Обговорення користувача:Oleh Kushch

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Статтю Малюк Юлія Валентинівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Малюк Юлія Валентинівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 вересня 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 07:04, 21 вересня 2016 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
  3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Стаття Шкільний світ[ред. код]

Oleg Kushch, вибачте, що Вас турбую. Зверніть, будь ласка, увагу: там якийсь Анонімус та SchoolWorld зіпсували Вашу роботу, і знову переписали статтю в рекламному стилі. — صلاح الأوكراني (обговорення) 21:48, 17 лютого 2017 (UTC)

صلاح الأوكراني, дякую за увагу. Статтю відкотив. Oleg Kushch (обговорення) 18:03, 18 лютого 2017 (UTC)

Стосовно категоризації статті про Джонатана Свіфта[ред. код]

По-перше там Ви були зробили помилку в назві категорії. Я замінив на таку саму категорію, але без помилки, яка існувала раніше. Тобто Ви перед створенням категорій перевіряйте, чи нічого такого іще немає. По-друге, стаття за правилами не може одночасно належати і до категорії і до її підкатегорії. Треба загальнішу категорію вилучати. А Ви додали "Ірландські прозаїки", а "Ірландські письменники" не вилучили. Так само одночасно додали "англійські письменники" і "англійські прозаїки". Тому я категорії зі словом "письменники" вилучив.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 20:05, 19 лютого 2017 (UTC)

Oleksandr Tahayev,Вибачте, але, можливо, це саме той випадок, коли є доречним включати автора і до категорії, і до підкатегорії. Адже тоді в категорії «Письменники» взагалі не має бути сторінок, а лише кілька категорій: «Прозаїки», «Поети» тощо. Включення в категорію та підкатегорію іноді є зручним для читачів, так як часто є потреба продивитися одночасно увесь список письменників, а не відшукувати їх у категоріях. Адже все ж таки «Головне правило: Категорії повинні бути інформативними та корисними». Oleg Kushch (обговорення) 10:49, 20 лютого 2017 (UTC)
Ну добре. Це випадок суперечливий. Я повернув категорії "письменники". Я не впевнений, що це правильно.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:04, 20 лютого 2017 (UTC)
Oleksandr Tahayev, дякую за розуміння. Просто хочу впорядкувати категорії письменників для координації роботи Вікікурсу, зорієнтуватися, чого або кого нема. Oleg Kushch (обговорення) 12:35, 20 лютого 2017 (UTC)
Якщо будуть якісь технічні питання, то можете звертатися до мене на сторінку обговорення. До речі, про Свіфта, там вже інший користувач вилучає категорію письменники.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:50, 20 лютого 2017 (UTC)
Oleksandr Tahayev, дякую! Буду звертатись за потребою. Oleg Kushch (обговорення) 14:18, 20 лютого 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Поради.[ред. код]

Добрий вечір! Сподіваюся, що Вам знадобиться, те що я тут напишу. Я вже написав на сторінці, де Вас подали на патрульного і де вже й дали патрульного! Вітаю!

Але все ж таки, на майбутнє, читайте правила (а там часто й інструкції ЯК САМЕ щось робити!). Більшість правил у першому привітанні тут, у Вас на сторінці. Оце Привітання від бота вгорі - Ласкаво просимо! ОДНА з найбільших пачок правил за цим посиланням - Вікіпедія:Довідка. Добре було б, якби Ви всі їх якось переглянули... Або принаймні, глянули оці підрозділи - Початківцям, Реєстрація та облаштування, Пошук інформації (ОСОБЛИВО ось це - Вікіпедія:Посилання на джерела - там про те, ЯК треба оформлювати посилання у вікі - про те, що ми вже обговорювали) і Редагування статей - бажано весь розділ з підрозділами. Звісно, що у нас правил багато, але добре, що вони є - можна почитати і дізнатися, як і що робити. Я вже досить давно сам не тільки читаю, а й пишу правила, іноді ми їх обговорюємо і якщо домовляємося, то міняємо. Все живе! :-) --Nickispeaki (обговорення) 23:49, 27 лютого 2017 (UTC)

