Обговорення користувача:Repakr

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Repakr у темі «total_length в шаблоні Tracklist» 4 дні тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Repakr!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:09, 4 липня 2014 (UTC)Відповісти

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Фантастична осінь 2018 тощо

[ред. код]
Вітаю @Repakr:!, вже розпочалася реєстрація щодо участі у тематичнику фантастики, що стартує у вересні, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці. Сподіваюся на вашу участь та створення статей, зокрема з азійської фантастики.--Yasnodark (обговорення) 14:55, 31 серпня 2018 (UTC)Відповісти

Вітаю @Repakr:!, вже розпочалася реєстрація щодо участі на цьогорічну фантастичну осінь, що стартує офіційно 20 вересня, проте розпочинати можна вже зараз, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:18, 17 вересня 2019 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Ом Кі Джун.jpg

[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ом Кі Джун.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Зверніть увагу, що не можна обґрунтувати добропорядне використання зображень живих відомих людей. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. Якщо можете отримати дозвіл на використання світлини, то скористайтеся алгоритмом ВП:Дозволи 『 』 Обг. 07:48, 16 червня 2019 (UTC)Відповісти

Kyiv

[ред. код]

Добридень, помітив, що ви замінили Ubisoft Kiev на Ubisoft Kyiv. Повністю вас підтримую у цьому, проте назва компанії, якою б вона не була є саме Ubisoft Kiev, а не Ubisoft Kyiv (принаймні поки що). -- ElrONE 08:18, 11 грудня 2019 (UTC)Відповісти

Добрий день, @ElrONE:, дякую за відповідь. Можливо, я поспішив або використав не зовсім авторитетне джерело, однак згідно з цією статтею (https://playua.net/zustrichajte-ubisoft-kyiv-nazvu-studiyi-ofitsijno-zmineno/) компанія змінить свою назву. Також на офіційному сайті Ubisoft в розділі кар'єра в описі деяких вакансії використовується нова назва (https://www.ubisoft.com/en-us/careers/search.aspx#sr-post-id=743999701774865). - Repakr (обговорення) 09:16, 11 грудня 2019 (UTC)Відповісти
Це просто чудова новина, не знав. Проте, щось окрім цього не можу ніде знайти жодного джерела з приводу перейменування. -- ElrONE 09:37, 11 грудня 2019 (UTC)Відповісти
Думаю, змінити назву в нас можливо буде, якщо ця інформація з'явиться, зокрема, на їхній офіційній сторінці (тут). -- ElrONE 09:44, 11 грудня 2019 (UTC)Відповісти
Між іншим, не бажаєте долучитися до нашого проєкту відеоігор? Були б раді новим учасникам! -- ElrONE 10:17, 11 грудня 2019 (UTC)Відповісти

Будь ласка, перевірте свою електронну пошту

[ред. код]

Вітаємо, Repakr: Будь ласка, перевірте свою електронну пошту! Тема: "The Community Insights survey is coming!" Якщо у вас є які-небудь запитання, будь ласка, надішліть електронною поштою surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 17:31, 25 вересня 2020 (UTC)Відповісти

Xin vui lòng kiểm tra email của bạn

[ред. код]

Xin chào Repakr: Xin vui lòng kiểm tra email của bạn! Chủ đề: "The Community Insights survey is coming!" Nếu bạn có bất kỳ câu hỏi nào, vui lòng gửi email tới surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (обговорення) 18:24, 25 вересня 2020 (UTC)Відповісти

Вікіпроєкт Транспорт

[ред. код]
Шановний Repakr, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! Дуже вам дякуємо за участь і ваш внесок в Транспортний марафон! Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 16:49, 19 лютого 2021 (UTC)Відповісти

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!

[ред. код]

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)Відповісти

Відзнаки за участь у «Фантастичній осені 2018» у Вікіпедії

[ред. код]

Вітаю! Дякую за вашу активну участь у тематичній акції «Фантастична осінь 2018».

Хоч і з затримкою, але ГО «Вікімедіа Україна» буде рада надіслати вам відзнаки та сувеніри за ваш внесок у цій кампанії. Ми відправили вам посилання на анкету для збору адрес та інші деталі вікіпоштою. Будь ласка, перевірте пошту і заповніть анкету.

Ще раз дякую за ваш внесок до розвитку вільних знань українською мовою! --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:39, 1 вересня 2021 (UTC)Відповісти

Вітаю Repakr! Дякую за попередній внесок і вітаю у новому сезоні, адже вже незабаром Фантастична осінь 2021, проте реєструватися і починати писати і поліпшувати статті можна вже зараз!--Yasnodark (обговорення) 16:44, 8 вересня 2021 (UTC)Відповісти
Вітаю Repakr! вітаю! Нагородження фантастичних подій за різні роки буде об'єднане, тому є певна затримка, щоб врахувати внесок тих к-чів, що взяли участь у ФО-2021. На жаль у вас цього року не знайшлося часу на осяжну участь. Проте ваші статті, написані під час ФО-2018 та ФО-2019 мають бути оцінені, найпевніше однією з перелічених книг:


 1. Підземна залізниця https://bookchef.ua/product/pidzemna-zaliznitsya-syuzhetnaya-super/
 2. Том О’Ніл Давні друзі. За мотивами ірландських легенд https://www.yakaboo.ua/davni-druzi-za-motivami-irlands-kih-legend.html
 3. Гарун і море оповідок https://fantlab.ru/edition92075
 4. Тиша https://www.livelib.ru/book/1000568891-tisha-peter-hog
 5. Смiлла та iї вiдчуття снiгу https://www.livelib.ru/book/1000608077-smilla-ta-yiyi-vidchuttya-snigu-peter-hog/~55
 6. 2084. Кінець світу https://fantlab.ru/edition187656# Цивілізація статуса https://fantlab.ru/edition281609
 7. Лука і вогонь життя https://fantlab.ru/edition92795
 8. Сад спочилих котів https://epicentrk.ua/shop/sad-spochilikh-kotiv.html
 9. Книга дивних нових речей https://nashformat.ua/products/knyga-dyvnyh-novyh-rechej-705716
 10. Бункер. Ілюзія https://fantlab.ru/edition223274
 11. Зрошення пустелі https://book-ye.com.ua/catalog/suchasna-zarubizhna-proza/zroshennya-pusteli
 12. Сканери https://www.livelib.ru/book/1000745792-skanery-robert-m-zonntag українською
 13. У нетрях Темнолісу. Книга 1. Легенди Світокраю https://fantlab.ru/edition110528

