Обговорення користувача:Sergiy Palamarchuk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Зміст

Ласкаво просимо![ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Sergiy Palamarchuk!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--ReAlв.о. 13:11, 23 квітня 2014 (UTC)

Showtime[ред. код]

Добрий день! Оформіть, будь ласка, статтю, принаймні, як в ру-вікі або англійській. Я вже трохи додав категорій - їх ТРЕБА обов’язково додавати до статті. Довідка - ВП:КАТЕГОРИЗАЦІЯ. Як будуть питання - пишіть мені на СО. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 12:05, 5 серпня 2014 (UTC)

Дякую! Буде зроблено--PS (обговорення) 12:42, 5 серпня 2014 (UTC)

добре! ;-) По інших ТАКОЖ пройдіться - в першу чергу додайте категорії. В другу - помилки виправте, додайте шаблони-карточки. --Nickispeaki (обговорення) 21:56, 5 серпня 2014 (UTC)

Ще раз дякую і прошу вибачення, якщо десь помиляюсь. Повірте, нашкодити українській Вікіпедії я ні в якому разі не бажаю. Свої ґанджі повиправляю.--PS (обговорення) 05:13, 6 серпня 2014 (UTC)

Лугові собачки (фільм)[ред. код]

Вітаю! А де ви взяли українську назву фільму? Є українське озвучення? --Bulakhovskyi (обговорення) 18:36, 9 серпня 2014 (UTC)

Привіт. Ні, української озвучки не знаходив, але на кількох сайтах бачив саме такий переклад назви. Можливо це калька з московської — не знаю? Просто дуже сподобався фільм і вирішив створити статтю (яку ще не доробив). --PS (обговорення) 19:01, 9 серпня 2014 (UTC)

Шаблон:PermissionOTRS[ред. код]

Привіт! Той шаблон треба, коли у когось є цікавий матеріал (текст, фото або щось інше) і він погодиться на його розміщення у Вікіпедії під вільною ліцензією. Тоді і треба від нього ПИСЬМОВИЙ дозвіл на це. Супер, коли автор сам може розмістити свій матеріал. Тоді ж, звістно НЕ ТРЕБА ніякого дозволу. Але, коли людина не може, або не хоче сама розміщувати у Вікіпедії, але дасть дозвіл, тоді це і треба. У нас дозволами займаються 2 знайомі - @Ahonc: i @Antanana:. Можеш їм ще на СО написати. Або почитати довідку. Зараз гляну, що з того є.... --Nickispeaki (обговорення) 18:42, 19 серпня 2014 (UTC)

Ну ось, правила - Вікіпедія:Правила і настанови. Бачу, що ти також цікавишся Патрулюванням. Супер! ;-)

Про Авторські права - Вікіпедія:Авторські права. Ну і... Добре було по ВСІХ пунктах шаблону пройтися. ОСЬ цей шаблон - Шаблон:Офіційні правила та поради. Знаю, що там багато всього, я сам не все відразу прочитав. Але, принаймні, переглянути за тиждень можна. ;-) Заодно, підправити помічені помилки - не боги ж пишуть ці правила! ;-) --Nickispeaki (обговорення) 19:04, 19 серпня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у Місяці українського війська[ред. код]

--Glorin (обговорення) 12:42, 29 серпня 2014 (UTC)

Статтю Гавриляк Микола Богданович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Гавриляк Микола Богданович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 жовтня 2014. Ragnarok (обговорення) 21:15, 3 жовтня 2014 (UTC)

Оскар (1-а церемонія вручення)[ред. код]

Усім небайдужим, а також усім, хто вважає (або хоче), що список повинен опинитись (або може опинитись) на головній, будь ласка, залиште свій голос "за" чи "проти", а також зауваження (аби виправити недоліки, якщо такі є) на сторінці обговорення кандидатів у вибрані списки Вікіпедія:Кандидати у вибрані списки. Олексів (обговорення) 08:06, 24 листопада 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Королі літа постер.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Королі літа постер.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 17:22, 12 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Бетмен: Повернення Темного Лицаря[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Бетмен: Повернення Темного Лицаря був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:58, 12 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; pбільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:13, 27 травня 2015 (UTC)

Перший форум вікіпедистів Івано-Франківська[ред. код]

Бабій (фільм, 2009)[ред. код]

