Обговорення користувача:Mykola7

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Mykola7!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:45, 19 жовтня 2018 (UTC)

Швидке вилучення

Вітаю! Маю дещо пояснити: якщо статтю поставлено на вилучення через обговорення - вона вилучається за результатами такого обговорення. Коли ж стаття ставиться на повільне вилучення - за три дні шаблон {{deleteslow}} автоматично замінюється на {{db-reason}}. Зважаючи на це, прошу Вас утриматись від номінації на швидке вилучення статей, що вже й так є кандидатами на вилучення за іншими процедурами. Також ознайомтесь більш ретельно з ВП:ВИЛ та ВП:ШВ. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 17:58, 4 жовтня 2019 (UTC)

Поняв, вибачаюсь. Дякую Mykola7 (обговорення) 19:20, 4 жовтня 2019 (UTC)

Відкочувач

Вітаю. Бачу, що Ви досить активно займаєтесь боротьбою з вандалізмом, і це приємно. Раджу Вам подати заявку на ВП:ЗПВ для отримання прав відкочувача, ці права дають доступ до інструменту швидкого віткоту, яким можна сказувати усі редагування певного вандала одним натиском через курсор. Таким чином Ви зможете більш зручніше та швидше скасовувати вандальні редагування. Перед подачею заявки прочитайте детально сторінку про швидкий відкіт через посилання вище. Плідної праці.--Andriy.v (обговорення) 10:43, 23 жовтня 2019 (UTC)

Andriy.v для відкочування треба перевіряти інформацію в АД, а не відкочувати все підряд, що не подобається --Юрко (обговорення) 17:55, 7 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський Я так розумію Вас коментар стосується розділу нище, конкретно щодо дій користувача Mykola7 на сторінці Борщівка_(Ковельський_район). Все-таки я дещо не розумію чому коментар вище зробили Ви на мою адресу, наче натякаючи, що я зробив помилку, що порадив користувачу стати відкочувачем. Але по-перше я зробив пораду користувачу 23 жовтня 2019, побачивши його дії відносно боротьби з вандалізмом та проаналізувавши вибірково, десь коло 20-ти його скасувань — порушень не виявив. По-друге на тій сторінці користувач не використав інструмент ШВ, отже зловживань відкатом я там не бачу. Також, якщо були якісь претензії щодо дій користувача, то заявка на права відкочувача висіла цілий тиждень на ВП:ЗПВ, і Ви мали можливість там прокоментувати. Якщо порушення виявили після закриття заявки, то маєте можливість подати заявку на позбавлення прав на ВП:ЗППВ.--Andriy.v (обговорення) 08:19, 8 листопада 2019 (UTC)
Пане Andriy.v, найперш грамотність потрібна для цих речей. Я просто змучився з такими відкочувачами та видалячами, втрачаючи час на дискусії та виправлення, тому так, маю прЕтензії щодо скасуваНь--Юрко (обговорення) 13:55, 8 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський "найперш грамотність потрібна для цих речей" — для обговорень це не обов'язково. Також тикати на помилки інших в обговореннях — дещо провокативно та інколи "не по-дорослому", оскільки в більшості випадків це простий одрук, який Ви можете легко виправити.--Andriy.v (обговорення) 14:20, 8 листопада 2019 (UTC)
Як необов'язково??? Що можна обговорювати з людиною , котра не опанувала елементарної грамоти? Це без сенсу, ніколи не веду дискусій з такими --Юрко (обговорення) 14:41, 8 листопада 2019 (UTC)
Взаємно, але з людьми, що не хочуть зрозуміти.--Andriy.v (обговорення) 15:52, 8 листопада 2019 (UTC)

Думаю можна спробувати)) --Mykola7 (обговорення) 16:56, 23 жовтня 2019 (UTC)

Щодо індексів

Вікіпедія масово вказує неправильні індекси сіл, копіюючи помилку ВРУ. Індекс Борщівки тут. АД поштових індексів є довідник Укрпошти --Юрко (обговорення) 17:52, 7 листопада 2019 (UTC)

Я вже бачив, просто не туди натиснув --Mykola7 (обговорення) 17:59, 7 листопада 2019 (UTC)

То було назад виправити --Юрко (обговорення) 18:22, 7 листопада 2019 (UTC)
Пізно)) --Mykola7 (обговорення) 18:24, 7 листопада 2019 (UTC)

Редагування інформації про безпеку мотоблоків

Миколо, добрий день! Чи можна дізнатися про причини видалення правки? Я описала випадок, який стався з моїм батьком. Чому я не маю права застерігати людей від цієї триклятої техніки? AlmaSinger (обговорення) 13:16, 8 листопада 2019 (UTC)

AlmaSinger Добрий день! Я звісно вам співчуваю, але це не є стаття про нещасні випадки. В вікіпедії цього писати не потрібно. --Mykola7 (обговорення) 13:21, 8 листопада 2019 (UTC)
Гаразд, зрозуміла, дякую. Тоді скажіть, будь ласка, чи могли б Ви мені допомогти правильно сформулювати додаткову інформацію про те, що ця техніка є небезпечною? AlmaSinger (обговорення) 13:27, 8 листопада 2019 (UTC)
AlmaSinger У нашому світі майже все небезпечно, не лише "ця техніка". У цій статті є розділ про "безпеку", якраз його ви і редагували. У ньому все сказано. --Mykola7 (обговорення) 13:50, 8 листопада 2019 (UTC)
Миколо, не розумію, чому Ви узагальнюєте. Хіба нормальним є те, що мотоблоком, потужністю 12 к. с., голими руками керує людина (різні джерела подають людську потужність показником до 0.1 к.с.), у той час, як управління більшістю видів іншої техніки полягає у керуванні через прилади-посередники, які не чинять значного механічного опору. Як можна безпечність всієї техніки підрівняти під один ранжир? AlmaSinger (обговорення) 15:27, 8 листопада 2019 (UTC)
AlmaSinger Я вам чесно скажу, я уявлення не маю, що ви від мене хочете. Щодо цієї статті, то я вже пояснив. --Mykola7 (обговорення) 20:11, 8 листопада 2019 (UTC)
Пані AlmaSinger, не створюйте щораз нову тему, бо обговорюєте тут одну й ту саму --Юрко (обговорення) 18:10, 9 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський, я вас попрошу свої порядки на моїй сторінці не наводити --Нікалай (обговорення) 18:15, 9 листопада 2019 (UTC)
Ваша сторінка - Користувач:Mykola7. А це сторінка обговорення, вона належить вікі і кожен може її редагувати. Радив би Вам вичитувати статті, бо величезна кількість помилок в тих перекладах --Юрко (обговорення) 18:42, 9 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський, я все сказав!
Не зрозумів? Ще про що і хто?--Юрко (обговорення) 21:17, 9 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський, ви мене прекрасно зрозуміли...
А чому Ви не підписуєтесь? --Юрко (обговорення) 22:55, 9 листопада 2019 (UTC)
А вам, це заважає? --Нікалай (обговорення) 22:59, 9 листопада 2019 (UTC)
Ну це так в правилах вікіпедії. Я ж повинен знати, хто пише. І не тільки я --Юрко (обговорення) 23:03, 9 листопада 2019 (UTC)
Ніби вам тут, ще хтось пише... Логічно думайте --Нікалай (обговорення) 23:08, 9 листопада 2019 (UTC)
Огоооооо... Десь так і думав... Це правила вікі. Я пишу одночасно з декількома людьми і, відповідно, можуть тут писати иньші відвідувачі. Ніхто не зобов'язаний відгадувати ребуси, тим паче, якщо хтось захоче написати скаргу. Добре, нема про що говорити, жах.--Юрко (обговорення) 00:21, 10 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський Прекрасно. Нарешті ви зрозуміли, що з вами тут ніхто спілкуватися не хоче. Жах, що пізно. Удачі вам, сподіваюсь більше спілкуватися з такими, як ви не доведеться. --Нікалай (обговорення) 00:26, 10 листопада 2019 (UTC)
Доведеться)) --Юрко (обговорення) 00:47, 10 листопада 2019 (UTC)
Юрій Градовський І не сумніваюся. Ось знову наприклад, вам пару хвилин тому не було, "що говорити", а тут нашлось. --Нікалай (обговорення) 00:51, 10 листопада 2019 (UTC)
  • AlmaSinger Пропонував би Вам створити окремий розділ цієї статті, наприклад, ==Недоліки==, або ==Небезпека==, де аргументовано, на основі джерел, описати цю проблему--Юрко (обговорення) 21:16, 9 листопада 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Список академій та інститутів України (вища освіта)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список академій та інститутів України (вища освіта) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:31, 14 листопада 2019 (UTC)

