Обговорення користувача:Nina Shenturk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архіви


Вікідата[ред. код]

Вітаю Nina Shenturk, Piramidion та Basio можна видалити на вікідаті категорію дублікат https://www.wikidata.org/wiki/Q2387832 , що була розвинута одним користувачем через непорозуміння у перекладі: базова категорія - https://www.wikidata.org/wiki/Q7005415#sitelinks-wikipedia .--Yasnodark (обговорення) 12:27, 21 вересня 2016 (UTC)
Вітаю, хотіла видалити, але щось не побачила, де там меню для операцій над сторінкою. Може, Пірамідіон чи Базіо знають. --Nina Shenturk (обговорення) 15:18, 29 вересня 2016 (UTC)
 • Наскільки знаю, в таких випадках прийнято робити об'єднання двох елементів — для швидкого перенесення вмісту одним редагуванням і для збереження історії. Наче об'єднав (раніше не користувався цим інструментом)--Piramidion 16:50, 29 вересня 2016 (UTC)
Вітаю Nina Shenturk Можливо ви зможете підвести підсумки обговорень на на цій сторінці? Мені здається, що думка більшості спільноти є чітко вираженою та зрозумілою. Зв'язок письменників-фантастів з астрономічними об'єктами є цікавим та очевидним. Справа в тому, що відкривачі астероїдів дуже часто вшановують саме своїх кумирів, натхненників чи вчителів — письменників-фантастів і науковців, завдяки чиїм книгам та науковим працям вони обрали своїм призначенням астрономічну чи астрофізичну діяльність. Тому ця тема може особливо зацікавити читачів вікіпедії, для яких взагалі є цікавою тема людей, на честь яких названі астероїди. І тому таким важливим є виокремлення письменників-фантастів серед інших письменників. Крім того, саме у творах письменників-фантастів місцем дії часто є астероїди, тож категорія має сенс. Вона має повне право на життя та додає конкретизації, виконуючи роль виокремлення кола осіб, як з будь-якими категоріями людей, робиться з метою полегшення пошуку визначеної групи людей. З повагою,--Yasnodark (обговорення) 13:36, 13 грудня 2016 (UTC) Пробачте, що знову турбую. Анонім, раніше відомий як 178.95.53.29 та 91.124.33.69, тепер під новим ніком 178.95.56.165, знову створив дублікат і знову тим самим способом, навіть не перейменовуючи, а створюючи паралельну категорію, а створену мною раніше "категорію", подає на ШВ як нібито створену пізніше. Прошу вилучити пізніше створений анонімом дублікат, а його попередити про недопустимість подібних дій.--Yasnodark (обговорення) 14:59, 3 грудня 2016 (UTC)
Дякую.--Yasnodark (обговорення) 13:59, 5 грудня 2016 (UTC)
Вітаю Nina Shenturk! Це просто немає меж та неможливо витримати, жодного розуміння чи висновків. Знову створення паралельних категорій замість перейменування задля присвоєння авторства. Знову під новими ніками як 178.95.34.189, а також як 91.124.60.38.Прошу вилучити:

1 2 3 4 5 6 7 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24.--Yasnodark (обговорення) 15:37, 7 грудня 2016 (UTC)

Вітаю Nina Shenturk Можливо ви зможете підвести підсумки обговорень на на цій сторінці? Мені здається, що думка більшості спільноти є чітко вираженою та зрозумілою. Зв'язок науковців та письменників-фантастів з астрономічними об'єктами є цікавим та очевидним. Справа в тому, що відкривачі астероїдів дуже часто вшановують саме своїх кумирів, натхненників чи вчителів — письменників-фантастів і науковців, завдяки чиїм книгам та науковим працям вони обрали своїм призначенням астрономічну чи астрофізичну діяльність. Тому ця тема може особливо зацікавити читачів вікіпедії, для яких взагалі є цікавою тема людей, на честь яких названі астероїди. І тому таким важливим є виокремлення письменників-фантастів серед інших письменників. Крім того, саме у творах письменників-фантастів місцем дії часто є астероїди, тож категорія має сенс. Вона має повне право на життя та додає конкретизації, виконуючи роль виокремлення кола осіб, як з будь-якими категоріями людей, робиться з метою полегшення пошуку визначеної групи людей. З повагою,--Yasnodark (обговорення) 14:46, 16 грудня 2016 (UTC)

Якщо буде час[ред. код]

то є прохання переглянути зміни (аж 17 штук) до статті Аборт, бо Ви біолог, а я там не дуже Копенгаген. Дякую. --Jphwra (обговорення) 13:04, 18 листопада 2016 (UTC)

Дякую[ред. код]

за зміни в моїх статтях!!! Бо фізично не маю часу, сьогодні останній день перед великою перервою. --Jphwra (обговорення) 16:30, 5 грудня 2016 (UTC)

Та нема за що. Швидше повертайтесь, нам вас буде не вистачати :) --Nina Shenturk (обговорення) 16:36, 5 грудня 2016 (UTC)

Оригінальне дослідження[ред. код]

Прошу Вас звернути увагу на правку користувача Mykola Swarnyk на сторінці Вероніка струмкова. Ви брали участь в обговоренні змісту сторінки. Mykola Swarnyk ігнорує дані, що наведені в ЕСУМ і пише, інформацію, що не присутня у джерелі. Оскільки Ви є адміністратором, прошу вплинути на нього: мене він не слухає.