Добрий день! Дякую за створення статті! Один з моїх улюблених фільмів. Дуже дивно, що в США провалився - може американці дуже пуританські? Чи може їм в очі колола правда? Факт той, що в Росії фільм зібрав 2 млн дол! Ото я почав перечитувати статтю. Критики, тесе. Аж раптом - бюджету НЕМАЄ! Почав ганяти по інтервікі. В ру - 19 млн, в англійській версії - 4 млн дол. Враховуючи, що фільм наче не окупився із збором в 12 млн, то наче має бути 19 млн. Але інформації 0! Ні гугління (а фільм-то старий! навіть сайт вже давно закритий, хоча фб існує. ;-) ), ні перегляди лінків із статтей нічого не дали. Може Ви щось підскажете? З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 17:41, 3 серпня 2015 (UTC)

Патрульний[ред. код]

Доброго вечора! За підсумками обговорення тобі надано статус патрульного (редактора) та відкочувача. Бажаю успіхів у використанні та натхнення! — NickK (обг.) 22:44, 7 серпня 2015 (UTC)

Дякую! ААААААААААА! Бляха-муха УРРРРРААААА!--PS (обговорення) 07:18, 8 серпня 2015 (UTC)

Статті Список довгожителів серед романістів фантастики та Список найстарших романістів фантастики[ред. код]

До Sergiy Palamarchuk. Добрий день!Подав запит на відновлення статей на ВП:ВВС. Сподіваюся на вашу участь в обговоренні.До завтра.--Yasnodark (обговорення) 14:45, 8 серпня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування[ред. код]

До Sergiy Palamarchuk. Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що відбувається голосування щодо виборів арбітрів. Якщо маєте право, то голос можна залишили на сторінці голосування (ви можете побачити їх через сторінку Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Голосування.Тут питання до кандидатів - Вікіпедія:Вибори арбітрів/2015/Обговорення. Дякую за увагу.Yasnodark (обговорення) 16:41, 5 вересня 2015 (UTC)

Нащо скасовуєте?[ред. код]

Нащо відкочуєте?--NOSFERATU (обговорення) 11:37, 18 вересня 2015 (UTC)

Нагорода[ред. код]

Згущені вершки.png
Згущені вершки
Дякую за роботу над статтею Річард Френсіс Бертон, яку я давно хотів бачити в укрвікі та в самого ніяк не доходили руки. З повагою,--Romanbibwiss (обговорення) 20:05, 2 жовтня 2015 (UTC)

Тіні незабутих предків[ред. код]

Доброго дня! Хотів у Вас попросити допомоги у вирішенні суперечливості. Останнім часом я активно редагував/поліпшував статтю про фільм Тіні незабутих предків, а нещодавнім редагуванням Користувач:Fessor видалив трохи інформації з рекламної кампанії фільму. Проте, я не розумію чому та видалена інформація не може бути рекламою. Я йому про це писав, але, я так розумію, що ми не дійшли згоди, і тому я хочу дізнатись також свіжу сторонню думку з цього питання) P.S. Також хочу подякувати за присвоєння "рівня важливості" тій статті) --Lord Xshot (обговорення) 18:54, 6 жовтня 2015 (UTC)

Так 1-й рівень тому й отримала, бо я продивився і почистив. Свою думку я вже виклав, шукайте інших, може, хтось і зголоситься повернути «надважливу» інфу. Але пам'ятайте, що гарну оцінку отримала поточна версія. --Fessor (обговорення) 19:26, 6 жовтня 2015 (UTC)
А як присвоювати рівень важливості? Киньте лінк на лікбез. #соромноШОпатрульний--Bodiadub (обговорення) 22:54, 27 лютого 2016 (UTC)
@Bodiadub: залежить від того до якого проекту належить стаття. Наприклад для Вікіпедія:Проект:Кінематограф рівень важливості виставляється за допомогою Шаблон:Вікіпроект:Кінематограф; оцінка якості проводиться за критеріями у таблиці Вікіпедія:Проект:Кінематограф/Оцінки.--PS (обговорення) 07:01, 28 лютого 2016 (UTC)

Постери[ред. код]

Ви додаєте неофіційні постери з піратського сайту, які містять його рекламу. А це є порушенням авторських прав, бо цей сайт не має прав на фільми та їх постери і не займається дистриб. діяльністю.--Watashi-wa (обговорення) 04:18, 7 лютого 2016 (UTC)

