Обговорення користувача:Markverona

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Markverona!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 15:12, 3 січня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 06:23, 26 червня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Маргарита[ред. код]

Вітаю, ви створили статтю Маргарита Богемська шляхом перекладу з англійської наскільки я зрозумів. Але я бачу що ця стаття не якісна, будь-ласка перечитайте її і виправте щоб вона була більш читабельна. --August (обговорення) 11:16, 26 червня 2020 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дякую за участь у Тижні Архітектури[ред. код]

Дякую Вам за участь у Тижні. Будь ласка додавайте карточку тижня на сторінку обговорення, а статтю - на перелік створених статей.--Sakateka (обговорення) 09:16, 17 січня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Тиждень Архітектури 2021[ред. код]

Статті до створення користувачем Markverona: Замок Валтіце, Замок Кромержиж.

Статті до поліпшення користувачем Markverona: Гольшанський замок, Кревський замок.

Створені статті користувачем Markverona: Єрихонська вежа, Могильовський замок, Замок Кромержиж, Полоцький Верхній замок.

Добрий день. Малося на увазі додавати на сторінку тижня. Подивіться будь ласка в розділ Створені статті на сторінці Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Тиждень Архітектури 2021.--Sakateka (обговорення) 10:34, 18 січня 2021 (UTC).Відповісти[відповісти]

Відповідь: я додав ці статті у згаданий перелік ще вчора, 17.01.2021

Дуже вам дякую. --Sakateka (обговорення) 18:46, 18 січня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:21, 12 березня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вікіпроєкт Транспорт[ред. код]

The How and Why Library 019.jpg
Шановний Markverona, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:48, 13 березня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

WikiGap 2021: попередні результати і додаткові можливості[ред. код]

Вітаю! Дякую, що долучилися до марафону WikiGap 2021, який разом із партнерами провела ГО «Вікімедіа Україна». За попередніми підрахунками, за час кампанії створено й поліпшено понад 700 статей від близько 100 учасників та учасниць.

Якщо ви створили або суттєво поліпшили принаймні дві статті за правилами марафону та Вікіпедії, ми надішлемо вам подарунки від організаторів поштою. Зв'яжемося із вами пізніше, щоб обговорити логістику відправки.

Тим часом кілька нагадувань
  • Найближчим часом ми підбиватимемо підсумки, і щоб ці результати були точними, а ваш внесок врахованим, просимо перевірити, чи додали ви шаблон {{WikiGap 2021}} на сторінки обговорення усіх створених чи поліпшених статей в рамках марафону.
  • Нагадую, що окремі подарунки передбачені, якщо ваша стаття отримає статус «доброї» чи «вибраної». Допрацювати статтю й номінувати її на отримання статусу можна до 31 березня включно.
  • І загалом закликаємо не залишати без уваги започатковані за час марафону статті та за потреби допрацювати їх. Так само закликаємо й надалі, поза марафоном, розповідати про жінок та знайомити з їхніми досягненнями мільйони читачів Вікіпедії.
  • А тим часом до 8 квітня можна продовжувати брати участь в міжнародному марафоні, який організовує «Вікімедіа Швеція» — WikiGap Challenge.

Якщо є запитання, пишіть мені особисто або на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:49, 24 березня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Тиждень Червоного моря[ред. код]

Дякую за участь у Тижні Червоного моря. Прошу вас додати себе до Таблиці учасників і статей тижня. Щоб запустити тиждень у Вікіпедії потрібно 3 учасника, а наразі підписалося тільки двоє.--Sakateka (обговорення) 09:45, 25 березня 2021 (UTC) @Sakateka:, Добрий день! Я додався до списку учасників. Радий, що започаткований Вами тиждень все ж таки відбудеться! --Markverona 09:51, 25 березня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дуже вам дякую. --Sakateka (обговорення) 09:57, 25 березня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дякуємо за вашу участь у Місяці культурної дипломатії![ред. код]

Привіт, Markverona!

