Обговорення користувача:Nolove

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Тематичний тиждень Євро-2012[ред. код]

Доброго дня. Є пропозиція завчасно приготуватися до Євро-2012, дуже хочеться, аби ще до початку цього турніру читачі укрвікі могли знайти якісну інформацію про збірні, що братимуть участь у змаганні, їх гравців тощо. Запрошую долучитися до відповідного тематичного тижня. З повагою, Thevolodymyr 13:23, 22 листопада 2011 (UTC)

Тиждень Євро 2012[ред. код]

Доброго дня. Сьогодні в УкрВікі розпочався Тиждень Євро 2012, щиро сподіваюсь побачити Ваші нові і/або поліпшені статті в рамках цього Тижня. --Сіверян 22:06, 1 грудня 2011 (UTC)

Статус зображення Зображення:Kulichenko II.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження зображення Зображення:Kulichenko II.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожне невільне зображення повинне відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного зображення не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Анатолій (обг.) 23:04, 15 січня 2012 (UTC)

Джерела[ред. код]

Будь ласка, додайте посилання на інтернет-сторінку, на основі написана ця стаття, оскільки їх відсутність - формальний критерій для вилучення статті. І не забувайте про цей аспект. Дякую. --Kharkivian 16:33, 13 лютого 2012 (UTC)

Статтю Балонніков Владислав Володимирович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Балонніков Владислав Володимирович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 лютого 2012. Kharkivian 17:49, 13 лютого 2012 (UTC)

Категоризація шаблонів[ред. код]

Вітаю, Nolove! Будь ласка, категоризуйте Ваші шаблони однією із підкатегорій категорії Категорія:Шаблони. Дякую. --Baseобговореннявнесок 14:34, 23 липня 2012 (UTC)

Ще раз наголошую на проблемі. --Baseобговореннявнесок 17:00, 13 серпня 2012 (UTC)

Про назву шаблона та категорії[ред. код]

Доброго дня, Nolove! Як ви ставитесь до того, щоб перейменувати шаблон Місця на літніх Олімпійських іграх 2012 (Лондон) на Спортивні об'єкти на літніх Олімпійських іграх 2012 (Лондон)? Я, коли вперше побачив "Місця ...", навіть не зрозумів про що йдеться, а "Спортивні об'єкти ..." однозначно дають зрозуміти, що це таке. З повагою, --Waylesange (обговорення) 09:57, 26 липня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у тижні[ред. код]

--KuRaG (обговорення) 11:36, 13 серпня 2012 (UTC)

привіт)[ред. код]

перепрошую, що турбую. якщо зробити так: ред.№ 10468958, то у статтях, які використовують цей шаблон, наприклад, Олд Траффорд, будуть інтервікі і на шаблон, і на статтю. саме тому категорії для шаблонів та інтервікі «ховають» теґами <noinclude></noinclude> --antanana 15:01, 26 вересня 2012 (UTC)

Дякую. Тепер я розібрався --Nolove (обговорення) 15:13, 26 вересня 2012 (UTC)

щодо зображень — Ви були завантажили файл (здається карта маршруту 123) для статті Дніпропетровське маршрутне таксі. 15 квітня 2010. і назвали його не досить унікально — Файл:123.jpg. 2 вересня 2012 користувач Lan64 завантажив свій файл з такою ж назвою Файл:123.jpg і це перекрило Ваш. сьогодні Ви це помітили (або сьогодні у Вас з'явився час виправити це )) — і Ви просто повернули попередню версію. а отже на карту марштуру стала посилатися стаття Дніпропетровське маршрутне таксі, що, безперечно добре, і стаття Lan64Федевич Іван. що є не так добре. я попросила адміністратора base розділити файли на два і переназвати — тепер є Файл:Дніпропетровське маршрутне таксі123.jpg та Файл:Федевич Іван.jpg. прохання до Вас — якщо натрапляєте на таку ситуацію, то просіть адмінів щось із цим зробити. або звертайтесь до користувача-«кривдника», щоб він перезавантажив свій файл під іншою назвою. а, взагалі, було б чудово, якби назви файлів були більш описові й більш унікальні — тоді б такої халепи і не сталося. дякую, і сподіваюся на розуміння ;) --antanana 15:55, 26 вересня 2012 (UTC)

п.с. будь ласка, вставте Ваш файл, нова назва якого Файл:Дніпропетровське маршрутне таксі123.jpg у статтю. і виправіть там опис — зараз джерелом вказано http://turka.at.ua/publ/2-1-0-296…
п.п.с. там у файлі ще треба джерело вказать… і увесь час забуваю написать Вам, щоб Ви ознайомилися із проектом зміни вимог до патрулювання шаблонів. це тільки проект, але там досить чітко описані основні вимоги та побажання. зокрема, щодо простору назв. патрульному це має бути корисно, імхо ) --antanana 16:36, 26 вересня 2012 (UTC)

