Обговорення користувача:NS Svit

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, NS Svit!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:17, 23 травня 2018 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція.

Також запрошую взяти участь у Тижні жіночого футболу, який розпочався в українській Вікіпедії. Статті, створені в рамках тижня, можуть брати участь також у WikiGap-виклику. --Tespaer (обговорення) 02:19, 16 березня 2019 (UTC)

Вітаємо!
Дякуємо вам за інтерес до Вікіпедії та намагання її покращити! Однак внесені Вами зміни доведеться видалити, тому що це — україномовна Вікіпедія, і тому всі статті та тексти мають бути написані українською мовою, інакше адміністратори будуть вимушені їх вилучити. Будь ласка, зверніть увагу на існування інших розділів Вікіпедії.
Якщо Ви хочете перекласти свою статтю українською мовою — поставте на її початку шаблон {{перекладаю}} і спокійно дороблюйте — у такому випадку Вам ніхто заважати не буде.
Якщо бажаєте докладніше ознайомитися з проектом, зверніть увагу на сторінку вітання, і сміливо приєднуйтеся до роботи над поліпшенням Вікіпедії. Тут завжди раді новим учасникам! --Anticop (обговорення) 15:52, 16 березня 2019 (UTC)

Щодо машинного перекладу[ред. код]

Добрий день! Ви створюєте багато статей з допомогою машинного перекладу і дуже часто без подальшого вичитування і вікіфікації. У Вікіпедії перш за все мають бути якісні статті, а не незв'язний набір слів. Прошу вас утриматися від подальшого створення статей з допомогою машинного перекладу і привести до порядку вже створені вами статті. Інакше, значна частина з них імовірно буде вилученою.--Krystofer (обговорення) 21:56, 16 березня 2019 (UTC)

@NS Svit: Добридень! Наполегливо прошу Вас (як щойно виявилося, вдруге )) утриматися від машинного перекладу, адже від статей настільки низької якості користі для УкрВікі не більше, ніж від їх відсутності. Сподіваюся на розуміння, Рассилон 09:18, 22 березня 2019 (UTC)

Вітаю! Дякую за зауваження, але у дечому не розумію Вас. Я пояснив усе у розділі "щодо використання машинного перекладу"

Щодо використання машинного перекладу[ред. код]

Я завжди передивляюсь машинний переклад, та виправляю помилки. Роблю початкові статті, щоб кожен охочий користувач міг доповнити їх. Вкажіть будь ласка, ті статті які є "неякісними"? Так, в окремих статтях зовсім небагато тексту. Але я можу з часом доповнити їх, або може доповнити кожен користувач

То краще не створюйте нові статті, а доробіть або переробіть уже створені, вони всі абсолютно з поганим перекладом і короткі. В іншому випадку слід просити адміністраторів поставити Вам фільтр на сворення нових статей. --Yukh68 (обговорення) 12:43, 22 березня 2019 (UTC)
По-перше, ви переклаєте статті без вичитування - дуже багато граматичних, пунктуаційних і стилістичних помилок. По-друге, статті часто дуже короткі і не містять джерел. По-третє, статті погано вікіфіковані. По-четверте, якщо вже перекладаєте статтю з іншої Вікіпедії, то перекладіть її повністю, бо в Українській Вікіпедії потрібна не стільки кількість статей як їх якість. Поставте собі за стандрарт щоб перекладена стаття була не гіршою, а то й кращою за статтю у Вікіпедії, з якої Ви перекладєте. Зараз саме через якість статей, а не кількість, ми програємо конкуренцію іншим Вікіпедіям. Ваші статті ніхто не буде виправляти і доповнювати, це купа нудної роботи. Востаннє наполегливо прошу Вас привести до порядку вже створені Вами статті. Не створюйте нові статті, бо справді доведеться поставити фільтр.--Krystofer (обговорення) 22:10, 23 березня 2019 (UTC)

Стаття Спостережливість (теорія управління)[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Спостережливість (теорія управління). Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 10:55, 1 квітня 2019 (UTC)

Стаття JOVIAL[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю JOVIAL. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 10:57, 1 квітня 2019 (UTC)

Стаття Проміжки між простими числами[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Проміжки між простими числами. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 10:57, 1 квітня 2019 (UTC)

Стаття Квантова нерівність Крамера - Рао[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Квантова нерівність Крамера - Рао. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Brunei (обговорення) 06:07, 2 квітня 2019 (UTC)

Статтю Міра Малера висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Міра Малера, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --『  』 Обг. 16:03, 20 квітня 2019 (UTC)

Статтю Нормальний оператор висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Нормальний оператор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --『  』 Обг. 16:04, 20 квітня 2019 (UTC)

Статтю Функція Вебера висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Функція Вебера, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --『  』 Обг. 16:05, 20 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Бузулукський Спасо-Преображенський монастир номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Бузулукський Спасо-Преображенський монастир, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:09, 20 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Нормальний оператор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Нормальний оператор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:13, 20 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Міра Малера номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Міра Малера, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 квітня 2019. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 16:14, 20 квітня 2019 (UTC)

Сторінку Векторний потенціал електромагнітного поля номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Векторний потенціал електромагнітного поля, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 травня 2019. Що ще можна зробити? --DiMon2711 21:54, 2 травня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії NS Svit!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Статтю Front Mission висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Front Mission, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2020, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. ---- ElrONE 16:08, 15 серпня 2020 (UTC)

Статтю Windows To Go необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Windows To Go, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 3 січня 2020. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

Artem Lashmanov (обговорення) 15:59, 3 січня 2021 (UTC)

Статтю The Fall необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю The Fall, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 3 січня 2020. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

Artem Lashmanov (обговорення) 19:33, 3 січня 2021 (UTC)

Статтю Верхній Спасо-Преображенський монастир необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Верхній Спасо-Преображенський монастир, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 5 січня 2021. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

Artem Lashmanov (обговорення) 23:04, 5 січня 2021 (UTC)

Запрошую до проєкту Електроніка[ред. код]

Вітаю, запрошую до Вікіпедія:Проєкт:Електроніка --GPV (обговорення) 20:22, 17 березня 2021 (UTC)

Датчик і давач[ред. код]

Вітаю! Спочатку Ви створили статтю про датчик, а потім — про давач. Може, визначитеся, врешті-решт, із перекладом англ. sensor? --Рассилон 08:22, 23 березня 2021 (UTC)

Але ж я виправив термінологію, в чому проблема? --NS Svit (обговорення) 09:29, 23 березня 2021 (UTC)
В тому, що одна стаття називається — «датчик», а інша — «давач». При тому, що в англійців і там, і там — англ. sensor. В такому випадку необхідні україномовні ВП:АД. --Рассилон 10:11, 23 березня 2021 (UTC)
Так я ж ніби перевірив, це правки однієї статті, хіба ні? Я не знайшов двох окремих статей. І в історії також --NS Svit (обговорення) 10:55, 23 березня 2021 (UTC)

Статтю Кабель з мінеральною ізоляцією в мідній оболонці висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кабель з мінеральною ізоляцією в мідній оболонці, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 5 квітня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 17:25, 5 квітня 2021 (UTC)

Статтю Імпортна квота висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Імпортна квота, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 8 квітня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 16:46, 8 квітня 2021 (UTC)

Статтю Airlines for America висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Airlines for America, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 8 квітня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 16:49, 8 квітня 2021 (UTC)