Обговорення користувача:OlegMarchuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення.

/Архів

Вікізустріч[ред. код]

Запрошую Вас на зустріч. --Raider 20:27, 29 вересня 2008 (UTC)

Портал:Черкащина[ред. код]

Підключіться будь-ласка до створення нового порталу Портал:Черкащина --Вальдимар 21:15, 7 жовтня 2008 (UTC)

Прохання[ред. код]

Вітаю, звертаюся до — найближчим часом хотів би попрацювати над статею Черкаси, а також закінчити Пам'ятники Черкас, для чого потребую сприяння від вікі-користувачів-черкащан: щонайбільше спільне дописання статті про місто, але також дуже важливе — фотографування видів і об'єктів міста (напр., пам'ятник Бояну на пл. 700-ліття міста). Був би дуже радий, щоб знайшовся черкащанин, готовий зробити деякі знімки, допомогти з написанням статей про місто тощо. --Turzh 19:24, 26 липня 2009 (UTC)

Зустріч в Черкасах[ред. код]

Привіт!!! В Черкасах на 17 жовтня намічається зустріч вікіпедистів. Приєднуйся, земляче!!! --Вальдимар 05:27, 10 жовтня 2009 (UTC)

Якщо буду в місті - то приєднаюся Oleg Marchuk?!/©~№? 16:53, 11 жовтня 2009 (UTC)

Пропозиція долучатися[ред. код]

Пропоную Вам долучитися до Вікі-Тижня «Кіровоград + Черкаси». Був би дуже радий Вашій участі. З повагою, --IgorT 22:48, 6 березня 2010 (UTC)


Звернення до киян[ред. код]

WLM-logo-uk.png

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Запрошення до участі у вікі-проекті[ред. код]

--Helgi (обговорення) 17:39, 30 березня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 09:30, 23 жовтня 2013 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії OlegMarchuk!

В минулому ви створили 40 статей Вікіпедії та додали 175 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 01:50, 24 квітня 2014 (UTC)

Статтю Шаблон:Sign номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Sign, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 січня 2016. Що ще можна зробити? --PsichoPuzo (обговорення) 16:57, 31 січня 2016 (UTC)

А ви спробуйте очистити налаштування підпису від цього шаблону, і підпис буде як у решти людей. тильди мільйон років тому перетворені на магічне слово (Вікіпедія:Підпис). До речі ви прямо порушуєте правило. (додайте SUBST: перед шаблоном хоча б)--PsichoPuzo (обговорення) 19:43, 31 січня 2016 (UTC)
Мій підпис має такий вигляд {{subst:sign|OlegMarchuk|Oleg Marchuk }}. Мій підпис був створений декілька років тому, а не мільйонів. Чому я маю щось змінювати? Якщо ви стверджуєте якесь порушення, майте совість дати посилання. Oleg Marchuk?!/©~№?
Я посилання на правило навів. Тримайте детальніше: (шаблон 2006-го року)
« Уникайте шаблонів у Вашому псевдонімі, оскільки вони створюють непотрібне навантаження на сервер. Подібні псевдоніми вимагають додаткової обробки, і кожного разу, коли відповідний шаблон буде змінений, всі сторінки з Вашим підписом доведеться оновлювати. Крім того, одноразова зміна шаблону з підписом може призвести до зміни усього змісту дискусії. Замість звичайного підпису рекомендовано використовувати підстановку сторінки з підписом ({{Subst:Користувач:ім'я/підпис}}) «

Вікіпедія:Підпис#Перестороги і заборони → тобто оцей весь стиль має додаватись на сторінку у вигляді підпису, а не шаблон:

{{sign2|OlegMarchuk|Oleg Marchuk}}  <span style="white-space: nowrap;">[[Користувач:OlegMarchuk|<span style="font-style: italic; font-family: Georgia,Times New Roman,serif; color: rgb(102, 102, 255);"  id="sign_{{{1}}}">Oleg Marchuk</span>]]<sup>[[Обговорення_користувача:OlegMarchuk|?!]]</sup>/<sub>[[Спеціальні:Contributions/OlegMarchuk|©]]~<span class="plainlinks">[https://tools.wmflabs.org/xtools-ec/index.php?name=OlegMarchuk&lang=uk&wiki=wikipedia №?]</span></sub></span>

Власне можна зробити зміну у шаблон, щоб він підставляв вміст sign2, але тримати окремий шаблон для стилю підпису одного мало активного останнім часом, може ще двох-трьох (але здається його перестали використовувати) користувачів? Ви портували його з ру-вікі, яка в свою чергу з англ-вікі. Ці мовні розділи кілька років тому також відмовились від використання цих шаблонів.--PsichoPuzo (обговорення) 22:21, 31 січня 2016 (UTC)

Будь ласка, не вводьте в оману: шаблони не рекомендовані, але суворої заборони у Вікіпедія:Підпис нема, і шкоди від посилання на захищений шаблон, який з дуже малою ймовірністю буде змінюватися, майже немає. Натомість від довгого підпису на чотири рядки, який зазвичай буде довшим за сам допис, шкода очевидна: він ускладнює прочитання дискусії, і те саме правило Вікіпедія:Підпис так само не рекомендує довгі підписи, як і не рекомендує шаблони в підписах — NickK (обг.) 22:29, 31 січня 2016 (UTC)
Перепрошую, я втратив суть цього обговорення Oleg Marchuk?!/©~№?
Суть у тому що за правилами 2015-го року підпис не повинен ставити на сторінку шаблон і бажано не повинен бути дуже довгим. Тож цей стиль підпису, наведений вище у вигляді коду, повинен бути перенесеним до вашого особистого простору (якщо ви хочете той самий підпис), на сторінку вигляду (для прикладу: {{Subst:Користувач:ім'я/підпис}}), а шаблон підлягає вилученню та заміні ботом у старих обговореннях прямим підписом.--PsichoPuzo (обговорення) 17:47, 1 лютого 2016 (UTC)
Мій підпис починається с subst - {{subst:sign|OlegMarchuk|Oleg Marchuk}}. Таким чином, шаблон має розгортатися. І жодного порушення тут немає. Oleg Marchuk?!/©~№?
Шаблон sign підставляє шаблон sign2 замість його вмісту, а це і є порушення. Крім того, як зазначено вище це має бути не шаблон, а сторінка у вашому особистому просторі.--PsichoPuzo (обговорення) 14:37, 10 лютого 2016 (UTC)

Запрошення до участі у Вікімарафоні до 730-річчя міста Черкаси[ред. код]

--Вальдимар 11:56, 13 вересня 2016 (UTC)

привіт! також відбудеться вікізустріч у Черкасах, якщо є змога, то приходьте! --アンタナナ 10:21, 15 вересня 2016 (UTC)

Статтю Пакет застосовних програм номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Пакет застосовних програм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 листопада 2016. Що ще можна зробити? — Шиманський હાય! 11:38, 19 листопада 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Черкасах!

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії OlegMarchuk!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

OlegMarchuk вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:34, 21 липня 2017 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії OlegMarchuk!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії OlegMarchuk!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії OlegMarchuk!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний дописувачу української Вікіпедії OlegMarchuk!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)