Обговорення користувача:Nickispeaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Зміст

Вуельта Іспанії 2017[ред. код]

Чи не занадто довго вона триває? --Jphwra (обговорення) 18:33, 22 квітня 2018 (UTC)

І Вам доброго вечора!--Nickispeaki (обговорення) 19:04, 22 квітня 2018 (UTC)
А слабо просто доробити статтю, а не влаштовувати перегони? Стаття ж потребує завершення. --Jphwra (обговорення) 20:24, 22 квітня 2018 (UTC)
Миколо стаття геть ніяка. Невже важко її доробити? Бо про яку якість статей УкрВікі можна вести мову через наявність таких статей? --Jphwra (обговорення) 18:09, 30 квітня 2018 (UTC)
То видаліть і УкрВікі від того стане краще! ;-Р--Nickispeaki (обговорення) 18:15, 30 квітня 2018 (UTC)
Чи Вам важко її доробити? Бо чесно кажучи у мене зараз із часом (і головне - З НАТХНЕННЯМ) - не дуже. ;-( @Jphwra:--Nickispeaki (обговорення) 18:16, 30 квітня 2018 (UTC)
У мене й інших статей, на жаль, недороблених вистача. Ту я створив, бо вона була актуальна на той момент, а зараз інше цікавить - це до натхнення. Можливо, не треба було тоді створювати, не мав би тепер клопоту від Вас. Хоча, мушу визнати, таки стаття не дуже... Недороблена. ;-( --Nickispeaki (обговорення) 18:18, 30 квітня 2018 (UTC)
Он, гляньте, нижче - там 3 штуки шаблона про те, що я статтю писав... А тут ще й 4-та. Щойно.--Nickispeaki (обговорення) 18:19, 30 квітня 2018 (UTC)
Миколо це добре що можна вилучити, але чи варто такі статті створювати «за принципом аби було?» Якщо пам'ятаєш у нас вже був конфлікт через такі недоробки, які геть не покращують якість нашої Вікіпедії і призводять до того, що якраз рувікі чи інша вікіпедія отримає перегляди. А про нас говорять, що УкрВікі штампує недоробки. В мене все. --Jphwra (обговорення) 18:21, 30 квітня 2018 (UTC)

Сторінку MTV Video Music Award номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття MTV Video Music Award, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 квітня 2018. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 20:31, 30 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Олександра Молодчого[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Олександра Молодчого був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:34, 2 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Яцево[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Яцево був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 04:03, 3 травня 2018 (UTC)

This Month in Education: April 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 7 | Issue 4 | April 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!

In This Issue
Featured Topic

Wikimedia at the Open Educational Resources Conference 2018

From the Community

Global perspectives from Western Norway

Togh's WikiClub: Wikipedia is the 8th wonder of the world!

Aboriginal Volunteers in Taiwan Shared Experience about Incubating Minority Language Wikipedia in Education Magazine

Workshops with Wiki Clubs members in the Republic of Macedonia

Celebrating Book's Day in the University of the Basque Country: is Wikipedia the largest Basque language book?

Txikipedia is born and you'll love it

Students Write Wiktionary

From the Education Team

Presenting the Wikipedia Education Program at the Open Education Global Conference

Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 07:33, 4 травня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Емілі Сатт[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Емілі Сатт був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:21, 14 травня 2018 (UTC)

This Month in Education: May 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 4 | Issue 5 | May 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!


In This Issue
From the Community

Creating and reusing OERs for a Wikiversity science journalism course from Brazil

Inauguration Ceremony of Sri Jayewardenepura University Wiki Club

Wiki Education publishes evaluation of Fellows pilot

The first students of Russia with diplomas of Wikimedia and Petrozavodsk State University

