Обговорення користувача:Mike.Khoroshun

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Порушення авторських прав у статті Піндос (порода коней)[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Піндос (порода коней), але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://kurkul.com/porody/252-pindos. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Піндос (порода коней).

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Піндос (порода коней), і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Mykola Swarnyk (обговорення) 00:49, 27 травня 2019 (UTC)

Проект: Птахи[ред. код]

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, яка мета створення проекту Птахи? Чи обговорювали Ви це з іншими учасниками проекту Біологія? Просто не хотілося б мати ще один мертвий проект, який створює враження закинутості всієї нашої вікі.--Brunei (обговорення) 11:19, 23 червня 2019 (UTC)

@Brunei: добрий день. По суті, в орнітологічній царині на вікіпедії найактивнішими є пан Maxim Gavrilyuk (орнітолог та активний дописувач проекту Біологія) та пан Mykola Swarnyk (активно пише про птахів, додаючи власні якісні фото). Спершу, я висловив ідею орнітологічного проекту для Mykola Swarnyk, на що отримав схвальний відгук. Тоді я прийнявся за створення, написавши про це і для Maxim Gavrilyuk і для Mykola Swarnyk. На початку я задумав птахів, як окремий проект, але потім вислухавши пана Максима, трохи змінив концепцію. В нас є проекти Ентомологія, Риби, Гриби — в яких дуже мало активних учасників, але вони мають свої категоризаційні шаблони, оцінки та статистику. Я вирішив не робити так само з птахами, оскільки це був би невиправданий клопіт, враховуючи очікувану активність. Натомість, порекомендувавшись з вищезгаданими людьми, вирішив обмежитись наступним (цитую себе ж):
покладемо на проект лише цілі згуртування людей навколо однієї тематики, іншими словами, проект буде суто інформативним: дасть змогу відслідковувати орнітологічні статті, які потрібно створити/поліпшити, міститиме перелік необхідної орнітологічної літератури, даватиме змогу іншим вікіпедистам швидко знайти експерта-орнітолога в разі потреби, можливо якісь інші поради вікіпедистам-орнітологам, особливо початківцям.
Фактично. очікую бачити проект лише в якості деякого довідника, от тільки ще настанови окремо допишу. Не намагаюсь вкрасти щось від біології: оскільки птахи фактично підпроект, інформація про недописані орнітологічні статті і особистостей може публікуватись і в проекті Біологія без втрати змісту і контексту, бо власних шаблонів, як я вже наголошував, у птахів немає. Закинуте, я вважаю, це те що почате і недороблене. А якщо проект виглядає лише довідникомим і органічно вписується в концепцію статей проекту Біологія, то від нього і не потрібно очікувати активості, лише те, що я написав курсивом. --Mike.Khoroshun (обговорення) 12:42, 23 червня 2019 (UTC)
Дякую за пояснення. Насправді, чудова ідея, лише переживав, що це могло бути спонтанне й непідготоване рішення. А якщо вже з Maxim Gavrilyuk та Mykola Swarnyk, то я взагалі спокійний. Щодо тематичних шаблонів на СО - це гарно, дозволяє вичленити головне. У нас зараз більше 22 тисяч статей у Проекті Біологія, дуже добре було б їх розтащити по підпроектах. Але це на майбутнє, нагальної потреби поки нема (як наприклад, у проекті Гриби, де вже в розпалі масова заливка й нема іншого виходу). Нещодавно знайомі орнітологи скаржилися, що серед наших статей про птахів є купа фейкової інформації, класно було б потроху їх чистити. Отже, успіхів вашому Проекту! ) --Brunei (обговорення) 12:54, 23 червня 2019 (UTC)
Але повідомити на Обговорення Вікіпедії:Проект:Біологія все одно було б непогано. --Brunei (обговорення) 12:55, 23 червня 2019 (UTC)
@Brunei: от би ще ваших знайомих орнітологів на Вікіпедію заманити Сяюча посмішка+--Mike.Khoroshun (обговорення) 18:16, 23 червня 2019 (UTC)
На жаль, орнітологи в цій країні давно вже на дворазовому харчуванні: понеділок і четвер. Розраховувати на таке диво не приходиться. Декого вдається підрядити під конкурси, але рутинно працювати вони не можуть, бо окрім головного заняття вимушені постійно десь підробляти. --Brunei (обговорення) 08:42, 24 червня 2019 (UTC)

ВП:ЗПП[ред. код]

Вітаю і прошу вас припинити реагувати на кожен випад бо це того не варто. Пишіть і патрулюйте статті відповідно до правил. --Jphwra (обговорення) 09:04, 29 червня 2019 (UTC)

Дякую за пораду. Бачу багато прикладів (в тому числі на Вікіпедії) де надмірне захоплення відчуттям власної правоти призводить тільки до негативних наслідків і все одно той дідько іноді смикає. --Mike.Khoroshun (обговорення) 09:10, 29 червня 2019 (UTC)
Все ви висловили свою думку її почули і на тому крапка. І я попрошу @Yakudza: прибрати це обговорення повністю все, щоб не було сприйнято як провокацію. --Jphwra (обговорення) 09:20, 29 червня 2019 (UTC)
Якщо у вас будуть зауваження до якихось конкретних моїй дій - залюбки вислухаю. На жаль, погано розумію ваші абстрактні вислови і що ви намагаєтесь мені "донести". Дякую. --Mike.Khoroshun (обговорення) 11:23, 29 червня 2019 (UTC)

Птахи України[ред. код]

Вітаю! Можливо, вам, як авторові тематичного порталу, буде цікаво створити важливі, але відсутні статті про птахів фауни України. «Закрити», так би мовити, червоні посилання зі списку. --Dim Grits 22:44, 23 вересня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:04, 11 жовтня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2020: Сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за те, що зробили подарунок українській Вікіпедії і взяли участь у Вікімарафоні 2020!

Будемо раді надіслати обіцяні сувеніри від організаторів. Я надіслав вам деталі вікіпоштою; перевірте листа, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 17:19, 16 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Джеймс Баррі (хірург)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Джеймс Баррі (хірург) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 05:44, 22 березня 2020 (UTC)