Обговорення користувача:Mykola7

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Mykola7!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 21:45, 19 жовтня 2018 (UTC)[відповісти]

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали одним із найактивніших адміністраторів української Вікіпедії у другому півріччі минулого року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз) Якщо ви не проти його отримати поштою, будь ласка, напишіть мені вікіпоштою, щоб обговорити логістичні деталі

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі. Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на сторінці за посиланням.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:09, 12 січня 2023 (UTC)[відповісти]

Запрошення долучитися до патрулюваня #1Lib1Ref та Вікімарафону[ред. код]

Добрий день! Незважаючи на складну ситуацію, «Вікімедіа Україна» продовжує роботу із залучення нових людей до покращення Вікіпедії, і у січні ми проведемо дві кампанії:

  • З 15 січня по 5 лютого 2023 року проходить черговий етап #1Lib1Ref — це міжнародна акція, яка запрошує бібліотекарів та всіх охочих покращити перевірність фактів у Вікіпедії та допомогти наповнити онлайн-енциклопедію посиланнями на авторитетні джерела.
  • З 26 січня по 1 лютого 2023 року буде проходити щорічний Вікімарафон — захід до 19-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Більшість учасників та учасниць є новачками та потребуть допомоги, аби їх внесок відповідав правилам Вікіпедії та умовам ініціативи. У них буде щире прагнення зробити Вікіпедію кращою, але деколи потрібно буде їм щось підказати, щось виправити у відредагованих ними статтях — або ж просто поставити позначку «перевірено» у статті.

Ми будемо раді, якщо ви долучитися до патрулювання статей в межах цих кампаній з 15 січня по 19 лютого 2023. Усі активні патрульні отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка проводить проєкт.

Головними умовами тут є доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами і бажання допомогти.

  • Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви будете патрулювати статті із гештеґом #1Lib1Ref, за цим посиланням.
  • Та за цим посиланням якщо ви зможете патрулювати статті Вікімарафону.

Дякуємо!

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:00, 19 січня 2023 (UTC)[відповісти]

"Витвір мистецтва"[ред. код]

Витвір мистецтва - матеріальний або не матеріальній (цифровий) об'єкт діяльності митця, що викликає естетичній інтерес у культурної маси суспільства, та має новий стиль та/або нову техніку виконання, та/або несе в собі нову ідею. --HudojnikD.Frolov (обговорення) 19:20, 20 лютого 2023 (UTC)[відповісти]

LoolyPoop6565[ред. код]

привіт. Чого раптом лише 1 доба? Там явно довічне можна застосувати. --Jphwra (обговорення) 16:12, 27 лютого 2023 (UTC)[відповісти]

Привіт. Чомусь здалося, що там щось більш менш нормальне у власному просторі. Переблокував, дякую. --Mykola 16:22, 27 лютого 2023 (UTC)[відповісти]

Ryder1992[ред. код]

Вітаю. Користувач Ryder1992 намагався з Вами зв'язатись через сторення ляльки Ryder1992 (2), яку фільтр заблокував (див. Спеціальна:Журнал_зловживань/503575), там є прозьба у розблокуванні. Прочитайте і вирішуйте. Дякую. --Andriy.v (обговорення) 07:24, 23 березня 2023 (UTC)[відповісти]

Вітаю. Дякую, пізніше гляну. --Mykola 09:18, 23 березня 2023 (UTC)[відповісти]

Про ГО "ЖЕСТ ДОПОМОГИ"[ред. код]

Що значить явна реклама / спам? Організація до і від початку війни допомагає українцям. Видалення цієї статті є признаком антиукраїнськості і русофільства. Ви працюєте на ворога? Вимагаю негайно відновити статтю, оскільки це не реклама і предмет є значимим для Української Вікіпедії! В іншому разі відповідно до статті 40 Конституції України, користуючись правами визначеними законом України "Про звернення громадян" буде складено скаргу до вашого шефа Вікіпедії Пероганича Юрія Йосиповича. Сподіваюся, що ми вирішимо це питання без звернень до адміністрації. Дякую. --Dobra Volia (обговорення) 12:29, 12 квітня 2023 (UTC)[відповісти]

Конкурс "Проєкт:Культурна спадщина України"[ред. код]

Вітаю, Микола Сьомий!

