Обговорення користувача:Rausch

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Юдея і Самарія[ред. код]

Чому було скасовано моє правлення на Єгуда ве-Шомрон? Це єврейська територія, територія держави Ізраїль згідно з законами Ізраїлю. Чому ми маємо робити так, як ООН вказує? Ми що, підпорядковуємось їхнім рішенням напряму, чи як? Поясніть, будь ласка, я ніц у цьому не розумію.

Редагування[ред. код]

Вітаю. Щоб не було плутанини, я заблокував ваш додатковий обліковий запис, з якого ви редагували до сьогодні. --yakudza 17:56, 23 січня 2019 (UTC)

  • yakudza, дякую! Зніміть лише автоблокування по ip, бо я тебер і з цього не можу редашувати :) --Rausch (обговорення) 18:31, 23 січня 2019 (UTC)
    Перепрошую, зняв. --yakudza 21:23, 23 січня 2019 (UTC)

Прибирання службового шаблону[ред. код]

Звертаю Вашу увагу, що шаблон прибирається разом із закриттям номінації на вилучення. --Mcoffsky (обговорення) 15:58, 27 січня 2019 (UTC)

Зона митного контролю → Контроль на кордоні[ред. код]

Вітаю, Rausch! Я не погоджуюся з перейменуванням Зона митного контролю, оскільки: 1) контроль на кордоні є діяльністю, а зона - місцем. Стаття зовсім не про те; 2) контроль на кордоні - це прикордонний контроль, а зона митного контролю - це митний контроль. Це різні речі.--Dgho (обговорення) 14:25, 29 січня 2019 (UTC)

Google+[ред. код]

Доброго вечора. Не потрібно вилучати Google+ зі статей, як-от тут. Так, він закриється, але замість вилучення, будь ласка, архівуйте відповідне посилання (наприклад, web.archive.org) або замінюйте на відповідник публікації на іншій платформі. Просте вилучення джерела не дозволяє потім знайти, звідки взято інформацію — NickK (обг.) 18:08, 4 лютого 2019 (UTC)

Тиждень математики[ред. код]

Вітаю. У Вікіпедії стартував тиждень математики. Ви багато редагуєте з цієї теми, тож думаю Вам буде цікаво. Також зочу звернути Вашу увагу на майбутній Місячник 10000 необхідних статей. Там з математики та фізики є що робити. Буду радий Вашій участі!--DiMon2711 00:30, 16 лютого 2019 (UTC)