Обговорення користувача:NickK

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

(січень 2021) (поточне) (список архівів) (нема новіших)


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Білоруська Екстраліга 2020—2021

прошу захисти від анонімів назавжди і може решту хокейних чемпіонатів цього сезону --Jphwra (обговорення) 20:34, 2 лютого 2021 (UTC)

Та це той відомий вандал. Йому набридне, і він піде вандалити щось інше — NickK (обг.) 20:42, 2 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Може, ти принагідно оновиш статтю? Вона безнадійно застаріла... — NickK (обг.) 20:46, 2 лютого 2021 (UTC)
я її тільки сьогодні створив. Усьому свій час. --Jphwra (обговорення) 20:47, 2 лютого 2021 (UTC)
пройдись по моїм статтям хокейним та футбольним і постав захист. Бо те тупе і дурне відволікає. --Jphwra (обговорення) 21:08, 2 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Нема сенсу. Отой вандал може зіпсувати будь-яку статтю. Захищати мільйон статей нема сенсу, ефективніше банити вандала — NickK (обг.) 21:14, 2 лютого 2021 (UTC)

Щодо Бучач-Львів

Користувач не надав абсолютно жодних джерел чи можлива реакція адмінімів на всі ці вибрики користувача в двох статтях про хокеїста та бразильського міста? Бо саме головне тут ДЖЕРЕЛО звідки взято татарстанський та Ріу. От останнє він там взагалі суто дав посилання на існуючі статті ігноруючі головне, в якому саме словнику є Ріу-де-Жанейру? --Jphwra (обговорення) 06:05, 6 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Щодо хокеїста, то в принципі не складно довести, що Рузаль Ґалєєв родом з Казані є татарстанським хокеїстом, ось, наприклад, джерело. Інше питання в тому, чи важлива це інформація, бо татарстанський — регіональна, а не національна ідентичність, а ми не описуємо «волинських хокеїстів» чи «буковинських хокеїстів».
Щодо Ріу-де-Жанейру — то це поширена помилка. У бразильській вимові португальської мови -o читається як українське -о, а в європейській — як -у. Це неграмотне написання, яке можуть використовувати люди, які щось чули про португальську мову, але не знають, звідки ж дзвін. Таке помилкове написання не потрібно вносити до статті, так само як ми не вносимо до статей помилкові написання на кшталт Турція, а залишаємо їх лише перенаправленнями — NickK (обг.) 11:05, 6 лютого 2021 (UTC)
Щодо Рузаль Ґалєєв там доречна та інфа? Як на мене абсолютно недоречна. Якісь санкції до автора статті будуть чи ні? Між іншим перейди на СО в польський Вікіпедії він там під час блокування в нашій пінгує звідти. Це порушення чи ні правил? --Jphwra (обговорення) 15:37, 6 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Не думаю, що регіональний прикметник «татарстанський» доречний, у нас нема волинських чи буковинських хокеїстів. Якщо він ідентифікує себе як етнічний татарин (наприклад, грав за якусь збірну татар, представляє якісь етнічні татарські організації тощо), то це було б цікаво зазначити (але тоді не «татарстанський», а «татарський»), наприклад, ми часто зазначаємо, що іноземні спортсмени мають українське походження або українські спортсмени мають кримськотатарське походження. Але я не знайшов якоїсь інформації про те, але я не шукав татарською. Санкції за це не передбачено, бо прямого порушення правил немає.
У польській Вікіпедії не можна порушувати правила української Вікіпедії. Не знаю щодо правил польської Вікіпедії, це до адміністраторів польської Вікіпедії — NickK (обг.) 18:27, 6 лютого 2021 (UTC)
от це відпиши автору, я ту його правку буду відкидати, бо джерела відсутні і виглядає це як ОД. Між іншим в полвікі я цю згадку прибрав і там адмін затвердив і все, все спокійно. А у нас сир-бор вже другий місяць. --Jphwra (обговорення) 18:30, 6 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Відписав на Обговорення:Ґалєєв Рузаль Ельмірович. Щодо Ріо/Ріу, то я трохи покопав, і там вимова відрізняється ще й залежно від діалектів, і там залежно від діалекту може бути Ріо, Ріу або середнє Ріў, тож я б залишив це питання людям, які знають португальську краще за мене, та натомість слідував би якісним україномовним джерелам — NickK (обг.) 01:19, 7 лютого 2021 (UTC)
джерел немає, є джерело це його правка тут і фейсбук. Ні його правка, ні тим більше фейсбук не є джерелом для написання Ріу. --Jphwra (обговорення) 06:54, 7 лютого 2021 (UTC)

