Обговорення користувача:SteveR

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Архів

Файл:P3130951.JPG[ред. код]

Привіт! Ти впевнений, що потрібно було вилучати цей файл? Річ у тім, що всі фото цього стадіону (значно кращі за це) були вилучені зі Сховища через відсутність свободи панорами, тож лише це й залишилося. Я б його відновив та позначив як нофоп, щоб не залишитися взагалі ні з чим — NickK (обг.) 14:18, 29 липня 2016 (UTC)

Привіт! Дійсно, щось проґавив це. Зараз відновлю. Дякую. --SteveR (обговорення) 17:18, 29 липня 2016 (UTC)

Допомога в заливці статей ЕІУ на Вікіджерела[ред. код]

Вітаю!

Колись ви займались заливкою статей з ЕІУ на Вікіпедію. Зараз у Вікіджерелах ми займаємось приблизно тим самим. На відміну від Вікіпедії статті будуть збережені в тому вигляді, в якому вони присутні на сайті ІІ НАНУ (з точністю до хибодруків та спрощень електронної версії, типу відкидання Ґ чи наголосу, що будуть виправлені). Будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете нам.

Наразі проект додавання ЕІУ знаходиться на стадії Толоки з вичитки списка гасел. Як виявилось, в електронній версії списку гасел в порівнянні з друкованою є певна кількість помилок та спрощень (для літери А — 1/20 всіх гасел), тож список варто вичитати вручну.

Будемо дуже вдячні, якщо ви приєднаєтесь. artem.komisarenko (обговорення) 01:20, 31 жовтня 2016 (UTC)

Оцінка тренінгу з вирішення конфліктів[ред. код]

Шановні колеги!

Зараз я оцінюю вплив першого року програми Розвитку спроможностей спільноти, і в тому числі — тренінгу з вирішення конфліктів, який я робив разом з українською спільнотою. Один з компонентів оцінки — широка думка спільноти щодо тренінгу, включно з думкою тих, хто не відвідував основний (дводенний, у травні 2016) чи скорочений (3-годинний, на Вікіконференції у вересні 2016) тренінг.

Щоб допомогти з оцінкою, будь ласка, пройдіть це опитування і повідомте ФВМ свої міркування. Заздалегідь дякую за ваш час! Asaf (WMF) (обговорення) 21:53, 16 листопада 2016 (UTC)

(Я нагадую усім, хто висловлював бажання і брав участь) -- Ата (обг.) 13:48, 22 листопада 2016 (UTC)

Вікіпедія:Кнайпа (адміністрування)#Запити на порушення ВП:НО[ред. код]

привіт. з Новим роком та зимовими святами! перепрошую, що турбую не з чимось дуже приємним, але буду вдячна за конструктивну участь в обговоренні --アンタナナ 23:32, 10 січня 2017 (UTC)

Прохання висловитись[ред. код]

Шановний, прошу Вас долучитись до обговорення щодо Перейменування статей/Польсько-радянська війна 1920 → Україна у польсько-радянській війні --Hmarskiy II (обговорення) 21:41, 2 лютого 2017 (UTC+2)

знову створюється стаття Володимир Дмитрик[ред. код]

Добрий день! Знову повторне створення раніше вилученої статті[1]. Я одразу не зрозумів, що це не вперше. Потім побачив, що ви блокували за це його. Отож, звертаюст до Вас, щоб ви, можливо, ще раз йому нагадали, що не можна цього робити. Дякую. --Flavius1 (обговорення) 10:54, 1 квітня 2017 (UTC)