Обговорення користувача:Nickispeaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Це сторінка обговорення користувача Nickispeaki, де ви можете залишити йому повідомлення
Правила обговорень

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5 Архів 6
Архів 7 Архів 8 Архів 9
Архів 10 Архів 11 Архів 12


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Чи знаєте Ви?[ред. код]

Вітаю!

Чи знаєте Ви, що якась там збірна якоїсь там Африки, ... десь там у якійсь Японії ... щось та таки виграла? Ні ? — то гляньте у «Новини» на Головній.

Чи знаєте Ви, що не якийсь там ..., а український автогонщик, і не якоїсь там ..., а України, і не десь там, а на трасі Формули-1 П'єро Таруффі (тільки з 2006 року - це, звичайно, не Монза, але...) здобув кубок з дрифту в «Автомотоспортових іграх» FIA (англ. FIA Motorsport Games Drifting Cup)?[1]

Ні ? ... Тож і читачі УкрВікі також не знатимуть, доки Ви не виправите, чи не допоможете мені це виправити.

Перепрошую за жартівливий тон повідомлення, і прошу допомогти мені, а краще зробити це за мене (Інтернет і час обмежені) і, якщо ця подія таки головніша за африканське регбі, втулити її на головну у «Новини». Я не знаю, як то робиться. Дякую, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 06:56, 4 листопада 2019 (UTC)

Подія відбулася у суботу. Я про цю подію написав у неділю тут, можете скористатися текстом звідти.

 1. Australia and Ukraine win first Motorsport Games gold medals. MSN. Sport (англійською). Процитовано 2 листопада 2019. 
День добрий! :-) І я радий Вас чути! (а колись може і побачимося! :-) )
Та так... Там на Головній ото таке періодично відбувається. Один колега (видно, новачок) взагалі всунув на днях, що Конгресс (саме так - із двома сс!) почав голосувати за імпічмент Трампа! І воно висіло 2 дні. ;-0 Та воно нічого, якби ТАКИ голосували, аж ні! Тільки до 22 листопада мають опублікувати стенограму Трамп-Зеленський (ну оце ж треба ТАК про себе нам заявити - якась там Україна доклала руку до імпічмента САМОГО президента США! ;-0 8-0 а якщо чесно, то я, вибачайте на слова, давно вже чекаю, коли того дурка Трампа турнуть! Переплюнував, мабуть, всіх папєрєдніків! Включно із Джорджем Бушем!). А повертаючись до наших реалій. Ок. Спробую додати. Щодо самого процесу - то трохи здивований, що Ви ще не освоїли його. Заходите на Головну, там де блок У новинах є меню-посилання Перегляд (малесенькими буквами), натискаєте його і - вуаля! "А ларчік просто аткривался"! :-) Я розумію, що воно .... так нетрадиційно зроблено, що не кожен здогадається! Я до цього дійшов "методом научного тика" - просто колись тикав в усе і дивився, що буде. Навіть тоді (це десь було в 2008, чи 2009 році) вже все більш-менш серйозне було захищене нашими адмінами, то навіть у ті далекі роки нічого особливого зламати я не міг! ;-) А от вже у САМОМУ розділі то можна зламати... Але ж ... Туди не так просто потрапити, еге ж? ;-) То такий захист від дурня - кнопку, де є редагування назвати Перегляд! Ок. Зараз ще раз пройдуся по всім меню, щось ще згадаю-підскажу! --Nickispeaki (обговорення) 10:49, 4 листопада 2019 (UTC)
Ще таке - раз ми вже хочемо все по-серйозному, то треба було статтю про гонщика відпатрулювати - все-таки, як-неяк - її ж читати будуть після потрапляння на Головну! Із досвіду знаю, що потрапляння на Головну - то десь +100 переглядів на день до переглядів статті. І ще - бажано додавати не лише посилання із текстом, а й ДЖЕРЕЛО із датою - у даному випадку - Еспресо, 3 листопада 2019. --Nickispeaki (обговорення) 11:00, 4 листопада 2019 (UTC)
Забираємо ізоляцію і ко. Розізолюємо! :-) Вуаля! Тепер і на Головну можна! :-) ;-Р --Nickispeaki (обговорення) 11:04, 4 листопада 2019 (UTC)

Шаблон про сирий переклад[ред. код]

Ви прибрали шаблон про сирий переклад зі статті Форсаж: Гоббс та Шоу. Створена за допомогою машинного перекладу, ця стаття містила багато фраз і синтаксичних контрукцій, нехарактерних для української мови. Після прибирання шаблону основні помилки залишилися не виправленими. Як доказ може подивитися як я вичитав цю статтю ред.№ 26454336. Прошу Вас звернути на це увагу і надалі прибирати шаблон про сирий переклад або про помилки тільки після ретельного вичитування статті.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:08, 7 листопада 2019 (UTC)

Я ще трохи підправив статтю, порівнявши з англійською версією. Треба не лише виправляти помилки перекладу, але й перевіряти фактичні дані, оскільки російські статті часто бувають поганими перекладами з англійської мови. А взагалі краще за все брати англійську версію і з неї перекладати заново.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:12, 7 листопада 2019 (UTC)
Дякую! Я там, дійсно, поспішив. Виправив пару помилок, текст трохи напрягав кострубатістю, але я чомусь вирішив, що ніби вже таке можна читати. Помилки побачив лише після Ваших виправлень. Ну... Англійська версія то не завжди і є! Ну, кожному своє. Я от зараз створив Скажене весілля 2, якого поки що немає англійською.--Nickispeaki (обговорення) 10:36, 7 листопада 2019 (UTC) Але.. Якщо буде прокат у світі, то можна буде і англійською створити. Щодо англійської - ну, перекладу власне. Та воно то так, але для мене трохи напряжно перекладати із англійської... Відвик. Та й там, часто статті великі, а я не знаю, як у мене буде з часом, щоб все доперекладати, а на пів-дорозі не хочу кидати. Тому такі от пироги - намагаюся братися за те, що можу до кінця довести. --Nickispeaki (обговорення) 10:36, 7 листопада 2019 (UTC)
@Oleksandr Tahayev: До речі, про фактичні дані... От, інший фільм - Божевільне весілля (фільм, 2014) - який у них бокс-офіс? Тобто збори? Різні версії... Від 100 млн з копійками до 200 млн з копійками... Кому вірити? Наша стаття має посилання на пдф-файлу, у якому 200 млн. В англійській - менше. --Nickispeaki (обговорення) 10:39, 7 листопада 2019 (UTC)
Тут у мене через Ваше прибирання шаблону виникла гаряча суперечка. Людина каже, що навіть після оцих всіх виправлень стаття гівно і її, направду, треба вилучати. Мені шкода, що українська Вікіпедія не може вирости із коротких штанців калькування російської з перенесенням усіх її помилок та інших недоліків. З такою якістю неможливо залучити читачів. Особисто я хотів від автора тієї статті, щоб він хоча би вивчив українську мову й привів статтю до її норм. Я розумію, що перекладачів з англійської в українській Вікіпедії мало, та й взагалі цією тематикою мало займаються, але хоча би машинний переклад з російської можна ж вичитати. Але людина, з якою в мене виникла суперечка, наполягає, що навіть після вичитки машинного перекладу стаття все одно залишається гівном.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 11:01, 7 листопада 2019 (UTC)
Ну... Тут просто різні підходи. Я і не кажу, що стаття - супер. Я - прихильник думки, що краще отака стаття, ніж жодної. Схоже, що колега має протилежну думку. Ну, як і самі такі фільми - я іноді якийсь такий бойовик дивлюся. Хоча, я не раз чув, що це - непотріб, який мало не заборонити потрібно! ;-) Я кілька форсажів дивився. От, саме цей - ні, бо не до того було... А так, був би час і можливість, то може б і глянув. Ну, як вирішите - так і буде. Я зараз трохи іншим зайнявся, то навряд чи буду все кидати і рятувати саме цю статтю. --Nickispeaki (обговорення) 11:25, 7 листопада 2019 (UTC)
Ну добре, хай існує, але хоча би з шаблоном. Мені не подобається, що Ви фактично не виправивши прибрали шаблон. Ви звели нанівець мою працю з пошуку й позначення неякісної статті. На нинішньому етапі розвитку української Вікіпедії, коли статей майже мільйон, уже час думати про якість, а не просто "тільки щоб було".--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:45, 7 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті ITC.ua[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті ITC.ua був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:31, 14 листопада 2019 (UTC)