VoidWanderer

поясни трохи своєму колезі, що тут відбувається. Бо якісь часом дивні речі він робить, як для адміна. --Jphwra (обговорення) 20:58, 6 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Нічого не розумію та ніяких очевидно дивних дій не бачу. Про що мова? — NickK (обг.) 01:19, 7 лютого 2021 (UTC)
от і власне дії там, спочатку захист і через секунду зняття. Поясни йому про цього вандала. В мене немє бажання пояснювати кожному очевидні речі. І загалом поясни йому щодо мене, бо він так і тримає адмінфункції для розправи наді мною. Це абсурд і ідіотизм повний. Йому в такому разі для чого адмінправа? --Jphwra (обговорення) 06:51, 7 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Ага, розумію, пояснив. Це зовсім неочевидні речі: оскільки він був відсутній майже рік, він цілком міг не знати, хто це і звідки. Але це привід спокійно пояснити, а не робити різкий коментар «Ви відстали від життя. На біса вам статус адміна?» — NickK (обг.) 12:02, 7 лютого 2021 (UTC)
зважаючи на наші «давні стосунки», то це цілком нормальний коментар, тим більше поглянь у адмінкнайпу, там також є присвячений йому розділ (з посиланням на одну із СО). Між іншим і мені теж там присвятили провокативний розділ через Бучач-Львів. Все-таки на моє переконання, Вам адмінам час вже завершувати з ним грати в демократію. Користувач явно вже дістав та і кількість конфліктів аж понад з 20-ма!!!! користувачами говорить про те, що це не змінииться ніколи і тільки мабуть для початку таке блокування, як було в Когутяк Зенко (основний простір, СК та СО). Так щоб було остаточно видно яка саме налаштованність в нього для подальшої тут роботи. --Jphwra (обговорення) 12:08, 7 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Ні, в жодних умовах це не є нормальний коментар. Це неконструктивний коментар.
Щодо конфліктів користувача Бучач-Львів, то я відписав там: ні, це не працюватиме, хіба буде йому персональна нянька, яка за ним вирішуватииме конфлікти — NickK (обг.) 12:20, 7 лютого 2021 (UTC)
на який заслужив такий і отримав. Ще раз отут він подякував користувачу ніби новачку (хоча він редагує Вікіпедію понад три роки!!!), а цей користувач залишив на моій СО повідомлення, теж можеш поглянути його звичайно прибрали. От тому і тут в мене така реакція. Так що це нормально по іншому там може бути лише якщо він змінить ставлення до мене. І не буде проглядатись в кожному коменті з його боку відгук моєї деномінації 2018 року. Бо весь той негатив який він пише в мій бік я сприймаю, як продовження його дій з деномінації 2018 року, а по простому як помсту --Jphwra (обговорення) 12:26, 7 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Це все одно не є приводом так спілкуватися — NickK (обг.) 12:34, 7 лютого 2021 (UTC)
воно то так. Але він також своїми діями спочатку на СО користувача, потім із захистом продемонстрував, що його ставлення до мене аналогічне під час деномінації 2018 року. Так що вибачай. Або він повинен змінити ставлення або я так буду коментувати його дії. Маю право через те що він упередженно підходить до моїх дій. От якраз «захист» тієї сторінки це наглядно демонструє. Мене дивує, що він там не проголусував ЗА, а це цілком випливає з його відповіді. Розумієш адмін повинен прораховувати наперед як гравець з шахів, а тут він продемонстрував суто свою упередженність і все. --Jphwra (обговорення) 12:47, 7 лютого 2021 (UTC)
між іншим я свідомо саме до нього звернувся про захист і звичайно я очікував саме таких дій від нього через його упереженність. Бо те в чому звинувачував він мене під час деномінаці, він вже третій рік демонструє сам. От і все. Так що робіть висновки. --Jphwra (обговорення) 12:50, 7 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Можна було пояснити контекст. Людина, яка не бачила останні кілька місяці конфліктів навколо того анонімного обходу блокування, не може бути в курсі, про що ж мова. Припускати, що всі все знають, дуже неправильно, і особливо йому за тиждень після повернення зрозуміти все, що відбулося за рік, складно — NickK (обг.) 12:55, 7 лютого 2021 (UTC)
СО почитай того користувача. NickK, ні ну не першим же редагуванням... на його СО він пише про мене без контексту, а прямо що той неправий, а ви молодець тому той що той неправий і «моральний урод». Вибач але коли дякують за «морального урода» в мене не може бути іншої реакції на його дії. Ще раз вони були, є і лишаються упередженними. Вн це читає? Читає, хай доведе зворотнє. А слабо, бо він упередженно ставиться, так було і так буде. --Jphwra (обговорення) 13:07, 7 лютого 2021 (UTC)

