Обговорення користувача:Mykola7

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Mykola7!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:45, 19 жовтня 2018 (UTC)

Швидке вилучення

Вітаю! Маю дещо пояснити: якщо статтю поставлено на вилучення через обговорення - вона вилучається за результатами такого обговорення. Коли ж стаття ставиться на повільне вилучення - за три дні шаблон {{deleteslow}} автоматично замінюється на {{db-reason}}. Зважаючи на це, прошу Вас утриматись від номінації на швидке вилучення статей, що вже й так є кандидатами на вилучення за іншими процедурами. Також ознайомтесь більш ретельно з ВП:ВИЛ та ВП:ШВ. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 17:58, 4 жовтня 2019 (UTC)

Поняв, вибачаюсь. Дякую Mykola7 (обговорення) 19:20, 4 жовтня 2019 (UTC)

Відкочувач

Вітаю. Бачу, що Ви досить активно займаєтесь боротьбою з вандалізмом, і це приємно. Раджу Вам подати заявку на ВП:ЗПВ для отримання прав відкочувача, ці права дають доступ до інструменту швидкого віткоту, яким можна сказувати усі редагування певного вандала одним натиском через курсор. Таким чином Ви зможете більш зручніше та швидше скасовувати вандальні редагування. Перед подачею заявки прочитайте детально сторінку про швидкий відкіт через посилання вище. Плідної праці.--Andriy.v (обговорення) 10:43, 23 жовтня 2019 (UTC)

Andriy.v для відкочування треба перевіряти інформацію в АД, а не відкочувати все підряд, що не подобається --Юрко (обговорення) 17:55, 7 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський Я так розумію Вас коментар стосується розділу нище, конкретно щодо дій користувача Mykola7 на сторінці Борщівка_(Ковельський_район). Все-таки я дещо не розумію чому коментар вище зробили Ви на мою адресу, наче натякаючи, що я зробив помилку, що порадив користувачу стати відкочувачем. Але по-перше я зробив пораду користувачу 23 жовтня 2019, побачивши його дії відносно боротьби з вандалізмом та проаналізувавши вибірково, десь коло 20-ти його скасувань — порушень не виявив. По-друге на тій сторінці користувач не використав інструмент ШВ, отже зловживань відкатом я там не бачу. Також, якщо були якісь претензії щодо дій користувача, то заявка на права відкочувача висіла цілий тиждень на ВП:ЗПВ, і Ви мали можливість там прокоментувати. Якщо порушення виявили після закриття заявки, то маєте можливість подати заявку на позбавлення прав на ВП:ЗППВ.--Andriy.v (обговорення) 08:19, 8 листопада 2019 (UTC)
Пане Andriy.v, найперш грамотність потрібна для цих речей. Я просто змучився з такими відкочувачами та видалячами, втрачаючи час на дискусії та виправлення, тому так, маю прЕтензії щодо скасуваНь--Юрко (обговорення) 13:55, 8 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський "найперш грамотність потрібна для цих речей" — для обговорень це не обов'язково. Також тикати на помилки інших в обговореннях — дещо провокативно та інколи "не по-дорослому", оскільки в більшості випадків це простий одрук, який Ви можете легко виправити.--Andriy.v (обговорення) 14:20, 8 листопада 2019 (UTC)
Як необов'язково??? Що можна обговорювати з людиною , котра не опанувала елементарної грамоти? Це без сенсу, ніколи не веду дискусій з такими --Юрко (обговорення) 14:41, 8 листопада 2019 (UTC)
Взаємно, але з людьми, що не хочуть зрозуміти.--Andriy.v (обговорення) 15:52, 8 листопада 2019 (UTC)

Думаю можна спробувати)) --Mykola7 (обговорення) 16:56, 23 жовтня 2019 (UTC)

Щодо індексів

Вікіпедія масово вказує неправильні індекси сіл, копіюючи помилку ВРУ. Індекс Борщівки тут. АД поштових індексів є довідник Укрпошти --Юрко (обговорення) 17:52, 7 листопада 2019 (UTC)

Я вже бачив, просто не туди натиснув --Mykola7 (обговорення) 17:59, 7 листопада 2019 (UTC)

То було назад виправити --Юрко (обговорення) 18:22, 7 листопада 2019 (UTC)
Пізно)) --Mykola7 (обговорення) 18:24, 7 листопада 2019 (UTC)