Nickispeaki, доброго вечора! Дякую за поради і за вітання! Але невже мій внесок дає привід думати, що майже за рік редагування я не ознайомився з Довідкою, з правилами? Oleg Kushch (обговорення) 17:43, 28 лютого 2017 (UTC)
Перепрошую! Буду відвертий - бувають різні випадки! Зустрічався на вікіпросторами з АБСОЛЮТНО різними дописувачами! Деякі (ну, скажімо, програмісти або веб-дизайнери, що знають вікі-діяльність з інших вікі) тут як риби у воді - деякі, будучи новачками, з багатьма речами розбираються ліпше мене! А деякі, роками пишучи сюди не знають елементарних речей. ;-0 Тому я чомусь вирішив, що треба дати детальнішу пораду. Ну, оті російські поля мене з пантелику збили! ;-) До речі, я за рік всіх тих правил ТОЧНО не прочитав! Ну, деякі - звісно, прочитав, але тільки процентів 30. Більшість правил вже прочитав, коли висувався на патрульного. Навіть зараз не впевнений, що всі прочитав. Ну, якщо треба буде - прочитаю, але отакі от реалії. Я пригадую, якось була історія з якимось новачком. А він дотошний почав читати і казати про недосконалості правил. Але такі - рідкість! Більшість, як у школі мовчечки щось дивиться на дошку з розумним поглядом (а чи зрозумів він що?!). На все добре!--Nickispeaki (обговорення) 22:43, 28 лютого 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Oleh Kushch вітаю ! Планую поступово провести анкетування з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список ( якомога довший, проте не більше 50) найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 16:05, 22 грудня 2017 (UTC)

Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read

та створювати на цій сторінці. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 16:05, 22 грудня 2017 (UTC)

@Yasnodark: Гарна ідея. Як буде час — зроблю. Можна також зробити топи малої прози (оповідань і повістей). Як на мене, об'єктивніше буде в анкетах вказувати особистий Топ-10: і легше визначитися, і анкетантів більше погодяться, і менше другорядних творів буде. --Oleh Kushch (обговорення) 17:04, 22 грудня 2017 (UTC)
Також, вибачте за пораду, ці сторінки 1 та 2 потрапляють в основний простір. Треба перейменувати або перенести, наприклад, так: Вікіпедія:Проект:Назва проекту. З повагою. --Oleh Kushch (обговорення) 17:04, 22 грудня 2017 (UTC)
Oleh Kushch вітаю ! Дуже сподіваюся на ваш варіант задля підвищення репрезентативності узагальненого списку. Вже проводиться за схемою "до 50 романів". Якраз за схеми "10 романів", у загальну сотню точно потрапили б випадкові твори, що посіли б високі місця в окремих користувачів. А значна частина знакових не були б згадані навіть у переліку всіх номінованих творів. З короткою формою будемо розбиратися наступного разу, може навесні, поки цим не переймаюся. Перелік можна створювати на означеній сторінці поступово, так навіть краще, ніж очікувати весь варіант одразу. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:33, 23 грудня 2017 (UTC)
Дякую. Згодом обов'язково сам перейменую, поки не до цього.--Yasnodark (обговорення) 13:33, 23 грудня 2017 (UTC)
Oleh Kushch вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:45, 30 грудня 2017 (UTC)
@Yasnodark: Дякую! І Вас з прийдешніми! Наснаги! --Oleh Kushch (обговорення) 16:52, 30 грудня 2017 (UTC)
Вітаю Oleh Kushch! Дякую, скажіть будь-ласка, ви призупинили наповнення списку у зв'язку іншими справами чи достойні прочитані романи скінчилися? Доофоримив перелік за зразком.--Yasnodark (обговорення) 15:08, 17 січня 2018 (UTC)
@Yasnodark: Ще доповню. Коли дедлайн? --Oleh Kushch (обговорення) 16:45, 17 січня 2018 (UTC)
@Oleh Kushch: Доброго дня, дякую, зрозумів. Про дедлайн ще казати зарано, поки запланованої кількісті анкетантів ще не набирається у нашому розділі, я потім ще хотів опитати певну кількість респондентів по інших розділах та поки руки не доходять. Проте, чим раніше тим краще, бо кожна нова заповнена анкета наближає час підсумків.--Yasnodark (обговорення) 14:25, 18 січня 2018 (UTC)
Oleh Kushch вітаю ! Чекаю на чергове поповнення списку, бо такими темпами ми Всесвітнього потопу швидше дочекаємось, ніж доведемо опитування до логічного кінця.--Yasnodark (обговорення) 15:36, 23 лютого 2018 (UTC)
Вітаю Oleh Kushch!Чи варто очікувати на подальше поповнення списку?--Yasnodark (обговорення) 14:35, 6 червня 2018 (UTC)
@Yasnodark: Вітаю! Список остаточний.--Oleh Kushch (обговорення) 19:25, 6 червня 2018 (UTC)