Шаблон edited у статті Муніципальні вибори у Франції 2020

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Муніципальні вибори у Франції 2020 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:02, 8 лютого 2021 (UTC)

Жонкьєр

подивись там вікідані, бо дві червоні категорії. --Jphwra (обговорення) 16:13, 10 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Це через дві дати заснування на Вікіданих, виправив, додавши справжню дату заснування з пріоритетним рангом — NickK (обг.) 16:29, 10 лютого 2021 (UTC)

Юрген Мілевскі

подивись там останнє редагування. воно там явно ОД --Jphwra (обговорення) 17:22, 10 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Нуль джерел на написання Юрґен Мілевскі. Теоретично цей варіант відповідає правопису, тому це не ОД, але великого сенсу зазначати його немає (це не популярний варіант, і це не допоможе пошуку) — NickK (обг.) 17:53, 10 лютого 2021 (UTC)

користувач:Tyverets

там він купу перейменнувань зробив та перенаправлень типу тут, я віпатрулював, решту передививсь будь ласка і підправ якщо треба --Jphwra (обговорення) 16:40, 11 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Апостроф виправив назад, а от з назвами через і (Сент-Кіттс і Невіс, Сент-Вінсент і Гренадини) не знаю. Треба аналізувати джерела, можливо, слід винести на ВП:ПС — NickK (обг.) 17:32, 11 лютого 2021 (UTC)
@Flavius1: тоді ця робота для тебе ти там у нас дока з цих питань. --Jphwra (обговорення) 17:43, 11 лютого 2021 (UTC)

Як буде "Президент України" по французьки?

Будь ласка, дайте вашу думку про цю питання -- Bogatyr (обговорення) 20:57, 11 лютого 2021 (UTC).

@Bogatyr: Доброї ночі. Дякую, я бачив ваш пінг. Але там треба було багато аналізувати, нарешті розібрався й написав, перепрошую за затримку — NickK (обг.) 01:07, 12 лютого 2021 (UTC)

Привіт!

добрий день,

Sorry to write in English, my Ukrainian hasn't improved much since the last time I wrote here and my writing skills suck... вибачте!

First of all I wish you and your family a great 2021 hoping that things will be much better than in 2020 for everyone. The Ukrainian people did a great job helping the Catalan community, I hope we can help you in return some day and create projects together.