Ви вилучили зміст новостворених статей про зруйновані будівлі Маріуполя, які є в переліку вищезазначеного проєкту з причини (безсумнівна невідповідність критеріям значущості).

Якщо у вас є питання відносно незавершенності статті або відсутності джерел, то є можливість обговорення, а не тотального видалення тексту статті.

Звісно, я припускаю, що на вашому комп'ютері є лише одна клавіша "Backspace", якщо це так, то я принесу вибачення.

Посилання на перелік адрес будинків: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3080159#%D0%94%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C

--Mrpl.travel (обговорення) 12:15, 27 квітня 2023 (UTC)[відповісти]

Привіт, Mrpl.travel.
Ні, "Backspace" такої функції не виконує)
На жаль, так, у цих статтях не було джерел, які б підтверджували їхню значимість (ВП:КЗ). Також деякі з них, наприклад, Маріїнська жіноча гімназія (Маріуполь) порушували ВП:АП, (ви скопіювали великий кусок тексту з сайту). Хоча, так, напевно я поспішив з вилученням деяких статей. На "Backspace" є і зворотня дія, я можу відновити вам ці статті до особистого простору, щоб ви могли їх доопрацювати. Але це дійсно має бути значимими темами, статті не повинні мати порушення АП, мають відповідати критеріям значимості, тобто мати суттєві висвітлення в авторитетних джерелах. Я сумніваюся, що більшість з цих будинків мають таке висвітлення, але можу помилятися. --Mykola 12:46, 27 квітня 2023 (UTC)[відповісти]
Ще раз вітаю!
Перелік будівель був складений авторами конкурсу "Вікіпедія:Проєкт:Культурна спадщина України". Так, в цьому переліку є будинки історія яких може не відповідати критеріям значущості (але хтось же склав цей перелік для конкурсу?).
Будинки з цього переліку внесені до Державного реєстру пам'яток місцевого значення; були в процесі надбання цього статусу, або були рекомендовані до внесення.
Також переважна кількість будинків внесена до реєстру Мінкульту "Зруйнована культурна спадщина України" - https://culturecrimes.mkip.gov.ua/?tag=mariupoldistrict-%d0%bc%d0%b0%d1%80%d1%96%d1%83%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%8c%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9%d1%80%d0%b0%d0%b9%d0%be%d0%bd.
Це основні причини зацікавленності в створенні статей.
Джерела будуть додані, про копіювання матеріалів про Гімназію згоден, я його писав для цього сайту (я автор статті), я зрозумів, що його потрібно переписати.
Вибачаюсь, якщо був грубим.
"Але це дійсно має бути значимими темами, статті не повинні мати порушення АП, мають відповідати критеріям значимості, тобто мати суттєві висвітлення в авторитетних джерелах. Я сумніваюся, що більшість з цих будинків мають таке висвітлення, але можу помилятися." - я розумію, що ви не бачили джерел, тому ваша думка справедлива. Нажаль, після подій в місті основними нашими джерелами є матеріали краєзнавчого музею та їх тематичні видання - це підійде до категорії авторитетних джерел?
Якщо можете відновити для "особистого простору" - буду реабілітовуватися.
Дякую за розуміння та увагу! --Mrpl.travel (обговорення) 16:15, 29 квітня 2023 (UTC)[відповісти]
Список статей я залишив на вашій сторінці обговорення. Якщо доопрацюєте подавайте їх на ВП:ВВС, де вже вирішать, чи відновлювати їх до основного простору. --Mykola 18:21, 29 квітня 2023 (UTC)[відповісти]
Дуже дякую! --Mrpl.travel (обговорення) 09:42, 1 травня 2023 (UTC)[відповісти]

Hello. Possible to add me to Вікіпедія:AutoWikiBrowser/CheckPageJSON so that I can fix lint errors more effectively? --Minorax (обговорення) 09:40, 28 квітня 2023 (UTC)[відповісти]

Hi Minorax. Of course. Added to the list. --Mykola 11:39, 28 квітня 2023 (UTC)[відповісти]
Thank you :) --Minorax (обговорення) 15:01, 28 квітня 2023 (UTC)[відповісти]

Домовичок для вас![ред. код]