Сторінку Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 листопада 2019. Що ще можна зробити? --Mcoffsky (обговорення) 11:39, 24 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Мікульська Валерія Вікторівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мікульська Валерія Вікторівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:37, 28 листопада 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Україна вражає[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Україна вражає був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:38, 28 листопада 2019 (UTC)

This Month in Education: November 2019[ред. код]

This Month in Education

Volume 8 • Issue 11 • November 2019


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 03:15, 29 листопада 2019 (UTC)

Тест[ред. код]

Добридень ! Виконайте тест. Микола Івкі. --91.124.8.42 12:21, 1 грудня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Чернігівська обласна бібліотека для юнацтва був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 00:29, 3 грудня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Мікульська Валерія Вікторівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Мікульська Валерія Вікторівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:43, 6 грудня 2019 (UTC)

Шаблон пишу у статті Україна вражає[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Україна вражає був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:43, 6 грудня 2019 (UTC)

Стаття Мікульська Валерія Вікторівна[ред. код]

Шановний користувачу! Дякуємо, що ви зробили свій внесок до Вікіпедії, створивши статтю Мікульська Валерія Вікторівна. Проте ця стаття надто мала та/або недооформлена, щоби бути повноцінною енциклопедичною статтею. Якщо протягом трьох днів її не буде суттєво поліпшено (хоча б до рівня статті-заготовки), статтю буде вилучено. Якщо ви маєте намір доробити статтю, приберіть зі статті шаблон-попередження та поставте шаблон {{Edited}}. Із запитаннями можете звертатися до мене. — Zvr (обговорення) 11:27, 14 грудня 2019 (UTC)

Пишу.--Nickispeaki (обговорення) 14:06, 20 грудня 2019 (UTC)

Темподром[ред. код]

Вітаю. Натрапив тут на створену вами ще у 2016 році статтю Темподром, але там більша частина тексту не перекладена, до того ж відсутня категорізація. Можливо ви просто забули. Але як досвідчений користувач ви розумієте що у такому стані статтю залишати не можна, тож пропоную вам або дописати статтю або номінувати на вилучення за запитом єдиного автора. Сподіваюсь на розуміння. --Олексій Мажуга (обговорення) 23:36, 18 грудня 2019 (UTC)

Добрий день! Дійсно забув. Іду дороблювати. --Nickispeaki (обговорення) 13:58, 20 грудня 2019 (UTC)

Вітання[ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2006 2.jpg

Вітаю із святом! Дай Боже здоров'я! Нехай Святий Микола — кому що: кому коржика під подушку, кому пораду, як завантажити файл, кому статті відпатрулює, кому й дружнє привітання, кого й за ручку введе у Храм Вікіпедії, а кому і різочку — та й туди, куди треба. Гарних і веселих свят, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 11:27, 19 грудня 2019 (UTC)

Добрий день! Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 13:57, 20 грудня 2019 (UTC)

Вибране зображення[ред. код]

Привіт. Як Вам ідея зробити так, щоб коли шаблон вибраного дня на сьогодні відсутній, висвічувався за попередній день? Тільки для цього є одна умова - неможна створювати шаблони пустими (як Template:Potd/2020-01-1). Якщо згодні, то я подам запит на вилучення цих шаблонів. З повагою--Dimon2712 (обговорення) 15:46, 25 грудня 2019 (UTC)

