Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

(лютий 2018) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Переслідування тобою Бучач-Львів[ред. код]

Це очевидно що ти зводиш рахунки зловживаєш правами говориш неправду постійно зокрема про усталення варіанту Гейзенберг. Ти та інші кілька адмінів у своїй на жаль ненависті вже взагалі перейшли всі розумні межі. Деякі взагалі нічого не роблять вилазять тільки тоді коли треба Бучач-Львів заблокувати. Коли він буде розблокований спробує притягнути вас до відповідальності. Хоча це малоймовірно бо АК немає є клоунада у виконанні його членів. Самі визнали що давно мають бути розпущені. Ти не мав права блокувати по тій причині що ніхто не зобовязаний шукати джерел. А перейменування на Гайзенберг було здійснене на основі кількох АД в т.ч. М. Поповича. Ти нахабно говориш про якесь усталення бо чого Попович та інші пишуть Гайзенберг. Ганьба а не адміністрування. — Це написав, але не підписав користувач 94.231.190.193 (обговореннявнесок).

По-перше, писати про себе в третій особі погано. По-друге, я приймав претензії три тижні тому, коли просив АК розтлумачити, два тижні тому, тиждень тому, три дні тому, коли тричі просив інших адміністраторів і бюрократів відреагувати. Усі самоусунулися, усім байдуже на мої запити, то й мені байдуже на претензії щодо моїх дій. З претензіями, будь ласка, до інших адміністраторів і зокрема до бюрократів — якби вони відреагували на мій запит, цього не було б — NickK (обг.) 14:40, 3 березня 2018 (UTC)

пункт[ред. код]

ВП:ПЗВ94 п. 3, а не 4, тут diff. — Юрій Дзядик в) 22:15, 3 березня 2018 (UTC).

@Dzyadyk: Виправив, дякую за уважність — NickK (обг.) 22:40, 3 березня 2018 (UTC)

{{Фільм}}[ред. код]

Чи можна зробити так, аби поле «дата виходу» розуміло числовий формат дати (31.03.1999). --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 08:14, 6 березня 2018 (UTC)

@Khodakov Pavel: Доброго дня. Так, теоретично це можливо зробити. Однак поточна реалізація вікіфікації дат передбачає, що там буде лише одна дата, в той час як на практиці там може бути кілька дат (для прикладу можете подивитися Титанік (фільм, 1997). Я не думаю, що економія кількох секунд вікіфікації того варта — NickK (обг.) 15:17, 6 березня 2018 (UTC)

Округ і округа[ред. код]

Вітаю, пане NickK. Дайте відповідь, будь-ласка щодо часткового підсумку тут: ВП:ОВІ § Військова округа. --VoidWanderer (обговорення) 14:18, 17 березня 2018 (UTC)

@VoidWanderer: Доброго вечора, відповім, дякую за нагадування — NickK (обг.) 18:08, 17 березня 2018 (UTC)

Берегова охорона Норвегії[ред. код]

Будь ласка доробіть статтю Берегова охорона Норвегії. Наразі я хворий і погано себе почуваю , вибачте за завдані незручності. — Це написав, але не підписав користувач AndriiPigal (обговореннявнесок).

@AndriiPigal: Доброго вечора. Ви нікому не створили незручностей — краще недописана стаття, ніж жодної статті. Конкурс «Скандинавська весна» триває до 31 березня, тож у вас ще є час одужати та доробити цю статтю на конкурс. До кінця березня ще є час, тож бажаю вам швидкого одужання! — NickK (обг.) 18:16, 17 березня 2018 (UTC)
@NickK:Дякую, взяв себе "в руки" і дописую .  :þ — Це написав, але не підписав користувач AndriiPigal (обговореннявнесок).
@AndriiPigal: Робіть як вам зручніше, якщо ви погано себе почуваєте сьогодні — можете дописати завтра чи пізніше. Ви можете поставити на статтю шаблон {{у роботі}} — так інші користувачі знатимуть, що ви працюєте над статтею — NickK (обг.) 18:41, 17 березня 2018 (UTC)

Message to the CEE Spring 2018 local organizers[ред. код]

Hello, NickK! You are receiving this message as a Wikimedia CEE Spring 2018 coordinator for your community.

This is a friendly reminder that CEE Spring starts on March 21, the first day of spring. To make a smooth start, please ensure that you have taken care of thе following:

  1. Created information page of the contest in your Wikipedia.
  2. Created a list of topics about your community on Meta-wiki.
  3. Created CEE Spring 2018 talk page template and connected to d:Q48126269.
  4. Published summary (in English) of contest rules on Meta-wiki page.
  5. Promoted information about the contest (site notice, social media, personal messages).

Creating a talk page template is strongly encouraged as it would allow international organizers to track of contest progress of various topics. We will also try to provide automatically updated statistics from the very beginning based on this template.

CEE you at the start of contest!


