Обговорення користувача:SitizenX

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зміст

Попередження — порушення ВП:НО[ред. код]

У цьому дописі ред.№ 22893766 ви грубо порушили правило ВП:НО, допис я мав приховати. Я маю ще раз наголосити, що жодні дії чи слова інших користувачів не є приводом для порушення правил зі своєї сторони. Ви дістаєте попередження, а не блокування тільки через надзвичайно напружену обстановку нині. Повтор подібного виллється у досить тривале блокування, оскільки ви нещодавно мали блокування тривалістю у добу за порушення ВП:НО. --VoidWanderer (обговорення) 16:12, 3 липня 2018 (UTC)

Блокування від 5 липня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 день.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вітаю, пане SitizenX.

Ви були заблоковані на добу через повторення порушення ред.№ 22904927 правила ВП:НО, вже після нещодавнього попередження про неприпустимість образ. Що б не відбувалося, це не причина ображати користувачів. --VoidWanderer (обговорення) 19:47, 5 липня 2018 (UTC)

Блокування[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 доби.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--Piramidion 05:39, 9 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гриценко Анатолій Степанович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гриценко Анатолій Степанович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:03, 9 липня 2018 (UTC)

Орли![ред. код]

Ти справжній мужик: заблокував Бучача-Львова, Зенка і послав Пероганича. На таке здатен далеко не кожен… Анатолій (обг.) 19:19, 9 липня 2018 (UTC)

Piramidion, той справді послав, цей - демонстративно оргазмує від цього. Ви, певно, цього не бачили, як і Basio. Тому безпосередньо звертаю увагу. Моя репліка вичерпно охаректеризувала обох цих діячів. Ви її прибрали та застосували санкції. Без претензій, я завжди розумію, що я пишу і наслідки. Але я хочу бачити аналогічні дії й у цьому випадку. Блокування Jphrwa та Ahonk вже не потребує жодних пояснень. Чи знов напівміри, результат яких ми, наразі, спостерігаємо?

Я зазвичай не втручаюся там, де рішення вже приймає інший адмністратор. Образи з боку Jphwra я бачив, але на той час вони вже були приховані адміністратором. Ну й про "послав" — мені здавалося, що це перебільшення (тобто така собі характеристика ситуації), хіба ні? Чи справді була ще якась пряма образа, якої я ще не бачив? В будь-якому разі користувач отримав попередження, і доки немає нових образ, я не втручатимусь. Щодо Агонка — питання, як на мене, досить спірне. Я колись вже заблокував одного користувача за тролінг, а потім був змушений розблокувати, бо блокування, бачте, було неочевидним (на те він і тролінг, щоб бути для когось неочевидним). --Piramidion 05:22, 10 липня 2018 (UTC)
тобто Ви не бачите порушень ані першим, ані другим. Дивно, вони вдвох іншими словами переказали мій допис, за який я отримав блок. Але то таке. Я Вас почув. Basio, а Ви що тут бачите? Дякую — Це написав, але не підписав користувач SitizenX (обговореннявнесок).
тобто Ви побачили в моєму дописі те, що хотіли побачити, а не те, що там було насправді. Я Вас теж почув.--Piramidion 07:36, 10 липня 2018 (UTC)
Piramidion, я знов бачу напівміри. Ви прекрасно розумієте, що я не тільки провокував блокування, але й визначив, хто й що робитиме далі. Й для цього не потрібно бути провидцем. Мене дивує інше - чого Ви знов зупиняєтесь? Напівдія - гірше ніж нічого. Зауважте, що саме з-за таких напів- зазвичай лунають звинувачення у ваш (адмінів) бік. Скільки б я отримав блокувань, коли б виробляв все оце? Якось визначіться з власною позицією - або таки адмін, або таки ні. Дякую.
Мабуть, Ви маєте рацію. Адміни надто поблажливо ставляться до порушень. Частково це спричинено м'якістю правила ВП:БЛОК, частково — тривалою практикою суцільних попереджень там, де вже мали б бути блокування. Але це не означає, що нічого не треба міняти.--Piramidion 09:15, 10 липня 2018 (UTC)
Piramidion, не поблажливо, а нерішуче, й, час від часу, тенденційно. Що, наприклад, отримав би я за "йди під три чорти"? Чи, як приклад, Бучач посилає, а я йому згущівку? За останнє - від Вас попередження, а, як приклад, від Базіо - блок. І все правільно. Одна ланка вирішує міцність усієї системи. Оцініть вашу (адмінів) ланку.
Определение слова «Мужик»: «социальная уголовная иерархия в тюрьмах – независимый преступник, не присоединившийся ни к «отрицалам», ни к «активистам», ни к «козлам»»--ROMANTYS (обговорення) 05:58, 10 липня 2018 (UTC)
Мужик или Мужчина?: «Ведь кто такой «мужик» в дореволюционной России? Это крепостной, холоп. Никому не пришло бы тогда в голову назвать даже беднейшего, но свободного горожанина «мужиком». Парой же мужику является баба. Парой Мужчине – Женщина.…

1) Мужик - Невоспитанный, грубый, невежественный человек. (Новый толково-словообразовательный словарь русского языка. Автор Т. Ф. Ефремова.)

2) Мужик - Крестьянин (в противопоставлении горожанину) (Толковый словарь под ред. C. И. Ожегова и Н.Ю.Шведовой)

3)Мужик - маленький мальчик, повиду, осанке похожий на взрослого [по поэме Некрасова "Крестьянские дети"]

4) Мужик - 1. В устах "господ" (прежде), а также в крестьянском быту - крестьянин. Орловский мужик не велик ростом, сутуловат, угрюм. Тургенев. Я не могу жить без Петербурга; за что же в самом деле я должен погубить жизнь с мужиками? Гоголь (говорит мелкий чиновник Хлестаков). Я не мужик, я унтер-офицер, отставной каптенармус. Чехов. 2. В том же языке "господ" - грубый, невоспитанный человек вообще (разг. пренебр. устар.). Мужик неотесанный. 3. Мужчина (обл. и простореч. фам.). Мужики и бабы, с граблями и косами на плечах, идут на работу. Гончаров. Семья-то большая, да два человека всего мужиков-то: отец мой да я, Некрасов. Он - здоровенный мужик! 4. Муж (обл.). Вот придет мой мужик - задаст тебе! (Толковый словарь русского языка под ред. Д. Н. Ушакова)

5) Мужик - невежа, простолюдин (Cловарь синонимов Н. Абрамова)

6)Мужик - мужчина простолюдин, человек низшего сословия; крестьянин, поселянин, пахарь, земледел, хлебопашец; тягловой (Из словаря Даля)

7)Мужик-осужденный, добросовестно работающий на производстве.(блатной словарь)

8)"Мужик" - это синоним слова "раб"! Крепостной, обязаннный впахивать на своих хозяев ничего не получая взамен(Гоголь "Мёртвые души" Глава 7)

Надо просто делать вежливые замечания тем, кто "ляпает без ума". Кто себя уважает и думать умеет, тот поймёт, что это слово является оскорблением. А гопоту всякую бесполезно учить, они без матов и оскорблений друг к другу обращаться не могут. Например. В кругу моих знакомых все уже знают истинное значение этого слова и стараются его не употреблять ВООБЩЕ или только насмешливо к тем Мужчинам, кто лебезит перед женщинами.

