Обговорення користувача:Sodmy

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?
Увага!
Будь ласка, додавайте нові теми знизу. Додати…
71,85% Нам бракує лише 422 287 статей до 1 500 000
Лого української Вікіпедії
Залишилося ще 422287 статей
до 1,5 млн статей
в українській Вікіпедії.
Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.

Тут кожен бажаючий може створити нову статтю в УкрВікі[ред. код]


Патрулювання шаблонів[ред. код]

Вітаю! Будьте, будь ласка, уважнішими при патрулюванні шаблонів — відпатрульований Вами шаблон {{Команди української діаспори}} не відповідає ВП:ПАТ (нема підкатегорії Категорія:Шаблони). Дякую. --Baseобговореннявнесок 14:29, 14 серпня 2012 (UTC)

Доброго дня! Якщо я не помиляюсь, то там декілька загальних категорій було, а те що не всі — так то креативний процес автора. Дякую, що додали шаблонну категорію. Я думаю, що нічого страшного не сталося, Ви ж моє патрулювання відмінили, а своє поставили, тож проблем не має. Я теж іноді знімаю позначку в статті, коли бачу недоліки в патрулювані, дороблююю і патрулюю. Нормальний робочий процес, щоправда писати користувачам з цього приводу у мене часу не має. З повагою --Consigliere Обг 04:10, 15 серпня 2012 (UTC)


Запрошення до участі в місячнику авіації та космонавтики[ред. код]

--Stanislavovich (обговорення) 14:48, 2 вересня 2012 (UTC)

Підсумки[ред. код]

Будь ласка, не робіть порожніх розділів підсумків. Бот у такому разі сприймає обговорення як закрите та відправляє його до архіву — NickK (обг.) 10:46, 18 вересня 2012 (UTC)

Ок. Просто вже надто довго висять не підведені обговорення. Щодо під-розділів, то в мене була така думка, але я думав, що бот реагує не тільки на один параметр, а й ще на загальне закриття сторінки також. Зараз пишу нагадування у іншій формі. З повагою --Consigliere Обг 11:05, 18 вересня 2012 (UTC)

привіт)[ред. код]

вибачте, що турбую. маленьке запитання щодо порожніх категорій — краще ставити шаблон про перенаправлення на правильну назву? а не видаляти? --antanana 10:56, 22 вересня 2012 (UTC)

Вітаю! Справа в тому, що назви дуже подібні одна до одної і є ймовірність, що хтось знову створить таку категорію (незважаючи на її теперішнє вилучення), тому краще поставити редирект і всі наступні спроби будуть автоматично переходити на вашу категорію (бо категорія з подібним іменем вже існує і її не треба буде створювати і потім звільняти від файлів та ін.). Принаймні так робиться щодо категорій звичайних (див. тут). З повагою --Consigliere Обг 11:06, 22 вересня 2012 (UTC)
дякую) ту категорію бачила… просто подумала собі, що спорожнілі категорії потім ставлять на видалення… ще раз дякую) буду мати се на увазі надалі))) --antanana 11:10, 22 вересня 2012 (UTC)

Адміністратор[ред. код]

Вашу кандидатуру номіновано на адміністратора. Прохання підтвердити згоду тут.--Анатолій (обг.) 19:59, 19 жовтня 2012 (UTC)

Дякую, але я, з Вашої ласки, поки що відмовлюсь. --Consigliere Обг 02:21, 21 жовтня 2012 (UTC)
дуже шкода… :…( --antanana 07:19, 21 жовтня 2012 (UTC)

Тиждень країн та столиць[ред. код]

--Lystopad (обговорення) 20:39, 21 жовтня 2012 (UTC)

Вікіпедія:Вікізустрічі/72[ред. код]

Пропоную написати кілька слів для документування цієї Вікізустрічі. --Perohanych (обговорення) 05:15, 23 жовтня 2012 (UTC)

Добрянський & Добрянські & Добрянське[ред. код]

Шановний Sodmy! Читаю статтю Добрянські: цей рід походить від Добрі в Саноцькій землі та з Добжан (Добряни) на Львівщині. Мені здається, що Добрянка абсолютно чужорідне слово. За такою логікою (подібний по звучанню, варто залишити) можна ще десяток слів з коренем Добрян (Добжан) увіткнути. Можливо, я помиляюся, то наведіть свої аргументи. — Юpiй Дзядuк в), 14:42, 2 листопада 2012 (UTC).

Вітаю! На мою думку в розділі «Див. також» слід розмішувати не тільки тотожні за смислом поняття а й просто співзвучні (зрозуміло, що в розумних межах), це значно підвищує зв'язність Вікіпедії та полегшує навігацію (пошук). Щодо багатозначності Добрянка, то там є також така стаття — Добрянка (гміна Бірча) у Перемишльському повіті в теперішній Польщі, що також належить до Галичини і цілком підпадає під Ваші критерії, хоча повторюсь, мої дії продиктовані були насамперед першою причиною. З повагою --Consigliere Обг 19:47, 2 листопада 2012 (UTC)
Щодо співзвучності, то, на мою думку, межею для неї має бути значна семантична спорідненість. У даному випадку, село Добрянка (гміна Бірча) підпаде під мої критерії, якщо хтось із Добрянских / Добжанських мав відношення до цього села. Ви певні у цьому? Тоді наведіть АД, будь-ласка. — Юpiй Дзядuк в), 20:05, 2 листопада 2012 (UTC).
Можливо читачам, читаючи про Добряни на Львівщині, звідки походять Добрянські, буде цікаво подивитись і про Добрянку. Крім того мене трохи дивує, що посилання на «Добрянське» Ви вилучати не хочете, хоча там такий же зв'язок з Добрянськими, як і у Добрянки. Взагалі я вважаю, що наявність там посилання на «Добрянка» нічого поганого не принесе (див. моє перше пояснення). З повагою --Consigliere Обг 21:43, 2 листопада 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті Юрій-Болеслав Тройденович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Юрій-Болеслав Тройденович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 18:09, 12 листопада 2012 (UTC)

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

 1. Національний банк України (будівля)
 2. Азанія (Сомалі)

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:59, 15 грудня 2012 (UTC)

Шаблон Edited в статті ПВХ-профіль[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті ПВХ-профіль був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:19, 24 грудня 2012 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику Швеції[ред. код]

--Glorin (обговорення) 11:42, 9 січня 2013 (UTC)

Редагування чужих реплік[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, у майбутньому утримайтеся від такого. --DixonD (обговорення) 06:12, 14 січня 2013 (UTC)