Смачного :) 白猫しろ ねこОбг. 18:26, 29 квітня 2023 (UTC)[відповісти]
Дякую). --Mykola 18:30, 29 квітня 2023 (UTC)[відповісти]

Навіщо видалив компанію Cat Empire?[ред. код]

яка ще до біса реклама/спам? Тобто по твоєму стаття про компанію в вікіпедії це реклама? --KoToBacik (обговорення) 01:03, 1 травня 2023 (UTC)[відповісти]

Зверніть увагу на ВП:НО. Таку манеру розмови продовжувати Вам не дозволять. Стаття була вилучена через те, що там немає авторитетних джерел, таких як висвітлення в незалежних ЗМІ. Саме через це статті подібного плану вважаються рекламою/спамом. --Keneris 08:08, 1 травня 2023 (UTC)[відповісти]

Ти навіщо утискаєш прояв державотворчості бєлгородців?[ред. код]

БНР це стале явище, і має бути репрезентоване у вікіпедіїї

Ваш дії недоречні[ред. код]

Я так розумію ви патрулюєте Вікі на предмет останніх подій, але ваші дії по статті Російська національна держава недоречні і заважають мені покращити статтю (це не перша моя робота, у чому ви можете переконатись переглянувши внесок). Статтю дуже важко супровидити посиланнями без джерел чи прямого цитування російських шовіністів. Що не скасовує факт існування явища та його значущість. Якщо у вас є ідеї як це виправити, готовий вас почути.

Ви за 2 останні дні далеко не перші, хто намагається створити подібне. Це енциклопедія, а не смітник. Тут пишуться енциклопедичні статті, твердження в яких підтверджуються численними авторитетними джерелами, а не збірки оригінальних досліджень з посиланнями на "експертів" з Telegram. --Mykola 22:54, 23 травня 2023 (UTC)[відповісти]
Таким чином ви доволі нетактовно визнаєте неодноразове вчинення вами свідомих актів що дуже схожі на вікі-вандалізм у формі видалення статей на певні тематики, з мотивів антипатії до політичних концепцій які вони описують? Моя стаття не була оригінальним дослідженням, оскільки описувала явище вже досліджене в академічній літературі, але ваші поспішні дії перервали її редагування у частині джерел. Я пропоную вам відновити статтю з поставленою плашкою "потребує джерел", або мені доведеться ініціювати обговорення ваших дій. Микола, ви тут не так давно (схоже лише з жовтня 2018-го року), тому я маю вам нагадати - це Вікіпедія, а не ваш особистий політичний майданчик. Якщо ви не зміните свій підхід, вам краще залишити проект. -- Користувач:None Smilodon
Свої здогадки і "поради" що мені буде краще, будь ласка, тримайте при собі. Мені нагадувати це не потрібно, бо я сюди своїх політичних поглядів не несу. Вимушений вам нагадати, що це не Вікіпедія 2006 року, де достатньо було створити статтю на кілька речень без жодних джерел і оформлення і номінувати в добрі. Ознайомтеся з базовими правилами, зокрема ВП:Підпис, якщо вже пишете людям на їх СО. Стаття знаходиться у вашому особистому просторі. Після допрацювання можете подати запит на ВП:ВВС. Якщо там доведете значимість, її відновлять в основний простір. --Mykola 00:10, 24 травня 2023 (UTC)[відповісти]
Команди що робити, а що ні іншим Миколо, ви можете давати своєму коту. Може хоч він вас послухається. Наразі я ознайомився з вашим внеском як автора проекту і побачив там в масі криві-косі автоматичні переклади "президентств" з відповідними плашками, статті-заглушки про новостворенні регіональні суди і тому подібний інформаційний шум. Якщо оцінювати вас як автора Вікіпедії як джерела знання, ваша цінність у ній недалека від нуля. А ось як джерело ентропії та вахтерства подібні до вас люди дуже продуктивні. Це прекрасно, що ви припинили чинити перепони реальному автору і я зміг закінчити статтю. Можете повернути її на місце і нарешті облишити вахтерство спрямувавши вашу діяльну енергію на доопрацювання того десятка кривих перекладів, які ви активно генерували на початку свого вікіпедизму. Бо наразі ваші дії виглядають як грубе порушення цінностей та самих принципів функціонування Вікіпедії як вільної енциклопедії. - None Smilodon (обговорення) 02:11, 24 травня 2023 (UTC)[відповісти]

Добрий день![ред. код]

Є питання , чому ви видаляєте статтю Білгородська Народна Республіка? --46.211.76.76 15:53, 24 травня 2023 (UTC)[відповісти]

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали одним із найактивніших адміністраторів в українській Вікіпедії у першому півріччі цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз) Я напишу деталі вам вікіпоштою.