Користувач:Oleh Kushch вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:41, 31 серпня 2018 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Природно-заповідний фонд Лубенської міської ради[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Природно-заповідний фонд Лубенської міської ради був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:41, 10 серпня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дяченко Анатолій Давидович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дяченко Анатолій Давидович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:08, 16 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Бетті Бронсон[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Бетті Бронсон був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 04:14, 5 січня 2018 (UTC)

Тиждень Сумщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Олег! З 22 січня по 4 лютого в Українській Вікпедії проходить тематичний тиждень, присвячений Сумщині, до якого я запрошую Вас долучатися! З повагою --Андрій Гриценко (обговорення) 18:06, 24 січня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Природно-заповідний фонд Полтавського району[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Природно-заповідний фонд Полтавського району був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:04, 26 січня 2018 (UTC)

Єврейський музей[ред. код]

Можливо, для зручності шукачів інформації зробити українські зверху в розділ окремий "в Україні", а всі інші нижче в розділ "в Світі" --ntonyahu(τaλk) 17:01, 30 січня 2018 (EET/KYVT)

Робив, як інші подібні. Найчастіше за алфавітом. В АнглВікі так, та й у нас теж. Тим паче українські музеї не настільки значимі (звісно, глобально). Хоча для мене не принципово. --Oleh Kushch (обговорення) 15:09, 30 січня 2018 (UTC)
Про українські же частіше за все українцям і цікаво, тому й пропоную на перший план, щоб не матали всю сторінку донизу. --ntonyahu(τaλk) 17:17, 30 січня 2018 (EET/KYVT)
Не заперечую. Але зараз не встигну. --Oleh Kushch (обговорення) 15:21, 30 січня 2018 (UTC)
Ця сторінка не багатозначність, а список, тому шаблон не ставив. Якби усі називалися "Єврейський музей...", тоді він був би доречним.--Oleh Kushch (обговорення) 15:24, 30 січня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018[ред. код]

привіт! запрошую долучатися Зніяковів+ --アンタナナ 21:48, 7 лютого 2018 (UTC)

Тиждень Полтавщини 2018[ред. код]

Вітаю, пане Oleh Kushch! Запрошую Вас долучитися до проведення тематичного тижня присвяченого славному Полтавському краю. З повагою, — Шиманський હાય! 14:45, 26 квітня 2018 (UTC)

Вікі любить музику[ред. код]

Подяка за статті про Кременчук[ред. код]

Щиро дякую за внесок в російську та українську вікіпедії в розділі про Кременчук, зокрема за переклад українською. Буду рада будь яким коментарям та готова сприяти в ций корисній справі. Tatiania (обговорення) 19:48, 9 липня 2018 (UTC)

Згущівка[ред. код]

Zguschene moloko.png Згущівка
Дякую за сторінку «Локомотиви-пам'ятники».

Сам я майже не редагую Вікіпедію. Проте якраз планував створити списки технопам'ятників в українському розділі Вікіпедії. Чи плануєте доповнити сторінку не тільки паротягами а й тепловозами/електровозами, бо локомотиви це не тільки паротяги? Чи планується додати координати пам'ятників? Чи плануєте створити такі ж списки по інших типах техніки - трактори, авто, літаки, танки... тощо? У мене вся інформація в табличному вигляді. Кількома рухами руки можна легко конвертувати все в вікіформат (таким чином редагував сторінку «Дерев'яні храми Тернопільської області). Проблема тільки пошук і прикріплення ілюстрацій Yashkin Kot (обговорення) 08:23, 12 липня 2018 (UTC)

@Yashkin Kot: Дякую за згущівку! В списку є й тепловози, й електровози. Але ще не всі, паровози також ще не всі — стаття в процесі. Хотілося б ще примітки для кожного локомотива навести, координати також планую. Планував робити статті й про інші технічні пам'ятники, але, дійсно, якщо можете конвертувати, то я б зайнявся ілюструванням. До речі, ви не автор карти Технічні пам'ятники України? --Oleh Kushch (обговорення) 19:53, 12 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Локомотиви-пам'ятники України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Локомотиви-пам'ятники України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 23 липня 2018 (UTC)

Щодо шкіл[ред. код]

  • Які думки маєте? НМД можна зробити ще один (третій) етап, де обговорити чи "всі школи значимі при наявності АД" і поставити у цьому крапку. — Alex Khimich 20:21, 2 серпня 2018 (UTC)
Погоджуюсь. Не очікував саме таких контраргументів.--Oleh Kushch (обговорення) 20:28, 2 серпня 2018 (UTC)
Тоді нехай повисить тиждень, це теж процес збірки думок. — Alex Khimich

