Обговорення користувача:SitizenX

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Попередження — порушення ВП:НО

У цьому дописі ред.№ 22893766 ви грубо порушили правило ВП:НО, допис я мав приховати. Я маю ще раз наголосити, що жодні дії чи слова інших користувачів не є приводом для порушення правил зі своєї сторони. Ви дістаєте попередження, а не блокування тільки через надзвичайно напружену обстановку нині. Повтор подібного виллється у досить тривале блокування, оскільки ви нещодавно мали блокування тривалістю у добу за порушення ВП:НО. --VoidWanderer (обговорення) 16:12, 3 липня 2018 (UTC)

Блокування від 5 липня 2018

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вітаю, пане SitizenX.

Ви були заблоковані на добу через повторення порушення ред.№ 22904927 правила ВП:НО, вже після нещодавнього попередження про неприпустимість образ. Що б не відбувалося, це не причина ображати користувачів. --VoidWanderer (обговорення) 19:47, 5 липня 2018 (UTC)

Блокування

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 доби.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--Piramidion 05:39, 9 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гриценко Анатолій Степанович

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гриценко Анатолій Степанович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:03, 9 липня 2018 (UTC)

Орли!

Ти справжній мужик: заблокував Бучача-Львова, Зенка і послав Пероганича. На таке здатен далеко не кожен… Анатолій (обг.) 19:19, 9 липня 2018 (UTC)

Piramidion, той справді послав, цей - демонстративно оргазмує від цього. Ви, певно, цього не бачили, як і Basio. Тому безпосередньо звертаю увагу. Моя репліка вичерпно охаректеризувала обох цих діячів. Ви її прибрали та застосували санкції. Без претензій, я завжди розумію, що я пишу і наслідки. Але я хочу бачити аналогічні дії й у цьому випадку. Блокування Jphrwa та Ahonk вже не потребує жодних пояснень. Чи знов напівміри, результат яких ми, наразі, спостерігаємо?

Я зазвичай не втручаюся там, де рішення вже приймає інший адмністратор. Образи з боку Jphwra я бачив, але на той час вони вже були приховані адміністратором. Ну й про "послав" — мені здавалося, що це перебільшення (тобто така собі характеристика ситуації), хіба ні? Чи справді була ще якась пряма образа, якої я ще не бачив? В будь-якому разі користувач отримав попередження, і доки немає нових образ, я не втручатимусь. Щодо Агонка — питання, як на мене, досить спірне. Я колись вже заблокував одного користувача за тролінг, а потім був змушений розблокувати, бо блокування, бачте, було неочевидним (на те він і тролінг, щоб бути для когось неочевидним). --Piramidion 05:22, 10 липня 2018 (UTC)
тобто Ви не бачите порушень ані першим, ані другим. Дивно, вони вдвох іншими словами переказали мій допис, за який я отримав блок. Але то таке. Я Вас почув. Basio, а Ви що тут бачите? Дякую — Це написав, але не підписав користувач SitizenX (обговореннявнесок).
тобто Ви побачили в моєму дописі те, що хотіли побачити, а не те, що там було насправді. Я Вас теж почув.--Piramidion 07:36, 10 липня 2018 (UTC)
Piramidion, я знов бачу напівміри. Ви прекрасно розумієте, що я не тільки провокував блокування, але й визначив, хто й що робитиме далі. Й для цього не потрібно бути провидцем. Мене дивує інше - чого Ви знов зупиняєтесь? Напівдія - гірше ніж нічого. Зауважте, що саме з-за таких напів- зазвичай лунають звинувачення у ваш (адмінів) бік. Скільки б я отримав блокувань, коли б виробляв все оце? Якось визначіться з власною позицією - або таки адмін, або таки ні. Дякую.
Мабуть, Ви маєте рацію. Адміни надто поблажливо ставляться до порушень. Частково це спричинено м'якістю правила ВП:БЛОК, частково — тривалою практикою суцільних попереджень там, де вже мали б бути блокування. Але це не означає, що нічого не треба міняти.--Piramidion 09:15, 10 липня 2018 (UTC)
Piramidion, не поблажливо, а нерішуче, й, час від часу, тенденційно. Що, наприклад, отримав би я за "йди під три чорти"? Чи, як приклад, Бучач посилає, а я йому згущівку? За останнє - від Вас попередження, а, як приклад, від Базіо - блок. І все правільно. Одна ланка вирішує міцність усієї системи. Оцініть вашу (адмінів) ланку.
Определение слова «Мужик»: «социальная уголовная иерархия в тюрьмах – независимый преступник, не присоединившийся ни к «отрицалам», ни к «активистам», ни к «козлам»»--ROMANTYS (обговорення) 05:58, 10 липня 2018 (UTC)
Мужик или Мужчина?: «Ведь кто такой «мужик» в дореволюционной России? Это крепостной, холоп. Никому не пришло бы тогда в голову назвать даже беднейшего, но свободного горожанина «мужиком». Парой же мужику является баба. Парой Мужчине – Женщина.…

1) Мужик - Невоспитанный, грубый, невежественный человек. (Новый толково-словообразовательный словарь русского языка. Автор Т. Ф. Ефремова.)

