Обговорення користувача:Oleh z Kalusha

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Oleh z Kalusha!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 10:28, 27 квітня 2015 (UTC)

Гімни[ред. код]

Привіт! Слухайте, ви дуже багато статей написали, алее усь коротенькі і їх важко знайти. Пододавайте категорій та інтервікі, будьласочка! як Ґміна Блуднікі. категорія та посилання на поляків бо вони теж про них писали. і, доречі, може у поляків ще цікаве щось знайдете. а ще за правилами назву виділяють у заголовку. і можна було б у посилання щось додати. дякую! --Andrew J.Kurbiko (обговорення) 23:08, 7 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 09:16, 9 червня 2015 (UTC)

Буковець[ред. код]

Вітаю, а не маєте якихось посилань, статей у місцевій пресі про обладнання криївки УПА в Буковці? Mykola Swarnyk (обговорення) 18:49, 9 листопада 2015 (UTC)

Вулиця Андрусяка[ред. код]

вітаю! дуже вас прошу, коли створюєте статті про вулиці, в шаблоні {{DEFAULTSORT}} назву вулиці вказуйте "навпаки", на приклад: {{DEFAULTSORT:Андрусяка вулиця}} (сортування буде за слово "Андрусяк"), а не {{DEFAULTSORT:Вулиця Андрусяка}}, як вказали ви. Бо так як ви написали - взагалі втрачається сенс у цьому шаблоні. Дякую! Yuriy Kvach (обговорення) 12:41, 2 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:00, 7 березня 2016 (UTC)

Ґ/Г[ред. код]

Привіт. Будь ласка, зверніть увагу, що було колись обговорення Вікіпедія:Перейменування статей/Ґміни → Гміни. Було прийнято рішення відповідно до правопису та авторитетних джерел писати гміна. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:24, 12 травня 2016 (UTC)

Повторно прошу вас використовувати гміна, а не ґміна. --Максим Підліснюк (обговорення) 21:36, 13 травня 2016 (UTC)

Чорна Вода ( Малопольське воєводство)[ред. код]

Прохання навести ладу, бо існує Чорна Вода (Малопольське воєводство). З повагою, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:21, 26 травня 2016 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Привіт! Подумайте над подачею заявки щодо набуття прав патрульного. Ви робите чисельні правки, фактично всі з яких можна затверджувати, але вони розпатрульовують статті. Також, просив би вас зробити сторінку користувача та коротко розказати про себе в вигляді юзербоксів чи іншим зручним для вас чином. — Alex Khimich 20:36, 12 червня 2016 (UTC)

о. Володимир Коновалець[ред. код]

Вітання! Ви внесли допис у статтю про Озерянку (Зборівський район), ніби тут народився о. Володимир Коновалець[1]. Я не знайшов підтвердження в інших джерелах, що він народився саме тут. Є інша інформація, про те, що він в Озерянці був парохом[2].--Микола Василечко (обговорення) 05:13, 22 червня 2016 (UTC)

Микола Василечко, якщо ставите на СО комусь виноски, не забувайте про {{reflist}}, а то тягнуться вони у самий низ і там заважають. — Alex Khimich 06:48, 10 квітня 2018 (UTC)
  1. Ігор Лазоришин, Зеновія Годованець. Брат Євгена Коновальця // Галичина. — 2016. — 14 червня.
  2. Роман Горак. Родовід Євгена Коновальця в офіційних документах // Визвольний шлях. — 1993. — № —12. — С. — 1492—1494.