Вітаю! Зазвичай я такого не роблю, але тут один користувач прямо звинувачував іншого перед спільнотою у не досить відомих термінах — важко зрозуміти, що то за чат і який він має стосунок до Вікі, тож довелось провікіфікувати. А вікімавпа просто під руку попалась, дуже вже колоритне те слово «мавпувати».))) З повагою --Consigliere Обг 13:07, 15 січня 2013 (UTC)
Просто додаєте репліку від свого імені замість редагування чужих. У нашій Вікіпедії можуть війни бути через "див." замість "дивіться", а ви тут вікіфікацією зайнялися чужих повідомлень Face-smile.svg --DixonD (обговорення) 18:15, 15 січня 2013 (UTC)

Запрошення до тижня українсько-македонської співпраці[ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо до участі у тижні українсько-македонської співпраці. Прохання реєструватися в таблиці учасників і формувати списки статей. З повагою, --Jbuket (обговорення) 14:54, 14 січня 2013 (UTC)

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:40, 25 січня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Кубані[ред. код]

--TheLotCarmen (обговорення) 23:50, 7 лютого 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Ізвод[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Ізвод був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 21:38, 15 лютого 2013 (UTC)

Шаблон:Понад 10000 редагувань[ред. код]

Прошу Вас внести в "Шаблон:Понад 10000 редагувань" аналогічний запис як "Шаблон:Понад 5000 редагувань" для легкої перевірки інформації - редагувань. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 13:33, 19 лютого 2013 (UTC)

Вітаю! Ви при редагуванні не написали в шаблоні код «info=», тому воно у Вас і не працювало, тепер додайте і перевірте. А взагалі я вважаю, що там таке посилання не потрібне, воно робить шаблон надо «важким», я і у 5000-чах його вилучив би, але не хочу на це витрачати час. Такі посилання краще ставити на особистій сторінці напряму, а не у користувацькому шаблоні. З повагою --Consigliere Обг 04:15, 20 лютого 2013 (UTC)
Дякую за поміч. Вважаю зручним є така інформативність: зі сторінки користувача (одразу - без зайвих рухів і витрати часу). І перевірити любий лічильник можна би у любого користувача "бєспрєдєльщіка", тим самим стимулюючи його чесність, відсіюючи непотріб - лишаючи реально старанних дописувачів. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 08:23, 21 лютого 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Сирець (річка)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Сирець (річка) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 09:48, 4 березня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Білорусь[ред. код]

Запрошую взяти участь у розвитку Вікіпедія:Проект:Білорусь. З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 18:04, 6 березня 2013 (UTC)

Франциск[ред. код]

Запрошую ознайомитися з ВП:НВ --Perohanych (обговорення) 13:14, 14 березня 2013 (UTC)

Ок. Мені тільки не зрозуміло, чому Ви папу поставили першим у списку, бо список складений за роками життя і логічно було б папі бути найнижчим. З повагою --Consigliere Обг 15:02, 14 березня 2013 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--Krupski Oleg (обговорення) 14:02, 14 березня 2013 (UTC)

Статтю Фреда Лута номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Фреда Лута, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 квітня 2013. Basio (обговорення) 16:48, 4 квітня 2013 (UTC)

Про кольори[ред. код]

Не зрозумів зміни кольорів. LightSteelBlue1 у мене у Файрфоксі 21 показується як темно-синій, на такому фоні синіх літер назви клубу не видно. Щодо червоного і оранжевого пояснюю: з групи А команди виходять до групи 1 (зелений) або 3 (рожевий), з групи Б — до групи 2 (зелений) або групи 4 (рожевий), після зміни регламенту додався ще один колір — wheat. як додатковий. Ним позначена 3-а група, а не 4-а, бо 4-та — це скажімо так «своя» група, тобто та, в яку мала би вилітати команда (інакше за вашою логікою для груп 1 і 2 теж треба було різні кольори робити). Тобто власне, якби не було змін до регламенту, то 4-а група була би рожевою, тому вона і залишилася рожевою після змін. Зрозуміле пояснення?--Анатолій (обг.) 14:07, 1 червня 2013 (UTC)

(вже втретє переписую.) Вітаю! У мене опера (остання версія) і всі кольори видно нормально, букви гарно читаються, можливо тобі треба перевірити налаштування монітора/відеокарти. Якщо проблема із відображенням то треба всього-навсього підібрати «інший не подібний» колір, а не займатись відкочуванням редагування. Там не має червоного кольору, а є рожевий (pink) і також не має оранжевого кольору, а є колір пшениці (wheat), він світліший за оранжевий (див. Довідка:Кольори).
Мені логіка зрозуміла, що зеленим позначено групи 1 та 2 (для переможців), а рожевим групи 3 та 4 (для вилетівших). Але ці зміни регламенту все наплутали, тож тепер, коли три клуби припинили виступати, було введено ще один додатковий колір (#cccccc), щоб їх позначити і відповідно у групі Б також треба було ввести додатковий колір для тих, хто перейшов у 3-тю групу (у тебе це wheat). Але коли дивишся на ці кольори у таблицях груп А та Б, то логічно було б мати однакове кольорове позначення у статтях для груп 1, 2, 3, 4 (бо вони вже перемішані, через 3-тю групу). Тому пропоную цього разу відступити від традицій та прийняти мій варіант, враховуючи, що вже й так було введено два додаткових дольори, які не передбачались, крім того — опис у статті стає коротшим, бо легенда для таблиць стає одна, і текст легше сприймається.
Таким чином пропоную залишити цю статю у моїй версії, саме через неї я почав редагувати, а цю статю також у моїй версії, бо вона пов'язана із першою. На зміні світлозеленого кольору на світлосиній, я не наполягаю (це я написав, щоб вже у кожної групи був свій колір), а от рожевий та пшеничний треба обговорити.
І не спіши писати у статях, що мені все пояснив, створюючи тим самим подібність моєї згоди із твоїми редагуваннями, поки ми тут не домовились. Поки не буде спільного рішення, я розглядаю твої редагування, як війну редагувань (не тому, що я різкий у висловлюваннях, а тому, що я знаю твій стиль роботи), що є неприпустимим. З повагою --Consigliere Обг 15:03, 1 червня 2013 (UTC)
У моїй версії легенда була в кожної групи незалежною, тому і моя логіка правильна, якщо ж ви об'єднуєте легенду в одну для двох груп, тоді дійсно треба для кожної групи свій колір, але чи треба об'єднувати легенду в одну? Ну а щодо відкотів, то власне я відкотив до «доконфліктної» версії.--Анатолій (обг.) 15:11, 1 червня 2013 (UTC)
Пишу на «ти», бо вже з тобою трохи знайомий, але якщо наполягаєш, можу й на «Ви». В цій статті всі групи знаходяться у одному розділі, через що виникає відчуття плутанини із кольорами, тому я і зробив спільну легенду та виправив іншу статтю за подібністю.
Що Ви з нею будете робити? Я пропоную цей варіант. --Consigliere Обг 15:45, 1 червня 2013 (UTC)
А ну в загальній статті певно можна і так, тільки колір для другої групи обрати інший. А щодо статті про другу лігу, то, наскільки я пам'ятаю, в минулих чемпіонатах я писав окремі легенди для кожної групи. Тож не бачу причин відступати від традиції в цьому. P.S. А взагалі щодо кольорів у мене була ідея їх поміняти всюди, бо ті числові кольори важко запам'ятати (принаймні для мене легше, коли назви словами), також зазвичай в інших Вікіпедіях для підвищення в класі/чемпіонів використовують зелений, у нас чомусь споконвіку синій, а ще для вищої ліги там оті кольори відтінків червоного дуже схожі; але все не знайду на це часу, а ще є знайдеться користувач, який почне це все відкочувати…--Анатолій (обг.) 17:03, 1 червня 2013 (UTC)