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:46, 5 липня 2023 (UTC)[відповісти]

Користувач:СЕРП75ДНІПРО[ред. код]

я попросив користувача не робити заміни в статтях з Галерея на Світлини. По-перше Світлини це розмовна назва, по-друге Галерея це енциклопедична назва. У статті Винники користуачв вчергове змінив назви розділів. тож прошу вкотре попередити про неприпустимість таких змін. Дякую. --Jphwra (обговорення) 19:04, 13 липня 2023 (UTC)[відповісти]

Запитання[ред. код]

Чи не могли би Ви підсобити з тим, щоби видалити зі статті про Фотія (Тимощука) із категорій як "Поховані на Байковому кладовищі", що є хибною інформацією (ця особа похована в Луцьку), оскільки мені це не вдається. Дуже дякую --Noel baran (обговорення) 08:27, 15 вересня 2023 (UTC)[відповісти]

Є. --Mykola 10:46, 15 вересня 2023 (UTC)[відповісти]
Дякую!:) --Noel baran (обговорення) 11:27, 15 вересня 2023 (UTC)[відповісти]

Якщо не важко поясніть в чому різниця Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Міляєва Валерія Робертівна та Вікіпедія:Запити до адміністраторів#Йосип Пономаренко--Zvr (обговорення) 20:38, 8 жовтня 2023 (UTC)[відповісти]

Вітаю. Andriy.v вже там все пояснив, нічого нового не скажу. Не бачу проблеми в аргументуванні потрібності статті, де нічого окрім статті не згадується. А ось починати розмову з Леонідом Панасюком як сьогодні, так і 18 липня не потрібно було. Більше тут пояснень немає. --Mykola 21:01, 8 жовтня 2023 (UTC)[відповісти]
Питання чітке чому Пaнасюка не заблокували за цей комент ред. № 40524360? Тут саме він коментує мої дії--Zvr (обговорення) 21:13, 8 жовтня 2023 (UTC)--Zvr (обговорення) 21:13, 8 жовтня 2023 (UTC)[відповісти]
Не бачу там коментування дій, бачу аргументацію для залишення статті. Наскільки бачу з тодішнього підсумку вам заборонене пряме згадування один одного, про участь в одному обговоренні нічого не бачу. Знову ж, починати з ним розмову не потрібно. --Mykola 21:20, 8 жовтня 2023 (UTC)[відповісти]
Вимагаю позову до арбітражу який Ви заблокували --Zvr (обговорення) 21:17, 8 жовтня 2023 (UTC)[відповісти]

Ґалловін[ред. код]

Ґалловін є єдиною правильною версією написання! --Mintverdi006 (обговорення) 12:36, 30 жовтня 2023 (UTC)[відповісти]

Блокування[ред. код]

поточна IP-адреса — 2.137.175.32
Ідентифікатор блокування #69352

Добрий день,
прошу допомогу у вирішенні питання з блокуванням мого облікового запису TextSck (тепер для звернення до адміністратора я створив ще одну нову: SckUk, оскільки інакше не було подати запит і написати звернення).

  • Є небезпідставні підозри, що акаунт TextSck, насправді належить LTA Intelcub, він ж Tauron. Перевірка підтвердила тотожність між TextSck та Tuaron. Виявлено також обліковки MartaZ53, GantWiki та EliasJoin.
  • на термін назавжди (заборонена реєстрація облікових записів) (Обхід блокування: Tuaron)

Прошу докладно розглянути це питання та розблокувати мою IP-адресу та обліковий запис TextSck. З мого боку спаму, вандалізму та інших порушень не було.

Я не маю доступу до вищевказаних облікових записів, крім мого, і не створював облікові записи, зазначені вище. У нашому навчальному закладі та гуртожитку це могло статися, оскільки ми спілкуємось та займаємося проектами які пересікаються, але я ніяк не є несумлінним користувачем, завжди коректно та сумлінно працюю над інформацією.

