Обговорення користувача:Nickispeaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Хотів перекласти за анг. https://www.mediawiki.org/wiki/API:Main_page/uk але[ред. код]

Але сторінка структура виглядає, як наче завандалена. Треба зробити щоб виглядало, як зараз в анг вікі. Як це виправити чи б не могли допомогти. А з мне якісний переклад з англійської + більш легка подача для розуміння.--UkrainianCossack (обговорення) 11:40, 12 вересня 2017 (UTC)

Привіт. Там була помилка у перекладі включеного шаблону - зайва вертикальна риска, яка нівечила увесь код.--Piramidion 11:47, 12 вересня 2017 (UTC)
Привіт.О дякую Piramidion а то я думав то лаг, який потім сам зник.--UkrainianCossack (обговорення) 15:58, 12 вересня 2017 (UTC)

Всім привіт! Я трохи був .... не скажу навіть як це словами описати. Ну, здивований. :-) Ну, наче ви кілька там проблем вирішили і то вже добре! :-) Ок. По суті. Там переклад трохи того... Не то художній, не то.. Ну хоча б одну з перший фраз - "Це огляд API в "бою"." Кхм! Я відразу відчув, що ну НЕ МОЖЕ так звучати в оригіналі (читай в англійській!) НЕ МОЖЕ. Крапка. Поліз в англійську. This is an overview of the "action" API - може таки в "дії"? Нє, ну я розумію, що вже одне слово Cossack підштовхує до бою... Жартую! :-) ;-) Але ж.... Але ж? Ок. То до чого я веду? Доки в енциклопедії мають бути доками енциклопедичними. Ну і я таки вже видно дотошний - Ви там в першому абзаці дві крапки пропустили. Ок, не всі такі дотошні як я - доперекладені (включно із заміною бою на дію :-) ;-) ) всі сторінки - дайте знати. Буду розставляти коми і крапки. Крапка. :-) --Nickispeaki (обговорення) 22:18, 12 вересня 2017 (UTC)

Ну і ще по суті. Не тільки по боям. Бажано перекладати якомога ближче до тексту. І сленг тут теж недоречний. Фічі тулити там, де можна сказати "нову функціональність"... Краще все-таки літературно. І мені буде менше правок. :-) Ну вже, якщо робити, то робити це добре. :-) Ок. На сьогодні все. Дайте знати пізніше, як все буде ок. @UkrainianCossack:--Nickispeaki (обговорення) 22:32, 12 вересня 2017 (UTC)

