Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(серпень 2018) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Вибори арбітрів[ред. код]

Доброго дня! Нещодавно дізнався, що почалися вибори арбітрів. Здивувався що Ви не входите до кандидатів. Тому й запитання: чи не хтіли б Ви стати арбітром? Спершу думав висунути вас самостійно, але потім передивився попередні роки, і ви там майже всюди відмовляли, тому й пишу сюди. Вже пройшло з того часу декілька років і вже багато чого змінилося. Подумайте над цим.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:01, 1 вересня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго вечора. Дякую за пропозицію, але ні, не хотів би, і ні, в мене не змінилася відсутність часу і бажання на це — NickK (обг.) 20:06, 1 вересня 2018 (UTC)
Добре, дякую за відповідь.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:14, 1 вересня 2018 (UTC)

Ліцензування файлів[ред. код]

Доброго дня! У мене досить часто виникали проблеми з ліцензуванням файлів, але зараз у мене є можливість це виправити. Передісторія: я додав файл з конкурсу Місіс Глоуб 2018 переможиці цього конкурсу Татяни Лавріновіч. Звісно мені написали, що файл захищено авторськими правами. Але я написав їй на Фейсбук. Поки-що згоди немає, бо це було кілька хвилин тому. Тож запитання, який саме дозвіл вона повинна дати, щоб я міг опцблікувати файл? І чи досить підтвердження не того, хто робив фото, а того, хто зображений на фото. Див. файл тут https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mrs_Globe_2018.jpg--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:28, 1 вересня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго дня. Я бачу, цей файл уже вилучено, але загалом поясню процедуру. Вам потрібен дозвіл фотографа (автора зображення) або власника авторських прав (зазвичай власне автор, але може бути, наприклад, агентство, якщо фотограф працював за трудовою угодою на них і передав їм права), оскільки це питання авторських прав. Формат дозволу опублікований на сторінці Вікіпедія:Дозволи українською або на c:Commons:OTRS для Вікісховища. Підтвердження від того, хто зображений на фото, не дозволить зняти питання авторських прав. Цей дозвіл може бути потрібен лише тоді, коли ви публікуєте приватне фото (наприклад, зроблене у людини вдома) — у деяких країнах у такому разі потрібен дозвіл самої особи. Однак якщо ви знайшли фото в Інтернеті, скоріш за все, воно зроблене під час публічного заходу, і в такому разі вас має цікавити фотограф — NickK (обг.) 10:01, 2 вересня 2018 (UTC)
Дякую! Але в данному разі фотографа знайти і ще й йому написати щоб він відповів буде дуже складно. Доречі, Тетяна Лавріновіч дала добро на публікування фото. Спробую зв'язатися з Трейсі Кембл, організаторкою конкурсу, можливо щось і вийде.--Діма (обговорення, внесок, допомога) 10:07, 2 вересня 2018 (UTC)

Цибулько Олеся Сергіївна[ред. код]

Доброго дня! Моя стаття Цибулько Олеся Сергіївна зараз на голосування на видалення. Я додала вторинні джерела та зробила посилання в тексті. Не могли б ви, будь ласка, перевірити і допомогти зі зняттям статті з нлмінації? Наперед дякую. Катерина Перекрест

@Катерина Перекрест: Доброго вечора. Я бачу досі проблему в тому, що в статті підтверджені джерелами доволі малозначимі події (виступила з лекцією, дала інтерв'ю тощо). У вступі зазначено, що пані Цибулько відома передусім волонтерством та діяльністю в «Благодійний фонд допомоги батальйону „Донбас“». Натомість у статті на цю частину біографії цілком відсутні незалежні авторитетні джерела, а саме ця частина дала б змогу показати значимість за критеріями значимості громадських діячів. Якщо ви хочете врятувати статтю, саме над цим варто працювати — NickK (обг.) 16:58, 11 вересня 2018 (UTC)