Привіт. Та ідея непогана. Але є деякі АЛЕ. Справа у тому, що я зацікавлений у тому, що у нас були ГАРНІ, яскраві, красиві зображення. А не просто ТУПО копіювати із Вікісховища. ЩО роблять (тупо копіюють), до речі, далеко не всі розділи. Наскільки я здогадуюся, Зображення дня взагалі-то працює лише у великих і середніх вікі. Якщо вікі маленька - ну там десь 5-10 тис статей і має одного чи двох адмінів (якщо має!), то у них просто немає кваліфікованих волонтерів, щоб приліпити те Зображення на Головну. А тим паче немає волонтерів, щоб регулярно оновлювати (та бодай хоч переносити із того ж Вікісховища) ту сторінку. Ключове - регулярно. Он, може помітили, я був відсутній десь 2 тижні. Так сталося, що не встиг я на ті два тижні налаштувати сторінку із зображеннями. Попрохав на сторінці запитів до адмінів - приглянути. Ну і що? Один день взагалі без фото і ще скільки - 5, 7? Без підпису. А роботи там? Ділов то - на 20 хвилин для досвідченого патрульного із швидким інетом і компом! Але ж. Так що....
Ок. То таке. Мені просто цікаво це робити. Цікаво робити щось красивим. Я був у багатьох вікі, у Вікісховищі. Тупо копіювати зі сховища не катить. Там дуже сильний вплив росіян. Нє, не дуже критичний (поки що), але десь раз чи два на місяць Кремль чи Москва, чи Пітер таки вилазять. І що - воно нам на п'ятий рік війни із Росією потрібно на Головній укр-вікі КРЕМЛЬ?! Так що Бейз то правий... Чисто за правилами, за буквами правила - типу треба ставити зображення із Вікісховища.... Зображення Кремля? Кремля?! Того, що п'ятий рік війни тероризує нашу країну? Вбиває наших людей? І взагалі за мету ставить - знищення нашої країни? Так що ВЖЕ не так все просто - ктрл+с, ктрл+v ВЖЕ не пройде! Далі - більше. Я ходив по інших вікі. ЧОГО я тільки не бачив! Із всіх вікі, що ставлять зображення - ну десь 30-40 вікі - більшість тупо (саме тупо!) копіює зі сховища. Ми вже не можемо. Вони можуть, бо не воюють із Росією (ну, може грузини, але щодо грузинської вікі не пам'ятаю, що вони ставлять на Головну), а ми - воюємо. Англійська вікі. А тим взагалі те сховище... не указ! Вони ставлять своє. Своє щось. І в них дуже сильний американський вплив. Американські президенти, американські долари, американські художники, американські книги і навіть пропаганда! Ну не наше це! Хіба ні? Тим більше там зображення часто бувають ну дуже занудні! ;-( Не хотів би я щоб ми б таке ставили! Вони навіть на свята якісь темні і негарні зображення ставлять - ні свята тобі, нічого веселого! Іспанці ставлять часто зі сховища, але іноді роблять якийсь тиждень-ретро, тобто ставлять щось, що вже було. Чого так? Спитайте у них! Хорвати - молодці! Ставлять зображення, що хоч якимось боком ХОРВАТСЬКЕ! Їм навіть байдуже, що воно навіть не є якоїсь гарної якості із Вікісховища, можуть навіть 800 на 600 пікселів поставить, аби лише національне щось! Чи то хорват у хорватському національному одязі, чи хорватський пляж. А! Головне - хорватське! Ми так не можемо... Бейз - то точно буде проти! А ще .... Ок. З того що бачив і використовую в укр-вікі. Це більше французький варіант. Вони вибирають вибрані фото із сховища, бажано на французьку тематику і бажано СВІЖІ. Французи дуже часто ставлять фото 2019 року вже у 2019 році, не чекають по 5 років, як росіяни чи англійці. І тим більше не крутять по три рази, як іспанці. Ок. Я це вже не раз писав. І в обговорення самого цього маленького красивого (ну, фото, красиві! :-) ) проєкту.
Тепер про пусті шаблони. Та я знаю, що не можна пусті. АЛЕ. Але я не завжди маю час і натхнення створювати ті шаблони. Та й інет із компом буває так туплять, що нерви мої здають, коли ще й на додачу до тупіння компа маю ще й мало часу.... А так я загодя (іноді навіть на місяць наперед, а не на тиждень, як отой на 1 січня 2020) їх штампую ті порожні шаблони. Коли маю час. А потім вже поступово заповнюю. Із досвіду знаю, що для більшості вікіпедистів - це не цікава робота і дуже марудна. На моїй пам'яті три чи чотири ботоводи за то бралися.... За ті шаблони, перенесення... Останній раз десь 2 роки назад. Ну і що? Мене два тижні не було - результат я вже писав вище. Вони або (ботоводи разом з ботами) пропадають кудись, або боти не працюють, чи комп, чи.. А в мене - поки що - бота немає. Ок. Просто розумієте - для них це марудно, а для мене - цікаво! :-) Ось і весь маленький мій секрет. Ну і плюс... Маю надію, що чимало людей заходять на Головну, щоб глянути і порадіти, ЯКЕ ж сьогодні цікаве і красиве зображення на Головній. І 99% із них не те що не поміняє це зображення, вони не припускають навіть думки, що його МОЖНА змінити! І я сподіваюся, що їм приємно бачити щось красиве. Тому я, якщо нічого гарного немає у Вікісховищі (ну або росіян :-) ), потім в англійців, іду відразу до французів. Іноді заглядаю до хорватів. Ну отаким чудесним чином, а не писаними правилами воно і працює. :-) --Nickispeaki (обговорення) 22:59, 25 грудня 2019 (UTC) Сподіваюся пояснив. Час ночі і дружина кличе спати! Отакої! А я ще дещо хотів додати. Добраніч! :-) @Dimon2712: --Nickispeaki (обговорення) 23:11, 25 грудня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Квартал акції IMG 20160703 153637.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Квартал акції IMG 20160703 153637.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 07:37, 31 грудня 2019 (UTC)
І Вас із Новим роком! ;-) А чи можна зберегти файл? Скажімо, зменшити розмір? @AlexKozur:--Nickispeaki (обговорення) 18:09, 31 грудня 2019 (UTC)
З Новим роком! Не вийде з декількох причин, а) використовується в галереї б) перевести у вільний не вийде (фото і логотипи), г) потенційна значимість відсутня через можливість реклами, краще було б сфотографувати інтер'єр магазину (хоча можуть бути проблеми на Вікікомонз з логотипами продукцій та фотографіями). П.С.: є проблеми й в статті Квартал (супермаркет) з джерелами, її мало для істотного висвітлення, ну і рекламна нота, одна, акції є скрізь, це не енциклопедично. П.С. 2 фотографії будівель на Вікікомонз уже видаляли? Потенційно можна перенести, якщо свобода панорами не діє на державні будівлі 4х4, бо творчого там нічого я не бачу. --Fosufofiraito Обг. 10:36, 2 січня 2020 (UTC)

Подяка за участь у проекті[ред. код]

Золота зірка Цей користувач — 6-разовий герой проекту «Чи ви знаєте?» 2019 року


З новорічними і різдвяними святами! --Олег (обговорення) 08:01, 10 січня 2020 (UTC)

Дякую! І Вас вітаю! :-) --Nickispeaki (обговорення) 22:14, 10 січня 2020 (UTC)

Сторінку Квартал (супермаркет) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Квартал (супермаркет), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2020. Що ще можна зробити? Anntinomyобг 12:01, 17 січня 2020 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Минулого року ви брали участь у проекті із патрулювання статей Вікімарафону. Можливо, вам було б цікаво долучатися і цього разу?

Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:35, 27 січня 2020 (UTC)

Привіт. Спасибі, що записався і долучився до перевірки. Нагадую, що активна фаза проекту триває ще два тижні — до 22 лютого. Разом ми вже відпатрулювали близько 150 статей, але роботи ще багато ). Тож запрошую продовжувати роботу і таким чином допомагати залучати якісний внесок від новачків. Дякую! --Acedtalk 13:59, 8 лютого 2020 (UTC)
Дякую за нагадування! :-) --Nickispeaki (обговорення) 15:21, 8 лютого 2020 (UTC)

test[ред. код]

Hi!

ьест[ред. код]

тест--Веста1704 (обговорення) 17:33, 30 січня 2020 (UTC)

з вікімарафону[ред. код]

Привіт! Створив статтяюю --Vlad Savenok (обговорення) 17:42, 30 січня 2020 (UTC)

This Month in Education: January 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 1 • January 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 07:26, 3 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Сенгай[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сенгай був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:51, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Петер Бешений[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Петер Бешений був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 17:42, 10 лютого 2020 (UTC)

Чи знаєте Ви? (№2)[ред. код]

Вітаю :) !

Я тут натрапив на «золоту жилу» з практики Пранаяма. «Золота жила» - це не сама практика, а видавництво. Якщо ви знайомі, то проїхали, а якщо ні — то буду радіти і «купатися у прані», усвідомлюючи, що Вам хоча би трішечки допоміг. Мене ж там цікавить не це, а практики «достукатися» до дитини і до її самосвідомості, прибравши усі бар'єри типу «я адміністратор — а ти охлос», а серйозніше — «я Пан учитель, а ти зубрилка» і встановити «відносини і контакт двох при́ятелів», які спільно роблять одну справу (скажімо, це). На все найкраще, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:33, 15 лютого 2020 (UTC)    

Добрий вечір! Ех! Чи то я старію вже, чи... Ну не зрозумів я, що Ви мали на увазі. ЩО я маю знати і чому це я маю знати? Ну, прочитаю Пранаяма, глянув на лінки. І що? ;-( Ніц не зрозумів! ;-( Буду дуже вельми вдячний за пояснення! :-) ;-) --Nickispeaki (обговорення) 18:50, 16 лютого 2020 (UTC)

Етикет[ред. код]