Редагування інформації про безпеку мотоблоків

Миколо, добрий день! Чи можна дізнатися про причини видалення правки? Я описала випадок, який стався з моїм батьком. Чому я не маю права застерігати людей від цієї триклятої техніки? AlmaSinger (обговорення) 13:16, 8 листопада 2019 (UTC)

AlmaSinger Добрий день! Я звісно вам співчуваю, але це не є стаття про нещасні випадки. В вікіпедії цього писати не потрібно. --Mykola7 (обговорення) 13:21, 8 листопада 2019 (UTC)
Гаразд, зрозуміла, дякую. Тоді скажіть, будь ласка, чи могли б Ви мені допомогти правильно сформулювати додаткову інформацію про те, що ця техніка є небезпечною? AlmaSinger (обговорення) 13:27, 8 листопада 2019 (UTC)
AlmaSinger У нашому світі майже все небезпечно, не лише "ця техніка". У цій статті є розділ про "безпеку", якраз його ви і редагували. У ньому все сказано. --Mykola7 (обговорення) 13:50, 8 листопада 2019 (UTC)
Миколо, не розумію, чому Ви узагальнюєте. Хіба нормальним є те, що мотоблоком, потужністю 12 к. с., голими руками керує людина (різні джерела подають людську потужність показником до 0.1 к.с.), у той час, як управління більшістю видів іншої техніки полягає у керуванні через прилади-посередники, які не чинять значного механічного опору. Як можна безпечність всієї техніки підрівняти під один ранжир? AlmaSinger (обговорення) 15:27, 8 листопада 2019 (UTC)
AlmaSinger Я вам чесно скажу, я уявлення не маю, що ви від мене хочете. Щодо цієї статті, то я вже пояснив. --Mykola7 (обговорення) 20:11, 8 листопада 2019 (UTC)
Пані AlmaSinger, не створюйте щораз нову тему, бо обговорюєте тут одну й ту саму --Юрко (обговорення) 18:10, 9 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський, я вас попрошу свої порядки на моїй сторінці не наводити --Нікалай (обговорення) 18:15, 9 листопада 2019 (UTC)
Ваша сторінка - Користувач:Mykola7. А це сторінка обговорення, вона належить вікі і кожен може її редагувати. Радив би Вам вичитувати статті, бо величезна кількість помилок в тих перекладах --Юрко (обговорення) 18:42, 9 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський, я все сказав!
Не зрозумів? Ще про що і хто?--Юрко (обговорення) 21:17, 9 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський, ви мене прекрасно зрозуміли...
А чому Ви не підписуєтесь? --Юрко (обговорення) 22:55, 9 листопада 2019 (UTC)
А вам, це заважає? --Нікалай (обговорення) 22:59, 9 листопада 2019 (UTC)
Ну це так в правилах вікіпедії. Я ж повинен знати, хто пише. І не тільки я --Юрко (обговорення) 23:03, 9 листопада 2019 (UTC)
Ніби вам тут, ще хтось пише... Логічно думайте --Нікалай (обговорення) 23:08, 9 листопада 2019 (UTC)
Огоооооо... Десь так і думав... Це правила вікі. Я пишу одночасно з декількома людьми і, відповідно, можуть тут писати иньші відвідувачі. Ніхто не зобов'язаний відгадувати ребуси, тим паче, якщо хтось захоче написати скаргу. Добре, нема про що говорити, жах.--Юрко (обговорення) 00:21, 10 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський Прекрасно. Нарешті ви зрозуміли, що з вами тут ніхто спілкуватися не хоче. Жах, що пізно. Удачі вам, сподіваюсь більше спілкуватися з такими, як ви не доведеться. --Нікалай (обговорення) 00:26, 10 листопада 2019 (UTC)
Доведеться)) --Юрко (обговорення) 00:47, 10 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський І не сумніваюся. Ось знову наприклад, вам пару хвилин тому не було, "що говорити", а тут нашлось. --Нікалай (обговорення) 00:51, 10 листопада 2019 (UTC)
  • AlmaSinger Пропонував би Вам створити окремий розділ цієї статті, наприклад, ==Недоліки==, або ==Небезпека==, де аргументовано, на основі джерел, описати цю проблему--Юрко (обговорення) 21:16, 9 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Список академій та інститутів України (вища освіта)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список академій та інститутів України (вища освіта) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:31, 14 листопада 2019 (UTC)