UEWikipedia.png

Дякуємо дуже за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України! Прошу пробачення, що це повідомлення не знайшло вас раніше — не сумнівайтеся, ваш внесок у Вікіпедію справді важливий.
Організатори раді, що ви взяли участь. Сподіваємося, вам було цікаво! Деякі користувачі зіткнулися з проблемою недостатньої значущості статей із запропонованого списку; ми визнаємо, що список був недосконалим.
Проєкт не завершено, поки усі достойні учасники не отримали свої сувеніри! Невдовзі буде розіслано інше повідомлення від організаторів щодо цього.
Бережіть себе; ми раді бачити вас у Вікіпедії -- ViraMotorko (WMUA) (обговорення) 09:58, 5 квітня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Місяць культурної дипломатії України: Сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу участь у Місяці культурної дипломатії України. Скоро плануємо починати сувеніри та сертифікати участі від організаторів. Якщо ви хотіли б їх отримати, напишіть мені, будь ласка, листа вікіпоштою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:58, 21 квітня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Запрошення до участі у тижні київської архітектурної спадщини[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 12:01, 22 травня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)![ред. код]

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravishankar Ayyakkannu-2.jpg Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
Ashwin Baindur - Wikipedia Academic Presentation - Bhaskaracharya Hall - Indian Institute of Technology - Kharagpur - West Midnapore 2015-01-24 4980.JPG AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adam Wight 2021.jpg Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Mstislavl Wikimedia Video.tiff Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Pascale Camus-Walter.jpg Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche WikiIndaba.jpg Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Lorenzo Losa-2012.JPG Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
Iván Martínez.jpg ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
Gerard Meijssen.jpg GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
RaaviMohanty.jpg Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
WMCON 2018 by dyolf77 DSC 8209.jpg Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
WMCON Berlin 2017 23.jpg Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vinicius Siqueira.jpg Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
WMCON18 By Dyolf77 DSC 8077.jpg Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosie Stephenson-Goodknight at WikiConference North America 2019.jpg Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan during MOC 2017 Edit a thon (cropped).jpg Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans 13.11.2019.png Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Atelier Wikidata 2.jpg Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Тиждень Карибського моря[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 10:08, 12 вересня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Відзнаки за участь у Караїмському тижні у Вікіпедії[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу активну участь у цьогорічному Караїмському тижні в українській Вікіпедії. Детальніше про результати кампанії читайте за посиланням.

ГО «Вікімедіа Україна» буде рада надіслати вам відзнаки та сувеніри за ваш внесок до цього проєкту.

Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, якщо хочете їх отримати, щоб ми могли надіслати детальнішу інформацію. Для цього перейдіть в Налаштування, догортайте донизу, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати вам повідомлення. Альтернативний варіант — напишіть мені листа, перейшовши за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA)

Дякую за ваш внесок до розвитку вільних знань українською мовою! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:14, 7 жовтня 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вітаю, пане Markverona! Від сьогодні і до 21 числа трохи плануємо писати і доповнювати про Київську область. Буду радий побачити Вас учасником і цього тижня, раптом що цікаве для Вас) З повагою, --— Шиманський હાય! 11:33, 8 листопада 2021 (UTC)Відповісти[відповісти]

Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2022 invitation[ред. код]

UCDM 2022.png

Dear Wikipedian!

You received this message because you participated in Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2021. Without your contribution, the challenge would not have been so successful.

This year Wikimedia Ukraine, in cooperation with the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine and Ukrainian Institute, has launched the second edition of writing challenge "Ukraine's Cultural Diplomacy Month", which lasts from 17 February to 17 March 2022. The campaign is dedicated to famous Ukrainian artists of cinema, music, literature, architecture, design and cultural phenomena of Ukraine that made a contribution to world culture.

I would like to invite you to participate again in this writing challenge! We have updated the list of suggested articles and announced new prizes for contestants to keep interest in different fields of Ukrainian culture. I hope to hear from you soon!-- ValentynNefedov (WMUA) (talk) 08:57, 17 February 2022 (UTC)

Триває міжнародний марафон WikiGap Challenge[ред. код]

Ukr-wikigap-results-2021-ig-01.png

Привіт!

Сподіваюся, у вас все добре. Ви брали активну участь у марафоні WikiGap минулого року — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до міжнародного WikiGap Challenge, який триває до 8 травня.

Окремий марафон в українській Вікіпедії, який ми традиційно проводили щороку, цьогоріч відкладено з огляду на російське вторгнення в Україну. Але якщо у вас є час та можливість, можна долучатися до міжнародного марафону. Зокрема можете писати статті про українок будь-якою мовою та про будь-яких видатних жінок українською мовою.