Допоможіть розібратися в цьому питанні, розблокувати мій обліковий запис або всі облікові записи наших однокурсників, та підкажіть, як правильно вирішити питання з цією проблемою.

Дякую за розгляд мого звернення. --SckUk (обговорення) 12:16, 7 листопада 2023 (UTC)[відповісти]

Ruski1488[ред. код]

Здрастуйте! Будь ласка, заблокуйте обліковий запис за цифри в його імені (читайте статтю). 1.47.25.223 13:14, 15 грудня 2023 (UTC)[відповісти]

Дякую Дякую за блокування, але оскільки Ви — стюард, чому Ви не заблокували обліковий запис глобально? --1.46.87.209 10:57, 19 грудня 2023 (UTC)[відповісти]

Відповіді на ВП:ЗА[ред. код]

Вітаю! Дякую, що оперативно реагуєте на запити до адміністраторів, але чи не могли б ви, будь ласка, відповідати після адмін дій? Наприклад, шаблоном {{Зроблено}}. Бо доводиться шукати, чи було вжито заходів. Підозрюю, що адміністраторам теж було би простіше бачити, що питання на ВП:ЗА закрито. -- Rajaton Rakkaus 🖂 11:38, 18 грудня 2023 (UTC)[відповісти]

Вітаю. Є кілька причин чому я припинив це зазвичай робити, але так, буде краще, якщо виконані запити будуть позначені. Дякую. --❄️Mykola❄️ 11:54, 18 грудня 2023 (UTC)[відповісти]
Дякую за розуміння. А чому перестали, якщо не секрет? -- Rajaton Rakkaus 🖂 12:00, 18 грудня 2023 (UTC)[відповісти]
Я частіше заходжу з мобільного, а там інструмент відповідей живе своїм життям. Наприклад, самі вставляються теги <nowiki> до шаблону, чи інколи взагалі не зберігає текст, якщо використовувати вставку. У мене шаблон {{Done}} збережений у буфері, воно вставляється, але зберігається через раз. Звісно, можна через редактор коду це робити, оминаючи цей інструмент відповідей, але на мобільному я просто йду дальше шукати вандалізм, забуваючи потім повернутися на сторінку запитів для позначення. Спробую не забувати). --❄️Mykola❄️ 12:26, 18 грудня 2023 (UTC)[відповісти]
Зрозумів вас, дякую. -- Rajaton Rakkaus 🖂 12:38, 18 грудня 2023 (UTC)[відповісти]


Вітаю! Виконую переклад та створення сторінок інших учасників, які тобою були вилучині з причини обхід персонального обмеження чи блокування. Мав бажання написати запит на сторінці Вікіпедія:Запити на перевірку користувачів, але у мене там немає доступу. Також дотримуюсь умов використання Фонду Вікімедіа повідомляю публічно про свої дії. Це мій особистий обліковий запис, інших не маю, стосунків до порушення ВП:ЛТ немаю.
Міг би ти заздалегідь перевірити мій обліковий запис, IP, відповідність правилам ВП:ЛТ та мої дії, також відсутність інших моїх облікових записів, щоб я міг бути впевнений, що дії не будуть потім заблоковані, а я не звинуваченний в ВП:ЛТ або інших правилах?
Дякую!-- EdgartasBaks (обговорення) 20:18, 19 грудня 2023 (UTC)[відповісти]

Переслідування[ред. код]

Що за блокування. До речі за минулий раз ще за переслідування не відповіли разом із ще одним адміном за видалення коментів в розділі в статті про Херсон а також при відкритому обговоренні займався війною правок уникаючи обговорення так і не явившись на обговорення. Логіка відсутня окрім ходіння по колу дрібної мстивості російськомовного культрегера зовнішніх ресурсів що помітив і сам Якудза. --VEPS1978 (обговорення) 14:41, 12 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Блокування редагування сторінки[ред. код]

По сторінці Мудрьона . На основі чого. В 2022 році обхід обговорення , фактично війна правок, зі сторони адміна. Відповідати на сторінці відповідної статті. --VEPS1978 (обговорення) 20:55, 12 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Шукаємо патрульних для Вікімарафону 2024[ред. код]

Вітаю! З 26 січня по 4 лютого 2024 року відбудеться щорічний Вікімарафон 2024 — захід до 20-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Багато учасників та учасниць цього заходу будуть новачками, які потребують підтримки та допомоги, щоб їхні внески відповідали стандартам Вікіпедії та умовам ініціативи. Вони приносять із собою щире бажання зробити Вікіпедію кращою, і час від часу їм може знадобитися порада або допомога у виправленні їхніх статей — або просто позначення "перевірено" в статті.

Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нашої кампанії патрулювання статей в період з 26 січня по 18 лютого 2024 року.

5 найактивніших патрульних отримають сертифікати на придбання книг, а всі, хто відпатрулює хоча б 10 статей, отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка реалізує цей проєкт.

Головні умови для участі — це доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами та бажання допомагати.

Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви готові патрулювати статті Вікімарафону 2024: Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Патрулювання.

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 12:11, 19 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Питання від ArtForYouKiev та запит на допомогу[ред. код]

Шановний Mykola7, добрий вечір!

Хотів попросити допомоги у вирішення питання стосовно статті, яке виникло через мою недосвідченність.

Я випадково розмістив статтю про Max Vityk в українській Вікіпедії, через що вона вже проіндексувалася в пошукових системах з англійською назвою. Стаття була англійською мовою і звичайно була видалена з простору.

Зараз вже була правильно оформлення стаття в англійській Вікіпедії і розміщенна, тепер працюю над її перекладом, але англійський варіант виникає при запиті у пошуковій системі, а з'являється вже видалення в українській Вікі з тієюж назвою.

Можливо її повністю видалити, щоб почала з'являтися англійська версія і правильна українська окремо? Буду дуже вдячний за відповідь і допомогу, бо в майбутньому буду працювати над багатьма статтями і щоб не виникало більше

таких помилок.

Щиро дякую, бажаю гарного вечора і мирного неба! --ArtForYouKiev (обговорення) 07:30, 23 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Доброго дня. Ми не можемо повпливати на індексацію в пошукових системах. Потрібно почекати поки воно само оновиться, що зазвичай може зайняти кілька днів. --❄️Mykola❄️ 07:38, 23 січня 2024 (UTC)[відповісти]

Hohol1488ua[ред. код]

Здрастуйте! Будь ласка, заблокуйте обліковий запис за цифри в його імені (читайте статтю). 1.47.139.37 15:48, 2 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Прошу звернути Вашу увагу--Zvr (обговорення) 16:54, 5 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Butterfly1488[ред. код]

Вітаю. Не побачив на СО Вами вставленого шаблону і заблокував користувача. Не вважаю, що у таких випадках потрібно ставити попередження, втім якщо Ви не погоджуєтесь то можете розблокувати. --Andriy.v (обговорення) 13:14, 10 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Привіт. Не заперечую вашої дії. Теж вважаю, що краще відразу блокувати, але тут бачив, що початковий внесок не був якимось деструктивним, тому вирішив попередити. --❄️Mykola❄️ 21:58, 10 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

UA Experts[ред. код]

Добрий вечір! Сторінка, яку ми створили сьогодні, була вилучена. Підкажіть, будь ласка, як її повернути і що потрібно зробити, щоб вона залишалася на Вікіпедії? Дякую! Можемо надати всі відповідні згадки в медіа та документи, тільки підкажіть, куди саме 🙏 --UA Experts (обговорення) 17:36, 14 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Добрий вечір. Усі відповіді є на вашій сторінці обговорення. --❄️Mykola❄️ 17:41, 14 лютого 2024 (UTC)[відповісти]
Дякую! Я розумію, що треба додати посилання на сторінку, але як саме це зробити, якщо стаття вилучена? Її досі можна редагувати? --UAExperts573 (обговорення) 14:13, 15 лютого 2024 (UTC)[відповісти]
Адміністратори можуть бачити вміст вилучених статей. Повторно створювати і, відповідно, редагувати статтю не можна поки її не відновить адміністратор. Значущість статті ви маєте довести через ВП:ВВС --❄️Mykola❄️ 14:50, 15 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Підсумок сторінок[ред. код]