Ви, напевно, розумієте, чому я зараз це пишу, тому не наводитиму диф. Я бачив, що Ви вибачились, проте процитую Вікіпедія:Етикет. «Обговорюйте факти, не переходячи на особистості.» «Не давайте прізвиськ та не вдавайтесь до особистих нападок на інших учасників чи зроблені ними редагування.» «Інші користувачі не бачать Вас та не знають нічого про Ваш настрій. Іронія не є завжди очевидною, та написаний текст може видаватись грубим. Добирайте слова обережно — інші користувачі можуть думати не те, що Ви маєте на увазі.» Напевно, Вам слід би було звернутись на сторінку обговорення колеги і ще раз щиро вибачитись. --Олег (обговорення) 15:50, 20 лютого 2020 (UTC)

Як Ви й казали, пане Олегу, я тут. А тут я для того, щоби вимагати рівних прав для всих, бо за найменші слова спротиву, навіть такі, котрі один з адмінів трактує за такі, що можуть призвести до суперечок, я вже одразу отримую попередження, а тут за прямі образи тільки дружнє нагадування про етикет. Так бути не може, тут має бути, принаймні, попередження. --Юрко (обговорення) 17:12, 20 лютого 2020 (UTC)
Пане Юрко, я вважаю нормальним звертатись по-дружньому, якщо користувач не помічений в частих порушеннях. Не думаю, що Ви зможете вказати, що я десь вчиняв не так. Якщо порушник — рецедивіст, так — мій тон може бути іншим. У мене до пана Миколи є претензії і я їх висловлюю (останній приклад), але я не пам'ятаю, щоб це стосувалося саме етикету або образ. На його сторінці я теж не помітив закидів щодо цього. Не думаю, що ця ситуація наразі варта чогось більшого. --Олег (обговорення) 18:01, 20 лютого 2020 (UTC)
Гаразд, я зрозумів, це ж по дружньому все, і вибачення чудове поросто: "Окей, за (образа вилучена) вибачаюсь", сама приємність. Не розумію, як можна насмішку з повторною образою вважати за вибачення і ще мати претензії до того, кого обізвали. Подвійність, така подвійність...--Юрко (обговорення) 19:34, 20 лютого 2020 (UTC)
Виправив і ще раз вибачаюся. --Nickispeaki (обговорення) 16:02, 21 лютого 2020 (UTC) І чекаю на відповіді там --Nickispeaki (обговорення) 16:02, 21 лютого 2020 (UTC)

куди можна звернутись з приводу вандалізму[ред. код]

178.151.236.221 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування)--UkrainianCossack (обговорення) 22:35, 22 лютого 2020 (UTC)

Добрий вечір! Сюди - Вікіпедія:Запити до адміністраторів. Думав, що Ви знаєте. Або напряму на сторінку активного адміна (прямо зараз у конкретний момент часу), але перед тим ще треба пересвідчитися, чи він раніше боровся із вандалами... бо у нас є адміни, неактивні роками, й іноді просто так заходять, щось роблять і ще на півроку пропадають. ;-) Щодо саме цього вандалу.... То не знаю, що він там навандалив (Шарія згадав незлим тихим словом? ;-) ), але відразу сам і відкотив. Більшість правок - не вандальні, деякі спірні або не зрозумілі..... Чимало корисних. Можливо, це ще й кілька користувачів із одного айпі заходять, тому зараз сенсу блокувати не бачу. Хіба що у майбутньому щось зробить, то можна заблокувати. Але й то - на добу. Детальніше можна у адмінів розпитати. --Nickispeaki (обговорення) 21:19, 24 лютого 2020 (UTC)
Глянув на його сторінку Обговорення. З ним же ReAl і Goo3 розбиралися. То можете до них звернутися за поясненнями... @UkrainianCossack: --Nickispeaki (обговорення) 21:23, 24 лютого 2020 (UTC)
Він видалив Ваше повідомлення. ;-) Пінганув там адмінів. Може вони щось ще підскажуть. Я не в курсі тих історій... --Nickispeaki (обговорення) 21:28, 24 лютого 2020 (UTC)

This Month in Education: February 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 1 • February 2020


ContentsHeadlinesSubscribe
In This Issue
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 22:06, 3 березня 2020 (UTC)

Звертайте увагу на шаблон {{в роботі}}[ред. код]

Вітаю! Випадково заглянув на нові редагування, і побачив, що Ви додали розділ до статті, яку я зараз і редагую. В мене вихід лише відкинути Ваше редагування, а потім додати. бо інакше моя робота не збережеться. Прошу так більше не робити. --Yukh68 (обговорення) 16:21, 16 березня 2020 (UTC)

Добрий день! Та як знаєте - якщо після додасте - ок. Я бачив шаблон, але чомусь подумав, що 2 дні - то занадто і вирішив додати інформації. За кілька днів би точно забув би. --Nickispeaki (обговорення) 16:27, 16 березня 2020 (UTC) Добре було б тільки на невеликий проміжок часу ставити такий шаблон на популярні статті.... Щоб інші могли оновлювати. --Nickispeaki (обговорення) 16:27, 16 березня 2020 (UTC) Ще таке (чисто для себе хочу уточнити) - а чому не збережеться Ваша інформація? Я ніби не дуже міняв структуру статті, щоб аж так щось там могло пропасти.... --Nickispeaki (обговорення) 16:27, 16 березня 2020 (UTC)
Пробачте, будь ласка, я не навмисно то зробив. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 16:28, 16 березня 2020 (UTC)
Ну, я просто її потрохи пишу з суботи, бо там стаття стає все більшою, і цікавішою. От поляки навіть спеціальний коронавірусний закон прийняли. А структура статті міняється по ходу редагування, але я таки зумів вилізти з конфлікту редагувань, хоча дехто розказував, що так саме втрачається редагування основного редактора. --Yukh68 (обговорення) 16:32, 16 березня 2020 (UTC)
Ага! То добре. То для новачків може бути великою проблемою. У самого таке іноді на початку вікі-діяльності бувало. А зараз - відразу в нижньому вікні показує всі мої зміни і я їх можну знову скопіювати і вставити. Через пару секунд. Ну чи через 10 секунд - залежить тільки від швидкості інету. :-) --Nickispeaki (обговорення) 16:43, 16 березня 2020 (UTC)
Добрий день. Перепрошую, то додали? Вперше з таким стикаюся, що правка ніби збереглася (мені так показувало), а насправді - ні, в історії правок теж її немає. @Yukh68:--Nickispeaki (обговорення) 07:34, 17 березня 2020 (UTC)
Та так, ніби все нормально. --Yukh68 (обговорення) 12:00, 17 березня 2020 (UTC)
А що мого додали? Та не подумайте нічого такого - просто дійсно, ВПЕРШЕ у мене таке - щоб мої правки пропали і з кінцями! А я так на 100% був впевнений, що ДЕСЬ та і залишаться мої правки, що нікуди їх і не подумав зберегти! А потім от, навіть ніяк не можу пригадати, ЩО ж я туди хотів додати. І ніби щось таке важливе, аж таке, що ніяк не можу пригадати! От, катавасія! :-) --Nickispeaki (обговорення) 13:42, 17 березня 2020 (UTC) Та, ладно, якщо пригадаєте, то Ок, а ні - ну то що ж вже зробиш. ;-) Хіба що... Чи могли б Ви ще раз пояснити, як Ви зрозуміли, що щось пропаде? Чи от, ЯК побачили мої правки? І відкинули? Бо у мене такого (от саме отакого - що ПОКАЗУЄ, що хтось правки робить і показує навіть ЯКІ і відкидує, але МОЇ зберігає...) ще не було. Як правило, або відкидає мої, але їх таки показує знизу у вікні і зберігає інші; або відкидає інші, а зберігає мої, але при тому НЕ показує відкинуті правки інших.... Чудасія! :-) Ніяк не заспокоюся... :-) --Nickispeaki (обговорення) 13:42, 17 березня 2020 (UTC) Ще раз глянув Коронавірусна хвороба 2019 в Україні - Переглянути історію - ніц з того нема! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 13:42, 17 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Бодіпозитив[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бодіпозитив був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:12, 17 березня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Карла Авелар[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Карла Авелар був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:04, 18 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую! Максим Стоялов (обговорення) 12:00, 18 березня 2020 (UTC)
І тобі дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 16:55, 18 березня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Добрий День!
            Я роблю добро для всіх,просто так, бо мені подобается коли добро роблять мені.
                    ГАРНОГО ВАМ ДНЯ!!!)))
                                                         
