Обговорення користувача:NachtReisender

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви: 20182019

Перехід на чинний правопис[ред. код]

Добридень! Запрошую долучитися до чергового обговорення переходу на новий правопис: Вікіпедія:Кнайпа_(політики)#Правопис --Maximaximum (обговорення) 18:28, 28 лютого 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Ґ[ред. код]

Прошу уважно з перейменуваннями і не зловживати літерою Ґ. Дякую. --Jphwra (обговорення) 18:11, 8 квітня 2020 (UTC)

  • Я не зловживаю літерою ґ. Перейменував лише тому, що ґеґ простіше вимовити. -NachtReisender (обговорення) 18:25, 9 квітня 2020 (UTC)

Ерготерапія[ред. код]

Радий що ви зацікавлені даною темою. Додав джерело на «заняттєву терапію». На моїй пам'яті десь приблизно до 2010 саме цей термін був робочим. Потім хтось просунув термін «ерготерапія», мабуть орієнтуючись на потенційних німецьких партнерів. Ну та назва - це не принципово, головне навчальна і професійна база. Довго ніхто не брався за запровадження самої професії, та й тепер не густо... Mykola Swarnyk (обговорення) 05:53, 22 квітня 2020 (UTC)

Шаблон {{Нейтральність сумнівна}} у статті 5 канал[ред. код]

Вітаю. Ви поставили шаблон {{Нейтральність сумнівна}} на сторінку 5 канал 05.05.2020 о 21:27. Опис до редагування ви залишили порожнім

Будь ласка, напишіть причини виставлення шаблону на сторінці обговорення статті.

Повідомлення було автоматично згенероване ботом DimonBot. Із запитаннями звертайтеся на цю сторінку.--DimonBot (обговорення) 10:35, 17 травня 2020 (UTC)

— Зроблено. —NachtReisender (обговорення) 10:46, 17 травня 2020 (UTC)

дуже прошу[ред. код]

не розлякайте користувачів своїми «правописними новаціями». Добре??? НЕ буде кому статті писати!!! Дякую. --Jphwra (обговорення) 20:08, 20 червня 2020 (UTC)

Jphwra Скидається, що чимсь перелякані лише ви. —NachtReisender (обговорення) 20:37, 20 червня 2020 (UTC)
Я просто знаючи наскільки демотивує поспішне перейменування або ще щось таке тому ще раз вас настійливо прошу дуже ретельно підходити до кожного випадку перейменування і в разі двоякого значення утриматись від нього. Дякую за розуміння. --Jphwra (обговорення) 04:13, 21 червня 2020 (UTC)
Jphwra Тобто ви пропонуєте не виправляти чужі помилки, щоб нікого не демотивувати? Це ж абсурд, ну правда. Було цілком однозначне обговорення, що підтвердило помилковість написання Даніель. До речі, це аніяк не «правописна новація», бо, як слушно зауважив ЮеАртеміс, «і стара редакція правопису однозначно вимагала йотацію Е після І». —NachtReisender (обговорення) 09:02, 21 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:10, 21 червня 2020 (UTC)

Чужий допис[ред. код]

Доброї ночі! Вибачте, але вимушений вдруге (за цю ніч) вже звертатися щодо однієї і тієї ж ситуації. І цього разу вже до вас. До того, як пишу зараз вам, писав ще й іншому користувачу. Будь ласка, утримайтеся на майбутнє від редагування дописів [1], які не були зроблені вами. Якби я хотів пінганути користувача (конструкція [[Користувач: свого роду теж пінг і теж може сповістити, що особу згадують), я би це зробив сам. Але я того не хотів, бо перед цим сам просив його мене не пінгувати. Очевидно, що якщо сам просив когось мене не пінгувати, то й сам теж утримаюсь від таких дій (звичайно, ви навряд знали про це), але це неважливо. Важливо те, що чужі дописи (з будь-якою метою, чи будь-якими добрими намірами) - змінювати це моветон. Я надіюся ви більше не будете подібного робити. Дякую за розуміння. --Flavius (обговорення) 22:16, 19 липня 2020 (UTC)

Доброго здоров'я, Флавіюсе. Так, ви маєте рацію, дійсно моветон. Прошу вибачення, надалі так не робитиму. —NachtReisender (обговорення) 22:23, 19 липня 2020 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Привіт. Для перейменування сторінок потрібно скористатись опцією перейменування (у верхньому меню поруч з Переглянути історію, скоріше за все приховане під стрілочкою). А не перекопійовувати текст статті з одного місця в інше. Ваш спосіб розриває історію, що зокрема є порушенням АП (хоча вміст Вікіпедії вільноліцензованим, обов'язковим є вказання кожного з авторів). Якщо ви не можете здійснити перейменування, у випадку перейменування на редирект це відбувається, коли цей редирект має інші редагування, ніж його створення, ви можете поставити шаблон {{db-move}} і адміністратори його вилучать для можливості перейменування (чи перейменують самі, в адміністраторів є опція вилучити цільову сторінку при перейменуванні). --塩基Base 17:08, 3 серпня 2020 (UTC)

Категорії[ред. код]

Вітаю. Бачив ви перейменували категорію «Ігри для Sega Game Gear», проте у новому варіанті не вистачає літери «і» («Відеогри для Sega Game Gear» на «Відеоігри...»). -- ElrONE 09:13, 6 серпня 2020 (UTC)

@ElrONE: От халепа! Доведеться перейменовувати знову. —NachtReisender (обговорення) 11:06, 6 серпня 2020 (UTC)

Необґрунтовані перейменування[ред. код]