Я дуже прошу в цьому випадку не як теж трохи перекладач таких речей, а як користувач таких речей — не перекладайте таке, якщо не впевнені. Іноді як понаперекладає дехто. Ось на Медіавіківікі недавно виправив переклад який казав рівно протилежне до того, що було написано в оригіналі. В тому випадку то могло комусь коштувати неправильно працюючого стилю, тому було б помічено швидко і без болю. З API ж поганий переклад може коштувати неправильно налаштованого бота і виявитись десь на тисячапершому його редагуванні… P.S. для вивчення API раджу не читати ті нудні доки, а погратись на Special:ApiSandbox, тільки треба враховувати дві речі — 1) та сторінка дійсно запускає, а не моделює запуск запитів (тому дійсно відвандалить щось якщо так їй сказати), 2) треба стерегтись тих самих можливих поганих перекладів. Перекладати ж завжди що є, ось наприклад mw:Help:Tables не перекладено. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:48, 12 вересня 2017 (UTC)
Ех! Богдане, я вже тиждень чекаю відповіді на те, що я писав тобі на СО, аж тут бачу відповідь о 2-й ночі на своїй. Та й ще і про зовсім інше. Ок. Може хоч тут по тому нашому питанню щось скажеш? Я вже було думав комусь іншому (власнику бота) писати про той список. Це ж не тільки нас двох стосується! А ще й купи людей.... --Nickispeaki (обговорення) 22:54, 12 вересня 2017 (UTC)
Ну там же виведений одинадцятий тиждень. Я не знаю чи це всі статті з нього чи ні, можеш допомогти перевірити. Враховуючи що в 11 тижні всього два дні то там не має бути багато статей, але скільки саме їх насправді я не знаю. Так чи інакше головніша проблема з неправильним підрахунком байт, але на жаль це задача яка вимагає знаходження помилки в коді і на жаль це не те що я можу завжди робити. (Ось наприклад о другій ночі зараз я занадто сонний щоб робити речі які вимагають зосередження. В той же час написання повідомлення на СО після 6 років у Вікіпедії цього не вимагає. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:58, 12 вересня 2017 (UTC)
КхМ! Та там АЖ одна стаття одної користувачки! ЧЕСНО - НЕ вірю, що за два дні АЖ одна стаття! А де ти (бот?) брав статті? Чи ЯК брав? Я завтра гляну. Вручну гляну. :-) ;-) --Nickispeaki (обговорення) 23:02, 12 вересня 2017 (UTC)
А щодо «action» то як написано в першому абзаці це річ яка є частиною URL, вона не змінюється від мови до мови. Я б в цьому випадку напевно дав би переклад в дужках подавши оригінал як є. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:55, 12 вересня 2017 (UTC)
Та ок. Там просто ще більша частина тексту інгліш.... --Nickispeaki (обговорення) 23:02, 12 вересня 2017 (UTC)
Дукую вам, завжди приємно як хтось обговорює твої зміни а то іноді створюється враження що тут взагалі ніхто нічого не редагує. То спочатку і переклав, як в "дії" але потім прийшло інше бачення. Але я погоджуюсь з "дії" )). З крапками в мене жостко) не переймайтесь пофіксю) нову функціональність -тут теж вагався) да так гарніше і зрозуміліше.--UkrainianCossack (обговорення) 09:32, 13 вересня 2017 (UTC)
ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) То я крім перекладу з англ. Хочу зробити цього більш зрозуміліше для новачка і не нуднішим. Т.е. щось подібне на gmail api доку від гугл. Т. е. я неодноразово писав ботів правда не для вікі. То я з цього погляду і як умога простіше і зрозуміліше для новачка(взагалі в програмуванні). Всі правки я врахую потім скину сюди покритикуйте. І я теж це пофіксю). То що сторінка може пере-кластись не так навіть не думайте). Т.е. я там 10 раз думаю перед тим як написати і над самим розумінням тобто це не сухий переклад людини, яка не розбирається у питанні. Але якщо я десь помилився пишіть))) відредагую--UkrainianCossack (обговорення) 09:30, 13 вересня 2017 (UTC)

Щось не файне робится (фальсифікація даних/ думки як факт) Перетин кордону України Міхеілом Саакашвілі (10 вересня 2017)[ред. код]

Обговорення:Перетин кордону України Міхеілом Саакашвілі (10 вересня 2017) Мені здається там робиться щось не дуже файне. З самою перевіркою правлень також. Якщо можна дай свій коментар.Обговорення:Перетин кордону України Міхеілом Саакашвілі (10 вересня 2017) або тут.

Привіт! А до чого тут я? До речі, я ЗА те, щоб стаття лишилася. І гадаю (коментую тут), то Пеці ще не раз гикнеться і оте позбавлення і зараз перетин кордону. Чесно кажучи, я теж не в захваті, що держкордон штурмують. ;-0 Але потрібно дивитися на передумови. Міхо - не такий боягуз, як наш нинішній "гарант". З таким розвитком подій Пеці для повної схожості із "папєрєдніком" для повноти картинки не вистача посадити Тимошенко і збудувати своє Межигір'я. Хоча, гадаю, тут лише питання з першим, а гідна резиденція вже давно є... ;-( Політичні реалії України. Хоча, якщо він і посадить Юлю, то тільки за надуманими причинами. За РЕАЛЬНИМИ - ніяк не посадить, бо вона крала за тою схемою, що і він. Якщо посадить за крадіжкою держмайна (що і треба було ДАВНО зробити!), то вона НЕ буде мовчати -> треба буде і його садити, чого він ніяк не може допустити. Ну це так. Мої думки і позиція. Ну раз прохав. :-) --Nickispeaki (обговорення) 12:34, 13 вересня 2017 (UTC)

Доброго дня! Допоможіть мені з розширенням статті про цей процесор, замініть шаблон процесора, в мене це погано виходить, дякую. Andrii Gladii (обговорення) 15:00, 13 вересня 2017 (UTC)

