Обговорення користувача:Myrczyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Myrczyk!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 20:35, 13 червня 2018 (UTC)

Ботанічні назви[ред. код]

Помітив ваші редагування назв рослин. Справді, для деяких з них уживають множину як стадартну ботанічну назву: порічки, нагідки, калачики, дзвоники та ін. Деякі з них - саме ягідні. Однак у вікіпедії назви статей про біологічні організми прийнято подавати за авторитетними ботанічними виданнями. Назви чорниця, брусниця, малина, ожина та ін., незважаючи на частий вжиток у мовній практиці множинної форми, у ботанічній номенклатурі подаються в однині. Тому найкраще, перед внесення змін до статей, звіритися за останнім академічним виданням Кобів Ю. Словник українських наукових і народних назв судинних рослин. - К.: Наук. думка, 2004. Цей словник також є онлайн у складі словникової бази. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 16:47, 27 липня 2018 (UTC)

Приєднуюсь до запиту. Наведіть авторитетне джерело на назви у множині.--Стефанко1982 (обговорення) 19:41, 27 липня 2018 (UTC)

Заміна основної назви[ред. код]

Вітаю! Мушу звернути Вашу увагу на помилковість правок у Данська мова і Данія. Якщо Ви вважаєте, що основною назвою має бути «датська», Ви повинні номінувати сторінку «Данська мова» на перейменування за допомогою шаблона {{Ana|Датська мова}}, і лише в разі позитивної ухвали змінити основну назву. З повагою --В.Галушко (обговорення) 13:40, 2 серпня 2018 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Вітаю! Звертаю Вашу увагу на перейменування Люлька для палінняЛюлька для куріння. Згідно з СУМ-11, одне зі значень слова «палити» — «Вдихати і видихати дим тютюну, потягуючи його з чубука люльки, цигарки», отже Ваше перейменування не зовсім обґрунтоване. Ще раз нагадую, що в неоднозначних і сумнівних випадках повинно обговорювати їх у «Мовній консультації» чи номінувати статтю на перейменування, а не перейменовувати на свій смак. Зробімо так: я перейменовую статтю назад, а Ви номінуєте її на перейменування, якщо спільнота схвалить «Люлька для куріння», перейменуємо відповідно до її рішення. З повагою --В.Галушко (обговорення) 12:51, 26 серпня 2018 (UTC)

  • Дякую за те, що звернули увагу. Важливою рисою будь-якої енциклопедії є однозначність гасел. Не існує причин, окрім позамовних, замість абсолютно усталеного «курити» вживати семантичне запозичення з польської мови. Ми маємо цілком однозначні слова «куриво» і «паливо». Ставити все шкереберть через мовне відштовхування російськомовних надто тупо, даруйте. Тому я й не побачив потреби в цікавій дискусії.

З повагою, Myrczyk (обговорення) 15:48, 26 серпня 2018 (UTC)

Про автоматичний підпис[ред. код]

Вітаю.

Звернув увагу, що ви підписуєтесь не автоматичним підписом. Для встановлення автоматичного почитайте довідку: ВП:ПІДПИС --VoidWanderer (обговорення) 23:30, 23 грудня 2018 (UTC)

Ще раз про ботаніку[ред. код]

Повернув назву Полуниці садові. Повірте, тут до вас статтю редагували люди з цілком достатньою біологічною освітою і всі джерела наведені в тексті. Деякі ваші правки дійсно мають сенс, але в даному випадку зверніть увагу хоча б на це джерело. Наперед дякую за розуміння. Mykola Swarnyk (обговорення) 04:40, 21 червня 2019 (UTC)

Сторінку O mio babbino caro номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття O mio babbino caro, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 серпня 2019. Що ще можна зробити? Анатолій (обговорення) 18:16, 6 серпня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:44, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:12, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:50, 3 жовтня 2019 (UTC)

Верроккйо = Верроккіо[ред. код]

Вітаю. Посилання на джерело наведете? --AnatolyPm (обговорення) 13:28, 15 листопада 2019 (UTC)

  • Добрий день. Енциклопедичних джерел не можу навести. А от статей з такою передачею в пошуку безліч. Я звернув увагу на певну усталену тенденцію укр. передачі іо після подвоєних приголосних в італійських вл. назвах. Чи традиційна вона, поки що важко сказати.

З повагою, Myrczyk (обговорення) 13:51, 15 листопада 2019 (UTC)

Водень[ред. код]

Вітаю! Дякую за редактуру статті. Є зауваження. Вступ статті прямо поданий як взірцевий приклад застосування прийнятого правила ВП:ХН. Не потрібно його змінювати без узгодження з іншими учасниками проекту. Навпаки, усі статті потрібно привести до єдиного стилю. Можливо, ваша редакція краща, але зміни до правила потрібно попередньо узгодити.--Dim Grits 08:48, 9 жовтня 2020 (UTC)