Обговорення користувача:Olvin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Nuvola apps package toys.png
Очікую від незнайомих звертання на «Ви»


Спецпатрульні Вікімарафону[ред. код]

Добрий день! Оскільки Ви вказали, що готові допомогти новачкам, запрошую стати спецпатрульним на період проведення Вікімарафону до Дня народження Вікіпедії. Подробиці та зголошуватися тут. --Anntinomyобг 12:45, 26 січня 2018 (UTC)

Значимість тем війни[ред. код]

Вітаю!

Ми мали колись обговорення щодо значимості статей на тему поточної війни в Україні. У тому обговоренні я висловив намір додати до Критеріїв значимості розділ про подібну тематику.

Просто для того щоб наша розмова не залишилася незавершеною — після зваження всіх факторів, я дійшов висновку, що якихось особливих правил і виключень для подібних тем непотрібно. Ті теми і так зазвичай підпадають під загальні критерії значимості. З повагою, --VoidWanderer (обговорення) 18:42, 1 лютого 2018 (UTC)

Шаблони[ред. код]

Доброго дня! Думаю, що краще написати тут, щоб не спамити на ВП:ВИЛ. Ви говорили про {{книга}}, але це дещо інше. У цих випадках всеодно потрібно вводити параметри, на відміну від {{А-Е-С}}. Але проблема в том, що {{Німецька колонія}} має однакові параметри з шаблоном {{Картка:Колишня країна}}, яка у свою чергу повністю однакова з {{Картка:Історична держава}}. Також є шаблон {{Картка:Історична область}}. В ідеалі потрібно об'єднати три шаблони в один {{Картка:Історична держава}}, оновити параметри, прив'язати до вікіданих, переробити деякі параметри, оновити код, зробити автокатегоризацію. А потім вже видаляти. Тому я ні за, ні проти видалення. Дякую за увагу!--くろねこ Обг. 22:58, 6 лютого 2018 (UTC)

@AlexKozur: Доброго.
 • «В ідеалі потрібно об'єднати три шаблони в один {{Картка:Історична держава}}, оновити параметри, прив'язати до вікіданих, переробити деякі параметри, оновити код, зробити автокатегоризацію»
 • Вищенаведена пропозиція цілком конструктивна. Але якщо обговорювати її на сторінці вилучення статей, то конструктиву не буде. Тому-то я й висловився за припинення обговорення там.
--Olvin (обговорення) 19:09, 7 лютого 2018 (UTC)
@Olvin: Цілком згоден. Я також думаю, що таке краще у кнайпі обговорити. Також я запитав на СО ВП:ВИЛ щодо видалення інших просторів, так як ВИЛ це лише для статтей, а от КШВ для сторінок. Бо як я бачу на на ВП:ВИЛ видаляються багато цього не за терміном "стаття". Дякую за увагу! --くろねこ Обг. 04:01, 8 лютого 2018 (UTC)

Шаблон:Надскупчення галактик[ред. код]

Добрий день! Потрібна допомога. Створив шаблон {{Надскупчення галактик}}. певно зробив щось нетак. Пише "Виявлена петля у шаблонах: Шаблон:Надскупчення галактик ". Що це означає, і як з цим боротися? Дякую за допомогу. — Це написав, але не підписав користувач WiktorGarder (обговореннявнесок) 17:36, 12 лютого 2018‎.

M.E.Doc[ред. код]

Добрый день!
Отредактировала статью, добавила большую часть информации о создании, компании и работе программы, в связи с этим и текст значительно поправила, добавила нормальное оглавление. Статья намного лаконично выглядела в моей версии и никакой рекламы, а то текущая версия выглядит, как инструкция к применению. Что мне поправить в моих правках, чтобы их приняли, подскажите, пожалуйста. Информацию подготавливала долго и так просто не хочется бросать. --Cabinet Noir (обговорення) 11:44, 16 березня 2018 (UTC)

