Обговорення користувача:Shynkar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Див. також[ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shynkar!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 09:07, 26 листопада 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Ви створюєте статті (Мікросорум, Pavonia, Міканія та інші про рослини), інформація в яких не відповідає змісту, наведеному у посиланнях. Або чесно наводьте джерела, написаних Вами статей, або додавайте інформацію з навденого джерела. Підходьте до створення статей добросовісніше. Інформація без джерел може бути вилучена, статті без інформації — теж. Крім того, рекомендую Вам почитати Вікіпедія:Біологічні статті. --Олег (обговорення) 16:10, 23 вересня 2020 (UTC)

В обговореннях статей (Мікросорум, Pavonia, Міканія вказав на переклад. В обговореннях інших можете вказати самі: у вас дуже гарно виходить ловити на порушенні авторських прав, не робіть вигляд, що ви не встановили джерело.

Вікіпедія:Біологічні статті прочитав. Що ще?

Не має значення встановив я, чи ні джерело — робіть те, що маєте робити самі згідно ВП:В«Пошук доказів (джерел на підтвердження доданої інформації) є обов'язком саме того, хто додає у статтю цю інформацію.» Не додаючи шаблон про переклад, Ви порушуєте авторські права справжніх авторів. «Усі матеріали, розміщені у Вікіпедії, доступні на умовах ліцензій GNU Free Documentation License (GFDL) та Creative Commons Attribution/Share-Alike (CC BY-SA). Тобто статті Вікіпедії можуть копіюватись, модифікуватись та розповсюджуватись обов'язково за умови, що на їхні копії, чи нові версії, поширюється така ж свобода використання та розповсюдження, як і на оригінали, й у кожному випадку зазначається автор запозиченої з Вікіпедії статті (пряме посилання на статтю з Вікіпедії задовольняє даній вимозі щодо визнання авторських прав).» Дякую, що почитали Вікіпедія:Біологічні статті. Зверніть, будь ласка увагу, що наукову назву виду та роду біологічною латиною завжди виділяють курсивом. При цьому шаблон латинської мови не ставиться. Також рекомендовано додати і заповнити Шаблон:Картка:Таксономія. Якщо потрібно, я можу Вам допомогти оформити одну статтю для прикладу. --Олег (обговорення) 09:05, 24 вересня 2020 (UTC)
Не потрібно. Зробіть краще внесок у створенні бота, щоб виправити всі застарілі посилання на Банківську енциклопедію. Беріть також приклад з Mcoffsky: не встигаю внести нову статтю, а вже вставлені потрібні картки, категорії і зв'язки з іншомовними вікі :)
Так, все це потрібно. Чому Вас це дивує? Можна довести до адекватного стану статтю, потім братися за написання нової, ніяких проблем не буде. Не зовсім зрозумів що з посиланнями на Банківську енциклопедію, бачу є шаблон. Якщо проставляли посилання вручну без шаблона, краще зверніться на Вікіпедія:Завдання для роботів. --Олег (обговорення) 15:08, 24 вересня 2020 (UTC)
Саме про це я і прошу. Сформулюйте завдання, бо я тільки знаю, що треба змінити https://www.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=112997 на https://old.bank.gov.ua/doccatalog/document?id=112997

Наукові назви таксонів[ред. код]

Вітаю. Це неочевидно, але огортайте "латинські" назви родів і видів, не в шаблон {{lang-la}}, а просто похилий текст (у Вікіпедія:Біологічні статті є примітка "шаблон «латинська мова» не використовується"). Це радше код, який тільки нагадує латину. --AS 11:08, 12 жовтня 2020 (UTC)

Сприйняв, дякую.Shynkar (обговорення) 14:25, 12 жовтня 2020 (UTC)

Статтю Кольоропроба необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Кольоропроба, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 25 жовтня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:15, 25 жовтня 2020 (UTC)

Стосовно статті «Отці-пілігрими»[ред. код]

Доброго дня.

Ви створили статтю Отці-пілігрими.

Але вже більше 6 років існує стаття Батьки-пілігрими, яка є набагато більшою та має інтервікі. Варто якось об'єднати їх, і одну зі статей зробити основною, а іншу залишити як перенаправлення.

