Обговорення користувача:Pavlo Chemist

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Помилково математичні статті[ред. код]

Вітаю, пане Павло!

Намагаюсь зрозуміти, чому серед неперекладених математичних статей опинилась MTV Europe Music Awards 2013. Побіжно перевірив категорії та посилання. Можливо не правильне посилання існувало раніше і тому всі посилання на неперекладених виконавців було додано у список. Чи можлива така ситуація? Чи можу я руками вичистити ці посилання зі сторінки? Тобто, я розраховую, що їх не буде поновлено автоматично, і для перевірки я спочатку видалю лише декілька. Заздалегідь дякую за відповідь. --Vlasenko D (обговорення) 16:27, 12 серпня 2018 (UTC)

 • Подивився, що для глибини рекурсії 5 беруться не тільки математичні статті. Наприклад, Категорія:Математика(1) --> Категорія:Портал:Математика(2) --> Категорія:Наукові портали(3) --> Категорія:Портали(4) --> а тут вже що завгодно. Чи є можливість десь відредагувати щось на кшталт текстового файлу та виключити певні категорії, якщо це не було зроблено раніше? --Vlasenko D (обговорення) 17:33, 12 серпня 2018 (UTC)
  @Vlasenko D: Нарешті дійшли руки і створив таку сторінку: Математика. Перед тим як щось змінювати, почитайте коротку інструкцію. Зараз бот вважає, що наступні категорії належать до теми матиматики: [1]. --Pavlo Chemist (обг.) 13:37, 11 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Вітаю! Дякую, що внесли зміни, але потрібно ще трохи підправити, бо, за посиланням знайшов такі категорії, як "Звуки", "Термохімія" та близькі до них теми. Якщо немає заперечень, то можу спробувати зробити це самостійно. Загалом бачу, що бот по математиці взагалі не працює. Можливо проблема в тому, що сторінка занадто велика і її слід видалити чи почистити. --Vlasenko D (обговорення) 15:34, 13 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: Бот після оновлення і змін чогось не хоче зберігати сторінки, навіть доволі малі, такі як звіт з Хімії. Намагаюся розібратися чому. Дам знати, як вирішу цю проблему. --Pavlo Chemist (обг.) 15:58, 13 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: полагодив. Тепер бот розбиває великі сторінки на підсторінки по 2000 елементів (+ залишок в останній підсторінці), див. для Математики. Можете гратися з категоріями для бота. --Pavlo Chemist (обг.) 12:29, 14 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: ... як завершите, дайте мені знати, перезапущу бота для математики, щоби швидше відобразити зміни. Інакше змін бачити лише через декілька днів (бот дууууже повільно обробляє велику кількість включень шаблону). --Pavlo Chemist (обг.) 12:37, 14 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Вітаю! Категорії додав, JSON перевірив. Перезапустіть, будь ласка. Подивлюсь які тепер будуть категорії. Дякую! --Vlasenko D (обговорення) 16:40, 15 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: Бот перейняв Ваші зміни, але статей щось набагато не поменшало. --Pavlo Chemist (обг.) 22:08, 15 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Вітаю! Вилучив Коливання, бо за ними є Звук, де дуже багато категорій. Перезапустіть, як буде можливість. Дякую! --Vlasenko D (обговорення) 16:20, 19 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: Зроблено, перевірте, будь ласка Pavlo Chemist (обг.) 19:02, 19 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Вітаю! Мабуть, ще не оновився список категорій, бо присутня категорія Вигадані виміри, яка явно виключена. --Vlasenko D (обговорення) 13:29, 20 лютого 2019 (UTC)
  До речі, правки від 15 лютого не були враховані. Є правка ред.№ 24478104, проте стаття ще згадується ботом. Чи так і повинно бути? Така затримка пояснює чому кількість статей не зменшилась. --Vlasenko D (обговорення) 14:01, 20 лютого 2019 (UTC)
  @Vlasenko D: Щодо Вашого першого повідомлення: то був баг, виправив. Перевірте зараз.
  Щодо Вашого другого повідомлення: так, бот дуже повільний, зміни з'являються після 3 днів після запуску. Код боту писався, коли шаблон використовували не багато і все працювало відносно швидко, а потім всі ці звіти додавалися в кінці коду. Тепер код треба переписувати, щоби зміни з'являлися швидше, максимум через день (більше 12 годин в бота йде на аналіз всіх статей, де включений шаблон). --Pavlo Chemist (обг.) 16:46, 20 лютого 2019 (UTC)
  @Pavlo Chemist: Доброго! Наче все працює правильно - категорії змінились, статей наче стало менше. Дякую! --Vlasenko D (обговорення) 12:19, 21 лютого 2019 (UTC)

Звітування[ред. код]

Бот перестав писати звіти про сторінки з помилками. Може тому що сторінка має завеликий розмір і він не може її зберегти? --Буник (обговорення) 10:16, 3 вересня 2018 (UTC)

І знову запрацював. :) Дивний він. --Буник (обговорення) 10:49, 4 вересня 2018 (UTC)