Selet WikiSchool

From the Education Team

A lofty vision for the Education Team

UNESCO Mobile Learning Week 2018, Digital Skills for Life and Work

Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 21:44, 4 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Пеганізм[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пеганізм був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:33, 11 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Fly TS100[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Fly TS100 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:18, 14 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Fly TS111[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Fly TS111 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:18, 14 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Fly TS112[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Fly TS112 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:18, 14 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Fly TS113[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Fly TS113 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:18, 14 червня 2018 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю Nickispeaki прошу вас залишити ваш голос у "пропоновані зміни" цієї сторінки щодо змісту фотоколлажу, бо попередні розділи захаращені, а тут конкретна пропозиція і чітко буде видно проявив спільноти.--Yasnodark (обговорення) 13:38, 18 червня 2018 (UTC) ȘA scho tam? Ya nic ne zrozumiv! Ya zaraz u Rumunii... budu pislya 3 lypnya.--Nickispeaki (обговорення) 07:36, 25 червня 2018 (UTC)

  • Математична більшість за вас і висока підтримка теж виявлена, тому, все ОК. Ніяким чином не розчаровуватись! )Alex Khimich 20:17, 24 липня 2018 (UTC)
Та ні - це надовго! Хоча.. Можливо, це і на краще. Не ламаю дров. Мабуть вже цього року точно не буду подаватися... Після останнього подання от, рік (чи скільки?) пройшов... --Nickispeaki (обговорення) 20:23, 24 липня 2018 (UTC)
13 голос вийшов вирішальним. ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 20:23, 24 липня 2018 (UTC)

This Month in Education: June 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 4 | Issue 6 | June 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!

In This Issue


Featured Topic Academia and Wikipedia: the first Irish conference on Wikipedia in education
From the Community

Ashesi Wiki Club: Charting the cause for Wikipedia Education Program in West Africa

Wikimedia Serbia has received a new accreditation for the Accredited seminars for teachers

Côte d'Ivoire: Wikipedia Classes 2018 are officially up and running

Basque secondary students have now better coverage for main topics thanks to the Education Program

What lecturers think about their first experience in the Basque Education Program

From the Education Team Education Extension scheduled deprecation
In the News

Wikipedia calls for participation to boost content from the continent

Wikipedia in the History Classroom

Wikipedia as a Pedagogical Tool Complicating Writing in the Technical Writing Classroom

When the World Helps Teach Your Class: Using Wikipedia to Teach Controversial Issues

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 06:03, 30 червня 2018 (UTC)

Про близкість мов[ред. код]

