Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

(липень 2017) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Старий Санч[ред. код]

Новий Сонч, у нас буде різнобій цих Санчів(Сончів)? Я такого не зустрічав в енциклопедіях. --Jphwra (обговорення) 06:57, 2 серпня 2017 (UTC)

  • talk:Старий Сонч#Старий Санч, цитований первинний документ 1917 року не вичитаний, з одруками, не є АД для назви 'Старий Санч'. Стаття перейменована на назву Старий Сонч, яка була консенсусною з 22 жовтня 2008‎ по 1 серпня 2017‎. — Юрій Дзядик в) 12:48, 2 серпня 2017 (UTC).
  • @Jphwra та Dzyadyk: Це рівно те, про що я писав у ВП:ПЗВ94: спільнота відмовила в перейменуванні Новий Сонч на Новий Санч, значить, Бучач-Львів перейменовує Старий Сонч на Старий Санч. Дуже сподіваюсь, що АК таки прийме рішення, бо з цим очевидно потрібно щось робити — NickK (обг.) 15:17, 2 серпня 2017 (UTC)

Полдарк[ред. код]

Вітаю. Ви змінили правопис на сторінці «Полдарк» для групи акторів, серед яких William McGregor, якого першочергово я записав, як Вільям МакҐреґор, а Ви змінили на Вільям Мак-Грегор. Я не проти зміни, але питання щодо розділки (або дефісу). Наприклад, у Вікіпедії амер. акторка Rose McGowan підписана, як Роуз Макгавен. — qatlantic, обг., 3 серпня 2017, 14:25 (UTC +3)

@MykhayloNaumenko: Доброго дня. Якщо я добре пригадую, я це робив при роботі над статею Мак-Грегор. Якщо коротко, українською посередині слова не може писатися велика літера: він може бути або Мак-Грегор, або Макгрегор. Правопис вимагає писати через дефіс (Мак-Магон, Мак-Клюр), тож якщо не усталено інакше, пишемо саме через дефіс — NickK (обг.) 12:14, 3 серпня 2017 (UTC)
Дякую за відповідь. То, можливо треба також записати Роуз Мак-Гавен? — qatlantic, обг., 3 серпня 2017, 15:17 (UTC +3)
@MykhayloNaumenko: Так, можливо, тільки я не впевнений у написанні прізвища (Гавен / Гоуен / Говен тощо) — NickK (обг.) 13:30, 3 серпня 2017 (UTC)
Тут більше чути Мак-Гавен. Взагалі у Вікіпедії проблеми із цим прізвищем: Зак Макгоун, Ділан Макгован, Малкольм Макговен, Роуз Макгавен. Гадаю, всюди треба записати Мак-Гавен, відповідно до вимови (Параграф 97 Гавен, а не Гауен). — qatlantic, обг., 4 серпня 2017, 16:51 (UTC +3)
@MykhayloNaumenko: Питання ж не лише в тому, як чути, питання в тому, як вживано. Лондон також чути Ландон, але пишемо ж Лондон. Я не дуже детально досліджував, але найчастіше українською пишуть Гован та Говен — NickK (обг.) 15:02, 4 серпня 2017 (UTC)

Шаблон:Місто[ред. код]

Передивись будь ласка цей шаблон, бо там Аватар 6, щось знову накоїв, а я помилково натиснув на перевірено, тож не звертай на це увагу. Там треба переглянути його правки за липень, можливо за червень. Але скарги йдуть після останніх змін. --Jphwra (обговорення) 07:35, 4 серпня 2017 (UTC)

