Обговорення користувача:Shynkar

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Див. також[ред. код]

   RedPillar.png Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Shynkar!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your languages skills, you are welcomed to create your own User Page, introduce interwiki, load images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask help of Community on CommunityPortal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і вказівки
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Divega (обговорення) 09:07, 26 листопада 2012 (UTC)

Статтю Інформаційний аспект номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Інформаційний аспект, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 жовтня 2016. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 10:42, 10 жовтня 2016 (UTC)

Енциклопедія історії України[ред. код]

Так з яких літер починається 7 том? Ви ставите Мл, на офіційному сайті — Мі. Хто правий? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 09:06, 18 жовтня 2016 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Надзвичайна державна комісія зі встановлення та розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Надзвичайна державна комісія зі встановлення та розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: {{{url}}}. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Надзвичайна державна комісія зі встановлення та розслідування злочинів німецько-фашистських загарбників.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Zvr (обговорення) 16:30, 30 жовтня 2016 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Надзвичайні Військові Суди[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Надзвичайні Військові Суди, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://osvita-plaza.in.ua/publ/490-1-0-57376. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Надзвичайні Військові Суди.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Надзвичайні Військові Суди, і вона буде відновлена.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Zvr (обговорення) 16:36, 30 жовтня 2016 (UTC).

Порушення авторських прав у статті Початкове зведення[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Початкове зведення, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: {{{url}}}. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Початкове зведення.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Початкове зведення, і вона буде відновлена.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --Zvr (обговорення) 16:43, 30 жовтня 2016 (UTC).

Статтю Письменний Яків Вульфович номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Письменний Яків Вульфович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 листопада 2016. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 20:14, 5 листопада 2016 (UTC)

Посилання невірне.[ред. код]

Добрий вечір!

Отут - Організація з безпеки і співробітництва в Європі Ви додали посилання, яке веде просто на сайт. НАВІЩО? Причому, нащось ще й сторінку вказали.... Яку? Можливо, РАНІШЕ те посилання й працювало, не знаю. Але зараз воно НЕ працює, і я його прибрав. Якщо знайдете точний лінк - додавайте! Або через веб-архівний сайт. В такому вигляді вважаю за доцільне прибрати. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 15:51, 31 грудня 2016 (UTC)


Будь ласка, не видаляйте посилання на ЕІУ! Посилання зараз не працює через реконструкцію сайта.
Shynkar (обговорення) 16:28, 31 грудня 2016 (UTC)

Ясно. Перепрошую. Вже відпатрулював.--Nickispeaki (обговорення) 14:30, 24 квітня 2017 (UTC)

Запрошення до участі у тижні біології № 3[ред. код]

З повагою --Batsv (обговорення) 18:41, 22 січня 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:27, 2 лютого 2017 (UTC+2)

Вірус?[ред. код]

Добрий вечір! Щойно побачив отаке посилання. Там в тілі посилання на файл history.exe. Що це за файл? Схоже на вірус... Якщо це зробив вірус, то ясно. Але якщо Ви, то, будь ласка, дайте пояснення. Дякую! З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 21:24, 18 лютого 2017 (UTC)


Мені також не подобається, коли перевірені посилання через деякий час перестають бути діючими. Повинна бути якась служба, яка за цим слідкує. Зайшов на сторінку, скопіював посилання, але там також є history.exe
Shynkar (обговорення) 07:08, 19 лютого 2017 (UTC)

Прохання до всіх: не заходьте нижче розділу «Див. також» !!!

Ясно. Дивна практика давати посилання на ехе-файли, але що поробиш, якщо інакше ніяк. Я з таким не стикався, тому і на вірус подумав... --Nickispeaki (обговорення) 14:33, 24 квітня 2017 (UTC)

Червонець[ред. код]

ЧЕРВО́НЕЦЬ, нця, чол., нар.-поет. Воїн з'єднання радянських військ, сформованого урядом Радянської України в грудні 1917 р.; червоний козак.

Червонець // Словник української мови : в 11 т. — К. : Наукова думка, 1970—1980.