                                            Просто Добра Людина)
   P.S.Добро-це одна з галузей душі) Papapizza 1 (обговорення) 07:50, 25 березня 2020 (UTC)
Може таки "якостей душі"? Галузь - то у промисловості. ;-) --Nickispeaki (обговорення) 10:32, 25 березня 2020 (UTC)

This Month in Education: March 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 3 • March 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 15:30, 30 березня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 14:17, 1 квітня 2020 (UTC)

Добрий вечір! Дякую! Не знаю-не знаю. Не моя тематика. І дожити ще треба. Якщо буде щось цікаве, то приєднаюся! --Nickispeaki (обговорення) 18:44, 1 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Анабель Бюкар[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Анабель Бюкар був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:06, 15 квітня 2020 (UTC)

Оновлення[ред. код]

Вітаю. Якщо ви пишете статті про поширення хвороби в якісь державі, то можете додавати до графіків напис <!--Оновлюється DimonBot. Будь ласка, не прибирайте цей напис!--> під написом {{Graph:Chart і бот буде його оновлювати, переносячи дані з англійської вікі. Помилок він наробити не повинен, адже оновлює не весь шаблон, а лише декілька парметрів (х, у, у1, у2 тощо). Це зекономить Ваш час і гарантуватиме, що інформація буде завжди оновленою (точніше не менш оновленою ніж в англвікі). Приклад застосування Коронавірусна хвороба 2019 у Мексиці#Статистика. З повагою--Dimon2712 (обговорення) 10:25, 16 квітня 2020 (UTC)

Вітаю. Еее... Ну не знаю. Можна спробувати. Я дивлюся, в Мексиці три графіка? --Nickispeaki (обговорення) 11:40, 17 квітня 2020 (UTC)
Так, три. Там вчора були якісь незрозумілі проблеми з Румунією, я їх ще не виправив. Спробуйте Ви десь поставити. Якщо не вийде, напишіть, будь ласка, спробую знайти неполадки.--Dimon2712 (обговорення) 16:02, 17 квітня 2020 (UTC)
Ура! Я знайшов джерело проблеми! І воно зовсім не пов'язане із графіками чи статистикою. Але тепер усе добре і можете тицяти той напис де захочете--Dimon2712 (обговорення) 16:36, 17 квітня 2020 (UTC)
:-) --Nickispeaki (обговорення) 23:09, 17 квітня 2020 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Вибране зображення[ред. код]

Привіт. Зробив спробу створити Шаблон:Potd — щось не виходить. Не підкажеш в чому помилка?

Оригінал тут: File:The Hermione being escorted by the USS Mitscher (DDG-57) (1).jpg Наперед дякую --93.126.77.128 09:34, 18 квітня 2020 (UTC)

Привіт! Я так розумію, що ти перестарався із </noinclude> Їх тільки дві штуки треба, а у тебе було 4! Все решта - ок? --Nickispeaki (обговорення) 10:45, 18 квітня 2020 (UTC)
Я якщо щось вперше роблю (особливо, якщо ще й щось наворочене), то дивлюся, як це робили до мене. Ну, якщо брати для прикладу оці зображення - то як попередні дні робили. Дивлюся код, розбираюся і копіюю або міняю наявний. Я ще зі старої школи - я редагую код, а не візуальним редактором. Все ніяк не можу звикнути до візуального редактора! ;-0 --Nickispeaki (обговорення) 10:50, 18 квітня 2020 (UTC)
Дякую Дякую --93.126.77.128 10:53, 18 квітня 2020 (UTC)
 • Я бачу ви опікуєтесь проектом «Вибране зображення». Я трохи потренувався (на 1-6 травня). Перегляньте. Щоб я бачив помилки. Дякую --93.126.77.128 15:44, 18 квітня 2020 (UTC)
Та... Опікуюсь? Ну, не знаю, наскільки це підходяще слово. Якщо вже це слово, то інша форма слова - "опікувався" - минулий час. Справа у тому, що я через деякі причини закинув цей проект останнім часом... То хтось із колег (може Пірамідіон) взяв і на місяць (квітень) поставив всі зображення. Тільки я думав щось поставити на пару днів, і тут - читаю від Вас повідомлення. ;-) В цілому я задоволений. Хоча... Звідки Ви берете зображення? Я вже кільком колегам пояснював, як я і чому ставлю. Головний критерій - щоб гарне, красиве зображення. Вибране. Часто беру за основу російський варіант (а вони беруть із Вікісховища, але вони... вони чимало своїх зображень ставлять на Вікісховищі, тому просто копіювати ми не можемо - то Кремль проскакує там, то ще якась пропаганда... ) розбавляю французьким варіантом. У них дуже красиві, яскраві зображення - дуже свіжі, іноді поточного року! На Вікісховищі можуть звідкись витягти зображення 2009 року і поставити, у французів, в основному - поточного або попереднього року. Іноді ще якісь розділи дивлюся. Або відповідно до дня - Новий рік, Різдво, День космонавтики, тощо. Я вже це писав іншим колегам. Можу пошукати, якщо цікаво - які ще були пропозиції. Повертаючись до того, як і що Ви поставили. Оце, за 4-те квітня - воно ВЖЕ було, було 4 листопада 2009 - варто, якщо Ви берете якесь зображення із Вікісховища, обов'язково дивиться, чи воно ВЖЕ було - як правило, більшість колег із укр-вікі таке (дублікат) не подобається і вони замінюють на інше, яке ще не було. Іспанці в цьому досить оригінально чинять - за рік можуть якийсь цілий місяць дублювати... Наприклад, травень 2020 ставлять, як вересень 2010! І таке я вже разів 5-6 у них бачив. Хорвати - націоналісти, яких я ще не бачив! Вони ставлять що попало, аби тільки хорватське! Часто навіть не вибране! Аби хорватське. ;-) Ну у нас я кілька років ставив зображення. Десь із 2012 чи 2013 по ось цей 2020. Іноді хтось підміняв. Іноді, не було можливості кілька діб ставити зображення. Так приїзджав і бачив, що в якийсь день так ніхто і не поставив зображення і Головна сторінка була без зображення день. Ок. Я ніби все основне розповів - а Ви дійте, як вважаєте за краще. Ще таке прохання - дещо хотів би ще в цьому місяці поставити. От, за 1 травня у Вікісховищі стоїть вроцлавське зображення (а я в 2019 році був у Вроцлаві і хотів би те фото поставити, як данина місту, яке я встиг полюбити ;-) ). Ну і ще кілька яскравих зображень. Як що Ви не проти. Ще таке - може зареєструєтеся і будете під своїм ніком редагувати - там відкривається чимало додаткових можливостей. Крім того, я Вас зможу хоч якось індентифікувати - айпі-адреса може хоч кожного дня мінятися, якщо так Вашому інтернет-провайдеру стукне в голову.... --Nickispeaki (обговорення) 17:28, 18 квітня 2020 (UTC)
Ага. По Дзвону 4 травня бачу. Треба дивитись розділ File usage. Дякую. Тут ще питання. От по цьому Дзвону видно в шаблоні в розділі Summary (я власне там і переглядав), що воно було тільки в турецькій і в'єтнамській вікі featured picture. У нас таке позначення не практикується? Обираю просто: беру тему-категорію, тисну праворуч зверху Good pictures, вибираю цікаве і естетичне на свій смак. Працюйте, будь ласка, я тільки попробував — тепер знаю що робити коли на головній замість вибраного зображення дирка з каракулями :) З Пірамідоном нам вдвох тісно буде :D IP-адреси у мене стаціонарні. Впізнаєте, якщо захочете. Дякую за допомогу. Радісного Великодня --93.126.77.128 18:03, 18 квітня 2020 (UTC)
Так, треба дивитися, де використовується. Я дивлюся прямо з укр-вікі (Спеціальна:Глобальне_використання/Chersonesos_Bell.jpg) або у вікісховищі, де файл використовується. Буває, що теж іноді завтикаю, і не помічаю, що десь вже використовувалося зображення, але то досить рідко. Не зрозумів, як зрозуміти, що там в турецькій і в'єтнамській? У Турецькій, до речі, двічі використовувалося зображення колокола. Для мене, якщо я бачу хоч одне використання в якійсь одній вікі (ну от, в турків 2019-06-16), то, швидше всього, воно ВЖЕ глобально використовувалося... Варто глянути ще хоч одну вікі - якщо ще одна вікі використала, то процентів 90, що таки так. А ліпше вже прогортати використання файлу до нашої вікі, укр-вікі, і впевнитися щодо використання. І.. От зараз побачив на сторінці, що український розділ знаходиться між турецьким і в'єтнамським. І у в'єтнамців отут використовується. Отут дивився. Ну то таке - як хто дивиться. Головне - щоб знайте все, що треба. Ну і щодо реєстрації. Так, здається я здогадуюся, хто і звідки. ;-) Видно почерк досвідченого рибака вікіпедиста. Дивився внесок. ;-)))) Нічого не буду питати. Кожен має право на анонімність, якщо так хоче і це не заважає іншим. ;-) З Великоднем! --Nickispeaki (обговорення) 18:33, 18 квітня 2020 (UTC)
c:Template:Assessments. В файлі, приведеному на початку обговорення, під описом файлу жовтий шаблон з зірочкою. Був вибраним у перській. Добраніч :) --93.126.77.128 18:41, 18 квітня 2020 (UTC)
Про перший шаблон c:Template:Assessments так і не зрозумів, про файл із кораблями... Ага! А! Так, оце (цитую) - Це вибране зображення у Вікіпедії мовою: перська (نگاره‌های برگزیده) і є визнаним одним з найкращих зображень. Відразу і не помітив. Але ж воно рожеве (розовий), а не жовте. ;-) Та, дідько його знає, ЯК так може бути - там вибране, там - ні? Я дивлюся на сховищі. Вибране зображення має ж бути зі сховища. Ми ж не хорвати, нам треба вибране! :-) Треба на Вікісховищі дивитися. Добраніч. :-) --Nickispeaki (обговорення) 18:56, 18 квітня 2020 (UTC)