  • «Коли вже так треба перекладати, то чому саме з рувікі? — Ці мови найближчі. »
Які європейські мови найближчі між собою: «Дистанція між українським і білоруським лексиконами – 16%, польська й українська мови розбігаються на 30% лексики. Українська і сербська – на 32%. Українська і болгарська – на 36%. Українська і російська – на 38%, між українською та чеською (латиниця) відстань така ж, як між українською та російською – 38%. Португальська та французька – 39%. Найближча до російської мови болгарська – 27% відмінної лексики». --ROMANTYS (обговорення) 04:56, 25 липня 2018 (UTC)
Ок. То скільки статей у білорусів, які ми можемо перекласти? І так, Ви білоруську знаєте КРАЩЕ російської? А як щодо інших мов? А вже мовчу про болгарську. Тобто ДО ЧОГО це Ви тут написали?--Nickispeaki (обговорення) 10:32, 27 липня 2018 (UTC)
А що, всі білоруські статті присутні в укрвікі? Якби я білоруську вчив 10 років, як російську, то знав би краще, бо вони близькіші. Але й без того я зрозумію написане білоруською чи польською. А ось пересічний мешканець Росії навряд чи зрозуміє нашу переписку, як і написане білоруською чи польською, бо їм найближча саме болгарська. Не так давно в вікі вже обговорювали статті, котрі росіяни нам спробували перекладати. Жах! --ROMANTYS (обговорення) 14:03, 29 липня 2018 (UTC)
Ну із всім згоден. Крім того, що польська близька. Може і близька, але я її чомусь (?) не розумію... ;-( --Nickispeaki (обговорення) 20:21, 29 липня 2018 (UTC)
  • «Білоруси читають білоруською десь лише 1% інформації... Македонці 30, українці теж десь 20-30-40%, в залежності від того, що, де, як і коли. Спілкувався у тому році із директором Гугл-Україна. Я був у шоці! … навіть молодь із Заходу України шукає російською.»
Я редагую вікі. А мій син інколи читає статті на спортивну тематику. І я також був шокований, коли побачив, що читає в рувікі. Причина? «Тому що в укрвікі стаби, частковий, неповний переклад з тієї ж російської, жодної відмінної, цікавої інформації.» Так що заслуга в тому, що «молодь із Заходу України шукає російською», не в останню чергу і перекладачів з рувікі--ROMANTYS (обговорення) 05:22, 25 липня 2018 (UTC)
НУ І.....? У мене знайомий зі ЛЬвова ТЕЖ читає російською! І коли я йому сказав, щоб він теж писав. Ну він ще й аспірант і вважає себе науковцем... То він ТАКЕ там понаписував, що я навіть тут не буду давати посилання. Найголовніша його проблема у вікі - придумати найкрутіший нік "на віки", а те, що він пише, виявилося ділом десятим... Хоча понтів і претензій було "на сто академіків".... ;-( І анонімно, бо, видно, і самому було б соромно, якби дізналися, про ЩО він пише... Так що то більше відмовка і ... Хоча щось у тому і є. Але більше трішки, ніж насправді. Насправді, більшості начхати і на рідну мову і на багато ще чого... Ось це і є головна причина, я думаю. --Nickispeaki (обговорення) 10:38, 27 липня 2018 (UTC)
А революційні зміни завжди робились незадоволеною меншістю. Мені не начхати, значить я «меншість». Мені не начхати, коли хочуть написати (і це адміни укрвікі) статтю про російський пропагандистський фільм «Крим», котрий в прокаті лише в Росії та, здається, в Білорусі; перекласти з рувікі про російську попсу та її виконавців, про письменників, котрих, крім як в Росії, ніхто не знає й не читає. Бо все це ПРОПАГАНДА РУССКОГО МІРА.--ROMANTYS (обговорення) 14:41, 29 липня 2018 (UTC)
  • «От капець! Тільки зібрався - гості! Ок. Трохи пізніше напишу розлогу відповідь»
Я редагую переважно вранці. Моє запитання було подано 18 липня 2018, перефразовано 21 липня 2018. Ви відповіли аж 24 липня 2018 і то коли я вже фактично не редагував вікі. Сьогодні вранці голосування вже закрите. Можливо, саме мого голосу на Вашу підтримку в адміни й забракло. Робіть висновки. Сторінки номінації та деномінації повинні бути в списку спостережень. Тим більше в кандидата в адміни, що номінується. --ROMANTYS (обговорення) 05:42, 25 липня 2018 (UTC)
І знову маю йти. Та не думаю, що Ви б проголосували за мене після моїх відповідей. Що гадати і думати ЯКБИ, якщо ВЖЕ все зроблено. Головна причина -у мені... Мої відповіді.--Nickispeaki (обговорення) 10:38, 27 липня 2018 (UTC)
Щодо швидкості реакції на запитання - так погоджуся, я на цьому мало концентрувався... Це теж одна з причин. От, на запитання Нікка якби відповів, то, можливо, мав би +1 або +2 голоси замість -1 або -2. Але то всьо типу ЯКЩО Б, та КОЛИ Б... Список спостереження.... Він НЕЕФЕКТИВНИЙ. Тобто, коли в тебе перевалює за 1000 статей у списку спостереження, то толку від нього? У мене, коли останній раз дивився у нього було тисяч 10.... Тут або його треба кардинально чистити, або просто неможливо користуватися... --Nickispeaki (обговорення) 05:28, 28 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Вулиця Олександра Лазаревського (Чернігів)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Олександра Лазаревського (Чернігів) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:45, 28 липня 2018 (UTC)

This Month in Education: July 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 4 | Issue 7 | July 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!

In This Issue


Featured Topic

Wikipedia+Education Conference 2019: Community Engagement Survey


From the Community

Young wikipedian: At WikiClub you get knowledge on your own will

Wikipedia in schools project at the "New Technologies in Education" Conference

Basque Education Program: 2017-2018 school year report


In the News

UNESCO ICT in Education Prize call for nominations opens

An educator's overview of Wikimedia (in short videos format)

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 06:32, 2 серпня 2018 (UTC)

Вінігрет[ред. код]

Вітаю Вас, пане Миколо! З виходом!