OMG! Іноді так бісять ці правила.--PS (обговорення) 13:11, 7 лютого 2016 (UTC)
Повністю згоден. Я гадаю що в цьому напрямку і буде рухатися вікіпедія у найближче десятиліття. До спрощення ліцензій. Там реально чорт ногу зломить. Барєр входження до розуміння і шарінняв темі - дуже високий. Потягнуться тисячі нових юзерів, якщо стане простіше. --Bodiadub (обговорення) 22:55, 27 лютого 2016 (UTC)

Пиши вікіпедію, сучко![ред. код]

Пиши вікіпедію біч!.png

Гадаю було б класно зібратися на піцу. Набрейнштормити ідей для нових крутих, БРУТАЛЬНИХ наліпок.

І запустити цілу свою лінійку BRUTAL WIKI

Виключно заради естетичного кафотворення. Ніякої комерції чи іншої шняги потустороньої. Що скажеш?--Bodiadub (обговорення) 22:52, 27 лютого 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 02:43, 7 березня 2016 (UTC)

Власні імена в створених Вами статтях[ред. код]

Нагадую, що у нас діє ВП:МОВА, а тому прошу утриматись від зловживання літерою ґ.--ЮеАртеміс (обговорення) 10:18, 31 березня 2016 (UTC)

Не помічав за собою зловживань літерою ґ. Де необхідно, там і ставлю.--PS (обговорення) 12:00, 31 березня 2016 (UTC)

§ 87. G, H

G і h звичайно передаються літерою г: авангард, агітація, агресор, гвардія, генетика, гімнастика, гоніометр, грандіозний, графік, грог, ембарго, лінгвістика, міграція; гандбол, гегемонія, гектар, гербарій, герцог, гінді (мова), гіпотеза, горизонт, госпіталь, гугенот, гумус; Гаага, Гавана, Гавр, Гарвард, /119/ Гаронна, Гвінея, Гельсінгфорс, Гельсінкі, Гіндустан, Гренландія, Греція, Йоганнесбург, Люксембург; Ганнібал, Гейне, Гете, Гізо, Гомер, Горацій, Горн, Гюго, Магомет.

В окремих словах англійського походження h передається літерою х: хобі, хокей, хол; Хемінгуей та ін.

III. ПРАВОПИС СЛІВ ІНШОМОВНОГО ПОХОДЖЕННЯ

Потрібно лише в певних словникових словах.--ЮеАртеміс (обговорення) 12:50, 31 березня 2016 (UTC)
@UeArtemis: якщо Ви про Ґаль Ґадот, то вона ізраїльтянка, а передачу івриту укр. літерами у правописі не вказано. Коли переглянув декілька відео з іменем цієї актриси, буква ґ мені здалась найближча до оригіналу. Якщо все ж Г буде вірніше, то виправте. З пієтетом--PS (обговорення) 16:07, 31 березня 2016 (UTC)

Редакція[ред. код]

Привіт , добре надалі редагуватиму краще. Дякую за повідомлення про неточність перекладу.

Відважна[ред. код]

Дуже велике прохання: статтю писано як найкращу на цю тему: найповнішу і найкраще оформлену. Завдання — зробити серію якісних статей про класні фільми. Щоб люди не ходили у інші Віки. Було розроблено шаблон, продумано структуру і оформлення і т.ін.

Навіщо губити класну річ? Я врахував правки, але обрав саме те, що там має бути.

--Brandner (обговорення) 15:46, 18 квітня 2016 (UTC)

@Brandner: 1)Для постера відведене спеціальне місце у картці {{Фільм}}; 2) у графі українська назва Ви пишете = BRAVE; оригінальна назва = •Якби Ви Могли Змінити Свою Долю — Чи Ви Б Наважилися?• !?!?; 3) навіщо забирати червоні посилання? 4) Цікаві факти: «Український переклад є дуже точний і колоритний» — суперечить ВП:НТЗ; 5) Для чого зображення такого великого розміру у статті. 220—250 пкс цілком достатньо; 6) «В українському кінопросторі мультфільм отримав неоднозначні відгуки». В Україні, як би нам не хотілося, немає авторитетних кінокритиків, тому зазначати їх відгуки не є необхідним. 7) Нащо власні назви виділені лапками писати курсивом??? 8) прямі посилання на іншомовні статті є небажаним, натомість використовується Шаблон:Не перекладено.