Вітаю, прошу підбити підсумки щодо видалення/залишення двох сторінок, працював над їх редагуванням, на мою думку здається причини і аргументація "ЗА" згідно яких ці сторінки винесли на видалення після моїх редагувань не відповідають Критеріям вилучення статей. Дякую Сторінка 1 Сторінка 2 --Katsuguchi27 (обговорення) 19:01, 14 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Запитання[ред. код]

Доброго дня. У мене виникло таке запитання, людина з рувікі чисто копіює мої статті з укрвікі, не вказуючи шаблон на СО статті, враховуючи що я не давав згоду. Звісно я сам часто переводжу статті з англ мови, але я пишу статті своїми словами. Чи можу я попросити в рувікі адміністративних дій щодо коритувача, або вилучення статей? Мова йде про такі статті: Елізабет Френсіс та Гісабуро Сонобе. --Zewest (Обг.) 11:39, 19 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Доброго дня. Вашої згоди і не потрібно. Кожного разу натискаючи кнопку "Зберегти" ви даєте згоду на вільне поширення. Ви можете поставити шаблон на СО самі, самі написати користувачу, що він повинен вказувати, що це переклад, чи, звісно, звернутися до адмінів, щоб користувачу написали вони. --❄️Mykola❄️ 12:15, 19 лютого 2024 (UTC)[відповісти]
Дякую за пояснення, просто я вважаю що так не гарно робити. Гарного дня. --Zewest (Обг.) 14:00, 19 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Zzremin, Egov.Press[ред. код]

Вітаюǃ

Щодо вилучення Egov.Press. Прошу лінк на обговорення.

Щодо блокування користувача Zzremin за зловживання декількома обліковими записами та Cross-wiki spam. Прошу лінк на перевірку Cross-wiki.

Зазвичай, пояснення надаються на Обговорення користувача:Zzremin. Поки що ніде нічого, див. Спеціальна:Посилання_сюди/Користувач:Zzremin.

З повагою,

Yuri V. в) 14:00, 24 лютого 2024 (UTC).[відповісти]

Вітаю. Ви можете відкрити SUL користувача і подивитися у скількох Вікі він вже заблокований за свої дії. Надавати якісь пояснення глобально заблокованим не бачу потреби, як і залишати їхній внесок. --❄️Mykola❄️ 14:10, 24 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Звісно, я саме так і зробив. Продивився Special:CentralAuth/Zzremin.

Зареєстрований: 06:44, 8 травня 2012 (11 років тому)
ru, 08:49, 17 февраля, Q-bit array
uk, 19:31, 23 лютого, Mykola7
global, 19:42, 23 лютого, Mykola7 (Cross-wiki abuse)
en, 20:23, 23 February, Ponyo

Поясніть, прошу, де зловживання декількома обліковими записами та Cross-wiki abuse. Досі існують його статті у різних мовних розділах.

Глобально Ви ж і заблокували.

Звісно, набрид (мені, до речі, теж), але це не привід для блокування без обговорення.

Yuri V. в) 14:20, 24 лютого 2024 (UTC).[відповісти]

Блокування у різних Вікі це є той самий Cross-wiki abuse, про зловживання акаунтами читайте тут. Не знаю, кому він набрид. Можливо тим, кому спамив листами з вимогами зберегти його спам. Привід для блокування його дії у різних Вікі і обговорення для цього не потрібно. --❄️Mykola❄️ 14:26, 24 лютого 2024 (UTC)[відповісти]
Дивує, що Ви його заблокували о 19:31 23 лютого, глобально о 19:42 23 лютого, за півгодини до Sockpuppet investigation о 20:23, 23 February. Тоді був заблокований лише у росвікі, якщо Ви його заблокували о 19:31 в уквікі, то о 19:42 для Вас особисто це не Cross-wiki abuse. — Yuri V. в) 14:39, 24 лютого 2024 (UTC).[відповісти]
Зовсім не зрозумів, що тут написано, про моє "особисто". Користувач заблокований за глобальний деструктив, більше тут пояснень немає і не буде. Гарного вечора. --❄️Mykola❄️ 14:47, 24 лютого 2024 (UTC)[відповісти]
Навзаєм, гарного дня (EET) та вечора. — Yuri V. в) 14:56, 24 лютого 2024 (UTC).[відповісти]

Перегляд рішення[ред. код]