1. Сємйон Сємйонич, Ви опис редагування у тому «Вдячному погляді» читали? Пояснюю детально. Написав. Натиснув «Попередній перегляд». Інтернет пропав. Відновив Інтернет. У вікні редагування вже не розділ, а ціла сторінка, а мого тексту нема. Відновив текст (вийшло набагато коротше). Зберіг його у файл. Вставив у редактор. Натиснув «Зберегти». Інтернет пропав знову. І так п'ять разів. Після цього перезавантажив усе і побачив, що, все ж таки, текст 2 рази зберігся. От Вам і 2 «пінги». Видалив один з них. Все ж дуже просто! Отакий у мене Інтернет. Ваш пінг побачив ще зранку, а відповісти вдалося лише зараз так і не вдалося. Тому пишу тут.

Доброго ранку! :-) Ясно. :-) Ех! Може і у Вас колись буде інет нормальний. У мене он, теж були перебої - спочатку море (жінка крім моря нічого не давала робити! ;-) а під кінець він чогось здох у хазяїв, де ми жили ;-0 ). А приїхали і тут (вдома) здох! Оце вчора приходили майстри лагодить - кабель був двічі пошкоджений на лінії і у нашого роутера згорів WAN-порт. То вайфаю поки що немає. Втулили дріт у ноут. Але таки ж є! Заодно подумую швидкість збільшити разом з новим роутером.--Nickispeaki (обговорення) 06:22, 8 серпня 2018 (UTC) ПС. Описи в редагуванні не завжди читаю. :-) Там просто ну дуже багато писали, тому багато правок і велика історія редагувань, а я в такі "кучі-малі" з історії правок рідко ходжу. Але спробую глянути. :-) --Nickispeaki (обговорення) 06:44, 8 серпня 2018 (UTC) На третій сторінці таки знайшов одну правку. Але ж опис у редаванні тільки цей - "ще одна думка"? ;-0 Ну я не Нікк і не Агонк, щоб всі правки перебирати за 10 років.... ;-0 8-) Можу ще раз спробувати глянути, але то для мене не так цікаво, як їм....--Nickispeaki (обговорення) 06:58, 8 серпня 2018 (UTC) Ага! Наче знайшов! Я просто по першій даті дивився - 29 липня! А воно було 5 серпня! Причому на останній сторінці! :-) Мдя! 10 хвилин на один абзац! ;-0 ;-( У мене за хвилину іноді вдається по 10 редагувань робити.... А то й більше - ну типу Хоткатом категорії ставить. Там можна і 20-30 редагувань зробити - тут вже залежить від швидкості пк і рук. :-) :-Р @Biletsky Volodymyr:--Nickispeaki (обговорення) 07:06, 8 серпня 2018 (UTC)

2. Є стаття Renault. Якщо не помиляюся, то саме Ви вставили у неї шаблон «помилки». Статтю вже давно вичитали, а «Ваш Бот» той шаблон прибирати не хоче. Стосовно помилок — я їх вже не бачив. Однак, окрім мене статтю править ще й Користувачка:Олена Поліщук. У її правках є незначні помилки, однак, по можливостях гарної Інтернетної погоди і вільного часу, я ще раз вичитаю і виправлю. Ця користувачка з одного боку новачок, а з іншого — представник цієї компанії, тож прошу не «налітати на неї» як на кандидата у патрульні. Однак, якщо зможете надати їй хоча би маленький майстер-клас, буду дуже вдячний. Про шаблон не забудьте. З повагою і найкращими побажаннями, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:50, 7 серпня 2018 (UTC)

