Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(липень 2018) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Що не так?[ред. код]

Доброго дня! Вчора користувач Mcoffsky номінував статтю Emporio Armani на вилучення за машинний переклад. Я усе виправив і відповів йому. Потім з'явилась притензія що до наповнення статті, що це лише список відділень. На що я відповів, що це перекладена стаття і що в оригіналі воно так і повинно бути, і в іспанській вікі ніхто не ставив статтю на вилучення з такою притензією. Допоможіть, будь ласка, розібратися з цим. Дякую!--Дима (обговорення) 09:44, 2 серпня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго вечора. Перепрошую, випадково не зберіг відповідь. Я переглянув вашу статтю, головною вадою є відсутність джерел. У багатьох вікі ця стаття приєднана до Giorgio Armani, тож вам потрібно показати значимість Emporio Armani окремо від материнської компанії. Для цього потрібні джерела, які висвітлюють окремо саме Emporio Armani, а не всі марки Armani гуртом, і відповідна нетривіальна інформація, яка стосується лише цієї марки — NickK (обг.) 17:29, 2 серпня 2018 (UTC)
Дякую! @NickK: А як приєднати статтю до Giorgio Armani? --Дима (обговорення) 06:22, 10 серпня 2018 (UTC)
@Димон2711: Для цього потрібно, по-перше, додати вміст до нової статті (наприклад, створивши там новий розділ та скопіювавши туди текст зі статті, що приєднується), по-друге, перенаправити стару статтю на розділ нової (кнопка перенаправлення на панелі вгорі). Якщо пояснення недостатньо зрозуміле, можу пояснити детальніше — NickK (обг.) 12:56, 10 серпня 2018 (UTC)
Дякую! Якщо я правильно зрозумів, то зробити підстаттю з Emporio Armani.--Дима (обговорення) 15:42, 10 серпня 2018 (UTC)
@Димон2711: Так, ви зробили правильно в статті Giorgio Armani#Emporio ArmaniNickK (обг.) 15:53, 10 серпня 2018 (UTC)
Дякую, але перегляньте, будь ласка, ще й статтю Emporio Armani. Я додав напис зверху Основна стаття, але не знаю, наскыльки вын потрібен.--Дима (обговорення) 15:58, 10 серпня 2018 (UTC)
@Димон2711: Подивимося в залежності від результату ВП:ВИЛNickK (обг.) 16:04, 10 серпня 2018 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Є прохання. Прошу видалити сторінку Персні Влади для того, щоб я зміг перйменувати Персні Сили на Персні Влади згідно перекладу Катерини Оніщук, що переклала Володаря Перснів і Сильмариліон для видавництва Астролябія. Бо виходить плутанина. Стаття Персні Влади перенаправляє на статтю Єдиний Перстень. А в леґендаріумі Толкіна є 20-ть Перснів Влади це - Єдиний Перстень (головний), 3-и ельфійські, 7 гномських і 9-ть людських --Jim777 (обговорення) 19:37, 4 серпня 2018 (UTC)

@Jim777: Доброго вечора. Я бачу, що Alex Khimich уже вилучив. Я не беруся казати, як краще (Сили чи Влади), бо з Толкіном вічні суперечки щодо того, які переклади правильніші, і я вже заплутався, чи довіряти треба перекладу Оніщук або іншому. Якщо ви бачили ті переклади, то довіряю вам — NickK (обг.) 19:29, 4 серпня 2018 (UTC)

NazarSusP[ред. код]

Вітаю. Можливо в курсі, але про всяк випадок. NazarSusP пише, що написав лист до стюарта (jalexander@wikimedia.org) з проханням допомогти відновити доступ, але відповіді й досі не отримав. --Олег (обговорення) 07:07, 8 серпня 2018 (UTC)

@Mr.Rosewater: Доброго ранку. Не був у курсі, нагадав James Alexander, щоб він перевірив — NickK (обг.) 07:21, 8 серпня 2018 (UTC)
@Mr.Rosewater: Відповів, що відновлення доступу триває, сьогодні ввечері йому надішлють відповідь — NickK (обг.) 08:08, 8 серпня 2018 (UTC)
Дякую. --Олег (обговорення) 09:20, 8 серпня 2018 (UTC)

Give your feedback about changes to Special:Block[ред. код]

Hello,

You are receiving this message because you are a top user of Special:Block on this wiki. Thank you for the important work that you do. There is a discussion happening about plans to improve Special:Block with the ability to set new types of blocks. To get the best design and new functions added, it is essential that people who use the tool join the discussion and share their opinions about these changes.

