Обговорення користувача:Ollleksa

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
   RedPillar.png Основні засади   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Ollleksa!
   Nuvola apps kmessedwords.png Як назвати статтю

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте та завжди не втрачайте надії на добрі наміри опонента.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що готові допомогти або ж можете розмістити оголошення на Порталі спільноти чи в Кнайпі.

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків тільд (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів учасників. Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Новинах.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Часті питання
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Dimant 07:58, 10 жовтня 2010 (UTC)

Зміст

Привіт![ред. код]

Раджу ще познайомитись з дядьком Ігорем. Він теж фізик-теоретик, теж користувач лінукса, і в мене є така підозра, що цілком можливо викладач вашого факультету. Це на випадок, якщо будуть якісь питання по статтях. Хоча загалом раджу дивитись в сторінки обговорень, і історії редагувань. --Bunyk 15:35, 10 жовтня 2010 (UTC)

тут що, вже цілий "клан" Буників? ) --pavlosh ҉ 23:22, 12 жовтня 2010 (UTC)
Майже ) Ollleksa 06:49, 13 жовтня 2010 (UTC)
Це добре! --Erud 13:41, 14 жовтня 2010 (UTC)

Привіт!-2[ред. код]

Хочу до клану фізиків-теоретиків. Крім себе знаю ще Gvozdet`a. Ми обоє теж з фізфаку... пишіть на md_maka@ua.fm --Звірі 12:48, 8 січня 2011 (UTC)

Привіт! Приємно бачити! А ти з якого курсу/групи? Живеш у гуртожитку? Для зв'язку - (джаббер - eugene@labber.kiev.ua, ICQ - 585129253) Gvozdet 17:31, 25 січня 2011 (UTC)
Ну та, живу поки що в гуртожитку, і лише 1 курс (1 група ) ... а так то усе. а для звязку використовую лише Gtalk. Ollleksa 18:18, 25 січня 2011 (UTC)
Ясно :) Ну тоді - epgvozdet@gmail.com Gvozdet 18:20, 25 січня 2011 (UTC)
Gtalk це теж jabber. Тобто вони сумісні. --Буник 18:22, 25 січня 2011 (UTC)
Та я бачу, що в нас чат і в вікі вийшов =) Ollleksa 18:23, 25 січня 2011 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. Нескінченно велика послідовність

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:54, 15 грудня 2012 (UTC)

До речі, так. Вся інформація тут - емпірична а не раціональна, особливо про фантастику. Тому якщо щось пишеш - пиши звідки взяв, тоді після тебе дописувати або перевіряти легше буде. А тоді записуйся в патрульні - так в нас буде більше статтей з позначкою "перевірено". --Буник (обговорення) 18:41, 22 вересня 2015 (UTC)

Тиждень образотворчого мистецтва[ред. код]

Вітаю! Бачив Вашу статтю Гравюра Фламмаріона. Будь ласка записуйтесь до таблиці учасників тижня. --AnatolyPm (обговорення) 14:23, 24 вересня 2014 (UTC)

Я вважаю, що одна стаття (а я більше мабуть не напишу, мистецтво - не мій профіль) ще не причина записуватись в учасники. Але дякую за запрошення. --Ollleksa (обговорення) 18:34, 25 вересня 2014 (UTC)

Шаблон Edited в статті Internet Speculative Fiction Database[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Internet Speculative Fiction Database був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:48, 26 листопада 2014 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:03, 27 травня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Список найстарших романістів фантастики тощо[ред. код]

Якщо вам цікава фантастика чи важлива кількість цікавих статей у вікіпедії, прошу вас допомогти (проголосувавши ПРОТИ видалення) з рятуванням 5 статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015.Присвячені темам з розряду "Цікавої статистики" - довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастичних романів.Yasnodark (обговорення) 14:10, 15 липня 2015 (UTC)

Перший форум вікіпедистів Івано-Франківська[ред. код]

привіт чуваче! збираємося на першу тусу вікіпедистів Франківська. будемо їсти піцу, знайомитися, писати статті. приходь, приєднуйся! Будеш?

