Обговорення користувача:Sanjak

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Sanjak!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:06, 2 вересня 2014 (UTC)

Тиждень історичної Волині[ред. код]

Привіт. На цій сторінці внесена офіційна пропозиція щодо проведення тижня історичної Волині, мета якої полягає у написанні нових та покращенні вже наявних статей, які стосуються будь-яких аспектів життя Волині — історія, сучасність, релігія, храми, населені пункти, географічні об'єкти, промисловість, спорт, музика, економіка тощо тощо тощо… За бажання і можливості взяти участь у тижні прошу реєструватися на сторінці-пропозиції.—KotykS 12:43, 28 лютого 2011 (UTC)

Тиждень історичної Волині 2[ред. код]

--GSerhiy (обговорення) 13:54, 13 червня 2012 (UTC)

Етикет[ред. код]

Вітаю. Відповідь на своє питання «Навіщо ця застарівша інформація про доступність ТВ і радіо на території сільради...?» криється у його другій частині: тому що «узята з паспорта сільради». Якщо у Вас є новіші дані, буде правильним додати посилання на них до статті. Буду Вам також вдячним, якщо у випадку, коли у Вас є нова інформація але немає джерел, Ви будете повідомляти про це на сторінці обговорення до статті. Ми можемо подумати, що з цим можна зробити. Одне з правил Вікіпедії говорить, що «Критерієм для включення у Вікіпедію є саме верифіковуваність (тобто, можливість перевірки за наведеним джерелом), а не істинність.» Очевидно, що його можна екстраполювати і на випадок виключення. До цього, я з Вашого дозволу, відкочу Ваші зміни. --Олег (обговорення) 12:08, 28 листопада 2012 (UTC)

А те що інформація застаріла, як з цим бути? Радіо "Світязь" не існує уже 10 років. Декілька разів перейменовувалося, і зараз на цій частоті транслюється Ретро ФМ. То що зараз по кожному селу і сільраді району пройтися і проставити список радіостанцій з Ковельського та Нововолинського ретранслятора: Хіт ФМ, Ретро ФМ, Радіо Мелодія, Перець ФМ, Нова ФМ? І список телеканалів аналогового і цифрового? Думаю це зайва інфомація. --Sanjak (обговорення) 12:37, 28 листопада 2012 (UTC)
Так звичайно зайва. Дякую що написали. --Олег (обговорення) 12:54, 28 листопада 2012 (UTC)
То може якимось ботом усі ті радіостанції з сіл і сільрад випиляти можна? Доречі, там ще телефонні коди містять зайвий нуль. Sanjak (обговорення) 13:27, 28 листопада 2012 (UTC)
Не впевнений, що бот відрізнить радіостанції від іншого тексту, але з нулем справиться. Можна спробувати звернутися на ВП:ЗДР --Олег (обговорення) 13:50, 28 листопада 2012 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 14:46, 16 березня 2013 (UTC)

Статус файлу Файл:Atm volodymyr.gif[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Atm volodymyr.gif. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. --Ваѕеобг.вн. 22:05, 23 березня 2013 (UTC)

Це був логотип (частина логотипу) сайту телекомпанії. В даний час їх сайт непрацює. Я вказав тільки джерело. Sanjak (обговорення) 12:44, 2 квітня 2013 (UTC)

Стрипа (притока Луги)[ред. код]

Привіт. Ви додали посилання до цієї статті — мапу з розташуванням Стрипи. Однак у самій статті сказано, що річка бере початок у східній частині села Печихвости, а на вашій мапі — у східній частині села Підбереззя. Вийшла розбіжність. Згідно з цим джерелом (http://map.karabin.com.ua/fullmap.php?map=M-35-050.jpeg), витоки річки розташовані у Печихвостах. Може, то помилка на мапі, а може й ні? Було б добре це якось уточнити. З повагою, --MSha 11:35, 7 листопада 2013 (UTC)

Виправив. Sanjak (обговорення) 12:44, 7 листопада 2013 (UTC)

Статус Файл:SavchukVO.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:SavchukVO.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 19:00, 12 квітня 2014 (UTC)

привіт. не можна завантажувать невільні фото живих значимих людей (себто під добропорядним використанням):
--アンタナナ 22:03, 13 квітня 2014 (UTC)

Прохання[ред. код]

Пропоную вам створити сторінку Вікіпедія:Проект:Волинь (відповідно Скелету проекту) з метою згуртування вихідців з Волинської області та мешканців її. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:06, 2 вересня 2014 (UTC)

Пропозиція вікізустрічі[ред. код]

Вітаю! Пропоную провести у найближчі місяці вікізустріч у Луцьку для користувачів з Волині. По-перше це буде чудова нагода показати іншим користувачам та містянам, що ми є і також робимо свій внесок. По-друге познайомимося особисто і проведемо лікбез щодо Вікіпедії для всіх охочих. Цікавить ваша думка щодо заходу й можливість бути присутнім на ньому.--Віщун (обговорення) 17:55, 18 листопада 2017 (UTC)