о. Маркіян Шкірпан[ред. код]

Вітаю! всі мені відомі джерела (переважно статті-некрологи) вказують, що о. Маркіян Шкірпан народився в с. Маластів Горлицького повіту, проте Ви додали його до уродженців с. Овчари… чи це технічна помилка, чи може Ви маєте якісь первинні джерела до його життєпису? --G.Tuono (обговорення) 10:34, 15 серпня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Oleh z Kalusha:, запрошую вас до участі у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. Починати можна -- вже зараз.--Yasnodark (обговорення) 13:01, 4 вересня 2016 (UTC)

Ґміна УгорнікіҐміна Угорники[ред. код]

Дай, Боже, здоров'я! Як Ви дивитись на таке (також на всі ці «адмінодиниці»)? Дякую за відповідь. --Бучач-Львів (обговорення) 06:42, 19 вересня 2016 (UTC) Вибачайте, Ви мовчите. Тому перейменую, бо це село має нашу - українську - назву. Успіхів! --Бучач-Львів (обговорення) 12:06, 25 вересня 2016 (UTC)

Доброго дня! Абсолютно згоден, що треба писати Ґміна, Ґрудзьондз тощо. Але тут у вікі є правописне лобі, і за будь-яке перейменування мною з вживанням букви Ґ «доброзичливці» (їх є кілька) зразу мене можуть заблокувати. --Бучач-Львів (обговорення) 07:26, 27 вересня 2016 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Мої вітання! Ви не думали щодо подання на статус патрульного або хоча б автопатрульного? Можливо, час податися? :) --Goo3 (обговорення) 06:58, 21 вересня 2016 (UTC)

Можливо, все ж варто податись? --Goo3 (обговорення) 10:25, 15 листопада 2016 (UTC)

Кременецький повіт (Російська імперія)[ред. код]

Вітаю! Ця одиниця має тільки опосередкований стосунок до УНР, або й взагалі не має. Див. Волость (УНР), Закон УНР про адміністративно-територіальний поділ України. Варто писати Українська Держава. також Кременецький повіт (1921-1939). Тут треба розробити систему. Що Ви на те скажете? --Бучач-Львів (обговорення) 09:29, 29 вересня 2016 (UTC)

Дякую за виправлення, повністю згоден і врахую.

Чахари-Збараскє та інше[ред. код]

Вітання! Поясніть, будь ласка, що за така транскрипція? Хоч як там воно з польської, але село називається, й у ті часи напевно українською називалося Чагарі Збаразькі. --Микола Василечко (обговорення) 09:04, 12 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю! Перекручення поляками українських назв має не лише документальне значення, а й виражене комічне (як у тому анекдоті про «піво». Дану назву почепрнуто з тексту закону. З повагою. Олег.
Той комізм можна у газетних статтях описати, а тут, вважаю, цього робити не варто: виглядає, що самі з себе насміхаємося. --Микола Василечко (обговорення) 10:54, 12 жовтня 2016 (UTC)
  • Привіт, також хотів звернутись із цього питання. Думаю, що транслітерація недоречна, потрібно давати українські назви. Ми ж не називаємо місто Львув, а Львів. Навіть Кракув так не називаємо. --yakudza 21:07, 21 грудня 2016 (UTC)

Гміни і волості[ред. код]

Ще одне питання. Бачу, що ви систематично описуєте адміністративний устрій українських земель за часів Польщі, я коли писав одну статтю, побачив, що ви подаєте посилання на волості, а не гміни [1]. Як гадаєте, чи варто робити окремі статті для Волинського воєводства для волостей і гмін? Часто їх устрій збігається але інколи ні. --yakudza 21:18, 21 грудня 2016 (UTC)

Бучач[ред. код]

Вітаю! Дякую Вам за доповнення. Однак хочу Вас попросити: маю намір трохи скоротити розділ Історія в статті. Чи вважаєте Ваш допис «недоторканим»? Дякую - вибачайте. --Д-D (обговорення) 08:24, 27 грудня 2016 (UTC)

Вітаю! Я дякую Вам саме за те, що Ви виправляєте моє недоречне розміщення даної інформації, а тому повністю Вам довіряю щодо корекції.