Запрошення на конкурс наукових фотографій[ред. код]

Європейський конкурс наукових фотографій

Привіт. Зараз, 1 — 31 жовтня 2015, проходить українська частина Європейського конкурсу наукових фотографій 2015. Будь ласка, долучайтеся та/або розповсюджуйте інформацію про конкурс — нам дуже не вистачає ілюстрацій в статтях на наукову тематику. --Helixitta (обг.) 12:54, 6 жовтня 2015 (UTC)

Міжнародна сторінка конкурсу Українська сторінка конкурсу Правила та призи Категорії зображень Деталі Контакти

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Ollleksa!

В минулому ви створили 26 статей Вікіпедії та додали 429 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:20, 28 січня 2016 (UTC)

У Вікіпедії пройде конкурс статей з фізики та астрономії[ред. код]

З повагою, член оргкомітету Звірі (обговорення) 21:07, 15 березня 2016 (UTC)

О, якраз хотів тобі написати, а тобі вже написали. Ти диплом закінчив? ;) Як нє - то маєш шанс захиститись ще до захисту. :) --Буник (обговорення) 22:22, 15 березня 2016 (UTC)

Тільки ніяких ОД, а лише те що підкріплено посиланнями. Ну але ти напевне в курсі. Давай! Я вже дуже екситонайтед. Може навіть допоможу тобі якоїсь 3D графіки намалювати. Правда я вмію лише молекули, але можна ще щось придумати. --Буник (обговорення) 22:44, 15 березня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Ollleksa вітаю, запрошую до участі у вересні та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 12:20, 1 серпня 2016 (UTC)

Вікімарафон 2017 в Івано-Франківську[ред. код]

Привіт! У Вас на СК шаблон, що Ви з Івано-франківська. 30 січня українській Вікіпедії буде 13 років, з цієї нагоди 28—30 січня проводитиметься всеукраїнській Вікімарафон. Шукаємо вікіпедистів, які могли б допомогти новачкам 30 січня на вікізустрічі в Обласному державному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (вул. Короля Данила, 7). Чи маєте можливість?--AnnaKhrobolova (WMUA) (обговорення) 21:29, 20 січня 2017 (UTC)

Привіт. Я сам не є аж надто спеціаліст в Вікіпедії, тобто більшість моїх редагувань - це копіювання тексту з іншої статті, і т.д. Але прийти на вікізустріч я можу. Головне питання чи зможу я комусь допомогти. --Ollleksa (обговорення) 16:26, 21 січня 2017 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Дякую[ред. код]

Добридень, дякую за підтримку щодо Поліщук Григорій. Трохи відредагувала, перелік місць брала з москальского форума, тому і не зазначила його серед джерел. --HelgaSavo (обговорення) 19:33, 26 лютого 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Ollleksa вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастичної літератури, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 12:56, 28 серпня 2017 (UTC)

На жаль не вийде, в мене сталась неприємна ситуація з армією. (Мене туди забрали, тому дуже шкода)--Ollleksa (обговорення) 09:55, 31 серпня 2017 (UTC)
Вітаю Ollleksa, прикро, що не вийде. Бажаю здоров`я. Тематичник триватиме до 10 листопада, напровсяк випадок, може виникне раптова випадкова можливість.--Yasnodark (обговорення) 14:19, 9 жовтня 2017 (UTC)

Питання та пропозиції[ред. код]

Ollleksa, Вітаю з поверненнням, не хочете доповнити статті про "Г'юго" знайденими нещодавно даними про номінантів 1956: https://www.sfsite.com/news/page/2/

http://fanac.org/worldcon/NYcon/w56-pr3.pdf .--Yasnodark (обговорення) 14:24, 5 грудня 2017 (UTC)