Так что если слово "мужик" это оскорбление как бы МИНИ, то "настоящий мужик"- это оскорбление уже вдвойне, как бы МАКСИ.»--ROMANTYS (обговорення) 06:03, 10 липня 2018 (UTC)

@ROMANTYS: Ви приписуєте тому слову значення, яке в нього не вкладалося, тим самим намагаючись образити того, кого воно стосувалося. Див. 3 значення. Вам уже давали попередження щодо таких натяків і тролінгу. Вважайте, що маєте ще одне, і цього разу останнє. Будь ласка, утримайтеся від таких речей, бо це вже занадто, і наступного разу можете отримати блокування. Щиро сподіваюся, що до цього не дійде.--Piramidion 07:36, 10 липня 2018 (UTC)
А Ви впевнені, що закладалось саме 3 значення, а не котресь інше? Зрештою, хай навіть Агонк вжив в застарілому, розмовному значенні «чоловік». То хто тоді ті, хто не зробив те, що Jphrwa, «справжній мужик-чоловік»? «Несправжні мужики» чи «взагалі не мужики»? Натякаю і тролю не я… Але адміни цього вперто не помічають. --ROMANTYS (обговорення) 20:39, 10 липня 2018 (UTC)

Персональні (не) випади на номінації[ред. код]

 • Олександре з тобою все гаразд?? Просто тут про умовного Фому, а ти про когось іншого пишеш. Аскажи мені як це ти мені ще ярлик нациста не повісив??
 • Ви взагалі розумієте що Ви пишите?
 • Юрію ну Вас добре знають як особу, яка на порожньому місці може створити конфліктну ситуацію

VoidWanderer, Ви модеруєте, то робіть це до кінця та без преференцій. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:11, 10 липня 2018 (UTC)

Я щось не зрозумів скільки це буде тривати?? VoidWanderer чому весь час мене згадують і провокують, що тут діється вже врешті-решт!!!! --Jphwra (обговорення) 18:16, 10 липня 2018 (UTC)
 • SitizenX, де це трапилося? Контекст не надто зрозумілий. Це звернення до різних користувачів, наскільки я зрозумів? --VoidWanderer (обговорення) 18:18, 10 липня 2018 (UTC)
 • Розділ за. Дописувачі Тагаєв та Пероганич. Дякую--SitizenX (обговорення) 18:20, 10 липня 2018 (UTC)
Тут не всі репліки щось відверто порушують. Але відреагував. --VoidWanderer (обговорення) 10:04, 11 липня 2018 (UTC)
не настільки, як прибраний шаблон?))) Але, все одно, дякую.
Навіть приблизно не настільки. Давайте не будемо вдавати незрозуміло що, гаразд? Бо це виглядало б лицемірно. --VoidWanderer (обговорення) 10:56, 11 липня 2018 (UTC)

приз-подяка[ред. код]

Не знаю для кого ви готували цей приз. На всяк випадок вилучу його заздалегідь, бо ні для яких добрих справ він не був призначений. Задля вашого ж добра. --VoidWanderer (обговорення) 22:27, 10 липня 2018 (UTC)

VoidWanderer, я, взагалі-то, очікував від Вас приховування образ. Але цю частину власних обов'язків Ви, чомусь, ігноруєте. Дякую--SitizenX (обговорення) 04:06, 11 липня 2018 (UTC)

Антіох VII[ред. код]

Venzz, сторінка, безумовно, того варта, дякую. По розблокуванні підтримаю.

Низка не принципових зауважень, які, можливо, дещо покращать сторінку. Отже:

 • щодо титулу базилевс — як правило еліністичні династи використовували його виключно у написах грецькою, в іншомовних написах (арамейською, бактрійською, кхароштхі тощо) використовувалися іншомовні відповідні терміни, тому: чи не доцільно замінити на зрозуміле цар;
 • додати до тексту повідомлення Трога (зі ст. Саки Семиріччя), що безпосередньо стосуються описаних подій: Юстин. Епітома твору Помпея Трога «Historiae Philippicae».[1]

XLII. 1. (2)… скіфи почали грабувати парфянські землі. (3) Тому Фраат виступив проти них… (4) А сам Фраат повів з собою на війну військо з греків, яких полонив під час війни з Антіохом та з яким поводився гонористо та жорстоко… (5) Тому, коли греки побачили, що бойова лінія парфян затремтіла, вони перекинулися до скіфів та відплатили довгоочікуваною помстою за полон, знищив у кривавій різанині й парфянське військо, й самого Фраата.

 • саки не у Бактрії, у Пенджабі;
 • є ще дрібнички, але то я, з Вашого дозволу, підкоригую за два дні.

Ще раз дякую.--SitizenX (обговорення) 21:46, 10 липня 2018 (UTC)

 • Вітаю!

1)В Державі Селевкідів грецьке койне було панівною мовою. На монетах титули карбувалися лише грецькою. Білінгв, як у індо-греків, у Селевкідів не було. Так в регіонах використовували місцеві титули, наприклад у Вавилоні це був LUGAL, але вони мали статус лише місцевих. Термін династ до володарів Держави Селевкідів не відноситься, ним зазвичай називають володарів нижчого рангу. Наприклад володарів Каппадокії до отримання ними титулу басилевс, називають династами. Всеж таки термін цар більш ширший, а басилевс вказує на відношення носія до грецької культури. Слово є в словниках та використовується в науковій літературі, тому ні. 2)3 саками визнаю, "зхалтурив". Я не заглиблювався у цю тему. Але пам'ятаю, що Бокщанін називав їх точно сакарауками. Треба буде дописати про них. А Бактрію юеджі захоплювали. Сумніваюся щодо доцільності такої великої цитати, у котрій не згадується об'єкт статті. А ось у статті про Фраата вона була б доречною. 3)Допомогу з радістю прийму.--Venzz (обговорення) 08:02, 11 липня 2018 (UTC)

Саки Семиріччя=сакарауки=сакаравли=індо-скіфи. Дякую--SitizenX (обговорення) 10:23, 11 липня 2018 (UTC)

Примітки[ред. код]

 1. (рос.) Юстин. Эпитома сочинения Помпея Трога «Historiarum Philippicarum». М., «Росспэн». 2005.

Менш як 5%.[ред. код]

Цікава статистика:

 • в укрвікі 42 адміна;
 • тільки двоє продемонстрували здатність відпрацювати на повну в кризовій ситуації, не поділяючи спільноти за принципом "чужий-свій", за що окрема подяка, VoidWanderer, Basio;
 • п'ятеро адмінів залишили за собою право порушувати будь-які правила заради боротьби з порушниками...

Пєчалька.— Це написав, але не підписав користувач SitizenX (обговореннявнесок).

