Обговорення користувача:Romanbibwiss

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?


Подяка[ред. код]

Nelumno nucifera open flower - botanic garden adelaide2.jpg
За участь у місяці Азії
Дякуємо Вам за участь у тематичному місячнику Азії 2016 року у Вікіпедії! Завдяки вашій праці наш проект збагатився новими статтями. Romanbibwiss, ця квітка лотосу — вдячність за ваш внесок. Нехай вона надихає Вас на нові звершення. Не зупиняйтесь на шляху розвою українського розділу Вікіпедії. Пишіть ще!


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 19:13, 20 березня 2017 (UTC)

Філоктет і Філоклет[ред. код]

Чи могли би Ви об'єднати статті? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:44, 26 січня 2017 (UTC)

Вітаю! Справді, це досить очевидний випадок. Але краще зверніться до одного з адміністраторів, оскільки при об'єднанні статей важливо також об'єднати історію статей (див. Вікіпедія:Об'єднання статей), а цю дію можуть зробити саме адміністратори. З повагою, --Romanbibwiss (обговорення) 10:52, 26 січня 2017 (UTC)
Хотілося б це зробити вже по факту. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:05, 26 січня 2017 (UTC)
Так по факту можна об'єднати, але я не адміністратор. Спитайте Ніка, він зразу зробить. Якщо хочете, я в нього запитаю.--Romanbibwiss (обговорення) 21:45, 26 січня 2017 (UTC)
Я саме про текст статей, а не про технічне об'єдання історій. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:56, 27 січня 2017 (UTC)
Я об'єднав і подав запит. Товаришу головнокомандувач, а вам варто навчитись чітко ставити завдання. Ви хоч і розвиваєтесь і від безпосередніх команд перейшли до команд-прохань, але треба якось попрацювати над формулюваннями.--Divega (обговорення) 20:40, 27 січня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Східний монетний кабінет (Єна)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Східний монетний кабінет (Єна) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:22, 29 січня 2017 (UTC)

Подяка[ред. код]

Numismatics Barnstar Hires.png
За участь у Тижні нумізматики
Дякуємо Вам за участь у Тижні нумізматики у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про монети й банкноти. Romanbibwiss, ця нумізматична зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Але найближчими днями Вам прийде лист щодо реальних сувенірів, отож перевірте, чи Ваш вікі-запис під'єднаний до робочої пошти. ) Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 18:57, 31 січня 2017 (UTC)
Щиро дякую! за мною ще одна стаття, яку я планував написати. Зроблю вже поза рамками тижня! І дякую за організацію!--Romanbibwiss (обговорення) 20:47, 31 січня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Конрад Цельтіс[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Конрад Цельтіс був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:09, 20 березня 2017 (UTC)

Вікітренінг для франкофонів у Києві[ред. код]

Доброго дня!

Одразу перепрошую, якщо ви зараз не в Києві, в такому разі це повідомлення не дуже корисне для вас.

Сьогодні о 17:00 в жовтому корпусі Київського університету проходить захід у рамках Місяця дописів до французької Вікіпедії (Mois de la contribution). Оскільки ви володієте французькою, можливо, вам буде цікаво прийти.

Інформація про захід тут: Вікіпедія:Вікізустрічі#23 березня, Київ. Вікітренінг для франкофонів (українською) та fr:Wikipédia:Mois de la contribution 2017/Kiev (французькою)

Дякую та перепрошую, що не повідомив більш заздалегідь — NickK (обг.) 11:07, 23 березня 2017 (UTC)

Вітаю! Дякую, NickK, за повідомлення. Зараз я не в Києві, але все-одно дуже добре, що проводиться такий захід! --Romanbibwiss (обговорення) 15:18, 23 березня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Захарія Каллієргі[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Захарія Каллієргі був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 10:45, 29 березня 2017 (UTC)

Еммануель Макрон[ред. код]

Вітаю! Чи можна у вас поцікавитись чому ви перейменували сторінку Еммануель Макрон на Еманюель Макрон? Ім'я Еммануель усталене в україномовних джерелах, подвоєння повинно зберігтися. У поважних україномовних джерелах він саме Еммануель Макрон [1], [2], [3]--Flavius1 (обговорення) 07:56, 8 травня 2017 (UTC)