Також планую поступово провести анкетування серед шанувальників фантастики з метою визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіпедистів. Хотілося, щоб у вільний час ви також подумали і поступово створили (якщо подобається ідея) список з 50 найкращих жанрових романів різних авторів незалежно від мови творів (бажано: 1 автор - 1 роман), особисто прочитаних вами. До списку можна включати усі романи, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. Сподіваюсь на вашу згоду і що у вас назбирається 50 прочитаних романів та знайдеться час та бажання.---Yasnodark (обговорення) 14:18, 2 грудня 2017 (UTC)
Пропоную у випадку згоди наступний приклад оформлення переліку:
  1. Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971) http://coollib.net/b/101032/read
  2. Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (англ. «A Feladat», 1971), http://coollib.net/b/175527/read --Yasnodark (обговорення) 14:24, 5 грудня 2017 (UTC)
Ollleksa вітаю, дякую за вам за створення статті Пірс Ентоні та щиро сподіваюся, що для такого видатного письменника, автора численних десятків помітних романів і одного 10 відомих фантастів, старіших за 80, що досі не попрощалися з друкарською машинкою, - це не стаття, насмішка. Тож дуже прошу поліпшити до пристойного рівня, добре знайомого вам за статтею 1.--Yasnodark (обговорення) 16:33, 21 грудня 2017 (UTC)
Тут проблема в тому, що хоча я і трохи пописав Вікіпедію, до квітня 2018 року, я все ще в армії (просто в коротенькій відпустці на 10 днів). Тому адекватно редагувати статті не можу, але не переживай її я точно допишу. --Ollleksa (обговорення) 14:49, 22 грудня 2017 (UTC)
Ollleksa дякую та бажаю успішно завершити своє перебування у війську. А щодо того, щоб подумати над вашим списком найкращих жанрових романів і принаймні почати та створювати його на цій сторінці? --Yasnodark (обговорення) 15:16, 22 грудня 2017 (UTC)
Працюю над цим, хоча звісно 50 різних авторів я мабуть ще не прочитав. Нічого не обіцяю, але думаю що в січні щось та й запропоную.--Ollleksa (обговорення) 16:36, 22 грудня 2017 (UTC)
Ollleksa буду дуже вдячний, якщо зможу побачити ваш список, ви можете на запропонованій сторінці створювати його поступово, а не планувати завантажити одразу весь варіант остаточного списку. Скільки буде - стільки буде, головне, щоб це були романи. Щодо різних авторів, то як не вистачатиме — можете включити найкращі другі романи тих самих авторів. Також певні книги ви при читанні могли сприймати за дитячі, пригодницькі, психологічні, філософські чи інші твори, не звертаючі уваги на певні фантастичні елементи чи складову, тож можливо не брали їх до уваги.

Для згадування можливо вам допоможуть ці поки незавершені списки 1 та 2 та вибір видатних критиків 3 (ці списки, особливо верхні позиції першого також рекомендую вам для прочитання) та деякі інші списки https://www.livelib.ru/selection/16252-top-100-knig-fentezi-i-nauchnoj-fantastiki-po-versii-national-public-radio, https://www.goodreads.com/list/tag/speculative-fiction , http://www.arwz.com/zinearticlesTOPTEN3.php , https://io9.gizmodo.com/21-books-that-changed-science-fiction-and-fantasy-forev-1610590701 , https://www.goodreads.com/shelf/show/speculative-fiction , https://www.mirf.ru/book/chto-pochitat-100-knig-fantastiki , http://fishki.net/2402921-100-luchshih-fantasticheskih-knig-po-mneniju-zhurnala-mir-fantastiki.html , http://fb2-epub.ru/publ/serija_knig/top_100_knig_v_zhanre_fantastiki_i_fehntezi/2-1-0-123 , http://www.100bestbooks.ru/index.php?tag_id=18 . Вирогідно, що там там побачити знайомі назви з прочитаного. певен щось таки згадається.--Yasnodark (обговорення) 17:14, 22 грудня 2017 (UTC)

@Ollleksa: вітаю ще раз! Ваш варіант пропоную поступово формувати на цій сторінці аналогічно до 1 чи 2. Скільки достойних романів згадаєте - стільки і буде. З повагою..--Yasnodark (обговорення) 17:14, 22 грудня 2017 (UTC)
@Ollleksa: вітаю з прийдешніми святами та бажаю всього найкращого у наступному році! --Yasnodark (обговорення) 16:17, 30 грудня 2017 (UTC)
@Ollleksa: вітаю! Як щодо створення вашого варіанту найкращих романів?--Yasnodark (обговорення) 17:17, 22 березня 2018 (UTC)
@Ollleksa: вітаю! Дякую за створення вами списку найкращих романів, проте на вашій сторінці, зайвим є друге згадування роману "Марсіянин", а в циклі Мартіна варто обрати конкретний 1-2 романи. Також я певен, що за цей час ви багато нового прочитали. Судячи за вашими статтями: романи Лайбера, Cіммонса, Сімака, Голдемена, Нортон, тож певно у вас знайдуться 9 романів для заповнення 9 нижніх позицій вашого рейтингу, сподіваюся на ваш відгук та відповідні зміни у вашому списку. Бо вже розпочався попередній етап підрахунків і хотілося б від такого фахового читача, як ви, повний варіант у топ-50.--Yasnodark (обговорення) 15:26, 20 березня 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Ollleksa, Вітаю прошу вас масово не створювати статей про дійсно видатних письменників-фантастів, лауреатів найпрестижніших премій жанру, краще менше — та краще, більш поступальним чином. Бо бажаючих дороблювати статті у нас небагато.


