Обговорення користувача:RarBot

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

)Боти не читають, боти пишуть!)


Ваші зауваження краще залишити на сторінці обговорення власника

Архів

Стосовно перенаправлень назв адміністративних одиниць[ред. код]

Доброго дня.

Цей бот створив низку перенаправлень з оригінального написання на написання українською мовою. Але виникає питання - навіщо ?

Я от помітив таку проблему - було створене перенаправлення Curtatone -> Куртатоне. Між тим, я планував дати назву «Curtatone» статті про італійський есмінець. І вже розмістив (або виправив) це посилання у низці статей. І тепер, коли зайти на ці сторінки і клацнути на посилання, то йде перехід на сторінку про місто.

Звичайно, можна знайти рішення. Корабель не мав бортового номера, але можна вказати, наприклад, рік вступу у стрій. Хоча відповідно до правила Вікіпедії це вже буде надлишковим, але проблеми не створить.

Проблема в іншому - я помітив це перенаправлення, бо зараз в основному працюю саме над темою італійських кораблів. Але я не робот, і не можу вслідкувати за всім. Цілком можливо, що таке некоректне перенаправлення далеко не єдине.

Та й загалом створення таких перенаправлень саме стосовно адміністративних одиниць досить сумнівне. Принаймі, я користі з цього не бачу.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 19:37, 15 вересня 2020 (UTC)

@V Ryabish: Вітаю! 1) Навіщо? З власного досвіду: деколи читаючи статтю на англомовному сайті, натрапиться на якийсь малознаний НП і хочеться дізнатися щось про нього (нп., в якій частині Італії/Франці/... він знаходиться). Можна, звичайно, перейти в англ. вікі, але навіщо — тепер це можна зробити в українській. В інших вікіпедіях також часто робиться подібні перенаправлення з усіх можливих мов та варіантів (ось цікавий приклад).
2) Що робити в описаній Вами ситуації? Стаття, без сумніву, має пріоритет над перенаправленням. Сміливо переписуйте Curtatone зверху. На мою думку, на початку варто вставити щось на зразок {{Otheruses}} чи {{не плутати}} з відсиланням до НП і навпаки, хоч італійці цього не зробили.
Маленьке прохання: пишіть на моїй (не ботовій) СО, або пінгуйте. Бажаю успіхів! --Rar (обговорення) 06:15, 16 вересня 2020 (UTC)

)Боти не читають, боти пишуть!)

Ваші зауваження краще залишити на сторінці обговорення власника

Перевірка нових правок і патруль статті[ред. код]

Драстуйте! Потрібна Ваша допомога, перевірте правки в статті про композитора Шуман Рудольф Валерійович і відпатруліруйте її будь ласка. Стаття була вже перевірена і відпатрульована іншими учасниками, але я вніс кілька виправлень і видалив зайві посилання, а також вніс виправлення, відредагувавши оформлення посилань. Отпатрулируйте статтю ласка! Заздалегідь вдячний!