I write this message because we'll be celebrating our Catalan Viquipèdia 20th birthday soon and I would really appreciate many of the Ukrainian wikipedians saying a few words in Ukrainian in a short video, filmed horizontally, congratulating the Catalan wikipedia. The time would be around 15 seconds and you are free to say what you want (if the background can be something beautiful and Ukrainian (building, monument, Vyshyvanka or whatever) it would be just great..) though you would have to finish in Catalan saying "Bon aniversari" and/or "per molts anys". I really hope you will participate! Then, could you reach other people in order to show the strength of the Ukrainian community (besides me, we also have Catalina/Catgirl who is really fond of Ukrainian things; her husband is Ukrainian, so she'll be happy to see many of you on the screen!)? And if there could be at least one female wikipedian, it would be amazing, as we usually have mostly males contributing, unfortunately. Дякую! :) The video has to be sent to viquipedia@wikimedia.cat if possible before February 17th or a few days later.

I wish you and your people all the best! I hope to hear from you soon! Take real care and have a great Sunday! до побачення Claudi/Capsot (обговорення) 16:28, 14 лютого 2021 (UTC)

@Capsot: Thank you! I shared your invitation on our village pump at Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Відео до 20-річчя каталонської Вікіпедії and on Ukrainian Wikipedia Facebook group. Not sure I will be able to create a beautiful video (covid restrictions are hardly compatible with a good video) but I will try — NickK (обг.) 20:18, 14 лютого 2021 (UTC)
@NickK: добрий вечір! Don't worry, I am sure you will do a great job! I don't doubt it. I hope I can have other Ukrainian people as well, as soon as I have more time, I will try to beg more videos here! Take care! Надобраніч!

Лідери чемпіонату

Румунському чемпіонаті та й загалом якщо в решті статей додати тур, то зникають клуби повністю всі, як якраз і сталося в румунів. Можеш глянути чи там часом ніхто нічого не зробив зайвого? Чи може це просто глюк? одним словом треба твоя допомога --Jphwra (обговорення) 21:41, 16 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Це проблема з усіма таймлайнами зараз: phab:T274822. Якщо коротко: уже згенеровані таймлайни працюють, але при створенні нового зараз не відображається текст. Ти все зробив правильно, це баг, скоро мають виправити — NickK (обг.) 23:45, 16 лютого 2021 (UTC)
Чемпіонат Північної Ірландії з футболу 2020—2021 і тут останню команди в таблиці подививсь таж сама проблема, вона є але не відображається. --Jphwra (обговорення) 05:41, 17 лютого 2021 (UTC)
все сам виправив, крапка була зайва --Jphwra (обговорення) 05:55, 17 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Баг уже виправився, але згенеровані протягом багу таймлайни досі не працюють. Їх треба примусово перегенерувати вручну, наприклад, такNickK (обг.) 11:32, 17 лютого 2021 (UTC)

ВП:НЕКАТАЛОГ

можна там якось фільтр налаштувати так, щоб він одразу блокував цього аноніма в разі його появи? --Jphwra (обговорення) 18:24, 19 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Та вже є купа фільтрів, він щоразу вигадує щось нове — NickK (обг.) 18:27, 19 лютого 2021 (UTC)
постав в той фільтр на блокування: ВП:НЕКАТАЛОГ. Так щоб цього аноніма одразу блокував фільтр. І що там з заявою в поліцію? --Jphwra (обговорення) 16:58, 22 лютого 2021 (UTC)
Прості рішення не завжди найкращі. З поліцією була затримка, цього тижня мало б просунутися — NickK (обг.) 17:26, 22 лютого 2021 (UTC)

Містифікації прапора України

Вітання! Дякую за чергову «тону обговорення» в голосі проти замість власного внеску на користь Вікіпедії. Проте, далекого 2016 року Ви обіцяли допомогти зі статтею. Знову скажете немає часу? Аякже. Написання кілобайтів обговорення легше, аніж зробити те, з чим обіцяли допомогти. Що скажете? Дякую. --Arxivist (обговорення) 19:11, 19 лютого 2021 (UTC)