Франц Кафка

Вітаю. Ви зробили правильно скасувавши одну вандальну правку, але не скасували попередню, де завандалено дати народження та смерті. Будьте уважні. І якщо бачите нецензурний текст, який видаляєте, будь ласка, сповіщайте адмінів на цій сторінці про необхідність зміни видимості такого "редагування", аби при заходженні в історію редагувань це не бачила спільнота. Дякую, з повагою, АВШ (обговорення) 16:46, 15 листопада 2019 (UTC)

Шкурба Андрій Вікторович Оп. Не побачив, дякую за зауваження.) --Нікалай (обговорення) 17:58, 15 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Живі президенти США номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg

Стаття Живі президенти США, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 листопада 2019. Що ще можна зробити? --A1 (обговорення) 09:44, 27 листопада 2019 (UTC)

Щодо статті про певну політичну силу

« Політика нейтральної точки зору стверджує, що статті слід писати неупереджено для того, щоб читач одержував уявлення про реальний стан справ.

Можна легко помилитися в розумінні політики нейтральної точки зору. Ця політика не означає написання статті з якоїсь однієї-єдиної неупередженої, «об'єктивної» точки зору. Навпаки, ця політика встановлює, що ми повинні чесно представити всі існуючі точки зору і стаття не повинна декларувати, мати на увазі або натякати на те, що яка-небудь із представлених точок зору є єдино правильною.

Критичним чинником створення неупереджених статей є спільна праця вікіпедистів. Це одна з найбільших переваг Вікіпедії.

«

Витяг з матеріалу Вікіпедії про нейтральну точку зору.

Оскільки у даній статті на підтримку політсили є 4 цитати (про антирадянщину, дві про виправдовування "антисемітизму" і про послідовність політики), а критикою виступає 8 посилань на "ксенофобію" цього об'єднання, то, очевидно, що розділи мають за мету зробити наголос на порушенні прав людини ВО "Свободою". Власне кажучи, останнє і стало причиною мого редагування.--Dank011 (обговорення) 20:58, 9 грудня 2019 (UTC)

Крик душі

Пане Микола, навіщо ви вандалите статтю про Ф.Тетянича? я як син Тетянича і дійсний дослідник, я працюю з його документами та архівом, знаходжуся в крайньому розпачі, коли бачу яка хрінь написана про мого батька. Ви відкочуєте мої правки постійно, і встановлюєте правки божевільного фаната С.Роде, який ні одного взагалі матеріалу про мого батька не читав, і бачив його один чи два рази за життя, і публікує фантазії які фактично є його недостовірною маячнею. Ось тільки одна цитата з прикладом: "блаженним Феодосієм Київським, українським робочо-християнським подвижником в стилі авангарду. Рідні і близькі натомість його знали нерідко як Федося, нашого Федося, дядька Федося, Федю, дядю Федю тощо." Ви вважаєте що це адекватно ? тому припиніть відкачувати правки, або якщо це бот вимкніть його будь-ласка — Це написав, але не підписав користувач BohdanTetianych (обговореннявнесок) 03:55, 15 грудня 2019 (UTC).

BohdanTetianych Вітаю! І справді "Крик душі". Не знаю хто такий цей С. Роде, але мабуть і знати не хочу. І справді якась неадекватність написана, спочатку і не скажеш, не замічав цієї дурні про "нашого Федося". Дякую за зауваження, але мушу, ще сказати, не прибирайте квадратних дужок з дати смерті. Дякую! --Нікалай Обг. 03:55, 15 грудня 2019 (UTC)

права патрульного

Вітаю, за результатами обговорення вам надано права патрульного. --Helixitta (t.) 14:33, 17 грудня 2019 (UTC)

Щиро Дякую! --Нікалай Обг. 14:40, 17 грудня 2019 (UTC)

Львів

В статье Вроцлав находится также название на немецком, а в статье Вільнюс - на польском. Это исторические названия. Я не имел в виду названия Вроцлава по-полски и Вильнюса по-литовски. Но могу добавить и на других языках. Żyrafał (обговорення) 16:23, 19 грудня 2019 (UTC)

Żyrafał На вашій СО я так і пояснив. --Нікалай Обг. 20:29, 19 грудня 2019 (UTC)

Baraban

Прошу перевірити цю статтю. Будь ласка дякую--DestroyedShu Обг 14:20, 19 січня 2020 (UTC)

Єгипет

Вітаю. Я вже колись Вас просив звертатися до адмінів, щоб ті приховували нецензурні та ксенофобські "правлення", що паплюжать нашу Вікі. Ви їх відкинули, але ж в історії вони залишаються, їх можна там побачити. --АВШ (обговорення) 15:01, 21 січня 2020 (UTC)

Добрий вечір. І справді. Чомусь не звернув на це уваги. Дякую і вибачайте, якщо якісь незручності. --Нікалай Обг. 15:34, 21 січня 2020 (UTC)
Усе гаразд. Робимо одну справу. Наснаги! --АВШ (обговорення) 15:36, 21 січня 2020 (UTC)
Дякую. Взаємно --Нікалай Обг. 15:37, 21 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Ви є активним патрульним, тож чи не було б вам цікаво долучитися до проекту патрулювання статей Вікімарафону? Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:38, 27 січня 2020 (UTC)

Перевірка статей

Доброго дня ! Як можна отримати перевірку моїх статей та правок https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%95%D0%A2%D0%90%D0%9C та https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Я вже тиждень тому писала в обговорення патрульних, але ніхто не перевірив

Шаблон Edited у статті Papers, Please

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Papers, Please був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 07:31, 13 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Edited у статті Beholder (відеогра)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Beholder (відеогра) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:59, 15 лютого 2020 (UTC)

Про адміністративні попередження

Вітаю.