заявка на патрульного[ред. код]

привіт! скажіть, будь ласка, чи Ви ще зацікавлені у тому, щоб стати патрульним? якщо так — врахуйте зауваження, будь ласка. бо нам потрібні патрульні ) --antanana 18:15, 18 жовтня 2012 (UTC)

так, я зацікавлений. я врахував зауваження, найближчим часом все виправлю і у майбутньому буду намагатися їх не допускати --Nolove (обговорення) 19:59, 18 жовтня 2012 (UTC)
 • Після перегляду останнього внеску прийняв рішення надати вам статуси патрульного та відкочувача. Але пам'ятайте, що тепер у вас більша відповідальність за категорії/ліцензії/інші речі, щодо яких були несхвальні зауваження. Сподіваюся, ви ці недоліки легко усунете. Якщо будуть питання, можете звертатися до адміністраторів та інших патрульних. Успіхів! --Microcell (обговорення) 19:56, 25 жовтня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 11:43, 9 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:36, 25 січня 2013 (UTC)

Шаблон:Станції Придніпровської залізниці[ред. код]

Краще поділити по дирекціях Наприклад як Шаблон:Роздільні пункти Козятинської дирекції ПЗЗ.--Анатолій (обг.) 14:50, 11 червня 2013 (UTC)

Шаблон:Станції Дніпропетровської дирекції Придніпровської залізниці — а навіщо такий шаблон? Ті самі дільниці ж є збоку. А платформи не є станціями. Це зупинні пункти.--Анатолій (обг.) 16:56, 11 червня 2013 (UTC)

Промисловість Дніпропетровської області[ред. код]

 • Доброго часу доби, шановний. Висловлю що не влаштовує у цій статті і спробуємо дійти до консенсусу.

По-перше, якщо потребуєте, я можу перелічити всі родовища залізної руди що експлуатуються на 2013 рік, що по Україні, що по Кривбасу. Проте запевняю, їх не більше десятка у Кривбасі
По-друге, у Вашому джерелі не вказано Кривбасруда
По-третє, ТОВ «Восток-Руда» мало єдину шахту Нова у Жовтих Водах, проте з лютого 2009 року шахта не діюча[1]. (не виконується видобутку)
В-четверте, ТОВ «Шиманівське Стіл», дійсно Пінчук має право розробки семи залізорудних родовищ, Шимоновське родовище він мав розробляти разом з Black Iron, проте при сьогоденних технологіях розробки родовищ і збагаченні залізної руди, це не є економічно доцільно.
В-п'ятих, Ви не вказили Орджонікідзевський ГЗК, як одне з провідних підприємств з видобутку марганцю
В-шостих, наразі нема економічного обгрунтування для розробки Високопольського родовища залізистих бокситів.-З повагою--Zvr (обговорення) 22:18, 24 липня 2013 (UTC) P.S. Ще згадав, ММК ім Ілліча розробляє кар'єр Північний (близько 1 млн. залізистих кварцитів на рік), те саме родовище що й експлуатує ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — шахта Артем-1

  • Я буду вдячний за допомогу у написанні цієї статті. Я не маю достатніх даних по цих підприємствах, тому буду вдячний за додаткові джерела інформації.--Nolove (обговорення) 12:38, 25 липня 2013 (UTC)

Територіальні автошляхи[ред. код]

Доброго дня. Я давно спостерігаю за вашою роботою, і вона мене подекуди дивує. Наприклад, ситуація із шаблонами по територіальним автошляхам. Якщо не помиляюсь, то перші дві цифри — це приналежність до регіону 01 — Крим, 02 — Вінницька область, 03 — Волинь тощо. Ці автошляхи є територіальні, тобто Кабмін, давши їм ту чи іншу нумерацію, приписав той чи інший шлях до того чи іншого регіону. Тому те, що інший територіальний автошлях проходить територією іншої області — це чудово, але він не належить до цієї області за визначенням Кабміну. Я очікую на вашу аргументацію. Якщо ні, то той бардак який ви створюєте у шаблонах я відкину. --ДмитрОст 06:33, 4 серпня 2013 (UTC)