Ось яскраві приклади статей, що роками провисають: Майкл Бішоп, Джеймс Патрік Келлі, Стівен Бекстер, Браян Олдіс, Фленн О'Браєн, Паоло Бачигалупі, Кідж Джонсон, Саладін Ахмед, Джин Вулф, Чарльз Штросс, Джон Барнс (письменник), Джеймс Патрік Келлі, Майкл Флінн, , Дейвід Брін, Джон Скальці, Роберт Соєр, Кейдж Бейкер, Роберт Рід, Джеймс Шміц, Ненсі Кресс, Джеймс Морроу, Кен Маклауд, Майкл Берштайн, Майкл Шабон, Нора К. Джемісін, Чайна М'євіль, Шері Пріст, Майкл Свонвік Орсон Скотт Кард, Волтер Джон Вільямс.

Особливо зверніть увагу на оформлення бібліографій. Наводжу приклад:

  • «Сліпі голоси» (англ. «Blind Voices», 1978)
Yasnodark, я в курсі, що більшість цих статтей майже не написані. Бажаючих створювати статті теж не багато, і насправді, я до них не відношуся . В мене просто є нав'язлива думка вбити всі червоні посилання в Премії Г'юго за кращий роман, точніше не так, я хочу зробити це вибраним списком, а червоні посилання мене бісять. Була ідея за день зробити стаби по всіх них. Але робити стаби, коли є можливість написати трохи більше, не привик, тому і виходить те що виходить. P.S. Про бібліографії (про те що їх треба оформляти якось однаково) теж думав, тому прийму до уваги. З категоріями ще не розібрався, але розберусь. --Ollleksa (обговорення) 05:12, 4 квітня 2018 (UTC)
Ollleksa Просто вбивати червоні посилання не треба, я регулярно замовляю ті чи інші статті для створення і їх якісно створюють. Ось цьому доказ: Ніл Баррет-молодший, Кіт Рід, Чарльз Л. Харнесс, Філіп Е. Хай, Нільс Ерік Нільсен, Бритиков Анатолій Федорович, Карл Едвард Вагнер, Чарльз Ерік Мейн, Лінн Флевеллін, Мар'ям Петросян, Річард Каупер, Емма Булл, Едмунд Внук-Липинський, Роберта Мак-Евой, Джуліен Мей Робін Кук (письменник, США) Пітер Нікколз, Ллойд Артур Ешбах, Роберт Коулсон, Роберт Л. Форвард, Келлі Лінк, Сюзі Маккі Чарнас тощо....--Yasnodark (обговорення) 13:13, 4 квітня 2018 (UTC)

Сподіваюся на створення статей і вами в такому ж ключі. Бо як я казав, погану статтю "вбити" набагато складніше, ніж червоне посилання. Бо знайти поліпшувачів набагато важче, ніж створювачів. Мене, як координатора проекта, більше бісять не червоні посилання, а роками неполіпшувані геть малі та неіформативні статті за цими посиланнями. І відповідно створення подібних аналогічних з тою самою перспективою поліпшення.--Yasnodark (обговорення) 13:13, 4 квітня 2018 (UTC)

Радію, що ви не є шанувальником стабів. Проте якщо Вілсон Такер та Джеррі Пурнелл - більш менш нормальні і можуть після неістотної доробки посісти достойне місце у цьому ряду, то Кейт Вільгельм та Дональд Кінґсбері - це не рівень статей для подібного рівня осіб. З повагою.---Yasnodark (обговорення) 13:13, 4 квітня 2018 (UTC)
Тому дуже вдячний, що ви погодились взяти до уваги мої зауваження щодо бібліографій.--Yasnodark (обговорення) 13:13, 4 квітня 2018 (UTC)
І також прошу вас не забувати додавати усі необхідні категорії. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 14:43, 3 квітня 2018 (UTC)
Багато корисних категорій і портальна стрічка є у наступних статтях: Гарлан Еллісон, Браян Олдіс, Орсон Скотт Кард та Конні Вілліс - потрібно лише копіювати потрібні.--Yasnodark (обговорення) 13:13, 4 квітня 2018 (UTC)
Також очікую від вас відповіді на запитання щодо формування списку найкращих романів.--Yasnodark (обговорення) 14:43, 3 квітня 2018 (UTC)
Ollleksa, Вітаю та дякую за ваш попередній список, частково його дооформив. До речі, з серій необхідно за умовами опитування варто обрати кокретні романи. Це стосується циклів Мартіна, Желязни тощо. Сподіваюсь на подальше завершення та поліпшення списку.--Yasnodark (обговорення) 13:50, 21 квітня 2018 (UTC)