Вітаю! Звертаю увагу на неконструктивність перейменування сторінки Болт: у сучасних словниках основний термін «болт», а гасло, посилання на яке Ви навели для обґрунтування перейменування, тлумачить термін «прогонич» зовсім інакше, а саме «Залізний прут для замикання віконниць, дверей, воріт». Якщо Вас не влаштовує поточна назва, прохання номінувати статтю на перейменування, бо випадок складний (джерела не на користь Вашого варіанта). Ще одне прохання: якщо Ви прибираєте стилістичні позначки «відповідно до нових словників», слід наводити наведені в цих нових словниках нові позначки, а не відмовлятися від них відповідно до власних мовних смаків, бо це ОД. З повагою --В.Галушко (обговорення) 00:41, 29 серпня 2020 (UTC)

Гаразд, ваша правда. —NachtReisender (обговорення) 04:36, 29 серпня 2020 (UTC)

Церква св. Андрія (Львів, середмістя)[ред. код]

Добридень! Середмістя є рідковживаним словом [2] --Gouseru Обг. 13:33, 23 вересня 2020 (UTC)

Здрастуйте! Рідковживане не означає ненормативне, тому цю лексему можна використати. До того ж, примітки в СУМ-11 невиправдані: цілком питома українська лексика, що не схожа на російську, у цьому радянському словнику часто позначається як «діалектна», «рідковживана», «застаріла» тощо. Приміром, можна взяти слово наклад, котре в СУМі-11 подається як застаріле. Нові видання академічного словника поступово виправляють ці мітки. —NachtReisender (обговорення) 13:57, 23 вересня 2020 (UTC)
в енциклопедичному стилі не використовується пасивна лексика. Я дав Вам лише один словник, але перевірив не один. Ви же проаналізували лише один. Я можу підняти цю тему на ВП:ПС чи мовознавчій кнайпі, але результат я вже знаю.--Gouseru Обг. 15:07, 23 вересня 2020 (UTC)
Якщо для вас це принципово, то перейменовуйте на «центр міста». Особисто мені такий підхід скидається на ВП:БЮРО, що лише шкодить проєктові, але хай. —NachtReisender (обговорення) 15:12, 23 вересня 2020 (UTC)
до чого тут бюрократія? енциклопедичні статті пишуться науковою мовою, у якій пасивна лексема не використовується. Я також чекаю вихід нових словників. Наприклад, на О - очільник, для перекатегоризації й оновлення правил.--Gouseru Обг. 15:21, 23 вересня 2020 (UTC)
Науковою мовою, еге? —NachtReisender (обговорення) 16:49, 23 вересня 2020 (UTC)
і? варіянт Можна ще декілька історизмів, архаїзмів, та застарілих слів знайти в GoogleScholars. Ви дивитесь лише це? Застарілі слова визначаються словниками, особливо під графом НАН України. Одні слова зникають, інші приходять, ще інші повертаються. Хоча у мене ще одне питання... чому усі стаття уніфіковувалися за місцевістю Львова, а цю Ви перейменували... за чим?--Gouseru Обг. 19:04, 23 вересня 2020 (UTC)
Я не думаю, що лексему середмістя, що активно вживається зокрема у сучасних ЗМІ (1, 2, 3, 4, 5) можна ставити в один ряд із різними архаїзмами й історизмами. Стаття раніше мала назву «Церква св. Андрія (Львів, Центр)»: так чи так, перейменування не уникнути через невиправдану велику букву. Саме собою це слово дещо бентежить, тож варто було уточнити, написавши «центр міста», чи щось на такий взірець. Тому я замінив це лаконічнішим варіантом середмістяNachtReisender (обговорення) 19:17, 23 вересня 2020 (UTC)
Історичний центр Львова. За правописом назви місцевостей можуть писатися з великої букви. П.С.: ще раз кажу, потрібно дивитися словники. Ви більше ніяк не доведете, що це слово не застаріле. Ну і ЗМІ це публіцистичний стиль, де дозволені історизми та й SEO ніхто не відміняє. Ну, і радив б я Вам більше детальніше вивчити іменування цієї статті. --Gouseru Обг. 20:00, 23 вересня 2020 (UTC)
Історичний центр Львова (офіційна назва) ≠ Центр. Тоді вже можна «Церква святого Андрія (Львів, Старе місто)». Дякую за пораду, та я певен, що знаю достатньо. —NachtReisender (обговорення) 20:05, 23 вересня 2020 (UTC)

Блокування від 28 вересня 2020[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з війнами редагувань для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

, зокрема [3], а також систематичними порушеннями ВП:МОВА. --yakudza 23:51, 28 вересня 2020 (UTC)

У родовому відмінку буде не "Антіна", а "Антона", відбувається чергування[ред. код]

Вітаю. Ви не перший хто це каже Антіну Мухарському, але сам митець наполягає на використанні "Антіна". Він говорить, що сам вирішує як будуть вживати його ім'я. Він використовує "Антіна". Тому я відміню вашу правку якщо ви не проти.--Князь Полтавський (обговорення) 14:57, 11 жовтня 2020 (UTC)

Але ж, Княже, митці не можуть вигадувати власну граматику. Одна річ, якби за його задумом помилково писалося якесь окреме слово, але ж тут ідеться про граматичну категорію, відмінок. —NachtReisender (обговорення) 15:07, 11 жовтня 2020 (UTC)

прошу[ред. код]

не вставляти коментарі які провокують --Jphwra (обговорення) 17:10, 21 жовтня 2020 (UTC)

Я не вставляю жодних коментарів, які провокують, поставив цілком резонне запитання. Дайте собі труд відповісти на нього. —NachtReisender (обговорення) 17:11, 21 жовтня 2020 (UTC)