Instead of a full site wide block, you would be able to set a Partial Block. A user could be blocked from a single page, multiple pages, one or more namespaces, from uploading files, etc. There are several different ways to add this feature to Special:Block. Right now Important decisions are being made about the design and function.

Please review the page on Meta and share your feedback on the discussion page. Or you can reach me by email Also, share this message with anyone else who might be interested in participating in the discussion.

I appreciate any time that you can give to assist with making improvements to this feature. Cheers, SPoore (WMF) (talk) , Trust and Safety Specialist, Community health initiative (talk) 02:07, 10 серпня 2018 (UTC)

 • Apologizes for posting in English.

Патрулювання Димон2711[ред. код]

Доброго дня! Годину тому подав заявку на ВП:ЗПП. Вже зараз сумніваюсь у правильності мого рішення. Скажіть, будь ласка, чи можу я якось виправити ситуацію на свій бік? Дякую!--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 17:03, 11 серпня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго вечора. Перепрошую, але я вважаю, що вам і справді варто спочатку ознайомитися з вимогами до патрулювання. Зокрема, у створюваних вами статтях занадто часто взагалі немає джерел, що є неприйнятним для патрульного. Якщо ви хочете виправити ситуацію на свій бік, будь ласка, пройдіться власним внеском та виправте недоліки. Дякую — NickK (обг.) 19:57, 11 серпня 2018 (UTC)

Зигмунд Фрейд[ред. код]

Вітаю. Дякую Вам за втручання на цій сторінці. Чи можу я Вас спитати про те, що написала мені на моїй СО (закрив у коменті), в запалі ночі ця користувачка звинувачення у фальсифікації, є порушенням правил Вікі? Можна її попередити за це? З повагою, --АВШ (обговорення) 11:01, 13 серпня 2018 (UTC)

Написав на її СО, та вона продовжує наполягати на безпідставному звинуваченні. --АВШ (обговорення) 11:14, 13 серпня 2018 (UTC)
@Шкурба Андрій Вікторович: Доброго дня. Якщо ви не помітили, щодо мене теж було звинувачення, і це мені щось нагадало... Насправді ви зробили дві помилки: вилучили джерела на версію опонента (мають право на існування) та додали посилання на клон Вікіпедії (не має жодного сенсу). Дії ж вашого опонента мені нагадують щось дуже знайоме... — NickK (обг.) 13:38, 13 серпня 2018 (UTC)
 • Я повернув те, що було. Подивіться, хіба це я колись вставив той клон (ред.№ 21778261)? Але дійсно треба було викинути не її джерела, а просто встановлені шаблони "Джерело". --АВШ (обговорення) 14:22, 13 серпня 2018 (UTC)
  @Шкурба Андрій Вікторович: Ви прибрали шаблон неавторитетності джерела, хоча неавторитетність того джерела загалом очевидна. Цього не варто було робити — NickK (обг.) 15:41, 13 серпня 2018 (UTC)
  Зрозумів. Головне в тому, що в нас можна звинуватити у фальсифікації користувача, у маразмі спільноту УкрВікі і продовжувати спокійно редагувати і далі. Ви як задіяна на сторінці особа зрозуміло не можете її попередити. Дякую. Більш набридати не буду. Зі своєї СО її напади видалю. Я їх бачив. --АВШ (обговорення) 15:47, 13 серпня 2018 (UTC)
  @Шкурба Андрій Вікторович: Мені це взагалі нагадало обхід блокування одним довічно заблокованим, тому подав запит на ВП:ЗЧ, подивимось результат — NickK (обг.) 15:50, 13 серпня 2018 (UTC)
Перепрошую за цю прикрість вас і пана Шкурбу повторно, то дійсно була моя неуважність, я дійсно ненавмисно видалила посилання надане паном Шкурбою. Але інші його дії для мене лишаються не зрозумілими. --Support131047 (обговорення) 13:50, 13 серпня 2018 (UTC)
Не вам, шановна, судити про мої дії! Я вас не ображав, а от ви... За образу перепрошуйте! І менше на УкрВікі наїжджайте, як зробили на СО Зигмунда Фрейда. Не вам вчити спільноту. Почитайте ВП:Е та інші правила, хоча ймовірно ви їх віддавна заєте і свідомо порушуєте. --АВШ (обговорення) 14:22, 13 серпня 2018 (UTC)

Сингли сучасних виконавців[ред. код]