У мене також авторитетне джерело, я його вказував. Треба було зробити багатозначним терміном, що я і роблю :)
Shynkar (обговорення) 08:57, 22 лютого 2017 (UTC)

Запрошення до тижня В'ячеслава Липинського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 16:27, 30 березня 2017 (UTC)
Статтю Водосвяття номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Водосвяття, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 квітня 2017. Що ще можна зробити? --Helixitta (ut) 17:58, 21 квітня 2017 (UTC)

Українська релігієзнавча енциклопедія[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, вкажіть чи є в вас дозвіл на використання текстів з цієї енциклопедії? Враховуючи, що ви зараз стали створювати статті, які з неї дослівно скопійовані (напр. [1], [2] ) а внизу енциклопедії написано "Copyright © 2015 Українська Релігієзнавча Енциклопедія. Усі права застережено." --Helixitta (ut) 18:33, 21 квітня 2017 (UTC)


Цитування означень з енциклопедії (третинне джерело) не є плагіатом чи порушенням авторських прав. Якщо у Вас є більш точне означення, будь ласка, приводьте своє. Ви ж не будете заперечувати проти точних означень, без самодіяльності.Shynkar (обговорення) 18:54, 21 квітня 2017 (UTC)

По перше, цитати в нас оформлюються за допомогою шаблону {{цитата}}, чи хоча б беруться у лапки, аби бути цитатою. По друге, так, дійсно, коротке визначення іноді ніяк своїми словами не сформуєш, наприклад, "білки є полімерами мономерами яких є амінокислоти": таке речення дійсно не можна сказати що порушує АП. Але ви повністю, дослівно копіюєте текст статті. Не одне речення. Ви навіть не завжди пишете повністю слово замість абревіатури. Дивіться ще додаткові приклади: [3], [4], [5]. Так не можна! --Helixitta (ut) 21:15, 21 квітня 2017 (UTC)

Персональне обмеження[ред. код]

З вами була домовленість, що ви створюєте статті, які, якщо будуть містити текст автором якого є не ви, то це будуть копії тих джерел, що розповсюджені згідно ліцензій, сумісних з Вікіпедією, або будете робити переклади іншомовних розділів Вікіпедії. Так було доволі довго, але за останній тиждень ви створили низку статей, дослівних копій з Українська Релігієзнавча Енциклопедія (див пункт на цій сторінці "Українська Релігієзнавча Енциклопедія" і ще тут). Тому вам повернено персональне обмеження, що забороняє вам створювати нові статті.
Я рекомендую звернутися до Вікіпедія:Кнайпа (авторське право), де вам може хтось знайде ті слова, щоб пояснити ситуацію. Ми з вами говорили доволі багато, мене ви на жаль не чуєте. Після того, як ви питання зрозумієте, відкривайте будь ласка тему на Кнайпа. Поговоримо знову. А поки обмеження повернуто. Також, будь ласка, продивіться статті створенні за останній час (з 20 квітня), вони будуть вилучені якщо в них буде продовжувати знаходитися порушення АП. Дякую.--Helixitta (ut) 21:15, 21 квітня 2017 (UTC)


Я вибачаюсь, обіцяю цитувати з використанням шаблону "цитата", хоча для коротких цитат передбачені також лапки, а для означень термінів, коли очевидні межі цитування та є посилання на авторство, лапки також не ставлять. Але навіщо знову вдаватись до крайнощів! Хіба не можна порозумітися без персонального обмеження? Хіба я вперто продовжую порушувати авторські права? Якщо Ви вважаєте, що я неналежним чином оформив цитату, то так і говоріть. Навіщо пересмикувати і звинувачувати в плагіаті і порушенні авторських прав? Дуже прошу не вдаватись до деструктивних дій. Shynkar (обговорення) 05:37, 22 квітня 2017 (UTC)

Перепрошую, що і я тут. (Вже на кількох сторінках бачив дискусії щодо порушення АП). Та просто НЕ пишіть статті із тої Релігієзнавчої Енциклопедії, та й все! НЕ ПИШІТЬ! А хочте писати - так ДОМОВТЕСЯ, щоб автори надали у вільний доступ на умовах СС бай СА 4.0. або 3.0. Ну вже ж преценденти є! То є ймовірність, що вони ПОГОДЯТЬСЯ. Аргументуйте, що це дуже зробить їх популярними. А так про них мало хто знатиме. Ну може ще щось. Ну, а дійсно, яка ймовірність, що про них дізнається хтось, хто не рілігєзнавець, або часом купив їх книгу? Та не дуже... То-то і воно!