Ніхто не хоче губити класну річ, якщо вона дійсно класна. З повагою--PS (обговорення) 17:01, 18 квітня 2016 (UTC)

1) Приступаючи до роботи над статтями два роки тому, було вирішено робити класні речі, аби наша Вікі буда кращою за інші. Критерії 2: повнота статті (у мене була повніша, інформативніша стаття, поки не втрутилися Ви і пару попередників). Ідея: нащо іти до росВікі (чи навіть англВікі), якщо у цій статті є ВСЕ. Цим ми збільшимо відвідуваність і зробимо рекламу саме укрВікі.
Я вивчив цей постер "Фільм" і попросив товариша зробити додатковий новий, виправлений, де буде якісніший дизайн. Зокрема, постер матиме належне оформлення, яке я виконав тимчасово так, як виконав. Так краще, я маю художню освіту. Це займе час, бо ніхто за роботу не платить. У графі "українська назва" ← про це я вже згадав, буде інший постер, там буде пункт "гасло фільму", як я і зробив. І так далі по шаблону. Мої статті кидаються у вічі, класні і читабельні. Головне — структура: тут є все, що цікаво і що потрібно, навіть більше.
3) не зрозумів, які посилання. На сторінки, яких уже нема? Стаття 2012 року, щось зникло і т.д. Чи про що мова?
4) Український переклад точніший: я спеціально слухав фільм чотирма мовами. На це наголосив.
5) Про український кінопростір — абсолютно протилежна думка. Для українців не має значення, що кажуть журналісти США. У нас є свої журналісти, блогери, критики. І має значення, що говорили на форумах України — бо кіно було для України і українців, і не повірите: його навіть українською переклали, і навіть зберегли шотландський колорит. Чого не зробили, напр., росіяни. Не розуміти цього важко, але, бачу, можливо. Тому я розмістив і те, і те. Я би іще європейських критиків додав, але обсяг і так завеликий.
6) Прямі посилання я поприбирав кругом, де було зазначено таке. Де пропустив — іще раз гляну.
7) було розроблено ефектніший шаблон замість дебільного "Спойлера". Ну і так далі.
Я не розумію смислу узагалі правок оформлення, які погіршують сприйняття матеріалу. Якби це була стаття про науку, де і стиль тексту, і розмір, і зображення, і строгість суджень треба відслідковувати до мікрона — такий підхід зрозумілий. У протилежному випадку давайте стабів наклепаємо, як в'єтнамці — і будемо другими у світі за кількістю статей.
Ну і останнє: є люди, які з любов'ю творять статті. Нас мало таких. В основному — хлам гонять. Додайте щось до якісних статей, прикрасьте, запропонуйте новіший шаблон, не схожий на англійський. Виправте описки, якщо уже руки сверблять: на те, щоб зібрати матеріали і написати статтю — пішло більше двох тижнів часу. Ви справді вважаєте, що Вам треба перетворити цю річ на посередню, аби її читачі не читали? Напишіть сам статтю, кращу статтю за англВікі на тему улюбленого фільму — я почитаю. А правити — я і сам періодично сюди заглядаю, виправляю і т.ін. Тому, з Вашого дозволу, відкочу назад, щоб було краще за англійську.--Brandner (обговорення) 17:43, 18 квітня 2016 (UTC)
Вибачте, що втручаюсь: але не можу не сказати. @Brandner: Оформлення як для енциклопедії погане. 1) Якщо краще це половина тексту спойлери...Навіть не підписано що це спойлер! А інша половина непідтверджені факти, тоді ні дякую 2) Повнота статті згоден, але вона повинна відповідати і стилю (наприклад як тут Silent Hill 3). 3) Посилання на фільм 2012 року...Немає їх? А чому тоді є посилання на виставку яка проходила 1940-му році? Хм...На все можна знайти посилання головне добре шукати. (газети, журнали, інтернет-ресурси та багато іншого). 4) переклад точніший за оригінал? це все неправильно. Ніколи в житті такого не буде! Завжди точнішим буде оригінальна мова. 5) З цим я згоден українська критика також повинна бути, але залишати тільки українську - ні. 7) А ось шаблон в укр. вікі я щось не знайшов :( 8) виправлення: українською не смислу, а сенсу. 9) Підхід до стилю повинен бути скрізь, якщо погано оформлено статтю, то це відлякую читачів (ви б дивились б фільм у старому розваленому будинку? я б ні). Стиль і оформлення - це половина діла для заохочення прочитати щось! 10) Це оформлення мені подобається Острів проклятих (фільм). Невільних файлів - немає. Кучі тексту без підтверджень, кучі цитат, тонни тексту сюжету також. Хоча я б зробив б так (написав б короткий синопсис і сховав б сюжет цей великий під спойлер написавши що там спойлер). Це моя думка. Дякую за увагу. --BlackCat (обговорення) 22:22, 18 квітня 2016 (UTC)