Зрозуміла. Дякую. Буду виправляти. Катерина Перекрест

Доброго вечора. Додала джерела, які висвітлюють діяльність Благодійного фонду. Передивилась весь зібраний матеріал, і на мою думку, стаття про Цибулько більше підпадає під пункт 9 категорії Політики, аніж пункти 7 та 8 - "Правозахисники, миротворці та інші особи, що беруть участь у суттєво важливих для життя регіону, країни або світу подіях". Події на сході (Донбасі) значимі для всієї країни і Олеся безпосередньо бере в них участь. Це і створення Благодійного фонду допомоги батальону Донбас, і волонтерство в батальоні. Участь у подання законопроектів щодо виплати пенсій пересиленцям, наданні соціального житла та спрощення реєстрації актів цивільного стану таким населенням. Інтерв'ю СМІ та участь у круглих столах, висвітлення цих проблем народові. ось знайшла додаткові джерела: 1. https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29080061.html 2. https://apostrophe.ua/article/society/2017-09-29/zaplatit-li-rossiya-za-donbass-eto-vopros-na-million-dollarov/14641?amp#referrer=https://www.google.com&amp_tf=%D0%A1%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0%20%251%24s 3. http://www.aif.ua/society/social/nardep_rasskazal_v_obse_o_situacii_s_zamorozkoy_pensiy_pereselencev Катерина Перекрест (обговорення) 23:02, 12 вересня 2018 (UTC)

@Катерина Перекрест: Доброго вечора. Перш за все, перепрошую за затримку з відповіддю. Перш за все, інтерпретація пункту про вагомі події жорсткіша: той факт, що війна на сході України є значимою, не дає значимості всім учасникам цієї війни, важливе вагоме висвітлення цієї участі. Ваші ж джерела не подають цього: перше згадує її як учасницю мітинга в Донецьку (вагома подія, але не розкрито її особистої ролі), друге показує її роботу як радника міністра (посада, яка не дає автоматичної значимості). Йшлося ж про її благодійну діяльність (не діяльність організацій, а саме її діяльність), а на це джерел немає — NickK (обг.) 16:15, 14 вересня 2018 (UTC)

Добрий вечір. Ось ще джерела, які висвітлюють діяльність Олесі як благодійну: 1. https://vchasnoua.com/donbass/42491-devochka-operator-plakala-v-trubku-ya-ne-mogu-bol-she-oni-tam-vse-pogibli-volontery-batal-ona-donbass-vspominayut-ilovajsk-i-predatel-stvo-semenchenko 2. https://www.youtube.com/watch?v=QNwczEkE2yM&feature=youtu.be 3. https://www.youtube.com/watch?v=gZLpHkjJwhQ&feature=youtu.be Катерина Перекрест (обговорення) 22:12, 16 вересня 2018 (UTC)

@Катерина Перекрест: Доброго вечора. Це непогані джерела, особливо перше (інші є інтерв'ю) — NickK (обг.) 22:17, 16 вересня 2018 (UTC)

Дякую. Скажіть, будь-ласка, скільки ще таких джерел треба додати для підтвердження значимості статті? додала ще це джерело http://citysite.dp.ua/news-society/2016/09/06/olesya-czyibulko-rukovoditel-koll-czentra-semenchenko-%E2%80%93-eto-odna-bolshaya-strategicheskaya-oshibka/ https://www.0629.com.ua/news/1850030/razrusennoe-zile-v-ordlo-postradavsih-vnesut-v-specialnyj-reestr Катерина Перекрест (обговорення) 22:20, 16 вересня 2018 (UTC)

@Катерина Перекрест: Не в кількості щастя. Важливіша глибина висвітлення (найкраще, коли стаття детально й різнобічно описує діяльність, найгірше — коли стаття лише згадує особу) та незалежність (найкраще, коли незалежний журналіст сам обирає тему та спосіб її висвітлення, найгірше — коли подається пряма мова). Не потрібно гнатися за кількістю заради кількості. Якщо джерело якісне та додає нову інформацію до статті — його варто додавати, якщо ні — не таке воно й потрібне — NickK (обг.) 23:10, 16 вересня 2018 (UTC)

Авторські права[ред. код]

Вибачте, що знову вас турбую, але я безнадійна у тонкощах авторського права, у мене є 2 питання:

1. Я зробила власний переклад пісні Innuendo Queen, який User:Парус, з мого дозволу, розмістив в Innuendo (пісня)#Лірика, чи не порушує це авторські права авторів пісні. Якщо таки з цим є проблеми то чи не могли б ви їх усунути і відпатрулювати статтю.