Delivered by: MediaWiki message delivery (обговорення) 09:53, 19 березня 2018 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
За ваш внесок! DENAMAX (обговорення) 01:18, 20 березня 2018 (UTC)

Стосовно статті[ред. код]

Здрастуйте користувачу NickK! Дякую за Ваш коментар стосовно статті "Олександр Беля архімандрит". Метою написання мною цієї статті було показати результати роботи цього молодого архімандрита як священика та організатора, про яку свідчить сама парафія та налагоджене в ній богослужбове та культурне життя. Здається, є дуже правильним коли про ту чи іншу особистість свідчать наслідки її праці, вони самі їй надають значимості. Адже будь яка значима особистість є значимою через свої справи які можна вважати її досягненнями. З данної статті а також з джерел, є добре видно, що саме "місце" колись було порожнім, і в ньому постав результат тієї роботи, яку ніхто не планував коли небудь веріфіковувати. Бо в церковних колах це не зовсім прийнятно. Звісно, вже тапер практично кожен зміг би стати на його місце і продовжувати почате. І це є цілком правильно, як з морального погляду так й з євангельського, бо це є одною з цілей будьякої парафії. Звичайно, можна дебатувати про значимість тієї чи іншої особистості, бо в одних категоріях вона буде зовсім не значимою, а в інших – навіть дуже. Я згоден, що джерела не повністю є лінійними до даної особи, та на відміну від політиків й публічних людей священики зовсім, або слабо дбають про документалізацію тих подій, які наповнюють суто внутрішньо-парафіяльну "кухню", та й себе піарити не годиться. Кожен нормальний священик завжи невдачі своєї парафії покладе на себе, а досягнення – віддасть цілковито людям... Bradatyj (обговорення) 22:19, 3 квітня 2018 (UTC)

@Bradatyj: Доброго вечора! Метою Вікіпедії не є показ наслідків праці та результатів робти всіх людей світу, натомість ми описуємо критеріїв значимих осіб, речі та явища на основі авторитетних джерел. Безумовно, ніхто не вимагає від священиків піарити себе — самопіар, навпаки, у Вікіпедії зовсім не вітається. Але якщо особа зробила щось вагоме, найімовірніше, цією особою зацікавився хтось інший, написав хоча б статтю в газету, згадав у книзі, а то й узагалі опублікував детальну біографію. Вікіпедія не вимагає від осіб піарити себе і не вимагає від них верифікувати свою діяльність, а очікує, що хтось сторонні опублікують достатньо матеріалу, що дозволить на основі цих незалежних джерел підготувати статтю для енциклопедії — NickK (обг.) 22:55, 3 квітня 2018 (UTC)
  • NickK, якби я міг, то це Ваше останнє речення я б помістив до пунктів ВП:КЗ .! — Це написав, але не підписав користувач Bradatyj (обговореннявнесок).
    @Bradatyj: Воно ж там уже є, тільки в більш офіційному стилі: Якщо тему істотно висвітлено в незалежних надійних (авторитетних) джерелах, слід вважати, що вона задовольняє критеріям для окремої статті чи списку. Це ж те саме, що я вам написав, тільки формальніше — NickK (обг.) 23:20, 3 квітня 2018 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
I have no idea what this is , but thank you for your help with slapstick Wakelamp (обговорення) 02:24, 17 квітня 2018 (UTC)
@Wakelamp: Thank you very much! This is a can of згущене молоко (condensed milk) which is a sweet thing most Ukrainians love since childhood. The award itself is Вікіпедія:Згущівка which is our local equivalent of barnstars: there is no tradition of putting stars on barns in Ukraine thus barnstars made no sense to us, which is why we have opted for something more adapted to our local context. The award you have chosen is something like The Original Barnstar in English Wikipedia, thank you for that! — NickK (обг.) 05:56, 18 квітня 2018 (UTC)

Привіт.[ред. код]

Слухай таке питання. А що з кольорами сталось? Я на початку думав, що може не все мобіла бачить. Але дивлюсь на статті і в них відсутній колір, хоча в поясненнях до таблиць (я звичайно мов веду про свої футбольні та хокейні статті) геть вони, ті кольори, відсутні, причому що в самій таблиці, що в поясненнях. --Jphwra (обговорення) 10:00, 18 квітня 2018 (UTC)