Доброго дня! Якщо знайдете час, то можете допомогти з написанням або перекладом статтей про сингли та альбоми Кеті Перрі та деяких інших сучасних виконавців. Можливо, навіть потрібно буде створити окремий проект по цій темі, бо статтей для перекладу з енвікі, рувікі і т.д. дуже багато. Дякую!--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:54, 18 серпня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго вечора. Перепрошую, але творчість Кеті Перрі не викликає в мене такого інтересу, щоб писати про неї статті. У нас існує Вікіпедія:Проект:Музика — ймовірно, ви зможете знайти там користувачів, інтереси яких збігаються з вашими — NickK (обг.) 21:13, 18 серпня 2018 (UTC)

Респібліка Північна Македонія[ред. код]

Доброго дня! Тільки-що передивився статтю про Республіку Македонію. Там було сказано, що вже 2 місяці тому країну перейменували на Респібліка Північна Македонія. На мою думку, потрібно почати обговорення про перейменування, але краще спочатку пораджусь з Вами. Дякую!--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 10:28, 19 серпня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго дня. Нову назву ще має затвердити Референдум у Македонії 2018, і до його проведення ми нічого не перейменовуємо — NickK (обг.) 10:45, 19 серпня 2018 (UTC)
Добре, дякую!--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 13:39, 19 серпня 2018 (UTC)

Пам'ятки з однаковим ID[ред. код]

Добрий день! У Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Вінницька область/Барський район дві пам'ятки мають однаковий ID 05-202-0121, це парк у Верхівці та церква Різдва Богородиці у Копайгороді. Що робити у такому випадку? Заздалегідь дякую за допомогу. Ще таке питання: завтра починається конкурс ВЛП-2018, чи доречно під час конкурсу правити списки пам'яток (вікіфікувати, додавати координати, галереї тощо) чи краще цим зайнятися після конкурсу?--Xsandriel (обговорення) 13:19, 31 серпня 2018 (UTC)

@Xsandriel: Доброго дня і ще раз дякую за чудову роботу над списками!
Я виправив дубльований ідентифікатор: дякую за уважність, це загалом складно відстежити. Можете або писати мені або Ahonc'у, або виправляти на наступний (у цьому випадку 05-202-0128) і виправляти ту пам'ятку, в якої менше фото (тут це Копайгород, у нього нема фото взагалі).
Щодо списків, то під час конкурсу можна й корисно над ними працювати. Єдине важливе уточнення: не треба ставити фото пам'яток, якщо до 1 вересня 2018 фото пам'яток не було. Грубо кажучи, це працює так:
 • якщо в списку вже є фото, можна ставити будь-яке фото (в тому числі завантажене в 2018, наприклад, якщо воно краще)
 • якщо в списку нема фото, але є фото, яке завантажене до 31 серпня 2018 включно (або просто завантажено, або в рамках ВЛП з 2012 по 2017 рік), можна ставити це фото
 • якщо в списку нема фото, і перше фото цієї пам'ятки було завантажено після 1 вересня 2018 включно (або в рамках ВЛП-2018, або просто так), його не треба додавати до списків.
Дякую! — NickK (обг.) 15:27, 31 серпня 2018 (UTC)
Привіт! Тут ще в мене одне питаннячко вилізло: на Вікісховищі я натрапила на кілька фото з ВЛП-2018, які некатегоризовані і не мають проставленого ID. Чи можна в них вручну виправляти опис (ID) та проставляти категорію (до списків, звісно, фото не вносити) чи це мають робити «спеціально навчені» люди і після завершення конкурсу)?--Xsandriel (обговорення) 20:11, 4 вересня 2018 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Доброго дня! Нещодавно дізнався, що почалися вибори арбітрів. Здивувався що Ви не входите до кандидатів. Тому й запитання: чи не хтіли б Ви стати арбітром? Спершу думав висунути вас самостійно, але потім передивився попередні роки, і ви там майже всюди відмовляли, тому й пишу сюди. Вже пройшло з того часу декілька років і вже багато чого змінилося. Подумайте над цим.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:01, 1 вересня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго вечора. Дякую за пропозицію, але ні, не хотів би, і ні, в мене не змінилася відсутність часу і бажання на це — NickK (обг.) 20:06, 1 вересня 2018 (UTC)
Добре, дякую за відповідь.--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:14, 1 вересня 2018 (UTC)

Ліцензування файлів[ред. код]