2. Перебуваючи нещодавно у Києві та Одесі, я робила фото зі смартфонів. Деякі з них я вже розмістила наприклад тут: Суперкубок України з футболу 2018. Питання: чи можна згідно з українськими законами завантажувати до Вікісховища фото архітектурних та скульптурних споруд, інтер'єрів будівель, а також фото людей, як знайомих так і не знайомих? Могли б ви мені допомогти з оцим питанням?

Дякую наперед, сподіваюся більше вас не турбувати. --Support131047 (обговорення) 10:30, 18 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня:
  1. Переклади творів є похідними роботами від самих творів. Оскільки текст пісні ще охороняється авторським правом (Роджер Меддоуз-Тейлор ще живий), для публікації перекладу потрібен дозвіл Тейлора. У рамках добропорядного використання ви можете опублікувати фрагмент слів пісні (приспів або інші найупізнаваніші слова) з перекладом.
  2. Формально на це потрібен дозвіл правовласників, реально в Україні майже відсутня відповідна практика. Однозначно можна завантажувати фото всього, чиї автори померли до 1951 року, та всього збудованого за Російської імперії. Щодо решти, то все залежить від адміністраторів Вікісховища, але загалом чим більш нетривіальна й творча будівля чи скульптура, тим більше шансів, що її фото вилучать. Стосовно фото людей, то немає проблем з фото учасників публічних заходів (наприклад, футболістів, які беруть участь у матчі), але для розміщення фото людини, зробленої в непублічному місці (наприклад, у когось удома) потрівен її дозвіл — NickK (обг.) 12:21, 18 вересня 2018 (UTC)

Проблема з Ukraine NOW[ред. код]

Привіт, NickK! У мене проблема з файлами з цієї категорії: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Ukraine_NOW

Я їх взяв звідси, вони викладені розробником бренду як приклад використання. Сам бренд є вільним, і всюди підкреслюється бажаність поширення і вільної переробки.

Може взяти дозвіл у Banda Agency на фото? Якщо я зроблю логотип за допомогою цього генератора, він буде вільним? Але він і так вільний. На сайті Banda викладені файли .png .ai .eps--Dgho (обговорення) 08:40, 1 жовтня 2018 (UTC)

@Dgho: Привіт! Тут би потрібен був офіційний дозвіл з умовами використання. Адже просто слова «вільність» замало, ця вільність має мати якусь юридичну форму. Тож так, взяти дозвіл у Banda Agency виглядає найкращим рішенням — NickK (обг.) 22:01, 1 жовтня 2018 (UTC)
Дякую, спробую.--Dgho (обговорення) 07:48, 2 жовтня 2018 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

@NickK:, вітаю! Прошу Вас допомогти, як учасника проекту "Залізниця". По суті: я створив свій перший Шаблон:Чоп - Кошице, намагався вставити його на Сторінку Чоп (станція), але вийшло так, що основна інформація зі сторінки прихована і розгортається лише при розгортанні самої схеми ділянки. Можливо це через те, що шаблон ще не перевірено? Чи проблема в іншому?--Sergey.chemkaev (обговорення) 06:35, 4 жовтня 2018 (UTC)

@Sergey.chemkaev: Доброго ранку. Тут була незакрита таблиця (бракувало |}), виправив. Разом з тим відпатрулював, але проблема була не в цьому — NickK (обг.) 07:08, 4 жовтня 2018 (UTC)
@NickK:, щиро дякую!)))--Sergey.chemkaev (обговорення) 12:35, 4 жовтня 2018 (UTC)

Серйозна хронічна проблема[ред. код]

Вітаю, НікКу!

diff не рафіновано (не очищено), як я пропонував.

Збвся з ліку ще минулого разу, лише за останні місяці. Якщо минулий раз це був N-й випадок (може сьомий), то це (N+1)-й. Невже, ВП:ПДН, ти дійсно не бачиш, не помічаєш?