@Jphwra: Привіт. Я зняв позначку про перевірку, оскільки ти написав, що це було помилково. Перевіряти шаблони слідом за Avatar6 дуже складно, бо там купа недокументованого коду. Якщо ти бачиш, що зламалося щось конкретне, будь ласка, повідом, якщо ні, то зараз є вже поламані шаблони, які трохи пріоритетніші — NickK (обг.) 15:13, 4 серпня 2017 (UTC)
Аньтін (Шанхай) отут щось геть не те (Поділ міста). --Jphwra (обговорення) 15:17, 4 серпня 2017 (UTC)
@Jphwra: Це на Вікіданих прописано поділ на 20 мікрорайонів і 43 села. Самі ж елементи Вікіданих про мікрорайони і села не мають статей (і, мабуть, принаймні українською ніколи й не матимуть), їх назви записані лише китайською. Я не можу сказати, що це аж зовсім не те, це скоріше неконсенсусна зміна, бо в тому полі зазвичай пишемо щось на кшталт «поділ: 20 мікрорайонів і 43 села», а не подаємо повний список у картці. У будь-якому разі це не липнева зміна, це щось старе: у відпатрульованій тобою червневій версії це вже є — NickK (обг.) 15:26, 4 серпня 2017 (UTC)
Може в такому разі з червня теж зняти позначку про патрулювання? --Jphwra (обговорення) 15:29, 4 серпня 2017 (UTC)
@Jphwra: Не знаю, я зараз не маю змоги шукати. Саме по собі це редагування не є очевидним шкідництвом, але треба просто було подумати, ЩО може туди потрапити — NickK (обг.) 15:36, 4 серпня 2017 (UTC)
добре, як буде час, то більш детально оглянеш. --Jphwra (обговорення) 15:37, 4 серпня 2017 (UTC)
@Jphwra: Тут проблема не в патрульованості (я мав на увазі, що не знаю, яким саме редагуванням він додав це поле, але це другорядне). Якщо питання в тому, що потрібно прибрати з цього поля Вікідані, то це зробити легко, але бажано це спочатку обговорити на сторінці обговорення шаблону, інакше це буде війна редагувань — NickK (обг.) 16:56, 4 серпня 2017 (UTC)
але це ж неподобство. Там явно щось зламано. --Jphwra (обговорення) 16:58, 4 серпня 2017 (UTC)
@Jphwra: Тут усе просто, як двері. Шаблон бере з Вікіданих адміністративний поділ міста. Для Києва, наприклад, видало б таке: Поділ міста: Голосіївський район, Дарницький район, Деснянський район, Дніпровський район, Печерський район, Оболонський район, Солом'янський район, Святошинський район, Шевченківський район і Подільський район. Не дуже красиво (людина б так не написала), але принаймні читабельно. Те китайське місто поділяється на 20 мікрорайонів і 43 села, тому список із 63 елементів. Жоден з тих елементів не перекладений ні українською, ні навіть англійською (є лише назви китайською), тому підставляється посилання на елемент Вікіданих. Тож що попросили, те шаблон і видав. Нічого не зламано, просто шаблон тупо видає те, що в нього запрограмували. Реалізація нормальна, ідея погана — NickK (обг.) 17:06, 4 серпня 2017 (UTC)
Зрозумів, тоді хай так лишається. --Jphwra (обговорення) 17:08, 4 серпня 2017 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Привіт. Здається, Ви забули задокументувати встановлення персонального обмеження для користувача Avatar6 на сторінці ВП:ПО. -- Green Zero обг 10:16, 6 серпня 2017 (UTC)

@Green Zero: Доброго дня. А як там документувати тимчасові обмеження? Я поставив обмеження з автоматичним завершенням за 3 дні, то я не знаю, як на ВП:ПО це позначити — NickK (обг.) 10:51, 6 серпня 2017 (UTC)
Незалежно від строку персонального обмеження чи його безстроковості, адміністратор який наклав ПО має задокументувати це на вищенаведеній сторінці. Після зняття ПО, інформація про накладення ПО переноситься до ВП:КПО. Власне, однією з причин створення цих сторінок було те щоб "нічого не забувалось". -- Green Zero обг 11:17, 6 серпня 2017 (UTC)
Просто описуєте нововстановлене обмеження, причину, користувача, та ставите свій підпис. Строк пишіть в описі до персонального обмеження. -- Green Zero обг 11:22, 6 серпня 2017 (UTC)
@Green Zero: Додав. Саме останнє речення мене цікавило найбільше, бо через відсутність я думав зразу на КПО додати, коли сплине. Воно все ж якось неоптимально, що тимчасове обмеження можна зробити технічно як тимчасове, а от у табличку все одно треба вручну додати, вручну прибрати й вручну заархівувати. 1 дія, щоб поставити, і 3 дії, щоб внести в табличку — NickK (обг.) 11:33, 6 серпня 2017 (UTC)
Певно, за Вашою сторінкою спостерігають багато наших адміністраторів (в т. ч. новообраних), тож я вирішив ґрунтовніше відповісти за темою, ніж я б це зробив Вам особисто. Щодо питання автоматизації це таки проблема... До речі, радий що Ви досі активні в проекті і, як завжди, помірковані. -- Green Zero обг 11:53, 6 серпня 2017 (UTC)

