Обговорення користувача:Olexdj

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Прилучанину[ред. код]

Таки щось пропустив... Це я про полкову скарбницю. Ви молодець... Чи плануєте ще писати про Прилуки ? З повагою, --IgorTurzh 23:26, 15 січня 2011 (UTC)

Та наче нічого, то так, проба пера була ))) --Olexdj 09:41, 7 лютого 2011 (UTC)
Не знаю, чи доведу до ума, але створив сторінку Вулиці Прилук --OlexDJ обг 00:48, 19 квітня 2011 (UTC)

Статтю NovaSIM номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття NovaSIM, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 12 квітня 2011. --Krystofer 12:34, 12 квітня 2011 (UTC)

Зображення[ред. код]

Дякуємо за завантаження нових зображень! На жаль, при автоматичній перевірці їх описів виявились деякі проблеми. Зверніть увагу, що опис кожного зображення обов'язково повинен містити вказівку на його автора і шаблон ліцензії. Докладніше про правильний опис зображень ви можете прочитати на сторінках ВП:ЛЗ, ВП:ЛЗ-КД, ВП:ШАП, ВП:ДК. Зображення, що не мають необхідних даних в описах, підлягають безумовному вилученню через 7 днів після виявлення. Будь ласка, виправте описи наступних зображень (зробити це можна, натиснувши посилання «редагувати» вгорі сторінки зображення):

--BotCat 11:03, 14 квітня 2011 (UTC)

test --OlexDJ обг 20:24, 18 квітня 2011 (UTC) test2 --OlexDJ обг 20:25, 18 квітня 2011 (UTC)

Шевченко на Пирятинський[ред. код]

Цього Шевченка вже немає у Прилуках... Він в історії. --IgorTurzh 16:36, 24 квітня 2011 (UTC)

Він не в історії, а перенесений на територію агротехнічного коледжу. Правда я його там ще не бачив ))) --OlexDJ обг 10:57, 15 листопада 2011 (UTC)

Приглашение[ред. код]

Доброго времени суток. Я черниговчанин и я горжусь этим, я надеюсь и вы тоже. Приглашаю вас, от имени основателей, принять участие в проекте Черниговская энциклопедия сайта Крымология. Мой вклад в рамках проекта составляет свыше 1 000 правок. Создано свыше 200 статей. Благодаря совместной работе черниговчан возможно осуществление создание качественного энциклопедического сайта посвященного Чернигову и всей Черниговщине. Рад буду вас видеть. Заранее спасибо за положительное решение. Majuro 21:41, 15 грудня 2011 (UTC)

На мою думку, варто зосередитися на створенні нових і поліпшенні існуючих статей у Вікіпедії, а не розпорошувати зусилля. Краще започаткувати і розвивати вікіпроект Чернігівщина, за зразком Вікіпедія:Проект:Черкащина. --Perohanych 08:56, 16 грудня 2011 (UTC)
Згоден! --OlexDJ обг 21:59, 23 грудня 2011 (UTC)

привіт)[ред. код]

перепрошую, що турбую. а не знаєте, часом, хто автор цього шевченка? або коли він був встановлений? поки на зображення поставила {{NoCommons|nofop}}.

Не маю жодної уяви ні про автора ні про дату. І це погруддя вже років зо два як перенесли у центр міста, на подвір'я Прилуцького агротехнікуму. --OlexDJ обг 10:57, 27 вересня 2012 (UTC)
ясно… тоді хай поживе у категорії nofop --antanana 11:04, 27 вересня 2012 (UTC)

і ще: ліцензування невільних файлів передбачає наявність {{обґрунтування добропорядного використання}}. хоча, імхо, це таки текстове лого. і його можна і на коммонз пробувать переносить) --antanana 08:18, 27 вересня 2012 (UTC)

Так що мені треба зробити? --OlexDJ обг 10:57, 27 вересня 2012 (UTC)
бачу, принаймні, три варіянти: 1) у статті зараз розміщене лого, яке уже є на коммонз — це тоді можна поставити на видалення як таке, що не використовується; 2) дописати обґрунтування добропорядного використання до цього файлу і використать його у статті; 3) завантажити його на коммонз як {{PD-textlogo}}+{{trademarked}}. імхо, мало б пройти. такі ж проходять ;) --antanana 11:04, 27 вересня 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Туристична SIM-картка
 2. Нічний клуб

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:56, 15 грудня 2012 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:36, 25 січня 2013 (UTC)

Ермітаж на Амстелі[ред. код]