Приз за тиждень відеоігор[ред. код]

Ваша стаття Hidden Folks зайняла третє місце на конкурсі вікі-статей про ігри з українською локалізацією. Потрібне посилання на ваш профіль у Steam, щоби передати вам приз (подарункову картку Steam на 200 грн).--Demetrios (обговорення) 15:42, 3 січня 2018 (UTC)

Лайфхак[ред. код]

Якщо додати посилання книжку в літературу за допомогою такого шаблону:

  • Харук, А. (2017). Бойові літаки XXI століття. Харків: Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля». с. 400. ISBN 978-617-12-3864-0. 

То потім щоб позначити що якесь твердження взято з книжки можна в кінці твердження написати [1], і воно створить зноску [2], клацнувши по якій можна перейти на повний опис книжки[3]. Щоб таке працювало, треба щоб в шаблоні були параметри last (або last1, last2, ..., якщо авторів багато, year, і ref=harv (означає гарвардський стиль цитування). А то я навіть зразу не розумів хто там про Стратофортрес купу всього додав хз звідки. --Буник (обговорення) 16:18, 2 травня 2018 (UTC)

Примітки[ред. код]

  1. Харук, 2017, с. номер сторінки
  2. Харук, 2017, с. в якій вказано з якої сторінки взято
  3. Харук, 2017, с. <-- треба клацнути по Харук, 2017 зліва

за найкращу повість[ред. код]

вітаю Ollleksa, Не помітив шаблона, бо він був у середині статті, тож врахуйте це та будь-ласка не нарвіться на конфлікт. Якщо вже редагуєте - то відкрийте сторінку в іншому вікні і скопіюйте туди оновлену частину, і також використовуйте попередній перегляд для підстраховки.--Yasnodark (обговорення) 12:47, 13 червня 2018 (UTC)
Нічого, якщо я 1930-40-і поредагую? До речі, помітив, 1939-1943 та 1968-1970 упущені.--Yasnodark (обговорення) 12:49, 13 червня 2018 (UTC)
Опущено, бо так вже сталося. Я всі роки добавлю з часом, так само як і загалом всю інформацію. Але на етапі перероблення все може бути трохи хаотично.--Ollleksa (обговорення) 14:16, 13 червня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті League of Legends[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті League of Legends був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 16:34, 15 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Час — найпростіша річ[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Час — найпростіша річ був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 08:17, 23 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Тиждень Івано-Франківщини 2019[ред. код]

Вітаю! В українській Вікіпедії ще жодного разу не відбувався тематичний тиждень присвячений виключно Франківщині, тому я запрошую Вас в період з 28 січня по 10 лютого долучитися до написання і покращення статей, присвячених регіону. Серед запропонованих тем до написання — статті, які мають відповідники у російській, англійській, польській та німецькій вікіпедіях, але не мають української версії. До покращення запропоновані статті, які мають найбільшу відвідуваність у різних мовних розділах, але все ще не мають відповідного до їхньої популярності стану. Також зазначені короткі статті, котрі потребують розширення, і статті, які мають певні проблеми, перелічені у відповідному розділі. Якщо маєте час і натхнення — запрошую долучатися.

З повагою, — Шиманський હાય! 18:43, 22 січня 2019 (UTC)

Сувеніри за участь у Вікімарафоні 2019[ред. код]

Вітаю! Дякую за Вашу участь у Вікімарафоні. Я надіслав Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка. --Aced / AntonProtsiuk (WMUA)talk 22:42, 20 лютого 2019 (UTC)

Бачив, і навіть заповнив. Вам Дякую!--Ollleksa (обговорення) 23:54, 20 лютого 2019 (UTC)

Отримати статус патрульного[ред. код]

Доброго дня.