Порадьте[ред. код]

@NickK: вітаю. Звертаюся до Вас, як до досвідченого адміна за порадою. Куди мені найдоцільніше можна звернутися (і чи потрібно), щодо вирішення питання (яке вже починає трохи дратувати), задля уникнення можливих конфліктів та війни перейменувань. Це стосується статей Романа Сизого про фільми, в назвах яких в усіх без виключення (за винятком своїх давніх) додає уточнення (фільм, рік), навіть там, де в цьому немає необхідності, що є недотриманням правил ВП:ІС. При цьому це не від незнання правил, а умисно і систематично, бо пан Сизий керується при цьому своїм «особистим правилом» (викладено тут). Дійшло до того, що пан Роман (у тому ж обговоренні) радить мені взагалі не чіпати його статті, бо в нього склалося враження, що лише я звертаю на них увагу. Дякую!--Leon Nef обг 13:01, 8 серпня 2017 (UTC)

@LeonNef: Доброго дня. Я бачив цей конфлікт, розумію, чому дії користувача дратують. Тут може бути лише два способи: або переконати користувача так не робити, або накласти на нього обмеження, яке б заборонило йому це робити. Звертатися, судячи з усього, варто на ВП:ЗА. Перепрошую за небагатослівність, але наразі я не маю змогу приділити цьому багато часу — NickK (обг.) 12:08, 9 серпня 2017 (UTC)
Дякую. Поки що намагаюся переконати, та не впевнений що це допоможе. Далі буде видно.--Leon Nef обг 14:59, 9 серпня 2017 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Вітаю! Колись у Вікіпедії я називався Волков Михайло Левович. Потім я перейменувався тільки в Укр. Вікіпедії на Незалежний дописувач. Я хотів би в усіх Вікіпедіях бути перейменований на Незалежний дописувач зі збереженням попереднього внеску. Пробував перейменуватися з Волкова на Незалежного на Вікіпедія:Перейменування користувачів, але пише, що ім'я вже зайняте. Як правильно вчинити в цій ситуації? Перейменуватися назад на Волкова в Укрвікі, а потім спробувати на Незалежного глобально, чи як? Дякую за допомогу. --Незалежний дописувач (обговорення) 20:58, 17 серпня 2017 (UTC)

Спеціальна:CentralAuth/Волков Михайло Левович і Спеціальна:CentralAuth/Незалежний дописувач обидва глобальні, з точки зору системи це два різні користувачі. Перейменуватися «локально» вже не вийде, ім'я зайняте. Навіть не знаю, чи можна їх об'єднати, бо там іде мова про об'єднання локальних облікових записів різних вікі. --ReAlв.о. 21:35, 17 серпня 2017 (UTC)
@Волков Михайло Левович та Незалежний дописувач: Доброго дня. Ви можете подати запит на m:Steward requests/Username changes, однак ймовірність того, що це буде зроблено, досить низька. Об'єднання облікових записів наразі технічно складне або взагалі неможливе, а внесок під ім'ям Волков Михайло Левович у вас досить малий (кілька десятків редагувань). Тож найпростіше, мабуть, вам просто припинити використання облікового запису Волков Михайло Левович та перейти до використання імені Незалежний дописувач в усіх вікі, можливо, перенаправивши сторінки користувача у відповідних вікі — NickK (обг.) 16:08, 19 серпня 2017 (UTC)

За файли (надіюсь останній пункт)[ред. код]

Добридень. Це знову я. Я давно сам не знаю чому не заходив на Вікіпедію. І ось, напевне, я вже навів порядок у файлах. Видаліть, будь ласка, Кетцалькоатль.jpg ,V-rex s.jpg , Вастатозавр.jpg , Nefundusaurus.jpg, Timurlengia.jpg , Хмундо.jpg , Хлам.jpg, а так, я найчастіше буду завантажувати файли власної роботи. Чекаю відповіді, дякую за все. Допобачення. --Любитель КАЙДЗЮ (обговорення) 14:08, 18 серпня 2017 (UTC)