2) Мужик - Крестьянин (в противопоставлении горожанину) (Толковый словарь под ред. C. И. Ожегова и Н.Ю.Шведовой)

3)Мужик - маленький мальчик, повиду, осанке похожий на взрослого [по поэме Некрасова "Крестьянские дети"]

4) Мужик - 1. В устах "господ" (прежде), а также в крестьянском быту - крестьянин. Орловский мужик не велик ростом, сутуловат, угрюм. Тургенев. Я не могу жить без Петербурга; за что же в самом деле я должен погубить жизнь с мужиками? Гоголь (говорит мелкий чиновник Хлестаков). Я не мужик, я унтер-офицер, отставной каптенармус. Чехов. 2. В том же языке "господ" - грубый, невоспитанный человек вообще (разг. пренебр. устар.). Мужик неотесанный. 3. Мужчина (обл. и простореч. фам.). Мужики и бабы, с граблями и косами на плечах, идут на работу. Гончаров. Семья-то большая, да два человека всего мужиков-то: отец мой да я, Некрасов. Он - здоровенный мужик! 4. Муж (обл.). Вот придет мой мужик - задаст тебе! (Толковый словарь русского языка под ред. Д. Н. Ушакова)

5) Мужик - невежа, простолюдин (Cловарь синонимов Н. Абрамова)

6)Мужик - мужчина простолюдин, человек низшего сословия; крестьянин, поселянин, пахарь, земледел, хлебопашец; тягловой (Из словаря Даля)

7)Мужик-осужденный, добросовестно работающий на производстве.(блатной словарь)

8)"Мужик" - это синоним слова "раб"! Крепостной, обязаннный впахивать на своих хозяев ничего не получая взамен(Гоголь "Мёртвые души" Глава 7)

Надо просто делать вежливые замечания тем, кто "ляпает без ума". Кто себя уважает и думать умеет, тот поймёт, что это слово является оскорблением. А гопоту всякую бесполезно учить, они без матов и оскорблений друг к другу обращаться не могут. Например. В кругу моих знакомых все уже знают истинное значение этого слова и стараются его не употреблять ВООБЩЕ или только насмешливо к тем Мужчинам, кто лебезит перед женщинами.

Так что если слово "мужик" это оскорбление как бы МИНИ, то "настоящий мужик"- это оскорбление уже вдвойне, как бы МАКСИ.»--ROMANTYS (обговорення) 06:03, 10 липня 2018 (UTC)

@ROMANTYS: Ви приписуєте тому слову значення, яке в нього не вкладалося, тим самим намагаючись образити того, кого воно стосувалося. Див. 3 значення. Вам уже давали попередження щодо таких натяків і тролінгу. Вважайте, що маєте ще одне, і цього разу останнє. Будь ласка, утримайтеся від таких речей, бо це вже занадто, і наступного разу можете отримати блокування. Щиро сподіваюся, що до цього не дійде.--Piramidion 07:36, 10 липня 2018 (UTC)
А Ви впевнені, що закладалось саме 3 значення, а не котресь інше? Зрештою, хай навіть Агонк вжив в застарілому, розмовному значенні «чоловік». То хто тоді ті, хто не зробив те, що Jphrwa, «справжній мужик-чоловік»? «Несправжні мужики» чи «взагалі не мужики»? Натякаю і тролю не я… Але адміни цього вперто не помічають. --ROMANTYS (обговорення) 20:39, 10 липня 2018 (UTC)

Персональні (не) випади на номінації

 • Олександре з тобою все гаразд?? Просто тут про умовного Фому, а ти про когось іншого пишеш. Аскажи мені як це ти мені ще ярлик нациста не повісив??
 • Ви взагалі розумієте що Ви пишите?
 • Юрію ну Вас добре знають як особу, яка на порожньому місці може створити конфліктну ситуацію

VoidWanderer, Ви модеруєте, то робіть це до кінця та без преференцій. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:11, 10 липня 2018 (UTC)