Ланьцютський повіт[ред. код]

Христос ся рождає! Перепрошую, але то хибна назва (місто Ланьцут). Є сучасний Ланьцутський повіт. Можете перейменувати Ланьцутський повіт (Австро-Угорщина), або просто додати до статті Ланьцутський повіт. Успіхів! --Д-D (обговорення) 09:29, 15 січня 2017 (UTC) Славімо Христа! Цю помилку попередників я зауважив при першому ж перегляді цієї сторінки, але не набрався відваги її виправляти. А назву при виправленні найкраще записати Ланьцутський повіт (1867-1939). Честь! --Oleh z Kalusha-- 19.16, 15 січня 2017 (UTC)

Ґміна Кшивчице[ред. код]

Будь ласка, не використовуйте польську транскрипцію для передачі назв адміністративних одиниць на території України. Це суперечить історичній традиції, джерелам і правопису. --yakudza 19:43, 4 травня 2017 (UTC)

Олеже, давіс змістовне й раціональне пояснення...і пристаю на твої думки.... але тепер згідньо нього треба обробити статті, тоді в спільноти відпадуть претензії..... щось на кшталт:--Когутяк Зенко (обговорення) 06:48, 6 травня 2017 (UTC)

Ґміна Гуссакув (пол. Gmina Hussaków) — колишня (1934—1939 рр.) сільська ґміна Мостиського повіту Львівського воєводства Польської республіки (1918—1939) рр. Створена польськими урядовцями в часи пацифікації, задля вилучення української суспільної складової(війтів та жандармів) й заміни її польською національною. Центром ґміни обрано було село Гусаків, де була наявна компактна польська меншина.
1 серпня 1934 року було створено польський поліційний постерунок та польська адміністрація ґмін Гуссакув у Мостиському повіті. До неї увійшли сільські громади: Баліце, Боляновіце, Бойовіце, Гориславіце, Гуссакув, Йорданувка, Люткув, Мочеради, Мислятиче, Радохоньце, Тамановіце, Злотковіце[2].

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Греко- і римо-католики[ред. код]

Ці слова пишуться через дефіс! Я вам колись вже про це казав, а ви далі ігноруєте правопис. Так само й чергування у/в між словами. Виправляйтеся і не пишіть з помилками. --Микола Василечко (обговорення) 04:57, 7 червня 2017 (UTC)

Вітаю! Але жодного обговорення написання даних слів у мене з Вами не було, бо я б послався на §25 Правопису. Щодо чергування у/в допускаю механічну описку, але наведіть мені її розміщення для виправлення. Загалом щодо Правопису як україномовна людина маю великі претензії до інших параграфів Правопису, а саме внесених Кагановічем змін; і ці параграфи не заставлять мене поламати мізки і язика, а тільки наголошувати на їх штучності й чужорідності (хоча в останніх двох словах я зужив зміну Кагановіча для родового відмінка ІІІ відміни). З повагою. --Oleh z Kalusha--
Та було десь. В академічному орфографічному словнику чітко зазначено через дефіс. Щодо чергування у/в, то досить глянути на ваш список спостереження і побачити, де і що я виправив. --Микола Василечко (обговорення) 08:44, 7 червня 2017 (UTC)
Важливим критерієм є рік видання словника, хоча часто й видані після 1992 року словники ігнорують чинні норми правопису. З повагою. --Oleh z Kalusha--
У мене 9-те видання (2009). Новішого ніби нема. --Микола Василечко (обговорення) 12:47, 7 червня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 12:25, 30 липня 2017 (UTC)

Вітаю! Щиро вдячний за запрошення, але не маю необхідного вільного часу. З повагою. --Oleh z Kalusha--

Запрошення до Місяця Боснії і Герцеговини[ред. код]

Пане Олеже!

Запрошую Вас до роботи в рамках Місяця Боснії і Герцеговини.

Хоча сам місяць триватиме з 1 до 30 вересня, створити потрібні для Української Вікіпедії статті або покращити вже наявні хоча б до рівня добрих можна вже зараз!

