Обговорення користувача:Shmurak

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shmurak!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:14, 29 жовтня 2017 (UTC)

Бот без статусу[ред. код]

Вітаю, подайте, будь ласка, заявку на статус бота для Користувач:ShmurakBot. --yakudza 01:46, 6 листопада 2017 (UTC)

Шаблон на шлеперські республіки[ред. код]

Вітаю, у мене до вас прохання у шапці картки додати дві строки:

  1. на червоному тлі жирним попередження: Увага! Держава з обмеженим визнанням!
  2. перший ствбець: визнали ____ країн-членів ООН, другий - не визнали ___ країн-членів ООН. Дякую--SitizenX (обговорення) 08:26, 8 листопада 2017 (UTC)
Вітаю, скажіть, будь ласка, ви плануєте анести зміни до шаблону, чи ні? --SitizenX (обговорення) 09:10, 9 листопада 2017 (UTC)
Планую, але точно не такі як ви написали вище, бо на це немає консенсусу в спільноті. --Шмурак (обговорення) 10:04, 9 листопада 2017 (UTC)
сучасна картка дублює стару. В ній немає жодної потреби.--SitizenX (обговорення) 11:44, 9 листопада 2017 (UTC)

Луганськ[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, не вилучайте інформацію зі статті без вагомих на те причин. Те, що виші нині не функціонують, не є підставою вилучати інформацію про те, що вони закладені в 1920-ті роки. Те, що спортивні споруди не функціонують (та й це твердження спірне, скоріш за все, хтось там та й займається спортом), не є підставою до вилучення інформації про них. Якщо ви вважаєте, що інформація в статті неактуальна, варто оновити її, наприклад, додавши, скільки спортивних споруд міста функціонують, а скільки — ні — NickK (обг.) 13:00, 20 листопада 2017 (UTC)

  • Добро, спробую переформулювати по-іншому. Я лише хочу оновити данні. --Шмурак (обговорення) 13:01, 20 листопада 2017 (UTC)

Статус патрульного[ред. код]

Вам надано статус патрульного та відкочувача. --Стефанко1982 (обговорення) 15:54, 27 січня 2018 (UTC)

Привіт! Бачу, ви патрулюєте перенаправлення, їх там тисячі невідпатрульованих :). Можливо, ви не знаєте, але є така програмка Sweep-Net Вікіпедія:Sweep-Net, вона допомагає патрулювати рутинні правки. І дякую вам за патрулювання, в нашій вікі це нагальна проблема. --Xsandriel (обговорення) 09:19, 31 січня 2018 (UTC)
Дякую!! Сам думав про щось схоже, у мене макинтош, тому буду думати. Або сам напишу, або може і цією програмою скористаюсь якось. Дуже дякую вам! --Shmurak (обговорення) 12:25, 31 січня 2018 (UTC)
Яку чудова річ ця Sweep-Net! Я взявся послідовно патрулювати всі перенаправлення (там досить подивитись куди перенаправляє, а якщо в історії єдина правка бота то взагалі ні на що не дивитись :) ). Сподіваюсь ща місяць зроблю всі. І тоді буде простіше слідкувати за вандалізмом у перенаправленнях. --Shmurak (обговорення) 12:33, 2 лютого 2018 (UTC)

Т-84У «Оплот»[ред. код]

Вітаю!

Маю прохання не відмічати перевіреними версії від анонімів, які спершу редагують отак: ред.№ 21996458, а потім так ред.№ 21996462. В результаті число змінилося з 12 до 15, а джерел на це немає.

Інша справа, що джерел і на 12 я поки не знайшов у статті, але це не привід відмічати перевіреними подібні правки від анонімів. --VoidWanderer (обговорення) 14:33, 9 лютого 2018 (UTC)

  • Добре, хоча я у таких випадках припускаю добрі наміри. --Shmurak (обговорення) 14:34, 9 лютого 2018 (UTC)
У дрібних питаннях — можливо. Але у нас зустрічаються і приклади підлого вандалізму. Перший диф із 100 викликає багато запитань до порядності намірів. --VoidWanderer (обговорення) 14:36, 9 лютого 2018 (UTC)
Зробив мікропошук, 10 одиниць мають джерела. --VoidWanderer (обговорення) 22:43, 17 лютого 2018 (UTC)

Гамбіт[ред. код]

Чому скасували мою правку? Вихід в широкий прокат запланований на 6 червня 2019 року. DENAMAX (обговорення) 17:46, 14 лютого 2018 (UTC)

запит ВП:ЗА[ред. код]

ВП:ЗА#тривога: диверсія

Юрій Дзядик в) 11:59, 15 лютого 2018 (UTC).