Я щось не зрозумів скільки це буде тривати?? VoidWanderer чому весь час мене згадують і провокують, що тут діється вже врешті-решт!!!! --Jphwra (обговорення) 18:16, 10 липня 2018 (UTC)
 • SitizenX, де це трапилося? Контекст не надто зрозумілий. Це звернення до різних користувачів, наскільки я зрозумів? --VoidWanderer (обговорення) 18:18, 10 липня 2018 (UTC)
 • Розділ за. Дописувачі Тагаєв та Пероганич. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:20, 10 липня 2018 (UTC)
Тут не всі репліки щось відверто порушують. Але відреагував. --VoidWanderer (обговорення) 10:04, 11 липня 2018 (UTC)
не настільки, як прибраний шаблон?))) Але, все одно, дякую.
Навіть приблизно не настільки. Давайте не будемо вдавати незрозуміло що, гаразд? Бо це виглядало б лицемірно. --VoidWanderer (обговорення) 10:56, 11 липня 2018 (UTC)

приз-подяка

Не знаю для кого ви готували цей приз. На всяк випадок вилучу його заздалегідь, бо ні для яких добрих справ він не був призначений. Задля вашого ж добра. --VoidWanderer (обговорення) 22:27, 10 липня 2018 (UTC)

VoidWanderer, я, взагалі-то, очікував від Вас приховування образ. Але цю частину власних обов'язків Ви, чомусь, ігноруєте. Дякую--SitizenX (обговорення) 04:06, 11 липня 2018 (UTC)

Антіох VII

Venzz, сторінка, безумовно, того варта, дякую. По розблокуванні підтримаю.

Низка не принципових зауважень, які, можливо, дещо покращать сторінку. Отже:

 • щодо титулу базилевс — як правило еліністичні династи використовували його виключно у написах грецькою, в іншомовних написах (арамейською, бактрійською, кхароштхі тощо) використовувалися іншомовні відповідні терміни, тому: чи не доцільно замінити на зрозуміле цар;
 • додати до тексту повідомлення Трога (зі ст. Саки Семиріччя), що безпосередньо стосуються описаних подій: Юстин. Епітома твору Помпея Трога «Historiae Philippicae».[1]

XLII. 1. (2)… скіфи почали грабувати парфянські землі. (3) Тому Фраат виступив проти них… (4) А сам Фраат повів з собою на війну військо з греків, яких полонив під час війни з Антіохом та з яким поводився гонористо та жорстоко… (5) Тому, коли греки побачили, що бойова лінія парфян затремтіла, вони перекинулися до скіфів та відплатили довгоочікуваною помстою за полон, знищив у кривавій різанині й парфянське військо, й самого Фраата.

 • саки не у Бактрії, у Пенджабі;
 • є ще дрібнички, але то я, з Вашого дозволу, підкоригую за два дні.

Ще раз дякую.--SitizenX (обговорення) 21:46, 10 липня 2018 (UTC)

 • Вітаю!

1)В Державі Селевкідів грецьке койне було панівною мовою. На монетах титули карбувалися лише грецькою. Білінгв, як у індо-греків, у Селевкідів не було. Так в регіонах використовували місцеві титули, наприклад у Вавилоні це був LUGAL, але вони мали статус лише місцевих. Термін династ до володарів Держави Селевкідів не відноситься, ним зазвичай називають володарів нижчого рангу. Наприклад володарів Каппадокії до отримання ними титулу басилевс, називають династами. Всеж таки термін цар більш ширший, а басилевс вказує на відношення носія до грецької культури. Слово є в словниках та використовується в науковій літературі, тому ні. 2)3 саками визнаю, "зхалтурив". Я не заглиблювався у цю тему. Але пам'ятаю, що Бокщанін називав їх точно сакарауками. Треба буде дописати про них. А Бактрію юеджі захоплювали. Сумніваюся щодо доцільності такої великої цитати, у котрій не згадується об'єкт статті. А ось у статті про Фраата вона була б доречною. 3)Допомогу з радістю прийму.--Venzz (обговорення) 08:02, 11 липня 2018 (UTC)

Саки Семиріччя=сакарауки=сакаравли=індо-скіфи. Дякую--SitizenX (обговорення) 10:23, 11 липня 2018 (UTC)

Менш як 5%.

Цікава статистика:

 • в укрвікі 42 адміна;
 • тільки двоє продемонстрували здатність відпрацювати на повну в кризовій ситуації, не поділяючи спільноти за принципом "чужий-свій", за що окрема подяка, VoidWanderer, Basio;
 • п'ятеро адмінів залишили за собою право порушувати будь-які правила заради боротьби з порушниками...

Пєчалька.— Це написав, але не підписав користувач SitizenX (обговореннявнесок).

