Обговорення користувача:Oleksandr-LV

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Oleksandr-LV!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--MaryankoD (обговорення) 18:29, 25 березня 2012 (UTC)

Залізничний район (Львів)[ред. код]

Доброго дня, пане Олександре. Бачу ви закінчили із Залізничним районом. Переробіть будь ласка червоні посилання із варіанту [[Церкву святого Андрія]] на [[Церква святого Андрія|Церкву святого Андрія]]. І таким чином слід зробити ревізію усіх червоних посилань (там таких багато). Оскільки якщо статті і з'являться, то назву матимуть лише у називному відмінку і нинішні посилання так і не запрацюють. Виправити потрібно і такі як ''церкву [[Покрови Пресвятої Богородиці]]'' (себто посилатись не на статтю про Покрову, а на майбутню церкву і в називному). Я міг би й сам це усе виправити, але думаю, вам корисніше буде з усім розібратись самостійно.
Окремо відзначу питання із джерелами. Раз ви подали в кінці список літератури, то зробіть будь ласка виноски - що звідки взято. Бо щоб перевірити якесь твердження зі статті, доведеться перебрати усі сотні сторінок вказаної літератури (можливість перевірити усі твердження зі статті - один з головних принципів Вікіпедії описаний у ВП:В). Якби стаття була невелика, або у джерелах невелика кількість сторінок, то нинішній варіант ще підійшов би. Але ви подали книжки по 500-700 сторінок кожна. Я у таких випадках роблю, як у статті Фортифікації львівських передмість. Ну і наостанок - оформіть трохи інтернет-посилання, гляньте, як це зроблено в інших статтях, оберіть собі якийсь прийнятний варіант. При чому зверніть увагу - без http вони не працюють. Успіхів.--Сергій (oбг.) 11:36, 9 травня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Франківський район[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Франківський район був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:05, 17 травня 2012 (UTC)

Списки пам'яток Львова для конкурсу «Вікі любить пам'ятки»[ред. код]

Доброго вечора!

З 1 вересня стартує конкурс «Вікі любить пам'ятки», метою якого є завантаження на Вікісховище світлин пам'яток з багатьох країн світу. Цього року до цієї ініціативи приєдналася й Україна, однак при організації конкурсу виникли труднощі з обробкою списків: оскільки в Україні немає реєстру пам'яток, нам зазвичай надходять лише сирі списки.

Для успішного проведення конкурсу нам потрібна допомога львів'ян у підготовці списків пам'яток Львова. Коротка інструкція з обробки списків знаходиться тут, основна робота полягає в простановці координат та вікіфікації списків. На жаль, наразі на мапі Львова не позначено жодної пам'ятки, в той час як у Києві та Одесі на мапі вже є більше тисячі пам'яток. Будь ласка, візьміть участь в обробці списків пам'яток Львова!

Дякую! — NickK (обг.) 22:56, 26 серпня 2012 (UTC)

Шевченківський район (Львів)[ред. код]

Доброго дня! З прийдешніми святами! Зверніть увагу на надмірну верифікацію у даній статті. Не слід кожного разу ставити посилання на рік, число, військове звання. Надмірність верифікації псує статтю так само як і її відсутність.--DenysZ Обг 11:56, 31 грудня 2012 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:34, 25 липня 2013 (UTC)

Немирівський район (Львівська область)[ред. код]

Посилання зі створеної Вами статті на сайт histrory.org.ua не відповідають. Не знаю, це тимчасові проблеми чи помилка в адресі. Перевірте, будь ласка. Якщо протягом певного часу лінки не запрацюють, їх доведеться видалити та позначити відсутність джерел. Також надалі робіть посилання з осмисленим текстом та об’єднуйте ref-и на одне й те ж саме джерело (зверніть увагу на те, як я виправив робочі посилання). --ReAl (обговорення) 18:28, 11 серпня 2013 (UTC)

Допоможіть[ред. код]

Створив сторінку Видне (місто), однак мені ніяк не вдається додати українську мову до переліку мов, якими існує ця сторінка. Може хтось допоможе і пояснить як це робити?