Щодо того, що писати. Так варіантів ПОВНО! Я. наприклад, ДУЖЕ часто перекладаю. Десь 90 % моїх статей (із 1200) - переклади. І ніхто мені не каже про порушення АП і ніхто у всіх вікі, де я зареєстрований мене не блокував (1 раз було через недбальство ру-вікі адміна, але інший адмін досить швидко розблокував, а того адміна зняли). Ну, розумієте, це ж СПІЛЬНИЙ проект! Тут діють спільні ДЛЯ ВСІХ правила. І яких ПОТРІБНО дотримуватися! ПОТРІБНО! Мені теж деякі правила не подобаються. То що?! Я намагаюся просто уходити від тих гострих кутів і робити те, що подобається! І Вам так рекомендую! ;-) На все добре! :-) --Nickispeaki (обговорення) 14:50, 24 квітня 2017 (UTC)

Газетир[ред. код]

Ну і навіщо навіть цю статтю копіювати? Із одного-єдиного джерела у статті! ;-( Нє, я в шоці! І кажете, що БУДЕТЕ цитувати? А ЩО цитувати? Та Ваші статті у переважній більшості ПРОСТО тупо скопійований текст! Ну хіба НЕ можна було перекласти? Ви що російську мову не знаєте? Російська версія за інтервікі зовсім не схожа на те, що Ви із сайту спокійно скопіювали. ;-( А англійська - то взагалі велика! Про яке визначення Ви говорите? (Ну не раз вже бачив, що Ви посилаєтеся, Що ВИЗНАЧЕННЯ "не можна іншими словами дати". А що - Вам ЩОСЬ не дає змогу ПЕРЕКЛАСТИ визначення з російської або англійської? ЩО саме?) Ну й інші статті. От, глянув ще Польські імена - а ДЕ джерела?! Чи Ви побоялися їх вказувати, щоб інші не сказали, що Ви знову порушили АП? Чесно кажучи, коли побачив дискую у Нікка, то спочатку гадав, що до Вас досить строго поставилися, але тепер бачу, що, можливо, навіть ЗАНАДТО м'яко. Ви не тільки слова не дотримуєтеся, Ви умудряєтеся й інші правила порушувати. :-( Можливо, Вам треба відпочити від створення статтей (або бездумного копіювання - так точніше) і почитати НАРЕШТІ правила? Щодо АП, щодо джерел, посилань, що там ще? Ну якщо це так важко дається, то я можу пояснити простіше. Але порушувати правила і звинувачувати інших.. Ок. То як з правилами?--Nickispeaki (обговорення) 15:09, 24 квітня 2017 (UTC)


Без джерел.[ред. код]

Голландські імена - що Вам заважає глянути в англійську вікі, перевірити джерела і додати до української статті? Ще й заодно якусь інформацію додати? Я так розумію, що й в інших статтях теж саме. ;-( То й інші, будь ласка, доробіть. Інакше доведеться якісь міри приймати. Це нікуди не годиться!--Nickispeaki (обговорення) 15:27, 24 квітня 2017 (UTC)

Thank you for being one of Wikipedia's top medical contributors![ред. код]

please help translate this message into your local language via meta
Wiki Project Med Foundation logo.svg The 2016 Cure Award
In 2016 you were one of the top ~250 medical editors across any language of Wikipedia. Thank you from Wiki Project Med Foundation for helping bring free, complete, accurate, up-to-date health information to the public. We really appreciate you and the vital work you do! Wiki Project Med Foundation is a user group whose mission is to improve our health content. Consider joining here, there are no associated costs.