Сьогодні я пас. Що порадиш?

Юрій Дзядик в) 05:33, 10 жовтня 2018 (UTC).

@Dzyadyk: Доброго ранку. Про яке рафінування дифів мова? Я написав усе по суті, чи не так? От у ваших добрих намірах я не сумніваюся: я впевнений, що ви справді бачите ці ваші дописи способом підсумувати обговорення. Серйозна хронічна проблема в тому, що добрими намірами і пекло встелене, і ці ваші дописи підсумовують навіть не аргументи однієї сторони, а скоріше ваші почуття. У вас є цілком добрий намір виправити вади у Вікіпедії (яким би словом ви їх не називали), на практиці ж ваші спроби підбити підсумки не відповідають позиціям ні однієї, ні іншої сторони. Саме тому моє прохання до вас чітко розділяти ролі учасника обговорення (який висловлює власну упереджену думку) та підбивача підсумків (який об'єктивно узагальнює висловлене іншими) залишається в силі — NickK (обг.) 06:11, 10 жовтня 2018 (UTC)
Ех, НікКу! Ох … Тяжкі довгі розмови. Ще тяжчі справи. Таки тиждень відпустки! — Юрій Дзядик в) 07:56, 10 жовтня 2018 (UTC).
@Dzyadyk: Перепрошую, я не обіцяв писати легкі й приємні речі. Якщо речі тяжкі є неприємні, я так і пишу. Якщо ви вважаєте, що вам потрібен відпочинок, бажаю вам тиждень відпочити від Вікіпедію, не буду заважати — NickK (обг.) 19:20, 10 жовтня 2018 (UTC)

Нові фото у списках ВЛП[ред. код]

Привіт! Вже можна до списків ВЛП додавати нові фото (для пам'яток, де не було до цього фото) чи треба ще чекати?--Xsandriel (обговорення) 09:55, 16 жовтня 2018 (UTC)

@Ilya: Чи ти вже запустив підрахунок по ВЛП? Чи завадить тобі додавання фото зараз? — NickK (обг.) 10:39, 16 жовтня 2018 (UTC)

Внесок Димон2711[ред. код]

Доброго дня! Можете, будь ласка, сказати які помилки я роблю при створенні сторінок та редагуваннях, або дати якісь поради, як буде краще. Я просто думаю знову подати заявку на ВП:ЗПП, але на цей раз хочу бути повністю впевненим. Дякую!--DiMon2711 14:22, 21 жовтня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго вечора. Я бачу суттєві проблеми з якістю перекладів. Наприклад, у статті Аеропорт Детройта ви додали цілу неперекладену таблицю. Речення на кшталт Seasonal Charter: Cozumel, Freeport, Montego Bay (begins January 21, 2019) можуть та мають бути українською, а не англійською — NickK (обг.) 17:07, 21 жовтня 2018 (UTC)
Дякую, але це робити дуже важко та довго. На рахунок написів Seasonal, Charter, seasonal charter згоден. Спеціально для вирішення цієї проблеми я і створюю перенаправлення з назви аеропортів англійською на українську.--DiMon2711 17:18, 21 жовтня 2018 (UTC)
@Димон2711: Я розумію, але україномовна Вікіпедія користується українською мовою. Головний аеропорт України називається «Бориспіль», а не Boryspil, бо в нас мова така. У вашому варіанті читач не зможе знайти, чи літає звідти щось, скажімо, в Мехіко, не знаючи, як пишеться Мехіко англійською. А якщо читач знає англійську, то він, скоріш за все, піде до англійської Вікіпедії. Щодо перекладу посилань, то знаю, що якісь напрацювання були в @Oleksandr Tahayev:, можете спитати в нього — NickK (обг.) 17:35, 21 жовтня 2018 (UTC)
То я спеціально писав скрипти для перекладу, куди сам вносив певні слова. Якщо їх там немає, то воно не буде перекладати. Але все-одно ці скрипти чомусь зараз не працюють. @Димон2711:Ще я собі ввімкнув функцію "переклад вікі посилань", я вже не пам'ятаю як. Я зараз в таблиці переклав частину посилань одним натисканням кнопки. Щоправда там переклалося тільки до вертикальної риски, для тих статей, які вже є в українській Вікіпедії. Посилання стали синіми, але після вертикальної риски все-одно треба виправляти.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:47, 21 жовтня 2018 (UTC)

section та #lst у інших мовних роділах[ред. код]