Вітаю! Зайдіть на сторінку про цей населений пункт іншої вікі й зліва натисніть на лінк «редагувати посилання» чи як там воно буде написано, залежно від мови вікі. Ви вийдете до проекту Вікідані, куди й слід додати українську інтервіку.
І ще невеличка заувага щодо ваших нових статей. Погляньте на вже існуючі аналогічні статті й спробуйте оформити і ваші в подібному стилі (категорії, шаблон: Село Росії) . Занадто маленькі статті, за правилами вікіпедії, можуть бути вилученими, шкода було б вашої роботи. Іловка — це приклад мінімального стабу, менші статті не підуть. З повагою, --Romanbibwiss (обговорення) 19:59, 9 жовтня 2013 (UTC)
До речі, ви можете зразу тут писати. Цих сіл ви не знайшли, бо росіяни таких статей також не мають. Див.: ru:Городское поселение Высоковск. Тобто інтервікі додавати в цьому конкретному випадку непотрібно. Якби ви поставили на всі статті шаблон та вставили назву села в саму статтю (Троїцьке (рос. Троицкое) — село…), то вже було б достатньо.--Romanbibwiss (обговорення) 20:21, 9 жовтня 2013 (UTC)

Бородіно (Дмитровський район)[ред. код]

Доброго дня, вельмишановний! Стала дрібненька хиба - в шаблоні зазначено Бірлово. Я не наважився без Вас виправляти. Дякую. --Л. Панасюк (обговорення) 10:34, 16 листопада 2013 (UTC)

Статті[ред. код]

Вітаю! Бачу, Ви створюєте статті про населені пункти Росії. Утім, вони у Вас мають трохи дивну структуру. У кожній статті має бути визначення предмета. Наприклад, Київ - столиця України... Крім того, зважайте на правопис. Що це за написання Муравьево? --Bulakhovskyi (обговорення) 21:35, 21 листопада 2013 (UTC)

Допоможіть[ред. код]

Мені заблокували мою ІР-адресу -- без жодного приводу, можливо це пов'язано з змінами в програмному забезпеченні Вікі, однак в результаті я не можу редагувати Вікі з домашнього компа а також якось виправити цю ситуацію -- не надто лдобре знаю англійську:-) У підсумку мені при рьедагуванні коду вискакує таке повідомлення: У вас нема дозволу на редагування цієї сторінки з такої причини: Ваша IP-адреса вже заблокована на усіх вікі. Блокування зроблено Trijnstel (meta.wikimedia.org). Причина подана у Open proxy. • Початок блокування: 21:37, 6 грудня 2013 • Закінчення блокування: 21:37, 6 грудня 2014 Ваша поточна IP-адреса є 46.119.126.55. Будь ласка, включіть усі деталі вище у будь-які запити, що ви зробите. Якщо ви переконані, що вас заблоковано помилково, то можете знайти додаткову інформацію та вказівки на глобальній політиці No open proxies. Іншими словами, для обговорення блокування, будь ласка, розмістіть запит на перевірку у Метавікі.

Спробуйте зараз--RLuts (talk) 08:50, 15 березня 2014 (UTC)

Що ви робите?[ред. код]

Вітаю! Ви не бажаєте почитати правила українського правопису? У ваших статтях купа помилок, зокрема в назвах. Куди в назві Залесє (Клинський район) дівся м'який знак? Таких прикладів наведу десятки. Після ваших статей треба виправляти і виправляти. Утім, виправляти нема кому: у Вікіпедії грамотних користувачів обмаль. Уважно, будь ласка. Ви все-таки журналіст. --Bulakhovskyi (обговорення) 15:36, 24 липня 2014 (UTC)

Населені пункти міського поселення Кубинка[ред. код]

Я вас вітаю. Використовуйте будь-ласка для НП Кубинка замість шаблону {{Населені пункти}}, шаблон {{Кубинка}}. Приклад заміни тут. --ValeriySh (обговорення) 21:05, 24 вересня 2014 (UTC)

Теж саме Ви зробили для населених пунктів Клинського району Московської області. --ValeriySh (обговорення) 17:47, 19 жовтня 2014 (UTC)

Путін — хуйло[ред. код]

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що стаття повинна опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у добрі статті [1]. --Jeromjerom (обговорення) 08:11, 29 вересня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Селище Будинку відпочинку «Бекасово», Афанасовка, Івановка (Наро-Фомінський район)[ред. код]

Салам! Якщо не важко - виправте, в розділі Розташування йдеться чомусь про селище Александровка--Zvr (обговорення) 21:05, 6 квітня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:03, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 12:20, 9 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Монголія[ред. код]