Thanks again :-) -- Doc James along with the rest of the team at Wiki Project Med Foundation

17:34, 6 травня 2017 (UTC)


Література[ред. код]

Доброго часу доби! Хочу вас попрохати, якщо зможете, вказувати в Літературі сторінки. Йде мова не про загальну кількість, а про номера сторінок де тема висвітлюється (це щодо медицини), так як бачу Ви багато додали літератури до різних статей.

Чому таке прохання- в першу чергу, це буде достовірною ознакою того, що у вказаній літературі точно є ця тема, і звісно ж, це буде набагато ефективнішим ніж вказання лише "самої книги".

З повагою Всевидяче Око (обговорення) 20:29, 9 травня 2017 (UTC)


Підручники відрізняються від енциклопедичних статей; інформація розкидана по багатьох сторінках. Рекомендую мати під рукою електронну версію, комп'ютерний пошук значно полегшує життя. Через це, до речі, змушений давати посилання на 4-те видання Фармакології, хоча вже є 7-ме, але не в мережі.
Shynkar (обговорення) 06:09, 10 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Shynkar вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори. Тиждень не мій та тема актуальна, тож варто відродити.--Yasnodark (обговорення) 12:54, 16 липня 2017 (UTC)

Попередження[ред. код]

Це ред.№ 21202955 грубе порушення офіційного правила проекту Неприпустимість образ, погроз і агресії. Нагадую Вам постулати цього правила: «Ні за яких умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії. Будь-який перехід на особистості суперечить самому духу Вікіпедії. Користувачі можуть не подобатися один одному, викликати один у одного ворожість, але ці емоції не повинні ніяк відбиватися на сторінках Вікіпедії.» --Олег (обговорення) 16:17, 3 жовтня 2017 (UTC)


Але ж у Вікіпедії є і таке правило Не переслідуйте користувачів: «Переслідування учасника — деструктивна поведінка, яка може бути сприйнята об'єктивними та неупередженими спостерігачами як дії, що мають на меті викликати негативні емоції у користувача чи користувачів Вікіпедії, на яких вони направлені. Подібна поведінка може мати на своїй меті зробити участь в роботі Вікіпедії неприємним для жертв переслідування, яким-небудь чином принизити або залякати їх, зробити так, щоб вони покинули Вікіпедію взагалі, або просто відвернути їх від роботи над статтями або від виконання технічних обов'язків.» Чому ніхто не захищає мою гідність? Допоки буде на мені висіти персональне обмеження (уже вдруге)? Вже до чого невинна річ: дати посилання на україномовну енциклопедію! Так і до цього присікались! Коли це онлайн бібліотека україномовної літератури (Чтиво) стала піратським сайтом? І знала ж... (тут варто було б вдатися до нецензурної лексики) Helixitta, що вже дістала. Шановний [Користувач:Білецький В.С.|Білецький В.С.]] (дуже стримана людина) - і той не витримав. Я тільки продовжив його думку. Дуже за це вибачаюсь.
Shynkar (обговорення) 19:13, 3 жовтня 2017 (UTC)

Якщо Ви вважаєте, що Вас необґрутовно переслідує адміністратор — зверніться з позовом до арбітрів. Якби там не було, ще раз зверніть увагу на те, що написано у ВП:НО: «Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання.» Дякую за розуміння. --Олег (обговорення) 19:56, 3 жовтня 2017 (UTC)

ПЛЕ[ред. код]

Доброго дня, Shynkar! Ви всюди вставляєте {ПЛЕ}. Я подивився по декільком моїм статтям - а вони все переписують з Вікіпедії! Наша політологія на дні. Небагато користі з такої круговерті джерел.--Dgho (обговорення) 18:50, 15 жовтня 2017 (UTC)


Це не до мене. Правил я не порушую.
Shynkar (обговорення) 06:27, 17 жовтня 2017 (UTC)

Чому не до Вас? Ви можете хоча б висловити своє ставлення до проблеми?--Dgho (обговорення) 07:32, 17 жовтня 2017 (UTC)


В чому проблема?