Ще раз доброго дня! Наприклад {{#lst:Чемпіонат світу з футболу 2018 (група A)|а1}} показує матч групи а з української вікіпедії, а як це зробити, щоб взяти текст з англійської, і показувати українською? Хочу використати у статтях про аеропорти, щоб авіалінії та пункти призначення оновлювалися одночасно з енвікі. Дякую! — Це написав, але не підписав користувач Димон2711 (обговореннявнесок).

@Димон2711: Доброго вечора. Не впевнений, що таке взагалі можливо. Наскільки мені відомо, можна підставити інформацію або локально з української Вікіпедії, або з Вікіданих, але не з будь-якої іншої Вікіпедії — NickK (обг.) 17:08, 21 жовтня 2018 (UTC)
Дякую! Попитаю інших користувачів, якщо щочь знайдете, будь ласка, напишіть.--DiMon2711 17:19, 21 жовтня 2018 (UTC)

Прошу Вашої допомоги[ред. код]

Мій брат Кравчук Віктор Оксентійович був активним учасником Революції гідності. Тому я додав до статті файл: Кравчук Віктор Оксентійович - учасник Революції гідності (...). Він був у моєму сімейному архіві. Автор його невідомий. Іншої такої фотографії немає, щоб проілюструвати цей факт. Порадьбе, будь ласка, що в цьому випадку можна зробити, щоб фотографія залишилася у цій статті? Петро Кравчук (обговорення) 08:09, 22 жовтня 2018 (UTC)

@Кравчук Петр Авксентьевич: Доброго вечора та перепрошую за затримку з відповіддю. Чи маєте ви змогу встановити автора фото? Чи публікувалося десь це фото раніше? Якщо це фото цілком невідомого походження, його можна використати лише з обґрунтуванням добропорядного використання. Втім, так можна обґрунтувати або єдине фото в статті, або фото найважливішої події, завдяки якій людина відома, а це не той випадок — NickK (обг.) 20:12, 25 жовтня 2018 (UTC)

Карта Європи[ред. код]

Привіт! Виникло питання: чому на карті, що використовується в оцій статті, маркери відображаються не на своїх місцях, хоча координати вказано правильно? Ця сама карта в англвікі працює коректно, див. en:UEFA Euro 2020. — Динамо-фан (обг.) 13:22, 23 жовтня 2018 (UTC)

@Динамо-фан: Привіт і перепрошую за затримку з відповіддю. Проблема в тому, що там примусово була поставлена карта, яка в нас не підтримується, і розмір якої не відповідає стандартній. Замінив на іншу карту (гіршу, бо вона фізична), але на стандартній Баку не вміститься — NickK (обг.) 20:35, 25 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

@Oleksandr Tahayev: Доброго вечора та дякую за запрошення. Перепрошую, я вам обіцяв допомогти з підготовкою, але в мене майже весь жовтень по суті випав, тому, на жаль, не вийшло. Можливо, щось вийде десь днів за десять, якщо пощастить, бо зараз часу ще не маю — NickK (обг.) 16:59, 1 листопада 2018 (UTC)

Проблеми з панеллю управління[ред. код]

Добрго дня! Останнім часом чомусь стала якою ь не такою покращена панельурпавління. Тобто пропали функції перекладу змісту, довідка та ін. Але чомусь у інших вікі все нормально. Потім я перейшов на стару панель управління. Вчора і з нею почалися якісь проблеми, але тепер у верхній частині зникли усі функції та символи. Можливо, Ви знаєте ,що це таке. Зарання спасибі.--DiMon2711 17:28, 6 листопада 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго дня. Якщо ви про стару панель у вікні редагування, то розробники перестали підтримувати її та вилучили. Можливо, вона буде відновлена у вигляді додатку, а можливо й не буде — NickK (обг.) 21:25, 7 листопада 2018 (UTC)
Добре, дякую! Вже на одну проблему менше. Але залишилася ще одна. Ось так вона виглядає в мене:
Панель управління в українській вікіпедії

