Обговорення користувача:Shybetsky

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shybetsky!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:56, 11 квітня 2018 (UTC)

Вікі любить музику: вікідані та поліпшення статей (до 09 липня)[ред. код]

Wiki loves music-logo ukr.svg

Привіт! Конкурс «Вікі любить музику» завершився: створено чи поліпшено 539 статей, понад 50 учасників. Наше журі розпочне роботу вже через кілька днів, але нам хотілося б, щоб якість конкурсних робіт була вищою, тому організаційний комітет дає можливість поліпшити вже створені (чи поліпшені) конкурсні статті до 09 липня включно. Зокрема, зверніть увагу:

Ми сподіваємося, що цей додатковий час дасть Вам можливість поліпшити Ваші статті, а читачам Вікіпедії — отримати якісніший матеріал. З повагою, організаційний комітет конкурсу «Вікі любить музику» )

CEE Spring 2018: підсумки[ред. код]

Доброго дня! Дякуємо за участь у конкурсі! Вікіпоштою Вам надіслала форму для заповнення, щоб ми могли передати чи переслати Вам сувеніри--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 14:05, 4 вересня 2018 (UTC)


Привіт!--Tester2018 (обговорення) 17:02, 14 листопада 2018 (UTC)

Вітаємо з Новим Роком!!!!!Berdteacher3 (обговорення) 08:51, 27 грудня 2018 (UTC) Хай жовта свиня не підсуне вам свиню Berdteacher3 (обговорення) 08:53, 27 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Maria Tallchief[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Maria Tallchief був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:29, 1 січня 2019 (UTC)

WhoMadeWho[ред. код]

Нічого не зрозумів. Назва одна, тема статті - інша. І взагалі в такому вигляді - не стаття. Якщо Ви будете статтю доопрацьовувати, поставте шаблон {{Пишу}} на її початку. В іншому разі статтю буде вилучено. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 13:43, 10 січня 2019 (UT

111[ред. код]

Скільки Вам років--Кваснікова Олександра (обговорення) 10:22, 16 січня 2019 (UTC)

Шаблон Edited у статті Матті Нюкянен[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Матті Нюкянен був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:38, 26 січня 2019 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Тайвань (провінція Китайської Народної Республіки)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Тайвань (провінція Китайської Народної Республіки) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 10 днів. — KrBot (обговорення) 10:55, 9 лютого 2019 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Терехівська школа[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Терехівська школа, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://semenivska-gromada.com.ua/terexivska-istoria.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Терехівська школа.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Терехівська школа, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --『  』 Обг. 00:36, 25 лютого 2019 (UTC).

Сувеніри за участь у Тижні Швеції[ред. код]

Вітаю! Дякуємо за Вашу участь у Тижні Швеції. Надіслала Вам листа вікіпоштою щодо сувенірів; перевірте його, будь ласка.--VikaIvankiv (WMUA) (обговорення) 16:58, 22 липня 2019 (UTC)

Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 16:22, 10 вересня 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[ред. код]

RMaung (WMF) 20:10, 20 вересня 2019 (UTC)

Дякую, я вже пройшов опитування :) Shybetsky (обговорення) 20:55, 20 вересня 2019 (UTC)

Виділення квадрату[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення статті. Хотів би звернути Вашу увагу на шаблон не перекладено, який використовується для створення посилань на ще не перекладені статті. Ви можете прочитати про нього як в документації, так і на моїй сторінці. Для прикладу, додав цей шаблон у вступну частину. Якщо будуть питання, то пишіть. Можу щось підказати у скайпі (можна хенгаутся чи зум). Ще раз дякую і натхнення! --Vlasenko D (обговорення) 19:36, 22 листопада 2019 (UTC)

Пишемо про пам’ятки культури до Вікіпедії[ред. код]

Колаж з робіт поданих на фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки 2019».png

Вітаю! До кінця лютого триває акція зі створення та поліпшення статей про пам'ятки культури України — тематичний тиждень «Пишемо про пам'ятки культури до Вікіпедії».

Ми проводимо фотоконкурс «Вікі любить пам'ятки» з 2012 року, і за ці роки вдалося зібрати 280 тисяч вільних фотографій пам'яток культури. На жаль, далеко не всі з цих пам'яток належно представлені в українській Вікіпедії, і далеко не всі якісні фотографії використовуються у статтях Вікіпедії. Ми прагнемо покращити це.

Ви берете участь у вікіпроекті «Вікі любить пам'ятки» — тож, можливо, вам було б цікаво долучитися до цієї акції. Як приємний бонус, найактивніші учасники місячника отримають брендовані сувеніри та подарунки від ГО «Вікімедіа Україна» )

Долучайтеся! --Acedtalk (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») (від імені організаційного комітету «Вікі любить пам'ятки») 19:02, 6 лютого 2020 (UTC)

Шаблон Пишу у статті Прибрамний корпус[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Прибрамний корпус був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 19:31, 27 лютого 2020 (UTC)