@Arxivist: Доброї ночі! Перепрошую, але «замість власного внеску на користь Вікіпедії» аж ніяк не в тему, бо я займаюся власним внеском, тільки конкретно зараз в іншій тематиці (взявся за масове оновлення французького футболу). Виноград на гербах мене теж зацікавив би, але я просто не бачу, як із цього зробити вибраний список, пояснив детальніше на тій сторінці. А от за нагадування щодо прапора дякую, геть забув про цю статтю. Зазвичай у мене добра пам'ять, але от ця якось вилетіла з голови. Найближчі кілька тижнів не можу нічого обіцяти, але спробую дійти до неї — NickK (обг.) 01:17, 20 лютого 2021 (UTC)

Кубок Європейських Чемпіонів з гандболу серед чоловіків

почитай, назва про один турнір але якщо почитати статтю там взагалі мова про .... хокей на траві. Це як так? Перейменуй та додай відповідні інтервікі --Jphwra (обговорення) 19:25, 19 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Не встиг, YarikUkraine вже випередив мене — NickK (обг.) 01:19, 20 лютого 2021 (UTC)
@YarikUkraine: в мене до Вас обох є пропозиція по трьом користувачам: Savramat, Sfaxx та Web-wiki-warrior. усі троє вносять чимало змін, які варті статусу патрульного але всі троє ніяк відносяться до формальностей Вікіпедії, тож пропоную надати цій трійці статус автопатрульних. Принаймні якщо в мене були права адміна я б надав. Тож як щодо моєї пропозиції? --Jphwra (обговорення) 16:42, 20 лютого 2021 (UTC)
@Jphwra: Savramat'а я особисто багато разів патрулював, йому точно треба права патрульного. Написав йому, сподіваюсь, погодиться. Sfaxx та Web-wiki-warrior я не дуже слідкував, можеш запропонувати їм — NickK (обг.) 17:11, 20 лютого 2021 (UTC)
справа в тому, що вони не дуже звертають увагу на ці статуси, тож автопатруль для всіх трьох саме те. --Jphwra (обговорення) 17:14, 20 лютого 2021 (UTC)

Марат

Доброго дня!

195.114.145.63 (обговорення · внесок). Йому віддихати пора. --Mykola Обг 10:12, 21 лютого 2021 (UTC)

@Mykola7: І не кажіть, справді пора — NickK (обг.) 10:15, 21 лютого 2021 (UTC)

Подяка та прохання допомогти

Вітаю Вас! Дякую за ключову допомогу у відновленні статті Гонки на виживання. Але атаки на неї продовжуються! Хтось досвідчений, не ідентифікуя себе, намагається таки видалити цей труд. Що робити у такому випадку я, на жаль, не знаю. Тому звертаюся до Вас з проханням навести лад з цією історичною сторінкою. Не зрозуміло, що це ангажоване джерело. Це суб'єктивне твердження, я так вважаю. Допоможіть, будь ласка.--SintraTon (обговорення) 05:10, 28 лютого 2021 (UTC)

@SintraTon: Доброї ночі. Це користувач, акаунт якого глобально заблокований, який таким чином в обхід блокування чинить провокації. Я бачу інший адміністратор його вже заблокував. Не бачу сенсу навіть розглядати по суті таку провокацію — NickK (обг.) 00:33, 1 березня 2021 (UTC)
@NickK:Доброго ранку! Одразу зрозумів, що це неадекватна людина. Маніакально хвора і з пошкодженою псіхікою. Але шкоди він наробив чимало, на жаль. Намагався прибрати його виснокок "ангажоване джерело" у статті Європа-крос та не зміг це зробити, бо там написане наступне:

"Попередження щодо приміток: Тег <ref> з назвою dlu не можна попередньо переглянути, оскільки він визначений за межами поточної сесії, або й не визначений зовсім". Дуже прошу Вас знайти час та допомогти у цьому питанні. І так само, будь ласка, допоможіть по статті Гонки на виживання. Ви самі побачите, які там негаразди. Ви досвідчений адміністратор і небайдужа людина, тому дуже разраховую на Вашу допомогу.--SintraTon (обговорення) 05:06, 1 березня 2021 (UTC)

Знову старе...