Франц Кафка

Вітаю. Ви зробили правильно скасувавши одну вандальну правку, але не скасували попередню, де завандалено дати народження та смерті. Будьте уважні. І якщо бачите нецензурний текст, який видаляєте, будь ласка, сповіщайте адмінів на цій сторінці про необхідність зміни видимості такого "редагування", аби при заходженні в історію редагувань це не бачила спільнота. Дякую, з повагою, АВШ (обговорення) 16:46, 15 листопада 2019 (UTC)

Шкурба Андрій Вікторович Оп. Не побачив, дякую за зауваження.) --Нікалай (обговорення) 17:58, 15 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Живі президенти США номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Живі президенти США, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 листопада 2019. Що ще можна зробити? --A1 (обговорення) 09:44, 27 листопада 2019 (UTC)

Щодо статті про певну політичну силу

« Політика нейтральної точки зору стверджує, що статті слід писати неупереджено для того, щоб читач одержував уявлення про реальний стан справ.

Можна легко помилитися в розумінні політики нейтральної точки зору. Ця політика не означає написання статті з якоїсь однієї-єдиної неупередженої, «об'єктивної» точки зору. Навпаки, ця політика встановлює, що ми повинні чесно представити всі існуючі точки зору і стаття не повинна декларувати, мати на увазі або натякати на те, що яка-небудь із представлених точок зору є єдино правильною.

Критичним чинником створення неупереджених статей є спільна праця вікіпедистів. Це одна з найбільших переваг Вікіпедії.

«

Витяг з матеріалу Вікіпедії про нейтральну точку зору.

Оскільки у даній статті на підтримку політсили є 4 цитати (про антирадянщину, дві про виправдовування "антисемітизму" і про послідовність політики), а критикою виступає 8 посилань на "ксенофобію" цього об'єднання, то, очевидно, що розділи мають за мету зробити наголос на порушенні прав людини ВО "Свободою". Власне кажучи, останнє і стало причиною мого редагування.--Dank011 (обговорення) 20:58, 9 грудня 2019 (UTC)

Крик душі

Пане Микола, навіщо ви вандалите статтю про Ф.Тетянича? я як син Тетянича і дійсний дослідник, я працюю з його документами та архівом, знаходжуся в крайньому розпачі, коли бачу яка хрінь написана про мого батька. Ви відкочуєте мої правки постійно, і встановлюєте правки божевільного фаната С.Роде, який ні одного взагалі матеріалу про мого батька не читав, і бачив його один чи два рази за життя, і публікує фантазії які фактично є його недостовірною маячнею. Ось тільки одна цитата з прикладом: "блаженним Феодосієм Київським, українським робочо-християнським подвижником в стилі авангарду. Рідні і близькі натомість його знали нерідко як Федося, нашого Федося, дядька Федося, Федю, дядю Федю тощо." Ви вважаєте що це адекватно ? тому припиніть відкачувати правки, або якщо це бот вимкніть його будь-ласка — Це написав, але не підписав користувач BohdanTetianych (обговореннявнесок) 03:55, 15 грудня 2019 (UTC).

BohdanTetianych Вітаю! І справді "Крик душі". Не знаю хто такий цей С. Роде, але мабуть і знати не хочу. І справді якась неадекватність написана, спочатку і не скажеш, не замічав цієї дурні про "нашого Федося". Дякую за зауваження, але мушу, ще сказати, не прибирайте квадратних дужок з дати смерті. Дякую! --Нікалай Обг. 03:55, 15 грудня 2019 (UTC)

права патрульного

Вітаю, за результатами обговорення вам надано права патрульного. --Helixitta (t.) 14:33, 17 грудня 2019 (UTC)

Щиро Дякую! --Нікалай Обг. 14:40, 17 грудня 2019 (UTC)

Львів

В статье Вроцлав находится также название на немецком, а в статье Вільнюс - на польском. Это исторические названия. Я не имел в виду названия Вроцлава по-полски и Вильнюса по-литовски. Но могу добавить и на других языках. Żyrafał (обговорення) 16:23, 19 грудня 2019 (UTC)

Żyrafał На вашій СО я так і пояснив. --Нікалай Обг. 20:29, 19 грудня 2019 (UTC)