Доброго дня! У мене досить часто виникали проблеми з ліцензуванням файлів, але зараз у мене є можливість це виправити. Передісторія: я додав файл з конкурсу Місіс Глоуб 2018 переможиці цього конкурсу Татяни Лавріновіч. Звісно мені написали, що файл захищено авторськими правами. Але я написав їй на Фейсбук. Поки-що згоди немає, бо це було кілька хвилин тому. Тож запитання, який саме дозвіл вона повинна дати, щоб я міг опцблікувати файл? І чи досить підтвердження не того, хто робив фото, а того, хто зображений на фото. Див. файл тут https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mrs_Globe_2018.jpg--Діма (обговорення, внесок, допомога, заявка на права патрульного) 20:28, 1 вересня 2018 (UTC)

@Димон2711: Доброго дня. Я бачу, цей файл уже вилучено, але загалом поясню процедуру. Вам потрібен дозвіл фотографа (автора зображення) або власника авторських прав (зазвичай власне автор, але може бути, наприклад, агентство, якщо фотограф працював за трудовою угодою на них і передав їм права), оскільки це питання авторських прав. Формат дозволу опублікований на сторінці Вікіпедія:Дозволи українською або на c:Commons:OTRS для Вікісховища. Підтвердження від того, хто зображений на фото, не дозволить зняти питання авторських прав. Цей дозвіл може бути потрібен лише тоді, коли ви публікуєте приватне фото (наприклад, зроблене у людини вдома) — у деяких країнах у такому разі потрібен дозвіл самої особи. Однак якщо ви знайшли фото в Інтернеті, скоріш за все, воно зроблене під час публічного заходу, і в такому разі вас має цікавити фотограф — NickK (обг.) 10:01, 2 вересня 2018 (UTC)
Дякую! Але в данному разі фотографа знайти і ще й йому написати щоб він відповів буде дуже складно. Доречі, Тетяна Лавріновіч дала добро на публікування фото. Спробую зв'язатися з Трейсі Кембл, організаторкою конкурсу, можливо щось і вийде.--Діма (обговорення, внесок, допомога) 10:07, 2 вересня 2018 (UTC)

Цибулько Олеся Сергіївна[ред. код]

Доброго дня! Моя стаття Цибулько Олеся Сергіївна зараз на голосування на видалення. Я додала вторинні джерела та зробила посилання в тексті. Не могли б ви, будь ласка, перевірити і допомогти зі зняттям статті з нлмінації? Наперед дякую. Катерина Перекрест

@Катерина Перекрест: Доброго вечора. Я бачу досі проблему в тому, що в статті підтверджені джерелами доволі малозначимі події (виступила з лекцією, дала інтерв'ю тощо). У вступі зазначено, що пані Цибулько відома передусім волонтерством та діяльністю в «Благодійний фонд допомоги батальйону „Донбас“». Натомість у статті на цю частину біографії цілком відсутні незалежні авторитетні джерела, а саме ця частина дала б змогу показати значимість за критеріями значимості громадських діячів. Якщо ви хочете врятувати статтю, саме над цим варто працювати — NickK (обг.) 16:58, 11 вересня 2018 (UTC)

Зрозуміла. Дякую. Буду виправляти. Катерина Перекрест

Доброго вечора. Додала джерела, які висвітлюють діяльність Благодійного фонду. Передивилась весь зібраний матеріал, і на мою думку, стаття про Цибулько більше підпадає під пункт 9 категорії Політики, аніж пункти 7 та 8 - "Правозахисники, миротворці та інші особи, що беруть участь у суттєво важливих для життя регіону, країни або світу подіях". Події на сході (Донбасі) значимі для всієї країни і Олеся безпосередньо бере в них участь. Це і створення Благодійного фонду допомоги батальону Донбас, і волонтерство в батальоні. Участь у подання законопроектів щодо виплати пенсій пересиленцям, наданні соціального житла та спрощення реєстрації актів цивільного стану таким населенням. Інтерв'ю СМІ та участь у круглих столах, висвітлення цих проблем народові. ось знайшла додаткові джерела: 1. https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29080061.html 2. https://apostrophe.ua/article/society/2017-09-29/zaplatit-li-rossiya-za-donbass-eto-vopros-na-million-dollarov/14641?amp#referrer=https://www.google.com&amp_tf=%D0%A1%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B0%20%251%24s 3. http://www.aif.ua/society/social/nardep_rasskazal_v_obse_o_situacii_s_zamorozkoy_pensiy_pereselencev Катерина Перекрест (обговорення) 23:02, 12 вересня 2018 (UTC)