@AlexKozur:. А от ви, пане Алексе, раз уже втрутилися — то розберіться спочатку, про що мова, а потім пишіть. "Оформлення як для енциклопедії погане". Ага, дуже інформативне зауваження, а головне об'єктивне. А мова про те, що було створено якісну статтю на ненаукову, популярну тему; навіть стиль статті перегукується зі стилем фільму (ну, якби хто уважно читав). Статтю було свідомо прикрашено понад міру, СВІДОМО: щоб українець не ходив на росВікі, бо там набагато гірша стаття. Наші дописувачі, у більшості своїй безграмотні, навіть ми з Вами описки робимо у кожному реченні. Ну, у більшості із нас ні освіти, ні досвіду писання текстів у науковому стилі нема — але через це, в цілому, виходять неприглядні, нічим не відмінні від російських статті. Читати такі статті бажання нема. Результат нашої роботи — пшик. А я зробив хитрість: тут все було підпорядковано принципу "українцю, заглядай, тут є все, що тобі хотілося дізнатися, навіть більше, не ходи на сторону — там фіґня!"
Що роблять адміни? Я не перший рік із ними спілкуюся — тут мало адекватних, більше "простих хлопців", формалістів. Каструють статтю, до того ж необґрунтовано заміняють оформлення (картинку → в шаблон, заміняють елегантну кнопку дебільним розкритим спойлером і т.д.). Питання: нафіґа? Щоб було "як у всіх сусідів і навіть іще гірше? Бо я адмін, я все-одно відкочу, а ще корєшу накапаю, що "я для нього не авторитет"? Ну... для кандидата політичних наук — студент, безперечно, авторитет, такі-да. А у Вас, Алєксе, вийшло так: поверхово оглянув, ляпнув щось, і побіг. "Якщо краще це половина тексту спойлери" ← ХТО СКАЗАВ? у мене цікавий, стильний текст ховався у одну елегантну "кнопку" розміром 2 см х 1 см (спеціально зробили). І виглядала вона як графічний елемент, а не як зараз — гидотний спойлер, розроблений піонерами 10 років тому. Спойлер якийсь клоун уставив — я його свідомо не використовую. Це було "зображення, картинка словами". Другорядний елемент, прикраса. Нема бажання читати — пропускай, читай текст енциклопедичного стилю. 2) "але вона повинна відповідати і стилю" ← якому стилю? Де є прописано один-єдиний стиль? Структура статті виконана відповідно до рекомендацій Вікі, у ній все логічно і правильно. Із нововведень — я лише шаблон "Фільм" використав так, щоб у очі кидалося — щоб було краще, ніж у росіян. 3) "ПОСИЛАННЯ..." що тут сказати... у мене у статтях завжди рекордна кількість посилань, ніби наукову роботу пишу. Я спитав, що Сергій мав на увазі: якщо мова про "старі посилання", тобто на сайти, які вже закрилися — то треба переглянути ці посилання. "Кучі тексту без підтверджень" ← це не до мене. Усе взято із нету, із сайтів і т.д. Я переробив текс, але адмін його відкотив. 4) "переклад точніший за оригінал?" Що за маячня?! Ви уважно прочитали? Переклад українців студії LeDoen — це адаптація, найточніше відповідає оригіналу, бо враховує шотландський колорит, але при цьому зрозуміло українцю (галицизми). 8) я філолог за першою освітою, тому не треба про "смисл і сенс": про тлумачний словничок згадуємо віршика одного класика — і вперед. Ну іще: "Хоча я б зробив б так" ← так хто не дає? Робіть. Особисто я не лажу у статті іншої людини, коли бачу, що людина старалася. Ну, описку можу виправити. Але якщо у Вас вийде гірше за російську статтю — будьте певні, що Ви просто потратили час, її ніхто не читатиме — бо є російська. Наші статті мають бути не просто кращі за російські, а НАБАГАТО КРАЩІ. Тоді є шанс, що русомовні співвітчизники будуть ходити. А так — виходить сурогат і понти адмінів. Причому, я не бачу натовпи авторів, які видають класні тексти — але бачу стада "самозабвєнних покращувачів" (ну, їм так здається, а натомість сворюють посередність — і до них не доходить).