Тому прошу вас розтавити книги у вашому порядку пріорітетності (зверху - найбажаніші) та позначити ті, що у вас є чи назвати неприйнятну книгу з інших причин, ми спробуємо врахувати ваші побажання, щоб уникнути найменш бажаних варіантів, щоб ви не отримали непотрібну річ. Чим оперативнішою буде ваша відповідь, тим легше буде враховувати ваше побажання і зробити заміну на еквівалентну чи дешевшу книжку, проте відсутню у вас, а також, чи ви вже заповнили анкету, згадану Антоном? І зі святами!--Yasnodark (обговорення) 15:51, 4 січня 2022 (UTC)Відповісти

Вітаю Yasnodark! І вас також зі святами. Так, я заповнив анкету згадану Антоном. У мене жодної з перелічених книг у своїй колекції. Щодо неприйнятних книг, то в основному важко сказати, бо особисто якихось книг, які були б неприйнатними в списку немає, але останні три в списку можна сказати, що є найменш бажаним. Ось мій список пріоритетних книг:
 1. Підземна залізниця
 2. 2084:Кінець світу
 3. Зрошення пустелі
 4. Бункер. Ілюзія
 5. Лука і вогонь життя
 6. Гарун і море оповідок
 7. Книга дивних нових речей
 8. Цивілізація статусу
 9. У нетрях Темнолісу. Книга 1. Легенди Світокраю
 10. Сканери
 11. Сад спочилих котів
 12. Смiлла та iї вiдчуття снiгу
 13. Тиша
 14. Том О’Ніл Давні друзі. За мотивами ірландських леґенд
--Repakr (обговорення) 19:03, 4 січня 2022 (UTC)Відповісти
   • Repakr Дякую за оперативність та привітання, отже останньої трійки ви точно не отримаєте книгу. А з інших після свят чекайте на книжкову винагороду за ФО-2018 та інші ваші фантастичні звитяги, бо це також залежить і від вибору інших.--Yasnodark (обговорення) 14:28, 5 січня 2022 (UTC)Відповісти
Repakr вітаю! За моїми даними вам вже було відправлено посилку, тож хотів би дізнатися, чи ви вже отримали заслужену винагороду?--Yasnodark (обговорення) 14:33, 11 лютого 2022 (UTC)Відповісти
@Yasnodark, Вітаю! Так, я вже отримав винагороду. Дякую за відзначення учасників призами. Мені було приємно отримати винагороду, враховуючи те, що в першу чергу я приймав участь заради розвитку українського сегменту Вікіпедії і не розраховував на якусь винагороду. --Repakr (обговорення) 17:51, 11 лютого 2022 (UTC)Відповісти
Вітаю Repakr! Дякую за відповідь та ще раз за внесок під час минулих ФО, тож бажаю приємного прочитання та наснаги у майбутніх вікіфантастичних звитягах. З повагою--Yasnodark (обговорення) 13:44, 12 лютого 2022 (UTC)Відповісти
Repakr доброго дня та зважаючи на те, що частині презентантів вже надіслано призи, хочу попросити вас повідомити мені, коли і до вас надійде книга. Андрію, коли до вас доїдуть призи теж десь мені напишіть...--Yasnodark (обговорення) 14:14, 3 лютого 2023 (UTC)Відповісти
Вітаю, Yasnodark! Я вже на цьому тижні отримав книгу. --Repakr (обговорення) 14:25, 3 лютого 2023 (UTC)Відповісти
Вітаю, Repakr, тоді бажаю приємного прочитання.--Yasnodark (обговорення) 12:47, 5 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Користувач:Repakr 208

Вітаю Repakr та дякую за участь ФО-2023, вас очікує книжковий приз, тож хотів запитати, чи відсутня у вас книга «Як протидіяти маніпуляціям» Гільде Сандвік, Йон Рісдаль https://www.yakaboo.ua/ua/jak-protidijati-manipuljacijam-2345546.html ?--Yasnodark (обговорення) 15:05, 13 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Вітаю, @Yasnodark. Так, в мене відсутня ця книга. --Repakr (обговорення) 15:17, 13 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Repakr вітаю! Тоді за певний час чекайте повідомлення від Антона, а вже навесні буде напевно розсилка.--Yasnodark (обговорення) 14:37, 14 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Repakr вітаю! Хотів у вас дізнатися, чи надійшла вам книга?--Yasnodark (обговорення) 13:28, 19 березня 2024 (UTC)Відповісти
Вітаю, @Yasnodark. Так отримав книгу. --Repakr (обговорення) 16:02, 19 березня 2024 (UTC)Відповісти

Тиждень азійської та африканської кухні 2021

[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 10:36, 8 жовтня 2021 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Тижня Джозефа Конрада у Вікіпедії

[ред. код]

Привіт! Запрошую вас взяти участь у тематичному тижні зі створення та покращення статей про Джозефа Конрада — відомого англійського письменника польського походження, уродженця України.

Його постать є літературним символом спільної англійсько-польсько-української культурної спадщини. Однак зараз у Вікіпедії доробок письменника та теми, пов’язані з його постаттю, дуже мало розкриті. Тож разом з Польським інститутом у Києві громадська організація «Вікімедіа Україна» запрошує заповнити цю тематичну прогалину. Активних учасників та учасниць чекають сувеніри від організаторів.

Сподіваємося, вам буде цікаво долучитися!