 • Я не кажу про належність шляху до області. Якщо писати туди тільки шляхи, які належать областям, то шляхи Е, М, Н, Р не належать областям, вони є шляхами державного значення, і місцеві структури не мають до них жодного значення, ними опікується Укравтодор через свої обласні управління. У шаблонах, як і у статтях вказані автомобільні дороги, що проходять територією області, і тільки ті ділянки, що не виходять за її кордони. Адже шаблони говорять не про приналежність указаних доріг до області. Дякую. --Nolove (обговорення) 09:08, 4 серпня 2013 (UTC)
 • І ось що вказано у статті 8 ЗУ «Про автомобільні дороги»: До територіальних віднесені дороги, які з'єднують адміністративні центри Криму й областей з районними центрами, містами обласного значення, міста обласного значення між собою та адмінцентри районів між собою. Також до територіальних увійдуть автошляхи, що сполучають з дорогами державного значення основні аеропорти, морські та річкові порти, залізничні вузли, об'єкти національного і культурного надбання та курортного і природно-заповідного фонду, автомобільні пункти пропуску міжнародного та міждержавного значення через державний кордон. http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244849939 --Nolove (обговорення) 09:15, 4 серпня 2013 (UTC)
 • Тому номер не вказує належність шляху до того чи іншого регіону, і що цією дорогою не можуть користуватися інші регіони. Це просто така нумерація доріг. І не забувайте, що територіальні шляхи є дорогами державного значення.--Nolove (обговорення) 09:19, 4 серпня 2013 (UTC)
  • Річ у тім, що коли я задумував усі ці шаблони за областями, то ідея прийшла від того, що був один величезний шаблон з усіма територіальними автошляхами. Ви уявляєте, що це був за шаблон. Він був дуже великий, громіздкий і незручний. Тому я вирішив зробити для кожної області свій шаблон. Ну і ясна річ, за важливістю там мають бути і євро, і міжнар, і нац, і рег., і територіальні автошляхи. На мою думку, оце ваше додавання територіальних автошляхів із іншими номерами вносить певний різнобій у шаблон та може спантеличити читача. Тобто всі тердороги з одним номером, а тут ще якісь 2-3 автошляхи невідомого походження... Мені то логіка ваша зрозуміла, а от читачу... І знову з'являтиметься бардак і в цих шаблонах. --ДмитрОст 10:16, 4 серпня 2013 (UTC)
   • Добре, робіть у шаблонах відкочування, а у статтях я зробив примітку, що це територіальні автомобільні дороги інших областей, що частково проходять у цій області. --Nolove (обговорення) 10:46, 4 серпня 2013 (UTC)

Подяка[ред. код]

Доброго дня. Пишу подякувати за Вашу роботу в статтях з циклу «Сезон ФК «Дніпро» (Дніпропетровськ)...», насамперед щодо останніх сезонів. Причому хочу зробити це й як читач (не уявляю альтернативного джерела, в якому можна було б ознайомитися з усією цією інформацією, систематизованою в одному місці), так й як користувач укрвікі (інформація дуже допомогає при оновленні даних в дотичних статтях). Ще раз велика Вам дяка за цю кропітку працю. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 13:58, 21 серпня 2013 (UTC)

Місяць Дніпропетровщини №2[ред. код]

Доброго дня! Запрошую Вас долучитися до другого місяця Дніпропетровщини, який планується до проведення 1 – 30 листопада цього року. Був би надзвичайно радим побачити Ваші статті у рамках тижня.— Шиманський હાય! 09:39, 24 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб (у Дніпропетровську)[ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Nolove!

В минулому ви створили 289 статей Вікіпедії та додали понад 4,3 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:47, 24 квітня 2014 (UTC)

Шановний Nolove!
Також запрошуємо на другу вікізустріч у Дніпропетровську, що відбудеться 27 квітня за сприяння «Вікімедіа Україна».
Зустріч присвячена Вікіфлешмобу. Усі учасники вікізустрічі зможуть отримати відшкодування за доїзд в межах Дніпропетровщини (і суміжних областей). Метою зустрічі є знайомство вікіпедистів регіону, участь у дні написання статей та допомога новачкам Вікіпедії, які, можливо, прийдуть на акцію.
Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 15:55, 24 квітня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 10:09, 17 липня 2014 (UTC)

Файл:Gimn.ogg[ред. код]

Hi Nolove, First of to my person i am Roman, i am living in Hannover, Germany but i was born in Dnipropetrowsk and also i am the main author of Dnipropetrowsk in the german wiki (~77% of the article) and hooked the article to an good article/Добрі статті. I hope you excuse me for not being very fluent in russian and certainly not in ukrainian.

I am actually writting an Article about the DNU in the german wiki. I would like to use your file for the article so i would like to ask whether it is possible to move the file to wikimedia. It would be pleasant if you could write me an email or leave a short message in my german user discussion (please feel free to use russian/english) because i am not often viewing ukwiki. Thanks -- Dnepro.. (обговорення) 19:06, 3 жовтня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Статтю Факультет менеджменту Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет менеджменту Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 лютого 2015. --Basio (обговорення) 17:28, 8 лютого 2015 (UTC)

Запрошення до участі у місяці українського футболу[ред. код]

--Glorin (обговорення) 17:23, 17 березня 2015 (UTC)

Статус Файл:79.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:79.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:41, 27 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Щодо Файл:61 1239349932.ogg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:61 1239349932.ogg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Sergento 22:15, 6 листопада 2015 (UTC)