Більше, ніж тиждень роботи над пісчаним замком — а потім бачити, як хтось необережно на нього наступив. Оце те, що я регулярно спостерігаю у нашій Вікі. Формалізм і механістична обмеженість наглядачів, часто сопливих студентів, що отримали "додаткові права". Не я перший втрачаю будь-яке бажання щось писати в укрВікі, двоє моїх колег (кандидат наук і аспірант) уже ніколи не писатимуть. Ось результат роботи адміністраторів. Принаймні, я зараз іще думаю, чи писати на тему фільмів (і суміжних до них) — чи махнути рукою. А потім Гройсман питає: "А що це у вас там така убога енциклопеція?" — Відповідаю: "Рагулі". — Каже: "Може, чим допомогти?" Угу. Хіба електрошоком. --Brandner (обговорення) 07:20, 19 квітня 2016 (UTC)
@Brandner: хорошо пройдусь по вашій статті як я це бачу (думки інших людей мозуть не співпадати зі мною): перше що лізе в очі фентезі-пригодницький. Далі картинка завелика, але це вже юридичний аспект, як і всі зображення. Це зроблено з метою щоб не порушувати авторські права (щас з цим проблема загострилася). А невільних зображень забагато. Краще б фото акторів вставити (да я розумію що це 3Д анімаційний фільм). Назва BRAVE дуже цікаво українцям знати як називається фільм на англійській (щодо оформлення шаблону вище було сказано). Вікіфікація: її у вашому тексті недостатню але це норма. Слоган до фільму: звідки він взятий? Да і навіщо він у шаблоні? Багато фільмів не мають слогана: можна а) запропонувати його ввети; б) перенести у розділ наприклад реліз: винести як цитату додати посилання. А так...Щодо сюжету мені подобається: не люблю спойлери. Далі ідеї: де? хто? коли? також немає на них посилання на АД. Цитати з фільму: до вікіцитат найкраще. (і також без АД вони). Ролі озвучили: проводився український дубляж, а не озвучення. Озвученням займалися американці. Далі «Цікавинки»: Український переклад є дуже точний і колоритний нетральність видно тут. А меня сподобалася американська озвучка та данська. Далі дещо с цікавинок підходить інше без джерел і АД, парочка з блога. Відгуки: Rotten Tomatoes навіщо перекладати назву фірми? Відеогра: для чого тут це? Який сенс? Краще створити статтю про цю відеогру. (гра не відповідає сюжету фільму, а лише бере його основи і ідеї, вона заслуговує окремої теми). Ви говорите що ви філолог, ви науковець ви повинні розуміти факт повине бути підтвержений, а колоритне забарвлення статті суперечить нормам нейтральності та навіть може обурити інших. Оформлення картки погане, наче її ножницями перерізали. Навіть у розділі аніме - це обговорювалось і тому зробили картку суцільною, тому що це естетично гарніше. Картка це як паспорт статті. Він повинен бути красивим, єдиним, точним і українським (для нас)). Вам один із адмінів наводив правила цим не є вікіпедія, який стиль використовується і вікіпедії та багато іншого. Ви до цього прислухались? Наведу приклад щодо мови: якщо ніхто не дотримувався б правил, то ми не розуміли б один одного. А за шаблончик спойлера: що вам заважає запропонувати його удосконалити (це можна віднести і до іншого). «"Оформлення як для енциклопедії погане". Ага, дуже інформативне зауваження» - а для чого ж я розписав все дальше цих слів? Я не розумію вашої точки порушення нейтральності до художнього твору, ваши порушення правил вікіпедії щодо стилю та антиенциклопедичності статі тому що це не підходить українцям. А звідки ви це знаєте? Голосування було всеукраїнське? Читат приходить не на картинку подивиться, а дізнатися щось інформативне. А якщо читач схоже дізнатися чому саме у Польщі стрічка так називається? немає посилання...Звідки такий слоган? нема посилання... Блог це не факт - це роздуми однієї людини щодо того які враження вона отримала від фільмі. «"Кучі тексту без підтверджень" ← це не до мене.» - Чому не до вас? Ви писали 90% тексту. То чому не підтвердили деякі факти АД? Я Вам привів дві статті з красивим енциклопедичним оформлення. Я нікого не хочу образити, я хочу сказати що вікіпедія це насамперед енциклопедія, а кожна енциклопедія повинна піддержуватися нейтральності, стилю, фактами. Да і по статистиці відвідуваності прогресу я не бачу. Дякую за увагу! Завершую розмову тут. Зрозумієте це, значить зрозумієте. Ні, ну що зробиш, але правила є правила.