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці користувача, що цікавитеся Польщею і/або літературою. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 20:22, 15 листопада 2021 (UTC)Відповісти


Запрошення

[ред. код]

Вітаю Repakr та нагадую, що сьогодні офіційно стартує Фантастична осінь 2022, для участі в якій ви вже реєструвалися. На активних учасників очікують призи. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 13:03, 11 жовтня 2022 (UTC)Відповісти

Вітаю Repakr вітаю та дякую за створені під час ФО-2022 статті. Ваш внесок буде винагороджений книгою, найпевніше це буде

або з меншою вірогідністю:

Проте якщо якась з цих книг вже є у вас, прошу це зазначити, щоб ми спробували знайти заміну і ви не отримали непотрібного.--Yasnodark (обговорення) 13:12, 19 січня 2023 (UTC)Відповісти

Вітаю, @Yasnodark. Жодних книг із вище наведених не має у колекції. --Repakr (обговорення) 13:52, 19 січня 2023 (UTC)Відповісти
Тоді якщо змін не буде і все буде гаразд, очікуйте за певний час повідомлення від Антона і одна з них найпевніше до вас доїде. Якщо будуть зміни - перепитаю.--Yasnodark (обговорення) 14:23, 19 січня 2023 (UTC)Відповісти
Repakr хотів спитати, чи вже доїхала до вас книга?--Yasnodark (обговорення) 14:20, 9 лютого 2023 (UTC)Відповісти
@Yasnodark Так, на минулому тижні. --Repakr (обговорення) 14:43, 9 лютого 2023 (UTC)Відповісти
Тоді бажаю приємного прочитання.--Yasnodark (обговорення) 14:49, 9 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Повідомлення щодо Вікімарафону

[ред. код]

Вітаю! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 19-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.

Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!

Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон до середи 8 лютого включно. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.

Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники не пізніше середи 8 лютого. Потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 26 січня до 5 лютого 2023 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення. Після 8 лютого і перед відправкою сувенірів організатори Вікімарафону перевірять внески на предмет відповідності правилам Вікіпедії; тим часом ви ще можете покращувати статті, створені під час марафону. (Будь ласка, не записуйтеся на отримання сувенірів поштою, якщо вже отримали їх на офлайн-події Вікімарафону).

Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:08, 6 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Дякую за повідомлення. Я спершу планував прийняти участь у марафоні, але на той час коли я дізнався про нього, то ррозумів, що не матиму для написання статтей для нього. Тому не прийняв у ньому участь. --Repakr (обговорення) 08:41, 8 лютого 2023 (UTC)Відповісти

Статус файлу Зображення:Статуетка 43-ої Премії мистецтв Пексан.jpg

[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Зображення:Статуетка 43-ої Премії мистецтв Пексан.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Kharkivian (обг.) 18:20, 27 березня 2023 (UTC)Відповісти

Права патрульного та відкочувача

[ред. код]

Вітаю! За результатами обговорення Вам надано права патрульного та відкочувача. Тепер з цими правами Ви матимете можливість перевіряти версії сторінок та швидко відкочувати вандальні правки. Права патрульного також дають Вам доступ до сторінок Спеціальна:Неперевірені_сторінки та Спеціальна:Статистика_перевірок. Нагадаю, що для втримання цих прав Ваші дії мають відповідати правилам ВП:ПАТ та ВП:ШВ. Якщо виникають якісь питання в процесі патрулювання, Ви можете звернутись за допомогою на ВП:Кнайпа (патрулювання), або особисто до якогось досвідченого патрульного. Існує також сторінка запитів до патрульних, які Ви тепер можете виконувати. Успіхів!--Andriy.v (обговорення) 05:32, 5 червня 2023 (UTC)Відповісти

Дякую за довіру. --Repakr (обговорення) 08:25, 5 червня 2023 (UTC)Відповісти

Азійська кінопремія

[ред. код]

Вітаю. Оскільки ви цікавитесь і розумієтесь на питанні, цій статті не завадила б ваша увага, хоча б стосовно правильного відтворення назв корейських фільмів та імен акторів. Був би вдячний за допомогу. SaltVisor (обговорення) 15:24, 9 червня 2023 (UTC)Відповісти

Вітаю, обов'язково перегляну за наявності часу. --Repakr (обговорення) 15:39, 9 червня 2023 (UTC)Відповісти

Шаблон пишу у статті Надзвичайна ти

[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Надзвичайна ти був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:31, 1 серпня 2023 (UTC)Відповісти

Сертифікація

[ред. код]

A_Night_at_the_Opera#Сертифікації - зверніть увагу, після (свідомо не пишу "внаслідок") ваших редагувань шаблонів стаття виглядає ось так. --Фіксер (обговорення) 12:37, 7 вересня 2023 (UTC)Відповісти

Там було помилка з неправильним розміщення лапок, я її тільки що виявив і поправив. --Repakr (обговорення) 12:39, 7 вересня 2023 (UTC)Відповісти
Дякую. --Фіксер (обговорення) 12:38, 7 вересня 2023 (UTC)Відповісти

Вибори в АК

[ред. код]

Вітаю. Висунув Вашу кандидатуру на вибори в АК, прошу прийняти рішення. --Jphwra (обговорення) 16:45, 13 вересня 2023 (UTC)Відповісти

Вибори до АК

[ред. код]

Вітаю, ви погодились взяти участь як кандидат у виборах до Арбітражного комітету і були допущені до них. На другому етапі виборів ви маєте відповідати на запитання, які вам ставитимуть користувачі на Вікіпедія:Вибори арбітрів/2023/Обговорення/Repakr. Тому прошу не забувати і реагувати на запитання вчасно. Обговорення триватиме тиждень, до 24 вересня включно, після чого почнеться власне голосування. Успіхів! --YarikUkraine (обговорення) 17:20, 17 вересня 2023 (UTC)Відповісти

Добре, зрозумів. --Repakr (обговорення) 08:00, 18 вересня 2023 (UTC)Відповісти

Подяка

[ред. код]

Вирішив ще особисто на сторінці ще раз подякувати. Дякую, дуже важлива справа ще раз дякую. --Jphwra (обговорення) 17:29, 30 жовтня 2023 (UTC)Відповісти

Арбітр

[ред. код]

Вітаю. В результаті Обговорення Вікіпедії:Вибори арбітрів/2023 голоси ляльок у голосуванні були викреслені. Після перерахунку голосів Ви стали не резервним, а основним арбітром. Успішної роботи! --Олег (обговорення) 08:22, 6 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Тауернська залізниця

[ред. код]