Більшість адміністративних повідомлень і попереджень для інших користувачів встановлюють тільки адміністратори. На те є дві причини:

  1. Спільнота делегувала адміністраторам повноваження виписувати подібні попередження, оскільки вважає їх достатньо кваліфікованими для виконання цих завдань. Тобто, адміністратори вважаються достатньо досвідченими для того, щоб відрізнити випадок, в якому слід виписувати попередження, від випадків, коли виписувати їх не варто. Адміністратор несе пряму відповідальність за свої адміндії.
  2. Тільки адміністратори мають технічну можливість імплементувати винесене попередження, тобто втілити його в життя. Якщо ви, не маючи прав адміністратора, встановите комусь попередження, але його ніхто не виконає, це буде пустим і беззмістовним попередженням. Це підриває саму суть цих попереджень.

Також, виписуючи подібні попередження, у недосвідченого користувача може скластися хибне уявлення про те, що ви маєте повноваження адміністратора. Такі дії засуджуються в Українській Вікіпедії.

Все це я пишу у зв'язку з вашим попередженням про неприпустимість імені тут: Обговорення користувача:Ukraine Hosting § Неприйнятне ім'я користувача. Якщо ви бачите десь порушення правил і є потреба в адміндіях, звертайтеся на ВП:ЗА.

Дякую за увагу, --VoidWanderer (обговорення) 12:01, 19 лютого 2020 (UTC)

VoidWanderer ВІтаю. Зрозумів. Абсолютно не мав у своїх діях намірів когось вводити в оману, думав, що ці шаблони можуть додати і інші користувачі. Візьму на майбутнє. Дякую і перепрошую. --Нікалай Обг. 12:08, 19 лютого 2020 (UTC)
Справа в тому, що цей шаблон навіть серед адміншаблонів особливий — ви попереджаєте про ймовірність безстрокового блокування. Це одне з найважчих обмежень у Вікіпедії, окрім глобального блокування.
У нас були негативні прецеденти, коли ці шаблони розставляли користувачі без прав адміністратора. Немає жодної потреби потім пояснювати чому одним «можна», а іншим — «ні». --VoidWanderer (обговорення) 14:01, 19 лютого 2020 (UTC)
Зрозуміло. Дякую! --Нікалай Обг. 14:07, 19 лютого 2020 (UTC)

Тольга Кахраман (Tolga Kahraman)

привіт, ти можеш переглянути мою статтю? — Це написав, але не підписав користувач Miamorlatino (обговореннявнесок).

Статтю вилучили. --Нікалай Обг. 19:55, 25 лютого 2020 (UTC)

Згущівка з кавою для вас

Zguschene moloko z kavoju.png
Згущівка з кавою
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020 та увійшовши до трійки найктивніших! Acedtalk 13:00, 11 березня 2020 (UTC)

Сувеніри за допомогу в організації Вікімарафону 2020

Вітаю! Дякую за вашу активну участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслав вам листа вікіпоштою щодо фізичних сувенірів за вашу роботу; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:13, 11 березня 2020 (UTC)

Місяць сучасної політики США

Вітаю! На вашій сторінці користувача вказано, що ви цікавитесь політикою. Можливо, вас зацікавить Місяць сучасної політики США.

На жаль, зараз багато фундаментальних статей в УкрВікі на тему сучасної політики США знаходяться в поганому стані або відсутні загалом; при цьому це важлива й актуальна тема: як для України, так і загалом. Тож метою цього місячника є спробувати трохи виправити ситуацію.

Планується, що місячник триватиме із 28 березня по 28 квітня. Усі активні учасники отримають невеличкі пам'ятні сувеніри, а автори найбільш якісного внеску — окремі призи (детальніше читайте на сторінці місячника). Якщо вас цікавить, долучайтесь і підписуйтесь у розділі учасників. Також можна і варто доповнювати список статей до створення та поліпшення. Дякую ) --Acedtalk 23:08, 23 березня 2020 (UTC)

BTS

МИ додали у статтю про BTS нову інформацію за 2019 та 2020 роки, яка раніше не була зазначена. Не могли б ви, будь ласка, переглянути зміни та затвердити їх, якщо вас все влаштує? — Це написав, але не підписав користувач Katezz91 (обговореннявнесок).

Першоквітневе патрулювання

...має бути акуратним. ) Вітаю, отут була помилка, адже в оазах буває землеробство. --Brunei (обговорення) 18:12, 1 квітня 2020 (UTC)

Вітаю! Вже коли вийшов зі сторінки то, щось подумав, що мабуть все таки Оазове, ще подумав собі, як це "базове землеробство" ). Дякую Brunei! --Нікалай Обг. 18:19, 1 квітня 2020 (UTC)

Воля (компания)

Микола, доброго дня! Підкажіть будь ласка причину видалення оновленої інформації? Також Ви вказали наступне (Скасовано останні 20 редагувань і відновлено версію 27098172 користувача Динамо-фан. Повернення доконфліктної версії).

Дуже чекаю на зворотній зв'язок, адже намагаюсь оновити вже давно застарілу інформацію на цій сторінці. Буду дуже вдячна за будь-які рекомендації з Вашого боку.

Дякую! — Це написав, але не підписав користувач Anna Liabakh (обговореннявнесок).

@Anna Liabakh: Доброго дня. В статті мала місце війна редагувань, тому я і повернув статтю до останньої затвердженої версії. Раджу запросити іншого учасника на сторінку обговорення статті і там обговорити подальші дії. Щодо оновленої інформації то то ви вилучаєте інформацію, яка підтверджена джерелами, тобто цього робити не потрібно. Оновлювати звісно можете, просто додавайте до статті інформацію, при тому пам'ятайте, що вона повинна бути підтверджена авторитетними джерелами і не повинна містити оригінальних досліджень. І також не збувайте підписуватись на сторінках обговорень за допомогою чотирьох тильд (~~~~). Бажаю наснаги. --Нікалай Обг. 13:08, 9 квітня 2020 (UTC)

Дякую за редагування

Trophy.png Дякую за редагування
Дякую тобі за редагування!!! Бо більша частина статті не була перекладена з російської Uhgwq1408 (обговорення) 18:24, 10 квітня 2020 (UTC)

Воля (компанія)

Миколо, доброго дня! З огляду на те, що Ви вже приймали участь в редагуванні даної статті, запрошую Вас долучитися до ознайомлення з внесеною мною інформацією.