, а так в енвікі та рувікі (в інших не перевіряв):

Панель управління в усіх розділах вікіпедії окрім українського

Дякую!--DiMon2711 21:35, 7 листопада 2018 (UTC)

@Димон2711: У мене панель виглядає майже так само, як у вас у рувікі. Скоріш за все, справа в якомусь додатку (судячи з скриншоту, ви включили чимало додатків, можливо, не всі вони сумісні між собою) — NickK (обг.) 22:31, 7 листопада 2018 (UTC)
Дякую! Відновив стандартні налаштування. Нічого не змінилося.--DiMon2711 15:13, 8 листопада 2018 (UTC)
@Димон2711: Перепрошую, але я не можу допомогти з новою панеллю, можу лише порекомендувати вам подати запит до технічної Кнайпи на Фабриткатор. Я спробую найближчим часом відновити, наскільки це можливо, стару панель, і якщо вийде, то я вас повідомлю — NickK (обг.) 19:17, 8 листопада 2018 (UTC)
Дуже дякую!--DiMon2711 19:35, 8 листопада 2018 (UTC)
Все. Тепере працює дякуючи Base. Виявляється це все був AdBlock.--DiMon2711 14:39, 9 листопада 2018 (UTC)

Колись був пункт у налаштуваннях, щоб не показувати діалогове вікно при натисненні кнопки вставити посилання. Зараз такого не знаходжу. Як можна прибрати це діалогове вікно?--Анатолій (обг.) 22:31, 13 листопада 2018 (UTC)

@Ahonc: Перепрошую, не знаю. Я зараз пробую відновити стару панель, поки вдалося відновити лише кнопку вікіфікатора, а решта панелі не йде і часу відновити поки не знайшов (NickK (обг.) 23:00, 13 листопада 2018 (UTC)
P.S. Якщо маєш час, можеш подивитися скрипти в моєму внеску і погратися десь у тестових вікі. У мене враження, що щось у наших JS заважає цій панелі працювати, але поки не знайшов, що саме — NickK (обг.) 23:03, 13 листопада 2018 (UTC)
Може, це через те, що вони випиляли панель разом із зображеннями кнопок? [1]--Анатолій (обг.) 23:07, 13 листопада 2018 (UTC)
@Ahonc: Не знаю, я брав французький код, який у них працює, і який рекламували на MediaWiki як гарний приклад. Я хотів погратися більше, але не знайшов поки часу. Але кнопки я, здається, прописав (точніше скопіював) усі — NickK (обг.) 23:14, 13 листопада 2018 (UTC)

Прошу Вашої допомоги[ред. код]

Вітаю пан NickK! Допоможіть мені будь ласка, створити в моїй чернетці фрагмент про Юлія, а саме "Фрагмент речи Цезаря в сенате в изложении Саллюстия" ( є в рос. версії), бо я не знаю як, я ніколи такого ще не робив. Буду вельми вдячний. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 09:02, 10 листопада 2018 (UTC)

@Professor Senkler: Доброго ранку. Додав на сторінці Користувач:Professor Senkler/Чернетка, але не перекладав з російської, бо, сподіваюся, ви зможете перекласти — NickK (обг.) 10:10, 10 листопада 2018 (UTC)
Файно, дякую --Professor Senkler (обговорення) 10:52, 10 листопада 2018 (UTC)
Ще б тут його в право змістити Гай Юлій Цезар.--Professor Senkler (обговорення) 13:51, 10 листопада 2018 (UTC)
@Professor Senkler: Ви чомусь замінили правильні параметри на неправильні (Вирівнювання на Вірівнювання), виправив назад — NickK (обг.) 13:59, 10 листопада 2018 (UTC)
Пропустив певно....мда.... як кажуть : "старість - не радість ". Дякую за допомогу! --Professor Senkler (обговорення) 14:03, 10 листопада 2018 (UTC)