Переможці конкурсу отримають призи від міжнародних організаторів. Додатково усі, хто долучаться до міжнародного WikiGap Challenge принаймні однією статтею в україномовному розділі Вікіпедії, можуть отримати електронний сертифікат участі від ГО «Вікімедіа Україна» — для цього напишіть за адресою wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua

Про можливості допомоги під час війни ви можете прочитати на порталі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:00, 16 березня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Історична українська держава[ред. код]

Відверто кажучи я б взагалі оцю частину ("першим закордонним візитом глави української держави //Мається на увазі не тільки Українська Держава Павла Скоропадського, а будь-яка історична українська держава.//") прибрав. Бо одразу вникає що таке "історична українська держава". Якщо брати взагалі всю історію України, то і Ольга була у Візантії, і Петро І відвідував Європу. Якщо брати тільки ті що називались "Україна", то Військо Запорозьке aka Малоросія aka Гетьманщина за часів Орлика мало кілька назв. І крім згаданих ще й Україна. Може варто переписати якось з уточненням що мова йде про новітній час, відновлення державності чи щось таке що буде звучати енциклопедично. Korwinski (обговорення) 15:30, 26 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

@Korwinski: так, можливо, ви праві. Думаю, найбільш компромісним варіантом буде вставити "у новітній історії", що я і зробив. Такий вихід, запропонований Вами, мені найбільше сподобався. Дякую за співпрацю! --Markverona (обговорення) 15:38, 26 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Таємна нарада українських діячів 4-6 березня 1911 року[ред. код]

Вітання! Якщо Вам цікаво пропоную співавторство статті Таємна нарада українських діячів 4-6 березня 1911 року. Раніше я писав Учасники таємної наради українських діячів 4-6 березня 1911 року. Подія вкрай значуща для української історії, адже стала передумовою для створення СВУ в її апостаті для всього українського руху (відтак сформувала певні групи впливу). Статтю бачу доброю, тож попрацювати є над чим. Ваша думка? Думки? Дякую. --Arxivist (обговорення) 10:16, 30 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

@Arxivist: дякую за пропозицію! Я трохи підшукав у Інтернеті джерел, спробував для себе роз'яснити, що це за подія, тому що раніше про неї не чув - тільки імена діячів як членів СВУ. Тема дуже малодосліджена. Якщо про візит Павла Скоропадського до Німеччини була хоча б окрема стаття пана Гай-Нижника, то про цю подію є згадки лише в контексті інших праць. Зараз літо, тому можу попрацювати. Думаю, Ви уже й так знайшли це, проте все одно додам сюди кілька джерел, які я знайшов: [1], [2], [3], [4], а ще "Я. В. Таравська. Погляди Андрія Жука напередодні Першої світової війни на історію та перспективи ідеї самостійної України".
Ви починайте, а я вже доповнюватиму тим, що знайшов. Чесно кажучи, про цю подію чую вперше. Проте і для Вікіпедії, і для саморозвитку можу бути співавтором.
Пропоную свій поділ статті. Спочатку потрібно обов'язково написати про стан українського національно-визвольного руху в Австро-Угорщині та російській імперії і, обов'язково, звернути увагу та написати про погляди та діяльність діячів, які брали участь у таємній нараді. Потім (2 розділ) написати безпосередньо про хід наради. Тут найбільше проблем. Вона тривала 3 дні (4, 5, 6 березня), і розписати по днях події наради поки що для мене не уявляється можливим з такою обмеженістю джерел. Для доброї потрібно більше, ніж просто написати, хто за що виступав. Ну а потім уже написати наслідки цієї таємної наради. Думаю, я можу допомогти більше з передумовами і наслідками. Якщо зможу, звичайно, допишу щось і у розділ про перебіг. Проте тут (конкретно в цьому розділі), думаю, Ви більший фахівець, ніж я без двох місяців 10-класник.
Що скажете на це все? P. S. Ще раз дякую за пропозицію! --Markverona (обговорення) 11:30, 30 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
Ще одне джерело. З руки Андрія Жука - одного з учасників таємної наради. --Markverona (обговорення) 11:53, 30 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
Дякую за конструктивну відповідь. Вважаю за доцільне оформити її у Вашій підсторінці чернетки. Не заперечуєте?
Трохи поясню, що відбувалось. Тоді панували позиції автономізму, пережитки федеративного укладу (ще часів народництва) та відсутність намірів революції як такої (чи окремої держави).
З біографією та поглядами «марксиста» Юркевича ось в цій статті. Скажемо так, він не боявся полемізувати з Леніним і Сталіним. Фінансував видання (не без впливу та враження дискусії наради). Позиція Кушніра відбита у «германофільстві» (німецька орієнтація) пізніше. На загал ця подія добре пояснює, що українське питання не «вигадано в австрійському генштабі». Навпаки, воно складно, але намагалось консолідуватись як з лівої, так з правої, так і центризму ще до бурхливих 1920-х. Можливо пишу трохи сумбурно, бо викласти весь хід думки на це питання поки заскладно на сторінці обговорення. Степанківський та УСДРП ключ до світогляду Центральної Ради. Липинський єдиний «правий» самостійник на той час (тут мені легше за все). Жук сірий кардинал Української революції та перемовин з Петлюрою пізніше, роль Шептицького після цього всього, не без Грушевського (який вперся аж до більшовизму (але це згодом)) та інше. Тут і цікаве бачення на Україну як монархію (навіть у вимірі імперії), претенедів на престол та інше.
Одним словом пласт є. Джерела теж є. Але все ж нарада була таємна і про неї довгий час замовчували. Але і тут не так просто. З джерел також загляну в листування Липинського та програмний документ, більш відомий як «Меморіал до Українського [Інформаційного] Комітету про наше становище супроти напруженої політичної ситуації в Європі». Це компромісний програмний документ, який вийшов з дискусії наради. В його основі практичні заходи до відновлення УД, її бачення та загалом один із найважливіших самостійницьких документів тих часів, коли самостійників було одиниці.
Від себе скажу, коли ми бачимо події 1917 року майже постійно пояснюють спонтанністю та революцією, замість підготовки. Хоч підготовка була. І ця титанічна робота в Європі без офіційних дипломатів відіграла не останню роль на українське питання. Я не можу уявити, якби європейці (вищі кола) взагалі щось би знали, якби не інформаційна, організаційна підтримка 5/5 діячів наради.
Відповідно проблемні питання:
  • Які організації утворились після наради?;
  • Які інформаційні видання утворились, та яку позицію вони відстоювали після наради під патронатом цих діячів?;
  • Які політичні партії утворились (або мали дотичні до цих діячів)?;
  • Чи змінилась ліва та права позиція після? та інші.
Кулуарні речі справа невдячна, бо вони непублічні. Все ж джерел мало б вистачити. Дякую --Arxivist (обговорення) 12:38, 30 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
@Arxivist: Якщо на підсторінці чернетки і йдеться про чернетку статті, якщо я правильно зрозумів, то краще Вашій. P. S. Дякую за детальне пояснення. Допоможу всім, чим зможу! --Markverona (обговорення) 14:13, 30 червня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Місячника ілюстрування української природи[ред. код]