@Cabinet Noir: Давайте посмотрим предлагаемые Вами изменения:
 • Вы удалили из статьи часть информации (об истории разработки, о поддерживаемых ключах ЭЦП). Эта информация может быть важной для некоторых читателей (и ничего рекламного в удалённой части я не вижу, хотя могу ошибаться);
 • Вы добавили информацию о ребрендинге и партнёрской сети. Эта информация практически не касается ПО, а скорее относится к предприятию. Причём подана она как раз-таки в рекламной форме («Розробки «Інтелект-Сервіс» дозволили перевести процес подання звітності в Україні в електронну форму», «компанія Linkos Group ... акумулює в собі всі високотехнологічні програмні рішення для бізнесу та бюджетних установ», «Над програмою працює численний штат розробників, аналітиків, тестувальників, фахівців техпідтримки та інших напрямків.»). Поэтому Ваше заявление о том, что «в предложенной Вами версии нет никакой рекламы» вызывает у меня сомнение.
 • Утверждения о том, что «M.E.Doc является наиболее распространённым украинским ПО» (в преамбуле), что «им пользуется большинство компаний Украины» (раздел 1.1), что «оно удовлетворяет потребности компаний всех отраслей и форм собственности» (разд 1.2) следует подавать со ссылками на источники таких заявлений. Скажем, последнее утверждение вызывает у меня очень большие сомнения.
--Olvin (обговорення) 12:34, 16 березня 2018 (UTC)
@Olvin: благодарю за объяснение
 • Я удалила список аккредитованных центров только, чтобы не вводить читателей в заблуждение, на случай, если что-то на настоящий что-то больше не совместимо с ПО M.E.Doc или наоборот, в связи с расширением возможностей M.E. Doc, увеличилось количество поддерживаемых ЭЦП. Думаю, достаточно указать, что «Програма підтримує роботу з ЕЦП найбільш використовуваних центрів сертифікації, а також із захищеними носіями для ЕЦП SecureToken». И как компромисс можно тогда поставить двоеточие на этот список.
 • По поводу ребрендинга, суть не в самом факте ребрендинга, а в том, что способствовало появлению программы и как её теперь развивают. Хотела показать, что M.E. Doc основополагающий продукт и вся деятельность направлено на него, что программа развивается. Также как с новыми мобильными, если флагман, то это указывается.
 • Согласна с вами на счет утверждения о «распространённости», тут надо было бы мне указать источники (если найду что-то конкретное, добавлю), а само описание всё-таки точнее звучит так - «українське програмне забезпечення для подачі звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.»
 • Модульную структуру мне трогать не надо было, согласна. Там никаких изменений, а фраза «На сьогоднішній день» (для уточнения) всё-таки не к месту.
 • На счет «Програмне забезпечення задовольняє потреби в роботі з електронними документами компаній будь-якого масштабу, форми власності та виду діяльності.» Вы правы, логично ссылаться на источники, а не на заявления самой компании. Исправлю, если что—то отыщу.
 • В разделе «Нагороди» нет ссылки.

--Cabinet Noir (обговорення) 18:37, 16 березня 2018 (UTC)

Потрібна Ваша допомога![ред. код]

Вітаю Вас! Чи не могли би Ви перекласти окремі фрагменти тексту з англійської Вікіпедії для статті про альбом A Night at the Opera? Для повного завершення статті потрібно перекласти розділ "2 Reception and legacy". Можете перекласти хоча б пару абзаців?--Парус (обговорення) 16:16, 21 червня 2018 (UTC)

ГОСТ "українською"[ред. код]

Я вже теж побачив свою помилку - змилила обкладинка, насправді чинний стандарт, як виявилось, усі 10 років висиль російською, затверджений російськими ж міністерствами, а цей драний інститут держстандарту не в змозі не те що перезатвердити його, а навіть перекласти. Не кажучи вже, що існують інші документи подібного статусу українською. Не кажучи, що існують іще й європейські якісь документи. Важко це сприйняти. Mykola Swarnyk (обговорення) 20:19, 3 серпня 2018 (UTC)

Кандидатура в арбітри[ред. код]

Вітаю! Номінував Вас в арбітри на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2018/Кандидати. Прошу підтвердити згоду. Дякую.--Andriy.v (обговорення) 10:04, 1 вересня 2018 (UTC)

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру висуното на виборах до Арбітражного комітету. Будь ласка, підтвердіть згоду тут, якщо ви бажаєте брати участь у виборах. Встигніть зробити це сьогодні до опівночі! --Lystopad (обговорення) 10:02, 5 вересня 2018 (UTC)