Обговорення користувача:Shynkar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Див. також[ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shynkar!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 09:07, 26 листопада 2012 (UTC)


Посилання на Юридичну енциклопедію[ред. код]

Вітаю. На жаль, у нас чомусь нема аналога правила en:Wikipedia:External links але якщо виходити з англійського правила та й зрештою практики української Вікіпедії, то у розділі "Зовнішні посилання" або "Посилання" розміщують лінки на сайти, які можуть дати суттєву додаткову інформацію по статті. На мій погляд стаття у "Юридичній енциклопедії", додана до вікістатті Нідерланди нічим таким не відрізняється. Її можна було б подати у розділі "Джерела", якщо б автори статті її справді використовували як джерело при написанні статті. Я вважаю, що посилання на Юридичну енциклопедію варто додавати лише у статті, де вони більш-менш доречні, тобто йдеться про якусь юридичну термінологію, а в інших випадках краще не додавати. --yakudza 10:29, 2 січня 2019 (UTC)

Я розумію намагання замовчувати україномовні джерела, але наразі мова йде про національну безпеку.

Shynkar (обговорення) 10:35, 2 січня 2019 (UTC)

Давайте поговоримо серйозно. Ваша "Юридична енциклопедія" видана 2002 року, з того часу прийняті нові ЦК, ГК, всі процесуальні кодекси і ще багато чого. Розміщення посилань на явно застарілий матеріал тільки вводить в оману. Лише сьогодні я скасував три Ваші редагування, при тому що додаєте Ви їх явно без глибокого розуміння змісту. Треба з цим щось робити. Так далі неможливо.--Dgho (обговорення) 12:40, 12 січня 2019 (UTC)

Ваша відповідь
Я обговорюю зараз всю політику внесення таких записів. Навіщо виправляти, якщо можна просто не робити чогось небажаного? Просто поясніть, чим саме читачам Вікіпедії допомагають посилання на ЮЕ.--Dgho (обговорення) 13:22, 12 січня 2019 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

Вітаю. Хотів зняти з Вас обмеження, а тут дивлюся на свіжі статті - знову копівіо: Поліцейське право, Політичний розшук. Ви точно не розумієте, що робите?--Brunei (обговорення) 19:53, 18 січня 2019 (UTC)


Вимушений був зафіксувати дві цитати: з Юридичної енциклопедії та Енциклопедіїї сучасної України, щоб упевнитись, що таки сучасніше писати і говорити «поліційне».
Пропоную вести обговорення на відповідних сторінках. Shynkar

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:05, 16 березня 2019 (UTC)

Посилання і пробіли[ред. код]

Вітаю Вас Shynkar!

Чи можна взнати, навіщо Ви витераєте пробіли у оформленні:==♦Посилання♦== -> ==Посилання==?

Просто, для таких ситуацій, якщо це колективне рішення вікіспільноти є автозаміна, якщо ж "ні" - зверніть увагу на "готовий шаблон Посилання" який можна вставити при редагуванні статті - там пробіли наявні.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 09:19, 21 квітня 2019 (UTC)

--- ВІтаю Вас ! Вибачте, це в шаблоні було (не знав, що пробіл - так суттєво).
З повагою Shynkar (обговорення) 09:27, 21 квітня 2019 (UTC)

Та ні! Це не суттєво - просто подумалось, що Ви затрачаєте на це час свій особистий, і можливо, спробую Вам підказати :-) перепрошую, що втрутився.
Якщо, Ви вважаєте що так краще, можна звернутись до адміністраторів у Кнайпі з такою пропозицією (правда я не знаю що вони на це скажуть). З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 09:34, 21 квітня 2019 (UTC)

Зняття персонального обмеження[ред. код]

Вітаю, пан Shynkar. Враховуючи те що ваша активність останнім часом підпадає під критерії Вікіпедії про авторські права, а статті ви все одно створюєте з незареєстрованої адреси в обхід обмеження, з вас наразі знімається персональне обмеження щодо створення статей. Але будь ласка, пам'ятайте що воно може бути повернено у разі недотримання вас ВП:АП і накладене на відповідні адреси також. Тому бажаю вам гарної плідної праці в межах правил Вікіпедії, і сподіваюся питання більше не виникне. --Helixitta (t.) 12:14, 15 травня 2019 (UTC)