Золотовалютні резерви НБУ[ред. код]

Може, все ж варто створити окрему статтю? Ну не місце цьому «іконостасу» в статті про НБУ. Навіть згорнутому ) Є перспективи появи нових «іконостасів».----Олекса Юр 13:13, 5 червня 2013 (UTC)

--Consigliere Обг 10:09, 7 червня 2013 (UTC)

Шаблони.[ред. код]

Доброго дня, Дмитре! Ми на вікізустрічі у Регіоньюз познайомилися. Треба Ваша допомога у кількох шаблонах, якщо Ваша ласка. Перший - Шаблон:Паровоз. З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 12:04, 10 червня 2013 (UTC)

Перекладав із російської, але щось у мене не вийшло його до пуття зробити. Буду вдяний за допомогу. Я ще, якщо розповісти, як треба робити (де я помилився) Ну і ще кілька шаблонів є. Наприклад, ось цей - Шаблон:Мотоцикл

Бердинських Олександр Анатолійович[ред. код]

У нас, здається, окремих КЗ для журналістів немає. Персонаж — маститий журналіст, неодноразово редактор, профільна інтернет-періодика — чим не АД.----Олекса Юр 13:40, 13 червня 2013 (UTC)

Вітаю! Я, принципово, не проти статі, просто додайте туди авторитетні джерела, щоб підкріпити статтю. А фрази типу «піонер ділової періодики» взагалі навіть не енциклопедичні (див. ВП:СТИЛЬ). У людини найбільше досягнення це шеф-редактор періодичного видання, що, на мою думку (і на ВП:БІО) без підтвердження інших досягнень у джерелах, не є прямим критерієм попадання в енциклопедію. З повагою --Consigliere Обг 07:29, 15 червня 2013 (UTC)
А шеф-редактор інформаційного агентства «Українські новини»?----Олекса Юр 10:57, 15 червня 2013 (UTC)
Нє, ну я бачив це, ну а що він такого зробив, щоб про нього писати у електронній енциклопедії людства, крім того що займав посаду шеф-редактора двох ЗМІ (одному з яких, доречі, усього два місяці)? Проясню свою думку. Для вас як людини, пов'язаної із журналістикою, видається значимим керівник (топ-менеджер або «шеф-редактор») компанії (ЗМІ), а для мене це не є очевидним. З таким впевненням можна написати сотні тисяч статей про всіх топ-менеджерів компаній в Україні (і не тільки) з інших напрямків людської дяльності. Але, що саме цікаве, так ніхто не робить, тож напевно і Ваш предмет статті, не є значимим. - це було доведення від оберненого. Тому прошу додати у статтю інформацію про значимість особи, якщо така є.
Також прошу уважно прочитати «ВП:НТ, п.6 та 7» і «ВП:НЕКАТАЛОГ п.2» - «Біографічні статті припустимі тільки про осіб, які достатньо відомі своїми досягненнями (див. Критерії значимості персоналій). Менш відомі особистості можуть бути згадані в тематичних статтях про предмети, до яких вони мають відношення. Існують проекти Вікілюди та Родовід, спеціально створені для розміщення генеалогічних і біографічних даних про всіх людей. Натомість, Вікіпедія для цього не призначена».
Така ж ситуація зі значимістю у статті Непомнящий Олексій Сергійович - людина декілька місяців на посаді головного редактора газети, якій самій два місяці, яка тут є енциклопедична значимість? З повагою --Consigliere Обг 13:25, 15 червня 2013 (UTC)
Знаєте, дехто і на посаді Президента України умудряється нічого не робити. Згідно Вашої логіки можна сміливо видаляти більшість біографічних статей у Вікі. Чому Ви так прискіпливо цікавитися написаними мною - ми з Вами чудово знаємо. Але ж це неконструктивно. Ви ж чудово розумієте, що обидві персоналії є значимими і це неважко довести. А в цей час в УкрВікі продовжують існувати тисячі (якщо не 10-ки тисяч) страшних стабів, автори яких, правда, не так переймаються золотовалютними резервами, як я.----Олекса Юр 11:18, 17 червня 2013 (UTC)
Я звернув на Вас увагу через те, що Ви маючи права патрульного УкрВікі іноді робите редагування, які не заслуговують на затвердження у якості «переглянутих» і намагаюсь Вам пояснити це, як можу, на Ваших статтях як прикладах (де Вам, на мою думку, буде найбільш зрозуміло). Справа ще й у тому, що будь-яке редагування патрульного є перевіреним (за виключенням деяких ситуацій), тому статті навіть без Вашого бажання отримають такий статус. Щодо стабів, то автори тих десятків тисяч не є патрульними, тому ця проблема не така гостра. У моїх розмовах з Вами я постійно даю посилання на деякі стандарти редагування (правила та поради) і сподіваюсь, що Ви їх будете дотримуватись. Ось і все. Якщо на даному етапі це для Вас важко, то я пропоную Вам перейти за власним бажанням на деякий час у статус автопатрульованого, а після — знов повернутись в патрульні. З повагою --Consigliere Обг 11:46, 17 червня 2013 (UTC)
Ок, припускатиму Ваші добрі наміри. Правил дотримуватися - звісно, поради мене цікавлять мало. Ви розбудили в мені бажання брати участь у їх розробці і обговоренні. Так не хотілося б, щоб УкрВікі перетворилася на видалянський анклав типу російської... Стосовно Ваших зауважень - давайте не будемо формалістами. Адже я також можу пройтися по Вашому внеску - не полінуюсь, повірте. Ви вже назвали поради правилами, тож і відпатрульовані сторіночки з фірмовими подвійними примітками і "зіркою з крапкою" можуть знайтися. Давайте робити щось корисне, а не сповідати один одного. Устав патрульно-постовой службы ще раз вивчу назубок і більше не хуліганитиму (хоч і не хуліганив, відверто кажучи). Для мене важкого нічого немає. Сподіваюся, для Вас теж (щось Ви так перейнялися долею тих нещасних золотовалютних резервів - мені аж страшно стало).----Олекса Юр 14:39, 17 червня 2013 (UTC)
А Ви думали мені цікаво відслідковувати Ваші дії — це вимагає багато часу, якого мені шкода, краще я цей час витрачу на власні редагування. Щодо імплементації проектів правил, то раджу запастись великим терпінням, бо це не так легко, як здається (мені, якщо чесно, така робота трохи нудна). Якщо треба буде допомога із участю в обговореннях та голосуваннях серед спільноти — звертайтесь, я візьму участь. А загалом, я з Вами згідний — давайте робити корисне. Наснаги Вам! З повагою --Consigliere Обг 15:42, 17 червня 2013 (UTC)
Навзаєм! Дякую )----Олекса Юр 06:26, 18 червня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Стиль[ред. код]