Вітаю! Побачив ваш внесок. Систематично узялись розробляти тему адміністративного поділу Монголії. Це добре. Втім є деякі зауваження з оформлення. Подивіться на зміни в статті Дорволжин (відкрийте «редагувати код»), проаналізуйте. Будьте уважними з цифрами — перевіряйте. Не полишайте присутніми в статті шаблонів, що не працюють, або написані з помилками. Користуйтесь спеціальними символами під вікном редагування, або на вкладці «Спеціальні символи» вгорі — км², °C. Розставляйте посилання на джерела на твердження в тлі статті. Це значно покращить ваш внесок в майбутньому. Виникнуть питання, звертайтесь. З повагою до вашої праці.--Dim Grits 12:54, 17 серпня 2015 (UTC)

Кожуун[ред. код]

А ви впевнені, що кожуун в родовому відмінку має закінчення а, а не у? Зазвичай адмін. одиниці мають закінчення -у.--Анатолій (обг.) 19:23, 26 вересня 2015 (UTC)

Осипово, Карпово (Солнечногорський район), Захар’їно, Заовраж’є, Ригіно[ред. код]

Доброго часу доби! Якщо не важко визначтесь до чого тут Бедово? Ще, вельми хтів би, що б ВИ у статтях розрізняли село і присілок--Zvr (обговорення) 16:26, 24 жовтня 2015 (UTC)

Редіно, Скородумки, Снопово, Талаєво, Тимоново, Хметьєво, Селище будинку відпочинку Володимира Ілліча, Селище санаторію Міністерства оборони, Сенеж (селище), Дергаєво[ред. код]

Доброго часу доби! Якщо не важко, перевірте чисельність населення цього населеного пункту на 2010, то є певна різниця з рувікі...--Zvr (обговорення) 00:55, 27 жовтня 2015 (UTC)

Дергаєво[ред. код]

Ще таке: до чого до Дергаєво є Голявіно?--Zvr (обговорення) 01:41, 27 жовтня 2015 (UTC)

Пересвєт (міський округ)[ред. код]

Хтів би уточнити хто є мером, як в рувікі — Антонов Юрий Борисович, або як у Вас — Андрій Ситников?--Zvr (обговорення) 02:12, 27 жовтня 2015 (UTC)

Тива[ред. код]

Правильно писати відстань до Турана, до Кизила, адже міста ч.р. в родовому відмінку мають закінчення -а,-я.--Анатолій (обг.) 21:45, 20 грудня 2015 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:13, 7 березня 2016 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

Надлишкова вікіфікація[ред. код]

Вітаю. «Уникайте посилань на дати, з якими не пов'язано вагомих щодо теми статті подій.» Користі від того немає. Тим паче, не варто цього робити, коли це все, що Ви робите у статті. Засмічується список спостереження. Дякую за розуміння. --Олег (обговорення) 03:35, 14 квітня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Білогорща[ред. код]

Стосовно вулиць Курмановича і Конюшинної. Вони якось не сходяться з Білогорщею. Вона є західніше П'ятого парку, а ці дві вулиці йдуть південніше його. Тому я б видалив ці вулиці з {{Білогорща}}, ну і відповідно саму інформацію у відповідних статтях виправив. Конюшинна -- це скоріше Скнилів, а Курмановича з'єднує його з Левандівкою--Unikalinho (обговорення) 10:49, 15 травня 2017 (UTC)

Сторінку Шаблон:Головні вулиці Стрия номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Головні вулиці Стрия, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 липня 2017. Що ще можна зробити? --Andrei Kurbiko (обговорення) 23:30, 2 липня 2017 (UTC)

Сторінку Площа Народна номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Площа Народна, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 серпня 2017. Що ще можна зробити? --Acedtalk 20:43, 23 серпня 2017 (UTC)

Конкурсант. Смертоносне шоу[ред. код]

Шановний Oleksandr-LV, оцініть, будь ласка, мою статтю у номінації на добру.
Заздалегідь дякую!
З повагою,
Ilay007 (обговорення) 19:37, 7 вересня 2017 (UTC)

Патрулювання[ред. код]

Вітаю, Oleksandr-LV. Останній ваш внесок є конструктивним і загалом відповідає основним вимогам до статей Вікіпедії. Чи не бажаєте ви приєднатися до системи патрулювання, подавши заявку на права патрульного? Для цього необхідно ознайомитися із правилами патрулювання, бажано привести у відповідність до вимог останні ваші статті, шаблони й категорії; дати лад завантаженим файлам. Зверніть також, будь ласка, увагу на те, що патрулювання не є обов'язком, а лише правом і допомогою іншим патрульним, які не будуть змушені перевіряти ваші редагування. --yakudza 19:25, 17 жовтня 2017 (UTC)