@Боровков Роман: Добре, вилучив ці файли. Щодо обмеження, то пінгую @Fessor:, який встановив обмеження: чи згодні ви з його зняттям? Дякую — NickK (обг.) 18:46, 19 серпня 2017 (UTC)
Салют! Згоден. --Fessor (обговорення) 18:54, 19 серпня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Зняв обмеження. Я ще певний час дивитимуся за вашим внеском у просторі файлів, і якщо ви матимете питання щодо завантажень, можете ставити мені їх на сторінці обговорення. Дякую — NickK (обг.) 19:18, 19 серпня 2017 (UTC)

Дякую. Я буду старатися--Любитель КАЙДЗЮ (обговорення) 09:54, 20 серпня 2017 (UTC)

Питаня[ред. код]

Вітаю, NickK. Звертаюсь до Вас як до досвідченого користувача. До мене звернулася за допомогою користувачка Orden award, яка створює статті про нагороди як ось Медаль «За незламність духу». І в мене виникає питання, чи мають ці статті значимість, бо і джерел фактично крім сайта Всеукраїнського громадського об'єднання «Країна» в кінці статті немає. Я порадив користувачці створити список з нагород у її чернетці. Проте вона хоче створити окремі сторінки по кожній відзнаці. Чи можуть такі статті існувати у вікіпедії.--KHMELNYTSKYIA (обговорення) 15:50, 22 серпня 2017 (UTC)

@KHMELNYTSKYIA: Вітаю. Ні, це недержавна нагорода, зі сторінки якої видно, що ледь не кожен бажаючий може нагородити нею бажаючих, і про цю нагороду немає незалежних авторитетних джерел, тож такі статті не відповідають критеріям значимості. Я номіную цю статтю на вилучення — NickK (обг.) 03:56, 23 серпня 2017 (UTC)
@NickK:Справа в тому, що не єдина подібна стаття. --KHMELNYTSKYIA (обговорення) 04:22, 23 серпня 2017 (UTC)
@KHMELNYTSKYIA: Якщо ті нагороди такої ж значимості, треба вчинити з ними так само. Перепрошую, на жаль, я наразі не маю змоги зробити це — NickK (обг.) 04:29, 23 серпня 2017 (UTC)
На мою думку — максимум список у статті про проект. Хоча я навіть не впевнений, що проект «будь-хто може нагородити будь-кого, моральну відповідальність за це несе він (а хто там потім дивитиметься у списках кандидатів чи виступі у телевізорі) а ми лише продаємо самі нагороди всім» має якусь значимість а цикл статей є чимось іншим, крім просування. --ReAlв.о. 10:50, 23 серпня 2017 (UTC)

Скрипт голосування[ред. код]

Добридень. Звертаюсь до Вас, як до автора MediaWiki:Voting8bis.js. Чи не могли б Ви оновити його для Вікіпедія:Вибори арбітрів/2017/Голосування, бо я далекий від програмування чи скриптів і не зумів розібратись як воно працює, щоб зробити це самому. --YarikUkraine (обговорення) 10:21, 24 серпня 2017 (UTC)

@YarikUkraine: Доброго дня. Piramidion уже зробив, працює правильно — NickK (обг.) 14:00, 24 серпня 2017 (UTC)

https://alexanderlovegrove.deviantart.com/art/Sigilmassasaurus-583756109[ред. код]

Якщо я не помиляюся, то цей файл під ліцензією Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License. Просто я хочу написати статтю про сігілмасзавра, а на Вікісховищі реконструкції не знайшов. Наперед дякую за відповідь--Боровков Роман (обговорення) 09:47, 30 серпня 2017 (UTC)

@Боровков Роман: Доброго дня. Ліцензія Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License не є сумісною з Вікіпедією, бо накладає два додаткові обмеження: заборону комерційного використання (Noncommercial) та похідних робіт (No Derivative Works). Така ліцензія фактично може бути використана лише зі статусом, тотожним добропорядному використанню (єдина відмінність у тому, що не буде вимоги низької роздільності). Тож це зображення не може бути завнтажене як вільне ні до Вікіпедії, ні до Вікісховища — NickK (обг.) 10:38, 30 серпня 2017 (UTC)