В тому, що ці "вчені-політологи" переписують свої праці з Вікіпедії, а зазначити про це прямо їм соромно. Тому і наука не рухається, і послання у вікі не додає авторитетного джерела.

П.с. Ви так відділяєте цими рисками, ніби хочете якнайдалі відсунутись від мене.--Dgho (обговорення) 09:25, 17 жовтня 2017 (UTC)


Дивіться Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Плагіат Вікіпедії в уманській енциклопедії, Обговорення користувача:Ahatanhel#Залізний закон олігархії, якщо маєте час. А краще займіться справою, а не обговоренням становища української науки і загалом держави. Хтось дуже хоче впевнити спільноту, що ВВП має рацію... — Це написав, але не підписав користувач Shynkar (обговореннявнесок).

Ви дали посилання на обговорення де аргументують чому посилання на політичну енциклопедію треба вилучити з статтей. Так, я погоджуюсь з аргументацією, сенсу в ній нема, треба прибрати. --Буник (обговорення) 11:33, 17 жовтня 2017 (UTC)

А ще зберіть всі екземпляри - і спаліть...

Вікіданих[ред. код]

Будь ласка, використовуйте Вікіданих замість интервик: [6]; Ви можете знайти за посиланням зліва: Іншими мовами — Редагувати посилання. Джим Гаррісон (обговорення) 09:45, 14 листопада 2017 (UTC)

Це дуже незручно і незрозуміло Shynkar (обговорення) 09:51, 14 листопада 2017 (UTC)
Але ці інтервікі будуть рано чи пізно відключені, тому все одно мають бути прибрані. Крім того, так ви додаєте посилання лише в одній вікі, а у випадку вікіданих - зразу на всіх, що набагато зручніше. --Буник (обговорення) 13:30, 14 листопада 2017 (UTC)
Буник, насправді, є бот, що автоматично оновлюєть Вікіданих, але він не видалить інтервікі, залишаючи сміття в статтях. Джим Гаррісон (обговорення) 13:44, 14 листопада 2017 (UTC)

З Новим роком і Різдвом Христовим![ред. код]

Happy New Year Kyiv 2012.jpg
Прийміть вітання з Новим роком та Різдвяними святами! Вітаю з роком нових надій, нових можливостей та нових звершень. Прийміть щиру вдячність за вашу працю на цьому проекті і внесок до нашої Вікіпедії, він не залишиться непоміченим громадою. Вдачі у нових великих справах розвою нашої енциклопедії та досягнення усіх запланованих бажаних цілей на цьому шляху. Вірних помічників Вам у цій справі. Веселих свят! Dim Grits 17:34, 31 грудня 2017 (UTC)

Статтю В'язень необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю В'язень, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 24 березня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Standin.GLHF (обговорення) 22:38, 24 березня 2018 (UTC)

Сторінку В'язень номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття В'язень, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 квітня 2018. Що ще можна зробити? Standin.GLHF (обговорення) 21:36, 3 квітня 2018 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Рабство в Україні[ред. код]

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Рабство в Україні, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: http://resource.history.org.ua/cgi-bin/eiu/history.exe?&I21DBN=EIU&P21DBN=EIU&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=eiu_all&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=TRN=&S21COLORTERMS=0&S21STR=Rabstvo_Ukraini. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Рабство в Україні.-- — Alex Khimich 12:56, 5 квітня 2018 (UTC).


Надалі пропонується:

З надією на порозуміння Shynkar (обговорення) 13:17, 5 квітня 2018 (UTC)

Вибачайте, дійсно, там вільна ліцензія вказана для текстів, а я подивився на самий футер сайту — "© 2016 Інститут історії України НАН України. Усі права захищено.". Там правку вже Bunyk скасував. — Alex Khimich 14:54, 5 квітня 2018 (UTC)
Дуже радий. От якби ще на Великдень адміністратори зробили подарунок (зняли персональне обмеження), - був би дуже вдячний :) Shynkar (обговорення) 06:17, 6 квітня 2018 (UTC)

Тлумачення фрази[ред. код]

Доброго дня, шановний користувачу! У статті Сеансовий рівень Ви написали:

« Синхронізація передачі забезпечується приміщенням у потік даних контрольних точок... »

Я хвилин десять думав, що це може означати — так і не зрозумів. Поясніть, будь-ласка. Дякую! --Yuriz (обговорення) 16:07, 24 квітня 2018 (UTC)

Це через користування автоматичним перекладачем, вибачте!