Бучач-Львів у статтях: Петриненко Тарас Гаринальдович ред.№ 30887174, Паливода Іван Гнатович ред.№ 30887187 використовує до полтавчанина та киянина галицькі терміни. Прошу пояснити користувачу дану помилку. --Jphwra (обговорення) 12:42, 28 лютого 2021 (UTC)

@Jphwra: Небіж цілком нормальний термін, рівноправний з племінником, не має жодного стилістичного відтінку, тут ти не правий, але війна лише за одне це слово неконструктивна. З дядьком / вуйком Бучач-Львів не правий, вуйко виразно діалектно галицьке — NickK (обг.) 01:07, 1 березня 2021 (UTC)

Користувач:Zubryckiy

чи він правильно робить перейменування? Щось мені здаються, що НІ --Jphwra (обговорення) 15:13, 28 лютого 2021 (UTC)

@Zubryckiy: Глянув два лютневі перейменування, очевидних проблем не бачу, перейменування рішучі, але не безпідставні. Можна на ВП:ПС винести, але прямо скасовувати підстав нема — NickK (обг.) 01:27, 1 березня 2021 (UTC)

Знову він

Вітаю!

Це нормально взагалі? Маю на увазі, що отак глобально заблокований користувач, який обходить блокування буде тоннами флудити, тоннами виставляти статті на вилучення і ми це повинні не лише прийняти, а ще й не звертати на це уваги? --Mykola Обг 00:58, 1 березня 2021 (UTC)

@Mykola7: Доброго вечора. Тепер це нормально, червоне посилання там виглядає значно краще. З обходом блокування треба боротися — NickK (обг.) 01:11, 1 березня 2021 (UTC)
Дякую за швидку реакцію, наразі). --Mykola Обг 01:13, 1 березня 2021 (UTC)
Там напевно потрібно тепер захист від редагування поставити, бо сторінку вже наново створили і він знову туди зараз завалить. --Mykola Обг 01:22, 1 березня 2021 (UTC)
@Mykola7: Не завалить — NickK (обг.) 01:24, 1 березня 2021 (UTC)
Дякую! --Mykola Обг 01:24, 1 березня 2021 (UTC)

Доброго дня. Прошу Вас видалити цю сторiнку [1]. Там розмiщенi прiзвища користувачiв поряд з недостовiрними оцiнками життя та дiяльностi. Дякую. Glavkom NN (обговорення) 11:45, 2 березня 2021 (UTC)

Доброго дня. @Yuri V.: Можете прокоментувати, будь ласка? — NickK (обг.) 14:48, 2 березня 2021 (UTC)

ВР

Доброго дня!

Може вже поставити повний захист на статтю Тимошенко Юлія Володимирівна поки вони не обговорять це все? Вже тиждень "бігають" туди сюди. --Mykola Обг 13:21, 2 березня 2021 (UTC)

Можна й захистити.--Юрко (обговорення) 14:35, 2 березня 2021 (UTC)
@Mykola7: Доброго дня. Там передусім потрібно посередництво в обговоренні, в мене 100% не буде часу на це найближчими днями, тому я пас. Не проти, якщо за це візьметься хтось інший — NickK (обг.) 14:44, 2 березня 2021 (UTC)
Зрозумів, дякую. --Mykola Обг 14:47, 2 березня 2021 (UTC)

Блокування користувачки

О..о.... Починаємо все більше показувати свої справжні обличчя? я про блокування користувачки Jan777.