Ще раз вітаю пан NickK! Допоможіть будь ласка знайти в графі "Намісник Дальньої Іспанії" укр. аналог зображення кампанії Цезаря в Дальній Іспанії. --Professor Senkler (обговорення) 15:35, 16 листопада 2018 (UTC)

@Professor Senkler: Доброго дня та перепрошую за затримку з відповіддю. Ви про мапу Файл:Caesar in Hispania Ulterior pro praetore.png? Вона не векторна і тому не може бути так легко перекладена, тобто її треба перемальовувати. Якщо ви не можете перекласти самі, будь ласка, зверніться до Графічної майстерніNickK (обг.) 13:55, 17 листопада 2018 (UTC)

ВП:ЗДР[ред. код]

Добрго дня! Чомусь усі ботовласники ігнорують ВП:ЗДР. Тому прошу Вас як ботовласника виконати деякі завдання з ВП:ЗДР. Дякую!--DiMon2711 17:56, 10 листопада 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброї ночі. Відповів на ваш найсвіжіший запит. Мій бот зараз стоїть, бо в мене немає часу й найближчого тижня точно не буде, перепрошую. З тих же причин затримка з відповіддю — NickK (обг.) 23:06, 13 листопада 2018 (UTC)

Прохання[ред. код]

В мене є прохання, якщо маєте вільний час, то можете перевірити цю статтю — Пригоди Тома Бомбадила. Я її трохи редагував. І із серпня там вже 17 неперевірених змін назбиралось. --Jim777 (обговорення) 20:40, 10 листопада 2018 (UTC)

@Jim777: Доброї ночі. Перепрошую, але вільного часу саме зараз немає. @В.Галушко: Знаю, ви цікавитеся Толкіном, можете, будь ласка, перевірити? Дякую і перепрошую — NickK (обг.) 23:11, 13 листопада 2018 (UTC)
Первірив. Зміни стосувались переважно мовних помилок, капіталізації та заміни українських перекладів імен. @Jim777: якщо Ви міняєте варіант перекладу, старий можна зберігати, наводячи його в дужках. З повагою --В.Галушко (обговорення) 23:54, 13 листопада 2018 (UTC)
@В.Галушко: Дякую. Наступного разу так і зроблю. --Jim777 (обговорення) 16:40, 14 листопада 2018 (UTC)
@NickK: Дякую. --Jim777 (обговорення) 16:40, 14 листопада 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю. Ви можете мені сказати, що Wikilinker накрився? У мене з панелі він щез, хоча в додатках ввімкнений. З повагою, --АВШ (обговорення) 21:29, 10 листопада 2018 (UTC)

@Шкурба Андрій Вікторович: Доброї ночі. На жаль, не впевнений у тому, що саме з ним сталося. У вас яка панель редагувань і коли саме він зник? Дякую — NickK (обг.) 23:12, 13 листопада 2018 (UTC)
Десь днів з десять тому. Мені важко пояснити, звичайна панель, я не переношу візуальний редактор, це та, де є "ЗакресленийВікіфікаторДодатковоСпеціальні символиДовідка". Між значком "закреслений" і "підпис з часовою міткою" значок Wikilinker й був. Я просто подивився, що ви написали зверху про "відновлення старої панелі" і вирішив, що ви мені може допоможете. --АВШ (обговорення) 20:51, 14 листопада 2018 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: Перепрошую, я не маю зараз відповіді на ваше питання. Можливо, проблема в тому, що він намагається щось додати на стару панель редагування, якої більше не існує, але це не повинно було б блокувати його. Пінгую @Antanana, DixonD та RLuts:, які працювали над додатком — NickK (обг.) 13:46, 17 листопада 2018 (UTC)
Дякую. --АВШ (обговорення) 17:48, 17 листопада 2018 (UTC)

Іриска[ред. код]

Iryska.png Іриска
За відновлення старої панелі редагувань! Анатолій (обг.) 14:51, 18 листопада 2018 (UTC)