Все не так просто, SitizenX. Із тих, хто голосував проти, були мотивації, відмінні від права порушувати будь-які правила. Багато хто побоювався, що користувач покине проект, і таким чином намагалися створити буфер, пом'якшуючи йому удар. Прагнули залишити користувача. І в цьому своєму бажанні вони, очевидно, праві. Саме з цих причин уся ситуація постає істотно складнішою ніж може видатися на перший погляд. Адже користувач не сприйме деномінацію як робот, що просто позбувся прав і може працювати надалі як раніше. Можливо, я був у чомусь неправий (практично впевнений, що я був у чомусь неправий), але наразі у мене не було бачення яким кращим чином я міг би діяти, і діяти ефективно.
І знову ж підкреслю, що вішати однозначні ярлики категорично не варто. Бо спільнота — складне явище, і у чорнобілих тонах її не вдасться змалювати. --VoidWanderer (обговорення) 15:20, 12 липня 2018 (UTC)
я не даю оцінку спільноті, я лише констатую той факт, що й Ви: хтось залишився адміном, хтось знайшов достатньо відмовок. Кожному своє.

Прохання[ред. код]

Вітаю. бо, зазвичай, проблеми там, де Ви - це пряме порушення ВП:НО: Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання. Будь ласка, зупиніться на тій сторінці одразу, без продовжень.--Brunei (обговорення) 19:16, 13 липня 2018 (UTC)

Перепрошую, людина прибирає шаблон «пишу», Дайте оцінку цим діям. Розмовляти з ним не хочу. Немає про що. Все інше, що я можу сказати про цю персону - має визначення персональні образи.--SitizenX (обговорення)

19:21, 13 липня 2018 (UTC)

Шаблон зняв я, бо помилково вирішив, що його поставив Kharkivian. Втім, Ви з 1 липня зробили 2 редагування, а двічі встановлювали шаблон. Казати про цю персону не треба, казати треба про статтю.--Brunei (обговорення) 19:59, 13 липня 2018 (UTC)
Так, я мав надію попрацювати над цією сторінкою на вихідних (як не дивно, але я таки працюю). Та, судячи з усього, не так склалося...--SitizenX (обговорення) 20:02, 13 липня 2018 (UTC)

Попередження — порушення Етикету[ред. код]

Вітаю, SitizenX.

Ваш допис ред.№ 22946368 — це грубе порушення настанови ВП:Етикет. Якщо ви продовжите спілкування в такому тоні, ви дістанете блокування.

Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 16:43, 16 липня 2018 (UTC)

Це переслідування?--SitizenX (обговорення) 16:53, 16 липня 2018 (UTC)
Уточніть запитання, що саме ви називаєте переслідуванням? --VoidWanderer (обговорення) 16:55, 16 липня 2018 (UTC)
Тенденційне ігнорування провокативних реплік моїх опонентів та тенденційне акцентування моїх. Саме це.--SitizenX (обговорення) 16:58, 16 липня 2018 (UTC)
Ви можете навести репліки, де ваші опоненти порушували ВП:Е щодо вас? --VoidWanderer (обговорення) 17:00, 16 липня 2018 (UTC)
я вже наводив.--SitizenX (обговорення) 17:08, 16 липня 2018 (UTC)
Я не питав чи вже наводили чи ні, а просив навести конкретно репліки. Дифи. --VoidWanderer (обговорення) 17:23, 16 липня 2018 (UTC)
 • Я приховав деякі особисті випади в бік SitizenX, VoidWanderer прошу зробіть зауваження в бік користувача, який їх допустив, просто від мене він не сприйме їх адекватно. Плюс до всього там загальні порушення ВП:Е, які псують будь-яке обговорення. --yakudza 17:51, 16 липня 2018 (UTC)
  Дякую за роботу, пане Yakudza. Користувача попереджено. --VoidWanderer (обговорення) 18:50, 16 липня 2018 (UTC)

Близька тема[ред. код]

Вітаю, друже. А не могли б Ви поглянути на статтю - Раббель II Сотер? Тема Вам близька, сподіваюся на Вашу допомогу. Я не розбираюся в цій темі досить вузько, щоб давати оцінку матеріалу, а стаття потрібна. Переклад з РуВікі, так як в англійському і польському розділах катастрофічно мало інформації, а інших мов я не знаю (білоруською немає взагалі). Оцініть, якщо не складно джерела та й сам матеріал. Велике спасибі. --GC 007 (обговорення) 07:56, 18 липня 2018 (UTC)

я абсолютно нічого не знаю про семітські державні утворення, але сторінка - погано вичитаний автопереклад. З нею потрібно ще працювати. --SitizenX (обговорення) 18:27, 18 липня 2018 (UTC)
Ясна річ, що стаття жахлива (була). Людині, як я зрозумів, потрібно було в якусь реферативну роботу ця тема, тому стаття була перекладена на швидкоруч. Після я звернувся до Вас, так як мені здалося, що дана тема Вам близька. Дякую велике, щиро. --GC 007 (обговорення) 03:29, 19 липня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Гриценко Анатолій Степанович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Гриценко Анатолій Степанович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:47, 23 липня 2018 (UTC)

Відкіт[ред. код]

Це ред.№ 23002455 напевне випадково? --Basio (обговорення) 16:11, 24 липня 2018 (UTC)

Так, перепрошую усіх, навіть не бачив коли. --SitizenX (обговорення) 16:57, 24 липня 2018 (UTC)

ВП:БЖЛ[ред. код]

Доброго дня! Зважаючи на ваші правки, прохання ознайомитись з ВП:БЖЛ. Твердження анонімних бізнесменів не можуть розглядатись як надійне джерело. --Geohem 07:37, 31 липня 2018 (UTC)

яка саме сторінка? Дякую--SitizenX (обговорення) 10:47, 31 липня 2018 (UTC)
Що саме, яка сторінка? Єдина згадка у статті, де згадується корупція - це слова анонімного бізнесмена. --Geohem 10:54, 31 липня 2018 (UTC)
а, ви за Свинарчука. У мене зараз трози не той час, аби робити поглиблений аналіз джерел, але якщо (образа вилучена), добре, я до цього згодом повернуся. (персональний випад приховано)--SitizenX (обговорення) 11:02, 31 липня 2018 (UTC).

Блокування від 31 липня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ваша відповідь користувачеві ред.№ 23039794 — грубе порушення правила ВП:НО та настанови ВП:Етикет. Зважаючи на те, що нещодавно ви були попереджені про порушення цих же настанов, ви дістаєте блокування на 12 годин. --VoidWanderer (обговорення) 11:15, 31 липня 2018 (UTC)

VoidWanderer, тобто (образа вилучена), звинувачення у тому, що я належу до секти А. Гриценка ви під лупою не бачите, й, звісно, це не є порушенням вашого власного етикету. Потрохи ви остаточно перетворилися на (образа вилучена). Це вже система. У подальшому обговоренні цього питання не бачу сенсу. --SitizenX (обговорення) 11:40, 31 липня 2018 (UTC) P.S. Як і за те, що наразі відбуважться на сторінці Гриценка.
Образи користувачів невиправдані нічим. Все решта — має бути розглянуте на ВП:ЗА. Я не бачив, щоб вас звинувачували у створенні шкідницької групи, але як я і говорив, ви можете звернутися на ВП:ЗА і викласти це. --VoidWanderer (обговорення) 12:02, 31 липня 2018 (UTC)
я не потребую пояснень вибірковості та тенденційності ваших дій. Це факт. По справах, не по беззмістовних балачках. На моїй стоінчі ви стерчите як чоп, все інше потребує звертання. Я не очікую більше від вкс не добрих намірів, не об'єктивності, не елементарної етики у справах. І як і в ситуації зі "справжнім мужиком" ви залишаєтесь тим, хто ви є. Й облиште підглядувати за моєю сторінкою. --SitizenX (обговорення) 12:14, 31 липня 2018 (UTC)
Мої слова не є виправданням. Я лише мав виписати вам роз'яснення про неприпустимість образ, оскільки ви почали наводити тези, що виглядали як виправдання. Також, я мав навести рекомендацію як діяти, якщо ображеними почуваєтеся ви. У мене деякі сторінки користувачів на спостереженні, і коли я бачу порушення, я дію відповідно до покладених на мене обов'язків. Сподіваюся, у цьому питанні ми матимемо повну ясність. --VoidWanderer (обговорення) 13:42, 31 липня 2018 (UTC)
слова. І жодних дій. --SitizenX (обговорення) 13:46, 31 липня 2018 (UTC)

Пане SitizenX!