  1. Тут немає ніяких порушень у реєстрації облікових записів. приховано приватні дані Не займайтесь дурницями, Миколо! Не солідно.... Я також заходила з акаунтів своїх учнів редагувати статті. Дивно, що й тут до цього часу мене глобально не заблокували:)
  2. Чого ви, керівні органи, так всього боїтесь? Тільки десь хтось щось скаже про правоохоронні органи чи про публічний допис, зразу починається істерика? Є чого боятись, так? Переслідував користувачку Renvoy, ставлячи "гуськом" на видалення її статті. приховано приватні дані. Ми ж не переходимо на особистості й не плутаємо грішне з праведним, так? Це подякуйте своєму новому вікімедйцеві Renvoy, який перестарався. Ще хочу нагадати, що тут "царів і богів" немає, а є редактори Вікіпедії, які просто мають дещо різні повноваження.

Тому, користувач NickK, відмініть свої протиправні дії, бо це вже починає набридати все більше і більше....--В.К. Обг 23:24, 3 березня 2021 (UTC)

@Валентина Кодола: Доброго вечора. Я знаю, що це дві сестри (але не певен, що це можна розголошувати публічно, але як ви розголосили, то на вашій совісті). Проблема в тому, що ці дві користувачки вирішили погрожувати дописувачу правоохоронними органами, ще й у ЗМІ, щоб його прізвище й ім'я гуглилося поряд зі зверненням до правоохоронних органів. Можна скільки завгодно сперечатися у Вікіпедії, можна бути скільки завгодно неправим, безпідставно ставити на вилучення статті — але погрожувати правоохоронними органами (ще й публічно через ЗМІ!) за таке не можна.
У Вікіпедії має бути нульова толерантність до погроз іншим вікіпедистам судом або поліцією. Я не хочу бути адміністратором проєкту, суперечки між дописувачами в якому вирішуються не в Кнайпі, а в Печерському районному суді, а дописувачів замість блокування у Вікіпедії карають Лук'янівським СІЗО, тому я категорично заперечую проти скасування блокування — NickK (обг.) 23:38, 3 березня 2021 (UTC)
Що це сестри писала сама користувачка, ви погано прослідкували... Стосовно судів, то вони будуть... Я особисто збираюсь це зробити... І припиняйте вже рахувати Вікіпедію своєю вотчниною... --В.К. Обг 23:56, 3 березня 2021 (UTC)

NickK Вкажіть, будь ласка, посилання на правило, яке вказує, що санкцією за погрозу судом є блокування. Справа, як розумію, в тому, що не всі про нього знають. Perohanych (обговорення) 05:56, 4 березня 2021 (UTC)