Baraban

Прошу перевірити цю статтю. Будь ласка дякую--DestroyedShu Обг 14:20, 19 січня 2020 (UTC)

Єгипет

Вітаю. Я вже колись Вас просив звертатися до адмінів, щоб ті приховували нецензурні та ксенофобські "правлення", що паплюжать нашу Вікі. Ви їх відкинули, але ж в історії вони залишаються, їх можна там побачити. --АВШ (обговорення) 15:01, 21 січня 2020 (UTC)

Добрий вечір. І справді. Чомусь не звернув на це уваги. Дякую і вибачайте, якщо якісь незручності. --Нікалай Обг. 15:34, 21 січня 2020 (UTC)
Усе гаразд. Робимо одну справу. Наснаги! --АВШ (обговорення) 15:36, 21 січня 2020 (UTC)
Дякую. Взаємно --Нікалай Обг. 15:37, 21 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Перевірка статей

Доброго дня ! Як можна отримати перевірку моїх статей та правок https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%95%D0%A2%D0%90%D0%9C та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Я вже тиждень тому писала в обговорення патрульних, але ніхто не перевірив

Шаблон Edited у статті Papers, Please

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Papers, Please був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 07:31, 13 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Beholder (відеогра)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Beholder (відеогра) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:59, 15 лютого 2020 (UTC)

Про адміністративні попередження

Вітаю.

Більшість адміністративних повідомлень і попереджень для інших користувачів встановлюють тільки адміністратори. На те є дві причини:

  1. Спільнота делегувала адміністраторам повноваження виписувати подібні попередження, оскільки вважає їх достатньо кваліфікованими для виконання цих завдань. Тобто, адміністратори вважаються достатньо досвідченими для того, щоб відрізнити випадок, в якому слід виписувати попередження, від випадків, коли виписувати їх не варто. Адміністратор несе пряму відповідальність за свої адміндії.
  2. Тільки адміністратори мають технічну можливість імплементувати винесене попередження, тобто втілити його в життя. Якщо ви, не маючи прав адміністратора, встановите комусь попередження, але його ніхто не виконає, це буде пустим і беззмістовним попередженням. Це підриває саму суть цих попереджень.

Також, виписуючи подібні попередження, у недосвідченого користувача може скластися хибне уявлення про те, що ви маєте повноваження адміністратора. Такі дії засуджуються в Українській Вікіпедії.

Все це я пишу у зв'язку з вашим попередженням про неприпустимість імені тут: Обговорення користувача:Ukraine Hosting § Неприйнятне ім'я користувача. Якщо ви бачите десь порушення правил і є потреба в адміндіях, звертайтеся на ВП:ЗА.

Дякую за увагу, --VoidWanderer (обговорення) 12:01, 19 лютого 2020 (UTC)

VoidWanderer ВІтаю. Зрозумів. Абсолютно не мав у своїх діях намірів когось вводити в оману, думав, що ці шаблони можуть додати і інші користувачі. Візьму на майбутнє. Дякую і перепрошую. --Нікалай Обг. 12:08, 19 лютого 2020 (UTC)
Справа в тому, що цей шаблон навіть серед адміншаблонів особливий — ви попереджаєте про ймовірність безстрокового блокування. Це одне з найважчих обмежень у Вікіпедії, окрім глобального блокування.
У нас були негативні прецеденти, коли ці шаблони розставляли користувачі без прав адміністратора. Немає жодної потреби потім пояснювати чому одним «можна», а іншим — «ні». --VoidWanderer (обговорення) 14:01, 19 лютого 2020 (UTC)
Зрозуміло. Дякую! --Нікалай Обг. 14:07, 19 лютого 2020 (UTC)

Тольга Кахраман (Tolga Kahraman)

привіт, ти можеш переглянути мою статтю? — Це написав, але не підписав користувач Miamorlatino (обговореннявнесок).

Статтю вилучили. --Нікалай Обг. 19:55, 25 лютого 2020 (UTC)

Згущівка з кавою для вас

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020 та увійшовши до трійки найктивніших! Acedtalk 13:00, 11 березня 2020 (UTC)

Сувеніри за допомогу в організації Вікімарафону 2020

Вітаю! Дякую за вашу активну участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслав вам листа вікіпоштою щодо фізичних сувенірів за вашу роботу; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:13, 11 березня 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США

Вітаю! На вашій сторінці користувача вказано, що ви цікавитесь політикою. Можливо, вас зацікавить Місяць сучасної політики США.

