краї та міста Російської імперії та їх квоту у кількості депутатів. Зважаючи на те, що в укр. контексті були лише губерній та міста - назва була не "обрана" мною, а сформована відповідно до чинного законодавства того часу. 2. До списку включено АБСОЛЮТНО усіх депутатів від українських губерній та міст. Напишіть, будь ласка, прізвища, тих, хто не увійшов до списку?)

Відповів на стор. обг. статті. --Bulka UA 08:34, 7 листопада 2011 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Доброго вечора. Будь ласка, зверніть увагу, що згідно з Вікіпедія:Категоризація статтю не слід додавати до категорії та надкатегорії (рівнем вище) водночас. Наприклад, тут не потрібна ні Категорія:Українські організації (бо вже є Категорія:Українські наукові товариства, а всі українські наукові товариства є українськими організаціями), ні Категорія:Історія науки, бо вже є Категорія:Історія науки в Україні. Будь ласка, враховуйте ці вимоги в подальшому. Дякую — NickK (обг.) 21:15, 11 серпня 2012 (UTC)

Зрозумів, вибачаюсь). - MW-UA 08:25, 12 серпня 2012 (UTC)

Кілька порад[ред. код]

Вітаю! Радий, що є користувачі, які пишуть про значимих для Вікіпедії істориків. Але є кілька правил, яких слід обов'язково дотримуватись, дописуючи до Вікіпедії.
По-перше, у Вікіпедії заборонено порушувати авторське право. Це означає, що маєте текст джерела, з якого пишете статтю, переказати своїми словами, не повторюючи дослівно текст у джерелі (або після кожного речення ставити виноску на джерело, звідки взято інформацію). Це означає, що, якщо у статті написано «1973—1975 — посада», то Ви маєте писати що «у 1973—1975 обіймав посаду/був/очолював» і т. п. Стилістичні можливості української мови дозволяють не порушувати авторське право (тобто дослівне копіювання тексту джерела). Є ще варіант, що встановити на сайт Інституту Історії України НАН України (якщо маєте до нього стосунок) ліцензію, сумісну з ліцензією Вікіпедії, — СС BY-SA, і тоді текст можна дослівно копіювати.
По-друге, інформація щодо особистого внеску дослідника в історичну науку має обов'язково підтверджуватись виносками (посиланнями) на джерело, де про це сказано.
Тому прошу Вас звернути на це увагу у наступних Ваших статтях, і переробити вже написані/відредаговані Вами статті, де зазначені проблеми існують.
Якщо маєте додаткові питання, то звертайтесь до мене. Наснаги! З повагою, --Kharkivian (обг.) 11:22, 7 вересня 2012 (UTC)

Мабуть, після [цього] перша частина Вашого зауваження втратила сенс. Що стосується відсутності посилань, буду над цим працювати). - MYLKOV 06:46, 21 вересня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні нових фільмів[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 12:02, 10 січня 2013 (UTC)

Інститут історії[ред. код]

Стосовно вашої правки, то до 1953 року установа називалась Інститут історії України АН УРСР--Kamelot (обговорення) 04:47, 21 лютого 2013 (UTC)

Згоден, однак продовження речення (біографічні відомості до 1984 р.) стосується тієї ж установи, яка вже іменувалася по-іншому, тому в даному випадку мова не йде про невідповідність фактів. При незмінності формулювання речення не може бути й однозначності щодо назви). -- MW-UA

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії MW-UA!

В минулому ви створили 10 статей Вікіпедії та додали 187 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:35, 24 квітня 2014 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Вітаю! Якщо ви підтримуєте ідею воз'єднання Стародубщини з Україною, розмістить у себе цей юзербокс - {{Користувачі - прихильники возз'єднання Стародубщини з Україною}} --Hmarskiy II (обговорення) 00:44, 22 серпня 2014 (UTC)

З повагою!

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії MW-UA!

В минулому ви створили 10 статей Вікіпедії та додали 188 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:05, 28 січня 2016 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

MW-UA вітаю!Щиро сподіваюсь, що вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.--Yasnodark (обговорення) 13:57, 24 липня 2017 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:32, 15 листопада 2018 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту[ред. код]

Вітаємо, MW-UA: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn[ред. код]

Xin chào MW-UA: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)