Обговорення користувача:Morigerato

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Франко Каліфано[ред. код]

Шановний користувачу! Дуже багато неперекладеного. Може бути вилучено. Прошу доперекласти.--Білецький В.С. 18:05, 17 червня 2011 (UTC)

  • "написана разом з Тото Кутуньо, який її музикував." - тут, scusami, per favore, не порозумів функцію Кутуньо. --А1 07:00, 30 червня 2011 (UTC)

Те ж саме що фільмувати до фільму, - музикувати до тексту. А все-таки я не розумію, що тут доперекладати: назви альбомів, пісень чи бібліографію? morigerato

По-простому сугестія: подавайте назви пісень тощо, в українському перекладі, а в дужках італійською. Це, мабуть, і має Білецький В.С. на увазі, адже не всі знають італійську так, як Ви, і надмірність італійської порушує баланс у статті. Все ж таки, дописуєте в УкрВікі — чи не так?--лк 11:40, 10 серпня 2011 (UTC)

Зрозуміло. Але все ж гадаю, що треба подавати назву в оригіналі, а переклад в дужках. Зрештою, після зауваження шановного пана Білецького я так і роблю. Збираюсь і попередні свої статті таким чином виправити. Morigerato 09:34, 19 серпня 2011 (UTC)

Вікіпроекти[ред. код]

Запрошую Вас долучитися до Вікіпроекту Музика. Можливо Вас зацікавить також Вікіпедія:Вікіпроект:Японія на предмет того, щоб створити подібний по Італії. --А1 19:00, 9 липня 2011 (UTC)

Обов'язково по Італії! Morigerato 13:09, 29 жовтня 2011 (UTC)

Buonasera + gentile richiesta di traduzione per it:Cristina D'Avena in ucraino e russo[ред. код]

Buonasera dalla Calabria Carissimo Alexander,

ti scrivo anzitutto per salutarti e ringraziarti di aver tradotto lo Zecchino d'Oro in ucraino, mi hai semplicemente commosso T__T, sono cresciuto con lo Zecchino d'Oro, e per questo ti chiedo se saresti così gentile da tradurmi in ucraino e russo la bambina-prodigio, adesso beniamina di ben 3 generazioni di bambini e ragazzi (me compreso). Ultimanente sta impegnandosi a cantare in inglese ed a fare tournees in giro per l'Europa, penso che molto presto verrà anche là, oltre che nel sociale, ed affronta tempi anche per ragazzi un po' più cresciutelli, tipo la canzone che ti vado a regalare e che puoi dedicare alla persona che ami o che ti piace. detto questo, ti ringrazio in anticipo di vero cuore, e se hai bisogno di qualche traduzione, sono a tua completissima dispozione, mi scuso se non ti scrivo in russo, ma ultimamente si è arrugginito assieme al mio inglese. grazie ancora anche a nome di Cristina--Lodewijk Vadacchino 17:44, 4 жовтня 2011 (UTC) P.S. l'articolo italiano è più accurato dell'inglese (mi va bene anche uno stub ;D) grazie ancora--Lodewijk Vadacchino 17:44, 4 жовтня 2011 (UTC)

Buona idea! Mi piace la musica italiana per ragazzi, del resto come quasi tutta la musica italiana. Inoltre, ho due figli e sempre cerco nuova musica per loro. L'anno scorso ho ascoltato un`album di Cristina D`Avena, ma non sapevo che lei e' cosi' importante. Mi scusi per mio italiano: traduco molto, ma parlo e scrivo poco. Morigerato 13:06, 29 жовтня 2011 (UTC)

Grazie, e tranquillo il tuo italiano scritto è perfetto. Sì, la D'avena in Italia è un idolo di molti giovani e di tante persone, è entrata nel cuore di tanti e tanti. detto questo se posso fare qualocosa in cambio per te chiedi pure :)--Lodewijk Vadacchino 06:03, 1 листопада 2011 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
За визначний внесок в сфері італійської музики і особливо за статтю Римська школа (музика), яка вивела нас на 13 місце, залишивши позаду каталонців. А1 11:25, 21 лютого 2012 (UTC)

Дякую!

Подумую про звернення до Вас з пропозицією створити підпроект "Італійська музика" у проекті "Музика". Morigerato 11:42, 21 лютого 2012 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Вітаю! Ви створюєте чудові статті, чи не хотіли б Ви отримати статус патрульного?--Krystofer (обговорення) 13:13, 3 березня 2012 (UTC)

Дуже дякую!

Беззаперечно, праця патрульного вельми шляхетна і конче необхідна, але , коли до неї відноситись добросовісно, просто не вистачить часу на написання нових статей та редагування старих. Принаймні до мене це відноситься абсолютно та однозначно. Статус — річ приємна, однак нехай я краще працюватиму без статусних обмежень :).

Ще раз дуже дякую! Morigerato (обговорення) 15:09, 4 березня 2012 (UTC)

Гаразд, розумію. Але так хоча б Ваші статті були б автопатрульовані, було б менше роботи іншим патрульним.--Krystofer (обговорення) 19:30, 4 березня 2012 (UTC)

Так, заради цього можна. Morigerato (обговорення) 14:02, 13 березня 2012 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Храм блаженної Ксенії Петербурзької (Дарницький район)[ред. код]

привіт. перепрошую, що турбую. а Ви, взагалі, стежите за створеними Вами статтями? вилучила цю статтю, а тепер побачила, що Вас не повідомили про номінацію. якщо маєте якісь джерела і додаткову інформацію про храм — можете подати запит, щоб відновити у Ваш простір користувача для доопрацювання. сюди Вікіпедія:Відновлення вилучених сторінок чи написати мені на сторінку обговорення. також хотіла поцікавитися — а звідки інформація про закладення 14 жовтня 2011 року? у тих двох посиланнях йшлося про 4 грудня та 6 лютого… --アンタナナ 23:41, 2 грудня 2012 (UTC)

Дуже рідко стежу, часу нема. Готував інформаційний буклет цього храму, тож інформацію отримав від настоятеля та з храмових документів. Скоро той буклет вийде, тож можна буде його в джерела вставити. А сайт Храми КИєва, якомутекст було надано, успішно гальмує, хоча це його обов'язок відображати іформацію про всі храми Києва. Відновити, звичайно, треба було б, але влізати в спори нема ані часу, ані натхнення, тим більше, що джерела дійсно дуже неквапно виходять на поле бою.Morigerato (обговорення) 09:04, 3 грудня 2012 (UTC)

так і не треба буде сперечатися) будуть у Вас джерела "на руках" - напишіть мені, я відновлю. доробите. і треба буде трохи стиль змінити, бо про зручність розташування і розпорядок служб — то трохи не дуже енциклопедично. і добре було б зображення. церкви. якщо будете цим займатися — підкажу Вам як оформити це у вікіпедії. поки я просто вставила речення у сам дарницький район, що є такий храм --アンタナナ 09:38, 3 грудня 2012 (UTC)

Jawohl. Згоден про розташування та розклад, хоча для адресатів ці відомості можуть бути дуже корисними, особливо зважаючи на неквапність спецсайтів. До храму, як з'ясувалося, ще не привезли ікону з мощами блаж. Ксенії, але там вже є мощі свт. Луки (Войноясинецького_, св. Матрони і декілька старовинних ікон, що їх, правда, не постійно тримають у храмі, бо є небезпека викрадення. Фотографії є, все руки не доходили їх вставити. Morigerato (обговорення) 16:08, 3 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:44, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 21:37, 13 березня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Morigerato!

В минулому ви створили 96 статей Вікіпедії та додали понад 1,5 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:42, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!