Пане патрульний, Ви це називаєте правилом? )----Олекса Юр 11:10, 17 червня 2013 (UTC)

Я наполягаю на тому, що ВП:Стиль не є правилом. Тому прошу Вас не псувати статті, де я є основним автором. Тим паче так: == Джерела == * . == Посилання == Виглядає якось трішки… Дивно, хіба ні?----Олекса Юр 11:25, 17 червня 2013 (UTC)

На жаль в УкрВікі є ще багато над чим працювати, але все ж таки рівнятись треба на ВП:ПП (і там є посилання на ВП:Стиль). Чисто формально Ви праві, але поки що кращого нічого не має (алгоритм такий — якщо не має офіційно затвердженого правила, то дослухаємось рекомендацій). До речі якщо у Вас є бажання, то можете через спільноту провести затвердження «ВП:Стиль» правилом. З повагою --Consigliere Обг 11:29, 17 червня 2013 (UTC)
Цікава ідея. А заодно і джерела з посиланнями об'єднаємо.----Олекса Юр 11:37, 17 червня 2013 (UTC)
В них різне призначення («бібліографія» та «інтернет-ресурси»), тому сенсу їх об'єднувати не має. З повагою --Consigliere Обг 11:50, 17 червня 2013 (UTC)
Є статті, у яких джерел в бібліографічному розумінні взагалі бути не може. А посилання - поняття чисто технічне. З іншого боку, а чому посилання на статтю в інтернет-ЗМІ не може бути джерелом? І навіщо посилання, яке не є джерелом? І навіщо джерело, на яке нема посилання. Смешались в кучу кони, люди. Розділяти джерела і посилання - безглуздо.----Олекса Юр 14:43, 17 червня 2013 (UTC)
Так є такі статті, але вони в основному про тривіальні речі.
 • Посилання може бути джерелом, якщо воно друковане, наприклад (тобто дається посилання на елетронний варіант друкованого джерела).
 • Посилання, які не є джерелом у прямому сенсі, додаються у розділ «Посилання», тому що вони також важливі. Інтернет штука мінлива, сьогодні є сторінка, а завтра її вже може не бути, це має назву «биті лінки/посилання» (така ситуація була, коли Ваш колега вилучив шматок тексту в статті НБУ).
 • Джерела, на які не має посилання, потрібні тому, що вони не присутні в Інтернеті явним способом (тобто тільки, наприклад, друковані), але в бібліотеці, наприклад, їх легко можна знайти за вказаними данними.
  Сподіваюсь, пояснив доступно, і ніякої плутанини тут немає. З повагою --Consigliere Обг 15:32, 17 червня 2013 (UTC)

Національний банк України[ред. код]

--Consigliere Обг 12:00, 17 червня 2013 (UTC)

Gliese 667 C[ред. код]

Добрий день! Не написати стаб про це зірку en:Gliese 667 C для порталу Поточні події--Many baks (обговорення) 18:01, 7 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Золотовалютні резерви Національного банку України[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Золотовалютні резерви Національного банку України був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:22, 18 липня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Українська буржуазія[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Українська буржуазія був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 02:03, 20 липня 2013 (UTC)

Стосовно форми «Динамо»[ред. код]

Чудово, що ви створили нову форму File:Kit body dynamoKyiv2013.png, проте блакитний на ній надто блакитний. В оригіналі він майже білий Пруф. Крім того синій більше схожий на фіолетовий і зовсім не співпадає з кольором на шортах. А має бути однаковим. Чи не могли б Ви цей файл переробити та перезалити, щоб він був ближче до реальності. --YarikUkraine (обговорення) 21:38, 21 липня 2013 (UTC)

Вітаю! Перезалив зображення із новим балансом кольорів. З повагою --Consigliere Обг 11:44, 22 липня 2013 (UTC)
А чого Ви втретє перезалили і знов повернули старі кольори? Друга версія була чудова. --YarikUkraine (обговорення) 12:39, 22 липня 2013 (UTC)
Там якийсь збій системи, в мене то нормально відображаються кольори, то ні. Зараз напишу до Агонка, може подивиться. Насправді друге та третє зображення однакові. З повагою --Consigliere Обг 13:24, 22 липня 2013 (UTC)
Можливо це пов'язано із браузером, в мене Опера вер.12. З повагою --Consigliere Обг 14:17, 22 липня 2013 (UTC)

Голосування щодо денонсації конкурсу «Галерея Слави Сходу України та Півдня Росії» з боку Української Вікіпедії[ред. код]

Запрошую висловити власну думку. --Bulka UA (обговорення) 19:53, 24 липня 2013 (UTC)

Резонанс вікіпедійних подій з вашою участю у медіа[ред. код]

У Кнайпі запропоновано обговорити проект коментаря спільноти Вікіпедії на публікацію Радіо Свобода, у якій згадують, зокрема, і вас. Ваша думка буде дуже корисною у цьому обговоренні. З повагою, Юрій Булка (обговорення) 14:51, 31 липня 2013 (UTC)

Відписався. З повагою --Consigliere Обг 21:32, 31 липня 2013 (UTC)

зміни в шаблоні ГС2013[ред. код]

доброго дня. не дуже розуміюся в шаблонах, але тепер шаблон ГС2013 змінився (наприклад): вилазить зайва інформація про поля з ім'ям користувача та назви номінацій стали червоними посиланнями. перед цим з шаблоном працювали Ви. можливо, Ви знаєте, що поміняти, щоби шаблон відновився? щасти. --ursus (обговорення) 05:58, 5 серпня 2013 (UTC).
p.s. із зайвою інф. про користувача розібрався (там, де було "учасник", треба було поміняти на "користувач". у всіх статтях, де так було, поміняв). а з червоними посиланнями розбиратися на візьмуся). ursus.