На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом; при цьому це важлива й актуальна тема: як для України, так і загалом. Тож метою цього місячника є спробувати трохи виправити ситуацію.

Планується, що місячник триватиме із 28 березня по 28 квітня. Усі активні учасники отримають невеличкі пам'ятні сувеніри, а автори найбільш якісного внеску — окремі призи (детальніше читайте на сторінці місячника). Якщо вас цікавить, долучайтесь і підписуйтесь у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 23:08, 23 березня 2020 (UTC)

BTS

МИ додали у статтю про BTS нову інформацію за 2019 та 2020 роки, яка раніше не була зазначена. Не могли б ви, будь ласка, переглянути зміни та затвердити їх, якщо вас все влаштує? — Це написав, але не підписав користувач Katezz91 (обговореннявнесок).

Першоквітневе патрулювання

...має бути акуратним. ) Вітаю, отут була помилка, адже в оазах буває землеробство. --Brunei (обговорення) 18:12, 1 квітня 2020 (UTC)

Вітаю! Вже коли вийшов зі сторінки то, щось подумав, що мабуть все таки Оазове, ще подумав собі, як це "базове землеробство" ). Дякую Brunei! --Нікалай Обг. 18:19, 1 квітня 2020 (UTC)

Воля (компания)

Микола, доброго дня! Підкажіть будь ласка причину видалення оновленої інформації? Також Ви вказали наступне (Скасовано останні 20 редагувань і відновлено версію 27098172 користувача Динамо-фан. Повернення доконфліктної версії).

Дуже чекаю на зворотній зв'язок, адже намагаюсь оновити вже давно застарілу інформацію на цій сторінці. Буду дуже вдячна за будь-які рекомендації з Вашого боку.

Дякую! — Це написав, але не підписав користувач Anna Liabakh (обговореннявнесок).

@Anna Liabakh: Доброго дня. В статті мала місце війна редагувань, тому я і повернув статтю до останньої затвердженої версії. Раджу запросити іншого учасника на сторінку обговорення статті і там обговорити подальші дії. Щодо оновленої інформації то то ви вилучаєте інформацію, яка підтверджена джерелами, тобто цього робити не потрібно. Оновлювати звісно можете, просто додавайте до статті інформацію, при тому пам'ятайте, що вона повинна бути підтверджена авторитетними джерелами і не повинна містити оригінальних досліджень. І також не збувайте підписуватись на сторінках обговорень за допомогою чотирьох тильд (~~~~). Бажаю наснаги. --Нікалай Обг. 13:08, 9 квітня 2020 (UTC)

Дякую за редагування

Trophy.png Дякую за редагування
Дякую тобі за редагування!!! Бо більша частина статті не була перекладена з російської Uhgwq1408 (обговорення) 18:24, 10 квітня 2020 (UTC)

Воля (компанія)

Миколо, доброго дня! З огляду на те, що Ви вже приймали участь в редагуванні даної статті, запрошую Вас долучитися до ознайомлення з внесеною мною інформацією.

Буду вдячна Вашій допомозі та перевірці інформації на дотримання всіх правил. --Татьяна Зеленая (обговорення) 12:27, 23 квітня 2020 (UTC)

Щодо згадок

Вітаю. А чи не передбачені в такому випадку наслідки? Дякую.--Юрко (обговорення) 12:02, 30 квітня 2020 (UTC)

Вітаю і вас. Наскільки знаю, це би мало приховуватись ревізорами (яких у нас немає, але є на Меті), ну і мало би бути блокування за розголошення персональних даних. --Нікалай Обг. 12:20, 30 квітня 2020 (UTC)
Користувач заслуговує на блокування? Дякую.--Юрко (обговорення) 12:41, 30 квітня 2020 (UTC)
Користувач упродовж багатьох років редагував під власним іменем, тому випадок непростий. Утім, коли він звертається по допомогу щодо вилучення (не за блокуванням користувача), він повністю в своєму праві. Подальше роздмухування теми недоцільне, й може теж нести наслідки.--Brunei (обговорення) 12:52, 30 квітня 2020 (UTC)
Тобто, рівності так і не має, все ж існують групи користувачів, як сказав вчора один адмін, за статусом - їм можна все. Досить Ваших залякувань, це також не вітається.--Юрко (обговорення) 13:13, 30 квітня 2020 (UTC)
Ви або нічого не розумієте, чи вдаєте, що нічого не розумієте. Чи варто Вам хоч колись щось пояснювати? Ви все одно все без виключення перекручуєте, як в останньому коментарі.--Brunei (обговорення) 14:02, 30 квітня 2020 (UTC)
Думаю, що на блокування ні. Припускаючи добрі наміри можна припустити, що Користувач А не знав, що Користувач Б тепер проти розголошення, оскільки покидав Вікіпедію у цей час. Підтримую, що не варто роздувати цю тему. --Нікалай Обг. 14:04, 30 квітня 2020 (UTC)