Добрий день, звертаюсь до вас як до арбітра. Скажіть наскільки це в дусі вікіпедії видалити статтю за кілька годин після створення, і наскільки правомочні дії адміна на заборону створення та знищення контенту вікіпедії. Та всі адміндії цього адміна щодо користувача Zvr (навіть заборону на звернення до арбітражу)--83.137.6.182 15:36, 18 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Якщо Вас цікавить думка саме, як арбітра, то я не можу надати оцінку діям, бо арбітражна оцінка надається в межах арбітражного позову, який подається до Арбітражного комітету, якщо користувачі не дійшли згоди в межах доарбітражних дій. Якщо Вас цікавить моя особиста оцінка, як користувача, що займає місце в Арбітражному комітеті, то я можу її надати. Але в такому випадку така оцінка є виключно моя особиста і не представляє думку Арбітражного комітету. --Repakr (обговорення) 17:17, 18 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Згущівка для вас

[ред. код]
Згущівка рідкісна
За свою працю над шаблонами і модулями прийміть, будь ласка, цю згущівку, таку ж рідкісну, як знання з Lua у цій спільноті, древню, як потреба у них, і таку ж містично-іншомовну, якими виглядають будь-які складні зміни в шаблонах, яких я не розумію 😅 Дякую дуже, продовжуйте, будь ласка 🙇‍♀️ Ата (обг.) 18:39, 19 листопада 2023 (UTC)Відповісти

Мої запитання у номінації

[ред. код]

Привіт, перш за все вітаю з обранням адміністратором. Оскільки я написав що не задоволений вашими відповідями на мої запитання, напишу що я очікував почути, ну й оскільки запитання були у Вікіпедії, то краще зроблю це тут, а не у Дискорді. Отже,

 • У запитанні про редагування інтерфейсу ви по суті відповіли цілком неправильно. Насправді лише адміністратори інтерфейсу можуть редагувати загальні JavaScript та CSS сторінки (MediaWiki:Common.js, MediaWiki:Monobook.css, MediaWiki:Timeless.js тощо), а також чужі сторінки, скажімо АІ можуть редагувати вашу сторінку Користувач:Repakr/vector.js, тоді як звичайні адміністратори не можуть. Інші ж сторінки у просторі назв MediaWiki можуть редагувати як адміністратори інтерфейсу, так і звичайні адміністратори. Детальніше про те, що яка група користувачів може робити ви можете побачити зі сторінки Спеціальна:Список прав груп для локальних груп, а також зі сторінки Спеціальна:Права глобальних груп для груп глобальних. Знайти ці сторінки, як і всі інші спеціальні сторінки ви можете на сторінці Спеціальна:Спеціальні сторінки, посилання на яку є на бічній панелі. Тепер щодо власне відповіді. Зайшовши на сторінку Спеціальна:Нові сторінки ви бачите її своєю мовою інтерфейсу, скоріше за все це мова за замовчуванням — українська. Однак існує можливість не змінюючи мову в налаштуваннях переглянути конкретну сторінку іншою мовою, це параметр index.php uselang. Скажімо, https://uk.wikipedia.org/wiki/Special:MyPage?uselang=lzh відкриє для вас вашу сторінку користувача з інтерфейсом веньянем. Окрім звичайних кодів мов, таких як uk для української чи lzh для класичної китайської, є також два службових коди — qqx, яке показує замість тексту повідомлень інтерфейсу їх назву, а також qqq, яке показує їх опис. Так от, відкривши https://uk.wikipedia.org/wiki/Спеціальна:Нові_сторінки?uselang=qqx ви побачите назви повідомлень інтерфейсу. Звідти зрозуміло, що скажімо (newpages-summary) виглядає як пригоже місце щоб туди додати Загальне оголошення (якби справді був такий запит від спільноти). Назва повідомлення у дужках означає відповідну сторінку у просторі назв MediaWiki, отже мова йде про MediaWiki:newpages-summary. Якщо б ви хотіли змінити цю сторінку для всіх інсталяцій Медіавікі (що інших проектів Вікімедіа, що сторонніх), то доречним місцем для зміни цього повідомлення був би сайт translatewiki.net, де здійснюється локалізація MediaWiki, translatewiki:MediaWiki:newpages-summary/uk містить український переклад цього повідомлення. Однак якщо мова йде про зміни, що стосуються лише україномовної Вікіпедії, то будь-який адміністратор може змінити саму сторінку MediaWiki:newpages-summary, скажімо, додати туди {{Загальне оголошення}}. У вашій відповіді я очікував почути про qqx та про MediaWiki:newpages-summary.
 • У запитанні про моделі вмісту я очікував почути про те, що модель вмісту очищений CSS, це урізаний CSS, який використовується для TemplateStyles. Завдяки урізаному функціоналу такі стилі є достатньо безпечними для того, щоб їх міг редагувати будь-хто. Тоді як сторінки з моделлю вмісту CSS, де теоретично, скажімо, можна прописати виклик таблиць стилів на сторонньому сайті, є небезпечним функціоналом, тому редагування таких сторінок, якщо вони стосуються всіх користувачів, або інших користувачів, а не власних стилів, дозволено лише адміністраторам інтерфейсу. При цьому CSS що там що там той самий, але, на жаль, окрім урізання функціоналу з точки зору безпеки також є технічний аспект, що наразі ця урізка відбувається за стандартами CSS станом на 20 лютого 2014 року, тоді як на сторінках з повноцінним CSS можна використовувати більш нові можливості CSS. Те, що ви написали, однак, скоріше за все обома моделями вмісту підтримується добре. Зміна моделей вмісту при цьому є одним з технічних прав адміністраторів.
 • Щодо спаму сайтом — мені сподобалася ваша відповідь щодо того, що треба переконатися чи це дійсно шкідливий сайт, а також щодо того, що треба попросити ботовласників поприбирати на нього посилання. Фільтр редагування також справді є одним з рішень проблеми. Але більш стандартним рішенням для такого є скористатися спам-блеклистом. Локальний спам-блеклист знаходиться на сторінці MediaWiki:Spam-blacklist, її редагування вимагає знання регулярних виразів. Однак нещодавно було створено сторінку Спеціальна:BlockedExternalDomains, яка діє аналогічним чином, але при цьому не вимагає знання регулярних виразів, тепер варто користуватися нею якщо тільки справді не потрібно прописати якусь маску регулярним виразом, а не просто додати одну конкретну доменну адресу. Також існує глобальний спам-блеклист, m:Spam blacklist, на його сторінці обговорення можна подавати запити щодо його доповнення, це необхідно робити в разі виявлення, що спам якимось сайтом здійснюється не лише в україномовній Вікіпедії, а також в інших вікі Вікімедіа. При цьому якщо якийсь сайт додано до глобального чорного списку, але з якихось міркувань ми хочемо дозволити його локально, то можна скористатися локальним білим списком спаму — MediaWiki:Spam-whitelist. У вашій відповіді я очікував перш за все короткої згадки про ці сторінки. Що ж до фільтру редагувань, у випадку посилань його варто використовувати тільки якщо є потреба в якихось більш тонких налаштуваннях, скажімо, дозволити додавати посилання лише користувачам в певній групі чи з певним числом редагувань тощо. Фільтр редагувань є більш ресурсоємким, а також має ліміт умов на кожну вікі, і хоча україномовна Вікіпедія поки не досягнула цього ліміту, бажано уникати фільтрів коли це можливо.
 • Щодо запрошення користувачів. Справді, мені сподобалося, що ви згадали про те, що треба спочатку зібрати список таких користувачів, кому треба розсилати повідомлення. Напевно в ідеалі я б хотів би почути про якісь способи як би ви це зробили, скажімо, скориставшись petscan: чи кастомним SQL-запитом на quarry:, але загалом щодо першої частини відповідь для мене була прийнятною. Щодо другого — щодо того як людей запрошувати, загалом ви відповіли правильно, але ви згадали два неефективних способи — або ручна розсилка, або розсилка ботом. Розсилка ботом це гарний варіант якщо потрібно тонко налаштувати повідомлення (скажімо, згадувати в кожному повідомленні якусь кастомну інформацію про дописувача), але для стандартної розсилки запрошень зазвичай достатньо розсилки однотипних повідомлень. Для цього адміністратори можуть користуватися інструментом масових повідомлень (mw:Help:Extension:MassMessage), який дозволяє зробити таку розсилку за даним списком в один клік до того ж враховуючи потенційну відмову користувачів від такої розсилки (скажімо, у мене така стоїть просто так, або ж така включена до шаблону {{Користувач помер}}). Я дуже часто бачу як користувачі просто розсилають десятки запрошень уручну, але окрім того, що це забиває списки спостереження людей, це непотрібна трата часу, оскільки організатор тематичного тижня таким чином може витратити кілька годин свого життя. Саме згадку про MassMessage я в ідеалі очікував би почути в другій частині вашої відповіді на це запитання.