З повагою, --V Ryabish (обговорення) 09:55, 28 жовтня 2020 (UTC)

Дякую, перенаправив. З повагою Shynkar (обговорення) 10:04, 28 жовтня 2020 (UTC)

Уточнення[ред. код]

Салют! Будь ласка, вказуйте у шаблоні на СО версію сторінки, з якої переклали. Це заощадить час патрульним. Дякую. --Fessor (обговорення) 14:12, 29 жовтня 2020 (UTC)

Добре, буду вказувати. Shynkar (обговорення) 06:03, 30 жовтня 2020 (UTC)

Запитання ("Українська музична енциклопедія")[ред. код]

Шановний колего! Ви створили шаблон для посилань на другий том зазначеного видання. На тому ж ресурсі я знайшов 1-й і 4-й томи. Передусім питання: чи не плануєте Ви зробити шаблони для них? Друге питання - радше особисте: чи не маєте Ви посилань на 3-й та інші томи починаючи з 5-го? Заздалегідь вдячний, Александр Васильев (обговорення) 09:33, 27 листопада 2020 (UTC)

На жаль, не маю посилань на 3-й і 5-й. Тому і шаблонів немає. Shynkar (обговорення) 09:54, 27 листопада 2020 (UTC)
Дякую, шановний колего! А шаблони на 1 і 4 томи будуть? Александр Васильев (обговорення) 10:01, 27 листопада 2020 (UTC)
Вони вже є. По 4-му тому пройшовся, там мало залишилося статей, які не мають посилань на УмузЕ
Спасибі ще раз! Александр Васильев (обговорення) 10:15, 27 листопада 2020 (UTC)
Вітаю. 5-й є тут і тут. --Lanamy (обговорення) 05:04, 9 грудня 2020 (UTC)
@Lanamy: Дякую! Shynkar (обговорення) 07:56, 9 грудня 2020 (UTC)
Усі 5 томів на одному реcурсі: 1 том, 2 том, 3 том, 4 том, 5 том. Перші два - скановані, не розпізнані (ті самі скани, що вже були в мережі); третій - так само, але сканований чомусь тільки з 10-ї сторінки (списка джерел, власне статті починаються на 12-й стор.); четвертий і п'ятий - уже відома електронна версія ІМФЕ. - Александр Васильев (обговорення) 12:51, 9 грудня 2020 (UTC)

Бортовий комп'ютер[ред. код]

Доброго дня. Пропроную допрацювати статтю Бортовий комп'ютер. А саме розділ "Можливості маршрутних бортових комп'ютерів" привести до енциклопедичному стилю. Та додати джерела. Я візьму на себе Бортові комп'ютери літака та космічного апарату. Galkinletter (обговорення) 08:55, 17 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 03:19, 18 грудня 2020 (UTC)

Підробка[ред. код]

Вітаю. Поясніть, будь ласка, чи Ви повністю не розумієте принципів роботи з джерелами інформації? Ось стаття Григор'єв Антон Олексійович. Ви її переклали з рувікі. Але стаття рувікі базувалася на 6 (шести!) джерелах, ще й оформлених виносками. Тому читачу зрозуміло, що й звідки взято. Ви ці джерела ігноруєте, але вставляєте українську енциклопедію, з якої інформацію не брали. Це є фальсифікацією. Ви це зробили вже в кількох сотнях статей. Будь ласка, припиніть таку діяльність. Якщо вже перекладаєте, використовуйте ті самі джерела, а додавайте українські тоді, коли додаєте з них інформацію. --Brunei (обговорення) 16:28, 11 січня 2021 (UTC)