Вітаю! Раніше ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить Землю». На жаль, цього року українська частина фотоконкурсу не відбудеться через безпекові ризики, пов’язані із російським вторгненням. Однак натомість проходить інша тематична кампанія — Місячник ілюстрування української природи.

Це проєкт, присвячений ілюструванню української Вікіпедії та Вікіданих світлинами з фотоконкурсу «Вікі любить Землю», поданими у минулі роки. Із 2013 року ми спільно зібрали майже 115 тисяч світлин пам'яток природи України, однак далеко не всі наразі знайшли своє місце на сторінках статей Вікіпедії. Цього літа — до 5 серпня — ми працюємо над тим, щоб покращити ілюстрування найбільшої у світі енциклопедії.

15 найактивніших учасників та учасниць отримають цінні призи — сертифікати інтернет-магазинів. Також усі зможуть отримати офіційний сертифікат участі від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка організовує проєкт.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:01, 11 липня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Зверніть увагу, що фото, які в додаєте до статей треба підписувати! --Anntinomyобг 20:52, 17 липня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]
@Anntinomy: переглянув свій внесок, підписи додав. Дякую! --Markverona (обговорення) 15:08, 18 липня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень 2022[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за червень—липень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:59, 22 липня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Нагорода до Тижня азійської та африканської кухні[ред. код]

Нагорода до Тижня азійської та африканської кухні.png
За участь у тематичному тижні азійської та африканської кухні 2021
Дякуємо за Вам за участь у тижні азійської та африканської кухні 2021! Завдяки вашому доробку україномовні читачі зможуть познайомитися із різноманіттям страв та напоїв Азії та Африки. Markverona, ця нагорода — символічна вдячність за ваш внесок. Продовжуйте наповнювати українську Вікіпедію смачними статтями. Наснаги Вам!


Зпрошуємо також долучитися до тижні азійської та африканської кухні 2022. --Sakateka (обговорення) 08:23, 17 серпня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень 2022[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за липень—серпень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:45, 18 серпня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Запрошення[ред. код]

А ми нашу славну Україну, гей! гей! розвеселимо! Запрошення до участі у Книжковій Шафі 2022!
Доброго дня! Запрошую Вас до конкурсу українських Вікіджерел «Книжкова Шафа» 2022, що відбудеться 25 серпня — 1 листопада 2022 року.