Подивіться, як я завантажив файл з сигілмасзавром. Але файл http://spinops.blogspot.com/2017/03/new-dinosaur-phylogeny.html можна завантажувати без шаблону про добропорядне використання? Наперед дякую--Боровков Роман (обговорення) 17:51, 1 вересня 2017 (UTC)

https://durbed.deviantart.com/art/Tarbosaurus-Bataar-697078295 , https://camusaltamirano.deviantart.com/art/Spinosaurus-aegyptiacus-368230400 і https://abelov2014.deviantart.com/art/Spinosaurus-aegyptiacus-521018563 напевно теж можна завантажувати без шаблону про добропорядне використання? Дякую--Боровков Роман (обговорення) 06:08, 2 вересня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Доброго дня. Пройшовся цими файлами:
Загалом ви обіцяли переважно завантажувати власні роботи, а знову починаєте з невільних, і це мені не дуже подобається. Адже для добропорядного використання умовою є не те, що замінника наразі на Вікісховищі немає, а те, що він не може бути створений — NickK (обг.) 08:27, 2 вересня 2017 (UTC)
Я вже був завантажив одну свою власну роботу, але Віщун виразив невдоволення з цього приводу. Якщо це все утрясеться, я попрошу видалити файл з сигілмасзавром, і заміню його своєю роботою--Боровков Роман (обговорення) 09:48, 2 вересня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Так, якщо ваш малюнок неточний, такого до статті додавати не варто. Так, теоретично ви створили вільний замінник тому невільному зображенню, але фактично воно при цьому втратило в якості. Навіть не знаю, що гірше — використання невільного не спонукає інших шукати і створювати вільне (нащо робити малюнок під вільною ліцензією, якщо цей і так поставили?), використання неякісного може ввести в оману читачів і зіпсувати репутацію Вікіпедії (нащо брати зображення з Вікіпедії, якщо деінде вони якісні, а тут аматорські?) — NickK (обг.) 00:06, 3 вересня 2017 (UTC)
Дивіться, зображення все одно не дуже, але ж краще? --Боровков Роман (обговорення) 09:40, 3 вересня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Будь ласка, не ображайтеся, але об'єктивно обидва низької якості та не є якісними ілюстраціями для статті — NickK (обг.) 23:18, 3 вересня 2017 (UTC)
Не знаю, що робити з тим файлом, щоб він був якіснішим!--Боровков Роман (обговорення) 14:23, 4 вересня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Скажемо так, у вас виходять приблизні малюнки замість наукових реконструкцій, через що ваші малюнки більше схожі на фантазійне бачення, ніж на точне відтоврення: у вас не витримані пропорції, дивні кольори (є великі сумніви, що він був насправді рожево-червоним) тощо — NickK (обг.) 17:09, 4 вересня 2017 (UTC)

Дивітся Сігілмасзаур.jpg, а також я хочу спитати, чо меже бути https://pxhere.com/ru/photo/813919 завантажений до Вікіпедії як вільний? Наперед дякую--Боровков Роман (обговорення) 14:02, 8 вересня 2017 (UTC)

А також чи можна файло Сігілмасзаур.jpg замінити Сігілмасзавр.jpg? Наперед дякую--Боровков Роман (обговорення) 12:32, 9 вересня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Перепрошую за затримку з відповіддю. Щодо Файл:Сігілмасзаур.jpg, то перепрошую, але це так само не наукова реконструкція, а приблизний малюнок. Файл https://pxhere.com/ru/photo/813919 є вільним і може бути завантажений під {{Cc-zero}}. Не зрозумів, що маємо на увазі під заміною, Файл:Сігілмасзавр.jpg не існує — NickK (обг.) 13:25, 9 вересня 2017 (UTC)
Вибачте, я мав на увазі Сігілмасзавр.png‎ . Що ж до моїх власних робіт такого типу, то, якщо я правильно зрозумів, їх можна більше не завантажувати?--Боровков Роман (обговорення) 13:58, 9 вересня 2017 (UTC)
@Боровков Роман: Якщо ви хочете пряму і неприємну відповідь, то вам справді краще не завантажувати такі малюнки. Вам слід підвищити ваш рівень володіння комп'ютерною графікою, щоб ваші зображення мали достатню якість для Вікіпедії. Відповідно, й заміну не варто робити — NickK (обг.) 14:13, 9 вересня 2017 (UTC)

Офіційне попередження[ред. код]