@Brunei: Дуже дивна реакція. Дійсно, дуже довгий час я перевіряв на відповідність гасел вікіпедії до гасел всіх 5 томів Музчної енциклопедії. Посилання на Українську Музичну Енциклопедію - це саме посилання. Джерелами вже створених сторінок є джерела, які вказали автори, які наповнювали тіло статті. Якщо я був автором перекладеної статті, то джерелом є перекладена стаття, про що я зазначував на сторінці обговорення статті. Єдиним зауваженням за весь час було прохання вказувати версію. Я пообіцяв вказувати - і виконую обіцянку.Shynkar (обговорення) 17:40, 11 січня 2021 (UTC)
Вікіпедія не може бути джерелом. Стаття в рувікі - це не джерело. Джерела, вказані в статті, необхідно переносити до української статті. Шаблон на сторінці обговорення гарантує збереження авторських прав тих, хто писав російську статтю. Надійні джерела мають бути вказані в українській статті.--Brunei (обговорення) 17:53, 11 січня 2021 (UTC)
Вікіпедія - це енциклопедія, третинне джерело, а тому може, як таке, бути авторитетним джерелом для вікі будь-якою мовою. Немає потреби, маючи третинне джерело, вказувати на всі первинні, або навіть вторинні джерела! Вся відповідальність (і авторське право) перекладається на авторів третинного джерела. Це ж очевидно!Shynkar (обговорення) 19:18, 11 січня 2021 (UTC)
Вікіпедія не є авторитетним джерелом. Не вказуючи примітки, ви обмежуєте можливості користувача знаходити справжні джерела інформації. Очевидно, що користувач не буде гасати по інтервікі і шукати примітки в іншомовній статті. Ну або буде, але тоді перестане читати укр вікі. --Kanzat (обговорення) 20:30, 11 січня 2021 (UTC)
@Kanzat: Вікіпедія - це енциклопедія, третинне джерело (далі див. вище).Shynkar (обговорення) 07:27, 12 січня 2021 (UTC)

Вікіпедія не авторитетне джерело. Вікіпедія не авторитетна енциклопедія. Перекладати відповідальність на анонімних авторів безглуздо. --Kanzat (обговорення) 10:44, 12 січня 2021 (UTC)

Ви самі хоть розумієте, що говорите? Навіщо вимагати авторитетних джерел, щоб в результаті отримати неавторитетне (по вашому)? Що тоді ви взагалі тут робите?

Ще раз повторюю (для особливо ...): «Вікіпедія - загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія» (зрозумійте нарешті!)Shynkar (обговорення) 11:11, 12 січня 2021 (UTC)

Здається ви не розумієте що робить авторитетне джерело авторитетним і чому анонімні "вікі"-проекти такими не можуть бути в принципі.--Kanzat (обговорення) 11:27, 12 січня 2021 (UTC)
Вибачте, ви пишете нісенітницю. Вікіпедію не компілюють фахівці, тому вона не може бути авторитетним джерелом. Якщо у статті не наведено джерел, має стояти шаблон-попередження. --AS 11:48, 12 січня 2021 (UTC)
@AS: Давайте почнемо знову. Як вірно помітив Brunei: «...стаття рувікі базувалася на 6 (шести!) джерелах, ще й оформлених виносками. Тому читачу зрозуміло, що й звідки взято.» Тому ставити шаблон-попередження немає підстав. До того ж є посилання на Музичну енциклопедію Shynkar (обговорення) 12:42, 12 січня 2021 (UTC)
Користувач:Shynkar, Вам тепер уже 3 користувачі кажуть одне й те саме: Вікіпедія не є надійним джерелом. Статті мають посилатися на надійні джерела, а не на щось інше. Це була основа мого найпершого повідомлення. Що ж, повторю знову: Поясніть, будь ласка, чи Ви повністю не розумієте принципів роботи з джерелами інформації?--Brunei (обговорення) 14:14, 12 січня 2021 (UTC)
Музична енциклопедія може вважатися надійним, авторитетним джерелом? Ви хочете, щоб я вказував її в розділ Джерела, а не Посилання?
Давайте. Чи ви перевірили, чи джерела не сфальсифіковані; що в них справді є наведена інформація? --AS 16:00, 12 січня 2021 (UTC)

Але ж (цитую):«Бажано додати до статті посилання на тематичні сайти й список літератури за темою, передусім українську (якщо така є). Якщо вони безпосередньо не використовувались під час написання чи перекладу статті, додавайте такі посилання в розділи «Додаткова література» й «Посилання», а не в розділ «Джерела»». Ви можете чітко сформулювати прохання ?Shynkar (обговорення) 14:38, 12 січня 2021 (UTC)