Щодо Файл:Gimn.ogg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Gimn.ogg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Sergento 22:16, 6 листопада 2015 (UTC)

Статус Файл:Kjh.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Kjh.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 23:03, 6 листопада 2015 (UTC)

Статус Файл:Gorsovet.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Gorsovet.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 23:03, 6 листопада 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Flagdnu.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Flagdnu.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 23:03, 6 листопада 2015 (UTC)

Статус Файл:Дніпропетровське маршрутне таксі123.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Дніпропетровське маршрутне таксі123.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 08:27, 7 листопада 2015 (UTC)

Щодо Файл:Dnipro-Olexandria.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Dnipro-Olexandria.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. アンタナナ 08:35, 7 листопада 2015 (UTC)

уточнення: автором вказано Yaroslav Yaroshenko --アンタナナ 08:37, 7 листопада 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Ватерпольний клуб номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Ватерпольний клуб, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 січня 2016. Що ще можна зробити? --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 17:06, 26 січня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Nolove!

В минулому ви створили 286 статей Вікіпедії та додали понад 4,3 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:16, 28 січня 2016 (UTC)

Статус Файл:31.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:31.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 13:35, 8 квітня 2016 (UTC)

«Тиждень Дніпропетровщини — 2017» у січні. Долучайтесь[ред. код]

Large Coat of Arms of Dnipropetrovsk Oblast.svg Тиждень Дніпропетровщини — 2017
19 — 30 січня 2017 в українській вікіпедії триватиме Тиждень Дніпропетровщини — 2017 з написанні і покращення енциклопедичних статей про цей чудовий край. Долучайтесь. Хто ж як не ми ;) --Павло (обговорення) 17:39, 16 січня 2017 (UTC) P.S. До речі, взяти участь у вікі-тижні — гарний спосіб відзначити 13-річчя вікіпедії )

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Nolove!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Статус Файл:38.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:38.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 19:50, 5 квітня 2017 (UTC)

Сторінку Фінансово-економічний факультет Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Фінансово-економічний факультет Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 жовтня 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 21:47, 9 жовтня 2017 (UTC)

Сторінку Інститут економіки Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інститут економіки Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 жовтня 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 21:48, 9 жовтня 2017 (UTC)

Сторінку Інститут заочно-дистанційної освіти Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інститут заочно-дистанційної освіти Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 19:55, 4 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Факультет інформаційних технологій Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет інформаційних технологій Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 19:56, 4 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Електротехнічний факультет Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Електротехнічний факультет Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 19:57, 4 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Факультет будівництва Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет будівництва Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 19:58, 4 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Інститут електроенергетики Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інститут електроенергетики Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 19:59, 4 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Факультети Національного гірничого університету номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Факультети Національного гірничого університету, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 20:00, 4 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 листопада 2017. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 19:18, 26 листопада 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Nolove!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Приєднуйтесь та Поширюйте[ред. код]

Вітаю! Звертаюся до вас не просто так, а з проханням допомоги. 22 січня 2019 року виповнюється 100 років Акту Злуку УНР з ЗУНР , а також 102 річниця початку української революції. Загально відомо є той факт , що в Україні відбуватимуться святкування та буде проведено безліч урочистої подій. Вважаю , що винятком не повина бути і українська Вікіпедія. Тому прошу вас підтримати мене в проведені Місячника Української революції. 22:13, 24 травня 2018 (UTC) Ольжич Мушинський (обговорення) 22:13, 24 травня 2018 (UTC)

Сторінку Факультет «Мости та тунелі» ДНТУЗТ номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет «Мости та тунелі» ДНТУЗТ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 липня 2018. Що ще можна зробити? ЮеАртеміс (обговорення) 10:03, 24 липня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:56, 15 листопада 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Nolove!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Nolove!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Сторінку Механіко-машинобудівний факультет Дніпровської політехніки номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Механіко-машинобудівний факультет Дніпровської політехніки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 20 травня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 14:55, 20 травня 2020 (UTC)

Сторінку Навчально-методичний центр доуніверситетської підготовки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Навчально-методичний центр доуніверситетської підготовки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 серпня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 07:32, 21 серпня 2020 (UTC)

Сторінку Факультет фізики, електроніки та комп'ютерних систем Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет фізики, електроніки та комп'ютерних систем Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:01, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Факультет психології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет психології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:06, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Геолого-географічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Геолого-географічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:07, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Факультет прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:07, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Економічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Економічний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:08, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Факультет міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Факультет міжнародної економіки Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:10, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Юридичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Юридичний факультет Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:10, 6 листопада 2020 (UTC)

Сторінку Центр заочної та вечірньої форм навчання Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Центр заочної та вечірньої форм навчання Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2020. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 11:12, 6 листопада 2020 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний дописувачу української Вікіпедії Nolove!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)