Загалом, звісно, це все досить нішеві питання, але насправді з іншого боку це питання, що стосуються ситуацій, які не так рідко виникають. На жаль, у нас мало адміністраторів упринципі, ще менше адміністраторів, які не бояться речей технічного спрямування. Я радий, що у нас тепер одним більше. Я буду дуже радий, якщо ви тепер знатимете про згадані речі, і я також буду ще більш радий, якщо ви також активно дізнаватиметесь про все інше, бо, звісно, це лише 4 аспекти з багатьох. Ще раз вітаю з обранням постійним адміністратором і до роботи :) --塩基Base 23:32, 11 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Дякую за роз'яснення питань, я думаю, що це добре, що Ви приділили час не лише, щоб їх поставити, а й ще, щоб детально описати, що малося на увазі під ними. Я спробую надалі дізнаватися про нову речі. --Repakr (обговорення) 09:47, 12 грудня 2023 (UTC)Відповісти

Шукаємо патрульних для Вікімарафону 2024

[ред. код]

Вітаю! З 26 січня по 4 лютого 2024 року відбудеться щорічний Вікімарафон 2024 — захід до 20-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Багато учасників та учасниць цього заходу будуть новачками, які потребують підтримки та допомоги, щоб їхні внески відповідали стандартам Вікіпедії та умовам ініціативи. Вони приносять із собою щире бажання зробити Вікіпедію кращою, і час від часу їм може знадобитися порада або допомога у виправленні їхніх статей — або просто позначення "перевірено" в статті.

Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтеся до нашої кампанії патрулювання статей в період з 26 січня по 18 лютого 2024 року.

5 найактивніших патрульних отримають сертифікати на придбання книг, а всі, хто відпатрулює хоча б 10 статей, отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка реалізує цей проєкт.

Головні умови для участі — це доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами та бажання допомагати.

Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви готові патрулювати статті Вікімарафону 2024: Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Патрулювання.

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Олена Вінсент [ВМУА] (обговорення) 12:11, 19 січня 2024 (UTC)Відповісти

Тести у широковживаних шаблонах

[ред. код]

Доброго вечора.

Побачив, що ви фіксили проблему у шаблоні {{Особа}}, але не з першої спроби. Зверніть увагу, що у шаблонів із великою кількістю включень не бажано щось тестувати і виправляти на самому «робочому» шаблоні. Натомість, ви можете створити його копію в пісочниці: {{Особа/пісочниця}}, і вже на цій копії проводити тести. Зокрема, і підставляючи в режимі попереднього перегляду в статті про осіб, щоб подивитися як він працює.

А коли все відлагоджено, однією правкою накотить оновлення. --VoidWanderer (обговорення) 17:09, 21 січня 2024 (UTC)Відповісти

@VoidWanderer дякую за пораду. Я так і робив на {{Футболіст/пісочниця}}. Однак, я погоджуюся, що зробив три категорії помилок: вранці понадіївся що однотипний код, однаково працюватиме і достатньо не протестував його; друге: був недостатньо уважний при перенесенні фіксу з одного шаблону на інший та третє: необ'єднав два вечірніх фікса в один (на момент ранкового фіксу, про ті помилки ще не знав). В подальшому намагатимуся ретельніше до цього ставитися. --Repakr (обговорення) 17:35, 21 січня 2024 (UTC)Відповісти

Іриска

[ред. код]
Іриска
За виправлення давньої, але важливої проблеми з датами народження й смерті в шаблонах карток. Добрий результат і оперативна реакція, так тримати! — NickK (обг.) 21:47, 22 січня 2024 (UTC)Відповісти

Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом

[ред. код]

Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви входите до числа найактивніших авторів української Вікіпедії, створивши понад 100 статей — тож ви також зробили вагомий внесок до цього зростання й розвитку!