Клікнув на переклад того шаблона і прочитав - " Якщо ви вважаєте, що цей файл повинен бути вибраним у Вікісховищі, не соромтеся висувати його." Та воно то так... Але кілька разів пробував - не вийшло і я обламався. Так мені толком ніхто не пояснив, що там треба робити, чи що я не так робив... ;-( Ну, треба вникати.... Може колись... --Nickispeaki (обговорення) 18:59, 18 квітня 2020 (UTC)

Уважніше! Там зайві або переплутані були категорії! Див. --Nickispeaki (обговорення) 14:12, 27 травня 2020 (UTC)

Кандидат на вилучення 16.04.2020 Лазар Віктор Леонідович[ред. код]

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, що потрібно змінити у цій статті, або додати, щоб її не було вилучено? Дякую!— Це написав, але не підписав користувач VimalPPCE (обговореннявнесок).

Добрий день! ВП:Підпис - для початку. --Nickispeaki (обговорення) 13:55, 19 квітня 2020 (UTC) І треба відразу ставити посилання на статтю. Отак - Лазар Віктор Леонідович @VimalPPCE: щоб я відразу міг перейти на статтю. Ок. Гляну, що там. Не обіцяю, що статтю лишать. Треба дивиться, що там. --Nickispeaki (обговорення) 13:55, 19 квітня 2020 (UTC)
Зараз часу обмаль. Але Ви вже дещо можете зробити. Для початку - ВИПРАВТЕ, будь ласка, хоча б отакі перли - Народилася. Він - це вона, чи що? ;-0 І ВЕСЬ текст, будь ласка, ЩЕ РАЗ перечитайте. ВЕСЬ! Щось мені підсказує, що там ще й не таке може бути! Оформіть примітки. Ну, для прикладу візьміть якогось політика, що Вам до вподоби. Анна Романова, Порошенко Петро Олексійович, Зеленський Володимир Олександрович тощо. Ці статті більш-менш нормально оформлені. Пізніше постараюся ще дещо підсказати. Що ще? Можете й інших запитати (прямо там, на сторінці номінації. Але треба це робити ПІСЛЯ того, як Ви хоч те виправите. Інакше це виглядатиме, як от - нате оце і зробіть! Ваша стаття - то Вам треба засучувати рукавами і робити! --Nickispeaki (обговорення) 14:02, 19 квітня 2020 (UTC)
Дякую за приділену увагу, помилки у статті Лазар Віктор Леонідович були виправлені, додано деякі посилання та примітки. - VimalPPCE
Та немає поки що за що. Пропоную писати у Вас на СО. Бо у мене воно тут швидко піде в Архів і пропаде звідси, а у Вас, можливо, так і лишиться і Ви завжди можете знайти. --Nickispeaki (обговорення) 21:59, 19 квітня 2020 (UTC)

Допомога новачку[ред. код]

Доброго вечора! Новачок просить перевірити внесені ним зміни до статті про Летицію Каста (вніс декілька невеликих правок і додав файли до галереї). Звісно, якщо у вас буде зайва хвилинка. У будь якому разі вдячний, і ще раз доброго вечора. Ivan Borodin Verner (обговорення) 18:02, 20 квітня 2020 (UTC)

Добрий вечір! Летиція Каста? Ок. Гляну.--Nickispeaki (обговорення) 18:58, 20 квітня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Гонта Микола Петрович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гонта Микола Петрович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:07, 26 квітня 2020 (UTC)

This Month in Education: April 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 4 • April 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issue

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 10:45, 5 травня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю. Ви нещодавно перевіряли мої правки на статті МіГ-29. Чи не могли б ви ще раз перевірити цю статтю, бо я додав нової інформації про аварії цього літака, і оформив таблицею, загалом вийшло +36 000 символів, при тому, що до цього вся стаття була 25 000. По можливості виправте мої помилки які я можливо допустив в оформленні, чи правописі, бо я новачок на вікіпедії. А ще, користуючись нагодою хочу в вас запитати, коли і навіщо додавати до посилання це: "& nbsp;". Бо я часто бачу коли я роблю якісь правки, чи пишу статтю то патрульні за мною додають це.--Князь Полтавський (обговорення) 20:43, 11 травня 2020 (UTC)

Підтримайте, будь ласка![ред. код]

Добридень, шановний наставнику! ( ;-)

Чи можете допомогти мені захистити мою першу статтю у вікіпедії "Авраменко Світлана Миколаївна", яка вже переглядалась адміністраторами, редагувалась, а учора після мого звернення до громади дати нові поради до покращення один користувач додав щаблон на вилучення - і ми палко дискутуємо вже 2 дні. Усі "проти" Ви можете прочитати на сторінці обговорення.