Вітаю! Раджу вам не користуватися візуальним редактором, бо, як на мене, він забирає багато часу. Але на ваш вибір. Хочу дати вам кілька порад. У джерелах краще подавати якусь літературу, посилання в інтернеті, періодику тощо. Ви можете подивитися джерела в інших мовних розділах. Стаття з російської вікі не може бути джерелом. Якщо ви переклали статтю з росвікі, то треба додати шаблон на сторінку обговорення, що це перекладена стаття. Ось я вам додав шаблон. Буду вдячний, якщо будете писати статті самі, не перекладаючи. Якщо будуть питання, звертайтеся. Допоможу. Успіхів. --Bulakhovskyi (обговорення) 22:51, 31 липня 2013 (UTC)

- Дуже дякую, я там склепав ще два розділи тікі шо і тепер усе пропало ((((( --OlexDJ обг 23:02, 31 липня 2013 (UTC) -- Хух, не пропало ))) Писати сам я не вмію, вибачайте. --OlexDJ обг 23:06, 31 липня 2013 (UTC)

Нічого не пропало. Я просто поправив цю сторінку, поставив фото в центр. Все гаразд. Пробуйте писати. Певен, що у вас все вийде. З повагою. --Bulakhovskyi (обговорення) 23:13, 31 липня 2013 (UTC)
В джерелах до рос. статті вказана книжка нідерландською http://www.polare.nl/boek/noordervliet-nelleke/amstelhof-van-verpleeghuis-tot-museum-9789078653097/ Вибачайте, не знаю цієї мови )) --OlexDJ обг 23:21, 31 липня 2013 (UTC)
Ви можете просто перенести це джерело в укрвікі, все одно стаття перекладена.--Bulakhovskyi (обговорення) 23:24, 31 липня 2013 (UTC)
Переніс --OlexDJ обг 00:00, 1 серпня 2013 (UTC)
Добре. Я панораму підняв, бо джерела ідуть в кінці статті. --Bulakhovskyi (обговорення) 00:02, 1 серпня 2013 (UTC)

Статтю Прилуки.інфо номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Прилуки.інфо, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 серпня 2013. Kharkivian (обг.) 22:03, 3 серпня 2013 (UTC)

Статус Файл:Pryluky.info.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Pryluky.info.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 14:53, 8 жовтня 2013 (UTC)

привіт. Ви завантажили цей файл під вільною ліцензією. чи могли б надіслать на нього дозвіл із вказаного на сайті імейлу (чи …@pryluky.info). на жаль, не можу зайти на сайт, щоб уточнити деталі. Вам дійсно належать права на ті фотографії, які там публікують/викладають люди? може б Ви дали такий дозвіл на усі фото- та текстові матеріяли? --アンタナナ 15:08, 8 жовтня 2013 (UTC)
Привіт. Це мій власний сайт, я там єдиний власник і адмін, скріншот сам робив, і всі фотки шо там на скріншоті окрім пари штук всі мої. Пошти @pryluky.info (@priluki.info) я не заводив. На сайті у мене ніде не прописано, що користувачі передають мені права на свої фото, так що дозволу я не можу дати. Якщо я беру з прилук.інфо якесь не своє фото для вікі, то я сам особисто питаю дозволу у автора. То що далі робити з скріншотом?--OlexDJ обг 15:07, 16 жовтня 2013 (UTC)
Видаляйте нафіг скріншот, вже видалили сторінку, якої він стосувався ((((( --OlexDJ обг 15:34, 16 жовтня 2013 (UTC)
зараз сайту бракує самостійної значимості. або це не було досить показано у статті. вікіпедія — електронна, але таки енциклопедія. а (не)значимість — величина змінна. рейтинги якісь, оцінки. незалежні авторитетні джерела. у кожного користувача вікіпедії, мабуть, знайдеться якихось кілька тем, які б хотілося розкрить… але підстав для цього нема --アンタナナ 23:18, 21 жовтня 2013 (UTC)

Щодо Файл:Koptev jurij.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Koptev jurij.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 16:30, 31 жовтня 2013 (UTC)

Дайте пару днів, я тікі шо приїхав з відпустки --OlexDJ обг 23:53, 11 листопада 2013 (UTC)

Щодо Файл:Удай у Прилуках вигляд зверху.JPG[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Удай у Прилуках вигляд зверху.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:00, 6 січня 2014 (UTC)

Щодо Файл:Shevchenko Dnipropetrovsk.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Shevchenko Dnipropetrovsk.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:02, 6 січня 2014 (UTC)

Щодо Файл:Книжка Турківського.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Книжка Турківського.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 12:02, 6 січня 2014 (UTC)

Нігоян[ред. код]

Доброго вечора! [1] Можна із цим щось зробити?--Dghooo (обговорення) 20:02, 23 січня 2014 (UTC)

Доброго, ви про що? Що видалили наші записи? Чи що вбивають людей?--OlexDJ обг 20:11, 25 січня 2014 (UTC)
Що видалили записи--Dghooo (обговорення) 10:28, 26 січня 2014 (UTC)
Та нормально все, це ж не форум--OlexDJ обг 15:08, 4 лютого 2014 (UTC)

Тиждень Чернігівщини №2[ред. код]