P.S. Якщо вона взяла Історію «слово в слово» з сайту (у мене наразі сайт не відкривається), то прошу їй пояснити, що потрібно отримати дозвіл і як це робиться. Вона ще хотіла завантажити нові фото, також прошу їй пояснити і про ліцензування і про те, як це технічно зробити. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 11:05, 7 серпня 2018 (UTC)
Ясно. Гляну, що там можна зробити. Ну бот.... :-) То таке - там ще багато чого треба переробляти. :-) Помилки, можливо, вже й виправили, але багато чого іншого ще треба виправляти. Наприклад, посилання. Це тільки те, що в око впало. --Nickispeaki (обговорення) 06:42, 8 серпня 2018 (UTC)
Дякую. Якщо щось покращите — намагатимуся вчитися у Вас. А опис того редагування — це те, що мені не вдалося записати редагування з 5-ти спроб, а де-факто, 2 з них були успішними. На все найкраще, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 08:45, 8 серпня 2018 (UTC)
P.S. Вислів «Ваш Бот» — це жарт. А за дубль статей про Портну школу (якщо це таки так) — Вам особливі подяки! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 08:50, 8 серпня 2018 (UTC)
Та таки так! Я все так і зрозумів! Ще дещо на видаленні-залишенні надибав! От, хоча б той кіт Гарві! :-) Гарфі (кіт) - "Є турецька індивідуальність в інтернеті. Він як відомо є найгарячішою в світі кішкою в інтернеті." Видно, іноземець (турок?) створював через гугло-перекладач! :-) --Nickispeaki (обговорення) 09:02, 8 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Як там мамалига? Як там Римнікське? Ну, і традиційне — як там шаблон «Помилки» у Renault? По-моєму, вже неактуальний? Як думаєте? А якщо ще й покращите статтю посиланнями... (з Вас тоді Римнікське )) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:46, 22 вересня 2018 (UTC)
Добрий день! Та мамалига, як мамалига. ;-) Мабуть, добре. Я там їв одні фрукти. Ну і раз булкою пригощали румуни. То давно було! Зараз я вже 13-тий день в Дебрецені! Часу тут у Дебрецені було не дуже... Про французьку компанію пам'ятаю. Аби ж там правки були маленькі, а там одна правка - пів-статті! Римнікське - то пиво? Та я ніби не по пиву. :-0 Треба глянути, що там у статті... Хоч інет наче добрий, але час чи буде... Зараз у пошуках квартири і ще дечого... Та й угорську треба вчити, бо угорці майже не знають (!) англійську! Хоч і в Євросоюзі ще більше румунів! Але ті хоч і погано знають англійську, але таки, видно краще угорців! А тут мова НІ НА ЩО НЕ СХОЖА! І я тут як чукча десь у Європі - ніц не розумію! ;-( А вони крім своєї рідної угорської нічого не розуміють! Ото і треба вчити мову. Але кожен раз як вихідний, ще й купу питань термінових треба вирішувати, а не тільки мову вчити. Ну бо я тут планую поки що лишатися, а без мови тут ніяк! Кьосьоньом! Сіа! --Nickispeaki (обговорення) 16:16, 22 вересня 2018 (UTC)
Вітаю! Містика — я Вам відповів і заспокоївся, а сьогодні заглянув — а у Вас на СО моєї відповіді й нема?! Спробую ще раз. Римнікське – вино, яке у свій час завозили в СРСР, і студенти загортали пляшку папером, та й виходило, наче несуть якесь маленьке креслення формату А2 (пляшка була тонка і досить висока). Про французьку компанію ще пам'ятаєте? Дивився я, дивився, і ніц не побачив там «не вичитаного». А шаблон «висить» і досі. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:43, 29 жовтня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Avro 504[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Avro 504 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:03, 10 серпня 2018 (UTC)

Вікізустріч у Чернігові[ред. код]

Привіт! :) Будеш мати можливість зустрітися в цю неділю (19 числа) о 12:00 або після 17:00? --Friend (обг.) 08:48, 15 серпня 2018 (UTC)

