Обговорення користувача:Shmurak

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Ласкаво просимо!

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shmurak!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 12:14, 29 жовтня 2017 (UTC)

Бот без статусу[ред. код]

Вітаю, подайте, будь ласка, заявку на статус бота для Користувач:ShmurakBot. --yakudza 01:46, 6 листопада 2017 (UTC)

Шаблон на шлеперські республіки[ред. код]

Вітаю, у мене до вас прохання у шапці картки додати дві строки:

 1. на червоному тлі жирним попередження: Увага! Держава з обмеженим визнанням!
 2. перший ствбець: визнали ____ країн-членів ООН, другий - не визнали ___ країн-членів ООН. Дякую--SitizenX (обговорення) 08:26, 8 листопада 2017 (UTC)
Вітаю, скажіть, будь ласка, ви плануєте анести зміни до шаблону, чи ні? --SitizenX (обговорення) 09:10, 9 листопада 2017 (UTC)
Планую, але точно не такі як ви написали вище, бо на це немає консенсусу в спільноті. --Шмурак (обговорення) 10:04, 9 листопада 2017 (UTC)
сучасна картка дублює стару. В ній немає жодної потреби.--SitizenX (обговорення) 11:44, 9 листопада 2017 (UTC)

Луганськ[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, не вилучайте інформацію зі статті без вагомих на те причин. Те, що виші нині не функціонують, не є підставою вилучати інформацію про те, що вони закладені в 1920-ті роки. Те, що спортивні споруди не функціонують (та й це твердження спірне, скоріш за все, хтось там та й займається спортом), не є підставою до вилучення інформації про них. Якщо ви вважаєте, що інформація в статті неактуальна, варто оновити її, наприклад, додавши, скільки спортивних споруд міста функціонують, а скільки — ні — NickK (обг.) 13:00, 20 листопада 2017 (UTC)

 • Добро, спробую переформулювати по-іншому. Я лише хочу оновити данні. --Шмурак (обговорення) 13:01, 20 листопада 2017 (UTC)

Статус патрульного[ред. код]

Вам надано статус патрульного та відкочувача. --Стефанко1982 (обговорення) 15:54, 27 січня 2018 (UTC)

Привіт! Бачу, ви патрулюєте перенаправлення, їх там тисячі невідпатрульованих :). Можливо, ви не знаєте, але є така програмка Sweep-Net Вікіпедія:Sweep-Net, вона допомагає патрулювати рутинні правки. І дякую вам за патрулювання, в нашій вікі це нагальна проблема. --Xsandriel (обговорення) 09:19, 31 січня 2018 (UTC)
Дякую!! Сам думав про щось схоже, у мене макинтош, тому буду думати. Або сам напишу, або може і цією програмою скористаюсь якось. Дуже дякую вам! --Shmurak (обговорення) 12:25, 31 січня 2018 (UTC)
Яку чудова річ ця Sweep-Net! Я взявся послідовно патрулювати всі перенаправлення (там досить подивитись куди перенаправляє, а якщо в історії єдина правка бота то взагалі ні на що не дивитись :) ). Сподіваюсь ща місяць зроблю всі. І тоді буде простіше слідкувати за вандалізмом у перенаправленнях. --Shmurak (обговорення) 12:33, 2 лютого 2018 (UTC)

Т-84У «Оплот»[ред. код]

Вітаю!

Маю прохання не відмічати перевіреними версії від анонімів, які спершу редагують отак: ред.№ 21996458, а потім так ред.№ 21996462. В результаті число змінилося з 12 до 15, а джерел на це немає.

Інша справа, що джерел і на 12 я поки не знайшов у статті, але це не привід відмічати перевіреними подібні правки від анонімів. --VoidWanderer (обговорення) 14:33, 9 лютого 2018 (UTC)

 • Добре, хоча я у таких випадках припускаю добрі наміри. --Shmurak (обговорення) 14:34, 9 лютого 2018 (UTC)
У дрібних питаннях — можливо. Але у нас зустрічаються і приклади підлого вандалізму. Перший диф із 100 викликає багато запитань до порядності намірів. --VoidWanderer (обговорення) 14:36, 9 лютого 2018 (UTC)
Зробив мікропошук, 10 одиниць мають джерела. --VoidWanderer (обговорення) 22:43, 17 лютого 2018 (UTC)

Гамбіт[ред. код]

Чому скасували мою правку? Вихід в широкий прокат запланований на 6 червня 2019 року. DENAMAX (обговорення) 17:46, 14 лютого 2018 (UTC)

запит ВП:ЗА[ред. код]

ВП:ЗА#тривога: диверсія

Юрій Дзядик в) 11:59, 15 лютого 2018 (UTC).