Доброго дня! А який процесор? Ви б хоч статтю вказали. Intel Core i9, наприклад. :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:18, 14 вересня 2017 (UTC)
Apple A11 Bionic, ви вчора в мене на сторінці залишили повідомлення, якщо не помиляюся. Andrii Gladii (обговорення)
А! Точно! Скліроз. ;-) :-) Ок. А ЩО Вам самому заважає вставити той шаблон? Наприклад, із статті, що я навів? Я тут і її якраз підправляв. А сам шаблон взяв із Intel Core i7 і російської відповідної статті про і9. В чому трудність? Нє, ну ясно, що перший раз часто буває важко! :-) Почніть, я пізніше гляну - якщо забуту - тут нагадайте, будь ласка. А то... Бачите казуси - багатьом пишу і потім не завжди можу пригадати, коли, кому і що саме. :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:42, 14 вересня 2017 (UTC)
Коротше я краще забю на цю статью воно того не варте=)--UkrainianCossack (обговорення) 18:59, 14 вересня 2017 (UTC)
А з'явилась ідея з приводу категоризації, що якщо зробити всі категорії привести до стандарту(створити нові деякі перенести деякі переіменувати), як Англо вікі(буде посилання на українську) чи Німецькій вікі(там наче біль новіше структурування) чи іншії популярній вікі де багато файних статей. Як ставишся до цого?--UkrainianCossack (обговорення) 18:59, 14 вересня 2017 (UTC)
Козак? (ну треба ж підписуватися! Мені в цю тему зараз одночасно 2 чоловіки пише і кожен може не підписатися! ;-)) І на яку статтю? Про Міхо? Бо той про проц писав.... Щодо категоризації - НІ! Тобто НЕ спіши! Наламаєш дров, а то й заблокують! Там треба розбиратися. Я зараз всьо не розкажу. Скажу тільки, що чимало народу кинули вікі через те, що розсварилися через категорії. Краще почни.. Та хто його зна з чого! Ти скільки категорій ВЖЕ створив? Тобто хоч у темі? Просто ... Англовікі і рувікі і укрвікі НЕ завжди стикуються по категоріях! Ну як і по іншим речам, до речі... Чи вчив логіку? Ну як у тебе з математикою? Бо там ТАКІ зубри гризуть цю тему категорій, що я навіть туди не особливо сунувся... Теорію графів використовують! ;-0 ;-) То я про те, що там все ДУЖЕ серйозно! А сама ідея впорядкувати категорії мені подобається! Я сам над цим не раз думав. ЩО робив? Та тільки дрібниці - створював явно необхідні категорії, які мають у всіх бути. До генеральної чистки я ще не доходив. Ну і патрулював невідпатрульовані. Іноді вирішував конфлікти інтервікі категорій. Ок. ЩО надумаєш - дай знати! Але все таки прохання - поки не розберешся не чіпати! Це не така проста тема. Навіть для досвідчених. --Nickispeaki (обговорення) 18:35, 14 вересня 2017 (UTC)

Да про Міхо хай йому морока. Без проблем я і якраз і пропоную обговорення) з логікою і математикою все дуже добре. Вже багато попрацював над категоріями майже у всіх направленнях. В том то і прикол що там є проблеми з логікою у категоріях. Відсутні важливі категорії. Відсутні навіть базові категорії. Відсутні категорії які є у майже всіх вікі. Там яка тема категорії не поламають вікі. На відміну від шаблонів. То хотілось якось обговорити хочаб з створення важливих категорії або переіменуванні існуючих. Простіше кажучи стандартизувати щоб було простіше і логічніше. Шляхом створення дерев категорії на основі англовікі але з особливостями українськими.--UkrainianCossack (обговорення) 19:00, 14 вересня 2017 (UTC)