Буду вдячна Вашій допомозі та перевірці інформації на дотримання всіх правил. --Татьяна Зеленая (обговорення) 12:27, 23 квітня 2020 (UTC)

Щодо згадок

Вітаю. А чи не передбачені в такому випадку наслідки? Дякую.--Юрко (обговорення) 12:02, 30 квітня 2020 (UTC)

Вітаю і вас. Наскільки знаю, це би мало приховуватись ревізорами (яких у нас немає, але є на Меті), ну і мало би бути блокування за розголошення персональних даних. --Нікалай Обг. 12:20, 30 квітня 2020 (UTC)
Користувач заслуговує на блокування? Дякую.--Юрко (обговорення) 12:41, 30 квітня 2020 (UTC)
Користувач упродовж багатьох років редагував під власним іменем, тому випадок непростий. Утім, коли він звертається по допомогу щодо вилучення (не за блокуванням користувача), він повністю в своєму праві. Подальше роздмухування теми недоцільне, й може теж нести наслідки.--Brunei (обговорення) 12:52, 30 квітня 2020 (UTC)
Тобто, рівності так і не має, все ж існують групи користувачів, як сказав вчора один адмін, за статусом - їм можна все. Досить Ваших залякувань, це також не вітається.--Юрко (обговорення) 13:13, 30 квітня 2020 (UTC)
Ви або нічого не розумієте, чи вдаєте, що нічого не розумієте. Чи варто Вам хоч колись щось пояснювати? Ви все одно все без виключення перекручуєте, як в останньому коментарі.--Brunei (обговорення) 14:02, 30 квітня 2020 (UTC)
Думаю, що на блокування ні. Припускаючи добрі наміри можна припустити, що Користувач А не знав, що Користувач Б тепер проти розголошення, оскільки покидав Вікіпедію у цей час. Підтримую, що не варто роздувати цю тему. --Нікалай Обг. 14:04, 30 квітня 2020 (UTC)

До речі Brunei, яка ваша думка щодо локальних ревізорів? --Нікалай Обг. 13:55, 30 квітня 2020 (UTC)

Уважніше!

Доброго ранку! Ви нещодавно поламали шаблон... Квадратна дужка біля Саболч-Сатмар-Береґ. Я вже пофіксив. Уважніше! ;-) (боровся із вандалізмом і дійшов аж того шаблону...)--Nickispeaki (обговорення) 01:58, 6 травня 2020 (UTC)

Ой, і справді. А я, ще вчора, не пам'ятаю в якій статті, бачив цей шаблон і не міг зрозуміти, що не так ))). Дякую NickispeakiНікалай Обг. 08:57, 6 травня 2020 (UTC)
))) --Nickispeaki (обговорення) 11:42, 6 травня 2020 (UTC)

Шаблон Розділити у статті Єретик

Вітаю. Ви поставили шаблон {{Розділити}} на сторінку Єретик 05.12.2019 о 18:45. В описі редагування вказано наступне: "Відкинуто редагування 194.126.224.17 (обговорення) до зробленого [[::User:Myrczyk|Myrczyk]]"

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 13:45, 21 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту

--Sakateka (обговорення) 10:59, 24 травня 2020 (UTC)

пробіли

Добридень! Нерозривні пробіли можуть бути невидимками ред.№ 28736409, тож Вікіфікатор їх шукає й замінює на ред.№ 28736313 (найчастіше один раз за натискання кнопки вікіфікатор)--Gouseru Обг. 21:50, 18 червня 2020 (UTC)

Зрозуміло. Дякую. --Нікалай Обг. 22:10, 18 червня 2020 (UTC)

Сторінки учасників гурту BTS.

Добрий вечір. Ми вже дуже довгий час намагаємося завершити сторінки учасників гурту BTS. Виправили машинний переклад з російської та недостовірні факти (перекладали інформацію з Вікіпедії англійською мовою, перевіряли всю вказану у статтях інформацію), проте ніяк не можемо знайти людину, яка б перевірила нашу роботу, затвердила сторінки мемберів, якщо все в порядку, та захистила їх (вони дуже популярні серед нових фанатів гурту, тому хлопцям часто дописують недостовірні або навіть образливі факти з їхніх біографій). Будь ласка, допоможіть нам довести справу до кінця. Якщо у вас немає достатньо часу зробити це самостійно, вкажіть, куди нам можна ще звернутися. Будемо щиро вдячні за допомогу. — Це написав, але не підписав користувач Katezz91 (обговореннявнесок).

@Katezz91: Доброї ночі. Перевірив дві статті з вашого внеску. Спробую решту перевірити вдень (якщо мене хтось не випередить), а то зараз вже пізно ). Можете написати мені всі статті які ви дописували, щоб я швидше орієнтувався. Щодо захисту, то думаю цілком можливо їх захистити, як популярні статті з великою вірогідністю вандалізму, але з цим питанням мусите звертатися до адміністраторів, я не маю такого технічного права. Спробуйте написати на цю сторінку . --Нікалай Обг. 23:02, 31 липня 2020 (UTC)

Дуже вдячна вам за те, що ви так швидко відрегували (наша команда вже майже рік намагається привести ті сторінки до ладу) і підказали, куди звертатися, щоб їх захистити. Решта сторінок, щоб ви їх переглянули: Кім Намджун, Чон Хосок, Пак Чімін, Кім Техьон, Чон Чонґук (вибачте, не знаю, як вставляти посилання на них).Ще раз дцже дякую вам за допомогу!) — Це написав, але не підписав користувач Katezz91 (обговореннявнесок).

@Katezz91: Вроді все.) --Нікалай Обг. 17:55, 6 серпня 2020 (UTC)

Повідомлення

Вітаю. Мушу повідомити, що я припустився помилки під час голосування тоді. Це питання мене непокоїть давно, тож переконав себе написати Вам. Словом, якщо надумаєте, то я - за.--Юрко (обговорення) 16:30, 11 серпня 2020 (UTC)

Юрко, Вітаю. Якщо ми думаємо про одне і теж, то це було не так вже і давно ). Дякую. Приємно це чути. Отримував, ще пару листів з такою пропозицією, але щось ніяк не можу надумати.) --Нікалай Обг. 16:52, 11 серпня 2020 (UTC)
Сподіваюсь на позитивне рішення.--Юрко (обговорення) 17:02, 11 серпня 2020 (UTC)
Дякую. Справді приємно. Доречі Юрко, згадую, що наша з Вами перша зустріч була не дуже приємною ). Тож скориставшись нагодою, хотів би перепросити. Там тоді була моя вина. Не міг тоді себе переконати написати Вам.)) --Нікалай Обг. 17:11, 11 серпня 2020 (UTC)
Нема потреби перепрошувати, це я був їжакуватий, не знався на багатьох речах вікіпедії. Соромно тепер за таку поведінку, але цього вже не викреслиш. --Юрко (обговорення) 17:18, 11 серпня 2020 (UTC)
Ну, не будемо оглядатися назад.) --Нікалай Обг. 17:22, 11 серпня 2020 (UTC)

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту

Вітаємо, Mykola7: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:30, 25 вересня 2020 (UTC)

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn

Xin chào Mykola7: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)

Джонатан Келлерман

Вітаю. Ви що не бачите мій шаблон про продовження написання? Прошу не порушувати правила. --АВШ (обговорення) 00:24, 3 жовтня 2020 (UTC)

Шкурба Андрій Вікторович, Вітаю. Ой, вибачте, справді не бачив. Він в телефонній версії майже непомітний. —Нікалай Обг. 07:46, 3 жовтня 2020 (UTC)
Все гаразд. Непорозуміння владнано. ) --АВШ (обговорення) 16:26, 3 жовтня 2020 (UTC)

Генадій Шутов

Доброго дня, Mykola7. Прошу перевірити сторінку Генадій Шутов. Вдалих вихідних! -- pr12402, 9 жовтня 2020

pr12402, YesТак Зроблено. Дякую, взаємно. --Нікалай Обг. 15:50, 9 жовтня 2020 (UTC)

Номінація

Номінував вас на права адміністратора, сподіваюся, що все буде добре ) З повагою, --Kisnaak Обг.Внесок 14:54, 5 листопада 2020 (UTC)

Спробуємо знову))) --Нікалай Обг. 16:09, 5 листопада 2020 (UTC)

Для довідки

Вітаю. {{ping}} не працює якщо Ви у тому самому редагуванні не додасте свій підпис через ~~~~, тобто тут бюрократи не отримають сповіщення. Також можливо згадувати користувачів й через опис редагування, але тільки через пряме посилання на сторінку користувача.