красно дякую! все тепер красиво. --ursus (обговорення) 20:04, 8 серпня 2013 (UTC)
Вітаю! Там просто є деяка неузгодженість — в одному місці (наприклад тут) номінації пишуться з великої литери в іншому (див. тут) з маленької. Я переробив назви категорій, це було менш «болісно», ніж перероблювати статті про конкурс. З повагою --Consigliere Обг 20:13, 8 серпня 2013 (UTC)
дякую. як розумію, категорії виявилися чутливими до регістру. --ursus (обговорення) 21:05, 8 серпня 2013 (UTC)

Пляжний футбол[ред. код]

Доброго часу! Помітив, що серед твоїх зацікавлень є футбол. То, може, буде цікаво прийняти участь у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Тиждень пляжного футболу (31 серпня—11 вересня).

Коротко обґрунтування таке: за місяць наша збірна бере участь у фінальній частині Кубка світу з пляжного футболу і це, напевне, приверне увагу інтернет-користувачів. Щоб Вікі була підготовлена до тої уваги, мусимо привести до ладу вже створені статті на цю тематику та написати кількадесят нових.--fed4ev (обговорення) 16:06, 18 серпня 2013 (UTC)

Якщо чесно, то я в таких конкурсах майже не беру участь, в мене не вистачає вільного часу на «посилену» роботу в тематичних тижнях, тому дякую. А футболом цікавлюсь, але в різному ступені щодо різних тем. З повагою --Consigliere Обг 17:44, 18 серпня 2013 (UTC)
Дякую за відповідь, натхнення вам!--fed4ev (обговорення) 18:26, 18 серпня 2013 (UTC)

Вікіпедія:Заявки на статус автопатрульованого[ред. код]

Вітаю! Пишу щодо ред.№ 13194130. А хіба той текст, який ви повернули, є затвердженим? Мені здається, що це просто робоче повідомлення: додав його ще два роки тому NickK; наскільки я розумію, він ніде його не обговорював. Тому, на мою думку, логічніше було б актуалізувати те повідомлення, щоб не заплутувати користувачів. --Acedtalk 08:16, 19 серпня 2013 (UTC)

І Вам доброго дня! Та сторінка вже більше року «вісить» і нікому до неї не має діла (На мою думку, зараз потрібно зберігати «статус кво» на основній сторінці, а всі пропозиції давати на СО). Тому треба як найскоріше виробити вимоги до АПАТ та завершити обговорення пропозицій на СО, щоб користувачі могли вже працювати. Від того, що ми (спільнота Укрвікі) «тягнемо» із широким (масовим) наданням прав АПАТ, нікому користі не має. З повагою --Consigliere Обг 09:53, 19 серпня 2013 (UTC)
На сторінку ВП:ЗСАП є посилання з ВП:ПАТ, що робить її популярною серед недосвідчених користувачів, які хочуть номінуватися на автопатрульованого (тепер, після уточнення в ВП:ПАТ, сподіваюся, їх буде менше). Вони й виконують вказівки з ВП:ЗСАП (наприклад, дивіться найновішу заявку на ВП:ЗСП), не знаючи, що вони застарілі. Безумовно, треба прийняти правило і нарешті почати надавати статус автопатрульованого масово, але весь мій досвід роботи у Вікіпедії каже мені, що це відбудеться не так швидко, як хотілося б. Тому пропоную для початку хоча би привести те повідомлення у відповідність до практики. --Acedtalk 10:28, 19 серпня 2013 (UTC)
Якщо Ви цю тему вже «підняли з попелу», то чого б її не довести до логічного кінця, тобто не завершити прийняттям вимог до користувачів АПАТ. Я сам починав те обговорення вимог, але без підтримки інших користувачів все заглохло. Тепер нас вже двоє. Крім того я вважаю, що коли ми (спільнота УкрВікі) будемо постійно відкладати прийняття вимог, то зрозуміло, що нічого не приймемо і будемо змушені писати якісь тимчасові попередження та вказівки. Тому, давайте вже приймати вимоги і працювати. З повагою --Consigliere Обг 08:29, 20 серпня 2013 (UTC)

Житняков, Михайло Єгорович[ред. код]

Здравствуйте. Отпатруліруйте будь ласка сьогодні створену статтю Житняков, Михайло Єгорович. З повагою. --Zavarych (обговорення) 08:35, 27 серпня 2013 (UTC)

Запрошення до участі у Тижні Чорного моря[ред. код]

Статус файлу Файл:Draw cup 1-8 2013-14.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Draw cup 1-8 2013-14.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити. RLuts (talk) 21:27, 20 жовтня 2013 (UTC)

Вітаю! Обґрунтування дописав. З повагою --Consigliere Обг 01:35, 21 жовтня 2013 (UTC)

Вікіконференція-2013[ред. код]

Запрошуємо взяти участь у Вікіконференції, яка проходитиме 2-3 листопада у Вінниці. Прохання долучатися на сторінці конференції. Якщо виникнуть додаткові запитання, будь-ласка звертайтесь до мене. З повагою, --visem (обговорення) 20:32, 27 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон Edited в статті Болохівці[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Болохівці був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 20:16, 30 жовтня 2013 (UTC)

Шаблон:АрхД[ред. код]

Прошу вашої поради і допомоги для укрвікі у настройці Шаблон:АрхД (шаблон Архівні Джерела) за прикладом рос. "Шаблон:АрхИ" (шаблон Архивные Источники). Шаблон:АрхД видає запис "Необхідно надати параметр назва архіву= у шаблоні {{Архівні матеріали}}.. Ф. 2. Оп. 3. С. 4. А. 5. 6 а.", якщо зробити запис за документацією з росвікі "АрхД|НІАБ=1|фонд=2|опис=3|справа=4|аркуш=5|аркушів=6}} (це аналог строки "АрхИ|название архива=|фонд=|опись=|дело=|лист=|листов=" з "Шаблон:АрхИ" росвікі). З повагою --Krupski Oleg (обговорення) 15:38, 21 грудня 2013 (UTC)