Доброго дня, ви раніше видалили статтю Egov.Press. Я не бачу жодного міжвики-спаму. Багато перекладів вікі-статті не є спамом. Автор бажає перекласти свою статтю різними мовами, щоб розповісти про онлайн-петиції в Казахстані. У статті достатньо джерел. Стаття низької якості, це правильно. Його джерела, ІМХО, доводять, що у цій статті достатньо значущості. Мені здається, статтю варто відновити для доопрацювання, аніж видаляти повністю. --37.99.47.229 13:38, 28 лютого 2024 (UTC)[відповісти]

Згущівка для Вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

Згущівка
За даними аналізу кількості адміндій, Ви увійшли до списку шести найактивніших адміністраторів в українській Вікіпедії у другому півріччі 2023 року. Вітаємо і дякуємо за Ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз) Я напишу деталі Вам вікіпоштою.

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі.

З повагою, --Нестеренко Оля (обговорення) 13:49, 11 березня 2024 (UTC)[відповісти]

Підозрілі дії[ред. код]

Доброго вечора. Знову якийсь підозріла обліковка (зголосив на ВП:ЗПК) продовжує вандалізм статті Український Союз Гетьманців-Державників. Прошу прийняти міри. З повагою --Vlad Обговорення 19:15, 14 березня 2024 (UTC)[відповісти]

Внесок аноніма[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0:%D0%92%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%BA/147.161.249.85&target=147.161.249.85&offset=&limit=250 ви його заблокували але лишили його правки. Принаймні ті що я відкотив, примітки там не працювали. Тож прошу вас перевірити решту та за необхідності відкинути ці редапгування. --Jphwra (обговорення) 17:31, 20 березня 2024 (UTC)[відповісти]

Внесок Cutter135[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0:%D0%92%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BE%D0%BA/Cutter135

Чесно кажучи це не нормально коли отаке, спочатку як анонім, тепер от зареєструвався. Це взагалі хто? Чому так наполегливо опрацьовується саме цей клуб НБА? Це точно не чергова лялька? Я прошу відреагувати на створення таких от міністатей, які хтось згодом має повиправляти. --Jphwra (обговорення) 17:20, 23 березня 2024 (UTC)[відповісти]

І що я з написаного тут маю зрозуміти? --❄️Mykola❄️ 18:53, 23 березня 2024 (UTC)[відповісти]
Мене цікавить чи це не обхід персонального обмеження користувачем Web-wiki-warrior (йому заборонено створювати статті). Бо знову недостаб про баскетболіста, представника клубу про якого і Web-wiki-warrior робив статті і заблоковані аноніми. --Jphwra (обговорення) 19:25, 23 березня 2024 (UTC)[відповісти]
Для цього є ВП:ЗЧ. --❄️Mykola❄️ 19:27, 23 березня 2024 (UTC)[відповісти]
подав ще добу тому, реакція теж відсутня... --Jphwra (обговорення) 17:43, 24 березня 2024 (UTC)[відповісти]

Подяка.[ред. код]

Дякую. Перепрошую за мої помилкові дії. --Jurek (обговорення) 18:58, 30 березня 2024 (UTC)[відповісти]

Чи працює[ред. код]

Колего Микола7 ! Чи працює http://wrating.ukrface.org/?le=uk&l=uk ?--Білецький В.С. (обговорення) 16:49, 6 квітня 2024 (UTC)[відповісти]

Вітаю. У мене пише, що ще оновлюються дані. --Mykola 16:59, 6 квітня 2024 (UTC)[відповісти]
Так 8-й день оновлюються... Такого ще не було. Схоже на глюк--Білецький В.С. (обговорення) 07:43, 8 квітня 2024 (UTC)[відповісти]

Тарілка борщу за тривалу працю[ред. код]

Це краще суші )
2000 днів то великий строк! Бажаю провести ще 10 разів по стільки в укрвікі!

--YarikUkraine (обговорення) 19:17, 11 квітня 2024 (UTC)[відповісти]

Дякую!))) --Mykola 20:27, 11 квітня 2024 (UTC)[відповісти]

Домовичок для вас![ред. код]

Смачного ще безкінечну кількість годин :3 Shiro NekoОбг. 11:22, 12 квітня 2024 (UTC)[відповісти]
Дякую!))) --Mykola 20:42, 12 квітня 2024 (UTC)[відповісти]