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Права створювача облікових записів[ред. код]

Вітаю! Надав вам прапорець створювача облікових записів. Використовуйте сторінку Спеціальна:Створити обліковий запис для створення облікових записів іншим користувачам. --Acedtalk 11:13, 25 січня 2019 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Маргарет Кволлі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Маргарет Кволлі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:12, 3 лютого 2019 (UTC)

Патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Вітаю! Дякую, що ви долучилися до проекту патрулювання статей Вікімарафону. Ми створили сторінку зі списком неперевірених статей. Запрошую долучатися до їхньої перевірки і позначати відпатрульовані вами статті на тій сторінці. --Acedtalk 03:15, 7 лютого 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у патрулюванні статей Вікімарафону. Я надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:26, 1 березня 2019 (UTC)

Вікіпошта[ред. код]

Доброго дня! Я надіслав вам листа вікіпоштою. Перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 14:03, 22 березня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Пам'ятник Лессінгу (Гамбург)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пам'ятник Лессінгу (Гамбург) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:39, 25 травня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Пам'ятники Готгольду Ефраїму Лессінгу[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пам'ятники Готгольду Ефраїму Лессінгу був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:27, 5 червня 2019 (UTC)

Запрошення до участі в конкурсі статей Жінки у STEM[ред. код]

Доброго дня! Півтора роки тому ви брали участь у місячнику «Пані в червоному». Можливо, вам було б цікаво взяти участь у схожому проекті — конкурсі статей Жінки у STEM, який триває протягом червня.

Фокусом конкурсу є висвітлення досягнень жінок у STEM-галузях — точних і природничих науках. Для всіх активних учасників передбачені сувеніри від організаторів, а для переможців — цінні призи. Окремий приз можна отримати у спецномінації про українок у STEM.

Будемо раді, якщо долучитеся до конкурсу. --Aced (від імені оргкомітету конкурсу) 10:51, 5 червня 2019 (UTC)

Балансуючі скелі[ред. код]

Вітаю! Маю питання щодо правильності назви. Одразу кажу, що не філолог, але якось назва мені не подобається. Якщо процитувати, то «активні дієприкметники утворюються лише від неперехідних дієслів», а тут більш правильною була б назва Скелі, що балансують. Чи я не правий? З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 15:05, 27 червня 2019 (UTC)

@Mcoffsky: Теж думав про це. Але в термінах часто зустрічається цей дієприкметник (напр., «балансуючий ринок»). Й іншу назву самого об’єкту не зміг нагуглити. З повагою --Oleh Kushch (обговорення) 19:24, 30 червня 2019 (UTC)

Прошу допомогти[ред. код]

Добридень! Можливо, я не за адресою, тоді вибачте... Така справа: тільки розпочала роботу над статею про серію книг "Люди Перемоги", як її вилучили. Вважаю, значимість статті є. Стиль написання її, можливо, підлягає редактурі. однак, написано з нейтральної точки зору.
Окрім того, резонанс серед суспільства є, серед ЗМІ книги також часто цитовані - є багато авторитетних джерел, що рецензували книги. Тому, використала "Істотне висвітлення" у цій статті. Книги написані в жанрі документалістика. В книгах зібрані інтерв'ю з українцями ветеранами війни - нашими сучасниками; мають історичну вагу. Створила запит на відновлення статті. Але мені здається, користувач Goo3 ‎видалив сторінку, не розібравшись... -- On tv (обговорення) 12:08, 6 серпня 2019 (UTC)

Запрошення на Вікіконференцію[ред. код]

Доброго дня! 12-13 жовтня у Харкові пройде щорічна Вікіконференція, яку організовує ГО «Вікімедіа Україна».

На конференцію запрошуємо редакторів Вікіпедії й інших вікіпроектів; авторів та розробників відкритих інформаційних ресурсів та інших зацікавлених. Щоб взяти участь у Вікіконференції, заповніть реєстраційну форму (до 28 вересня). Організаційний комітет розгляне вашу заявку і надішле підтвердження участі на вказану у формі електронну пошту.

Учасникам не з Харкова ГО «Вікімедіа Україна» може надати стипендію на відвідання Вікіконференції, яка включає проживання і компенсацію проїзду до/з Харкова. Умови надання стипендії викладені в реєстраційній формі.