Ви можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті

 • Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
 • Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві

З 26 січня до 4 лютого також триває Вікімарафон 2024. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .

Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.

Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:24, 27 січня 2024 (UTC)Відповісти

Вітаю

[ред. код]

Ви вже допомогали мені із шаблоном про хокеїстів. І в мене до вас ще одне прохання цього разу мабуть не настільки складне як минуле. Дивіться вчора відбувся якийсь глюк в статті Чемпіонат Англії з футболу 2023—2024: Прем'єр-ліга, а саме: Лідери чемпіонату. Така сама була проблема в статті Чемпіонат Німеччини з футболу 2023—2024: Бундесліга і вона на жаль лишається, уолм я змінюю в розділі Лідери чемпіонату цифру 20 на 21 зникає вся строка. Може за нагоди подивтись і ліквідуєте той глюк. Бо я чесно не можу зрозуміти що там не так. Дякую. --Jphwra (обговорення) 09:40, 11 лютого 2024 (UTC)Відповісти

@Jphwra, я подивився і схоже, що є якась помилка в роботі рушія MediaWiki з розширенням EasyTimeline в нашій вікі, в інших вікі все ок. Припускаю я, що причина може бути або в повільному завантаженні фото на сервери Вікімедіа або в повільному створенні графіку за параметрами, бо з часом графік з'являється. Хотів написати на фабрикаторі про помилку, але на сторінці прикладу помилки графік знову з'явився. Тому не знаю, як це їм правильно подати, бо точно не можу вказати умову при якій на новоствореному графіку може з'явитися поламане зображення. --Repakr (обговорення) 11:18, 11 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Чемпіонат Північної Ірландії з футболу 2023—2024 от власне і тут та сама біда. Замість строкипросто файлик вісить. --Jphwra (обговорення) 14:53, 11 лютого 2024 (UTC)Відповісти
і тепер зробив перевантаження статті, як при редагуванні і все ОК строка є. Такі якись там глюк є і з часом він сам зникає. Якось так. --Jphwra (обговорення) 15:21, 11 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Національний футбольний дивізіон Люксембургу 2023—2024 + Чемпіонат Польщі з футболу 2023—2024: Екстракляса --Jphwra (обговорення) 05:34, 12 лютого 2024 (UTC)Відповісти
@Jphwra, створив запит про проблему на Фабрикаторі ([1]), подивимося, що вони скажуть про це. --Repakr (обговорення) 10:04, 12 лютого 2024 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Тижня Японії

[ред. код]

Доброго дня! Запрошую долучитися до Тижня Японії. Олексій (обговорення) 01:29, 27 лютого 2024 (UTC)Відповісти

Тиждень Японії

[ред. код]

Добрий день, хочу прояснити. Під час тижня Японії треба створювати тільки статті, що вказані тут, чи можна й свої? --Flavius Aryan (обговорення) 08:39, 28 лютого 2024 (UTC)Відповісти

Добрий день, @AntiAryan можна і свої. Мета цього списку надати ідеї для написання статей учасникам, бо не всі учасники, які хочуть долучитися, можуть мати сформований список статей, які вони планують написати. Головне, що потрібно робити для долучення до тижня, — це записатися як учасник, додавати написаних або поліпшених статей до відповідного списку (список створених статей або список поліпшених статей, приклад оформлення: Вікіпедія:Проєкт:Тематичний тиждень/Місяць Японії#Створені статті) на сторінці тижня Японії та додавати відповідні шаблони (створенні статті — {{Japan-2024-week-new}}, поліпшенні статті — {{Japan-2024-week-improve}}) на сторінці обговорення статті --Repakr (обговорення) 09:26, 28 лютого 2024 (UTC)Відповісти
@Repakr, дякую. До речі, чому ці шаблони червоні? --Flavius Aryan (обговорення) 09:37, 28 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Бо їх ще не створили, ймовірно, створять ближче до початку тижня. --Repakr (обговорення) 09:41, 28 лютого 2024 (UTC)Відповісти
Ясно. --Flavius Aryan (обговорення) 13:43, 28 лютого 2024 (UTC)Відповісти

K-pop(-)пісня

[ред. код]

Доброго вечора, я розумію, що для когось це може здатися дрібницею, але для мене усі деталі важливі. Як правильно писати: K-pop-пісня (з дефісом) чи K-pop пісня? Можете будь-який інший жарн підставити. --Flavius Aryan (обговорення) 20:34, 2 березня 2024 (UTC)Відповісти

Добрий день, @AntiAryan. Я дослідив правопис української мови (остання редакція за 2019) й однозначно сказати не може, я не сильно розбираюся в правописі. Але цей приклад більш схожий до правила 35, пункту 6, підпункту 8 (с. 51), що каже: «з дефісом пишемо ініціальну абревіатуру, написану великими або малими буквами кирилиці чи латиниці з будь-якими словом: ВІЛ-інфекція, ВІП-зала», а також правила 37 пункту 1 підпункту 2: «дефіс ставимо якщо означувальним іменником є родова назва, ужита після іменника — видової назви: Дніпро-ріка, звіробій-трава», але ріка Дніпро і трава звіробій (відповідно до правила 37 пункту 2 підпункту 2). Хоча мені здіється правило 37 більше підходить до фрази «K-Pop-жанр», але якщо ним послуговуватися, то «K-Pop-пісня», але «пісня K-Pop». Щодо АД, то є «К-поп культури», «K-Pop-гурту» в заголовку та «K-Pop групи» в тесті статті (в оригінальній статті — «К-поп гурту» та «К-поп дипломатією»), «k-pop відео», «K-POP зірки» і «k-pop танцям», «k-pop гурту», «K-pop аудиторія», «k-pop пісні» та «k-pop кавер-груп» (ого, яка конструкція). Можна ще винести це питання в Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація). --Repakr (обговорення) 10:02, 3 березня 2024 (UTC)Відповісти
Дякую Дякую, тобто якщо що, треба звертатися до чинного правопису та джерел. --Flavius Aryan (обговорення) 10:08, 3 березня 2024 (UTC)Відповісти
@AntiAryan. Загалом, так. Алгоритм визначення правильності написання наступний:
1) спершу дивимося у правопис і пишемо як там вказано;
2) якщо там не вказано написання, то діємо відповідно до АД;
3) якщо АД відсутнє, то діємо на власний розсуд або відповідно до того як в інших статтях Вікіпедії. --Repakr (обговорення) 11:07, 3 березня 2024 (UTC)Відповісти

Фантастична осінь у Вікіпедії 2023: Ваші призи

[ред. код]

Доброго дня! Дякую за вашу активну участь у тематичній кампанії «Фантастична осінь». Зараз ми фіналізовуємо підсумки цього проєкту за 2023 рік — і хотіли б надіслати вам поштою призи та сувеніри за ваш внесок.