З повагою Олесь Діброва (обговорення) 14:04, 7 серпня 2017 (UTC)


Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, розпочався місячник фантастики, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.

Також прошу вас також висловитися щодо банера для проекту на сторінці Вікіпедія:Кнайпа (пропозиції) у відповідній рубриці знизу.--Yasnodark (обговорення) 14:31, 23 вересня 2017 (UTC)

Наймальовничіший міст[ред. код]

Вітання! А що це за газета така, яка визнала цей міст наймальовничішим? Я ось нічого не знаходжу про «Автодорожну галузь України», хто її видає, де? --Микола Василечко (обговорення) 20:07, 11 листопада 2017 (UTC)

Категоризація[ред. код]

Вітаю, пане Олеже. Дякую за Ваш внесок. Хотів би звернути Вашу увагу на правило цього проекту ВП:КАТ, а саме на те, що «статтю не слід відносити до категорії і, одночасно, до підкатегорії цієї категорії». Тобто, якщо населений рункт входить до категорії Надсяння, то до нього не слід додавати категорії вищого порядку Закерзоння, Історичні землі України і т. ін., бо Надсяння вже є підкатегорією цих категорій. Заразом, прошу Вас звернути увагу на те, що у назвах, започаткованих Вами статей про населені пункти, трапляються назви із сумішшю розкладок, наприклад, Костева і Вара містили латинську літеру «a». Я їх перейменував. --Олег (обговорення) 08:19, 8 грудня 2017 (UTC)

талергоф[ред. код]

Доброго часу, зауважив, що у декількох статях про лемківські села ви додали відомості про арешти й ув'язнення селян за москвофільство. Могли б ви додати джерела, з яких отримали цю інформацію? Дякую, з повагою,--fed4ev (обговорення) 19:33, 2 лютого 2018 (UTC)

Вітаю! Вдячний за зауваження, переважно джерело вказане в тому чи сусідньому абзаці, не вказую джерела тільки при отриманні інформації з польської вікіпедії. До статтей про лемківські села планую повернутися навесні - після опрацювання масиву шематизмів. З повагою. --Oleh z Kalusha--

Город[ред. код]

Вітаю! Звертаю Вашу увагу на Вашу правку в Город (значення). Ви подали сумнівне твердження, не засвідчене джерелом, а потім прибрали поставлений мною шаблон «Джерело?» Походження розмовного «город» у значенні «місто» неясне: це може бути насправді семантична калька з російського «город», а може бути питомо українським архаїзмом. Ви можете прибрати шаблон тільки після посилання на авторитетне джерело. З повагою. --В.Галушко (обговорення) 16:16, 12 лютого 2018 (UTC)

Автопатрульний[ред. код]

Вітаю. Ви працюєте за визначеною тематикою. Створені Вами сторінки добрі. Чи готові Ви отримати статус автопатрульного, який дасть Вам можливість затверджувати власні сторінки та позбавить мене можливості імітувати бурхливе патрулювання? Дякую--SitizenX (обговорення) 21:11, 20 березня 2018 (UTC)

Вітаю! Вдячний за довіру, однак добігають останні вільні дні, а далі навряд чи скоро повернусь до цього гобі. --Oleh z Kalusha--
Автопатрульний - сам собі перевіряючий без інших зобов'язань. --SitizenX (обговорення) 05:45, 21 березня 2018 (UTC)
Oleh z Kalusha, вам статусу не нададуть, якщо ви не відповісте на запитання і все потрібно робити заново. Будь ласка, перегляньте[2] там ще раз все і дайте відповідь так/ні — Alex Khimich 06:48, 10 квітня 2018 (UTC)
  • Мені всеодно на ті дитячі питання. Ваш внесок відповідає ВП:ПАТ. Питання одне чи Ви згодні бути автопатрульним?--Чорний Кіт Обг. 19:06, 11 квітня 2018 (UTC)
    Питання знято, так як Вам надали статус автопатрульного ). Дякую за внесок!--Чорний Кіт Обг. 20:43, 12 квітня 2018 (UTC)
    Отже, тепер Вас ніхто не діставатиме, Вам потрібно ще перевірити та затвердити те, що Ви писатимете чи написали. Робота над сторінкою матиме закінчений вигляд.--SitizenX (обговорення) 04:34, 13 квітня 2018 (UTC)