Привіт! О 12-тій - точно не зможу. Після 17 - ок. Де, коли? --Nickispeaki (обговорення) 15:10, 15 серпня 2018 (UTC)
Вибач, що довго відповідаю — в останній момент футбольні транслятори змінили всі мої плани, пересунувши матч «Десни» з «Карпатами» на 17:00 у неділю… А в суботу ввечері, скажімо на 18:00 чи 19:00, думаєш хтось би зміг прийти? --Friend (обг.) 11:46, 16 серпня 2018 (UTC)
Та все ок. У суботу 18-00? А де? В центрі? Біля Валу десь? Золотий Ключик? Чи є інші пропозиції? Зараз пінгану пару чоловік. --Nickispeaki (обговорення) 13:32, 16 серпня 2018 (UTC)
Домовились, у суботу на 18:00. Будь-де недалеко від центру, на твій смак! Кондитерська звучить дуже затишно :) Доповнюй тут: Вікіпедія:Вікізустрічі#Чернігів, 18 серпня. У газетних кіосках карту Чернігова можна буде купити, правда? --Friend (обг.) 20:25, 16 серпня 2018 (UTC)
Ок. Головне туди, в кіоски, раніше заглянути (ну до 18-тої) :-). Ну Валу ще можна буде глянути, але теж, бажано до 18. Я пам'ятаю, що вдень на Валу працюють сувенірні магазинчики. Небагато, штуки 2 чи 3, але є. Але то вдень. Десь до 17 чи 18-тої години.--Nickispeaki (обговорення) 09:07, 17 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Meizu 16[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Meizu 16 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:58, 16 серпня 2018 (UTC)

Щодо останнього редагування[ред. код]

Вибачте, місклікнув на смартфоні--«Teo» обг 17:05, 18 серпня 2018 (UTC)

Та все ок. --Nickispeaki (обговорення) 14:54, 19 серпня 2018 (UTC)

Привіт із Кременчука[ред. код]

Felicidade A very happy boy.jpg

Ми любимо тебе, Нікі! Будемо чекати на тебе на кременчуцькому Вікімарафоні с: --Вікіясла aka дитсадок aka Standin.GLHF, Sweet spacer та Anastasia Honcharenko 27 серпня о 00:23 UTC

Дякую! Вийде приїхати - обов'язково приїду! Цебто у січні будете проводити? Як враження від вікіконференції? --Nickispeaki (обговорення) 21:50, 27 серпня 2018 (UTC)
Так, проводитимемо паралельно з усіма, у січні. Конфа вийшла чудовою, усім сподобалося!--Standin.GLHF (обговорення) 07:35, 28 серпня 2018 (UTC)

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

  • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
  • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
  • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

Пишемо про інформаційну безпеку: поліпшення статей (до 09 вересня)[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Привіт! Конкурс «Пишемо про інформаційну безпеку» завершився: створено чи поліпшено 450 статей, понад 30 учасників. Зважаючи на те, що якість робіт не є дуже високою, а нам хотілося б, щоб статті все ж були більш якісними, організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 вересня включно. Зокрема, зверніть увагу:

  • чи є зауваження до статей, що Ви створили чи поліпшили, тут: Вікіпедія:Пишемо про інформаційну безпеку/Конкурсні статті;
  • якщо у статті є порушення авторського права (скопійований текст чи частини тексту з інших джерел) — перепишіть текст своїми словами, вкажіть джерела;
  • перечитайте статтю ще раз, чи там нема неузгоджених речень, чи є наведені джерела тощо.

Оргкомітет перегляне зміни до статей за цей період, і внесе корективи до конкурсних оцінок. Оновлені дані з результатами очікуємо опублікувати 18 вересня. Церемонія нагородження планується протягом останніх вихідних вересня (29—30 вересня), і про неї ми напишемо детальніше додатково.

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку» )

This Month in Education: August 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 4 | Issue 8 | August 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!

In This Issue
From the Community

The reconnection of Wikimedia Projects in Brazil

Christ (DU) students enrolls for 3rd Wikipedia certificate course

Educational wiki-master-classes at International "Selet" forum

54 students help enrich the digital Arabic content

From the Education Team

Mapping education in the Wikimedia Movement

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 03:12, 2 вересня 2018 (UTC)

Портал Танзанія[ред. код]

Запрошую вас узяти участь в обговоренні порталу Танзанія, як кандидата до вибраних статтей.--Андрійко 16:25, 9 вересня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Піцерія "Базис"[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Піцерія "Базис" був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 04:06, 12 вересня 2018 (UTC)

