Обговорення користувача:Makenzis

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Makenzis!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:39, 4 квітня 2017 (UTC)

Одне прохання[ред. код]

коли вносите зміни, то уважно з назвами. Чемпіонати всі наявні і вигадувати нових назв не треба. Дякую. --Jphwra (обговорення) 12:19, 14 травня 2018 (UTC)

OK --Makenzis (обговорення) 15:26, 14 травня 2018 (LT)
Знову те саме (Дебрецен), знову прошу уважно!!! --Jphwra (обговорення) 09:42, 4 червня 2018 (UTC)
Привіт. Якщо я знайду Діошдьйор 2014/15 7-ме, Я зроблю це --> 2017/18 10-ме. У мене немає кириличних листів, щоб написати справжній довгий талмуд. Якщо є проблема, будь ласка, виправте її відповідно до ваших правил. Я не бачу іншого варіанта. І тому я бачу інформації під час останнього оновлення 2014 року. --Makenzis (обговорення) 13:25, 4 червня 2018 (LT)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дати[ред. код]

Прописуйте дати в картках футболістів і не через шаблони. Ви взагалі українську мову розумієте??? Всі звернення ігноруються. --Jphwra (обговорення) 09:10, 8 квітня 2019 (UTC)

Привіт, Jphwra. І чому немає шаблону? Я розумію. Я дивлюся фільми мовою оригіналу (українську). Дата виглядає краще, коли вона перетворюється і не записується словами. Iгноруються?--Makenzis 12:18, 8 квітня 2019 (EET)
Тому що там шаблон не діє там треба прописувати словами от так: 8 квітня 2019. --Jphwra (обговорення) 09:22, 8 квітня 2019 (UTC)
Jphwra вибачте за неробочість ... потрібен квітень, це буде квітень. --Makenzis 12:24, 8 квітня 2019 (EET)

Порядкові числівники[ред. код]

Привіт! По-перше, хотіла б подякувати вам за ваш внесок до Української Вікіпедії ). Я так розумію, українська — то не ваша рідна мова, тому не ображайтеся, будь ласка, але є маленьке зауваження. При оновленні даних по різних футбольних командах ви вказуєте їхнє місце в лізі чи чемпіонаті. Річ у тім, що в українській мові є певні правила нарощування порядкових числівників, ось тут детально. От, наприклад, ви міняєте порядкове місце клуба в лізі ред.№ 26699734, але неправильно вказуєте те закінчення, що після дефіса: 3-тє ви міняєте на 2-є, але має бути 3-тє2-ге. Якщо ви не плануєте ретельно вивчати українську, я б запропонувала вам користуватися ось цим шаблоном, у випадку позначення місця в лізі/чемпіонаті вам знадобиться такий варіант {{-й|22|с}} («місце» — то середній рід), де замість 22 треба буде підставити потрібну цифру. Чи, можливо, взагалі не писати порядкове закінчення, просто місце 1, 5, 22 тощо.--Xsandriel (обговорення) 10:46, 7 грудня 2019 (UTC)

Привіт, Xsandriel! Жмудини не ображаються. Так можливо, взагалі не писати порядкове закінчення, просто місце... Дякую за розуміння. --Makenzis (обговорення) 11:00, 7 грудня 2019 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:00, 5 жовтня 2020 (UTC)