Вітаю! Там все нормально, просто параметр «|назва архіву=» є обов'язковим, без якого шаблон не працює. Також прошу написати до цього шаблону документацію, щоб інші користувачі могли ним користуватись без особливих незручностей. З повагою --Consigliere Обг 13:03, 31 грудня 2013 (UTC)
Дякую. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:21, 2 січня 2014 (UTC)

Шаблон:cite web у Вікісловнику[ред. код]

Прошу вас зробити необхідне для роботи Шаблон:cite web у Вікісловнику (Шаблон:cite web) для відображення електронних джерел. З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:16, 2 січня 2014 (UTC)

ВІтаю! Напевно Ви вже бачили ситуацію із цим шаблоном, але на всякий випадок повторю. Вам написав один з адмінів Вікісловника — «шаблон тут непрацюватиме, бо нема відповідних модулів». З повагою --Consigliere Обг 15:13, 9 січня 2014 (UTC)

Шаблон:Картка:Семінарія[ред. код]

Вітаю! В першому випадку треба було створити наш аналог шаблону з російської Вікіпедії — {{Рік заснування}}, червоне посилання пропало і шаблон повинен автоматично працювати, але я не зміг перевірити, чи дійсно він працює з датою, так як написано в документації (не бачу сортування, можливо треба оновитись. Напевно він працює тільки для статей або не працює зовсім.). В другому випадку все зараз працює, можливо для бачення змін, Ви не оновили сторінку (наприклад через кнопку «F5»). З повагою --Consigliere Обг 15:10, 9 січня 2014 (UTC)

Статтю Українська буржуазія необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Українська буржуазія, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою,

Dghooo (обговорення) 09:22, 1 лютого 2014 (UTC)

Прохання відрегулювати шаблон[ред. код]

Прошу відрегулювати:
1) в "Шаблон:Геокар" не відображається інф. з документації (Шаблон:Геокар/документація ; Шаблон:Геокар/doc ; Шаблон:Геокар/Документація).
2) в "Шаблон:Геокар/doc" червоним кольором видає наступну інф. «Координати: Параметр: "scale=" має бути "scale:"» та «Помилка скрипту». Так само воно видало в шаблонах "Шаблон:Кратер" та "Шаблон:Водне джерело".
3) Прошу вас для статті Кустодія Святої Землі відрегулювати шаблон "Шаблон:Релігійна організація", щоби відображалися рядки з інф.

 • голова (його посада) - (щоби вписати «кустод»),
 • друге - титул (титул_голови, іменування голови Кустодії «гвардіан»),
 • третє - щоби можна було окремо його ім'я вказати (П'єрбатіста Піцабала),
 • четверте - щоби відображалася інф. «вікісховище» (унизу),
 • наступне девіз - гасло організації (згори),
 • мета_утворення - після рядків про "ім'я засновника" та "дати заснування",
 • типи_членів - після "чисельність членів".
 • Чомусь у рядку "країн" появився дубляж запису з "адреса".

4) Прошу також - щоби Шаблон:Водойма відображав (напр. у статті Сілоамська купіль) саму верхню панель з рядком зі словом «водойма» в одному тілі (рівно і симетрично), як в БелВікі be:Фантан Трэві (та додати в Шаблон:Водойма - рядок для відображення «Вікісховище»).
5) Шаблон:Пустеля також (видно - і в статті Юдейська пустеля, Сахара): пишу "Помилка скрипту" і т.п..
З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 19:05, 3 лютого 2014 (UTC)

Вітаю!
 • перший пункт зробив. Я детально не розбирався у темі шаблону, просто підправив оформлення.
 • по другому пункту поки не могу знайти в чому помилка.
 • по третьому частково.
 • по четвертому та п'ятому треба розбиратись в нюансах укр.вікі шаблонів, вони вочевидь не співпадають на 100% в російськими. В мене зараз часу особливо на це не має.
  З повагою --Consigliere Обг 15:28, 21 лютого 2014 (UTC)

Шаблон:Борітеся - поборете![ред. код]

Вітаю!
Може Ви й маєте рацію, але я робив шаблон під свої очі з окулярами. Розумію, що молоді очі можуть бачити краще.--Ejensyd (обговорення) 13:32, 22 лютого 2014 (UTC)

Вітаю! Усі користувацькі шаблони мають бути стандартного розміру і тільки, якщо вміст не дозволяє, то більше. В мене вийшло цей шаблон «всунути» в приблизно стандартні рамки, тому я й зробив так. Раніше шаблон був трохи завеликий. З повагою --Consigliere Обг 06:20, 8 березня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

--ZZZico (обговорення) 13:05, 08 березня 2014 (UTC)

Запрошення до проекту Польща[ред. код]

--Pan Karlowski (обговорення) 16:56, 21 червня 2014 (UTC)

Прошу допомоги[ред. код]

NATO OTAN Insignia.svg Запрошення до участі у конкурсі «Пишемо про НАТО»[ред. код]

Доброго дня. Судячи з шаблону {{Проти НАТО}} на вашій сторінці користувача, Ви знаєте що таке Північноатлантичний альянс і активно виступаєте проти можливого приєднання України до нього. На жаль, за даними Фонду «Демократичні ініціативи» дві третини українців не обізнані з тим, що таке НАТО, і потребують інформації про цю організацію. Підвищити обізнаність суспільства про структуру, історію, діяльність Північноатлантичного Альянсу, співробітництво України з НАТО, стосунки Альянсу з іншими державами й міжнародними організаціями покликаний конкурс «Пишемо у вікіпедію про НАТО», який проводитиметься з 4 липня. Запрошуємо долучитись до написання неупереджених енциклопедичних статей про Альянс. Свідомий вибір робить той, хто озброєний знаннями. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 19:02, 28 липня 2014 (UTC)

Шаблон:Закладинки[ред. код]

Прошу редагувати Шаблон:Закладинки, оскільки в РосВікі працює він (ru:Шаблон:Закладки), а в УкрВікі відображає тільки посилання на «Проект» без «Портал» Портал:Аніме та манґа/Закладинки (напр. в Портал:Аніме та манґа). З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 19:07, 28 серпня 2014 (UTC)

Запрошення[ред. код]

питання щодо додавання картинок опублікованих в інтернеті[ред. код]