Привіт. Ти впевнений, що мережа має хоча б обласну значимість? --Friend (обг.) 07:43, 12 вересня 2018 (UTC)
Ну це одна з родзинок Чернігова! 8 піцерій! Більше ні в кого у нас в області стільки немає. Щоправда, інформацію ще треба пошукати... Зараз не в Україні (газети не гляну!) і часу обмаль... Може, через місяць, як до України повернуся, продовжу.--Nickispeaki (обговорення) 21:58, 12 вересня 2018 (UTC)

Іл-20[ред. код]

Чи не могли б Ви доробити статтю Іл-20, яку Ви створили? --Alex Blokha (обговорення) 10:47, 18 вересня 2018 (UTC)

Ок. Чогось закинув і забув. ;-0 Дякую, що нагадали. :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:54, 18 вересня 2018 (UTC)

Результати конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку»[ред. код]

Wiki infosecuritylogo111.png

Доброго дня! Вже підведено підсумки конкурсу «Пишемо про інформаційну безпеку», церемонія нагородження переможців відбудеться 29 вересня у Києві. Дякуємо за участь! Всі учасники запрошуються до офісу CISCO (бізнес-центр «Горайзон Парк» (Horizon Park), вул Миколи Грінченка 4В). Початок о 10:00. Прошу також заповнити анкету, яку надішлю поштою. Гарного дня!--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 09:48, 19 вересня 2018 (UTC)

Навряд чи приїду із Дебрецена! Дякую за запрошення.--Nickispeaki (обговорення) 16:17, 22 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Xiaomi Mi Notebook Air 12.5" номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Xiaomi Mi Notebook Air 12.5", значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 27 вересня 2018. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 11:37, 27 вересня 2018 (UTC)

Сторінку Парк-готель «Чернігів» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Парк-готель «Чернігів», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 вересня 2018. Що ще можна зробити? Brunei (обговорення) 09:56, 3 жовтня 2018 (UTC)

Прошу підтримати мою статтю[ред. код]

Переглянув список ваших статей. Дивуюся вашій працездатност! У Вікіпедії я започаткував статтю Климович Степан Іванович. Але якийсь … виставив її на вилучення. Тому прошу Вас зайти сюди: https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Статті-кандидати_на_вилучення/3_жовтня_2018#Климович_Іван_Степанович і підтримайте «Проти». Петро Кравчук (обговорення) 16:22, 7 жовтня 2018 (UTC)

Підпис фото[ред. код]

Ось тут правило. --ДмитрОст 14:59, 8 жовтня 2018 (UTC)

This Month in Education: September 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 4 | Issue 9 | September 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!


In This Issue
From the Community

Edu Wiki Camp 2018: New Knowledge for New Generation

Education loves Monuments: A Brazilian Tale

“I have always liked literature, now I like it even more thanks to Wikipedia”. Literature is in the air of WikiClubs․

History of Wikipedia Education programme at Christ (Deemed to be University)

Preparation for the autumn educational session of Selet WikiSchool is started

Wiki Camp Doyran 2018

Wikicamp Czech Republic 2018

Wikipedia offline in rural areas of Colombia

From the Education Team

Presentation on mapping education in the Wikimedia Movement

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 01:14, 9 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Reikartz (Запоріжжя) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Reikartz (Запоріжжя), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 жовтня 2018. Що ще можна зробити?--178.95.1.108 02:50, 19 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую, Олександре, за запрошення! Прийняти участь хочу, сподіваюся буде час на це.--Nickispeaki (обговорення) 15:20, 1 листопада 2018 (UTC)

This Month in Education: November 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 4 | Issue 10 | October 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!


In This Issue
From the Community

A new academic course featuring Wikidata at Tel Aviv University

How we included Wikipedia edition into a whole University department curriculum

Meet the first board of the UG Wikipedia & Education

The education program has kicked off as the new academic year starts

The education program has kicked off as the new academic year starts in Albania

The first Wikimedia+Education conference will happen on April 5-7 at Donostia-Saint Sebastian

Using ORES to assign articles in Basque education program

What to write for Wikipedia about? Monuments!

Wikifridays: editing Wikipedia in the university

Writing articles on Wikipedia is our way of leaving legacy to the next generations

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 05:55, 12 листопада 2018 (UTC)