Доброго ранку! Вже майже місяць пройшов, як Ви подалися на патрульного. Добре було там дати відповіді. Дякую!--Nickispeaki (обговорення) 09:10, 13 листопада 2017 (UTC)

Сторінку Львівська бруківка номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Львівська бруківка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 жовтня 2017. Що ще можна зробити? Nickispeaki (обговорення) 22:24, 26 жовтня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сурхандар'їнська область[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сурхандар'їнська область був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:52, 23 січня 2018 (UTC)

Людкевич[ред. код]

Привіт. Хотів спитатись, навіщо Ви перейменували в основний простір чернетку того користувача?[2]--Aeou 18:53, 5 березня 2018 (UTC)

Помилково, не побачив, що це чернетка

Неякісні переклади[ред. код]

Вітаю! Дякую за Ваш внесок, але маю повідомити, що багато Ваших статей не відповідає вимогам ВП: ПАТ, а саме через велику кількість мовних помилок (зокрема, статті 2016 року). Складається враження, що Ви недостатньо знаєте українську мову й використовуєте автопереклад з російської. Якщо Ви не можете відмовитися цілком від автоперекладу, бажано ретельніше вичитувати текст, звертатися по консультацію до словників. З повагою --В.Галушко (обговорення) 11:45, 13 жовтня 2018 (UTC)

Сторінку Гиль номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гиль, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 грудня 2018. Що ще можна зробити? --В.Галушко (обговорення) 17:54, 19 грудня 2018 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Турянський Юрій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Турянський Юрій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:36, 19 серпня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Турянський Юрій Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Турянський Юрій Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:38, 1 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Пайарицький туман[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Пайарицький туман був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:20, 6 жовтня 2019 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:06, 26 грудня 2019 (UTC)

Тиждень корінних народів Америки[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 13:37, 20 лютого 2021 (UTC)

Статус файлів[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли, список яких вказаний нижче. Однак на сторінці опису файлів немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даних файлів, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлів, тобто дати посилання на сайти (або інші джерела), з яких ви взяли ці файли, а також умови використання файлів із вказаних сайтів.

На сторінці опису файлів завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковані ці праці. Якщо ви є їх автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файли під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажені вами файли із сервера.

Список файлів:

  1. File:Cerkva_na_Golovatogo.jpg
  2. File:Pamjatnyk_Lesi_Ukrajinci_Lviv.jpg

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 11:26, 26 лютого 2021 (UTC)

Гудзяк Теодор Михайлович[ред. код]

Вітаю! На яких підставах Ви застосували швидкий відкіт, скасовуючи моє редагування? Хотілося б почути пояснення порушенню правил з Вашого боку. Дякую! --Mcoffsky (обговорення) 06:25, 3 травня 2021 (UTC)

Доброго дня! Перепрошую, відкіт було зроблено помилково. Однак інформацію згодом уточнив -- ситуація з ймовірним хабарем є важливим моментом у біографії Гудзяка, ігнорувати її теж не зовсім вірно, як і факт його виправдання судом. --Oleksandr-LV (обговорення) 05:27, 4 травня 2021 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Політична партія «Духовна Україна»[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Політична партія «Духовна Україна» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 06:29, 11 червня 2021 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Шувар (Торговий комплекс)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Шувар (Торговий комплекс) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:23, 15 червня 2021 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Бермес Зеновій Миколайович[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Бермес Зеновій Миколайович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://tmk-inform.lviv.ua/bermes-zenovij-mykolajovych/. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Бермес Зеновій Миколайович.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Бермес Зеновій Миколайович, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Kharkivian (обг.) 17:30, 8 липня 2021 (UTC).

Шаблон В роботі у статті Сихів (Торговий центр)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сихів (Торговий центр) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 8 днів. — KrBot (обговорення) 16:30, 16 липня 2021 (UTC)

Сторінку Сихів (Торговий центр) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Сихів (Торговий центр), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 липня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 20:33, 21 липня 2021 (UTC)

Шаблон В роботі у статті Громадянська позиція[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Громадянська позиція був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{В роботі}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:20, 29 липня 2021 (UTC)

Сторінку Ящук Володимир Миколайович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ящук Володимир Миколайович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 липня 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 19:22, 29 липня 2021 (UTC)

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
  3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.