P.S. щодо заявки на ЗПА: не падайте духом (у мене таких заявок було аж 5)). Прислуховуйтесь до добрих порад, робіть правильні висновки і побачите що й права з'являться.--Andriy.v (обговорення) 16:55, 12 листопада 2020 (UTC)

Andriy.v, Вітаю. Я бачу, що щось сповіщення, що згадку надіслано мені не прийшло, а все через підпис.) Кілька раз вже таке було. Ну, буду знати, дякую.
Дякую за підтримку. Єдине за що трохи образливо, то за голоси проти суто через правило, яке я пропоную. При чому від таких, що "сам не гам, і комусь не дам". Ну, буду звертати увагу на добрі поради. Дякую!) --Нікалай Обг. 17:29, 12 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Mykola7, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 15:32, 20 листопада 2020 (UTC)

Методичка

Тоді забув, зараз згадав: Обговорення Вікіпедії:Кандидати у добрі статті#Нова добра стаття. Це на майбутнє. --Roman333 (обговорення) 17:12, 27 листопада 2020 (UTC)

Дякую. --Нікалай Обг. 17:17, 27 листопада 2020 (UTC)

дякую

Доброї ночі! Дякую за Вашу активність, але не відкидайте цього, бо тільки все він продовжує. Жаль, колись був серед адмінів один, який жив у США, який у цей час був активний. Почекайте, хай хтось з'явиться. У себе не пишу, бо у вас сторінка захищена від таких. --АВШ (обговорення) 01:58, 7 грудня 2020 (UTC)

Шкурба Андрій Вікторович, Доброї! Так, вже не відкидаю, бо сенсу справді немає. Почекаю, якщо не засну). --Mykola Обг 02:04, 7 грудня 2020 (UTC)
От якби адміни б віддали для таких екстрених ситуацій хоч можливість перевіреним користувачам як Ви масовий вандалізм спинити, то було б добре. ) Або все-таки обрати Вас до адмінів, бо як і я не спите в цей час. Я, на жаль, тілки й у цей час доби можу працювати у Вікі, бо вранці на роботі. Не дочекаюсь, пішов спати. Наснаги, чекаю на Вашу нову номінацію. З повагою, --АВШ (обговорення) 02:11, 7 грудня 2020 (UTC)
Було б чудово. Дякую, добраніч) --Mykola Обг 02:15, 7 грудня 2020 (UTC)
Дякую! Коли ви ж спите? ) --АВШ (обговорення) 13:27, 7 грудня 2020 (UTC)
Нема за що! Стараюсь це робити вночі, якось встигаю.))) --Mykola Обг 14:43, 7 грудня 2020 (UTC)

Відкидання

Вітаю. Вчергове бачу, як Ви використовуєте інструмент ШВ для відкидання невандальних редагувань, як то щойно в кнайпі. Чи можете пояснити причини порушення правила ШВ? Дякую.--Юрко (обговорення) 15:13, 8 грудня 2020 (UTC)

Вітаю. Я вже колись говорив, що цей флудомарш вважаю вандалізмом і підривом нормального функціонування Вікі і буду відкидати його коли побачу. Що і роблю. А за обхід блокування і ці масові зміни, можливо скриптом, взагалі потрібно відкочувати все, що він тут редагує. --Mykola Обг 15:25, 8 грудня 2020 (UTC)
Ну але це Ваша особиста думка. Я ж, наприклад, вандалізму не бачу, про обхід блокування також вилами по воді, а бачу ВР між Вами та анонімом.--Юрко (обговорення) 15:49, 8 грудня 2020 (UTC)
Це не лише моя думка. Цей флуд не несе жодного конструктиву. "вилами по воді"? Вам сюди журнал блокувань його IP тільки за минулий тиждень переписати? Якщо спільнота вирішить, що хоче бачити цей флудогенератор — немає питань. Нехай хоть все тут зафлудить, я не вмішаюсь, але на даний момент перетворити кнайпи і СО на те, що він зробив в липні-серпні я не дам. --Mykola Обг 15:57, 8 грудня 2020 (UTC)
А чия ще це думка? Де було ухвалене рішення про те, що ці редагування є вандальними? Ай-пі адреси різні, тоді кожну треба доводити на тотожність. Якби не було реакції на його тексти, не було б і текстів, я, нп, не відписуюсь під ними. Кнайпи? Ну це ж не Ваша приватна власність, що Ви щось комусь не дозволите. Треба приділяти увагу основному просторови більше, тоді такі питання відпадуть самі по собі. Ай-пі адреси теж користувачі і мають такі ж права.--Юрко (обговорення) 16:40, 8 грудня 2020 (UTC)
Шукайте, якщо цікаво чия ще. Мені доводити на тотожність не потрібно. Всього доброго. --Mykola Обг 16:42, 8 грудня 2020 (UTC)
Думки можуть собі існувати, але рішень жодних з цього приводу я не пам'ятаю, тому вважаю Ваші дії такими, що порушують правила.--Юрко (обговорення) 17:26, 8 грудня 2020 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Патрулювання/Журнал

Привіт! Долучайтесь до учасників проекту ) --Acedtalk 18:44, 8 грудня 2020 (UTC)

Aced, привіт! О, дякую! Тут без варіантів долучаюсь). --Mykola Обг 18:58, 8 грудня 2020 (UTC)

В'язі для фізики

Доброго дня, ви відкотили проставляння шаблону включення до проєкту "Фізика" у статті "в'язі". Чому? Тобто, я можу зрозуміти, якщо ви вважаєте, що я неправильно проставив значимість чи рівень — але загалом, ніби достатньо очевидно, що ця стаття говорить про речі, які є фізикою.--BogdanShevchenko (обговорення) 14:29, 10 грудня 2020 (UTC)

А, вибачайте, не побачив, що ви повернули назад, знімаю претензії)--BogdanShevchenko (обговорення) 14:31, 10 грудня 2020 (UTC)
@BogdanShevchenko:, це було випадкове натискання кнопки, перепрошую. Відразу тоді відкотив назад). --Mykola Обг 14:32, 10 грудня 2020 (UTC)
А, вже самі знаєте)) --Mykola Обг 14:32, 10 грудня 2020 (UTC)

Шутов, Бондаренко

Доброго дня, Mykola7! Якщо можна, прошу підтримати сторінки, тому що англомовні хочуть видалити: https://simple.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Requests_for_deletion/Requests/2020/Hienadz_Shutau, https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Articles_for_deletion/Hienadz_Shutau, https://simple.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Requests_for_deletion/Requests/2020/Raman_Bandarenka. Всього найкращого! -- pr12402, 15 грудня 2020

UPD. Вітаю, Mykola7!