 • Репліка, крім відповіді diff. ВП:ПДН, просто Ви зовсім не відчуваєте і не цінуєте мовні скарби. Пригадав, як один "но́вий кієвскій русскій" купив за шалені гроші квартиру у старовинному будинку, там були мідні різблені ручки, унікальні системи закривання вікон, мармурові підвіконня тощо. І замінив усе на білий європластик. Що скажеш. Не знаєте мову (навіть граматику!), то питайте інших, прошу! — Юрій Дзядик в) 17:55, 15 лютого 2018 (UTC).

W[ред. код]

(образа вилучена) що це було?. Не лізь до створеного іншими. Роби собі дівайси для (образа вилучена) --Tryhlav (обговорення) 22:36, 15 лютого 2018 (UTC)

Tryhlav, вас заблоковано за 3 доби за грубе порушення ВП:НО. --VoidWanderer (обговорення) 23:01, 15 лютого 2018 (UTC)

Белхатув[ред. код]

Вітаю! Ви без пояснень перейменували на Белхатів, хоч згідно з правописом (§109.7.д) ) має бути -ув. Навряд чи тут можна говорити про традиційну назву. При нагоді зауважив Ваш незакінчений список Міста II Речі Посполитої. Я маю бота який шукає всі інтервікі до посилань в іншомовній статті і їх заміняє - тут позаміняв багато повітів і воєводств. Те що бот натворив є під цим текстом в коментарі, може Вам пригодиться. Якщо ні, просто видаліть. Бажаю успіхів.--Rar (обговорення) 14:11, 18 лютого 2018 (UTC)

 • Дякую! перейменував на Белхатув, хоча за аналогією Краків, Ряшів і т. д. думав що краще так. --Shmurak (обговорення) 14:20, 18 лютого 2018 (UTC)

Незрозуміле перенаправлення[ред. код]

Прошу пояснити видалення тексту сторінки Харківсько-Полтавська єпархія (вивірене, з посиланнями на джерела та докумети) і перенаправлення на Українська автокефальна православна церква (оновлена). Такої структури як "Українська автокефальна православна церква (оновлена)" не існує і вона ніде не зареєстрована - цей термін уведений РПЦ. Готується матеріял, який замінить наявний тест на сторінці Українська автокефальна православна церква (оновлена), узятий з джерел РПЦ, на достовірні данні. --V.S. (обговорення) 16:43, 18 лютого 2018 (UTC)

 * Виходячи з цієї тези, треба зробити звортнє перепосилання: зі статті Українська автокефальна православна церква (оновлена) (як таку, що описує неіснуючу конфесію) на Харківсько-Полтавська єпархія, а в текст останньої додати опис цієї інформаційної диверсії РПЦ. Спробую зробити це до кінця лютого...

Action needed :)[ред. код]

Hello! I am writing to you because your name is on the Tech Ambassadors list.

Per my previous message on your talk page on Meta, we're making some progress over getting a Phabricator workboard through which we can coordinate communal work. Please confirm that https://phabricator.wikimedia.org/p/Shmurak/ is your account there, by adding it to the table on Meta. (Documentation is available if you want to create a new account instead.)

Finally, a friendly reminder to keep an eye on both your talk page on Meta and m:Talk:Tech/Ambassadors/List! Your voice matters and I want to make sure that we don't miss it. Thanks! Elitre (WMF) (обговорення) 14:01, 20 лютого 2018 (UTC)

Запитання про правку[ред. код]

Шановний колего, Ви видалили зі статті "Митрофанов Володимир Іванович" знак хреста ("†") перед датою смерті. Хочу запитати, чи це Ваша особиста ініціатива, чи доведення української Вікі до глибин політкоректності, звідки вже немає вороття, є офіційною політикою адміністрації. Александр Васильев (обговорення) 15:46, 20 лютого 2018 (UTC)

 • Доброго дня! Є правило — ВП:РЖ. А причому тут політкоректність, я не зрозумів… --Shmurak (обговорення) 15:49, 20 лютого 2018 (UTC)

Про часописи[ред. код]

Вітаю! Бачу, що ви перейменували низку категорій про журнали, замінивши там слово "журнал" на "часопис" і певно збираєтесь перейменувати й решту. Хочу звернути вашу увагу на те, що часопис - це не лише журнал, а будь-яке періодичне видання, в тому числі, наприклад, газета (можете зазирнути у словник, якщо мені не вірите). До речі, категорія "Періодичні видання" теж існує. Можливо, її можна було б перейменувати на "Часописи", хоча я особисто не бачу у цьому потреби, але перейменування категорій про журнали для мене виглядає дивним. --UNICORN 20:13, 22 лютого 2018 (UTC)

