Обговорення користувача:Shynkar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Див. також[ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shynkar!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 09:07, 26 листопада 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Ви створюєте статті (Мікросорум, Pavonia, Міканія та інші про рослини), інформація в яких не відповідає змісту, наведеному у посиланнях. Або чесно наводьте джерела, написаних Вами статей, або додавайте інформацію з навденого джерела. Підходьте до створення статей добросовісніше. Інформація без джерел може бути вилучена, статті без інформації — теж. Крім того, рекомендую Вам почитати Вікіпедія:Біологічні статті. --Олег (обговорення) 16:10, 23 вересня 2020 (UTC)

В обговореннях статей (Мікросорум, Pavonia, Міканія вказав на переклад. В обговореннях інших можете вказати самі: у вас дуже гарно виходить ловити на порушенні авторських прав, не робіть вигляд, що ви не встановили джерело.

Вікіпедія:Біологічні статті прочитав. Що ще?

Не має значення встановив я, чи ні джерело — робіть те, що маєте робити самі згідно ВП:В«Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.» Не додаючи шаблон про переклад, Ви порушуєте авторські права справжніх авторів. «Усі матеріали, розміщені у Вікіпедії, доступні на умовах ліцензій GNU Free Documentation License (GFDL) та Creative Commons Attribution/Share-Alike (CC BY-SA). Тобто статті Вікіпедії можуть копіюватись, модифікуватись та розповсюджуватись обов'язково за умови, що на їхні копії, чи нові версії, поширюється така ж свобода використання та розповсюдження, як і на оригінали, й у кожному випадку зазначається автор запозиченої з Вікіпедії статті (пряме посилання на статтю з Вікіпедії задовольняє даній вимозі щодо визнання авторських прав).» Дякую, що почитали Вікіпедія:Біологічні статті. Зверніть, будь ласка увагу, що наукову назву виду та роду біологічною латиною завжди виділяють курсивом. При цьому шаблон латинської мови не ставиться. Також рекомендовано додати і заповнити Шаблон:Картка:Таксономія. Якщо потрібно, я можу Вам допомогти оформити одну статтю для прикладу. --Олег (обговорення) 09:05, 24 вересня 2020 (UTC)
Не потрібно. Зробіть краще внесок у створенні бота, щоб виправити всі застарілі посилання на Банківську енциклопедію. Беріть також приклад з Mcoffsky: не встигаю внести нову статтю, а вже вставлені потрібні картки, категорії і зв'язки з іншомовними вікі :)
Так, все це потрібно. Чому Вас це дивує? Можна довести до адекватного стану статтю, потім братися за написання нової, ніяких проблем не буде. Не зовсім зрозумів що з посиланнями на Банківську енциклопедію, бачу є шаблон. Якщо проставляли посилання вручну без шаблона, краще зверніться на Вікіпедія:Завдання для роботів. --Олег (обговорення) 15:08, 24 вересня 2020 (UTC)
Саме про це я і прошу. Сформулюйте завдання, бо я тільки знаю, що треба змінити https://www.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=112997 на https://old.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=112997

Наукові назви таксонів[ред. код]

Вітаю. Це неочевидно, але огортайте "латинські" назви родів і видів, не в шаблон {{lang-la}}, а просто похилий текст (у Вікіпедія:Біологічні статті є примітка "шаблон «латинська мова» не використовується"). Це радше код, який тільки нагадує латину. --AS 11:08, 12 жовтня 2020 (UTC)

Сприйняв, дякую.Shynkar (обговорення) 14:25, 12 жовтня 2020 (UTC)