Подивіться на це будь ласка: https://simple.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Requests_for_deletion/Requests/2020/Alexander_Taraikovsky, https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Articles_for_deletion/Alexander_Taraikovsky, https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Articles_for_deletion/Hienadz_Shutau. Потрібна допомога... Дякую. -- pr12402, 29 грудня 2020

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 03:13, 18 грудня 2020 (UTC)

Не встигаю

Доброї ночі! Якщо вона добра. Я за Вами не встигаю. Тільки но хочу скасувати і йому написати, що це марна справа — його "виверти" не відвернуть від написання у Вікіпедії, як Ви вже скасували ). Дякую насправді. Скільки ще залишилося до нової номінації? Обов'язково підтриаю! --АВШ (обговорення) 01:49, 25 грудня 2020 (UTC)

Доброї! Я вже, як на автоматі зі швидкістю))). Може в червні). Дякую! --Mykola Обг 02:05, 25 грудня 2020 (UTC)

Щодо наставників

Вітаю. Мені не сподобалася, що виключили багатьох користувачів з наставників, та й ще без їх згоди. Припущення про те, новачки тільки в перші дні будуть звертатися до наставників невірне. Моя СО була захищена тривалий час, але до мене зверталися як до наставника неодноразово, можливо хтось не зміг. Навіть після того як я зняв захист, було звернення, яке б було і при захисті. Ви ж по суті привласнили собі право керувати наставниками, не маючи на це жодних підстав. Крім того захист може зніматися, доведеться редагувати список наставників, а хто це буде робити? Я б ще зрозумів, якби Ви це спочатку обговорили, чи хоча спитали користувачів. А так Ви внесли розлад у наставництво. --Submajstro (обговорення) 16:49, 25 грудня 2020 (UTC)

Submajstro, я особисто за таке вилучення, бо поки вестиметься обговорення, то хтось вже отримуватиме наставників з захищеними СО, і не всі будуть готові чекати 4 дні. Власне вони й не знатимуть, що це 4 дні, тому скоріше за все побачать, що функція не працює й полишать. Звісно, у когось питання виникає пізніше, але це упередження виживання. А повернути людей до списку не важко. В ідеалі за цим має стежити адміністратор, що накладає захист. На практиці ж скоріше наставник, бо він береться за наставництво, а адміністратори можуть і не знати, що людина наставник. --塩基Base 17:26, 25 грудня 2020 (UTC)
@Base: Навіть, як що це робити, то не таким способом. На практиці це виглядає як підрив нормального функціонування Вікіпедії. --Submajstro (обговорення) 17:42, 25 грудня 2020 (UTC)
Submajstro, вітаю. Base загально описав, що хотів я. Якщо хтось з цих користувачів буде проти, ніхто воювати не збирається, повернем, але коли новачок бачить, що може задати питання, пробує, а у відповідь отримує "Ця сторінка захищена, щоб запобігти вандалізму", це не зовсім то, що має на меті проект наставництва. Термін захисту вийде, поверну назад, ніяких проблем з цим не бачу. А з таким підходом видаляти звідти неактивних теж можна вважати підривом. --Mykola Обг 20:08, 25 грудня 2020 (UTC)
Ваша відповідь мені не сподобалася, особливо «повернем». Це виглядає як те, що Ви на себе перебрали всі функції спільноти. Є проблема і її потрібно обговорювати, вирішувати спільно. Як видно на ЗА є різні думки. Користувач добровільно вирішив стати наставником і у Вас немає ніяких прав позбавляти його цього статусу. Дуже погано, коли користувач щось робить і щось виправляє. А якщо не виправить, обставини бувають всякі, наставник буде втрачений. --Submajstro (обговорення) 20:25, 25 грудня 2020 (UTC)
Тобто по-вашому нічого не виправляти, бо це дуже погано? Позахищайте тоді ці сторінки, а то я вдруг попривласнюю їх собі... Більшість не погодиться — сміливо відкидайте мій "розлад з підривом" --Mykola Обг 20:35, 25 грудня 2020 (UTC)
Власне, я теж вважаю, що ви поквапилися. Я не маю нічого проти того, якщо хтось мене вилучить із тієї сторінки без попередження в разі наявності достатніх підстав (наприклад, якщо я не відповідатиму на звернення новачків), але тут підстави я не вважаю достатніми, щоб аж так квапитися. Як мінімум день ви могли почекати, написавши відповідні звернення до тих користувачів. Уже два адміністратори сьогодні ж таки зняли захист. Можливо, інші зроблять так само. За весь час існування тієї функції я мав, здається, лише одне звернення від новачка. І моя СО місяць була захищена. Катастрофи б не сталося, якби вона повисіла захищеною ще день, або може й більше.--Piramidion 21:10, 25 грудня 2020 (UTC)
@Piramidion та Submajstro:, вибачайте. Бувають такі моменти, що рвешся допомагати, а тут бац, проблемка. І зразу, "А тебе про це просили?"... --Mykola Обг 01:28, 26 грудня 2020 (UTC)
Ну, треба ж враховувати як користь, так і шкоду. Сьогодні новачки, можливо, здивуються, побачивши, що на місці наставника, щодо якого вони знають, що можуть звернутися й отримати відповідь (як от Станіслав Туріна до Mcoffsky) тепер хтось, кого вони зовсім не знають (у вікіпедійному сенсі, звісно). Це вже не кажучи про те, що ви додали зайвої роботи самим наставникам (або й узагалі відбили в них бажання ними бути). Проблему треба вирішувати на іншому рівні. Вилучення наставників — не варіант. Якщо керуватися такою практикою, то ви дасте вандалові нову ціль — зробити всі СО наставників захищеними, щоб їх повилучали з наставників. Та й СО активних користувачів так чи інакше захищають часто, і навіть якщо вибирати короткі терміни, в сукупності вони все одно будуть захищеними подовгу.--Piramidion 08:12, 26 грудня 2020 (UTC)

@Submajstro та Piramidion: Шановні! Я так і не зрозумів, чому Ви на тезку напали? Ви бачили, що діється? Скільки вандалів останніми днями вандалили СО і статті? Тому він і видалив їх (наставників із захищеними СО і це, мабуть, найліпше, що він міг зробити у цій ситуації). От і мене. І слава Богу, бо я зараз не суперактивний у вікі, а мою сторінки тим часом вже добряче вандалили, аж поки не поставили захист. А от, уявіть (більше гіпотетично, але ж!) - захоче новачок написати мені - а тут БАЦ! Не можна! Або ще "ліпше" - захист закінчиться, вандал напише там матюків і новачок зайде і прочитає - і що він подумає? Так що краще б нам зараз подумати, що із цими капосниками зробити. Бо мені він вже на нерви починає діяти. Сьогодні черговий сюрприз від нього отримав. А тезка робить замість вас чимало роботи. То краще б подякували йому, а не нападали. До речі, тезко, дуже дякую! Добраніч. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 00:28, 27 грудня 2020 (UTC)

