Обговорення користувача:Redsunrising

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії![ред. код]

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, задайте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask help of Community on CommunityPortal (help): Додати нове обговорення (Add new discussion/problem) --A l b e d o ® 15:43, 4 листопада 2006 (UTC)

Перейменування[ред. код]

Ваш попередній аккаунт знищити неможливо - можна тільки стерти стару сторінку користувача або заблокувати старий аккаунт. Також можна перейменувати. Існує теоретична можливість об'єднання двох аккаунтів але я цього не пробував робити. --Yakudza -พูดคุย 01:08, 22 січня 2007 (UTC)

Тоді простіше, мабуть заблокувати. Справа в тому що я видав свої персональні дані під минулим аккаунтом, а моє відношення з того часу до таких речей змінилося. До кого можно з цим звернутися (якщо до вас, то чи можна з вами якось зв.язатися по email)?--redSUNRISING 07:07, 25 січня 2007 (UTC)
Так, моя адреса є у панелі інструментів зліва на сторінці (або простіше Спеціальні:Emailuser/Yakudza) --Yakudza -พูดคุย 08:11, 25 січня 2007 (UTC)

Лого (50000)[ред. код]

Чи можна зробити напівпрозорий фон у лого? --Oleg Marchuk?!/©~№? 07:42, 22 січня 2007 (UTC)

Перепрошую, але був відсутній, хтось вже поправив, я редагував у Paint, а в ньму немає "прозорого кольору".--redSUNRISING 07:03, 25 січня 2007 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 14:37, 16 березня 2013 (UTC)