Прошу розблокувати Користувач:Jphwra та перепросити, інакше буду вимушена робити запит на позбавлення Вас статусу адміністратора. Користувач:Jphwra нічого не порушував, а лише повторював слова Користувач:Когутяк Зенко, якого і слід блокувати. --Червона Троянда (обговорення) 05:49, 5 вересня 2017 (UTC)

  • NickK а також наведіть тут, будь-ласка, ПРАВИЛА чи їх конкретні пункти, які порушив вищезгаданий користувач і які саме репліки з 4-5 підпали під ці правила. — Alex Khimich 08:45, 5 вересня 2017 (UTC)
    Тобто те, що він чотирьох користувачів прямо (навіть не завуальовано) назвав бовдурами - то так і має бути? Якими б ті користувачі не були, але ВП:НО ніхто не скасовував. І після цього Ви ще мене звинувачуєте у подвійних стандартах?--Piramidion 08:49, 5 вересня 2017 (UTC)
Piramidion, те, що ви не читаєте правил Вікі я вже переконався. Ну а якщо ви втрутились, скажу і вам, що слід розрізняти образи, висказані у повітря та "адресовані персональні образи" або "особисті образи" та Argumentum ad Hominem. Ще раз перечитайте ВП:НО там іде мова про "персональні образи". За незаконне застосування сили потрібно відповідати. Просив би NickK негайно розблокувати користувача, або дати вичерпне пояснення своїм діям. — Alex Khimich 08:57, 5 вересня 2017 (UTC)
Та ні, це я переконався, що Ви не розумієте правил. Аж дивно, що я колись підтримував Вашу кандидатуру в адміністратори.--Piramidion 09:16, 5 вересня 2017 (UTC)
Piramidion, шкода, що довелось вас розчарувати. Бачте, який поганий? — Alex Khimich 15:07, 5 вересня 2017 (UTC)
  • @Alex Khimich: Це пункт 2.2.1 (систематичні образи інших користувачів) та 2.5.1 (надмірна брутальність і агресивність в обговореннях). Термін блокування збільшений з 24 годин згідно з пунктом 6.2.2. Які ще є питання? — NickK (обг.) 09:58, 5 вересня 2017 (UTC)
2.2.1 (систематично ображають інших користувачів), обізвав бовдурами адресно один раз, а написано "систематичне". Тим паче, для поодиноких виразів є {{образа}}. 2.5.1 надмірна брутальність і агресивність в обговореннях, де була брутальність та агресивність? Поясніть що є мірою брутальності та агресивності: кельвіни, ампери, концентрація матювків>1%? Також ви вказали про "лицемірство", але такого правила немає, більш того, це не є лицемірство. — Alex Khimich 10:47, 5 вересня 2017 (UTC)
@Alex Khimich: Ні, там було багато образливих коментарів на адресу інших користувачів, на сторінці обговорення більше одного дифа. А мірою агресивності є те, що серед свіжого внеску користувача переважали саме такі агресивні коментарі — NickK (обг.) 11:09, 5 вересня 2017 (UTC)
NickK, погано це все. Немає у нас шкали виміру агресивності, ви самі розумієте, що це не скалярна величина. Це ваша неприязнь була виміряна таким блокуванням. Адресовану образу я знайшов одну, але і вона не систематична. — Alex Khimich 15:07, 5 вересня 2017 (UTC)
@Alex Khimich: У нас немає не лише шкали виміру агресивності, а й будь-якого стандарту реакції на такі дії. Особистої неприязні до користувача Jphwra я не маю, що, гадаю, видно з історії спілкування між ними. Втім, він здійснив те, що, на мою думку, має бути неодмінно припинено: ображати й водночас критикувати образи — NickK (обг.) 16:37, 5 вересня 2017 (UTC)
Висловлю свою думку. Порівнявши російську Вікіпедію з української, я прийшов до висновку про те, що коренем проблем в українській Вікіпедії є те, що будь-хто може почати процедуру позбавлення статусу адміністратора шляхом примусової конфірмації. Як сказав один з учасників російської Вікіпедії, це призводить до того, що в українській Вікіпедії неугодного комусь адміна починають тягати на конфірмацію кожні 3 місяці. У підсумку це призводить до того, що реальну владу в розділі має меншість - оскільки для позбавлення статусу адміністратора потрібно трохи більше, ніж 1/3 учасників голосування, які виступили проти збереження прапора адміністратора в учасника, то кожен адміністратор змушений враховувати думку саме цієї меншини. У російській Вікіпедії позбавити учасника прапора адміністратора може тільки арбітражний комітет, куди входять люди, за яких проголосувало не менше 2/3 учасників голосування - таким чином в розділі забезпечується влада більшості. Раммон (обговорення) 16:00, 5 вересня 2017 (UTC)