@Nickispeaki: Так потрібно щось робити, але не можна позбавляти без згоди користувача те, що він погодився робити. Це не коректно і може розглядатися як деструктив. Якщо комусь все-одно, то наставництво не до нього. --Submajstro (обговорення) 07:56, 27 грудня 2020 (UTC)
Ключове слово тут може. Але ж тут ніби пояснили (і я в тому числі), що в даному випадку це була скоріше вимушена міра, яка якраз була зроблена для підтримки нормального функціонування укр-вікі. Нагадаю, що вандали почали масово вандалізувати статті і СО. Тому деякі СО наставників (в тому числі мою) було захищено. Оця сторінка, до речі, вона "Примітка: Ця сторінка захищена. Її можуть редагувати тільки користувачі, що зареєстровані вже більше 4 днів". Так само захищена! То про що ми мову ведемо? У мене хіба маленьке зауваження до колеги - що треба було це пояснити десь. Ну на ВП:ЗА хоча б. Оце єдине зауваження. Але це більше, щоб ніхто не придрався (як дехто тут вже робить - НМСД), а не "підрив вікіпедії". Я слідкую за подіями і бачив не раз, як колега відкидав купу вандалізму (і де були в той час адміни? ;-?). Тому і оте видаляння із наставництва - я би сказав - вимушена міра, коли адміни з певних причин не справляються із цим... То тут, особисто у мене, питання більше до адмінів, а не до Mykola7. У той же час, якщо у Вас є інші дані з цього випадку, що кардинально можуть зміни мою думку, то я з радістю з ними ознайомлюся за найближчої нагоди. Дякую. --Nickispeaki (обговорення) 13:29, 27 грудня 2020 (UTC)
Дякую! Добраніч.)) --Mykola Обг 00:32, 27 грудня 2020 (UTC)

вандал

Дякую за старання щодо того вандала, але варто дочекатись адмінів, відкіт нічого не дасть--eNVoy (обговорення) 16:35, 26 грудня 2020 (UTC)

NV, та це зрозуміло. Не в образу комусь, звісно, але не знаю навіщо нам стільки адмінів, це відбувається під носом, як мінімум в 3-х адмінів. --Mykola Обг 16:38, 26 грудня 2020 (UTC)
Я вже повідомив.--eNVoy (обговорення) 16:41, 26 грудня 2020 (UTC)
коли бачу ваші зусилля, згадую «не злим, тихим словом» кожен голос «проти» в номінації --Artem Lashmanov (обговорення) 01:11, 27 грудня 2020 (UTC)
Artem Lashmanov, дякую. Тут у деяких користувачів уявлення, що адмінпрапорець це прямо крісло президента. Вони не розуміють, що адміністратор це такий же користувач, який немає якоїсь переваги над іншими, що це просто технічні права, які деяким користувачам є просто необхідні. --Mykola Обг 02:01, 27 грудня 2020 (UTC)
поживемо ще рік і будемо Вас знову номінувати ) Я думаю навіть в таких надзвичайних умовах як зараз «спільнота проти» не витримає 4-ої номінації ))) --Artem Lashmanov (обговорення) 02:16, 27 грудня 2020 (UTC)
Та я вже не спішу.)) Дякую. --Mykola Обг 02:18, 27 грудня 2020 (UTC)

Ваші конфлікти

Вітаю. Почну з головного, я уважно розглянув ситуацію і схиляюсь до думки, що ваші дії, які почались з редагування на сторінці обговорення і продовжились на сторінці запитів до адміністраторів порушують ВП:НПК. Тим не менше, я не можу зрозуміти ваших мотивів, я звик у всьому виходити із ВП:ПДН, тому допускаю, що це робите з добрими намірами, але не можу зрозуміти у чому вони полягають. У Вікіпедії напівзахист щоденно ставиться на значу кількість сторінок, які є вразливими до тих чи інших деструктивних дій. Ви "причепились" (вибачайте але більш коректного слова підібрати не можу) до абсолютно дрібної адміндії. Я не знаю чи розумієте, що якщо вимагати обґрунтування кожної такої дрібної і загалом очевидної дії, то на відповідь і на подальшу дискусію буде витрачено досить багато часу. Коли користувач просто проігнорував вас, ви ще декілька разів повторили, і врешті решт дочекались емоційної відповіді. Виглядає це як спровокований на абсолютно рівному місці конфлікт, навіть якщо ви керувались при цьому найкращими намірами. Якщо ви керувались якоюсь старою образою, то можу вам дати пораду - просто забудьте. У Вікіпедії щодня відбувається десятки конфліктів, якщо ви будете накопичувати в собі всі образи, то досить швидко вигорите. --yakudza 00:27, 8 січня 2021 (UTC)

Yakudza, вітаю. Так, я знаю, що напівзахист ставиться щоденно, я би повністю зрозумів, якщо б цей захист був поставлений навіть на 6 місяців, але адміністратор знову ставить безстроковий захист на статтю через добре нам відомого клієнта. Навіщо забороняти усім незареєстрованим і новозареєстрованим редагувати статтю через одного? ВП:ЧЗС не дозволяє адміністратору отак з порогу ставити безстроковий захист. Я дуже сподівався, що ситуація вийде, як тоді і ДмитрОст просто змінить безстроковий захист на захист з терміном, і перепитав чи можу я звернутися дальше, чи отримаю якусь відповідь, не маючи на увазі погрозливий тон. Отримав у відповідь звинувачення. Погоджуюсь, що другий раз перепитувати не варто було. Від себе додам, що якби адмінкорпус активніше реагував на цього добре відомого клієнта, то ми, можливо, вже давно би за ним "сумували", а так на нього звертають увагу від сили 5 адміністраторів. --Mykola Обг 02:59, 8 січня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Шиєхоботні

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шиєхоботні був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 22:19, 9 січня 2021 (UTC)

Дивне редагування

[1] --Amakuha 20:52, 10 січня 2021 (UTC)

Amakuha, і вам доброї ночі). Бачу, що перед цим таке редагування зробив анонім, я його скасував, але як його повернув назад уявлення не маю і навіть не помітив тоді. --Mykola Обг 23:28, 10 січня 2021 (UTC)
Буває. --Amakuha 12:11, 11 січня 2021 (UTC)

Питання

Вітаю. Якщо Ви щось відкидаєте, повертаючи версію до вірної, і якщо у попередніх версіях немає нецензурщини, то чому свої правки не затверджуєте, як то на сторінці Петрарки? Ви ж повернули вірне. З повагою, --АВШ (обговорення) 19:31, 19 січня 2021 (UTC)

Шкурба Андрій Вікторович, Вітаю. Інколи коли займаюсь антивандалізмом то залишаю коли є багато неперевірених версій. Можу туди вернутися пізніше коли по редагуваннях пройдусь. --Mykola Обг 20:00, 19 січня 2021 (UTC)
Зрозумів. Не буду спішити... ) --АВШ (обговорення) 20:15, 19 січня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Злочевська Каріна Миколаївна