Побачив, що Ви заблоковані, тому переніс цю свою відповідь сюди.

Зміст запитання (15:27, 30 липня) є образою захисника української Вікіпедії.

Тут теж вилучаю те саме твердження, яке є образою щонайменше двох учасників.

Вилучив тут образу ще двох дописувачів укрвікі.

@Yakudza: Пане Анатолію, прошу. Є запит Образи від SitizenX.

Юрій Дзядик в) 13:11, 1 серпня 2018 (UTC).

Попередження — порушення Етикету 2[ред. код]

Вітаю, SitizenX.

Ваші спроби зачепити співрозмовника: «вашого Свинарчука» ред.№ 23045841 розцінюються як порушення ВП:Етикету. Подібні випади є на грані фолу, тому ви дістаєте поки що попередження. Проте спроби ходити по лезу в подальшому будуть розцінені як образа: ВП:НГП. Дякую за розуміння, --VoidWanderer (обговорення) 13:49, 1 серпня 2018 (UTC)

Блокування від 2 серпня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 12 годин.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вас було попереджено про неприпустимість персональних випадів щодо користувачів спільноти. Ви заблоковані через порушення ВП:Е та ВП:НО тут ред.№ 23050425. --VoidWanderer (обговорення) 13:20, 2 серпня 2018 (UTC)

не дивує, як і звинувачення у війні редагувань, хоча я виконав усі формальності--SitizenX (обговорення) 13:26, 2 серпня 2018 (UTC)
Нічого подібного — ви не почали обговорення на СО, вели війну редагувань швидкими відкотами, і до того ж продовжили війну редагувань уже з іншим адміністратором. Це не може розцінюватися як спроба пошуку порозуміння. --VoidWanderer (обговорення) 13:30, 2 серпня 2018 (UTC)
я бачу ваші пошуки порозуміння. Що ж, грайтеся в діячів далі.--SitizenX (обговорення) 14:02, 2 серпня 2018 (UTC)
 • Я б сказав, що фраза "секта поціновувачів дешевого мармеладу" не стосувалась нікого особисто, тому це скоріше порушення ВП:Е. Хоча це теж порушення правил але все-таки це не особистий випад і не образа конкретного користувача. --yakudza 23:53, 2 серпня 2018 (UTC)
Тут малося на увазі певне коло цілком конкретних користувачів. Користувача також буквально добу тому було попереджено про неприпустимість подібної поведінки. --VoidWanderer (обговорення) 23:57, 2 серпня 2018 (UTC)

Блокування від 3 серпня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з систематичними порушеннями ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Зважаючи на те, що ви останнім часом кілька разів діставали попередження, мали місце блокування вас за персональні випади й образи, а також надзивчайно грубе свідоме порушення ВП:НО щодо Geohem: ред.№ 23059212, вас заблоковано. З огляду на перераховані аргументи, термін блокування — 3 дні. --VoidWanderer (обговорення) 21:05, 3 серпня 2018 (UTC)

Olvin, ваше репліка на тому обговоренні — звичайний флуд, флуд з таких причин:

 1. та гілка — не моя ініціатива, її було започатковано вашим другом в характерному для нього стилі — не окремим обговоренням, а так, реплікою («а я шо, я а нічо, я тіко сказав»).
 2. де в моєму коментарі ви побачили слово «НЕ»? Його там немає. Я все сказав без «НЕ». Тому радив би вам вставити іншу чергову цитату, більш відповідну ситуації.

Дякую--SitizenX (обговорення) 04:50, 4 серпня 2018 (UTC)

Саріак[ред. код]

Venzz, певні питання щодо цієї сторінки.

 1. безумовне ДЯКУЮ, описати династів Добруджі я зашарився, а тепер на Скіфські царі у відповідному розділі є синє посилання. Це класно.
 2. далі, весь час мені багато зауважували, що я вношу до сторінок великий масив текстів першоджерел, але це з безвиході — де Ви можете знайти опис епіграфічних джерел у відкритому доступі українською? Так, виключно в укрвікі. Виключно. Це відрізняє нас від ру чи en.
 3. напис Антігона на жертовнику — єдина (!) твердо датована подія з життя Саріака. Я б додав текст та посилання на ресурс грецькою.
 4. Також додати про його стосунки з Македонією.
 5. Ну й шаблон Скіфські царі, якщо у Вас до нього немає питань.

Дякую,--SitizenX (обговорення) 10:07, 4 серпня 2018 (UTC)

 1. т.к. Диоскуры издавна (h. Hom.XXXIII, 10 sq.) были помощниками терпящих бедств

ие в море; не случайно, что и на территории Болгарии и Румынии посвятительные надписи и монеты с изображением Диоскуров и атрибутов их культа происходит преимущественно из приморских городов, что специально отмечает М.Лазаров., тобто не у династів Малої Скіфії, а власне у західнопонтійських полісах. Хоча Лазаров пише саме за скіфських царів. (???)

