Обговорення користувача:Slobozhanyn

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії! Welcome to Ukrainian Wikipedia![ред. код]

Ми раді бачити Вас у нашому спільному відкритому проекті і сподіваємося, що Ви візьмете участь у його подальшій роботі не тільки як читач, але і як дописувач!

Якщо Ви початківець, то радимо переглянути деякі корисні поради:

Якщо після прочитання у Вас залишились запитання або знадобилася допомога спеціальною порадою для перших кроків, то:


Кнопка підпису в новому оформленні

У Ваших репліках на сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис ніколи не ставиться.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Wikipedia:Babel or create your own to describe your language skills.
You can ask for further help at the Embassy. --Анатолій (обг.) 23:47, 21 грудня 2013 (UTC)

Тиждень Чернігівщини №2[ред. код]

Äggost-1.jpg

Доброго дня! Вітаю Вас із завершенням другого тематичного Тижня Чернігівщини! Хотів би подякувати Вам за Вашу участь у ініціативі і презентувати Вам цей віртуальний десерт, як подяку від мене. ) — Шиманський હાય! 04:11, 28 квітня 2014 (UTC)

Згущівка поштою[ред. код]

Moloko-2011-06.gif
Вітаємо!
У нас для Вас хороші новини — Ви стали лауреатом нагороди «Згущівка поштою»! Одного з місяців початку Вашої активної діяльності саме у Вас був найбільший баланс доданої інформації до Вікіпедії серед користувачів-новачків. В українській Вікіпедії прийнято дякувати за внесок віртуальним згущеним молоком, але «Згущівка поштою» — реальна.
Вітаємо і бажаємо нових звершень на теренах вікіпроектів!
-- Ата (обг.) 11:37, 9 березня 2015 (UTC)
Зверніть увагу! Вам необхідно перейти за цим посиланням і надіслати нам свою поштову адресу для отримання посилки.

Статус патрульного[ред. код]

Вітаю. За результатами обговорення вам надано статус патрульного. На сторінці обговорення було висловлено декілька зауважень (зокрема щодо оформлення джерел, файлів). Прохання їх врахувати. Невільне фото я допоміг вам оформити за допомогою шаблону {{ФП з ОДВ}}, аналогічні шаблони для інших невільних фото є у Категорія:Шаблони:Добропорядне використання. Також хочу зауважити, що вилучаючи радянську пропаганду зі статей, намагайтесь не вилучати фактичний матеріал. І зверніть, будь ласка, увагу на оформлення джерел. Зокрема це описано у Вікіпедія:Посилання на джерела та Довідка:Примітки. --yakudza 11:08, 29 червня 2019 (UTC)

Статус Файл:Погруддя Жукову у Харкові.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Погруддя Жукову у Харкові.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 15:13, 20 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харківщина»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харківщини і/або брали участь у вікізустрічах у цьому регіоні і/або іншим способом пов'язані із Харківщиною. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 14:57, 23 травня 2020 (UTC)

Запрошення до вікіпроєкту «Харків»[ред. код]

Ви отримали це повідомлення, бо вказали на своїй сторінці, що ви із Харкова і/або брали участь у вікізустрічах у цьому місті і/або іншим способом пов'язані із Харковом. Запрошення розіслали Aced і Kharkivian 15:01, 23 травня 2020 (UTC)

То що із джерелами?[ред. код]

Добрий вечір! То що із джерелами? Рік пройшов - відповіді немає. А питання Ви моє сховали. Навіщо? ;-( --Nickispeaki (обговорення) 17:46, 17 серпня 2020 (UTC)

Нікуди не годиться![ред. код]

Ладно, ви десь брали інформацію і додавали. Але що оце? Навіщо ви просто видаляєте інформацію? Ну, перейменували вулицю, ви не знаєте в яку, то навіщо викидати? Хай висить, поки не дізнаємося, яка там вулиця. Тим більше, що ви із номером будинку видалили! ;-(--Nickispeaki (обговорення) 22:27, 17 серпня 2020 (UTC)

Хронологія Ленінопаду (2020)[ред. код]

Доброго дня! Я бачу, ви займаєтеся цією статтею. Таке питання: є багато посилань на фейсбук DecommunizeUkraine, але може ви могли б додати поруч з ними згадки відповідних подій у ЗМІ? Для певності; це було б дуже доречно. -- Ата (обг.) 16:44, 14 жовтня 2020 (UTC)

Статтю Мельничук Микола Олегович необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Мельничук Микола Олегович, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 20 грудня 2020. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 18:22, 20 грудня 2020 (UTC),

О Верхней Слобожанщине[ред. код]

Здравствуйте! Прошу прощения, что пишу на русском языке: я из России и, к сожалению, плохо знаю украинский. Я обратил внимание на то, что вы правили статью о деревне Уразово Валуйского района Белгородской области. Возможно, вам будет интересен вот этот сайт, который я делаю и в котором есть раздел об украинском прошлом и настоящем Валуйского района: https://waluiki.ru/docs/ukraine/ Я регулярно пополняю этот сайт новой информацией... С уважением к вашей деятельности, --Samokhotkin (обговорення) 09:42, 28 лютого 2021 (UTC)

Щодо вулиць Терешкової та ин.[ред. код]

Вітаю. Писав Вам тут Обговорення:Вулиця Валентини Терешкової. Не знаю, чи ознайомились, бо без відповіді. Отже, пропоную Вам створювати окремі списки на подібні назви, а не запихати все в сторінки неоднозначностей, позаяк останні мають иньше призначення. Крім того, я розпочав обговорення Вікіпедія:Кнайпа (політики)#Перетворення сторінок неоднозначностей на списки, де арґументував свою позицію.--Юрко (обговорення) 11:52, 3 червня 2021 (UTC)