Сумнівна етимологія[ред. код]

Вітаю! Звертаю Вашу увагу на те, що Ви додали на сторінку Берлин сумнівні факти без джерел. Прошу протягом трьох днів уточнити інформацію. З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:35, 9 серпня 2018 (UTC)

Також нагадую про відсутність джерел на Вулиця Левицького Романа і інформацію без джерела на Олешичі. --В.Галушко (обговорення) 17:44, 9 серпня 2018 (UTC)
Вітаю! Пошук підшивки журналу «Жовтень» кінця 1980-х, а тим більше статті про перейменування Берлінів у СРСР потребують так багато часу, що я радше погоджусь на анекдотичну версію про замовлення карет німецькими панами у глухому галицькому селі. У статтю Олешичі я вніс джерела, у статтю Вулиця Левицького Романа внесу за нагоди. --Oleh z Kalusha (обговорення) 22:19, 10 серпня 2018 (UTC)
Добре, що Ви дослухались до критики, але повторюю, що твердження без джерел є недопустимі. Поки етимологічний розділ слід прибрати, а коли Ви знайдете джерело, тоді повернете перевірену інформацію (тільки без твердження, «бер» начебто є праіндоєвропейською назвою ведмедя, оскільки ця етимологія суперечить науці: мені доводилося читати аналогічне в псевдонауковій літературі). А «Берлин» може походити: 1) від назви карети; 2) від назви міста Берлін; 3) від когось на прізвище Берла. Але це все ОД, тому я не маю права писати це в статті. --В.Галушко (обговорення) 22:39, 10 серпня 2018 (UTC)
Дякую за реалістичну версію №3, яка ніколи б не викликала у мене заперечень. Але оскільки її немає у статті, то не вважаю там потрібною. Як і перші дві анекдотичні версії, які навіть попри їх опублікованість у псевдонауковій літературі створюють атмосферу глибокого хуторянства у статті Берлин, і ведмежа версія тільки поглибила атмосферу, нічим не зіпсувавши її. Тож варто всі їх зняти одночасно. З повагою --Oleh z Kalusha (обговорення) 18:51, 11 серпня 2018 (UTC)

Барановець[ред. код]

Вітаю, питання відносно другої букви "а" у назві. В оригіналі pl:Barnowiec (województwo małopolskie), Шематизм греко-католицького духовенства дає Барновець. Описка чи якісь інші джерела? Бажаю успіхів!--Rar (обговорення) 18:09, 2 жовтня 2018 (UTC)

Я не міг ігнорувати запис назви у переліку "Акція «ВІСЛА»: Список виселених сіл і містечок". З повагою --Oleh z Kalusha (обговорення) 22:31, 4 жовтня 2018 (UTC)
Треба би було глянути як в книжці звідки походить цей список, поки що перейменую з уточненням воєводства, бо є ще один Барановець. Успіхів! --Rar (обговорення) 14:58, 7 жовтня 2018 (UTC)

Третій тиждень Польщі[ред. код]

Доброго дня! Прошу Вас взяти участь та підтримати проведення третього тижня Польщі, присвяченого століттю незалежності Польщі. Дякую!--DiMon2711 11:12, 1 листопада 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:57, 15 листопада 2018 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:18, 16 березня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:48, 6 вересня 2019 (UTC)

Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Івано-Франківська область/Калуський район[ред. код]

Доброго дня! Дякую за працю зі списком. Однак, не потрібно під час конкурсу вставляти світлини до конкурсних списків — по завершенні конкурсу їх автоматично проставить бот. Це потрібно для того, щоб учасники конкурсу могли легко побачити за які саме об'єкти вони отримають більше балів. Проставила ідентифікатори у Ваших файлах на Вікісховищі, щоб бот їх зміг прочитати.