Все не так просто, SitizenX. Із тих, хто голосував проти, були мотивації, відмінні від права порушувати будь-які правила. Багато хто побоювався, що користувач покине проект, і таким чином намагалися створити буфер, пом'якшуючи йому удар. Прагнули залишити користувача. І в цьому своєму бажанні вони, очевидно, праві. Саме з цих причин уся ситуація постає істотно складнішою ніж може видатися на перший погляд. Адже користувач не сприйме деномінацію як робот, що просто позбувся прав і може працювати надалі як раніше. Можливо, я був у чомусь неправий (практично впевнений, що я був у чомусь неправий), але наразі у мене не було бачення яким кращим чином я міг би діяти, і діяти ефективно.
І знову ж підкреслю, що вішати однозначні ярлики категорично не варто. Бо спільнота — складне явище, і у чорнобілих тонах її не вдасться змалювати. --VoidWanderer (обговорення) 15:20, 12 липня 2018 (UTC)
я не даю оцінку спільноті, я лише констатую той факт, що й Ви: хтось залишився адміном, хтось знайшов достатньо відмовок. Кожному своє.

Прохання

Вітаю. бо, зазвичай, проблеми там, де Ви - це пряме порушення ВП:НО: Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання. Будь ласка, зупиніться на тій сторінці одразу, без продовжень.--Brunei (обговорення) 19:16, 13 липня 2018 (UTC)

Перепрошую, людина прибирає шаблон «пишу», Дайте оцінку цим діям. Розмовляти з ним не хочу. Немає про що. Все інше, що я можу сказати про цю персону - має визначення персональні образи.--SitizenX (обговорення)

19:21, 13 липня 2018 (UTC)

Шаблон зняв я, бо помилково вирішив, що його поставив Kharkivian. Втім, Ви з 1 липня зробили 2 редагування, а двічі встановлювали шаблон. Казати про цю персону не треба, казати треба про статтю.--Brunei (обговорення) 19:59, 13 липня 2018 (UTC)
Так, я мав надію попрацювати над цією сторінкою на вихідних (як не дивно, але я таки працюю). Та, судячи з усього, не так склалося...--SitizenX (обговорення) 20:02, 13 липня 2018 (UTC)

Попередження — порушення Етикету

Вітаю, SitizenX.

Ваш допис ред.№ 22946368 — це грубе порушення настанови ВП:Етикет. Якщо ви продовжите спілкування в такому тоні, ви дістанете блокування.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 16:43, 16 липня 2018 (UTC)

Це переслідування?--SitizenX (обговорення) 16:53, 16 липня 2018 (UTC)
Уточніть запитання, що саме ви називаєте переслідуванням? --VoidWanderer (обговорення) 16:55, 16 липня 2018 (UTC)
Тенденційне ігнорування провокативних реплік моїх опонентів та тенденційне акцентування моїх. Саме це.--SitizenX (обговорення) 16:58, 16 липня 2018 (UTC)
Ви можете навести репліки, де ваші опоненти порушували ВП:Е щодо вас? --VoidWanderer (обговорення) 17:00, 16 липня 2018 (UTC)
я вже наводив.--SitizenX (обговорення) 17:08, 16 липня 2018 (UTC)
Я не питав чи вже наводили чи ні, а просив навести конкретно репліки. Дифи. --VoidWanderer (обговорення) 17:23, 16 липня 2018 (UTC)
 • Я приховав деякі особисті випади в бік SitizenX, VoidWanderer прошу зробіть зауваження в бік користувача, який їх допустив, просто від мене він не сприйме їх адекватно. Плюс до всього там загальні порушення ВП:Е, які псують будь-яке обговорення. --yakudza 17:51, 16 липня 2018 (UTC)
  Дякую за роботу, пане Yakudza. Користувача попереджено. --VoidWanderer (обговорення) 18:50, 16 липня 2018 (UTC)

Близька тема

Вітаю, друже. А не могли б Ви поглянути на статтю - Раббель II Сотер? Тема Вам близька, сподіваюся на Вашу допомогу. Я не розбираюся в цій темі досить вузько, щоб давати оцінку матеріалу, а стаття потрібна. Переклад з РуВікі, так як в англійському і польському розділах катастрофічно мало інформації, а інших мов я не знаю (білоруською немає взагалі). Оцініть, якщо не складно джерела та й сам матеріал. Велике спасибі. --GC 007 (обговорення) 07:56, 18 липня 2018 (UTC)

я абсолютно нічого не знаю про семітські державні утворення, але сторінка - погано вичитаний автопереклад. З нею потрібно ще працювати. --SitizenX (обговорення) 18:27, 18 липня 2018 (UTC)
Ясна річ, що стаття жахлива (була). Людині, як я зрозумів, потрібно було в якусь реферативну роботу ця тема, тому стаття була перекладена на швидкоруч. Після я звернувся до Вас, так як мені здалося, що дана тема Вам близька. Дякую велике, щиро. --GC 007 (обговорення) 03:29, 19 липня 2018 (UTC)
 1. (рос.) Юстин. Эпитома сочинения Помпея Трога «Historiarum Philippicarum». М., «Росспэн». 2005.