Обговорення користувача:Sthx

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Sthx!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 16:24, 13 березня 2021 (UTC)

Зверніть увагу[ред. код]

Шановний Sthx, зверніть увагу, що посилання, які включені у навігаційні шаблони не потрібно дублювати у розділі «Див. також». Крім того, токени не є ані платіжними системами, ані грошима, тому розміщення посилання серед статей невідповідної тематики я розглядаю як варіант спаму. Сподіваюсь на розуміння і подальшу співпрацю.--Klip game (обговорення) 07:18, 4 квітня 2021 (UTC)

Дякую, слушне зауваження. Навігаційні шаблони непрозорі для мобільних пристроїв, не помітив їх. Sthx (обговорення) 17:58, 8 квітня 2021 (UTC)

Криза безпліддя[ред. код]

Вітаю. Будь ласка, не розкидуйте посилання на статтю по половині Вікіпедії. Це досить вузька тема, не дотична ані до еволюції, ані до антропогенезу, ані до смертності. Крім того, сама стаття зараз не дуже добре описує проблему. Подивіться, наскільки об'єктивніше інформація надана в англвікі.--Brunei (обговорення) 15:13, 5 квітня 2021 (UTC)

Спасибі, прошу вибачення за негативну поведінку на ресурсі. У декількох ЗМІ мигнула подібна алармістична інформація, тому вирішив внести ясність в мірі власних сил та можливостей. Так, до об'єктивного висвітлення проблеми потрібно прочитати дуже багато профільної літератури, буду надіятись, що з часом покращу теоретичний матеріал статті. Sthx (обговорення) 17:56, 8 квітня 2021 (UTC)

Література[ред. код]

Sthx вітаю! А серед вашого захоплення літературою фантастики немає? Координатор проекту--Yasnodark (обговорення) 13:45, 8 квітня 2021 (UTC)

здраствуй) Кілька років тому трохи цікавився фантастикою, знайшов рекомендації майже 100 хороших книг на технарському сайті https://habr.com/ru/post/404587/ , декілька прочитав, не всі сподобались)* класична фантастика видалась якоюсь відірваною від реальності, особливо Азімов, можливо треба було вчитуватись \(-?-)/ нова фантастика теж "не проканала" у моєму випадку, особливо ЛІТ РПГ, після сюжетів націоналістичної літератури творення, спрямованої на досягнення чогось реалістичного, сучасні творці власних штучних "світів" виглядають якось непереконливо:( іноді почитую і фантастику, наприклад Кідрук здається позитивно кнопає матеріал, але до рівня експерта ще багато часу треба приділити темі. Sthx (обговорення) 17:09, 8 квітня 2021 (UTC)

Sthx вітаю та дякую за відповідь. Справа в тому, що я проводжу навколовікіпедійне опитування серед вікіпедистів задля визначення найкращих фантастичних романів на думку вікіспільноти і підвищення вирогідності написання про них статей, тож зважаючи, що ви певну кількість таких вже прочитали (я гадаю понад 10 точно), то я пропоную їх проранжувати і скласти свій варіант списку найкращих, цим ви допоможете підвищити реперезентативність загального списку. Ось вимоги:

Список має бути якомога довший, проте не більше 50 романів, може та має містити твори різних авторів незалежно від мови творів (бажано, проте необов'язково: 1 автор - 1 роман), виключно особисто прочитаних чи прослуханих вами. До списку можна включати усі твори обсягом понад 100 сторінок стандартного розміру, що містять фантастичні елементи — науково-фантастичні, фентезійні та казково-фантастичні, фантастико-жахливі та містичні, альтернативно-історичні тощо. Місце роману у списку має відповідати якості твору та вашому враженню, отриманного від нього. 1-й роман у списку буде оцінено у 50 балів, останній - в 1 бал. А коли назбирається достатньо анкетантів - зсумуємо кількість балів і отримаємо список з 100 найкращих романів. До списку можна включати усі твори обсягом понад 100 сторінок стандартного формату та окремі менші твори, проте лише у випадку, якщо вони названі романами при виданні чи в АД. Також можна включати цикли творів короткої форми, об`єднані під однією обкладинкою. З серій книг обираємо конкретні романи, за окремими виключеннями коли серія публіковалося під однією обкладинкою під назвою "роман" ("Володар перснів", "Дюна", «Мандри Гулівера», «Гаргантюа і Пентагрюель», «Люди як боги» та ще окремі винятки).

Пропоную наступний приклад оформлення переліку:
  1. Англія Джон Браннер «Драматурги Єну» (англ. «The Dramaturges of Yan», 1971)
  2. Угорщина Петер Жолдош «Надзавдання[hu]» (угор. «A Feladat», 1971)

для укладання списку. Створювати список можна на сторінці такою рекомендованою назвою. Аналогічно до цього прикладу. Також можу порадити почитати на майбутнє книги з цього переліку. Хоча я переважно полюбляю такі книги, в які треба вчитуватися. Сподіваюсь на вашу згоду і що у ви також згадаєте певну кількість достойних прочитаних фантастичних романів та знайдеться час та бажання. З повагою.--Yasnodark (обговорення) 15:47, 10 квітня 2021 (UTC)

Також пропоную зареєструватися тут і долучитися до створення пропонованих статей.--Yasnodark (обговорення) 15:50, 10 квітня 2021 (UTC)

Згущівка для вас за активність в українській Вікіпедії[ред. код]

Zguschene moloko.png
Згущівка
За даними аналізу ГО «Вікімедіа Україна», ви стали одним із найактивніших новачків в українській Вікіпедії у березні цього року. Вітаємо і дякуємо за ваш внесок!

Нагорода також передбачає фізичний приз, який ми надішлемо поштою: сувенір і реальну банку згущівки) Увімкніть, будь ласка, вікіпошту, щоб ми могли надіслати детальнішу інформацію. Для цього перейдіть в Налаштування, догортайте донизу, додайте електронну адресу і дозвольте надсилати вам повідомлення. Альтернативний варіант — напишіть мені листа, перейшовши за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA)

Детальніше про проєкт читайте на нашому сайті або у блозі. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 16:09, 12 квітня 2021 (UTC)