@Perohanych: Я зазначив це в обґрунтуванні блокування на Обговорення користувачки:Jan777: Вікіпедія:Неприпустимість образ, погроз і агресії# Погрози та п. 2.3 Правил блокуваньNickK (обг.) 08:49, 4 березня 2021 (UTC)
Цікаво, що буває, коли погрожувач здійснює свою погрозу та ще й виграє суд? Чи Означає це, що він мав рацію і підлягає негайному розблокуванню? І як розрізнити погрозу від попередження? --Perohanych (обговорення) 12:33, 4 березня 2021 (UTC)
@Perohanych: «Виграє суд» і «має рацію» в Україні може стосуватися двох різних сторін процесу. Крім того, я не можу уявити жодної адекватної ситуації, в якій скарга на номінацію на вилучення до правоохоронних органів матиме рацію. Вирішення конфліктів у Вікіпедії не потребує звернення до суду (для цього у Вікіпедії є свій Арбітражний комітет), тому в такому контексті це завжди є погроза («я попереджаю, що якщо ти не зробиш так, як я хочу, я звернуся до суду» — формально попередження, але реально погроза). Існують ситуації, в яких можливе звернення до суду в разі грубих зловживань (наприклад, в англійській Вікіпедії один дописувач виклав у Вікіпедію порнографічні матеріали з зображенням іншого/ї без його/її згоди) — але для цього існує юридична команда Фонду Вікімедіа, яка здатна фахово оцінити загози проєкту та окремим користувачам — NickK (обг.) 13:04, 4 березня 2021 (UTC)
@Perohanych: У вас же юридична освіта. Як ви собі уявляєте виконання рішення суду, в якому користувачка «виграє», навіть якщо припустити, що таке рішення можливе?--Анатолій (обг.) 21:42, 5 березня 2021 (UTC)
Залежно від того, яке буде рішення суду стосовно такого позову. Я ж не знаю, яка може бути суть позову. --Perohanych (обговорення) 22:07, 5 березня 2021 (UTC)
А що ви мали на увазі під «погрожувач виграє суд»?--Анатолій (обг.) 21:18, 6 березня 2021 (UTC)
У Вікіпедії та Вікімедії, якої я, слава Богу, позбулася, "нульова толерантність" до тих, хто має свою думку і не боїться її висловить. Хоча я так і не зрозуміла, кого й чого боятись... Ви тільки прикриваєтесь толерантністю, а насправді нею в організації й не пахне... Хоча пахне, бо ви толеруєте тих, хто мовчатиме, або тих, хто допомагає вам позбуватись інакомислячих, займаючись цькуванням, тролінгом, образами. І це цькування відбувається з усіх сторін, тому людина зривається, а ви блокуєте її або, якщо це член організації, створюєте їй образ скандалістки і видворяєте з організації. Але я попереджала: якщо я трохи примовчувала,будучи членкинею, то тепер ви випустили "джина з пляшки".... І про кукбочок я писала, що розмотається...Щось у мене враження, що він починає розмотуватись :) Стосовно "лозунгових" слів, про "шкідників", то я вже писала що мене нудить, коли я такі лозунги бачу... Нудить, бо відчувається совок((( Чого такі речі ви сприймаєте, як погрози? Припускайте добрі наміри і сприймайте, як дружнє попередження) Ви навели 2 пункти причин блокування. Але в першому випадку - ви зовсім неправі, а в другому - то ваше суб"єктивне сприйняття. То де підстави для одобрення ваших дій? Однозначно, користувачка заблокована неправомірно!--В.К. Обг 12:56, 4 березня 2021 (UTC)
@Валентина Кодола: Коли людина пише прямим текстом, що вона «буде звертатися за допомогою у правоохоронні органи», це пряма відповідність: 1) Ніколи не погрожуйте іншим користувачам: юридичними наслідками (або судовими позовами); 2) піддати переслідуванню з боку держави, правоохоронних або судових органів. Ніякого іншого тлумачення бути не може, ці дії не є припустимі у Вікіпедії, і ви не переконаєте мене в протилежному — NickK (обг.) 13:04, 4 березня 2021 (UTC)

@Валентина Кодола:, я приховав розголошені вами приватні дані про користувачів, подібні дії категорично заборонені, не повторюйте такого. --Goo3 (обговорення) 13:57, 4 березня 2021 (UTC)

@Goo3: По-перше, приватні дані приховано, по-друге, користувачки в курсі й самі про це писали, а по-третє, образу приховано--В.К. Обг 15:25, 4 березня 2021 (UTC)
@Валентина Кодола з огляду на порушення ВП:НО, вас було заблоковано. Які правила було порушено:
  1. погрози судовими позовами (ВП:НО)
  2. розголошення приватних даних
  3. образи.
--Goo3 (обговорення) 15:38, 4 березня 2021 (UTC)

@Валентина Кодола: Пані Валентино, я не часто приймаю участь у таких суперечках, але...Я, ось саме я, порозмовлявши з цією особою, яка за її словами "не пані", прийшов висновку, що човен її життя прибився не до того берега...Все. Вона вирішила взяти "на голос", ні не треба. Якщо вона така і журналістка, то не дивно, що наша журналістика, повне лайно... До речі, радити кому й куди йти, також не треба. То є недобре.--Blitz1980 (обговорення) 15:45, 4 березня 2021 (UTC)