  • Репліка, крім відповіді diff. ВП:ПДН, просто Ви зовсім не відчуваєте і не цінуєте мовні скарби. Пригадав, як один "но́вий кієвскій русскій" купив за шалені гроші квартиру у старовинному будинку, там були мідні різблені ручки, унікальні системи закривання вікон, мармурові підвіконня тощо. І замінив усе на білий європластик. Що скажеш. Не знаєте мову (навіть граматику!), то питайте інших, прошу! — Юрій Дзядик в) 17:55, 15 лютого 2018 (UTC).

W[ред. код]

(образа вилучена) що це було?. Не лізь до створеного іншими. Роби собі дівайси для (образа вилучена) --Tryhlav (обговорення) 22:36, 15 лютого 2018 (UTC)

Tryhlav, вас заблоковано за 3 доби за грубе порушення ВП:НО. --VoidWanderer (обговорення) 23:01, 15 лютого 2018 (UTC)

Белхатув[ред. код]

Вітаю! Ви без пояснень перейменували на Белхатів, хоч згідно з правописом (§109.7.д) ) має бути -ув. Навряд чи тут можна говорити про традиційну назву. При нагоді зауважив Ваш незакінчений список Міста II Речі Посполитої. Я маю бота який шукає всі інтервікі до посилань в іншомовній статті і їх заміняє - тут позаміняв багато повітів і воєводств. Те що бот натворив є під цим текстом в коментарі, може Вам пригодиться. Якщо ні, просто видаліть. Бажаю успіхів.--Rar (обговорення) 14:11, 18 лютого 2018 (UTC)

  • Дякую! перейменував на Белхатув, хоча за аналогією Краків, Ряшів і т. д. думав що краще так. --Shmurak (обговорення) 14:20, 18 лютого 2018 (UTC)

Незрозуміле перенаправлення[ред. код]

Прошу пояснити видалення тексту сторінки Харківсько-Полтавська єпархія (вивірене, з посиланнями на джерела та докумети) і перенаправлення на Українська автокефальна православна церква (оновлена). Такої структури як "Українська автокефальна православна церква (оновлена)" не існує і вона ніде не зареєстрована - цей термін уведений РПЦ. Готується матеріял, який замінить наявний тест на сторінці Українська автокефальна православна церква (оновлена), узятий з джерел РПЦ, на достовірні данні. --V.S. (обговорення) 16:43, 18 лютого 2018 (UTC)

 * Виходячи з цієї тези, треба зробити звортнє перепосилання: зі статті Українська автокефальна православна церква (оновлена) (як таку, що описує неіснуючу конфесію) на Харківсько-Полтавська єпархія, а в текст останньої додати опис цієї інформаційної диверсії РПЦ. Спробую зробити це до кінця лютого...

Action needed :)[ред. код]

Hello! I am writing to you because your name is on the Tech Ambassadors list.

Per my previous message on your talk page on Meta, we're making some progress over getting a Phabricator workboard through which we can coordinate communal work. Please confirm that https://phabricator.wikimedia.org/p/Shmurak/ is your account there, by adding it to the table on Meta. (Documentation is available if you want to create a new account instead.)

Finally, a friendly reminder to keep an eye on both your talk page on Meta and m:Talk:Tech/Ambassadors/List! Your voice matters and I want to make sure that we don't miss it. Thanks! Elitre (WMF) (обговорення) 14:01, 20 лютого 2018 (UTC)

Запитання про правку[ред. код]

Шановний колего, Ви видалили зі статті "Митрофанов Володимир Іванович" знак хреста ("†") перед датою смерті. Хочу запитати, чи це Ваша особиста ініціатива, чи доведення української Вікі до глибин політкоректності, звідки вже немає вороття, є офіційною політикою адміністрації. Александр Васильев (обговорення) 15:46, 20 лютого 2018 (UTC)

  • Доброго дня! Є правило — ВП:РЖ. А причому тут політкоректність, я не зрозумів… --Shmurak (обговорення) 15:49, 20 лютого 2018 (UTC)