Вітаю! Це прізвище українські змі чотирма різними варіантами подають. Еманюель ближче до французької вимови (пор. ми пишемо Артюр Рембо, а не Артур). Щодо подвоєння, то я перевірив правопис і мушу визнати за вами рацію: [4]. Щось я думав, що подвоєння зберігається лише в географічних назвах іноземного походження, але в правописі сказано "в географічних, особових та інших власних назвах". Тобто я був би за варіант Емманюель Макрон (пор. [5] [6] [7] [8]) й через кому з примітками навів би Еммануель Макрон.--Romanbibwiss (обговорення) 08:48, 8 травня 2017 (UTC)
просто Еммануель бiльш поширене в джерелах, нiж Емманюель. Навiть енциклопедичнi видання так подають це французьке iм'я стосовно iнших осiб. А стосовно наших ЗМІ, то ви ж знаєте, що дуже багато трапляється помилок. Тому і виникло чотири варіанти. З-поміж них, на мою думку, треба знайти той, що більше відповідає правопису, не суперечить йому і усталений в джерелах. --Flavius1 (обговорення) 09:00, 8 травня 2017 (UTC)
Та хай буде на першому місці Еммануель, а на другому Емманюель, для мене це не принципово. Ви зробите перейменування й відповідні правки з джерелами? До речі, з Манюелем Вальсом та сама проблема: в назві статті Мануель, в статті Манюель --Romanbibwiss (обговорення) 09:11, 8 травня 2017 (UTC)
Так само треба поправити, хоча може це і не заборонено вживати різні варіанти у тілі статті, але краще уніфікувати. Добре. Я зроблю.--Flavius1 (обговорення) 09:18, 8 травня 2017 (UTC)
Додав примітки з джерелами.--Romanbibwiss (обговорення) 08:32, 9 травня 2017 (UTC)

Невільний файл, який не використовується Image:7c6fe2a-bloodlands.jpg[ред. код]

Дякуємо, що Ви завантажили Image:7c6fe2a-bloodlands.jpg. Сторінка опису файлу визначає його як невільний і такий, що може бути використаний у Вікіпедії лише за умови fair use (добропорядного користування). Проте файл на даний момент не використовується у жодній статті Вікіпедії. Якщо файл раніше був у статті, будь ласка, перевірте цю статтю і з'ясуйте, чому його було вилучене. Ви можете повернути його, якщо вважаєте, що це буде корисно.

Якщо Ви завантажили інші медіа-файли, будь ласка, перевірте факт їх використання у статтях Вікіпедії. Ви можете переглянути список сторінок 'зображень', які Ви редагували, на службовій сторінці «мій внесок» (посилання на неї розташовується у верхній частині будь-якої сторінки Вікіпедії, за умови Вашого входу до системи), де «Зображення» вибираються зі спадаючого меню. Майте на увазі, що будь-які невільні файли, які не використовуються у статтях будуть видалені через сім днів, згідно з крітеріями швидкого вилучення. Дякуємо. Andrei Kurbiko (обговорення) 15:09, 8 травня 2017 (UTC)

Вже знову використовується, а саме в статті, присвяченій саме цій книзі.--Romanbibwiss (обговорення) 18:00, 8 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Дякую! Я вже проголосував, учора я одержав електронний лист з цим лінком.--Romanbibwiss (обговорення) 14:52, 12 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Коледж Брін Мар[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Коледж Брін Мар був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:49, 17 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Державна рада (Франція)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Державна рада (Франція) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:37, 23 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Конституційна рада (Франція)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Конституційна рада (Франція) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 23:37, 23 травня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ернст Роберт Курціус[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ернст Роберт Курціус був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:32, 1 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Кристіан Бартоломе[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Кристіан Бартоломе був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 15:20, 3 червня 2017 (UTC)

Тиждень Ірану[ред. код]

Вітаю! Запрошую долучатись до Тижня Ірану. Стартуємо найближчим часом! --visem (обговорення) 19:18, 4 червня 2017 (UTC)

Дякую, обов'язково долучуся!--Romanbibwiss (обговорення) 17:55, 5 червня 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Ернст Курціус[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Ернст Курціус був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:43, 8 червня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Romanbibwiss вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:15, 21 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017[ред. код]

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 21:40, 29 липня 2017 (UTC)

Вибори арбітрів[ред. код]

Вітаю! Запропонував Вас в арбітри. Дайте будь ласка відповідь. --Jphwra (обговорення) 17:30, 10 серпня 2017 (UTC)

Вибори до Арбітражного комітету[ред. код]

Вітаю! Нагадую вам, що вашу кандидатуру було висунуто на виборах Арбітражного комітету наступного скликання. Вашу кандидатуру автоматично буде відхилено, якщо до опівночі 15 серпня ви не підтвердите згоду на участь у виборах у якості кандидата. Прошу висловитися тут. Дякую! --Lystopad (обговорення) 09:51, 15 серпня 2017 (UTC)

Перепрошую! Тривалий час не мав доступу до інтернету.--Romanbibwiss (обговорення) 14:52, 24 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю Romanbibwiss , триває реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує завтра, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці. Сподіваюсь на поліпшення недоперекладеної статті Пауль Шеербарт. Під час можливої відповіді прошу пінгувати.----Yasnodark (обговорення) 16:21, 19 вересня 2017 (UTC)

Вітаю! Наразі маю обмежений час для вікіпедії, але саме на статтю про Шеербарта недавно сам натрапив і подумав про те, що її обов'язково слід довести до пуття. Тож скористаюся Вашим запрошенням і принаймні дороблю недороблене. --Romanbibwiss (обговорення) 17:11, 19 вересня 2017 (UTC)