@Раммон: Перепрошую, але ваша інформація неправильна: для позбавлення прав потрібно понад 50% голосів, тобто все одно більшість. І ваше рішення не спрацює, бо АК чи не щороку розпускається через неактивність — NickK (обг.) 16:37, 5 вересня 2017 (UTC)
Дякую за виправлення. Тоді виходить, що проблема української Вікіпедії в неактивності арбітражного комітету. Мені здається, що коли каденція арбітрів триває рік, це неминуче призведе до неактивності — навіть в російській Вікіпедії, де арбітрів вибирають кожні півроку, за кожну каденцію через неактивність вибуває 1 або 2 арбітра. І якщо для отримання прапора адміністратора учасник повинен отримати підтримку 2/3 виборців, а щоб позбутися цього прапора — отримати 50% проти, то це зовсім не те ж саме, коли питання про позбавлення прапора адмністратора розглядають арбітри, які отримали підтримку не менше 2/3 виборців. Раммон (обговорення) 16:51, 5 вересня 2017 (UTC)
@Раммон: Насправді АК розпускається через те, що не може прийняти рішення за позовом протягом 2 місяців з дня подання. Це запобіжник від позовів, які розглядаються близько року, як-от російський позов щодо українського конфлікту: якщо АК не може прийняти жодного рішення (чи то через випадіння арбітрів з роботи, чи то від бажання самоусунутися від конфлікту), то обирається новий АК. Фундаментальна ж проблема в тому, що дуже мало охочих уживати заходи до досвідчених користувачів, які загалом мають гарний цінний внесок, але водночас порушують правила — NickK (обг.) 17:17, 5 вересня 2017 (UTC)
Ну, 2 місяці - це взагалі не термін. АК руВП деякі позови по році розглядав. Подивіться на список поточних заявок - там одна заявка з січня вже 8 місяців висить. А що стосується досвідчених користувачів з хорошим внеском і порушенням правил, то для запобігання порушень можна використовувати топік-бан. Раммон (обговорення) 05:58, 6 вересня 2017 (UTC)
@Раммон: Ви справді вважаєте, що вирішення конфлікту протягом 8 місяців — це нормально? За цей час можна посваритися, ще помиритися і знову посваритися через щось інше — NickK (обг.) 06:11, 6 вересня 2017 (UTC)
Для складних випадків - нормально. Таких складних випадків не так вже й багато. Раммон (обговорення) 09:06, 6 вересня 2017 (UTC)
@Раммон: От заради інтересу тицьнув на ru:АК:1007, і там добре видно, до чого призводить розгляд протягом півроку. Мені не здається такий підхід оптимальним — NickK (обг.) 11:38, 6 вересня 2017 (UTC)
Ну, якщо Вам більше подобається кожні 3 місяці писати коментарі в заявках на зняття з Вас прапора адміністратора, то не буду заперечувати. Раммон (обговорення) 11:45, 6 вересня 2017 (UTC)
НікК, Останнє речення — браво!!! А що це значить? А значить, що правила повинні писатись так, щоб вони чітко без двозначних трактувань оговорювали конфліктні випадки. Виграють адміністратори, які кажуть що порушено, по пунктах (і образ на них не повішаєш) та не вимірюють міру агресивності поведінки у кубометрах на хвилину. — Alex Khimich 19:14, 5 вересня 2017 (UTC)
@Alex Khimich: Пам'ятаєте січневе обговорення? Говорили про чіткий варіант правила, ні ж, вирішили, що треба різні підходи через різну психологію та різне ставлення різних користувачів. Якщо ви хочете запропонувати чітке правило, будь ласка, пропонуйте. Я за чітке правило в частині особистих випадів і образ, але писати власне правило не хочу, бо вже пропонував, поговорили-побалакали, сіли й заблакали, бо нчіого так і не вирішили — NickK (обг.) 19:29, 5 вересня 2017 (UTC)
Якраз писав, про СО користувача, коли дзіночок побачив. Пінгану, вас запрошу проголосувати. Січневе, це яке, можна лінк? — Alex Khimich 19:36, 5 вересня 2017 (UTC)
@Alex Khimich: Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)/Архів 12#Запити щодо порушення ВП:НОNickK (обг.) 19:44, 5 вересня 2017 (UTC)