До речі Brunei, яка ваша думка щодо локальних ревізорів? --Нікалай Обг. 13:55, 30 квітня 2020 (UTC)

Уважніше!

Доброго ранку! Ви нещодавно поламали шаблон... Квадратна дужка біля Саболч-Сатмар-Береґ. Я вже пофіксив. Уважніше! ;-) (боровся із вандалізмом і дійшов аж того шаблону...)--Nickispeaki (обговорення) 01:58, 6 травня 2020 (UTC)

Ой, і справді. А я, ще вчора, не пам'ятаю в якій статті, бачив цей шаблон і не міг зрозуміти, що не так ))). Дякую NickispeakiНікалай Обг. 08:57, 6 травня 2020 (UTC)
))) --Nickispeaki (обговорення) 11:42, 6 травня 2020 (UTC)

Шаблон Розділити у статті Єретик

Вітаю. Ви поставили шаблон {{Розділити}} на сторінку Єретик 05.12.2019 о 18:45. В описі редагування вказано наступне: "Відкинуто редагування 194.126.224.17 (обговорення) до зробленого [[::User:Myrczyk|Myrczyk]]"

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 13:45, 21 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту

--Sakateka (обговорення) 10:59, 24 травня 2020 (UTC)

пробіли

Добридень! Нерозривні пробіли можуть бути невидимками ред.№ 28736409, тож Вікіфікатор їх шукає й замінює на ред.№ 28736313 (найчастіше один раз за натискання кнопки вікіфікатор)--Gouseru Обг. 21:50, 18 червня 2020 (UTC)

Зрозуміло. Дякую. --Нікалай Обг. 22:10, 18 червня 2020 (UTC)

Сторінки учасників гурту BTS.

Добрий вечір. Ми вже дуже довгий час намагаємося завершити сторінки учасників гурту BTS. Виправили машинний переклад з російської та недостовірні факти (перекладали інформацію з Вікіпедії англійською мовою, перевіряли всю вказану у статтях інформацію), проте ніяк не можемо знайти людину, яка б перевірила нашу роботу, затвердила сторінки мемберів, якщо все в порядку, та захистила їх (вони дуже популярні серед нових фанатів гурту, тому хлопцям часто дописують недостовірні або навіть образливі факти з їхніх біографій). Будь ласка, допоможіть нам довести справу до кінця. Якщо у вас немає достатньо часу зробити це самостійно, вкажіть, куди нам можна ще звернутися. Будемо щиро вдячні за допомогу. — Це написав, але не підписав користувач Katezz91 (обговореннявнесок).

@Katezz91: Доброї ночі. Перевірив дві статті з вашого внеску. Спробую решту перевірити вдень (якщо мене хтось не випередить), а то зараз вже пізно ). Можете написати мені всі статті які ви дописували, щоб я швидше орієнтувався. Щодо захисту, то думаю цілком можливо їх захистити, як популярні статті з великою вірогідністю вандалізму, але з цим питанням мусите звертатися до адміністраторів, я не маю такого технічного права. Спробуйте написати на цю сторінку . --Нікалай Обг. 23:02, 31 липня 2020 (UTC)

Дуже вдячна вам за те, що ви так швидко відрегували (наша команда вже майже рік намагається привести ті сторінки до ладу) і підказали, куди звертатися, щоб їх захистити. Решта сторінок, щоб ви їх переглянули: Кім Намджун, Чон Хосок, Пак Чімін, Кім Техьон, Чон Чонґук (вибачте, не знаю, як вставляти посилання на них).Ще раз дцже дякую вам за допомогу!) — Це написав, але не підписав користувач Katezz91 (обговореннявнесок).