Буду щиро Вам вдячний! --Роберт Аріас (обговорення) 14:18, 15 травня 2020 (UTC)

Добрий день! Зараз гляну... --Nickispeaki (обговорення) 13:14, 16 травня 2020 (UTC)
На жаль, навряд чи я щось тут зроблю... Не знаю, чим домогти... А який тираж книги? Одна книга? Бо вона - невідома (Світлана Миколаївна), про неї не писали загальнонаціональні ЗМІ, через те, швидше всього видалять. ;-( Так, на жаль, не про кожного науковця можна писати. Хоч би кандидат наук, або професор, а так... Одна книга навряд чи додасть значимості.... Пишуть, в основному, про дуже відомих людей, науковців.... Подяки або книги для цього недостатньо. --Nickispeaki (обговорення) 13:23, 16 травня 2020 (UTC) @Роберт Аріас: --Nickispeaki (обговорення) 13:24, 16 травня 2020 (UTC)

Добрий день, шановний! Так справа ж не тільки в цій книзі. Є й інша - історія університету. Але я акцентую, що за критеріями значущості я подав опис відповідно до 1 формального показника і 3 змістових. Не тільки ж кількістю книг це вимірюється. Науковець, крім книг, має активну іншу діяльність, і я це висвітлив.

Щодо навч.-метод.посібника, то побачив, що нинішній виш у м. Ялті, який не визнається, проте прибрав до рук усі матеріали часів України, обмежив матеріали своїх колишніх викладачів, які виїхали з Криму після подій 2014 року, лише своїм основним фондом. Авраменко С.М. подала свої матеріали на інших інтернет-ресурсах. На них я знайшов посилання інших вчених, які продовжують розробляти тему комунікативної толерантності. Крим - це не проста річ... Ви ж розумієте. Але багато вчених виїхали звідти і не віддали своє в руки іншому невизнаному закладу. І розпочали наукове життя знову.

Дякую за увагу! Усе ж сподіваюсь на підтримку. Хочу створити статті й про інших освітян Криму, які виїхали на материкову Україну і дбають про українське. --Роберт Аріас (обговорення) 10:01, 25 травня 2020 (UTC)

ок. Удачі!--Nickispeaki (обговорення) 14:57, 25 травня 2020 (UTC)

Дякую! --Роберт Аріас (обговорення) 07:20, 26 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Weltmeister Maven[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Weltmeister Maven був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:20, 22 травня 2020 (UTC)

Мілла Йовович[ред. код]

Вітаю. Хотів спитати, навіщо Ви додали в інших іменах варіанти сербською та російською? Вона народилася в Києві в часи СРСР. Гаразд, запис російською при народженні скоріше за все був, але ж не сербською. До того ж, якщо Ви обрали сербську через її батька, то він чорногорець. Логічніше змінити (якщо ця інфо залишиться) на чорногорську. Код мови cnr. — Q (обг.), 24 травня 2020, 20:22 (+3 UTC)

То додайте чорногорську. Хоча я б лишив СЕРБСЬКУ. Тут теж питання, що і російською. Наскільки я розумію, в в Югославії НЕ БУЛО чорногорської... --Nickispeaki (обговорення) 14:56, 25 травня 2020 (UTC)

Дякую за редагування![ред. код]

Добрий день, шановний Nickispeaki!

Дякую за редагування категорій у моій статті. --Роберт Аріас (обговорення) 09:51, 25 травня 2020 (UTC)

Добрий день! Та немає за що. Просто зараз часу немає.... А то більше би поміг.--Nickispeaki (обговорення) 14:53, 25 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Pilatus PC-9[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Pilatus PC-9 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:39, 25 травня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Samsung Galaxy A Quantum[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Samsung Galaxy A Quantum був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:39, 25 травня 2020 (UTC)

Щодо назви[ред. код]

Ну так створіть окрему статтю, а поки її нема - використовуймо те, що є. У нас є два варіанта: 1) Або постворювати окремі статті, як це є в інших вікіпедіях. 2) Або повністю присвятити цю статтю тим подіям, якщо у наших вікіпедистів немає бажання створювати такі статті.--NOSFERATU (обговорення) 04:21, 3 червня 2020 (UTC)

Та я зараз іншим зайнятий. ;-) А так би і створив. Просто там за інтервікі плутанина ВЖЕ виникла - в англійській це суто по ОДНОМУ штату, а у нас називається по всьому США! ;-( Непорядок! :-) Натомість тої, що по всій Америці у нас немає. Тому пропоную поки що перейменувати, як я запропонував, то може тоді швидше хтось створить, бо побачить, що потрібної статті немає. А по кожному окремому штату створювати сенсу точно немає! --Nickispeaki (обговорення) 18:20, 3 червня 2020 (UTC)

Сторінку Дебати кандидатів у Президенти України 2019 на стадіоні «Олімпійський» номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Дебати кандидатів у Президенти України 2019 на стадіоні «Олімпійський», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 червня 2020. Що ще можна зробити? --A1 (обговорення) 21:18, 3 червня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень/червень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Вибрані новини «Вікімедіа Україна» за травень

Детальніше — у повній версії дайджесту

Анонси на червень і поточні події
 • Ми проведемо серію вебінарів про авторське право та персональні дані. Реєстрація на перший, який пройде 13 червня, уже відкрита. Детальний анонс тут.
 • 5 червня у Вікіпедії розпочався Тиждень птахів. Він приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища і триватиме до 25 червня. Долучайтеся!
 • Триває зголошення до журі конкурсу статей «Європейська весна». Шукаємо досвідчених редакторів і редакторок, які перевірятимуть якість статей конкурсу. Зголошуйтеся тут.

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:56, 6 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Катерина Бегу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Катерина Бегу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:46, 9 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Трава у дома[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Трава у дома був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:47, 9 червня 2020 (UTC)

This Month in Education: May 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 5 • May 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 16:39, 10 червня 2020 (UTC)

Питання від Ludmirer (13:51, 17 червня 2020)[ред. код]

Не можу додати ілюстрації. Я додаю власні фото.

Видає помилку:

We could not determine whether this file is suitable for Wikimedia Commons. Please only upload photos that you took yourself with your camera, or see what else is acceptable. See the guide to make sure the file is acceptable and learn how to upload it on Wikimedia Commons.

Що робити? --Ludmirer (обговорення) 13:51, 17 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Якщо я вірно зрозумів, Ви впорядкували створену мною сторінку. Якщо так - дуже Вам вдячний! Мені досі не доводилося створювати сторінки на Вікі. Це перший досвід.