Вітаю! Запрошую Вас долучитися до проведення другого за ліком тематичного Тижня Чернігівщини, що проходитиме у період з 7 по 27 квітня цього року. Сподіваюсь на Вашу допомогу у написанні/покращенні статей! З повагою, — Шиманський હાય! 01:01, 30 березня 2014 (UTC)

Файл:Барнаш Дмитро Васильович.jpeg[ред. код]

Вітаю! Володимир Мірчук - це Ви? --SteveR (обговорення) 06:17, 27 травня 2014 (UTC)

Ні не я. Це була його фотосесія (http://barnash.info/gallery.html), всі права передав Барнашу Д.В. Шо робить? --OlexDJ обг 08:35, 27 травня 2014 (UTC)
Підкажіть краще, як видалити першу версію файлу? Барнаш-підпис.png --OlexDJ обг 08:44, 27 травня 2014 (UTC)
Старі версії видалив. А файл врятує хіба дозвіл. Тут детальніше - ВП:Дозволи. Тільки агенти OTRS, певно, проситимуть якісь докази того, що авторські права належать саме Барнашу. --SteveR (обговорення) 18:55, 27 травня 2014 (UTC)

Нові зображення[ред. код]

Camera-photo.svg
Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 11:55, 8 серпня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Логотип АТБ.svg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Логотип АТБ.svg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 06:58, 15 вересня 2014 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа


Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:03, 27 травня 2015 (UTC)

Угода з ЄС[ред. код]

Усі почали тиражувати заяву Клімкіна, але офсайт Палати Депутатів про це не знає. Та й дивно виглядає це без розподілу голосів, тому не ображайтеся, але поки інформації нема і додавати її не можна. Дякую за розуміння. --Fessor (обговорення) 11:57, 11 червня 2015 (UTC)

Статтю Вулиця Авіації (Прилуки) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вулиця Авіації (Прилуки), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 26 липня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 20:56, 26 липня 2015 (UTC)

Статтю Шаблон:Прапор Прилук номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Шаблон:Прапор Прилук, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 серпня 2015. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 11:10, 15 серпня 2015 (UTC)

Статтю Кіктєв Віктор номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Кіктєв Віктор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 25 травня 2016. Що ще можна зробити? Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 14:04, 25 травня 2016 (UTC)

Щодо Файл:Барнаш Дмитро Васильович.jpeg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Барнаш Дмитро Васильович.jpeg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Fosufofiraito Обг. 05:08, 11 квітня 2020 (UTC)

Доброго дня. Подивіться, будь-ласка, вказав на сайті ліцензію (знизу під фотками) http://barnash.info/gallery.html Що робити далі?--OlexDJ обг 23:22, 11 квітня 2020 (UTC)

Тиждень Чернігівщини 2020[ред. код]

Вітаю, пане Olexdj! З 10 по 23 серпня плануємо писати про Чернігівщину, був би радий, якби Ви знайшли цікаві для себе теми і долучилися до тижня. З повагою, — Шиманський હાય! 14:56, 7 серпня 2020 (UTC)

Статус File:Novasim-at-tourism-2010.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл File:Novasim-at-tourism-2010.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. --Andriy.vBot (обговорення) 11:28, 26 лютого 2021 (UTC)

Будь ласка, допоможіть нам оновити файли, опубліковані під ліцензією GFDL[ред. код]

Ліцензія {{GFDL}} початково створювалася для посібників з користування програмним забезпеченням, і вона є не дуже придатною для медіафайлів, оскільки створює труднощі для повторного використання матеріалів. Мотивована прагненням спростити повторне використання файлів у відповідності з нашим баченням майбутнього вікіруху, 2009 року Рада повірених Фонду Вікімедіа вирішила припинити використання GFDL як єдиної ліцензії та використовувати на додачу до неї також ліцензію Creative Commons. Ви можете допомогти здійснити це оновлення шляхом переліцензування ваших власних файлів, перелічених нижче.

Для цього додайте шаблон {{cc-by-sa-4.0}} до сторінки опису файлу та замініть шаблон {{GFDL}} на {{GFDL|migration=redundant}}, або просто замініть {{GFDL}} на {{self|GFDL|Cc-by-sa-4.0}}.

Дізнатися більше можна тут.

Список файлів:

 1. File:DJ-мікшер.jpeg
 2. File:P9112030.JPG
 3. File:Polkova_skarbnytsya_(pryluky).jpg
 4. File:Rijksmuseum_Amsterdam.jpeg
 5. File:Viktor-Kee.jpg
 6. File:Бока_Которска_1.jpeg
 7. File:Квитки_Львів.jpg
 8. File:Прилуки_МБК_зима_2010.jpg
 9. File:Яковченко_табличка.jpg

Дякуємо за співпрацю. --Andriy.vBot (обговорення) 23:18, 30 травня 2021 (UTC)