П.с.: вибачаюсь перед паном @Sergiy Palamarchuk: за втручання та велику дискусію на вашій сторінці. Надіюсь ви зрозумієте що я не міг промовчати... --BlackCat (обговорення) 08:54, 19 квітня 2016 (UTC)

@Brandner:«Бо я адмін, я все-одно відкочу, а ще корєшу накапаю, що "я для нього не авторитет"? Ну… для кандидата політичних наук — студент, безперечно, авторитет, такі-да.» По-перше, я не „капав“ нікому, а діяв згідно офіційного правила Вікіпедії Вікіпедія:Вирішення конфліктів, де зазначено, що одним із способів вирішення конфлікту є залучення третьої сторони. По-друге, Watashi-wa аж ніяк мені не „корєш“, деякі конфлікти з ним були з приводу його редагувань, тому й вирішив звернутись до нього, щоб він у разі моєї неправоти різко відсік усі мої претензії. По-третє, я собі ніколи не дозволяю згадувати при суперечках вік, стать, расу, чи наукову степінь суперника й намагаюсь на рівних дискутувати; Вам також раджу так робити. Не знаю чи мали Ви на меті деякими фразами якось „попустити“ мене чи образити, чи применшити мій внесок у Вікіпедію, але неприємний післясмак залишився. Щодо «Відважної» зробимо ось як: задіємо крайній метод — ВП:АК — пишіть запит на арбітраж, щоб нам детально роз'яснили про файли, оформлення, сюжет, інші суперечності.
І не сприймайте все так у штики. Ні в якому разі не припиняйте писати Вікіпедію. Важливий кожний внесок. З повагою--PS (обговорення) 09:54, 19 квітня 2016 (UTC)

Стаття Слуга народу[ред. код]

Шановний пане Серію! Я займався написанням статті Слуга народу. На даний момент вона вже досягла рівня «Повна стаття» (рівень I)? --Bon777 (обговорення) 11:14, 26 червня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Sergiy Palamarchuk вітаю, запрошую до участі та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 16:43, 30 липня 2016 (UTC)

Дивне редагування[ред. код]

Вітаю! Я щось не можу зрозуміти сенс такого редагування ред.№ 17348499. Можете пояснити?--Andriy.v (обговорення) 14:04, 23 вересня 2016 (UTC)

О! Не зважайте. То у мене з плагінами проблеми були, а я подумав, що щось зі статтею. Вже виправив! Дякую за зауваження--PS (обговорення) 14:31, 23 вересня 2016 (UTC)
Зрозуміло. Все-таки, будь ласка, постарайтеся більше такого не допускати бо, так як Ви є патрульним, Ваші редагування автоматично перевіряються і виявити таке стає вкрай важко для інших користувачів. Я сам натрапив на це редагування дуже випадково, бо перевіряв файли і звернув увагу на те що зображення обкладинки Call of Duty 3 не використовується в статті про відеогру, і тому вирішив подивитися чому це так.--Andriy.v (обговорення) 16:06, 23 вересня 2016 (UTC)
Так, вибачте. Моя хиба, винен--PS (обговорення) 18:19, 23 вересня 2016 (UTC)

Фантастичні звірі і де їх шукати 2:[ред. код]

Доброго дня, Сергію! Чому ви відмінили моє редагування у статті Фантастичні звірі і де їх шукати 2:?--H3tm8n (обговорення) 09:48, 25 листопада 2016 (UTC)

Звірята[ред. код]

Привіт, нащо відкотили моє редагування-таблицю у «Фантастичних Звірах»? Вона ж навпаки покращує статтю і приводить до більш вікіпедичного вигляду.--NOSFERATU (обговорення) 10:21, 1 грудня 2016 (UTC)

Шаблон Edited у статті Фантастичні звірі і де їх шукати (фільм)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Фантастичні звірі і де їх шукати (фільм) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 11:37, 17 грудня 2016 (UTC)

Згущівка з кавою[ред. код]

Zguschene moloko z kavoju.png Згущівка з кавою
Привіт. Дякую за невтомну роботу в сфері кінематографа. Вирішив на знак вдячності подарувати віртуальну згущівку.