Лазаров пише, що культ Діоскурів, скоріш за все, мав значну роль у скіфській династії. Лазаров чомусь описує Діоскурів виключно як покровителів моряків. Хоча у них є інша сфера, яка більш підходить скіфам. Діоскури були покровителями вершників і відповідно війська. Саме Діоскурів на конях зображували елліністичні узурпатори, щоб підкреслити свою опору на військо, Діодот Трифон та Євкратид I. Пробачте, а звідкіля цитата?--Venzz (обговорення) 09:40, 6 серпня 2018 (UTC)
тохтасьєв. У скіфів ел. Діоскурам відповідали катіари та траспії (вельми умовно на рівні міфу, окрема довга історія, буде бажання - торкнемося, попередньо Скіфська міфологія). Скіфська модель світу була надзвичайно архаїчна, дуже. Моя думка - я бачу тут дещо передчасний висновок Лазарова. Але не наполягатиму. Нумізматика зах. Понту, якщо я нічого не плутаю, свідчить про поширення культу як до, так й після скіфів. Культ коня(рства) у елінів був другим планом після мореплавства. --SitizenX (обговорення) 14:24, 6 серпня 2018 (UTC)
У греків мореплавство було важливіше, але у всіх прикладах є "македонський слід". А македонянам коні були важливіші. Щодо Діоскурів, то справді може бути занадто смілива гіпотеза Лазарова. Можливо Добруджі міг з'явитися синкретичний культ з поєднанням скіфських та грецьких вірувань. А може Саріак наказав вшанувати культ своїх підданих. Хто зна.--Venzz (обговорення) 15:23, 6 серпня 2018 (UTC)
«монеты с изображением Диоскуров и атрибутов их культа происходит преимущественно из приморских городов» Македонський слід? У Добруджі бути македонцем було небезпечно 340-ві - монети з Атеєм (фактично проти Пилипа),313 - повстання проти Лісімаха. Та й сам факт пого, що приморські поліси шукали захисту радше у скіфів, ніж у більш організованих македонян й у ІІ ст до н.е. каже сам за себе. Для тогочасних європейських елінів македоняни були звичайними варварами без минулого. Щодо коней. Фесалійські. У греків славилися фесалійські кони.--SitizenX (обговорення) 17:36, 6 серпня 2018 (UTC)
скіфи після 260-их рр. до були маловизначним фактором. Навіть у Тавриці вони були елінізовані, одна поетична посвята Арготу що варта! Тому, безумовно перевага за елінами Добруджі.--SitizenX (обговорення) 17:44, 6 серпня 2018 (UTC)
Я трошки про інше мав на увазі, коли писав про македонський слід. Згідно Лазарову Антігон поставивший жертовник був також його монетним магістратом. Це приклад того, що македоняни мали вплив на Добруджу. Геродот називав македонян греками. Слова Демосфена, що македоняни варвари, в першу чергу пропаганда. Це як зараз росіян називають фіно-уграми.--Venzz (обговорення) 12:07, 7 серпня 2018 (UTC)
Антігон, гіпотетично, з великою долею імовірності, після 179р керував карбуванням монет Саріака, і це саме після смерті Пилипа, коли він назавжди зникає з Македонії (принаймні, згадки його надалі не відомі, тобто хронологія:
 • Антігон від Пилипа до гетів та бастарнів бл. 180
 • 179 гети та бастарни, за поп. домовленістю до Македонії крізь Скіфію
 • 179/бл.-після смерть Пилипа, Антігон залишає Мак та йде до Саріака, з яким у нього склалося. --SitizenX (обговорення) 12:58, 7 серпня 2018 (UTC)
Не виходить. Монограма АН з'являється вперше на монетах Каніта. Також ця монограма є на монетах Акроси/Акросака. Про це пише Андрух у своїй праці. Або Каніта помер пізніше, або припущення Лазарова невірне. Малоймовірно щоб людина на службі Філіппа була водночас монетарієм скіфського царя.--Venzz (обговорення) 17:01, 7 серпня 2018 (UTC)
Хм, не малоймовірно, а виключено. Каришковський та Анохін - як правило опоненти, але провідні з понтійської нумізматики. Треба їх дивитися. І, ймовірно, АН - інша персона.--SitizenX (обговорення) 17:06, 7 серпня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Музика Китаю[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Музика Китаю був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 17:37, 18 серпня 2018 (UTC)

Блокування 04.09.2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з у звязку з порушення ВП:НО для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 3 дні.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

--Geohem 11:13, 4 вересня 2018 (UTC)

Доброго дня! Я не знаю, чого ви намагались домогтись такими репліками [1], проте результатом може стати лише чергове блокування із тривалим терміном. Прохання, для загального блага, переглянути свою лінію поведінки. --Geohem 11:16, 4 вересня 2018 (UTC)

Блокування від 8 вересня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з підривом нормального функціонування Вікіпедії для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — 1 тиждень.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Вас заблоковано за ред.№ 23291636 — персональний випад та образа, зроблена після попередження. Можливо, Ви хотіли образити й мене, але я не сприйняв це як образу — пишу це для тих, хто може мені закинути конфлікт інтересів. Була чергова образа іншого користувача, і згадування його, що є свідомим нагнітанням конфлікту, який ще не встиг вщухнути. Формальну причину й термін блокування я вказав.--Piramidion 18:58, 8 вересня 2018 (UTC)

Попередження щодо порушення ВП:Е[ред. код]

Ваші редагування суперечать, принаймні, ВП:Е. Підвищуючи щоразу градус у в обговоренні ви ризикуєте нарватись або на чергове загострення, або на провокацію, або у кращому випадку на звичайне блокування. Тут складно щось радити, бо я теж загалом достатньо емоційна людина, і мій досвід не завжди є позитивним прикладом. Але десь для себе вирішив, що інколи краще просто зробити паузу і подивитись за розвитком подій. Можливо, добрим виходом із ситуації було б вибачення перед VoidWanderer за ненавмисну образу задля продовження конструктивного діалогу щодо статті, але вибачення то дуже індивідуальна річ, такого у вікі майже не буває. Напевне всі бояться, що це прояв слабкості. --yakudza 19:54, 27 вересня 2018 (UTC)

я зробив той допис 30.08.18. Якщо я вибачусь - це буде брехня на кшталт того шаблона. Це розумію я, це розумієте Ви, це всі розуміють. Якщо VoidWanderer вважає те образою, він має право на блокування. Я сприйму це як належне. Але він має розуміти, що мій допис про те, що їхні з Басіо дії були гідними в тій кризі, не дасть жодних прав на відверту брехню, навіть якщо ця брехня у масштабі всієї країни. З повагою--SitizenX (обговорення) 20:02, 27 вересня 2018 (UTC)
і, врешті решт, якщо той факт, що після цього допису я вже мав блокування ніяк не відображається на цьому епізоді, то вірне рішення — блокування. Позивач завжди робив відповідні дії, якщо це стосувалося третіх осіб. Відповідно, ігнорування його запиту абсолютно нелогічне й принизливе для нього.--SitizenX (обговорення) 20:26, 27 вересня 2018 (UTC)
 • Мене відверто дивує ваша позиція тут: ред.№ 23408823, ред.№ 23408405. Це одночасно і пропозиція, і дозвіл заблокувати себе. Маю вам повідомити — адміністратор керується затвердженими правилами в першу чергу, тому я не знаю на який ефект від вашого звернення ви очікуєте. А якщо ефекту ви не очікували, то неясно навіщо це повідомляли. --VoidWanderer (обговорення) 22:40, 27 вересня 2018 (UTC)
 • VoidWanderer, я не ставлю за мету когось образити, чи Вас, чи ще когось. Так, у цій спільноті є персонажі, спілкуванням з якими я гидую. З Вами я розмовляю. І я завжди кажу - «це вчинок» чи «це лайно». Є відповідні правила. Я розумію, що даючи негативну характеристику я їх порушую. Порушувати правила чи брехати? Я роблю такий вибір, як роблю. Хтось інший буде на конику вертіться як Ви це могли бачити у Вашому запиті. Й мене справді дивує - Ви завжди блокуєте за порушення стосовно третіх осіб, а у цьому випадку... Єдине пояснення - натяк на якихось адмінів які бажають довічного для мене й вичікування моменту для фрази «А я ж казав».--SitizenX (обговорення) 05:10, 28 вересня 2018 (UTC)
 • Я дивлюсь на цю ситуацію трохи з іншого боку. VoidWanderer прийшов у цю статтю не як прихильник якоїсь точки зору, а як адміністратор, що добровільно взяв на себе функції посередника. Я не знаю, чи був він у цій статті добрим чи поганим посередником, але, принаймні, в українській Вікіпедії інших майже нема. Тому що мало хто хоче, втрутившись у чужу суперечку отримати звинувачення на свою адресу, багато адмінів вже пройшли через таке тому і не втручаються. Якби щось подібне у відповідь на мої дії сказали мені, то я можливо не так образився на якісь образливі слова, а саме на те, що мені приписують зовсім інші наміри. --yakudza 21:04, 27 вересня 2018 (UTC)
  я жодного разу не ставив під сумнів добрі наміри VoidWanderer, але результат такий, як маємо.--SitizenX (обговорення) 21:15, 27 вересня 2018 (UTC)