 • Дякую! Як тільки я побачив повідомлення у кнайпі, а зразу зупинив подальші перейменування. Хоча як на мене, я продовжую вважати що категорії краще називати саме так. І включати туди і газети також. --Shmurak (обговорення) 20:24, 22 лютого 2018 (UTC)
  • Це добре, що ви припинили, але було б ще краще, якби ви повернули всі категорії до status quo. --UNICORN 20:34, 22 лютого 2018 (UTC)
   • Повертати поки не буду: мене не переконали, а консенсусу спільноти поки немає, що видно вже хоча б із обговорення в кнайпі. Але якщо хтось буде перейменовувати я воювати не буду. --Shmurak (обговорення) 21:00, 22 лютого 2018 (UTC)

патрулювання[ред. код]

Від аноніма diff смішно. Відпатрулювали - це сумно. — Юрій Дзядик в) 22:27, 26 лютого 2018 (UTC).

Мечислав Мокрицький[ред. код]

Ви явно поспішили... варто було заглянути сюди Шаблон:Ana і сюди Вікіпедія:Перейменування статей перш, ніж перейменовувати --G.Tuono (обговорення) 13:09, 27 лютого 2018 (UTC)

 • @G.Tuono: можете повернути назад. Я лише побачив що Користувач:Burrek2 здійснив перейменування у статті, тому і узгодив все. По суті питання мені однаково як називати. --Shmurak (обговорення) 13:12, 27 лютого 2018 (UTC)

Шановні, а ЩО НЕ ТАК??? В обговоренні статті ,,Мечислав Мокшицький" я пояснив, що польське rz у прізвищі Mokrzycki українською передається як р! Та й у самій статті було згадано (не мною!!!), що варіянт ,,МокРицький" є прийнятним! ХОЧУ ПОЧУТИ ВАШУ АРГУМЕНТАЦІЮ, БУДЬТЕ ЛАСКАВІ...Burrek2 (обговорення) 14:18, 27 лютого 2018 (UTC)

Василенко[ред. код]

[1] Хтів би твоєї реакції на цей аргумент--Zvr (обговорення) 13:10, 27 лютого 2018 (UTC)

# per Igor Balashov. А через 100 років і Вікі може не бути, то є аргумент кандидата у адміни--Zvr (обговорення) 13:44, 27 лютого 2018 (UTC)

Попередження[ред. код]

Вітаю!

Патрульному зовсім не обов'язково ставити позначку на вандалізм: у статті Знаки поштової оплати України 2017 було «Літерний номінал «M» відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 50 г у межах України (5,00 грн.)» (на сайті Укрпошти: «…марка номіналу «М», яка відповідає тарифу на пересилання простого листа від 20 г до 50 г по території України;» джерело тут). Було виправлено на «Літерний номінал «M» відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України (7,50 грн.)» (Уявіть собі листа вагою зі склянку (250 г)…), а поштовий тариф міг змінитися, але на такі правки потрібно вказати авторитетне джерело. Для початку потрібно проставити запит на авторитетне джерело, що підтверджує подібну правку і тільки при його наявності патрулювати зміни. До речі, редагування вікі-розмітки анонімом оброблено вами коректно. З повагою — Sharmanschik Karlo (обговорення) 13:39, 28 лютого 2018 (UTC)

 • Доброго дня! Патрулювання створене для боротьби з вандалізмом. Це ж редагування не було вандалізмом, хоча може і було не вірним по суті. Дякую вам що поставили джерело. --Shmurak (обговорення) 14:53, 28 лютого 2018 (UTC)

Шпиг[ред. код]

Вітання, а з якої причини було скасовано допис у статті Шпиг Федір Іванович? Його цитату взято з книги, джерело вказане.

 • Доброго дня! Навіщо така цитата в статті? Нейтральності не вистачає. --Shmurak (обговорення) 21:09, 28 лютого 2018 (UTC)

regnum[ред. код]

Вітаю.

Подібні вилучення ред.№ 22172917 ред.№ 22173864 можуть кваліфікуватися як ВП:Вандалізм. Ви вилучаєте абсолютно нейтральну інформацію разом з джерелом. Інформація цілком може бути справжньою, а вилученя джерела ускладнить пошук його заміни. Якщо ви маєте претензії до джерела — використовуйте шаблон {{Не АД}}.