Ок. Пізніше. Після 26 вересня. Можу ще пінганути Нікка. Він більше у темі. @NickK: Може він дасть посилання, де були обговорення. --Nickispeaki (обговорення) 21:06, 14 вересня 2017 (UTC)
@Nickispeaki та UkrainianCossack: Перепрошую, не дуже зрозумів, про що мене пінгнули — мова про створення категорій чи про Саакашвілі? Що саме від мене потрібно? Дякую — NickK (обг.) 09:16, 15 вересня 2017 (UTC)
@NickK: Мова з приводу категорії. Т. е. зробити кардинально якісний ривок якщо загальними словами. (т.е. не створення по-одиночних категорії чи кількох категорії а зробити дійсно великий вклад в грамотному сортуванні з обговоренням як що та стандартизацією)--UkrainianCossack (обговорення) 10:48, 15 вересня 2017 (UTC)
@UkrainianCossack: Так, мені це справді може бути цікаво. Про яку тематику йдеться? Чи є якийсь конкретний проект? — NickK (обг.) 10:54, 15 вересня 2017 (UTC)
@NickK: Пройтися ботом і отримати найпопулярніші категорії(по відвідуванню чи по кількості підкатегорії чис торінок) з англовікі + які відсутні у нас. І кинути клич щоб по цьому списку створювали категорії. Також запити на категорії чи шось таке зробити. Хтось наприклад створив статю або перевів але бачить ща такої категрії немае а щоб її створити треба наприклад 4 рівня категорії створити(а тим хто просто пише статті таке складно провернути). А ті хто на категоріях собаку зїв проверне це зараз(і кому цікаво катологізація).
@UkrainianCossack: Перепрошую, пінг без підпису (~~~~) не працює, тож я лише зараз помітив повідомлення. За другим критерієм статистика вже існує: en:Special:MostLinkedCategories. Не думаю, що це гарний критерій. Натомість, на мою думку, було б корисно сконцентруватися на вже червоних категоріях: Спеціальна:Потрібні категорії — деякі з них потрібно створити, деякі з них об'єднати з уже існуючими. Щодо цього вже була співпраця році десь у 2008 році, можна повторити — NickK (обг.) 16:06, 21 вересня 2017 (UTC)
@NickK: То як? Хоча, чесно кажучи, мене зараз більше цікавить підбиття підсумків конкурсу. А категорії могли б зачекати. --Nickispeaki (обговорення) 20:40, 20 вересня 2017 (UTC)
Як і раніше, чекаємо на Бейса: нинішні результати мають помилку, яку він має виправити — NickK (обг.) 16:06, 21 вересня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.--Yasnodark (обговорення) 16:12, 15 вересня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Meizu M6 Note[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Meizu M6 Note був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:19, 18 вересня 2017 (UTC)

This Month in Education: September 2017[ред. код]

Wikipedia Education Globe 2.pdf
This Month in Education

Volume 6 | Issue 8 | September 2017

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!

In This Issue

Featured Topic "Wikipedia – Here and Now": 40 students in the Summer School "I Can – Here and Now" in Bulgaria heard more about Wikipedia

From the Community

Klexikon: the German 'childrens' Wikipedia' in Montréal

Wikipedia is now a part of Textbook in Informatics

Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · Romaine 02:24, 1 жовтня 2017 (UTC)

Церемонія нагородження учасників Веломісяця[ред. код]

Шановний учаснику Веломісяця-2017! Вітаємо Вас із завершенням конкурсу! На сторінці конкурсу вже з'явилась таблиця із результатами. Просимо заповнити форму і запрошуємо відвідати церемонію нагородження, що відбудеться в неділю, 29 жовтня о 14:00 в м. Львів, в Першій Львівській Медіатеці, вул. Мулярська 2а. На переможців чекають обіцяні призи, решту учасників — сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна»!

Із вдячністю, Оргкомітет конкурсу / Звірі 14:42, 15 жовтня 2017 (UTC)

Користувач:Nickispeaki/Вертолітна Майстерня[ред. код]

Вітання! Ось це створює купу червоних посилань на статті і категорії. Може, ви б його очистили або вилучили, якщо неічого в ньому не робите вже два роки? --Микола Василечко (обговорення) 16:25, 18 жовтня 2017 (UTC)

@Микола Василечко:Добрий вечір! Добре, що сказали - я вже зараз і не пригадаю, навіщо створював.... Типу щось цікаве із ру-вікі. Як журналісти потрапили до вертольотів - те ще питання. Прибрав категорії - сам таке не люблю і прибираю часто за іншими. А щодо червоних посилань на статті - як воно заважає? Просто, щоб і я знав.--Nickispeaki (обговорення) 18:26, 18 жовтня 2017 (UTC)