І ще один віртувальний магічний артефакт: Користувач:Bunyk/Скрипти#Кіноштампик. Містить вбудоване заклинання "акціо таблиця фільмографії", і може зекономити трохи часу при написанні статтей про акторів. Буник (обговорення) 22:41, 11 січня 2017 (UTC)

ІФНТУ[ред. код]

Шановний Колего по Вікіпедії! Сподіваюся - також однодумець (прочитав Ваше гасло у розділі "Про себе" у Фейсбуці). Я пишу щодо Ів-Франк. університету. Ви там ставите розділ "Хабарництво". На превеликий жаль, цей розділ можна ставити чи не в кожну статтю . Корупція - щось на кшталт "прокляття нашого часу". Але якщо ми будемо всім це ставити (як воно є) - то самі себе перестанемо поважати - скрізь буде ота "ложка дьогтю". А якщо тільки в окремих вузах поставимо - то складеться хибне уявлення - що тільки вони і "хворі" на корупцію. А інші - "біленькі і пухнасті". Що робити? Важко дати однозначну відповідь. Але ліпше про нас, нашу Україну, нашу промисловість, нашу економіку, нашу освіту, нашу науку і т.д. вишукувати позитивні моменти (наші успіхи) - і саме на них зосереджувати увагу. А недоліки.... Примовчемо про них - водночас рішуче борімося з ними. Так роблять ряд успішних сьогодні націй, культур, народів. Ті ж американці зовсім не полюбляють щоб їх гудили (і справедливо - теж), євреї - дуже хвалять скрізь своїх, поляки, грузини, ряд інших - стоять за своїх горою. Не будьмо ж ми "білими круками". Не треба, друже-колего "бити своїх" (чужий цьому тільки порадіє). Розумію, що правду треба знати. Але в енциклопедіях, як правило, не описують "чорних плям" - не знайдете їх, скажімо в ЕСУ (відкрийте відповідну статтю). Давайте дотримуватися позитивного бренду УКРАЇНИ у Вікіпедії. І позитивного бренду всіх її "дітей"... в т.ч. й Івано-Франк. національного університету нафти і газу. Цей Університет (сотні і сотні викладаччів, тисячі студентів сьогодні і десятки тисяч випускників - нині, як правило, успішних у галузі) багато - дуже багато - зробив і робить (знаю там цілий ряд достойних колег, фахівців з Великої Літери, патріотів науки і патріотів країни) для промисловості України. Хай його імідж залишається позитивним - він те заслужив. Дякую за розуміння. .... Шановний Sergiy Palamarchuk! Я приберу Ваш месидж, а Ви можете до мене подзвонити - поговоримо на цю тему - професор, д.т.н. В.С.Білецький: 067-717-80-68--Білецький В.С. (обговорення) 12:37, 25 березня 2017 (UTC)

  • Вітаю. Хочу додати до сказаного лише, що розділ, який ви додали повністю заснований на первинних джерелах. А це суперечить правилам Вікіпедії, відповідно до яких "у статтях Вікіпедії варто опиратися не на первинні джерела, а використовувати вторинні, у яких коректно використаний первинний матеріал." --yakudza 01:26, 26 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Нагорода за місячний внесок до Вікіпедії[ред. код]

Завдяки Вашому липневому внескові українська Вікіпедія у липні 2017 отримала +12 774 переглядів!

Це 6-те місце серед усіх вікіпедистів!

--Perohanych (обговорення) 14:25, 4 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Sergiy Palamarchuk вітаю, нещодавно розпочався місячник фантастики, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 15:03, 28 вересня 2017 (UTC)

Спецпатрульні Вікімарафону[ред. код]

Добрий день! Оскільки Ви вказали, що готові допомогти новачкам, запрошую стати спецпатрульним на період проведення Вікімарафону до Дня народження Вікіпедії. Подробиці та зголошуватися тут. --Anntinomyобг 12:45, 26 січня 2018 (UTC)

Статус файлу Файл:Batman Hush.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Batman Hush.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Чорний Кіт Обг. 17:30, 10 березня 2018 (UTC)