Також, попередньо висловіть десь чітко претензії до джерела.

В іншому, рекомендую ознайомитися із консенсусом спільноти Архів 4 § Spam-blacklist. --VoidWanderer (обговорення) 10:58, 4 березня 2018 (UTC)

Фліп-топ[ред. код]

Вітаю. Ви скасували моє виправлення помилки у статті-перенаправленні Фліп-топ і запропонували її на швидке вилучення. Одруки треба виправляти,а не ставити статті на вилучення. Це звичайне перенаправлення і його не треба вилучати, воно повністю відповідає правилам. Прошу скасувати ваше скасування мого виправлення помилки, перепрошую за каламбур. - Yevhen Avramov обг 16:39, 5 березня 2018 (UTC)

 • Вже все зроблено. --Shmurak (обговорення) 19:33, 5 березня 2018 (UTC)
  • Так, спасибі пані @Helixitta:. -- Yevhen Avramov обг 20:56, 5 березня 2018 (UTC)
   • @Yevhen Avramov: нема питань) ви випадково пропустили літеру в слові "перенаправлення" і от тому воно не спрацювало одразу ред.№ 22184163--Helixitta (t.) 20:59, 5 березня 2018 (UTC)
    • @Helixitta: саме так, і коли я виправив цей свій одрук, то моє виправлення скасували, що не зовсім логічно. Розумію, що патрульні теж помиляються, тож все ок :). -- Yevhen Avramov обг 21:07, 5 березня 2018 (UTC)

Будь-ласка уважніше![ред. код]

Доброго дня! Будь-ласка будьте уважніші при патрулюванні сторінки, бо Лондон не українське місто. ред.№ 22156100 Дякую за увагу! --Чорний Кіт Обг. 18:25, 6 березня 2018 (UTC)

Відкат[ред. код]

Вітаю! Буду вдячний за пояснення ред.№ 22199176. Ерідан (обговорення) 21:25, 7 березня 2018 (UTC)

 • Доброго вечора! Я відмінив ваше редашування через порушення розмітки і оформлення. Правописні зміни поверну. --Shmurak (обговорення) 21:26, 7 березня 2018 (UTC)
Але ж то була звичайна обробка вікіфікатором відповідно до ВП:ОТ. Щодо виправлення у картці не сперечаюсь, там взагалі незрозуміла ситуація.--Ерідан (обговорення) 17:51, 8 березня 2018 (UTC)

Таблиця голів О. Пономарьова[ред. код]

Д.Д. Якщо маєте час, будь ласка, поформатуйте таблицю заьитих мячів у цій статті -- Пономарьов Олександр Семенович. У мене не виходить. Дякую.--Volodymyr VB (обговорення) 14:54, 14 березня 2018 (UTC)
Поки таблиця не відкривається...--Volodymyr VB (обговорення) 14:57, 14 березня 2018 (UTC)
Дякую! Хорошого вечора!--Volodymyr VB (обговорення) 14:58, 14 березня 2018 (UTC)

Картки сільрад[ред. код]

Добрий день. Поясніть будь ласка масове вилучення з карток сільрад телефонів, факсів і електронних скриньок разом з полями.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:04, 17 березня 2018 (UTC)

 • Доброго дня! Це довідникова інформація, вона не повинна бути у енциклопедичній статті. Так само як я години роботи установ, ціни на квитки тощо. Ось правило - ВП:НЕКАТАЛОГ --Shmurak (обговорення) 09:06, 17 березня 2018 (UTC)
  Але ж таких сторінок тисячі. Ви їх всі збираєтеся вручну виправляти? Можете подати заявку, щоб це повилучали ботом.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:22, 17 березня 2018 (UTC)
  Так, ви маєте рацію. Хоча їх всього 120 зараз --Shmurak (обговорення) 09:36, 17 березня 2018 (UTC)
  Їх майже 9000 зараз.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:54, 17 березня 2018 (UTC)

Іван Мазепа[ред. код]

Пане Shmurak, дата 22.9.1709 стоїть в Енциклопедії історії України. Ви знаєте краще за Інститут історії НАНУ?--Ejensyd (обговорення) 14:34, 18 березня 2018 (UTC)

 • Поставив джерело. Можу поставивти і інші, не менш авторитетні. Тут варто детальніше розібратись. Та сама Енциклопедія історії України пише що він помер у ніч з 21 на 22 вересня. [2] --Shmurak (обговорення) 14:37, 18 березня 2018 (UTC)

Війни редагувань[ред. код]

Я вам зауважив, щодо неприпустимості війн редагувань, ви проігнорували. Наступного разу за порушення ВП:ВР будуть вже блокування. Якщо обговорення триває, то будь ласка, дочекайтесь його завершення, а написати слово на сторінці обговорення і за секунду зробити відкат, то таке ж саме порушення ВП:ВР. --yakudza 12:31, 2 квітня 2018 (UTC)

www.opoccuu.com[ред. код]

Вітаю.