Попередження щодо провокацій[ред. код]

Вітаю. Ось цей ваш допис ред.№ 23590247 не може бути оцінений ніяк, аніж свідомий крок на провокацію конфлікту. Це порушує одразу кілька норм правил, зокрема ВП:Е як спроба зачепити співрозмовника та ВП:НЕФОРУМ. Я сподіваюся, ви утримаєтеся від подібної поведінки в подальшому. --VoidWanderer (обговорення) 12:40, 22 жовтня 2018 (UTC)

Приєднуюся до колеги. Там і так користувач готовий конфліктувати, його не варто провокувати.--Brunei (обговорення) 12:46, 22 жовтня 2018 (UTC)
з хворої на здорову. Взагалі я вивчаю статистику щодо педофелії серед різних попів. Якщо статистика буде вичерпною по країнах, інформацію буде додано до існуючих. Якщо узагальнена, то буде окрема сторінка Християнство та педофілія. Дякую. --SitizenX (обговорення) 13:55, 22 жовтня 2018 (UTC)
Коли воно в статтях і з джерелами, то гарна річ. Коли в обговореннях, то не дуже.--Brunei (обговорення) 15:54, 22 жовтня 2018 (UTC)
 • До речі, поки тут тихо. Як щодо того, щоб податися в адміни?--Brunei (обговорення) 15:54, 22 жовтня 2018 (UTC)
 • «До речі, поки тут тихо…»))). Отже:
 1. я так розумію, Вам ця тиша остогидла?)))
 2. ліміт див на адмінномінаціях і я, й уся укрвікі вже вибрали на рік уперед ще літом;
 3. кого з моїх вікі-улюбленців Ви хочете так підступно й назавжди вбити?
 4. я ж Вам обіцяв, що я ніколи не буду адміном. Мені справді це не цікаво. Але дякую.--SitizenX (обговорення) 18:06, 22 жовтня 2018 (UTC)

Блокування від 30 жовтня 2018[ред. код]

Блокування
Вас тимчасово заблоковано у зв'язку з 1 день для запобігання подальшим порушенням. Термін блокування — систематичними порушеннями ВП:НО.
Коли термін блокування буде вичерпано, ми будемо раді продовженню Вашої конструктивної участі у проекті.
Після того, як закінчиться строк, блокування зніметься автоматично.

Ви прекрасно знаєте, що образи користувачів є забороненими, і їм немає жодного виправдання. Ви свідомо порушуєте це правило ред.№ 23639409, і відкрито про це говорите ред.№ 23643716, не зважаючи на те, що користувач сприйняв це як образу ред.№ 23643459.

Відтак, демонстративне порушення правила виглядає не тільки як образа користувача, але й як перевірка спільноту на міцність ВП:НВМ. Я не знаю що саме змусило вас обрати подібну модель поведінки, але вона не має нічого спільного із конструктивом. Ви дістаєте блокування на добу. --VoidWanderer (обговорення) 00:01, 31 жовтня 2018 (UTC)

по-перше, я критикував не користувача, а певні його дії, а по-друге, навіщо я вам це пояснюю? По-третє, недолугість адмін дій — а чорнетку чого заблоковано? Що б не робили — результат як завжди.--SitizenX (обговорення) 06:04, 31 жовтня 2018 (UTC)
Я нижче відповів більш розгорнуто щодо користувача та дій.
Параметри блокування були використані стандартні. Я не знаю хто саме вас блокував, залишаючи доступ до чернетки. --VoidWanderer (обговорення) 11:04, 31 жовтня 2018 (UTC)

@VoidWanderer: SitizenX дав оцінку терміну «ВВВ» (хай і грубу), а не користувачу. Чорним по білому ж написано: ці кацапські штучки (на кшталт ВВВ). Тут немає прямого персонального випаду (порушення ВП:НО). Лише негативна оцінка стилю письма. Інший користувач розцінив емоційні слова SitizenX як особисту образу, не зрозумівши суті сказаного. Ви — дурень і у вас дурний стиль письма — це різні оцінки; різні підмети. Хіба це не зрозуміло? Блокування виглядає несправедливим. --N.Português (обговорення) 06:40, 31 жовтня 2018 (UTC)

Настанова ВП:Етикет прямо про це говорить: Іронія не є завжди очевидною, та написаний текст може видаватись грубим. Добирайте слова обережно — інші користувачі можуть думати не те, що Ви маєте на увазі..
Але це не наш випадок. Оскільки не тільки користувач заявив про порушення, але й SitizenX підтвердив, що знає про це. І той вираз справді можна однаковою мірою трактувати як щодо терміну, так і щодо людини, яка цей термін вживає. Але це не виправдання. Саме з цих причин рекомендується вести обговорення на сторінках Вікіпедії винятково по суті. --VoidWanderer (обговорення) 11:02, 31 жовтня 2018 (UTC)

Гай Юлій Цезар[ред. код]

Вітаю пан SitizenX! Допоможіть мені будь ласка з таблицею про рід Юлія, яка є в рос. зразку. Просто я з таблицями знайомий по фільмам, а з такими ніколи діла не мав. Завчасно дякую. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 17:37, 2 листопада 2018 (UTC)

Я перетягнув собі обидві діаграми (з ру та ен) в чорнетки, попрацюю з ними. Швидкість не обіцяю, але й зайве не вагатимусь.--SitizenX (обговорення) 17:59, 2 листопада 2018 (UTC)
Дуже вдячний!! Навіть словами не можу передати, як ви мені допомогли, дякую!--Professor Senkler (обговорення) 08:16, 4 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Аршакіди (царі Парфії)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Аршакіди (царі Парфії) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:50, 3 листопада 2018 (UTC)

Статті про Архенанактідів[ред. код]

Вітаю. Що ви думаєте про статті у Вікі про архонтів з династії Архенанактідів? Наприклад цю, Перісад (архонт Боспору). Одразу хочу сказати, що у неї проблеми з джерелами. Два посилання мертві, у статті Дюкова про цю особу ні слова. До двох інших джерел не маю доступу.--Venzz (обговорення) 09:59, 4 листопада 2018 (UTC)