Сьогодні є потреба примножити українську культуру, так і інформацію українською мовою. Конкурс поділений на номінації: «Червона калина»: Українське Військо, Це написала вона, Мандри, «Україна в минулому». Дякую! ☺

--Arxivist (обговорення) 06:40, 24 серпня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Подяка[ред. код]

Prunus mume.JPG
Китайська слива
Дякую за чудовий внесок під час Тижня Республіки Китай 2022! --Andrei (обговорення) 13:55, 30 серпня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Вітаю, пане Markverona! Агітую Вас, якщо ще залишився порох в порохівницях - долучатися до тематичного тижня континентального Китаю ) --— Шиманський હાય! 08:18, 23 вересня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень 2022[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 08:27, 18 жовтня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад 2022[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:38, 14 листопада 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень 2022[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за листопад—грудень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:26, 19 грудня 2022 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за грудень 2022—січень 2023[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за грудень 2022—січень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:08, 16 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії[ред. код]

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дякую за запрошення! Обов'язково долучусь! Маю кілька ідей для статей, тому вже не можу дочекатись початку. Слава Україні! --Markverona (обговорення) 07:05, 25 січня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно[ред. код]

Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.

Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.

Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.

Встигніть долучитися!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Участь у Молдовському вікітижні[ред. код]

1. Дякую за участь; 2. Дякую, що слідкуєте; 3. Дякую, що додали цікавинку - напевно, буде аж 2 випуски. Причому, один точно історичний; 4. Щиро бажаю ввійти у 5-тірку і виграти призи; 5. (!) Будь ласка, слідкуйте, але не редагуйте таблицю активності - я ж іду послідовно. Наразі 210 статей оброблено - щоб я не заплутався. Добре?.. --IgorTurzh (обговорення) 06:53, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Згода. Постараюся) --Марк Верон (обг.) 06:54, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
Вітання! Я теж постарався - матимите призи за чудові статті протягом Вікітижня. --IgorTurzh (обговорення) 03:34, 25 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
Дуже Вам дякую, пане Ігорю! Я щиро приємно здивований таким поворотом подій. --Марк Верон (обг.) 05:40, 25 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за січень—лютий 2023[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за січень—лютий 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 16:08, 18 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Договір між Естонською Демократичною Республікою та Українською Радянською Соціалістичною Республікою[ред. код]

Добрий день. Якщо ви бажаєте розмістити текст договору у Вікіджерелах, пропоную зробити це, створивши спочатку сторінки у просторі Сторінка: (для зразка перша сторінки Riigi Teataja вже зроблена s:Сторінка:Riigi Teataja, nr. 9-10, 25 jaanuar 1922.pdf/1). Для цього зайдіть, будь ласка, на сторінку індексу видання s:Індекс:Riigi Teataja, nr. 9-10, 25 jaanuar 1922.pdf. Переносити потрібно тільки той текст, що надрукований українською мовою. Тільки коли будуть вичитані всі сторінки цього видання, тільки тоді можна створювати сторінку в основному просторі. --Leh Palych (обговорення) 22:30, 21 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Зрозуміло! Дякую Вам за підказки та допомогу! Якщо щось не так, я напишу Вам! Дуже дякую! --Марк Верон (обг.) 05:46, 22 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
@Leh Palych: хотів би, щоб Ви проконтролювали мої дії і за наявності якихось недоліків виправили мене, якщо Ваша ласка. Буду дуже вдячний))) --Марк Верон (обг.) 05:52, 22 лютого 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за лютий—березень 2023[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за лютий—березень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:54, 14 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Markverona. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --Nickispeaki (обговорення) 21:00, 18 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]

ну і ... У Вас вже дві Добрі статті. То давно вже пора! ;-) Удачі! --Nickispeaki (обговорення) 21:00, 18 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
Добрий день, @Nickispeaki:! Дякую, мені дуже приємно таке читати. 2 роки тому мене вже намагались зробити патрульним, але я відмовився тоді. Зараз, можливо, я вже більш готовий до цього. Ви надихнули мене, тож я все ж подав заявку. Дякую Вам! --Марк Верон (обг.) 06:47, 19 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]
супер!😉👍 --Nickispeaki (обговорення) 06:53, 21 березня 2023 (UTC)Відповісти[відповісти]