Допоможіть будь ласка, додати картинки, які були опубліковані в інтернеті до статті у Вікі згідно з Сумлінне використання і Вікіпедія:Добропорядне використання стаття: Блакитна стрічка (судноплавство) картинки, наприклад: http://1.bp.blogspot.com/-REX0lWlCkrE/T0aRieDot5I/AAAAAAAACi8/YaDrUNSgdQM/s1600/Blue+Riband.png http://1.bp.blogspot.com/-REX0lWlCkrE/T0aRieDot5I/AAAAAAAACi8/YaDrUNSgdQM/s1600/Blue+Riband.png http://cs616226.vk.me/v616226452/18794/Ev4KhzD1AKQ.jpg http://www.bluebird-electric.net/bluebird_images/Harold_K_Hales_Blue_Riband_Atlantic_Trophy_1935.jpg

Дякую --Retro917 (обговорення) 18:19, 5 листопада 2014 (UTC)

Запрошення до участі у місяці українського футболу[ред. код]

--Glorin (обговорення) 17:22, 17 березня 2015 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Грамотність[ред. код]

Привіт! Ви були зголосилися бути консультантом у мовних питаннях у вікіпроекті «Грамотність». Я започаткував розділ кнайпи Вікіпедія:Кнайпа (мовна консультація). Будь ласка, можете додати цю сторінку до списку спостереження --MaryankoD (обговорення) 17:37, 8 квітня 2015 (UTC)

Обговорення об'єднання проекту Біологія і порталу Біологія[ред. код]

Доброго дня. Оскільки Ви є (чи колись були) учасником проекту Біологія, інформую Вас що розпочалося обговорення пропозиції об'єднати проект:Біологія і портал:Біологія (оскільки портал:Біологія зовсім втратив свою активність). Будь ласка, візьміть участь в обговоренні цього питання тут. Дякую. --Helixitta (обг.)

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в астрономічному тижні[ред. код]

MediaWiki message delivery (обговорення) 19:24, 13 червня 2015 (UTC)

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Центрування шаблону на порталі[ред. код]

Прошу вас центрувати присутню групу «Related portals 2» у рубриці «Прикордонні держави» на «Портал:Україна». З повагою --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 09:55, 7 липня 2015 (UTC)

Запрошення взяти участь у другому тижні біології[ред. код]

--Helixitta (обг.) 17:45, 10 липня 2015 (UTC)

Список довгожителів серед романістів фантастики тощо[ред. код]

До До Sodmy Вітаю! Якщо вам цікава фантастика чи важлива кількість цікавих та нешаблонних статей у вікіпедії, прошу вас допомогти з рятуванням 5-ти статей з фантастики, над якими я працюю. обговорення номінацій за 11 липня 2015. Статті присвячені темам з розряду "Цікавої статистики" - довгожителям серед романістів фантастики та найстаршим авторам фантастики. Було аргументовано, що вони не є значимими. Проте ось інші статті на подібні теми в англомовній вікіпедії, тож це не суперечить загальним стандартам вікіпедії: en: https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of the oldest madrasahs in continuous operation in the Muslim world, en:List of oldest ships, en: https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_oldest_cricketers, en:List of oldest buildings and structures in Halifax, Nova Scotia, en:List of Vice Presidents of the United States by age, en:List of oldest and youngest Academy Award winners and nominees, en:List of Governors of California by age, en:List of oldest living Academy Award winners, en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_Catholic_bishops, en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_oldest_and_youngest_TVB_Anniversary_Award_winners_and_nominees, en: List of oldest buildings and structures in Macau, en:https://en.wikipedia.org/wiki/Oldest_living_United_States_governor, en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_living_former_members_of_the_United_States_House_of_Representatives,

en:https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_the_100_oldest_members_of_the_United_States_House_of_Representatives,en:List_of_oldest_and_youngest_National_Basketball_Association_players, en:List of the oldest buildings in Rhode Island, en:List of last surviving World War I veterans by country, en:List of oldest ships, en: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_longest-living_United_States_Senators, en:List of United States federal judges by longevity of service, en:List of last surviving Canadian war veterans тощо.

Найбільш широко подібна статистика щодо довгожителів представлена на https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_centenarians.
Усі статті написані на основі даних найавторитетнішого літературного порталу у світі

одного з найавторитетніших та найбільший за обсягом інформації англомовного ресурсу фантастики: http://www.isfdb.org/cgi-bin/stats-and-tops.cgi, де також є рубрика Authors by Age. Це ще одне з джерел. На нього також посилається інше джерело статей https://www.sfsite.com/. В інших джерелах теж є важливі факти, широко використані мною, проте подібна статистика не ведеться. У вікіпедії є подібна статистика щодо різних категорій, зокрема щодо реслерів, - в англомовній. Наявність таких статей підвищить інтерес до україномовного розділу шанувальників фантастики, яких в Україні та СНД - тисячі. А зараз навіть в нашій державі популярність уквікі становить лише 33%, бо там майже все - повтори та переклади, незавжди доповнені, окрім історичних статей і географічних об'єктів, а також статей щодо вітчизняних персоналій та деяких інших окремих статей.--Yasnodark (обговорення) 13:29, 28 липня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні змін клімату[ред. код]

--Olena Zakharian (обговорення) 13:03, 1 грудня 2015 (UTC)

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Sodmy!

В минулому ви створили 111 статей Вікіпедії та додали понад 1,7 Мб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:41, 28 січня 2016 (UTC)

Місяць покращення необхідних статей (Топ-1000 і Топ-10000)[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 04:27, 7 березня 2016 (UTC)

У Вікіпедії пройде конкурс статей з фізики та астрономії[ред. код]

З повагою, член оргкомітету Звірі (обговорення) 21:07, 15 березня 2016 (UTC)

Запрошення[ред. код]


--✍ Крупскі Алег обг · внес @ 13:13, 26 травня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів тощо[ред. код]

Вітаю @Sodmy:, запрошую вас до участі у вересні у Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів та пропоную зареєструватися. .--Yasnodark (обговорення) 14:19, 13 серпня 2016 (UTC)

Груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА 2016—2017[ред. код]

я вибачаюсь, а хто буде писати цю статтю, а головне її наповнювати? Я не збираюсь як минулого року витрачати свій час на те що достатньо викласти в таблиці, тож радив би Вам якось оформити інакше ту таблицю в динамівців, просто активувши матчі киян. --Jphwra (обговорення) 05:50, 14 вересня 2016 (UTC)