Може немає потреби виводити сторінки з помилкою «Language code "d" is not supported»? Хоч це і не мовний код, але в статтях виглядає цілком нормально, посилання працює. --Ата (обг.) 10:45, 17 січня 2019 (UTC)

Маєте рацію, змінив. --Pavlo Chemist (обг.) 22:20, 19 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Chemist!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

WikiScience Contest 2019[ред. код]

Вітаю. З'явилася ідея провести восени конкурс статей з різних галузей наук Вікіпедія:WikiScience Contest 2019 для опису тих зображень, що вантажилися впродовж 3 років на конкурсі наукових фотографій. Вже є досвід подібних конкурсів з біології, фізики, вирішили ще додати археологію. Натомість при початковому розбиранні самих зображень виявилося чимало з тематики хімія/матеріалознавство (див. тут Вікіпедія:WikiScience Contest 2019/Фізика). Чи Ви були б зацікавлені в організації хімічного розділу конкурсу або в участі в журі? --Brunei (обговорення) 18:37, 5 березня 2019 (UTC)

Вітаю. Дякую за запрошення, але в мене на це не буде часу. --Pavlo Chemist (обг.) 08:11, 6 березня 2019 (UTC)

Збій у роботі бота[ред. код]

Вітаю! Звертаю увагу, що бот повернув частину посилань, які вже були ним видалені раніше. Див. тут. Де він знайшов застарілу інформацію, думаю, що Вам видніше. Дякую! --Vlasenko D (обговорення) 08:59, 2 квітня 2019 (UTC)

Не думав, що він здатний на першоквітневі жарти! Можете сміло скасовувати такі редагування. Я запускаю бота щодня, але він це все обробляє довше одного дня, часом може гальмувати і "старий" запуск перепише новіший. --Pavlo Chemist (обг.) 09:05, 2 квітня 2019 (UTC)
Дякую за пояснення. --Vlasenko D (обговорення) 09:24, 2 квітня 2019 (UTC)

Не оновлюється сторінка[ред. код]

Добрий день. Уже два місяці як не оновлюється сторінка Користувач:PavloChemBot/Сторінки з невірно використаним шаблоном "Не перекладено". Дуже зручна річ. Чи можна якось знову запустити її оновлення?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 13:22, 18 серпня 2019 (UTC)

Статус файлу Файл:Логотип Центру Імунобіологічних препаратів.png[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Логотип Центру Імунобіологічних препаратів.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Fosufofiraito Обг. 16:11, 2 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Pavlo Chemist!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Згущені вершки[ред. код]

Згущені вершки.png Згущені вершки
Вітаю. Дуже Вас не вистачає. Якби колись випала вільна хвилинка оновити цю сторінку, був би безмежно вдячний. Але як не випаде, то все одно прийміть мою величезну вдячність за те, що було зроблено раніше. Бажаю всього найкращого в особистому та професійному житті! Brunei (обговорення) 14:11, 9 березня 2020 (UTC)
@Brunei: Мені теж бракувало оновлень сторінки Користувач:PavloChemBot/Неперекладені сторінки/Математика, але я наловчився використовувати пошук у форматі insource:"Gene prediction" (включно з усіма перенаправленнями на статтю, яка мене цікавить, в її мовному розділі). І прописувати у Вікіданих до не перекладених статей український відповідник, щоби наступного разу навіть не користуватися пошуком. а заодно й "Also known as", для майбутніх перенаправлень. Звісно, це не дає сортування за кількістю посилань чи кількістю мов, якими представлено поняття, але я трошки підзневірився в цьому як в інструменті стимулювання інших перекладати найнеобхідніше в математиці, а для себе маю свої критерії, що перекладати. З повагою, --Olexa Riznyk (обговорення) 16:55, 9 березня 2020 (UTC)
Дякую. Спробую розібратися.--Brunei (обговорення) 16:59, 9 березня 2020 (UTC)
Питайте, якщо що. --Olexa Riznyk (обговорення) 17:01, 9 березня 2020 (UTC)
Дякую! Бот намагається оновлювати ті сторінки, але в якийсь момент почав постійно ламатися при збереженні сторінок. В мене так і не було часу розібратися, в чому ж причина. --Pavlo Chemist (обг.) 03:08, 11 березня 2020 (UTC)
Bunyk висловлював припущення, що це через надмір помилок шаблону нп, які боту доводиться обробляти. Дуже рада, що над шаблоном нп зараз працює аж два боти. Ви нам дуже потрібні Circle-icons-heart.svg --Ата (обг.) 22:09, 7 травня 2020 (UTC)

Перевірка нових правок і патруль статті[ред. код]

Драстуйте! Потрібна Ваша допомога, перевірте правки в статті про композитора Шуман Рудольф Валерійович і відпатруліруйте її будь ласка. Стаття була вже перевірена і відпатрульована іншими учасниками, але я вніс кілька виправлень і видалив зайві посилання, а також вніс виправлення, відредагувавши оформлення посилань. Отпатрулируйте статтю ласка! Заздалегідь вдячний!