Якщо ви хочете отримати їх, прохання надати нам вашу адресу. Я надіслав вам вікіпоштою посилання на анкету, яку потрібно заповнити. Якщо ви не отримали листа, перевірте спам та/або напишіть мені за адресою anton.protsiukwikimedia.org.ua або ж вікіпоштою за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA). --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:16, 5 березня 2024 (UTC)Відповісти

Тиждень Південної Кореї

[ред. код]

Вітаю, пане Repakr! Користуючись приводом парламентських виборів[ko] і очевидною + наростаючою популярністю корейської тематики, вирішив у квітні організувати тиждень Південної Кореї. Окремого тематичного тижня в нас не було ніколи, а загальний Корейський тиждень був більш ніж 10 років тому. Проблема в тому, що переклади назв/імен я робив за допомогою перекладача Google, відповідно вийшли «пекельні борошна». Чи можу попросити Вас, одного з небагатьох користувачів української вікі із знанням корейської, поправити ці назви, щоб не провокувати користувачів створювати статті з неправильними? Буду вдячний за Вашу допомогу! --— Шиманський હાય! 09:36, 12 березня 2024 (UTC)Відповісти

Вітаю, @Шиманський Василь. Зробив першу вичитку за Концевичем. Серед помітних змін: імена, що через дефіс були написав разом (на мою думку або писати їх окремо або вже разом (щодо іншого варіанту, то він відповідає Концевичу і пізніше може з'явиться правило щодо цього)), поправив голосні й приголосні звуки, прибрав дзвінки приголосні в першому складі (прізвищі) (що до другого складу (першої частини імені), то тут думки різняться (Концевич наче каже має бути дзвінка), тому там де була дзвінка лишив дзвінку, там де була глуха лишив глуху), також узгодив імена деяких серіалів з наявними АД (потрібно буде пізніше перевірити чи вже є переклади назв інших серіалів в інших статтях Вікіпедії й потім з ним узгодити), також посилання однієї статті вела не ту статтю в корвікі. Пізніше ще перегляну, зараз маю інші плани. --Repakr (обговорення) 10:37, 12 березня 2024 (UTC)Відповісти
Дякую Вам!--— Шиманський હાય! 11:34, 12 березня 2024 (UTC)Відповісти
@Шиманський Василь, чудова ідея! Якщо що, я в ділі) --Blossom (обговорення) 13:32, 25 березня 2024 (UTC)Відповісти

ДС

[ред. код]

Вітаю, шановний колего! Оскільки ви вже маєте досвід у номінації ДС та перекладених статей, до того ж ви учасник тижня Японії 2024, я хочу звернутися до вас з великим проханням висказати свою думку та проголосувати у цій номінації. З повагою! --Blossom (обговорення) 13:39, 25 березня 2024 (UTC)Відповісти

Редагування шаблонів списків епізодів

[ред. код]

Привіт, колего. Нещодавно Ви редагували модуль Episode list для стандартизації шаблона з УкрВікі до вигляду, як в інших мовних розділах. По-перше, дякую за Ваш внесок. По-друге, Ви тимчасово вимкнули приховування опису (short summary) в неосновних статтях. Хочеться знати, скільки це "тимчасово" триватиме?😊 Наприклад, є стаття Список серій мультсеріалу «Сімпсони» (з 21 сезону), що використовує півтора десятка вкладених шаблонів по сезонах для відображення таблиць серій. І зараз short summary для кожного з них також відображається, і відповідно, наприкінці (для 32+ сезонів, здається) нічого не відображає взагалі. Чи плануєте Ви ще покращувати даний модуль? Дякую. Богдан Панчук (обговорення) 14:51, 1 квітня 2024 (UTC)Відповісти

@Богдан Панчук, загалом, на момент тестування короткий опис не був перенесений в основну статтю, тому я його тимчасово вимкнув. Але за Вашим проханням я його увімкнув, проте потрібно лише вказати тепер правильні основні статті в шаблоні та опис зникне. Щодо відсутніх шаблонів, то це помилка не в модулі, а в тому, що на сторінці багато шаблонів (див. en:Help:Template limits#Post-expand include size). Спробую їхню кількість зменшити внісши зміни до Модуль:Citation/CS1, де заміню ref-lang на реалізацію в межах самого модуля. Але ще не знаю чи цього буде достатньо, а також не знаю, коли випущу це оновлення, але спробую якомога швидше це зробити. --Repakr (обговорення) 16:28, 1 квітня 2024 (UTC)Відповісти
Гаразд, дякую Вам. Щасти у розробці. Слідкуватиму. Якщо щось, звертатимуся. 😉 Богдан Панчук (обговорення) 16:48, 1 квітня 2024 (UTC)Відповісти
@Богдан Панчук, на жаль, оновлення модуля не допомогло. Однак, піддивившись як це зробили англійці, у всіх сезонах від 21 до 34 замінив {{episode table на {{#invoke:episode table|main та {{episode list/sublist на {{#invoke:episode table|sublist (якщо list, то{{episode list/list на {{#invoke:episode table|list), тобто замінив виклик через шаблон на виклик напряму через модуль і це допомогло. Тепер те ж саме потрібно зробити з 1 до 20 сезону. Пізніше подивлюся, чого текст заголовків не стає білим. --Repakr (обговорення) 06:07, 8 квітня 2024 (UTC)Відповісти
Дуже дякую Вам. Відносно оперативно👍. Коли матиму час, я самотужки перероблю виклики у статтях до 20 сезона - принцип зрозумів. І ще: чи можна якось поміняти, щоб в основних статтях (Список серій мультсеріалу…) не відображало короткі описи, а у похідних статтях (статтях про сезони) - його було видно? Тобто це логічно, щоб для узагальнення брати лише таблицю епізодів, а при деталізації бачити short summary, guest stars і т.д. Богдан Панчук (обговорення) 15:42, 8 квітня 2024 (UTC)Відповісти
@Богдан Панчук, для цього потрібно в кожному виклику змінити основну статтю вона вказана одразу після sublist. Виглядає це так: {{episode list/sublist|назва основної статті (наприклад, {{#invoke:episode table|sublist|Список серій мультсеріалу «Сімпсони» (з 21 сезону) замінити на {{#invoke:episode table|sublist|Сімпсони (сезон 21) ). --Repakr (обговорення) 15:52, 8 квітня 2024 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до кампанії «Кожній книзі — свій читач» 2024

[ред. код]

Вітаю!

