Обговорення користувача:Nickispeaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

This Month in Education: January 2018[ред. код]

Wikipedia Education globe
This Month in Education

Volume 7 | Issue 1 | January 2018

This monthly newsletter showcases the Wikipedia Education Program. It focuses on sharing: your ideas, stories, success and challenges. You can see past editions here. You can also volunteer to help publish the newsletter. Join the team! Finally, don't forget to subscribe!

In This Issue
Featured Topic

Bertsomate: using Basque oral poetry to illustrate math concepts

From the Community

Wikimedia Serbia celebrated 10 years from the first article written within the Education Program

WikiChallenge Ecoles d'Afrique update

The first Swedish Master's in Digital Humanities partners with Wikimedia Sverige

How we use PetScan to improve partnership with lecturers and professors

From the Education Team

The Education Survey Report is out!

Education Extension scheduled shutdown

Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 18:42, 1 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Hawker Siddeley Harrier[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Hawker Siddeley Harrier був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:55, 4 лютого 2018 (UTC)

Дякую за довіру[ред. код]

Щиро дякую вам за ваш доробок та довіру щодо автопатролювання. Мені пропонували багато разів. Нажаль у мене достатньо впливових ворогів. Тому це неможливо.--Taromsky (обговорення) 01:52, 6 лютого 2018 (UTC)

Доброго дня! І Вам дякую на добрім слові! Чесно кажучи, не зовсім зрозумів про що Ви... Про яких ворогів. І чому це неможливо. Я, наприклад, вважаю, що якщо добре вивчити правила патрулювання і дотримуватися їх, то ніякі вороги не здолають! Сподіваюся, що Ви передумаєте. В любому випадку - вибір за Вами. --Nickispeaki (обговорення) 08:47, 6 лютого 2018 (UTC)

Дякую Вам за слушну пораду!--Олена Могильна (обговорення) 20:47, 6 лютого 2018 (UTC)

Будь ласка! А ще краще - відразу використовуйте. ;-) Чи інші статті підправили? --Nickispeaki (обговорення) 20:52, 6 лютого 2018 (UTC)

Користувач:Олена Могильна[ред. код]

привіт! чи у Тебе є контакти цієї користувачки? вона не відгукується на прохання увімкнути пошту у налаштуваннях. а я б хотіла надіслати їй сувенір-подяку --アンタナナ 14:29, 8 лютого 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Українська академія лідерства[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Українська академія лідерства був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:54, 13 лютого 2018 (UTC)

Хуліганство на сторінці Михайла Грушевського[ред. код]

Вітаю! Я спробував учора додати важливу інформацію щодо київських учнів Михайла Грушевського (там чомусь представлені лише львівські) і принагідно виправив деякі стилістичні неточності. Сьогодні бачу, що якась добра людина все скасувала. Допоможіть, будь ласка, розібратися. Mova2016 (обговорення) 09:12, 19 лютого 2018 (UTC)

Ну тепер, я сподіваюся, редагувати будете із свого ніка? Переваги вже очевидні? ;-) Успіхів!--Nickispeaki (обговорення) 10:34, 19 лютого 2018 (UTC)
Добрий день! Не знаю, у чому там проблема? Анонім дещо додав (це Ви були?) і НІХТО нічого не скасовував! Можливо, просто Ви щось забули зберегти? Вікіпедія ж сама по собі НІЧОГО не зберігає, треба обов'язково натискати кнопку Зберегти. Таке питання - чому Ви заміняли до на У (в)? Я не дуже в курсі тих справ... Деякі колеги наполягають якраз на "до". З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:31, 19 лютого 2018 (UTC)
Сторінка стабілізована, тому простим читачам (без входу в обліковий запис) показано останню відпатрульовану версію. Щоб продивитися останню, треба вгорі вибрати «неперевірені зміни». При вході в обліковий запис показує версію, вибрану в Спеціальна:Налаштування, «Сторінка нових редагувань», внизу «Коли показувати стабільну версію».
p.s. Mova2016 Чомусь думав, що Ви (подивися фото на сторінці користувача) у Вікіпедії активніші. --ReAlв.о. 10:26, 19 лютого 2018 (UTC)
Дякую! Я теж думав, що зміни не видно, бо зроблені анонімом. Дякую, що пояснили!--Nickispeaki (обговорення) 10:32, 19 лютого 2018 (UTC)
Тому, що не відпатрульовані і це в стабілізованій статті. Незалежно від авторства. Аноніми за умовчанням не бачать такого, зареєстровані — залежно від налаштувань. --ReAlв.о. 10:37, 19 лютого 2018 (UTC)
Так, це ясно. Я просто не вдавався в деталі.--Nickispeaki (обговорення) 11:11, 19 лютого 2018 (UTC)