Обговорення користувача:SashkoR0B0T

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, SashkoR0B0T!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 23:52, 1 серпня 2019 (UTC)[відповісти]

Некоректна правка «лапок» та нетипова заміна інших символів[ред. код]

Привіт! Див. правку SashkoR0B0T-а Рядок 217. Я тут для наочності поставлю дужки округлі ((вікіфікація)), заміть квадратних, щоб можна було легше побачити, було: «((Береза Картузька (концтабір)|Берези Картузької))» стало «((Береза Картузька (концтабір)|Берези Картузької»)). Хоч воно й особливо не вплинуло, але це зайва дія й за логікою незрозуміла, тобто надлишкова. Якби SashkoR0B0T робив так: ((Береза Картузька (концтабір)|«Берези Картузької»)), то це було ще зрозуміло, наприклад я так сам вікіфікую.) Окрім того, незрозумілі дії з видаленням cимвола-нерозривний пробіл Див. рядок Рядок 146: з огляду на Рядок 57:... --Iskatelb (обговорення) 20:51, 21 грудня 2019 (UTC)[відповісти]

Заміни[ред. код]

Привіт. Все таки не варто робити заміни аж у просторі Вікіпедія чи обговорення користувача, тим більше в тексті коментарів людей. --塩基Base 23:05, 3 червня 2020 (UTC)[відповісти]

(побачив, що на основній СО вже про це було) --塩基Base 23:07, 3 червня 2020 (UTC)[відповісти]

Ботоводу[ред. код]

Олександре! Вітаю! Є деякі правила, а також звичаї, яких слід дотримуватись більш безумовно, аніж орфографічної коректності абревіатур! Я маю на увазі, що простір особистих сторінок, обговорення користувача просто так правити не слід. Не можна змінювати чужих реплік, хіба що вони містять образи та погані слова. Це само по собі неетично. У просторі обговорень допускаються описки, неточності і помилки. Ніколи не слід їх правити! (Хіба що це якийсь текст, який планується переносити в основний простір.) Зверніть на це увагу. Mykola Swarnyk (обговорення) 07:19, 7 червня 2020 (UTC)[відповісти]

@Mykola Swarnyk: 1, 2, 3. Достатньо, ОК? --Олександр Кравчук (обговорення) 07:50, 7 червня 2020 (UTC)[відповісти]
OK. --Mykola Swarnyk (обговорення) 23:50, 7 червня 2020 (UTC)[відповісти]

Веб-сайт -> Вебсайт[ред. код]

Вітаю! Помітив, що ваш бот замінює Веб-сайт -> Вебсайт у назві параметра "веб-сайт" у шаблоні {{cite web}}. У результаті з'являється помилка "Проігноровано невідомий параметр |вебсайт=". Приклад https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%96%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0_(%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%8C%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD)&oldid=33829744

З повагою, Alessot (обговорення) 10:22, 17 листопада 2021 (UTC)[відповісти]