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Злочевська Каріна Миколаївна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:34, 22 січня 2021 (UTC)

ЛТ

Вітаю. То не був Artem Ponomarenko.--Юрко (обговорення) 13:22, 22 січня 2021 (UTC)

Вітаю. Ух, йой. То і таке тепер тут є? Дякую, навіть б не подумав. --Mykola Обг 13:33, 22 січня 2021 (UTC)
Та жах. На ВП:ЗПК сьогодні розглядали.--Юрко (обговорення) 14:01, 22 січня 2021 (UTC)
Та ви написали, я навіть спочатку не зрозумів про, що це. В спостереженнях побачив ЗЧ, потім по редагуваннях від IP там пройшов і зрозумів, що там робиться. Якийсь дійсно жах тут останнім часом. --Mykola Обг 14:11, 22 січня 2021 (UTC)

Запрошую до проєкту із патрулювання статей до Вікімарафону

Вітаю! Зараз в українській Вікіпедії триває традиційний Вікімарафон; цьогоріч він чотириденний і розпочався вчора. У цей період до Вікіпедії приходить багато новачків, які потім можуть залишитися з нами надовго, якщо їм допомогти або принаймні не відлякати їх ) Тому традиційно потрібна допомога патрульних у перевірці статей Вікімарафону і допомозі новачкам.

Ви брали участь у проєкті з патрулювання статей до Вікімарафону минулого року — тож сподіваюся, що вам було б цікаво долучитися і тепер. Сторінка проєкту — Вікіпедія:Вікімарафон 2021/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Традиційно окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники й учасниці проєкту отримають набір сувенірів від організаторів ;). Буду радий вашій участі! --Acedtalk 15:19, 29 січня 2021 (UTC)

Вітаю! Візьму участь.) --Mykola Обг 23:29, 29 січня 2021 (UTC)


Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії

Zguschene moloko.png
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали одним з найактивніших досвідчених користувачів в українській Вікіпедії у грудня 2020 року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз, який ми надішлемо поштою: сувенір і реальну банку згущівки) Я напишу деталі вам вікіпоштою.

Детальніше про проект читайте тут. --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 15:17, 5 лютого 2021 (UTC)

О, це те що треба))) Дякую! --Mykola Обг 15:23, 5 лютого 2021 (UTC)

Порада

Вітаю. Коли Ви відкидаєте редагування зроблене з недопустимим, образливим іменем користувача, то використовуйте скасування і в описі це ім'я вилучайте. Тоді приховувати буде легше. --Submajstro (обговорення) 12:00, 8 лютого 2021 (UTC)

Submajstro, Вітаю. Так, роблю так з образливими нікнеймами. Ніки цієї пропаганди помітив, що не приховують, тож брав відкотом. --Mykola Обг 12:06, 8 лютого 2021 (UTC)

Результати транспортного марафону

Transport Project Barnstar.png Транспортний марафон
Шановний Mykola,

Щиро вдячний вам за допомогу в боротьбі з вандалізмом на сторінках Транспортного марафону й пов’язаних з ним статтях! Сподіваюся, що у наступному році теж візьмете участь в конкурсі. Крім того, запрошую вас записатися до участі в Вікіпроєкті Транспорт. На все добре!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:35, 19 лютого 2021 (UTC)

Горішня.

Добрий день! ТО не вандал, то я! ;-) Просто ще не увійшов в систему. ;-)--Nickispeaki (обговорення) 10:50, 23 лютого 2021 (UTC)

Nickispeaki, Добрий! Перепрошую, мене ці пусті "== ==" навели на скасування.)) --Mykola Обг 10:53, 23 лютого 2021 (UTC)
Ага! Але просто було ліньки мову перемикати - при увімкненні англійська і назва виробника англійською... --Nickispeaki (обговорення) 10:56, 23 лютого 2021 (UTC)

Невільні файли, які не використовуються

⚠

Дякуємо за завантаження файлів список яких вказаний нижче. В описі файлів вказано, що вони є невільними і можуть використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз ці файли не використовуються в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше ці файли використовувалися в якихось статтях, будь ласка, перейдіть на ці статті й гляньте, чому вони були звідти вилучені. Ви можете додати йх до статтей ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлів можлива вільна заміна, їх не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо.

Список файлів:

  1. File:WrestleMania_XXX_Poster.png
  2. File:Постер_фільму_"Брудна_кампанія_за_чесні_вибори".jpg

--Andriy.vBot (обговорення) 02:21, 26 лютого 2021 (UTC)

ВР

Не приймайте у ній участь, нехай натішиться, (це одна з офіційних настанов) сенсу у цьому немає. Через день-два просто перевірите, чи відновилась версія. — Alex Khimich 22:13, 27 лютого 2021 (UTC)

Я трохи експериментував з ним, якщо його не чіпати, він чекає хвилину-дві і йде досить швидко вандалити інші сторінки, особливо гірше, якщо він матюки понаписує, а я нічого крім як бігати за ним з кнопкою відкоту зробити не можу. --Mykola Обг 22:20, 27 лютого 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 01:04, 12 березня 2021 (UTC)

Дякую!

Я був неуважний і випадково закрив іншу заявку. Хотів свою закрити, але так вийшло. Вибачте за те що, Вас турбую! --Vlad398 (обговорення) 18:43, 12 березня 2021 (UTC)

Нічого страшного.) Успіхів Вам). --Mykola Обг 18:45, 12 березня 2021 (UTC)

Правозахисний центр «Вясна»

Доброго дня, Mykola7! Прошу перевірити сторінку Правозахисний центр «Вясна» + правопис (!). Вдалих вихідних! -- pr12402, 13 березня 2021

  • YesТак Зроблено --Mykola Обг 17:40, 13 березня 2021 (UTC)

Моніторинг вандалізму

Привіт! Не хочете взяти для себе кілька квітневих днів? ) --Acedtalk 20:47, 5 квітня 2021 (UTC)

Привіт! Треба щось взяти.) --Mykola Обг 20:52, 5 квітня 2021 (UTC)

Онлайн-форум адміністраторів вікіпроєктів: обговорення

Привіт! У квітні-травні за підтримки ГО «Вікімедіа Україна» плануємо провести онлайн-форум адміністраторів українських вікіпроєктів. Попередній формат (який можна обговорювати) — дводенна онлайн-подія, яка приблизно наполовину складатиметься із практичних тренінгів і наполовину із обговорень/дискусій; відкрита для всіх активних користувачів, але спрямована на адміністраторів української Вікіпедії та сестринських проєктів.

Запрошую вас обговорювати формат, пропонувати теми сесій і зголошуватися до участі на цій сторінці — Вікіпедія:Форум адміністраторів вікіпроєктів 2021.

Ви отримали це повідомлення, бо є адміністратором/адміністраторкою чи адміністратором інтерфейсу української Вікіпедії чи іншого вікіпроєкту українською мовою. --Acedtalk 16:02, 15 квітня 2021 (UTC)