До 30 квітня 2024 року у Вікіпедії триває міжнародна кампанія «Кожній книзі — свій читач» (#EveryBookItsReader). Ви долучалися до тематичника «Фантастична осінь», тож, можливо, буде цікаво приєднатися і до цього проєкту.

Мета проєкту — підвищити якість вмісту про книги, літературні твори та усні оповідання. В українській Вікіпедії ми зосередимось на покращенні статей, що стосуються літератури. Наприклад, статті про книги, авторів та авторок, літературні премії і тощо

Кожен і кожна, хто суттєво покращить принаймні дві статті, отримає сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». Щоб взяти участь в акції до опису редагування обов’язково додайте гештеґ #КожнійКнизіСвійЧитач або #EveryBookItsReader.

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 12:59, 12 квітня 2024 (UTC)Відповісти

Нагадування про голосування для обрання членів першого U4C

[ред. код]
Ви можете знайти це повідомлення в перекладі іншими мовами на Мета-вікі. Будь ласка, допоможіть перекласти Вашою мовою

Шановний вікімедійцю!

Ви отримуєте це повідомлення, оскільки раніше брали участь у процесі створення УКП.

Це нагадування про те, що період голосування до Координаційного комітету Універсального кодексу поведінки (U4C) закінчується 9 травня 2024 року. Ознайомтеся з інформацією на сторінці голосування на Мета-вікі, щоб дізнатися більше про голосування та право голосу.

Координаційний комітет Універсального кодексу поведінки (U4C) — це глобальна група, покликана забезпечити справедливе і послідовне впровадження УКП. Членів спільноти було запрошено подавати свої заявки до U4C. Для отримання додаткової інформації та обов'язків U4C, будь ласка, перегляньте Хартію U4C.

Будь ласка, поділіться цим повідомленням з членами вашої спільноти, щоб вони також могли взяти участь.

Від імені Команди проєкту УКП,

RamzyM (WMF) 22:54, 2 травня 2024 (UTC)Відповісти

Шаблон пишу у статті Таксист (серіал)

[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Таксист (серіал) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:22, 15 травня 2024 (UTC)Відповісти

total_length в шаблоні Tracklist

[ред. код]

Вітаю. А ви не думали про те, щоб дати можливість вказувати автоматично підраховану довжину запису, яка була б сумою довжин окремих пісень? Тобто додати, наприклад, змінну total_length_auto, і якщо вона встановлена як "yes" або 1 (а за замовчуванням - "no" або 0), і якщо totla_length не прописано руками (тобто вона порожня), то вказати там суму автоматично підрахованих "3:43" + "5:07" + ... + "5:10"?

Не знаю, наскільки це важко зробити, але на перший погляд це здається досить корисним і логічним покращенням. --Фіксер (обговорення) 07:55, 28 травня 2024 (UTC)Відповісти

@Фіксер, в пісочниці модуля реалізував автоматичне обрахування загальної тривалості, тепер лише перевірити чи все працює як задумано. Перевірити роботу можна використавши {{tracklist/пісочниця}} з параметром |total_length_auto=yes. Також якщо задано |total_length_auto=yes і |total_length=, то перевіряється чи обрахована загальна тривалість збігається зі вказаною і якщо ні додається категорія К:Шаблон Tracklist з помилками введених даних (487) та виводиться попередження, якщо включено виведення попереджень. --Repakr (обговорення) 09:53, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти
Дуже дякую, я подивлюся і напишу вам! --Фіксер (обговорення) 10:24, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти
Єдине питання одразу, а чи можна додати ще один параметр |total_length_auto_format=hours/minutes (який саме за замовчуванням, не важливо, нехай hours як зараз), щоб можна було обирати між автообчисленими 1:19:10 та 79:10?
Наприклад, я зараз пишу статтю, в якій в тексті (і в джерелах) регулярно фігурують 79 хвилин, 85 хвилин, 87 хвилин, а не 1 год 19 хвилин тощо. Тому я вбачаю певну ненульову користь в можливості це налаштувати залежно від обставин - якщо в тексті я пишу про 79 хвилин, то і в треклісті також... Тим більш, що, якщо я правильно розумію, технічно це зробити не дуже важко (варіант з годинами у вас вже працює, треба лише додати варіант із хвилинами, без годин). --Фіксер (обговорення) 10:31, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти
@Фіксер, зроблено. Якщо задано |total_length_auto_format=minutes або |total_length_auto_format=хвилини, то години не виводяться, а виводяться лише хвилини та секунди. Також поправив перевірку загальної тривалості, коли обрахована була з годинами, а вказана тривалість у хвилинах. --Repakr (обговорення) 11:14, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти
Я спробував, і працює чудово, те що треба! Дуже дякую.
Але пізніше сьогодні перевірю ще на декількох статтях. --Фіксер (обговорення) 11:18, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти
На мою думку, працює як треба. Я пропоную замерджити це і далі дивитися, чи виникнуть якісь проблеми...:) --Фіксер (обговорення) 13:55, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти
@Фіксер, зробити об'єднання та оновив документацію шаблону. --Repakr (обговорення) 15:22, 8 червня 2024 (UTC)Відповісти

Шаблон пишу у статті Таксист (серіал)

[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Таксист (серіал) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:25, 7 червня 2024 (UTC)Відповісти