Прохання дуже чітке було на початку: Якщо вже перекладаєте, використовуйте ті самі джерела, а додавайте українські тоді, коли додаєте з них інформацію. Тобто не просто переклад тексту, але зі збереженням усіх джерел у тій же формі.--Brunei (обговорення) 15:26, 12 січня 2021 (UTC)
Так, це бажано, але не завжди можливо через блокування ру. При можливості буду додавати, що взагалі, як на мене, можуть робити цензори при перевірці замість того, щоб відбирати час.Shynkar (обговорення) 15:44, 12 січня 2021 (UTC)
Якщо щось взято з заблокованого сайту, який не можна перевірити, ставте замість того джерела шаблон {{джерело}}. Тут нема жодних цензорів, тут усі волонтери. Ви створюєте сотні статей конвеєром, які нема можливості перевірити. Потрібна співпраця від Вас.--Brunei (обговорення) 15:51, 12 січня 2021 (UTC)
Добре, буду додавати {{джерело}}, хоч це дурня.
Звісно, дурня. Додавайте нормальні джерела. То на крайній випадок.--Brunei (обговорення) 16:40, 12 січня 2021 (UTC)

Статтю Вірановський Георгій Миколайович (військовий) висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Вірановський Георгій Миколайович (військовий), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 7 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 10:54, 7 лютого 2021 (UTC)

Статтю Таджицька література висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Таджицька література, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 22:55, 10 лютого 2021 (UTC)

Сторінку Westmere (мікроархітектура) номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Westmere (мікроархітектура), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 15 лютого 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 21:39, 15 лютого 2021 (UTC)

Статтю Катир Мамед висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Катир Мамед, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 18 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 08:23, 18 лютого 2021 (UTC)

Тиждень корінних народів Америки[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 13:33, 20 лютого 2021 (UTC)

Статтю Імпліцитний читач висунуто на поліпшення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Імпліцитний читач, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 23 лютого 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Kharkivian (обг.) 08:27, 23 лютого 2021 (UTC)

Невільний File:VyerkinBI19191990.JPG, який не використовується[ред. код]

⚠

Дякуємо за завантаження файлу File:VyerkinBI19191990.JPG. В описі файлу вказано, що він є невільним і може використовуватись у Вікіпедії лише на умовах добропорядного використання. Однак зараз цей файл не використовується в жодній статті Вікіпедії. Якщо раніше цей файл використовувався в якійсь статті, будь ласка, перейдіть у таку статтю й гляньте, чому його було звідти вилучено. Ви можете додати його до статті ще раз, якщо вважаєте, що це доречно. Однак, будь ласка, майте на увазі, що якщо для файлу можлива вільна заміна, його не можна використовувати у Вікіпедії (див. наші критерії добропорядного використання невільних файлів).

Зверніть увагу, що будь-які невільні зображення, які не використовуються в жодній статті, буде вилучено через сім днів, як це описано в пункті 5 критеріїв швидкого вилучення файлів. Дякуємо. --Andriy.vBot (обговорення) 02:31, 26 лютого 2021 (UTC)

Сторінку ASIC номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття ASIC, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 лютого 2021. Що ще можна зробити? 118.99.104.36 05:20, 28 лютого 2021 (UTC)

Статтю Костел Святого Духа (Вільнюс) необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg
Статтю Костел Святого Духа (Вільнюс), значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 28 лютого 2021. Раджу Вам скористатись правилами і настановами. З повагою,

Brunei (обговорення) 16:20, 28 лютого 2021 (UTC)

До чого тут борщ, коли таке коїться на кухні?[ред. код]

Вітаю.

Висловлюю симпатії (і є за що!). Однак, не розумію, до чого тут борщ (до того ще й із «вінегретом» з кирилиці, перемішаної з латиницею), і навіщо було його прирівнювати до кухні? Для детальних пояснень хотів був написати «лист користувачеві», але не знайшов на Вашій СО такої функії, то змушений був «пожартувати» тут. Захочете без жартів поговорити з цього приводу — напишіть мені, будь ласка лист, скориставшись такою функцією на моїй СО. Далі разом будемо думати, що із цим «борщем» робити. Смачного Вам, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:28, 1 березня 2021 (UTC)

@Biletsky Volodymyr: не знайшов на Вашій СО «лист користувачеві», але готовий обговорювати сваволю адміністраторів та патрульних...
Вітаю. Свавілля адміністраторів — це «вічна тема» і тратити час на неї не хочу, а от інтервікі із статті К-Line на статтю On-board diagnostics потрібно прибирати, бо це непорівнювані речі, як малеееенький борщ і величеееезна кухня. Думав домовитися тет-а-тет (листом), однак, можна і тут ) --Biletsky Volodymyr (обговорення) 12:15, 2 березня 2021 (UTC)
Інтервікі із статті К-Line прибрав, On-board diagnostics прив'язав до OBD. Цитату про борщ на своїй сторінці доповнив посиланням на М. Жванецького :)

Але до чого тут я?

