Обговорення користувача:Rasal Hague

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Rasal Hague!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 17:13, 17 жовтня 2016 (UTC)

Стиль[ред. код]

Дякую за доповнення у статтях Бібліотека української літератури в Москві і Шаріна Наталя Григорівна. Мусив виправити стиль: речення «активізувався процес зачистки української діаспори» не підтверджується джерелами, а являє собою точку зору автора Вікіпедії. А так все правильно. --В.Галушко (обговорення) 17:29, 5 червня 2017 (UTC)

Результати конкурсу «Скандинавська весна»[ред. код]

ScandinavianSpringMain.png

Доброго дня! Ми вже підвели підсумки, і церемонія нагородження переможців конкурсу «Скандинавська весна» відбудеться 2 червня у Львові. Дякуємо за участь у нашому конкурсі! Якщо маєте змогу, то завітайте до Центру міської історії центрально-східної Європи (вулиця Академіка Богомольця, 6, Львів). Початок о 17:30. Ви можете записатися на вікізустріч, а також на фейсбук-подію. Гарного дня! --アンタナナ 22:22, 19 травня 2018 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 14:44, 6 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 15:12, 20 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 19:50, 3 жовтня 2019 (UTC)

Поздоровлення[ред. код]

Щиро поздоровляю з отриманням статусу патрульного! Бажаю подальшої гарної праці у нашому (всіх нас) проекті! З повагою, користувач --Іван Дулін (обговорення) 11:46, 28 листопада 2019 (UTC)

@Иван Дулин:, дуже дякую за підтримку!--Rasal Hague (обговорення) 14:30, 28 листопада 2019 (UTC)

Файл:КрУнівер, 2 (1937).jpg[ред. код]

Добридень! Можна дізнатися назву журналу, його номер і випуск? Така інформація цікавить, бо файл ймовірно може бути вільним, якщо в журналі не вказано автора фотографії. --Fosufofiraito Обг. 21:00, 16 січня 2020 (UTC)

Вітаю! Мова не про фотографію, а про будинок. Автор - архітектор Савич Павло Федорович, якого сталіністи репресували 1944 року, а реабілітували десь в 1960-х. За законом, у такому випадку авторство спливає не через 70 років після смерті автора, а після його реабілітації, тобто десь у 2030-х. А ще через дурість депутатів, які заборонили у нас відтворення архітектурних творів засобами фотографії, відео чи малювання, ми маємо одну із найжорсткіших заборон в Європі щодо свободи панорами--Rasal Hague (обговорення) 21:36, 16 січня 2020 (UTC)
Поганенько :с.... дуже здивувало, що не можна навіть малювати, якось навіть уваги на це звертав. Ця відсутність свободи панорами вже дратує... Джерело все-таки бажано зазначати, щоб можна було б перевірити рік фотографування. О! Якщо Вам не важко, то можете проставляти до таких фотографій {{NoFoP}} для окремої їх категоризації. Це буде зручно для перенесення при затверджені закону щодо свободи панорами. Я все-таки вірю в чудеса =) Також є ще шаблон для зазначення року переходу в суспільне надбання {{Out of copyright in}}, що також категоризує файли. П.С.: дякуючи даному фото зустрів ще сайти з [1] та [2]. Ще раніше для Кременчугу знаходив подібне [3]. Але часу і сил немає все перевіряти й вантажити :с Дякую Вам за внесок! ^^ --Fosufofiraito Обг. 00:32, 17 січня 2020 (UTC)
Дякую! · Якраз згадував про те, що десь бачив цей {{NoFoP}}. · На жаль, законопроект 10143 уже не схвалять, бо його відкликали 2019 року, а новому складу парламенту не до нього. · Щоб відновити номер і рік журналу, треба запланувати похід до архітектурної бібліотеки Заболотного, якраз збирався, бо оголосили про її закриття у 2020. Купа старих фотографій і проєктів може опинитися на смітнику.--Rasal Hague (обговорення) 10:49, 17 січня 2020 (UTC)

Пиво для вас![ред. код]

Export hell seidel steiner.png Вітаю пане/-ні Rasal Hague!

Піднамаю цей віртуальний кухоль за Вас і Ваші статті - які одна насолода читати (та ще й дивитися). Дізнався багато цікавого про будинки, мимо яких кожного дня проходжу, коли йду на роботу, а голову то особливо й не підіймав. І ще й бачу про Берлін почали писати - то взагалі місто-любовзпершогопогляду. Була б така технічна можливість - то підписався б на Ваші статті.

З повагою і побажанням натхнення і наснаги — Шиманський હાય! 16:56, 24 січня 2020 (UTC)

О, дуже дякую! Думав, що лише для себе пишу нагадайки ). Бо так само щодня кружляєш поміж тих кам'яниць, а що то, хто там - ніц не знаєш. Про Берлін поки що писатиму лише те, що мало вплив на наш стольний град.--Rasal Hague (обговорення) 17:14, 24 січня 2020 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви брали участь у фотоконкурсі «Вікі любить пам'ятки» в Україні — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися і до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:11, 6 лютого 2020 (UTC)

Про Інститут клінічної фізіології[ред. код]

Вітаю. Стаття Комплекс садиби Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця порадувала мене унікальними ілюстраціями. Особливо цікавий File:Будівництво Інституту біології і патології 1934.jpg. Це якраз зображення «двоповерхової клініки з віварієм», яка за даними Історії НАН України мала бути побудована 1939 року, про те саме свідчить табличка на самій будівлі (встановлена, правда десь між 2013 і 2015). Натомість один зі старожилів того інституту переконував мене, що саме ця двоповерхова будівля й була побудована першою, до триповерхової. Оскільки Ви бачили оригінальні документи, чи не могли б Ви прояснити це питання? --Brunei (обговорення) 11:04, 12 березня 2020 (UTC)

Вітаю. Ваша правда. Завдяки вам звернув увагу, що переплутав дати на тих зображеннях. File:Будівництво Інституту біології і патології 1934.jpg не 1934, а 1932 року. А File:Проєкт Інституту біології і патології.jpg (триповерховий будинок) відповідно датований 1934/5 роком.--Rasal Hague (обговорення) 21:25, 15 березня 2020 (UTC)
Ого, як цікаво. Аж 1932 рік. Про той ІЕБП НКОЗ узагалі мало інформації, а тут прямо фото з побудови. Дуже дякую! А де цей проект і фото зберігаються? --Brunei (обговорення) 21:53, 15 березня 2020 (UTC)
Є у нас такий краєзнавець Семен Широчин. Він знаходить все те в архівах. Щось є в архітектурно-будівельній бібліотеці імені Заболотного, ще в музеї історії Києва--Rasal Hague (обговорення) 22:11, 15 березня 2020 (UTC)
@Brunei: Якщо цікаво, бібліотека Заболотного має ще один проєкт головного корпусу: File:Проєкт інституту експ біології патології (1933).jpg