Дуже сумної але ви не налаштовані вирішувати, створену вами проблему, тому не маю іншого варіанту, ніж позов. --Червона Троянда (обговорення) 06:23, 6 вересня 2017 (UTC)

@Червона Троянда: Підпишіться своїм основним акаунтом, будь ласка — NickK (обг.) 07:21, 6 вересня 2017 (UTC)

Миколо, лишися того ровера[ред. код]

Колись занотовував собі вумні вислови велетів світової думки, як бачиш мені стала в нагоді одна мудрість я її тільки вкоротив/змодернізував...правда прибрав одне доповнення - «з останніми, нічого приставати до бесіди - що горохом об стінку». Миколо, ти доволі розумна людина, щоби полишити марні тлумачення, навіть в соте, ти тішитимеш їх пиху (в розумінні, що ще хтось їх слуха та спілкується!!!)--Когутяк Зенко (обговорення) 16:23, 8 вересня 2017 (UTC)

@Когутяк Зенко: Говорячи про ВП:НО, це хто та людин[а] яка з 2000 редагувань зробила лише 200 "корисних" і сидить на сторінках базікал? Познайомте, будь ласка — NickK (обг.) 16:59, 8 вересня 2017 (UTC)
хопець ти розумний (раз "австралійця" навчивсь вираховувати), вирахуєш і хто хімічить з вікі-правилами...--Когутяк Зенко (обговорення) 18:06, 8 вересня 2017 (UTC) пішов я писати статті
ага....для моральної сатисфакції можеш мене повторно заблокувати (бо Грін) мене за то блоканув (і я знав на що йшов)... а їм болить/гризе/правда в очі колить - бо тільки цих два "закордонця" й сидять лише базікають про правила, відволікаючи всю спільноту - ВСТРЯВАЮЧИ В УСІ КОНФЛІКТИ - ПОДИВИСЬ УВАЖНО!!!! Якудза за це Агонка був взявсі стримувати - пішло на користь.... а ви далі з ними перешіптуєтеся..... ДО НОВОГО КОНФЛІКУТУ)))))))--Когутяк Зенко (обговорення) 18:28, 8 вересня 2017 (UTC)
@Alex Khimich: Мабуть, вам буде цікаво прочитати, але не впевнений, що вам буде приємно.
@Когутяк Зенко: У мене нема ніякої моральної сатисфакції від блокування вас чи когось іншого. Але я можу точно сказати, що якщо ви самі вважаєте, що вас мають заблокувати, вам не варто писати це повідомлення. Якщо ви маєте зауваження до Alex Khimich — напишіть йому прямо й коректно, як-от Yakudza написав іншому користувачеві, який знаходить конфліктні ситуації. Можна ж не перекручувати прізвище, наприклад — одразу більше шансів, що вас краще сприймуть. Ви ж теж розумна людина й знаєте або принаймні можете очікувати, як люди реагуватимуть на ваші повідомлення — NickK (обг.) 21:53, 8 вересня 2017 (UTC)
NickK, дякую, прочитав, я і раніше здогадувався що це він про мене. Образи, немотивована капіталізація шрифта, неможливість написати бодай 10 слів підряд українською мовою без перекручених діалектизмів підказує мені не звертати увагу на «бздури». — Alex Khimich 07:21, 9 вересня 2017 (UTC)

Домоможи як додати чи послатися на зображення з англовікі[ред. код]

@NickK: Ось на це https://en.wikipedia.org/wiki/File:Canadian_Coast_Guard_crest.png Пишу Файл:Canadian Coast Guard crest.png не виходить. --UkrainianCossack (обговорення) 17:00, 15 вересня 2017 (UTC)

@UkrainianCossack: Це зображення невільне та завантажене локально до англійської Вікіпедії. Його потрібно завантажити локально й сюди, скориставшись Вікіпедія:Майстер завантаження файлівNickK (обг.) 14:09, 16 вересня 2017 (UTC)