@Jphwra: Привіт і з поверненням! Про які саме статті мова? Може, хтось змінив один зі спортивних шаблонів, але так я не знаю, де саме шукати — NickK (обг.) 14:01, 18 квітня 2018 (UTC)
От наприклад: Данська Суперліга 2016—2017. Зверни увагу на турнірну таблицю першого етапу. Там є спогад про колір, а самого кольору в таблиці немає як такого. І таке в усіх таблицях, де застосовується саме ті кольори. --Jphwra (обговорення) 14:29, 18 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: У мене всі кольори на місці — NickK (обг.) 14:49, 18 квітня 2018 (UTC)
Є, ну і Бог з ним. Просто запитався. --Jphwra (обговорення) 14:52, 18 квітня 2018 (UTC)
Он за краще подивись статтю Батуринська фортеця чи все там правильно відкидає анонім. --Jphwra (обговорення) 14:59, 18 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: Чи ти бачиш їх розлогінившись? Чи можеш спробувати з іншого браузера? Бо якщо кольори зникли, або ти їх відключив через якийсь додаток, або вони відключені в твоєму браузері. З Батурином не знаю, те, що вилучає анонім, не виглядає цінним, тож відкіт, мабуть, правильний — NickK (обг.) 16:11, 18 квітня 2018 (UTC)
А який в тебе браузер? В мене хром і я суто ним користуюсь. А про Батурин також наче сумніви але все правильно. --Jphwra (обговорення) 16:47, 18 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: Хром, перевірив на трьох різних пристроях, кольори всюди є — NickK (обг.) 21:33, 18 квітня 2018 (UTC)
Та мабуть моя дітвора тут в налаштуваннях попрацювала. Дякую за перевірку. --Jphwra (обговорення) 20:11, 19 квітня 2018 (UTC)

Одна цікава тема[ред. код]

Вітаю пане NickK. Маю до Вас запитання. Пане NickK чому цей користувач (Микола Івкі) не заблокований? Адже його вислови на персональні сторінці містять образи (чомусь образливо не адмінам, а саме мені). Особливо ось цей : * Таке відчуття, що в українській Вікіпедії панують не українські адміністратори. І як це розцінювати? Можливо Ви цього зробити не можите, але тоді хоч приберіть ці вислови з його ст. До речі бачу він вже був заблокований. Дуже хочу почути Вашу думку з приводу цього всього. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 18:47, 20 квітня 2018 (UTC)

@Professor Senkler: Доброго дня. На жаль, ця тема зовсім не цікава. Відповім політкоректно: адміністратори вирішили, що найкращим методом запобігання подальших порушень цим користувачем є персональне обмеження, яке дозволяє йому продовжувати здійснювати внесок до статей і в той же час запобігає поширенню цих образ в обговорення. Щодо того, як це розцінювати, то я це розцінюю лише так, що користувач Микола Івкі має відчуття, що в українській Вікіпедії панують не українські адміністратори. Як на мене, це справді на межі, але я не хочу зайвий раз у це лізти — NickK (обг.) 13:04, 21 квітня 2018 (UTC)
Дякую за відповідь, але ті вислови прибрати комусь усерім таки треба. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 14:56, 21 квітня 2018 (UTC)
До речі я попросив його заблокувати не через його голос проти. Якщо Ви покопирсаєтесь в моїй історії, то зможите побачити, що я і раніше про це просив пані Ніну. Але пан Yasnodark вмовив цього не робити. Я чомусь послухав і стер все. Та якщо всім адміністраторам байдуже, що він про них думає та пропагує свої ідеї, то мені також. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 08:15, 22 квітня 2018 (UTC)
@Professor Senkler: То ви просили про користувача SitizenX, а зараз просите про користувача Микола Івкі. Загалом я згоден з тим, що атмосфера образ, неетичного спілкування тощо шкодить Вікіпедії, але, на жаль, у спільноти немає однозначного консенсусу щодо неприйнятності такого. На жаль, я станом на зараз не маю достатньої кількості часу вживати радикальні заходи (на кшталт блокування користувача Микола Івкі) і особливо пояснювати їх усім незгодним та відстоювати їх правомірність, тож конкретно зараз мені простіше залишити все як є. Це сумно і мені шкода, що наразі це так, але можу хіба порадити вам самому утримуватися від такого спілкування, навіть якщо опонент спілкується так, що його хочеться послати куди подалі — NickK (обг.) 09:42, 22 квітня 2018 (UTC)
Шкода пане NickK. Прийму вашу пораду до уваги. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 10:42, 22 квітня 2018 (UTC)
Чесно кажучи не мав бажання втручатись в цю ситуацію. Але вставлю свою репліку, точніше посилання на те чого не варто робити у Вікі. Мене там також згадали під час відновлення моєї сторінки користувача і плюс до того коли я був не в Україні і мав певні труднощі з доступом до інету та й для чого така згадка? З якою метою? Я думаю варто більш жорстко вести боротьбу з такого роду «діяльністю в Вікі». --Jphwra (обговорення) 11:07, 22 квітня 2018 (UTC)
@Jphwra: Я б з радістю, але я зараз не в гуморі проходити через ще одну номінацію на позбавлення. Адже Микола Івкі, кажуть, на відміну від мене, «робить контент»... Можливо, якщо це продовжиться і в мене з'явиться натхнення проходити через ЗППА, я це таки зроблю, але не зараз. Поки можу лише повідомити, що віднині можна заблокувати сповіщення від певних користувачів, щоб ви більше не отримували пінгів від них: Налаштування → Сповіщення → Ігноровані користувачіNickK (обг.) 11:14, 22 квітня 2018 (UTC)
Дякую, але лишу. Бо часом так багато нового про себе дізнаюсь. --Jphwra (обговорення) 11:22, 22 квітня 2018 (UTC)