Однак, маю питання. Ви вставили назви цих файлів, але вони відсутні:

З того, що я зрозуміла звідси, у Вас можуть бути контакти скульптора (Ігор Семак)? В Україні, на жаль, відсутня «свобода панорами», відповідно, так, без письмового дозволу автора (скульптора) — на Вікісховище таку світлину завантажити не можна. Я можу підготувати текст, якщо у Вас є номер мобільного чи електронна адреса пана Семака, ми зможемо відновити ці файли. Тут про це описано детальніше: Вікіпедія:Дозволи.

Також тут певна плутанина:

  • File:Бабин Середній. Могила героям.jpg — потрібно буде уточнити чи це символічна могилу борцям за волю України (ID 26-228-0161) чи символічна могила борцям за волю України (ID 26-228-0052). виглядає як помилка у списках з дубльованим об'єктом --アンタナナ 04:36, 8 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:14, 20 вересня 2019 (UTC)

Назви сіл[ред. код]

Вітаю, поясніть чому у статтях про ґміни і повіти міжвоєнної Польщі ви транслітеруєте польські назви наших сіл і міст, замість того щоб вживати лише українські? Я впевнений на 100% що наші прадіди і прабаби не говорили "гужа", "дольна", "жека" і т д щодо назв своїх рідних н. п., тоді який сенс в цьому?--August (обговорення) 00:38, 27 вересня 2019 (UTC)

@Augustus-ua:Вітаю! З наведених Вами слів я використовував хіба «дольна», і то лиш з причини саме такої офіційної назви в тодішніх документах. Аналогічно чинила і радянська влада, а переходила до іншої назви тільки після відповідного указу Президії Верховної ради УРСР. Цитуванням окупаційної назви-покручу я демонструю нехтування окупантом українців, нехтування ним історичної назви (якою називали село наші прадіди і прабаби), способу окупанта привласнити нашу землю, на заваді чого була наявність наших прадідів. Тобто перекручення окупантом української назви є фактом і доказом зазіхання окупанта на нашу землю і саме таку мету має обмежене цитування перекручених назв. Подібна причина в цитуванні назв гмін, мережу яких запроваджено після пацифікації в 1934 році для повного усунення українців від самоврядування. Внаслідок повної відсутності поляків у значній частині сіл українці до 1934 року неминуче опинялися серед сільських війтів, а після впровадження ґмін поліція призначала виборчу комісію виключно з поляків, а та комісія знімала всі виборчі списки крім польського. Для знущання і висміювання українців по-єзуїтськи могли залишити голосування на одній чи двох виборчих дільницях, де в українців трапився неадекватний чи слабенький кандидат. Саме меті наявності поляків у кожній ґміні було підпорядковане формування ґмін, адміністративним центром обов'язково визначалося село з наявністю поляків. Зміна польських назв ґмін на українізовані створює ілюзію українськості цієї мережі всупереч агресивному антиукраїнському її наповненню. На противагу польському періоду німці в 1941-1944 роках допустили обрання українцями волосних управ, і цей період мережа вже носила назву «волості», а не «ґміни». З повагою.--Oleh z Kalusha (обговорення) 11:37, 29 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:52, 3 жовтня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:10, 11 жовтня 2019 (UTC)

Місячник пам'яті користувача Qweasdqwe[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучитись до учасників місячника пам'яті користувача Qweasdqwe, що проходить від 4 листопада до 4 грудня 2019 року.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 17:00, 5 листопада 2019 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)