Також триває збір пропозицій виступів. Якщо плануєте відвідати конференцію, подавайте свої пропозиції і записуйтесь до вже поданих.

Якщо будуть питання, пишіть організаторам за адресою wmuacon2019At sign.svgwikimedia.org.ua --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 21:08, 18 вересня 2019 (UTC)

(Ви отримали це повідомлення, бо є членом ГО «Вікімедіа Україна»).

Шаблон Пишу у статті Холін Ігор Сергійович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Холін Ігор Сергійович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:08, 27 вересня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Ліанозовська школа[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ліанозовська школа був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:34, 10 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Кадміна Євлалія Павлівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кадміна Євлалія Павлівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:34, 11 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:10, 11 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Кадміна Євлалія Павлівна[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кадміна Євлалія Павлівна був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:38, 4 листопада 2019 (UTC)

Запрошую до патрулювання статей Вікімарафону[ред. код]

Доброго дня! Зараз в українській Вікіпедії триває Вікімарафон. Протягом наступних кількох днів до Вікіпедії прийде більше нових користувачів і буде створено більше нових статей, ніж зазвичай. Новачкам часто потрібна допомога у допрацюванні статей і поясненні правил Вікіпедії.

Минулого року ви брали участь у проекті із патрулювання статей Вікімарафону. Можливо, вам було б цікаво долучатися і цього разу?

Сторінка проекту — Вікіпедія:Вікімарафон 2020/Патрулювання (запишіться там, якщо долучитесь до проекту); список статей для патрулювання тут (буде оновлюватися кожного дня; відмічайте там перевірені статті). Окрім подяки від усіх редакторів і читачів Вікіпедії, учасники проекту отримають набір сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» )

І, звісно ж, запрошую вас приєднуватися до самого Вікімарафону до 1 лютого онлайн або на вікізустрічах. --Acedtalk 19:35, 27 січня 2020 (UTC)

Привіт. Спасибі, що записалися і долучилися до перевірки. Нагадую, що активна фаза проекту триває ще два тижні — до 22 лютого. Разом ми вже відпатрулювали близько 150 статей, але роботи ще багато ) Тож запрошую продовжувати роботу і таким чином допомагати залучати якісний внесок від новачків. Дякую! --Acedtalk 14:01, 8 лютого 2020 (UTC)

Питання від Сем Беннет (22:20, 27 січня 2020)[ред. код]

Вітаю! Створив статтю, але вона не пройшла верифікацію. Потрібна допомога з правильним оформленням. Стаття: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D1%96%D1%8F_%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%8C --Сем Беннет (обговорення) 22:20, 27 січня 2020 (UTC)

@Сем Беннет: Вітаю! По-перше, як мінімум, потрібні джерела. Додайте до статті. Тоді вже можна щось зробити. --Oleh Kushch (обговорення) 07:15, 28 січня 2020 (UTC)

Сторінку Куртєв Віктор Владиславович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Куртєв Віктор Владиславович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 січня 2020. Що ще можна зробити? Kirotsi (обговорення) 04:57, 30 січня 2020 (UTC)

Pictogram voting comment.svg Коментар Цю номінацію здійснив Zibex (ред.№ 27119202, обговорення). --Kirotsi (обговорення) 04:57, 30 січня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Приз Залу слави Leica[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Приз Залу слави Leica був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:21, 3 лютого 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)

Питання від Oleksandra Balyasna (14:36, 12 лютого 2020)[ред. код]

Доброго дня, хочу створити 3 сторінки - про організації, які були засновані мною і моїми колегами. Чи я маю на це право? --Oleksandra Balyasna (обговорення) 14:36, 12 лютого 2020 (UTC)

@Oleksandra Balyasna: Вітаю! Це не заборонено категорично, але небажано так робити через конфлікт інтересів. До того ж, організації мають відповідати критеріям значимості. --Oleh Kushch (обговорення) 18:59, 13 лютого 2020 (UTC)

Гриби[ред. код]

Вітаю. Дякую за долучення до проекту Гриби! Однак при заливці заготовок статей прошу їх доповнювати, перевіряти та правильно категоризувати. Ось, наприклад, одразу стаття Pseudonitschkia parmotrematis. Це не вид монотипового роду, а один з двох видів роду (DOI: 10.1017/S0960428600000998). До того ж обидва види відкрив Кондратюк Сергій Якович, наш співвітчизник. Давайте доповнювати Вікіпедію якісно.--Brunei (обговорення) 20:16, 7 березня 2020 (UTC)

@Brunei: Вітаю. Намагаюся все перевіряти. Про помічені невідповідності у даних Mycobank та Index Fungorum відписався поштою Lars vontrier:
  • Punctillum: у нашій статті 3 види, в англійській та на Index Fungorum — 1 вид.
  • Pycnomma canariense: є однойменний рід бичкових, на Вікіданих був бардак — ніби розібрався (створив багатозначність та елемент даних, до якого приєднав лише статтю шведською).