Вітаю. Наразі не відомо жодного імені жерців (не архонтів!) Археанактидів. Жод-но-го. Все інше фентезі, фікшн. Безумовно, прибрати. Дякую. --SitizenX (обговорення) 11:25, 4 листопада 2018 (UTC)
 • Я ось думав про етимологію Археанактидів. З давньогрецької це перекладається як нащадки давнього великого царя. Там використовується давне слово άναξ, тобто Ванакт, його буває перекладають як великий (верховний) цар, щоб відрізнити від басилевсів. Можливо це був рід який вів своє походження від стародавнього ванакта (Агамемнона?). У аристократичних родів Кериків та Алкмеонідів пращури жили ще в героїчну епоху.--Venzz (обговорення) 20:34, 6 листопада 2018 (UTC)
  імена в грецькій як і в нас доволі абстрактні. Щодо грецьких імен, то на мене найбільше враження справила згадка Олександра, царя Іліону у хетських джерелах (Олександр - друге ім'я Паріса). Щодо Археанактидів, то в власне іонійській епіграфіці згадано двічі - у Мілеті (Кізік Археанактів та у Мітілені у формі Археанакс. Тому, в принципі, ми й бачимо дві головні гіпотези: мілетську (син Кізіка Археанактового) та мітіленську (через Гермонассу на Тамані), хоча перевага надається першій. Пов'язувати з епічними чи легендарними героями їх досить ризиковано, але... Інколи нові знахідки перевертають усі сталі тези. Як приклад - Аршакіди (царі Парфії).--SitizenX (обговорення) 21:16, 6 листопада 2018 (UTC)

Швидке вилучення статті[ред. код]

https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%92%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0&type=revision&diff=23692627&oldid=23642502&diffmode=source більша частина статі яку ти поставив на швидке вилученнябула попередньо перевіренна.Петрущак Обг@ 00:03, 5 листопада 2018 (UTC)

Пане Петрущак, Ви вірите у Вашого Бозю й вірте собі скільки хочете, але перестаньте спамити вікі відвертою брехнею. Є два варіанти:
 1. ця сторінка іде на смітник, де їй місце, і Ви облишаєте популяризувати цю концепцію, побудовану виключно на брехні;
 2. я почну доповнювати Ваші сторінки фактами з історії, ні, не з вигаданих побрехеньок, як зараз, а справжніх фактів, про справедливість війни у монотеїстичних релігіях тощо.
 3. Ви наразі другий кому я кажу - зупиніться з власним бісогонством, любіть свого доброго зомбі тихенько, аби інші не чули, бо я таки напишу сторінку «християнство та педофілія», «християнство та антисанітарія» тощо.--SitizenX (обговорення) 06:12, 5 листопада 2018 (UTC)
То пишіть... пф, як страшно... В статті є джерела і не одні, а ваші дії це вандалізм і невігластво ... слів немає від рівня ваших польотів думки) Петрущак Обг@ 10:38, 5 листопада 2018 (UTC)
по друге це образи в мою сторону, я так сам можу вам казати зупиніться але ви мені не потрібен ні як особистість ні як дописувач вільної енциклопедії... і не ви вирішуєте хто і що є "бісогоном". Про факти із "не з вигаданих побрехеньок"... - дуже чекаю) Петрущак Обг@ 10:41, 5 листопада 2018 (UTC)

Щодо персональних випадів та образ[ред. код]

Вітаю.

Маю до вас запит про пораду. Яким чином має бути вирішена ситуація із вашою поведінкою? Справа в тім, що ви прекрасно знаєте, що персональні випади та образи інших користувачів є неприпустимими, але це не стає вам на заваді, щоб здійснювати персональні випади й образи. Зараз у ВП:ЗА висить черговий запит, репліка:

як можна сприйняти цю репліку? типове сезонне загострення — це прозорий натяк на сезонні загострення хвороб, які мають особи із психічними захворюваннями. А це порушення ВП:НО, пункт 6.

Цей допис — не попередження. Адміндію щодо того допису ще має хтось здійснити. Я тут звертаюся до вас із питанням — яким чином має відбуватися діалог із вами від спільноти взагалі і адмінкорпусу зокрема, щоб подібні інциденти взагалі не відбувалися в подальшому? --VoidWanderer (обговорення) 18:08, 7 листопада 2018 (UTC)

не любите ви мого візаві Харківіен. Я мав на увазі як у Пушкіна АС — «прєкрасная пора, очєй очарованьє». Напад оптімізму та надлишкової енергії, а ви його в хворі записали. До речі, а що відбувається з вилученням моїх реплік третіми особами? Чи що там з вашим абсолютно безпідставним рішенням щодо ніка з цифрами? Бачите, я народився 14 числа… Мене того, адміни укрвікі… Уявляєте, на який жах буде перетворено життя усіх, коли такий Харківіен має можливість писати власні підозри, а такий ви — приймати по ним рішення? Це буде старий добрий 37. У цих цифрах не має нічого підозрілого? І це не попередження. Це сумна констатація.--SitizenX (обговорення) 18:37, 7 листопада 2018 (UTC)
Маю до вас кілька прохань у цій розмові:
 • не робіть вигляд, ніби ви не розумієте про що мова. Всі все розуміють. Виписки із кількох правил на цей рахунок приводити зараз не стану, але прийдеться, якщо ви наполягатимете.
 • я б просив зосередитися на тій темі, про яку я починав свій запит. Всі інші питання будуть вирішуватися деінде.
 • не викривлюйте ім'я облікового запису користувача. Це заборонено.
.. тому повертаюся до заданого мною запитання — яким чином має відбуватися діалог із вами від спільноти взагалі і адмінкорпусу зокрема, щоб подібні інциденти взагалі не відбувалися в подальшому?
--VoidWanderer (обговорення) 18:47, 7 листопада 2018 (UTC)
 1. випішіть собі попередження за шланг, і не вдавайте з себе шланг. Всі все розуміють.
 2. рівень теми запиту, уся діяльніть пісавшєґо прошеніє, поведінка третіх персон з вилученням реплік - рівень діалогу, який задав не я, я його підтримав.
 3. Харківіен - не викривлення, а транскрипція, мені з мобільного не зручно переключатися, якщо вас це ображає (застосування кирилиці), добре - Kharkivian.
 4. власне ви, ваш підзахисний та група підтримки далеко не уся спільнота. Є безліч дописувачів, з якими ми спілкуємося іншою, прийнятною для нас мовою. Навіть серед адмінів. Виконуте свої обов'язки не так, як заманеться, а як потрібно. Ви самі обрали собі цей рівень, відповідно моє ставлення буде іншим. --SitizenX (обговорення) 19:06, 7 листопада 2018 (UTC)
Вдавати з себе шланг не має нічого спільного з образами чи персональними випадами. Це абсолютно нейтральний мовний зворот, який винятково характеризує тип поведінки, проте абсолютно ніяк не є варіантом образи людини.
Ще раз наголошую — усе зовнішнє в рамках цієї розмови я попросив винести за дужки. Якщо ви не здатні винести за дужки, я наведу вам норму ВП:НО, яка дасть розуміння про те, в якому руслі має відбуватися наше обговорення тут:

Ніколи не робіть нападів на інших користувачів. Таким діям немає жодного виправдання. Ні за яких умов не робіть нападів персонального характеру щодо інших користувачів Вікіпедії.

