Обговорення користувача:Nickispeaki

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви
Архів 1 Архів 2 Архів 3
Архів 4 Архів 5


Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…

Шаблон:Не перекладено[ред. код]

Додайте, будь ласка, до списку спостереження сторінку Користувач:PavloChemBot/Сторінки з невірно використаним шаблоном "Не перекладено". Таким чином зможете оперативно дізнатись наприклад що в статті Нероберзький фунікулер шаблон не може знайти як перекласти щось зі статті en:нем., бо в параметрах переплутані мова і назва статті. І взагалі такого коду мови як "нем." нема, є "de". Ну й багато інших помилок звідти можна виправити. --Буник (обговорення) 17:03, 24 червня 2017 (UTC)

@Bunyk:Добрий вечір! Ех! Ви пропонуєте додати до 10000 статей у списку спостереження ще ОДНУ? Серйозно? І я маю ще дивитися 365 статей "які можливо потребують уваги"? Я вірно зрозумів? А Нероберзький фунікулер - гляну! Дякую! :-) На все добре! :-)--Nickispeaki (обговорення) 20:22, 24 червня 2017 (UTC)
Бачу, Ви вже виправили. Ще раз дякую! Та так, треба бути уважнішим. Хоча як його за всім услідкуєш? Я підправляв й інший фунікулер, а в своєму прогледів параметри... Перекладач глюк вставив, а я не глянув. ;-( --Nickispeaki (обговорення) 20:27, 24 червня 2017 (UTC)
Ну а хто, я маю дивитися 365 статей які потребують уваги? ))) Ну 300 я може ще подивлюсь, а ви давайте 65. ;) --Буник (обговорення) 20:47, 24 червня 2017 (UTC)
5? ;) --Nickispeaki (обговорення) 20:53, 24 червня 2017 (UTC)
О, бачте їх вже загалом лише 316. --Буник (обговорення) 17:18, 25 червня 2017 (UTC)
Вже 174. А це ж не 1200, як було. --Буник (обговорення) 07:04, 5 липня 2017 (UTC)
ок.--Nickispeaki (обговорення) 16:33, 5 липня 2017 (UTC)

Веганство[ред. код]

Доброго дня! А Чому Ви скасували редагування у статті про веганство. Адже вегани відмовляються выд їжі тваринного походження, частина з неї отримується не шляхом насильства (молоко, яйця...) Мені здається, що "їжа тваринного походження" більш загальний термін, ніж "продуктів, які є результатом насильства відносно тварин, експлуатації тварин задля власних потреб".Дякую--H3tm8n (обговорення) 09:12, 4 липня 2017 (UTC)

Фраза нечитабельна. Плюс до того ж там жеж це є у першій фразі. Навіщо повторювати? А так.. Якщо є по суті щось написати - то пишіть! @H3tm8n:--Nickispeaki (обговорення) 09:53, 4 липня 2017 (UTC)
Це ж вступ, має бути все максимально нейтральтно. Я так думав...--H3tm8n (обговорення) 06:38, 10 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Браво (авіакомпанія)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Браво (авіакомпанія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:09, 11 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Буковина (авіакомпанія)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Буковина (авіакомпанія) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:09, 11 липня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Nickispeaki вітаю! Щиро сподіваюсь, що вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:02, 23 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті 50 лет Победы[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті 50 лет Победы був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:05, 25 липня 2017 (UTC)

Сонячна аратинга[ред. код]

Доброго дня! Назви живих організмів не можна перекладати з інших мов, повинно бути АД (див.: Вікіпедія:Біологічні статті). Наведене джерело щодо назви стосується російської мови. Прохання навести АД для назви українською, або перейменувати статтю на наукову (латинську) назву. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 05:45, 26 липня 2017 (UTC)