Усе перевіряю також на Index Fungorum: там теж зазначений 1 вид Pseudonitschkia. На категоризацію зверну увагу. --Oleh Kushch (обговорення) 21:52, 7 березня 2020 (UTC)

Дякую. Добре було б ще хоч щось дописувати до заготовок. --Brunei (обговорення) 21:56, 7 березня 2020 (UTC)
Ілюстрував, там де було чим. Не ризикував дописувати, бо в темі профан. Але спробую. --Oleh Kushch (обговорення) 22:00, 7 березня 2020 (UTC)
Просто за останній тиждень у відповідь на заклик у соцмережах було створено близько 200 стабів. Якщо не поліпшити їх по гарячих слідах, вони застрягнуть на роки. Краще передивитися вже створене, довести до якось мінімально інформативного вигляду. Якщо є питання, в проекті є кілька мікологів, можна до них звернутися. Я теж радо допоможу в межах своєї невеликої компетенції. --Brunei (обговорення) 23:28, 7 березня 2020 (UTC)
@Brunei: Найближчими днями доповню свої. Якщо виникнуть питання, звернуся за консультацією. --Oleh Kushch (обговорення) 18:26, 8 березня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті July Morning[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті July Morning був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:49, 11 березня 2020 (UTC)

Згущівка для вас[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
Дякую за те, що допомогли зробити Вікіпедію якіснішою, долучившись до проекту патрулювання статей Вікімарафону 2020! Acedtalk 12:57, 11 березня 2020 (UTC)

Одетта (співачка)[ред. код]

Доброго вечора! Вітаю з написанням мільйонної статті, якою стала ваша Одетта (співачка)! Будь ласка, спробуйте пошвидше привести статтю до пуття, щоб її можна було показувати людям. Тема дуже вдала для такої статті: цікава особа та ще й привертає увагу до WikiGap, дякую за гарний вибір — NickK (обг.) 22:35, 22 березня 2020 (UTC)

Приєднуюся до привітань! Ви молодець! ) --Yuriz (обговорення) 22:37, 22 березня 2020 (UTC)
Дякую! До ранку зроблю. --Oleh Kushch (обговорення) 22:39, 22 березня 2020 (UTC)
Вітаю! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 22:46, 22 березня 2020 (UTC)
Приєднуюсь до привітань. --Jphwra (обговорення) 23:30, 22 березня 2020 (UTC)
Вітаю!)) --Нікалай Обг. 23:53, 22 березня 2020 (UTC)
а я окремо подякую за тему 10^6-ої статті :) --Helixitta (t.) 00:02, 23 березня 2020 (UTC)
@Helixitta: Приємно, що оцінили тему. --Oleh Kushch (обговорення) 09:33, 23 березня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у місячнику «Мистецтво Північного Відродження»[ред. код]

--Romanbibwiss (обговорення) 08:49, 1 квітня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Оріанті[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Оріанті був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 00:03, 2 квітня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: подяка за участь та повідомлення про сувеніри[ред. код]

Доброго дня! Від імені організаторів щиро вдячний за вашу активну участь у WikiGap 2020. Завдяки вам та іншим учасникам й учасницям українська Вікіпедія отримала понад 1800 нових та поліпшених статей на тему кампанії.

Детальніші попередні результати доступні тут. Також незабаром ми напишемо детальніше про них у блозі й соцмережах «Вікімедіа Україна»: підписуйтесь, щоб стежити за новинами.

За ваш внесок ви отримаєте набір сувенірів від організаторів WikiGap 2020. Хочу повідомити, що, на жаль, через карантин відправка відбудеться не відразу. Наразі офіс «Вікімедіа Україна» закритий на карантин, і ми не маємо повноцінної можливості здійснювати відправки. Коли обмежувальні заходи в Україні буде знято або послаблено, ми обов'язково надішлемо вам сувеніри. Ще зв'яжемось із вами, щоб уточнити деталі відправки.