Вітаю! Я розумію, що писати таку статтю важко. Вас особисто ніхто не примушує це робити. Потреба у статті є, бо вона більш глибоко описує процес. Шаблон на неї має бути, може ще хтось долучиться до цієї кропіткої роботи. Я пропоную писати статті гарно, а не наскільки вистачить сил. Якщо сил не вистачило, хтось допише (Ви, я та Динамо-фан не єдині прихильники футболу у Вікіпедії). З повагою --Consigliere Обг 13:13, 18 вересня 2016 (UTC)
Який в біса «процес»? У нас про єврофутбол пише не більше 5 користувачів, а на постійній основі так лише троє і третій це не Ви. І це щоб ці троє тягли оте? Я категорично проти наявності таких статей. І мій принцип такий, не просто вставив посилання, а взяв і зробив, а не вставив і забув. --Jphwra (обговорення) 13:17, 18 вересня 2016 (UTC)
Якщо існують різні типи машин, легкові для пасажирів та вантажні для вантажів і Вам подобається їздити на кабріолеті, то всі вантажні машини повинні зникнути? Я так не вважаю. Тож пишіть свої статті, а інші користувачі напишуть свої, навіть, якщо це буде не сьогодні, а трохи пізніше. Відсутність таких статей призводить до читання користувачами (читачами) насамперед у російській або англомовній Вікіпедії. Тому їх треба писати, принаймні ставити заділ (початок) статті, з якої виросте повноцінна стаття у майбутньому. Повага на слові «біс» закінчилася.--Consigliere Обг 13:58, 18 вересня 2016 (UTC)
до чого тут авто? про авто пишуть інші користувачі, зараз мова про футбол. І ситуація наступна. В мене тут був один «екземпляр», який на початку цього сезону, почав тулити в усі без винятку статті таблицю «результати», щось на зразок як тут, а потім раз і здувся і навіть не веде австрійців (яких я йому такі лишив), а перші ніж комусь робити закиди, переглянули б скільки в мене статей на потоці, це майжі всі чемпіонати країн Європи (з того ж таки шаблону внизу), хокейні чемпіонати. І я не маю бажання ще тягти одну занедбану статтю, а вона така і буде, враховаючи той факт, що Ви тут час від часу, а у решти немає бажання і вона просто повисне. Я доступно пояснив? --Jphwra (обговорення) 14:11, 18 вересня 2016 (UTC)
Якщо Ви наполягаєте, то зробіть хоча б групу з динамівцями в своїй тій статті про сезони, а там побачимо чи цей проект чогось вартий. Бо Вам пояснили, Ви і самі читали мою переписку з фаном. Ми тягли минулий сезон разом всупереч нашій волі, і от тепер Ви знову під соусом, «а тепер інакше» пропонуєте робити те саме..... Я щось не рорзумію такого принципу.... --Jphwra (обговорення) 14:32, 18 вересня 2016 (UTC)
Оце є гарно: Сезон ФК «Динамо» (Київ) 2014—2015? На моє глибоке переконання це знущання з читача, купа червоних посилань і жодного руху... І до слова в англів, за якими Ви намаєтесь тягнутись, більш якісна стаття. Тому просто смішно читати від Вас оцінку моій діяльності в Вікі і запевнення, що цього разу буде все Гут. Я б радив Вам переглянути Ваше намагання втулити той шаблон скрізь, де тільки очі бачать. --Jphwra (обговорення) 15:13, 18 вересня 2016 (UTC)
Це справді не гарно, коли червоних посилань забагато, тому в статтях про сезони ДК, які вже пройшли, я їх прибрав. Якщо в когось буде бажання допишуть. А в поточному сезоні поки нехай буде.--Consigliere Обг 04:54, 20 вересня 2016 (UTC)

Статтю Велосипедні доріжки у Вінниці номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Велосипедні доріжки у Вінниці, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 жовтня 2016. Що ще можна зробити? Divega (обговорення) 09:56, 6 жовтня 2016 (UTC)

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Wikimarathon-UA Lviv 2017 poster (cropped).png

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sodmy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Тиждень покращення статей з біології розвитку[ред. код]

--Helixitta (ut) 15:01, 17 червня 2017 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Sodmy вітаю! можливо вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту).

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 15:18, 21 липня 2017 (UTC)

Веломісяць у Вікіпедії![ред. код]

Вітаю, дорогий велосипедисте! Радий повідомити, що з 22 серпня по 22 вересня в нас проходитиме Веломісяць. Закликаю долучитись до конкурсу з наповнення статтями на велотематику української Вікіпедії і здобути цінні призи, перемігши в ньому!
З повагою, голова оргкому Звірі 11:22, 19 серпня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо[ред. код]

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на сторінці.--Yasnodark (обговорення) 13:33, 11 вересня 2017 (UTC)

Thunday Brianada Migeul Angle Tunday on of [[--2606:6000:6902:D600:3D04:7A:B8F6:3213 19:04, 21 січня 2018 (UTC)Файл:Migul Angle Brianda Lupe Lizaerth Ewnday Juissa Ronm Funday Stunday|міні|Brianda. Ruby. lsaac. Aday]]

Migul Angle  of  is  out

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sodmy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:03, 15 листопада 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Нова Земля (острів, Чорне море)[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Нова Земля (острів, Чорне море) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 00:04, 13 грудня 2018 (UTC)

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sodmy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Новий спосіб допомагати новачкам[ред. код]

Вигляд увімкненої домашньої сторінки новачка

Привіт! Ви належите до найактивніших патрульних останнього часу; оскільки ви проводите чимало часу у Вікіпедії, то я подумала, що вам може бути цікаво.
Планується (я писала про це у Кнайпі (пропозиції)) увімкнути в уквікі нову функцію під назвою «Домашня сторінка новачка»: свіжозареєстрований користувач матиме власну «домашню», де будуть підказки про те, що можна зробити, і, що головне — згадуватиметься персональний наставник. Таким чином, новачок могтиме звернутися із запитанням не в знеособлену кнайпу (про яку ще якось треба дізнатися), а до конкретної людини, яка зголосилася допомагати.
Система випадково присвоюватиме новачкам когось зі списку тих, хто додав своє ім'я на цій сторінці: Вікіпедія:Кнайпа (допомога)/Наставники.
Якщо вам цікаво допомагати новачкам, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на цій сторінці.
Дякую! --Ата (обг.) 19:28, 11 жовтня 2019 (UTC)

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sodmy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Wikipedia Community cartoon - high quality.png

Шановний дописувачу української Вікіпедії Sodmy!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви майже зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом підвищити активність у Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:58, 28 січня 2021 (UTC)