--В.Галушко (обговорення) 10:57, 14 грудня 2016 (UTC)

Вирішили обговорити на СО.
--В.Галушко (обговорення) 15:40, 14 грудня 2016 (UTC)

Важливо[ред. код]

Вітаю! Зверніть, будь ласка, увагу на сторінку користувача JaroslawBond1985, а саме на підміну понять, де слова "фанатичні злочинці" ведуть на сторінку "Армія УПА". Скажіть, чи можна це якось виправити, аби надалі не траплялося таких бздур?--Viiictorrr (обговорення) 15:57, 29 грудня 2016 (UTC)

Виправила, дякую за пильність. --Nina Shenturk (обговорення) 18:59, 30 грудня 2016 (UTC)
Ґречно дякую за поміч.--Viiictorrr (обговорення) 23:46, 30 грудня 2016 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Stamp-of-Ukraine-s545.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 13:36, 6 січня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:32, 10 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Колосникова решітка (опалення)[ред. код]

Доброго вечора! Ваше переіменування статті невдале, навіть хибне. Бо "опалення" - це операція - елемент технології, способу. А "Колосникова решітка" - це пристрій - елемент установки (топки). Тому Колосникова решітка (топка) або Колосникова решітка (елемент топки) більш правильна назва. Давайте виберемо цей останній варіант. --Білецький В.С. (обговорення) 18:12, 15 січня 2017 (UTC)

@Білецький В.С.: Я, в принципі, не проти, але давайте тоді перейменуємо і Колосникова решітка (грохочення) на Колосникова решітка (грохот), бо якось нелогічно виглядає: пристрій той самий, але в першому випадку він є елементом, а в іншому наче задіяний сам по собі. Перенаправлення можна зберегти. --Nina Shenturk (обговорення) 18:38, 15 січня 2017 (UTC)
Згоден. Правда, я перейменував так: Колосникова решітка (елемент грохота). можна і Ваш варіант. Перенаправлення зберіг. Воно дійсно доцільне. --Білецький В.С. (обговорення) 18:42, 15 січня 2017 (UTC)

Прошу Вашого втручання чи роз'яснення[ред. код]

Вітаю. Колись з певним скепсисом оцінював Вашу роботу у Вікі, але потім зрозумів своє упередження. Але річ не в тому. На сторінці Василенко Микола Прокопович один користувач вперто змінює (ред.№ 19626062, ред.№ 19632402) на свій розсуд порядок викладення розділів (що регламентує Вікіпедія:Стиль/Структура статті), виносить посилання перед джерелами, посилаючись на обговорення в Кнайпі Вікіпедія:Кнайпа (політики)/Архів 33, у якому Ви колись брали участь, але яке не вирішило питання зміни правил, бо не було підсумку. Більшість обговорюючих ( і як мені здається Ви) визнали порядок, що викладений у правилах Вікі, адекватним. Але не цей користувач. Тож вважаю його структурну правку неправомірною, але не хочу розв'язувати війну редагувань. Що Ви порадите? Ні в якому разі не вимагаю до користувача якихось каральних засобів, просто може йому треба пояснити якось з адміністративної точки зору, якщо я правий. Бо я вже мав з ним неефективні спілкування раніше, і зараз в короткому описі свого редагування ред.№ 19632306, але безрезультатно. З повагою, --АВШ (обговорення) 12:59, 28 січня 2017 (UTC)

На жаль цей користувач не спиняється, знову торочить своє про якусь логіку — ред.№ 19698050 і ред.№ 19698419 вже на іншій сторінці. Щось можна з цим зробити? Якщо він відкидає зміни вікіфікатора, то це ще так, але отут він без кінця порушує Вікіпедія:Стиль/Структура статті. Судячи з його внеску він це робить на усіх сторінках, де буває. --АВШ (обговорення) 13:48, 5 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Як щодо участі в організації CEE Spring 2017?[ред. код]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Привіт! Ви допомагали у торішньому конкурсі, тож може цього року теж матимете бажання — бути оргом чи в журі )

Від організаторів очікуватиметься:

 • сформувати список статей про Україну, які створюватимуть учасники в інших Вікіпедіях
 • сформувати правила конкурсу
 • затвердити журі
 • працювати над поширенням інформації і
 • слідкувати, щоб усе працювало.

Від журі:

 • перевіряти написані статті,
 • виставляти їм бали за якість,
 • за можливості — писати зауваження і поради авторам

Дописуйтеся у відповідний розділ на сторінці обговорення проекту й одразу ж коментуйте основні питання. Зрештою, коментувати можна й не будучи в оргкомі ), але оргомітет матиме приймати рішення.

Очевидно, що ні організатори, ні члени журі не зможуть отримати призів, тому вибір суто за вашим бажанням.

-- З пов., Ата (обг.) (учасниця міжнародного оргкомітету), ViraMotorko (WMUA) (менеджерка ВМУА) 19:27, 27 лютого 2017 (UTC)

 1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
 3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
 4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.