Якщо маєте питання, пишіть на wikigapAt sign.svgwikimedia.org.ua --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 15:04, 8 квітня 2020 (UTC)

Акція «Культурна спадщина України»[ред. код]

привіт! перепрошую, що турбую. якщо є час та бажання, то запрошую з 18 по 25 квітня, з нагоди Міжнародного дня пам'яток і визначних місць, доповнювати Вікіпедію інформацією про пам'ятки України, що вже втрачені чи перебувають під загрозою втрати --アンタナナ 14:24, 18 квітня 2020 (UTC)

Пропозиція підписатися на щомісячний дайджест новин від «Вікімедіа Україна»[ред. код]

Вітаю!

Щомісяця ГО «Вікімедіа Україна» випускає дайджест з оглядом найважливіших подій та анонсів. Приклад останнього випуску можна подивитися тут. Відтепер дайджест буде публікуватися також і у просторі Вікіпедії.

Щоб не пропустити його, можете підписатися на нього на сторінці Вікіпедія:Дайджест Вікімедіа Україна (у розділі «Підписники дайджесту»). У такому разі щомісяця ви будете отримувати його на своїй сторінці обговорення користувача у Вікіпедії.

Ви отримали це повідомлення, бо є членом/членкинею «Вікімедіа Україна». Підписатися на щомісячний дайджест — це найзручніший спосіб не пропускати важливих новин із життя організації, до якої ви належите, а також допомогти іншим вікіколегам звернути на них увагу ) Дякую! --Aced (обговорення) 18:36, 7 травня 2020 (UTC)

Питання від Dream30white (10:07, 10 травня 2020)[ред. код]

Доброго дня. Звертаюсь до Вас за допомогою. Я тільки починаю писати статті у Вікипедії. Пишу зараз статтю про одну особу. Я не спамлю і не рекламую себе, я пишу не про себе, а про іншу особу. Я надав багато підтвердженнь та доказів на значимість, а Вікипедія ставить мені шаблони на швидке вилучення. Допоможіть будь-ласка. --Dream30white (обговорення) 10:07, 10 травня 2020 (UTC)

@Dream30white: я ж вам написав, що ті джерела не відповдають АД, почитайте що таке Вікіпедія:АД. Плюс я загуглив і нічого не знайшов на того Олександра, окрім вашої статті. Тож перепрошую але це спам і просування невідомої особи --Jphwra (обговорення) 11:21, 10 травня 2020 (UTC)
@Oleh Kushch: Вибачте, при написанні статті допустив велику помилку
@Dream30white: Вітаю! Мушу погодитись із Jphwra: поки джерел для написання статті й підтвердження значимості немає. Можливо, через певний час незалежні авторитетні джерела будуть, й тоді цей музикант та продюсер буде значимий для Вікіпедії. --Oleh Kushch (обговорення) 14:03, 10 травня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Губенко Анатолій Лук'янович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Губенко Анатолій Лук'янович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:40, 12 травня 2020 (UTC)

Сторінку Хейло Галина Михайлівна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Хейло Галина Михайлівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 травня 2020. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 09:57, 17 травня 2020 (UTC)

Сторінку Євпак Віктор Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Євпак Віктор Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 травня 2020. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 01:43, 23 травня 2020 (UTC)

Запрошення у Тиждень Єгипту[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 10:40, 24 травня 2020 (UTC)

Пропозиція адмінства[ред. код]

Шановний користувачу, маю бажання запропонувати Вам стати адміністратором Української Вікіпедії. Упевнений, ці права Вам необхідні, зокрема для удосконалення своєї вікі-діяльності. Був би дуже радий Вашій згоді. Я переконаний, Ви будете хорошим адміністратором! --IgorTurzh (обговорення) 19:37, 1 червня 2020 (UTC)

@IgorTurzh: Дякую за пропозицію! Але мені потрібен час, аби подумати над нею. Мінімум тиждень. Наразі маю багато планів щодо своєї діяльності у Вікіпедії, де адмінство не потрібно або навіть може відволікати. Тим паче, що працюю повільно, не все встигаю, що хочу зробити, а наступні тижні буду завантажений поза Вікіпедією та, можливо, не зможу оперативно відповідати на запитання. В разі позитивного рішення висуну свою кандидатуру. Ця пропозиція, до речі, наштовхнула на думку запропонувати іншим користувачам піти в адміни, що й зроблю. Давно вже не обирали нікого. --Oleh Kushch (обговорення) 08:32, 3 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Амур жаліється Венері[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Амур жаліється Венері був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:13, 4 червня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Венера й Амур (Лукас Кранах Старший)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Венера й Амур (Лукас Кранах Старший) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:34, 6 червня 2020 (UTC)

Шаблон Редагую у статті Амур жаліється Венері[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Амур жаліється Венері був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Редагую}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:38, 12 червня 2020 (UTC)

WikiGap 2020: ваші сувеніри[ред. код]

Вітаю! Ще раз дякую за вашу активну участь у марафоні WikiGap у березні.