@Maxim Gavrilyuk:Доброго дня! Та я й сам думав про це. Але що тут вдієш? Папуга продається (тому і гуглиться!) як сонячна аратинга або й сонячний аратинга (іноді й аратінга). В англійській Sun parakeet, що можна приблизно перекласти як сонячний хвилястий папуга. Тому я таку назву і дав статті. Щодо того, щоби десь знайти АД українською - може підскажете? Бо у тій довідковій статті про птахів не дуже (і то, про неукраїнських птахів аж 2 джерела і там щось я про папуг нічого не знайшов ;-( ). Ще таке - ЩО робити із категоріями? Я дивлюся, що в росіян і англійській вікі (+ ще кілька - Avañe'ẽ Български Català Cebuano Čeština Español فارسی Português Русский Suomi Svenska Tiếng Việt Winaray ) є категорія Category:Aratinga. А в інших великих типу французів, німців, італійців - НЕМАЄ. То що нам робити? Створювати, як у росіян+англійців і ко чи як у французів - Catégorie:Psittacidae (папуго-купа) і скидати, як вони 443 папуги в кучу-малу? Ну німці тут великі оригінали - вони навіть категорії папуг не мають! ;-) Але то окрема історія (вони і шаблони-картки не дуже того). То як із цим? Бо я хотів створити категорію Аратинга, але потім побачив, що до папугових ще треба купу проміжних: Aratinga - Arini - Arinae - Psittacidae = Папугові. У росіян трохи інакше (без Arinae), але десь подібна схема. То питання з категоріями особисто для мене відкрите. Що Ви скажете? --Nickispeaki (обговорення) 10:18, 26 липня 2017 (UTC)
Ну і... Ви впевнені, що хтось (хто?) буде в Україні серйозно займатися папугами Південної Америки? Це як - отримувати фінансування для поїздок в іншу країну? Чи вивчати чисто за паперами чи онлайн як ми? То коли і звідки будемо чекати АД українською мовою? (ну типу людською, зрозумілою мовою, латину ж бо мало хто знає) - чи буде так висіти латиною, а всі будуть називати українською? Я про те, що я то можу назвати ЛАТИНОЮ якийсь вид. Але дивлячись правді у вічі - воно так може висіти десятки років (я бачив занехаяні статті 2005-2006 років - 12-11 років), але ніхто так не буде казати, відповідно, писати, а відповідно - шукати і ЧИТАТИ. Тому отаке от питання. Але всі будуть використовувати Сонячна аратинга замість Aratinga solstitialis - до речі, як хоч воно вірно читається? Аратінга солстітіаліс? Німців знайшов - чомусь за інтервікі не показувалися... Але там якісь нестиковки (чи розгалудження таки ніби є...)--Nickispeaki (обговорення) 10:32, 26 липня 2017 (UTC)
АД щодо назви українською не знайшов, тому пропоную перейменувати на назву латиною. У тексті можна вказати, що комерційна назва українською - сонячна аратинга. Щодо категорій - краще зробити про рід Аратинга (до речі, назви родів українською пишуться в однині) - він включає 24-27 видів. Успіхів, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 10:27, 26 липня 2017 (UTC)
Комерційна - це як? Просто перший раз таке чую. Я розумію, що можливо, занадто багато питань. Перепрошую. Новачок я у цьому. --Nickispeaki (обговорення) 10:32, 26 липня 2017 (UTC)

Ну і щодо назв - ЧОМУ так? Чому росіяни переклали, англійці переклали, німці переклали, ще купу народу переклали - а ми ні? Ми будемо латиною писати? В чому тут логіка? Тим більше, чекати на АД українською - марна справа...--Nickispeaki (обговорення) 10:34, 26 липня 2017 (UTC)

@Maxim Gavrilyuk:Ну і сама назва Аратинги - така, чи Аратинга? Як в деяких великих вікі. Просто якщо ці питання вирішу, то зможу перекласти з тої ж російської, якщо ж ні - ще на кілька років відкладу.--Nickispeaki (обговорення) 10:36, 26 липня 2017 (UTC)