Дякую! Ви читаєте мої думки! А «до чого тут Ви?» Перепрошую, якщо я щось не так зрозумів - по-моєму, Ви започаткували і OBD і K-line, то, думаю, Ви їх і прив'язали саме так. Тепер мені майже все подобається! Здоров'я і всього найкращого, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 16:40, 2 березня 2021 (UTC)

Сторінку Маркетингова діяльність номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Маркетингова діяльність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 березня 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 10:42, 7 березня 2021 (UTC)

Сторінку Ринкова стратегія номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Ринкова стратегія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 березня 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 11:15, 7 березня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 01:15, 12 березня 2021 (UTC)

Вікіпроєкт Транспорт[ред. код]

The How and Why Library 019.jpg
Шановний Shynkar, запрошуємо Вас до Вікіпроєкту «Транспорт» !
Вітаю! В історії Вашого внеску ми помітили зацікавленість темою транспорту, тому, ми запрошуємо Вас приєднатися до відповідного Вікіпроєкту. Разом із цим ми щиро вдячні вам за все, що ви зробили задля розвитку цієї теми в Українській Вікіпедії й сподіваємося, що ви продовжите. Ви можете допомогти будь-коли, прочитавши туторіал Вікіпроєкту Транспорт, а також створюючи нові статті чи шаблони та запропонувавши іншим користувачам приєднуватися до проєкту. Запитуйте та долучайтесь — давайте розвивати Вікіпедію разом!

--Kisnaak Обг.Внесок 18:51, 13 березня 2021 (UTC)

Оформлення[ред. код]

Вітаю! Маю до Вас кілька прохань:

  1. й головне, розберіться будь ласка з іменуванням статей, бо якось дивно виглядає спочатку такий порядок і тут же такий. Треба обрати вже щось одне, бажано, щоб воно збігалось із духом правила про йменування статей;
  2. якщо не важко, додавайте інтервікі та шаблони-картки до своїх статей. У поєднанні ці дві речі додають до статті багато корисної інформації з Вікіданих, окрім того ще й помилки таким чином можна знайти і виправити;
  3. у деяких випадках варто шукати додаткові джерела, це також збагачує статті.

Разом з тим, я дуже вдячний за Вашу працю! З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 07:14, 22 березня 2021 (UTC)

«Статті про осіб (персоналії) іменуються двома порядками — енциклопедичним (східним) і канонічним (західним). Енциклопедичним найменуванням статей вважатимемо порядок, що відповідає Прізвище Ім'я По батькові, канонічним навпаки — Ім'я По батькові Прізвище.»

Продовжуйте добавляти картки, мені це важко. З повагою Shynkar (обговорення) 07:31, 22 березня 2021 (UTC)

А далі того речення Ви прочитати не змогли? Там розписано, для яких осіб який порядок вживається. --Mcoffsky (обговорення) 17:51, 22 березня 2021 (UTC)
Якщо ви маєте на увазі Габіден Мустафін, то це якраз найбільш вживана форма імені (див. каз. Ғабиден Мұстафин, Ғабиден Мұстафин кенті). Пропоную обговорювати це на сторінці обговорення конкретних статей.Shynkar (обговорення) 05:53, 23 березня 2021 (UTC)

Енциклопедія НТШ[ред. код]

Доброго дня. Здається ви займаєтесь розміщенням посилань на українські енциклопедії. Знайшов сьогодні Енциклопедія НТШ http://encyclopedia.com.ua/ - там десь до 1000 статей. --Kanzat (обговорення) 09:37, 24 березня 2021 (UTC)

@Kanzat: Літери А, Б, В ? Але - дякую...