Організатори поступово виходять із карантину, тож ми уже готові надіслати вам обіцяні сувеніри за участь. Ми надіслали вам листа вікіпоштою щодо деталей; перевірте його, будь ласка. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 21:51, 17 червня 2020 (UTC)

Вікіконференція 2020[ред. код]

Вітаю! Запрошую проголосувати за дати проведення Вікіконференції, запропонувати теми та доповідачів => Перейти на сторінку обговорення на сайті «Вікімедіа Україна» --AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 13:07, 19 вересня 2020 (UTC)

Сторінку Євпак Віктор Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Євпак Віктор Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 вересня 2020. Що ще можна зробити? Anntinomyобг 07:08, 23 вересня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Supersisters[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Supersisters був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:01, 26 вересня 2020 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у Конкурсі наукових фотографій 2020[ред. код]

Конкурс наукових фотографій 2020

Вітаю!

До кінця листопада триває фотоконкурс Конкурс наукових фотографій 2020 в Україні. Ви брали участь в українських наукових фотоконкурсах раніше, тож, сподіваємося, вас зацікавить і цей.

Конкурс поділяється на п'ять категорій: Люди в науці, Мікроскопія, Живі організми, Нефотографічні зображення, Загальна категорія.

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу у кожній із номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальні умови участь можна прочитати на цій сторінці.

Головна cторінка конкурсу Правила та призи Конкурсні теми Контакти

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) від імені організаційного комітету конкурсу 18:55, 9 листопада 2020 (UTC)

Долучайтеся до марафону «Це зробила вона» про видатних жінок[ред. код]

Вітаю! Ви брали участь у цьогорічній кампанії WikiGap у березні. Долучайтеся також до схожого проєкту, який проходить цього і наступного тижня — марафону «Це зробила вона». Він присвячений покращенню статей про видатних жінок.

Марафон триватиме до наступного четверга 26 листопада. Цього разу ми фокусуємося саме на покращенні уже наявних статей. Можна працювати над покращенням стилю статей за спеціально підготовленими списками, а можна просто доповнювати і вдосконалювати будь-які статті про жінок.

Усі активні учасники й учасниці марафону зможуть отримати сувеніри від організаторів, а три найактивніші редактор(к)и — додаткові подарунки.

Будемо дуже раді вашій участі! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 18:44, 18 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до Транспортного марафону[ред. код]

Circle-icons-brush-pencil.svg
Шановний Oleh Kushch, запрошуємо Вас до участі в «Транспортному марафоні» !
Вітаю! Запрошуємо Вас приєднатися до участі у першому в Українській Вікіпедії Транспортному марафоні, що невдовзі розпочнеться.
Головна мета — створення та доповнення статей транспортної тематики, яка, на жаль, знаходиться у вкрай незадовільному стані.
Автори найбільшого з найбільшим за показником якості і кількості внеском, а також всі учасники, що створять від 10 якісних статей мають можливість отримати цінні нагороди і Вікіордени.

Марафон проходитиме з 30 листопада по 30 грудня 2020 року. Долучайтесь!

--Kisnaak Обг.Внесок 12:44, 21 листопада 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 00:27, 17 грудня 2020 (UTC)

Чи збираєтесь дописувати статтю Supersisters?[ред. код]

Там всього лиш таблицю з {{нп}} перекласти — і буде цілком нічогенька стаття. А поки що як без голови. До речі, в рувікі в таблиці повніші описи. --Franzekafka обг. 01:51, 22 грудня 2020 (UTC)

@Franzekafka: дякую, що нагадали. Дороблю після завершення Транспортного марафону. --Oleh Kushch (обговорення) 11:32, 22 грудня 2020 (UTC)
Радісно чути! Тоді не чіпаю її. Кличте, коли що. --Franzekafka обг. 13:36, 22 грудня 2020 (UTC)

Шаблон Пишу-розділ у статті Supersisters[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Supersisters був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу-розділ}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:46, 13 січня 2021 (UTC)

Шаблон Пишу-розділ у статті Supersisters[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Supersisters був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу-розділ}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:56, 24 січня 2021 (UTC)