Як я помітив, ви просуваєте централізоване вилучення ресурсу www.opoccuu.com зі сторінок Вікі. Маю до вас прохання — пройдіться по вашим видаленням, і додайте якесь альтернативне джерело замість простого вилучення. --VoidWanderer (обговорення) 09:47, 3 квітня 2018 (UTC)

 • Доброго дня! Я так і буду робити там де це єдине почилання. Наразі я вилучав у тих випадках де є альтернативні посилання. Якщо вже завсім нічого не буде, буду давати посилання на архівну копію, якщо вона існуватиме. Сайт помер повністю. --Shmurak (обговорення) 09:50, 3 квітня 2018 (UTC)
Грець із ним із сайтом. Він сам по собі мене не обходить. Але якщо ви робите таке вилучення ред.№ 22372980, або таке ред.№ 22372156 — додавайте замість них альтернативні джерела.
Я навів приклади лише двох сторінок із мого списку стеження. Ви ж зробили вже подібних правок десятки — пройдіться ними усіма. Якщо сайт помер, і ви не можете знайти заміну — залиште мертве посилання і відміттьте його {{Недоступне посилання}}.
Зауважте, що без заміни джерела чи відмітки посилання недоступним (при неможливості заміни), ваша чистка приносить значно більше шкоди, ніж користі. --VoidWanderer (обговорення) 09:58, 3 квітня 2018 (UTC)

Я бачу, ви проігнорували запит про пошук чи відновлення джерел замість вилучених. --VoidWanderer (обговорення) 11:31, 12 квітня 2018 (UTC)

 • Я продовжую вважати сайт не авторитетним джерелом для вікіпедії. Але оскільки у вас були зауваження до видалення, то я зупинив діяльність по цьому джерелу --Shmurak (обговорення) 11:39, 12 квітня 2018 (UTC)
Тут не стоїть питання авторитетності. Джерело або є, або його немає. Ви вилучили джерела, які ви вважаєте неавторитетними, а натомість не дали нічого — це грубе порушення цілої низки правил Вікіпедії, в першу чергу — ВП:В. --VoidWanderer (обговорення) 11:51, 12 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Міста II Речі Посполитої[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міста II Речі Посполитої був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:24, 10 квітня 2018 (UTC)

Вилучення неактивних джерел[ред. код]

Вітаю, пане Shmurak.

Хочу ще раз наголосити, що ваші вилучення джерел, хай і неактивних, типу ред.№ 22425966 вважатиметься важким порушенням перевірності. Ви справді можете зробити користь, замінивши неактивний лінк робочим. Але повне його вилучення унеможливлює пошук і заміну джерел іншим користувачам, оскільки за інших обставин можна скористатися https://web.archive.org/ де здійснюється пошук архівованої версії. Без посилання взагалі пошук буде значно більш ускладнений.

Тому конструктивними діями є:

У випадку, коли я вкотре спостерігатиму від вас просте вилучення джерел, буде піднято питання застосування адміністративних дій. Дякую за розуміння. --VoidWanderer (обговорення) 10:15, 12 квітня 2018 (UTC)

Дострокове завершення обговорень на ВП:ВИЛ[ред. код]

Доброго вечора! Ви нещодавно прибрали обговорення вилучення статті, ніби його зовсім не було. Хіба так можна? Хіба воно на має лишатися для архіву? --Рассилон 19:35, 17 квітня 2018 (UTC)

 • Наскільки я знаю я можу так зробити якщо там не було інших реплік окрім моєї. Хіба не так? --Shmurak (обговорення) 19:55, 17 квітня 2018 (UTC)
  • Чесно кажучи, щодо цього я не зовсім упевнений. Принаймні, особистих претензій за вилучену чужу репліку точно не буде ). --Рассилон 20:12, 17 квітня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Міста II Речі Посполитої[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Міста II Речі Посполитої був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:03, 20 квітня 2018 (UTC)

Причина видалення номерів телефонів в ст."Дзвін"(журнал)[ред. код]

Прошу вказати і чому не вказано зразу?Rpvmlviv