@Катерина Перекрест: Доброго вечора. Перш за все, перепрошую за затримку з відповіддю. Перш за все, інтерпретація пункту про вагомі події жорсткіша: той факт, що війна на сході України є значимою, не дає значимості всім учасникам цієї війни, важливе вагоме висвітлення цієї участі. Ваші ж джерела не подають цього: перше згадує її як учасницю мітинга в Донецьку (вагома подія, але не розкрито її особистої ролі), друге показує її роботу як радника міністра (посада, яка не дає автоматичної значимості). Йшлося ж про її благодійну діяльність (не діяльність організацій, а саме її діяльність), а на це джерел немає — NickK (обг.) 16:15, 14 вересня 2018 (UTC)

Добрий вечір. Ось ще джерела, які висвітлюють діяльність Олесі як благодійну: 1. https://vchasnoua.com/donbass/42491-devochka-operator-plakala-v-trubku-ya-ne-mogu-bol-she-oni-tam-vse-pogibli-volontery-batal-ona-donbass-vspominayut-ilovajsk-i-predatel-stvo-semenchenko 2. https://www.youtube.com/watch?v=QNwczEkE2yM&feature=youtu.be 3. https://www.youtube.com/watch?v=gZLpHkjJwhQ&feature=youtu.be Катерина Перекрест (обговорення) 22:12, 16 вересня 2018 (UTC)

@Катерина Перекрест: Доброго вечора. Це непогані джерела, особливо перше (інші є інтерв'ю) — NickK (обг.) 22:17, 16 вересня 2018 (UTC)

Дякую. Скажіть, будь-ласка, скільки ще таких джерел треба додати для підтвердження значимості статті? додала ще це джерело http://citysite.dp.ua/news-society/2016/09/06/olesya-czyibulko-rukovoditel-koll-czentra-semenchenko-%E2%80%93-eto-odna-bolshaya-strategicheskaya-oshibka/ https://www.0629.com.ua/news/1850030/razrusennoe-zile-v-ordlo-postradavsih-vnesut-v-specialnyj-reestr Катерина Перекрест (обговорення) 22:20, 16 вересня 2018 (UTC)

@Катерина Перекрест: Не в кількості щастя. Важливіша глибина висвітлення (найкраще, коли стаття детально й різнобічно описує діяльність, найгірше — коли стаття лише згадує особу) та незалежність (найкраще, коли незалежний журналіст сам обирає тему та спосіб її висвітлення, найгірше — коли подається пряма мова). Не потрібно гнатися за кількістю заради кількості. Якщо джерело якісне та додає нову інформацію до статті — його варто додавати, якщо ні — не таке воно й потрібне — NickK (обг.) 23:10, 16 вересня 2018 (UTC)

Авторські права[ред. код]

Вибачте, що знову вас турбую, але я безнадійна у тонкощах авторського права, у мене є 2 питання:

1. Я зробила власний переклад пісні Innuendo Queen, який User:Парус, з мого дозволу, розмістив в Innuendo (пісня)#Лірика, чи не порушує це авторські права авторів пісні. Якщо таки з цим є проблеми то чи не могли б ви їх усунути і відпатрулювати статтю.

2. Перебуваючи нещодавно у Києві та Одесі, я робила фото зі смартфонів. Деякі з них я вже розмістила наприклад тут: Суперкубок України з футболу 2018. Питання: чи можна згідно з українськими законами завантажувати до Вікісховища фото архітектурних та скульптурних споруд, інтер'єрів будівель, а також фото людей, як знайомих так і не знайомих? Могли б ви мені допомогти з оцим питанням?

Дякую наперед, сподіваюся більше вас не турбувати. --Support131047 (обговорення) 10:30, 18 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня:
 1. Переклади творів є похідними роботами від самих творів. Оскільки текст пісні ще охороняється авторським правом (Роджер Меддоуз-Тейлор ще живий), для публікації перекладу потрібен дозвіл Тейлора. У рамках добропорядного використання ви можете опублікувати фрагмент слів пісні (приспів або інші найупізнаваніші слова) з перекладом.
 2. Формально на це потрібен дозвіл правовласників, реально в Україні майже відсутня відповідна практика. Однозначно можна завантажувати фото всього, чиї автори померли до 1951 року, та всього збудованого за Російської імперії. Щодо решти, то все залежить від адміністраторів Вікісховища, але загалом чим більш нетривіальна й творча будівля чи скульптура, тим більше шансів, що її фото вилучать. Стосовно фото людей, то немає проблем з фото учасників публічних заходів (наприклад, футболістів, які беруть участь у матчі), але для розміщення фото людини, зробленої в непублічному місці (наприклад, у когось удома) потрівен її дозвіл — NickK (обг.) 12:21, 18 вересня 2018 (UTC)