Дякую, наступного разу треба просто виправити і не втрачати десять хвилин :)

Що не витрачати — це зельбстферштендліґ. Але я не зрозумів всю фразу загалом. Що саме Ви / автоматичний перекладач хотіли сказати виділеним словом? --Yuriz (обговорення) 17:42, 24 квітня 2018 (UTC)
А, «включенням»... От воно що. А я намагався з отим «приміщенням» (англ. room, space) сконструювати фразу, щоб зрозуміти, як воно було в оригіналі.... --Yuriz (обговорення) 17:45, 24 квітня 2018 (UTC)

Філософський енциклопедичний словник[ред. код]

Вітаю! Ви додаєте посилання на словник. Мені здається, що було б взагалі чудово, якби Ви також додавали номери сторінок на яких розміщена відповідна стаття. Для тих хто буде читати, це суттєво пришвидшить пошук. Заздалегідь дякую. --Vlasenko D (обговорення) 07:16, 1 червня 2018 (UTC)

Це було б чудово, але автори шаблону ФЕС трішки його не доробили. Буду Вам вдячний, якщо б Ви це зробили. Shynkar (обговорення) 07:30, 1 червня 2018 (UTC)
Зробив наскільки вистачило знань. ) Приклад тут. Проблема у тому, що тепер Вам потрібно усюди вказати номери сторінок, бо інакше буде порожній запис для сторінки. Якщо складно, то відкотіть зміну шаблону. Наснаги! --Vlasenko D (обговорення) 10:19, 1 червня 2018 (UTC)
До речі, там є ще перший параметр. Можливо Вам відомо навіщо він потрібен. Коли додаєте сторінку, то його можна залишати порожнім. --Vlasenko D (обговорення) 10:21, 1 червня 2018 (UTC)
Добра людина Avatar6 виправив шаблон і додав приклади. Тепер не буду затверджувати правки без номеру сторінки. ;) --Vlasenko D (обговорення) 15:15, 1 червня 2018 (UTC)

Митна енциклопедія[ред. код]

Доброго дня. Ви додаєте у статті посилання: Митна енциклопедія : у 2 т. / І. Г. Бережнюк (відп. ред.) та ін. — Хм. : ПП Мельник А. А, 2013. — Т. 1 : А — Л. — 472 с. — ISBN 978-617-7094-09-7, яке до створення статей не має відношення і виглядає як реклама.Тексту з цього видання не має у статтях як і не працюють посилання які Ви надаєте. Прохання переглянути Ваші труди. З повагою --Babizhet (обговорення) 06:43, 3 серпня 2018 (UTC)

Я це написав Вам.--Babizhet (обговорення) 09:17, 3 серпня 2018 (UTC)
Приєднююсь до зауваження. Непотрібно додавати посилання на цю енциклопедію в кожну статтю. Таких енциклопедій є десятки, що в кожній статті повинні бути посилання на них? --TheLotCarmen (обговорення) 17:49, 17 серпня 2018 (UTC)

Якщо таких енциклопедій так багато (як вм стверджуєте і це не факт)), то чому ж в статті Ісландська крона не було жодного посилання. Якщо ви втретє видалите посилання на Митну енциклопедію ( а це таки авторитетне джерело), я буду вважати це варварством, з усіма наслідками для вашої діяльності.