якщо ви побачили десь у правилах норму, що якщо десь спостерігається низький рівень запиту, то щось вже й можна — покажіть пальцем. А поки не покажете, обставини ми тримаємо за дужками.
Вас не просили нічого транскрибувати. Імена облікових записів забороняється викривляти, і це не обговорюється. Незручно перемикати розкладку — уникайте наводити ім'я, і все.
В рамках чинних правил немає жодних виключень щодо того, що до однієї частини спільноти можна звертатися одним чином, а щодо іншої — інакше. Образи неприпустимі щодо будь-якої частини спільноти. Тому втретє повторюю запитання — яким чином має відбуватися діалог із вами від спільноти взагалі і адмінкорпусу зокрема, щоб подібні інциденти взагалі не відбувалися в подальшому? --VoidWanderer (обговорення) 19:26, 7 листопада 2018 (UTC)
ПС. Втім, в рамках настанови етикету, відредагував зворот. --VoidWanderer (обговорення) 19:31, 7 листопада 2018 (UTC)
значення цього вислову, судячи по вашим діям на цьому запиті, ви розумієте краще ніж я. Виправдовуватися не потрібно.
ще раз - я розмовляю з людьми тією мовою, яку вони здатні зрозуміти.
ще раз - де викривлення??
ще раз - виконуйте свої обов'язки на належному рівні, ведіть себе на належному рівні. Якщо ви ще раз проговорите це питання - я буду неймовірно здивований.--SitizenX (обговорення) 19:33, 7 листопада 2018 (UTC)
Я сподіваюся, ви розумієте, що «я розмовляю з людьми тією мовою, яку вони здатні зрозуміти» в рамках проекту Вікіпедія не є виправданням?
Викривлення, особливо коли йдеться про ім'я опонента, — будь-що, окрім точного його імені облікового запису.
Тобто, ви говорите «виконуйте свої обов'язки на належному рівні, ведіть себе на належному рівні» — і ви не будете вдаватися до образ користувачів? Ось це і є ваша відповідь? --VoidWanderer (обговорення) 19:37, 7 листопада 2018 (UTC)
це єдиний виправданий варіант спілкування за будь-яких обставин.
я максимально точно не переклав, а відтворив логін опонента кирилицею, власне мене це ніколи не дратувало (як правило - Сітізен).
так. Ви це чуєте далеко не вперше. --SitizenX (обговорення) 19:46, 7 листопада 2018 (UTC)
Чи ви усвідомлюєте той факт, що притримуючись такої лінії поведінки, ви діставтимете чимраз довші блокування? Справа в тому, що вам справді ніхто не може заборонити будь-який стиль спілкування. Але обмежити можливість робити це на сторінках проекту Вікіпедії — можуть. --VoidWanderer (обговорення) 19:52, 7 листопада 2018 (UTC)
а кому це набридне швидше - мені чи ображеній групі моїх візаві? Я знайду собі іншу царину для реалізації, а, пардон, вони?--SitizenX (обговорення) 19:58, 7 листопада 2018 (UTC)
Я не знаю чому ви вкотре відступаєте з теми розмови. Не переживайте ні за кого — всі інші користувачі, спільноти, групи та їх подальша доля не мають нас цікавити. Тут ми говоримо про вас.
Але я вас почув. Якщо ви матимете нові думки з приводу цієї розмови та з приводу піднятого питання — дайте знати. --VoidWanderer (обговорення) 20:07, 7 листопада 2018 (UTC)

VoidWanderer, я тя поважаю, за твої наміри розв'язуваати вікі-конфлікти... визнаю чимало ти погасив. Але, інколи, ти дмухаєш на холодне... і тим самим спонукаєш до розвитку конфлікту. У випадку із "відьмацтвом" (пошуки політВідьом)харківського політикана - вже давно треба було поставити крапку - наразі, ви продовжуєте толерувати його навколополітичні редагування та провокування конфліктів.... поміркуй!!! --- декларативний історик - який не написав до вікіжодної путньої історичної статті!!!!! роками провокує конфлікти в політичній стезі укр-вікі!!! зваж на це і поміркуй УВАЖНО!!!!--КогутякЗенко1488 06:52, 8 листопада 2018 (UTC)

Побратиме, SitizenX, маю до тя прохання! Останнім часом запримітив твою борню ща Справедоивість в укр-вікі. І через те ти отримуєш «на горіхи». В мене також був такий період .... ох чимало я утнув та горшків (і пик) побив))). Та прошу тебе, намагайся чуть підкорегувати свої текстівки - аби "толерантні" конформісти мали до тя менше зачіпок. Наголошую - текстівки, а не дії!!! Зваж,тим самим ти позбавиш їх основного "аргументу" щодо тебе і тим самим їх обезЗброїш. Твій досвід і твоя Репутація - уже Вище за їхні вікі-варіації. Відтак ти матимеш тоді перевагу в дискусії і громада більше до тя прислухатиметься.

Мусив тобі відписати, бо бачу, що тя взяли в зуби і намагаються закрити тобі рота. Але я не хочу, аби наша спільнота втратила, в твоїй Особі, якісного редактора і прихильника України (не деклеративного).

насамкінець...щодо політВідьмацтва)))... Друже, а ти знаєш, останні роки я закохав си в місто Чернівці))) його архітектуру, людей, ауру... поВезло їм із Магдебурзьким правом...--КогутякЗенко1488 07:01, 8 листопада 2018 (UTC)

дякую, Когутяк Зенко. Отже, VoidWanderer, ваша нездатність до об'єктивних та паритетних рішень, потурання відвертому провокативному ідіотизму в діях певної групи дописувачів (у цьому випадку AS та Kharkivian) примушує мене блокувати цю спільноту. Термін блокування спливає 01.12.18. P.S. В українській «переживати» - жити довше, у вашому випадку потрібно було застосовувати слова «хвилюватися, турбуватися». Вам потрібно менше писати різних настанов кому, як й що треба робити, а більше читати українською та трохи покращити свою мову.--Sitizen1488

Попередження щодо образ та підпису[ред. код]

Доброго здоров'я.

Щодо ваших дописів була скарга від користувача ред.№ 23710497 — ви образили групу користувачів. У дописі ред.№ 23709576 ви образили своїх опонентів. Настанова ВП:Е чітко говорить про необхідність ретельно добирати вислови, оскільки навіть необережно сказані слова можуть видатися грубими. Ваш вислів був образливий користувачу. Зважаючи на вашу принципову позицію щодо образ, є всі підстави вважати, що це й була образа, прозорий натяк на загострення захворювань. Згідно з ВП:НО, це є важким порушенням.

Я не знаю чому вирішили, ніби правила писані не для вас.

Ви також змінили собі підпис, встановивши провокаційе закінчення. Зважаючи на обстановку, ця показова акція не може бути оцінена ніяк інакше, окрім як порушення низки правил:

 • ВП:Імена користувачів — оскільки підпис має відповідати тим же вимогам, що й нікнейм
 • ВП:НЕТРИБУНА — оскільки ваша акція є винятково демонстрацією пози, і не має нічого спільного із творенням вільної енциклопедії
 • ВП:Не випробовуйте на міцність — оскільки подібною поведінкою ви тестуєте межі дозволеного, і межі реакції адміністраторів

Наступний ваш допис із подібним підписом буде однак виправлений. А ви дістанете блокування. І за випади та образи щодо користувачів також. Не знаю що змушує вас подібним чином діяти, тому мій обов'язок — попередити про можливі наслідки. --VoidWanderer (обговорення) 00:44, 10 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Сакське письмо[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Сакське письмо був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:52, 14 листопада 2018 (UTC)