Файл:Сонячна аратинга.jpeg - там ще й такий прикол є. Хтось записав фото із ру-вікі в укр-вікі. Це при тому, що є купа фото на сховищі! Видаляти?--Nickispeaki (обговорення) 10:40, 26 липня 2017 (UTC) Користувач:RUNAICA - лишив вікі у 2012. Весь внесок сотня правок.--Nickispeaki (обговорення) 10:44, 26 липня 2017 (UTC)
О! Пригадуєте?--Nickispeaki (обговорення) 10:47, 26 липня 2017 (UTC)
Мої вітання! Я Вас напрявляв до ВП:БіолСт. Коротко поясню. Назви видам можуть давати науковці у наукових публікаціях. Перекладати їх з інших мов - це ВП:ОД. Далеко не завжди види на різних мовах називають однаково. Наприклад, орлан білоголовий і в перекладі з латини (Haliaeetus leucocephalus) білоголовий, тоді як англійською мовою - Bald eagle (у дослівному перекладі - лисий орел). Тому не факт, що виду Aratinga solstitialis нададуть українською назву «сонячний аратинга». Немає нічого страшного у назві виду латиною до того часу, поки йому не нададуть назву українською науковці. В АнглВікі таких статей тисячі, дуже часто і категорії називають латиною (навіть якщо є назва таксону англійською). Для чого Ви пропонуєте видаляти файли з Вікісховища не зрозумів - там немає назв українською. Згаданий Вами файл можна перейменувати. Пропоную: статтю назвати Aratinga solstitialis, віднести її до категорії Папугові (оскільки АД для назви роду Аратинги/Аратинга мені не відомі, якщо є - використовуйте їх). В обговоренні RUNAICA я писав про те саме. Успіхів, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 19:09, 26 липня 2017 (UTC)
Добрий вечір. Щодо файлу. Він завантажений до Української вікі, а не до сховища. Навіщо його перейменовувати? Ок. Там все одно треба розбиратися. А щодо назв - то це така традиція - люди називають вид як традиційно називали, а науковці їх періодично по-своєму називають? ;-0 Ну ок. Будемо чекати, скільки треба. Поки наші українські науковці обізвуть усіх папуг на світі, раз такі справи. А щодо категорій - Ви пропонуєте кучу-малу, як у французів? Я вірно зрозумів? --Nickispeaki (обговорення) 20:44, 26 липня 2017 (UTC)
Саме так. З повагою, --Maxim Gavrilyuk (обговорення) 10:36, 28 липня 2017 (UTC)
Ок. Це мене трохи демотивувало.... Але ок. Буду називати латиною. Якщо щось не те буду робити у біології - дайте знати. Це швидше всього через те, що не знав чогось або забув. Дякую! :-) --Nickispeaki (обговорення) 17:54, 28 липня 2017 (UTC)

Проблема з міжмовними посиланнями[ред. код]

Доброго дня! У мене виникла проблема з всталвенням посилання на статті іншими мовами (для статті Слоуфуд (Помилка: $1. The wiki is currently in read-only mode.)). Перепрошую.--H3tm8n (обговорення) 06:40, 28 липня 2017 (UTC)

Доброго дня! Слоуфуд? Зараз гляну. На майбутнє - відразу ставте посилання на статтю. Замість Слоуфуд Слоуфуд. Швидше все, якісь технічні роботи виконували на сервері. Як правило, це займає кілька хвилин. Іноді Кілька годин. Ну і дуже рідко це може затягнутися на добу-дві. Як правило, коли щось серйозне (якщо глюки можуть бути, скажімо пів-години-годину), то про це пишуть оголошення. В Кнайпу не заглядували?--Nickispeaki (обговорення) 07:36, 28 липня 2017 (UTC)
Добре! Дякую!--H3tm8n (обговорення) 07:58, 28 липня 2017 (UTC)
І Вам дякую, що звертаєтеся! )--Nickispeaki (обговорення) 08:02, 28 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 25[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 25 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:28, 28 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція 2017[ред. код]

Доброго дня! Раді повідомити, що сьома Вікіконференція 2017 відбудеться 25—26 серпня у Херсоні. Для участі необхідно зареєструватися.--Taras r (обговорення) 09:54, 30 липня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 31[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 31 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:23, 1 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 35[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 35 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:23, 1 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 40[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 40 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:23, 1 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 55[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 55 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:23, 1 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 70/75[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 70/75 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:23, 1 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Learjet 23[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Learjet 23 був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:11, 2 серпня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:17, 10 серпня 2017 (UTC)

@Jphwra: Добрий вечір! Що це на Вас найшло? СТІЛЬКОХ номінували! ;-0 Але в тому і плюс є - хоч частина погодяться. :-) Вже бачу, що чоловік 5 є. Може ще 5 погодяться. З них і виберемо! ;-) Чи то пак виберуть. Я ж не можу голосувати? Чи можу? --Nickispeaki (обговорення) 19:32, 10 серпня 2017 (UTC)