Без всякої поваги Shynkar (обговорення) 08:09, 19 серпня 2018 (UTC)

Вставлення енциклопедій[ред. код]

Вітаю. Прошу, вставляйте не тільки дані про всю енциклопедію, а й те, що стосується відповідної сторінки, куди ви вставили посилання — автор главки і сторінка. Як я зробив на сторінці Отрути. Не гортати ж весь 2-й том. З повагою, --АВШ (обговорення) 12:59, 22 серпня 2018 (UTC)


@АВШ: Пропоную вставляти сторінки, користуючись шаблоном МитЕ2.
Shynkar (обговорення) 13:18, 22 серпня 2018 (UTC)

У Вікі вже мабуть не прийнято вітатися... Це я Вам пропоную, коли вставляєте. Це ж Ви вставляєте на сторінку енциклопедію, а не я маю в неї влазити і шукати відповідну сторінку. --АВШ (обговорення) 13:22, 22 серпня 2018 (UTC)

Категорія транспортного засобу[ред. код]

Вітаю. Дякую за посилання в статті Категорія транспортного засобу. На жаль, наразі маю обмежений Інтернет-ресурс, а тому не можу відкрити це посилання.

Однак, хочу звернути Вашу увагу на помилковий термін «Моторний транспортний засіб». Часто англійський термін en:Motor vehicle перекладають як «Моторний транспортний засіб» всупереч загальноприйнятому перекладу «Механічний транспортний засіб», який прийнятий у міжнародних угодах та міжнародних нормативних документах (див. хоча б документи із наведених у «Приміток» до статті Категорія транспортного засобу). У офіційному виданні Женевської Угоди 1958 року російською мовою та у додатках до неї — Правилах ЄЕК ООН які офіційно діють і в Україні, також офіційно виданих російською мовою, цей термін подається як «Механическое транспортное средство». На жаль, у сучасних українських міністерствах видають документи із цим та іншими термінами, які суперечать чи порушують як вищезазначені документи, так і державні стандарти України. Через некомпетентність працівників «ТК Термінологія», аналогічні помилки потрапили у деякі державні стандарти і потрапляють і у сучасні закони та підзаконні акти. В результаті помилки просуваються і в різного штибу «Енциклопедії». Ще раз дякую і надіюсь на порозуміння, з повагою, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:06, 26 серпня 2018 (UTC)

P.S. Україномовна стаття Механічний транспортний засіб не витримує жодної критики і потребує переопрацювання. Можливо, причиною такого визначення і є АД, розроблені методом, що я описав вище. Ще: Термін «Механічний транспортний засіб» прийнятий у всіх державах пост-радянського простору, які підписали Женевську Угоду. Планував цим зайнятися десь після Нового року. Справитеся швидше — буду радий, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 10:19, 26 серпня 2018 (UTC)
Дякую, матиму на увазі.Shynkar (обговорення) 10:30, 26 серпня 2018 (UTC)

Брігаспаті[ред. код]

Вітаю, Shynkar!

Ви додали посилання на Д. В. Бурба. Практична транскрипція санскритських власних назв та термінів в українській мові Східний світ, 2018, № 1. Не зовсім зрозуміло для чого це посилання. Адже якщо це про транскрипцію - потрібно додавати до усіх статей з "індійським назвами"(що є по змісту не потрібним))!

Буду вам вдячний якщо поясните, так як у статті не віднайшов нічого що стосується Брігаспаті.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 21:04, 28 жовтня 2018 (UTC)

Стаття Закони Брихаспати в Юридичній енциклопедії спонукала до додання посилання на статтю Практична транскрипція санскритських власних назв та термінів в українській мові (Східний світ, 2018, № 1). Після ознайомлення з останньою читач повинен зрозуміти, що написання «Брихаспати» - це російською. Немає сумніву щодо кінцевого «і». Можливо потрібно було писати «Бргаспаті» або «Бригаспаті», але це на обговорення.

Shynkar (обговорення) 12:05, 29 жовтня 2018 (UTC)

Зміст ідеї вказання цього посилання наче зрозумів. Але загалом усе вийшло якось занадто завуальовано- тобто, якщо б не Ваші пояснення, посилання видається безмістовним. Не відаю як, але явно потрібна ремарка( примітка), а може стаття у вікі про транскрипцію "індійську"... Якщо б знав як, уже б поправив, а так лише неконструктивна критика (Перепрошую). Вдячний що пояснили!

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 22:24, 29 жовтня 2018 (UTC)

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)