Я маю деталізовані фото монуманта, власне могил та інша інформація про цей історичний об'єкт.

В першу чергу хочу додати фото монумента, щоб всі могли детально роздивитися цей, без перебільшення, геніальний і емоційно надзвичайно потужний витвір мистецтва. Ludmirer (обговорення) 17:11, 18 червня 2020 (UTC)

І Вам дякую. :-) Ви, все-таки, перечитайте те, що я Вам написав. На перший раз - ок, але далі Вам треба буде все робити за правилами. Удачі!--Nickispeaki (обговорення) 17:21, 18 червня 2020 (UTC)

Ще таке... Я не впевнений, чи Ви бачили, то напишу тут. Я написав ВСЕ детально у Вас на сторінці Обговорення. Отам вгорі екрану у вас біля Вашого ніку Ludmirer мали з'явитися циферки - це Вам якісь повідомлення. Там мало бути щось типу 6 червона - це в першу чергу читати і 1 синя. Синя - це Вам дякують, як правило. А червоний колір - це Вам ЩОСЬ пишуть - або гарне або не дуже. :-0 В основному гарне, але ж буває різне! :-) То треба ті циферки завжди дивитися - це ніби у фб або емейлі - показує відразу, чи є Вам повідомлення. Ок. Читайте і давайте там у себе на сторінці Обговорення відповіді. Я там дещо Вас запитував. :-) --Nickispeaki (обговорення) 17:26, 18 червня 2020 (UTC)

Тиждень Австралії та Нової Зеландії[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 11:07, 21 червня 2020 (UTC)

This Month in Education: June 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 6 • June 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse

About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 03:54, 24 червня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Оріон (БПЛА)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Оріон (БПЛА) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:44, 28 червня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за червень
Вибрані анонси на липень і поточні події

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 13:13, 5 липня 2020 (UTC)

Бот[ред. код]

Вітаю. Моє "завтра" настає дуже довго... Також, у мене вже з'явився комп'ютер. Дякую, що відгукнулися! Якщо ноут зламається ще раз, буду знати до кого звертатися)--Dimon2712 (обговорення) 11:14, 7 липня 2020 (UTC)

Вітаю! Дякую за дякую! ;-) Я не знаю, як у мене із здоров'ям і часом. Позавчора раптово (вперше!) погіршився зір. Треба відновити його.... А вікіпедія тільки добити його може... ;-( Сумно, але я поки що зір вибираю. На все добре!--Nickispeaki (обговорення) 15:42, 7 липня 2020 (UTC)

Заявки на права патрульного[ред. код]

Добрий день шановний. Зараз займаюся написанням статтей про одеських художників. Подав заявку на права патрульного. Буду вдячний якщо підтримаєте, був би радий допомогти з цією темою української вікіпедії. Дякую. З повагою --Art of Odessa (обговорення) 11:34, 10 липня 2020 (UTC)

І Вам добрий день! Так сталося, що спочатку Вашу заявку побачив, потім тут повідомлення. В любому випадку - бажаю успіхів і чекаю на відповіді там. --Nickispeaki (обговорення) 12:36, 11 липня 2020 (UTC)

Питання від Rys07 (13:50, 12 липня 2020)[ред. код]

Дякую!:) --Rys07 (обговорення) 13:50, 12 липня 2020 (UTC)

Добрий вечір! Що то було? ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:50, 12 липня 2020 (UTC)

Шаблон пишу у статті Вулиця Конотопської битви (Суми)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Вулиця Конотопської битви (Суми) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 07:40, 23 липня 2020 (UTC)

Сторінку Скрипник Роман Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Скрипник Роман Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 липня 2020. Що ще можна зробити? --eNVoy (обговорення) 17:58, 24 липня 2020 (UTC)

This Month in Education: July 2020[ред. код]

This Month in Education

Volume 9 • Issue 7 • July 2020


ContentsHeadlinesSubscribe


In This Issuse
About This Month in Education · Subscribe/Unsubscribe · Global message delivery · For the team: Romaine 05:27, 5 серпня 2020 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень[ред. код]

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Читайте повну версію тут, скорочену — нижче.

Новини «Вікімедіа Україна» за липень
Вибрані анонси на серпень і поточні події
 • До 22 серпня в українській Вікіпедії триває Тиждень ентомології. Долучайтеся!
 • Ми анонсували конкурс «Вікі любить пам’ятки» в Україні, який традиційно пройде протягом вересня. До початку конкурсу ще майже місяць, але готувати світлини можна уже зараз. Детальніше читайте тут.
 • 2—4 жовтня пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2020 — онлайн-конференція, яка замінить собою щорічний захід Wikimedia CEE Meeting для вікімедійної спільноти із Центрально-Східної Європи. Протягом серпня триває подання заявок на виступи; читайте детальніше тут.

Детальніше — у повній версії дайджесту

Ви отримали це повідомлення, бо підписалися на щомісячний дайджест ГО «Вікімедіа Україна». Якщо хочете скасувати підписку, вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Якщо ви побачили це повідомлення на СО іншого користувача і хочете підписатися, можете зробити це тут. Допоможіть поширити інформацію про нашу діяльність, поширивши Фейсбук-версію цього дайджесту. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:25, 5 серпня 2020 (UTC)

Тиждень Чернігівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Nickispeaki! З 10 по 23 серпня плануємо писати про Чернігівщину, був би радий, якби Ви знайшли цікаві для себе теми і долучилися до тижня. З повагою, — Шиманський હાય! 15:19, 7 серпня 2020 (UTC)

Добрий вечір, пане Василю! Дякую за запрошення! Спробую! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 17:09, 8 серпня 2020 (UTC)

Питання від Komik777 (10:21, 12 серпня 2020)[ред. код]

як взяти участь в конкурсі Вікі любить памятки? --Komik777 (обговорення) 10:21, 12 серпня 2020 (UTC)

Добрий день! Зараз гляну... Вікі любить пам'ятки. щорічний міжнародний фотоконкурс, який проходить протягом вересня. Конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. Так що... ЗБИРАЙТЕ фото, групуйте їх, обробляйте (ну, покращуйте, але не переборщіть із фільтрами! ;-) ) і готуйтеся! Можете одну фотографію незначну (яку не шкода - ну, самі знаєте, якщо щось фотографуєш, то мало не завжди кілька практично однакових світлин робиш, ото вибираєте одну, яку не шкода і записуєте - вона не буде приймати участь у конкурсі, бо до вересня завантажена, тому я так і написав - яку не шкода; не варто записувати зараз фото, що може отримати призове місце ;-) - підсказка від мене :-) ) записати до Вікісховища, щоб потренуватися (якщо ще ніколи не записували, то це варто зробити). Якщо якісь ще питання - пишіть! ;-) Я у 2014 році організовував конкурс в Чернігові, так що знаю більшість ньюансів. Ви звідки? Заодно, до речі, оформіть свою сторінку. Клікаєте вгорі екрана по своєму ніку Komik777 і створюєте сторінку. Можете для прикладу, взяти мою. :-) Ну і спробуйте щось у вікі поредагувати.. Якісь улюблені теми, щоб було цікавіше - так наберетеся цінного досвіду, він знадобиться! :-) Удачі! :-) --Nickispeaki (обговорення) 10:30, 12 серпня 2020 (UTC)