Бачу, Ви вносите, з-поміж іншого, багато правок у статті про японські літаки. Та й загалом Ваш внесок дуже продуктивний. Чи погодились би Ви на номінування на статус патрульного? Якщо погодитесь, то я би подав номінацію. Щоб не перевіряти Ваші правки :)

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 12:53, 19 липня 2019 (UTC)

@V Ryabish:Я вже думав про це, оскільки ніколи не мав на меті творити щось недобросовісне в Вікіпедії. Ну і знаю про основи того як робити прийнятті статті. Але до цього моменту я не висувався на такий статус через пару причин: активність в мене дуже не регулярна; з українською граматикою я не дружу. Якщо це не є критично і не від мене не вимагатиметься робити N патрулювань, тоді я за. --Ollleksa (обговорення) 20:07, 20 липня 2019 (UTC)
Ні, патрульний - це не адміністратор, що має оперативно реагувати на певні проблеми. Статус патрульного - це ніби розряд чи категорія у певній професії :) А скільки Ви зробите редагувань після отримання статусу - 100 в день чи 10 в рік - не має значення. Тому, раз Ви не заперечуєте, то я подам номінацію--V Ryabish (обговорення) 20:29, 20 липня 2019 (UTC)

Пропозиція тощо[ред. код]

Ollleksa вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь,, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. На жаль вибачаюся за свій косяк - досі не дорахував минулорічну осінь, обсяги підрахунків переважали вільний час та наснагу, тож ще не все дорахував та намагатимусь найближчим часом дотягти цей камінь нагору.--Yasnodark (обговорення) 13:52, 2 вересня 2019 (UTC)

@Yasnodark: Не впевнений що зможу брати активну участь, зараз зайнятий дещо іншим. Після Bookforum вирішу точно, в вас там учасників вже вистачає.--Ollleksa (обговорення) 15:14, 12 вересня 2019 (UTC)
Ollleksa доброго дня та дякую за відповідь, ви праві учасників вистачає, тож подія точно відбудеться (тож ви маєте змога доєднатися трохи пізніше), з іншого боку учасників завжди замало, тож саме на це і сподіваюся (тобто на ваше приєднання, коли у вас вивільниться час, адже подія є доволі тривалою). Проте зареєструватися можна буде одразу ж, як приймете рішення про майбутнє доєднання. З повагою--Yasnodark (обговорення) 13:19, 13 вересня 2019 (UTC)
Ollleksa вітаю! Cподіваюся, що цього місяця ви таки зможете знайти час, щоб де-факто приєднатися до участі у Фантастичній осені.--Yasnodark (обговорення) 13:37, 4 листопада 2019 (UTC)
@Yasnodark: Нажаль зараз я не можу знайти великий шматок вільного часу що б зробити щось грунтовне, бо робота і інші побутові проблеми трохи завантажують. Так що пробачте, але з списку не вечеркуйте, може все ж встигну.--Ollleksa (обговорення) 14:51, 4 листопада 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! -- Ата (обг.) 19:06, 11 жовтня 2019 (UTC)

@Ата: На разі мене тільки на патрулювання сторінок з списку спостереження і вистачає. Але можливо з листопада і запишусь, як мінімум - перегляну пропозицію.--Ollleksa (обговорення) 14:09, 14 жовтня 2019 (UTC)

Запрошуємо взяти участь у WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю!

До кінця листопада триває WikiScience Contest 2019 — конкурс статей, присвячений науковим темам. Цьогоріч у конкурс включені три наукові дисципліни: біологія, фізика та археологія. Беріть участь у конкурсі і допоможіть українській Вікіпедії поповнитися фаховими статтями на ці теми!

У конкурсу є призовий фонд, і ви маєте шанс виграти цінні призи за перемогу та активну участь у кожній з номінацій. Призами будуть сувеніри та сертифікати інтернет-магазинів. Детальніші правила участі можна прочитати в регламенті.

До речі, паралельно у Вікісховищі відбувається фотоконкурс Wiki Science Competition 2019 в Україні. Приєднуйтесь до нього також!

Якщо будуть питання, пишіть на SciencePhotoAt sign.svgwikimedia.org.ua або на Фейсбук-сторінку.

З повагою, --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) (від імені організаційного комітету конкурсу) 11:01, 14 листопада 2019 (UTC)

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що є біологом чи фізиком та/або цікавитесь біологією чи фізикою.